Tolhoek maakt Tourdebuut
Antwan Tolhoek zal volgende maand zijn debuut maken in de Tour de France. Volgens De Telegraaf kwam de 24-jarige Zeeuw in aanmerking nadat bekend werd dat Stef Clement vanwege een rugblessure moest afhaken.
Tolhoek is bezig aan zijn tweede seizoen bij de Nederlandse WorldTour-formatie. Eerder dit seizoen kampte hij met een knieblessure, waardoor hij de Ardennenklassiekers en de Giro moest missen. De klimmer maakte zijn rentree in Californië, waarin hij knap vierde werd in de bergrit naar Gilbratar Road. In het Critérium du Dauphine werd hij vorige week elfde in het eindklassement.
LottoNL-Jumbo bevestigde tot dusver de deelname van Steven Kruijswijk, Robert Gesink en Dylan Groenewegen. Volgens De Telegraaf zijn daarnaast Primoz Roglic, Timo Roosen en Amund Grondahl Jansen zo goed als zeker. Voor de laatste plek zou het gaan tussen Tom Leezer en Lars Boom.
Update 14:00
Het nieuws is door LottoNL-Jumbo bevestigd
🇫🇷#TDF2018
✅ @RGUpdate
✅ @s_kruijswijk
✅ @GroenewegenD
✅ And our 4th Dutchie is….🇳🇱👇🏼#samenwinnen pic.twitter.com/qaRH7McEoX— LottoNLJumbo Cycling (@LottoJumbo_road) 14 juni 2018
Wielerflits Magazine is jouw Tourgids!
De Zomergids 2026 van Wielerflits Magazine is maar liefst 220 pagina's dik en staat barstensvol mooie wielerverhalen. En het is niet voor niets De Meest Complete Tour de France Gids. In onze Zomergids lees je alles over de Tour de France en de Tour Femmes, van etappes tot favorieten en indrukwekkende achtergronden over de teams en de bergen. Je leest over Jonas Vingegaard, de knechten van Tadej Pogačar, Lucien Van Impe, Mathieu van der Poel, Raymond Poulidor, Rick Pluimers en nog veel meer!
Reacties zijn gesloten.