Inschrijving toerversie Amstel Gold Race 2025 geopend
Fietstoerisme Het lijkt nog ver weg, maar met het naderende einde van het wielerseizoen, kijken we al met een schuin oog naar 2025. Dat doen ze ook bij de Amstel Gold Race, waar de inschrijving voor de toerversie ondertussen geopend is.
Vanaf 1 oktober is de inschrijving van de Toerversie Amstel Gold Race 2025 geopend, tot en met 31 oktober. Er is al jaren meer interesse dan dat er startbewijzen zijn, dus wie zich inschrijft doet mee aan de loting voor een van de 15.000 startbewijzen. Het moment van inschrijven binnen de inschrijvingsperiode heeft geen invloed op de kans om ingeloot te worden.Na het sluiten van de inschrijvingsperiode, start de loting. Pas nadat je bent ingeloot, hoef je te betalen voor het startbewijs, dat €59,- kost. Het is ook mogelijk als vriendenteam in te schrijven, waarbij de gehele ploeg in- of uitgeloot wordt en je dus zeker weet dat je de toertocht niet alleen rijdt. De toerversie van Nederland’s grootste wielerkoers wordt komend jaar op zaterdag 19 april verreden.
De Toerversie Amstel Gold Race kent net als vorig jaar zes verschillende routes. Deze variëren in lengte van 65 tot en met 240 kilometer. De start van elke afstand is bij het Shimano Experience Center in Valkenburg, de finish is elke keer getrokken op de Rijksweg tussen Vilt en Berg en Terblijt. Daar komen de profs de zondag ook aan.
Mensen ga lekker met je clubje op een andere dag. Kun je met gos ook rijden. Net zo veilig zelfs. Neem je banaan, energierepen en gelletje mee dan haal je evengoed een 160 km en houd je € 45,00 over voor een lint erna en goed diner of pizza etc.
Dit is geen kosten dekken meer maar grif winst maken. Winst, moet en mag maar dit is te zot voor woorden.
Ook het inmense aantal deelnemers staat mij ontzettend tegen dus nee, ik ga hier niet meer aan meedoen en rij mijn eigen rondje wel als ik daar ben op een andere dag.