Argos-Shimano krijgt ook wildcard voor Vuelta
zaterdag 21 april 2012 om 20:08

Argos-Shimano krijgt ook wildcard voor Vuelta

foto: Sirotti

Argos-Shimano heeft een uitnodiging gekregen voor de Ronde van Spanje. Dat meldt de doorgaans goed ingelichte Spaanse krant AS. De ploeg van sprinter Marcel Kittel, vorig jaar nog ritwinnaar in de Vuelta (foto), is één van de vier teams die een wilcard hebben gekregen.

De overige uitnodigingen gaf de Vuelta-organisatie aan het Franse Cofidis, dat de voorbije vijf jaar minstens één rit won, en twee ploegen uit eigen land: Andalucía en Caja Rural. Daarnaast verschijnen ook de achttien WorldTour-ploegen zeker aan de start, waaronder Rabobank en Vacansoleil-DCM.

Eerder deze maand kreeg Argos-Shimano, het vroegere Skil-Shimano, al te horen dat het ook welkom is in de Ronde van Frankrijk. In zowel de Tour als de Vuelta wordt het dit jaar het tweede optreden van de ploeg.

RIDE Magazine
RIDE Magazine