Tour 2025: Red Bull-BORA-hansgrohe kiest voor ‘voetbaltenue’
Materiaalzone Red Bull-BORA-hansgrohe ruilt hun outfit tijdens de Tour de France in voor een speciaal tenue. De Duitse ploeg kiest voor een wit shirt waarin blauwe en rode details zijn verwerkt en een blauwe broek. De outfit is een eerbetoon aan het Franse voetbal.
Om de grootste wielerwedstrijd van het jaar te vieren, rijden Primoz Roglic en zijn ploeggenoten de Franse wedstrijd in een speciale outfit. Het zwart-witte tenue maakt plaats voor een shirt wat grotendeels wit is, waar verschillende blauwe en rode strepen in zijn verwerkt. Dat wordt gecombineerd met een blauwe broek.Die outfit zou een eerbetoon zijn aan het Franse voetbal. “Red Bull viert het streven naar sportieve grootheid door terug te grijpen naar de iconische Franse WK-shirts”, stelt Specialized, dat de ploeg niet alleen van fietsen en accessoires voorziet, maar ook de wielerkleding aan Red Bull-BORA-hansgrohe levert.
Die outfit gaat gepaard met een speciaal ontworpen fiets en een speciaal ontworpen helm, die voor de gelegenheid allebei donkerblauw zijn. De outfit is ook als limited edition verkrijgbaar, al hangt daar wel een stevig prijskaartje aan: de bibshort kost €249,- en het fietsshirt gaat over de toonbank voor €229,-.
Om te reageren moet je ingelogd zijn.