Absolute toppers afwezig in Zwitserland : wie maken er wel kans?
De Ronde van Zwitserland is zoveel meer dan alleen een ‘voorbereidingskoers’ op de Tour de France. Toch laten veel toppers de rittenkoers links liggen. Dat biedt kansen kansen voor veel andere klassementsrenners en klimtypes. Wie maken er dit jaar wel kans op de overwinning? Samen met Unibet kijken we wat een goed geplaatste voorspelling jou kan opleveren.
Gezien het loodzware parcours – met liefst vier opeenvolgende bergetappes – en een gebrek aan vlakke tijdritkilometers, is het zoeken naar de allerbeste klimmers. Met de Best of the Rest van de Tour de France van vorig jaar aan de start, zijn de meeste ogen gericht op Adam Yates. Het zat de Britse klassementsman dit jaar nog niet mee, maar hij wist wel al het eindklassement in de Tour of Oman op zijn naam te schrijven. Een overwinning van de Brit is goed voor 4,5 je inzet. Met Richard Carapaz aan het vertrek, is er volgens ons nog een topfavoriet. De Ecuadoraan presteert namelijk altijd goed op Zwitserse bodem, hij won in het verleden bijvoorbeeld al eens de Ronde van Zwitserland. Een overwinning van de olympisch kampioen levert meestervoorspellers maar liefst negen keer keer je inleg op.
Carapaz is zeker niet de enige oud-winnaar die in Vaduz aan de start zal verschijnen. Ook de leider in het eindklassement van 2019, Egan Bernal, geeft acte de présence. De Colombiaan maakt voor het eerst sindsdien weer zijn opwachting in de rittenkoers. De kopman van INEOS-Grenadiers lijkt dit jaar op de weg terug. Zo werd hij bijvoorbeeld derde in de Ronde van Catalonië achter de ongenaakbare Tadej Pogacar en Mikel Landa. Kan Bernal in Zwitserland nog een stap zetten? Een overwinning van het Colombiaanse klimkanon resulteert bij Unibet tot vijf keer je inzet.
Over oud-winnaars gesproken: Ook Mattias Skjelmose is dit jaar weer aanwezig in de zware rittenkoers. De Deen van Lidl-Trek keert terug naar het Alpenland om zijn titel te verdedigen. Een eenvoudige klus zal dat niet worden, want het puncheur-type krijgt dit jaar een nog zwaarder parcours voor de kiezen. Bij een eindzege van Skjelmose wordt iedere euro acht keer uitgekeerd.
Visma | Lease a Bike heeft met Cian Uijtdebroeks een kandidaat voor een topklassering in huis, maar Wilco Kelderman zal tijdens zijn rentree in het peloton wellicht ook met een schuin oog kijken naar het klassement. De jonge Belg moest de Giro d’Italia vroegtijdig verlaten wegens een opgave door ziekte, terwijl Kelderman na zijn val in de laatste bocht van Parijs-Nice lang kampte met een sleutelbeenbreuk. Als de twee Yellow B’s kunnen verrassen met een podiumplek in het eindklassement win je als Unibet-speler met een juiste voorspelling voor Uijtdebroeks maar liefst 41 keer je inzet. Bij een podiumplek wordt iedere ingezette euro 6,5 keer uitgekeerd. Bij een top-drie plek van Kelderman betaalt Unibet je 17 keer je inzet uit. Het proberen waard!
Zet €10 in op de Ronde van Zwitserland en ontvang €50 aan Free Bets!
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+