Zesdaagse van Gent 2019

foto: Cor Vos


Programma

Dinsdag 12 november
20:30 – Puntenkoers: 50 ronden met sprint elke 10 ronden
20:45 – Puntenkoers: 50 ronden met sprint elke 10 ronden
21:05 – Ploegafvalling: 1ste afvalling na 10 ronden, dan om de 6 ronden
21:25 – Tijdrit: baanronde
21:45 – Ploegkoers: 45 minuten
22:55 – Derny: 60 ronden
23:10 – Supersprint: 6x afvalling om de 6 ronden, 10 ronden met eindsprint
23:25 – Derny: 60 ronden
23:40 – Scratch: 30 ronden
23:50 – Tijdrit: 500 m
00:15 – Ploegkoers: 25 minuten

Woensdag 13 november
20:20 – Puntenkoers: 50 ronden met sprint elke 10 ronden
20:35 – Puntenkoers: 50 ronden met sprint elke 10 ronden
20:55 – Ploegafvalling: 1ste afvalling na 10 ronden, dan om de 6 ronden
21:15 – Ploegkoers: 45 minuten
22:55 – Derny: 60 ronden
23:10 – Supersprint: 6x afvalling om de 6 ronden, 10 ronden met eindsprint
23:25 – Derny: 60 ronden
23:40 – Scratch: 30 ronden
23:50 – Tijdrit: 500 m
00:15 – Ploegkoers: 30 minuten

Donderdag 14 november
20:20 – Puntenkoers: 50 ronden met sprint elke 10 ronden
20:35 – Puntenkoers: 50 ronden met sprint elke 10 ronden
20:55 – Ploegafvalling: 1ste afvalling na 10 ronden, dan om de 6 ronden
21:15 – Tijdrit: baanronde
21:35 – Ploegkoers: 45 minuten
22:45 – Derny: 60 ronden
23:00 – Supersprint: 6x afvalling om de 6 ronden, 10 ronden met eindsprint
23:15 – Derny: 60 ronden
23:30 – Scratch: 30 ronden
23:40 – Tijdrit: 500 m
00:05 – Ploegkoers: 30 minuten
00:45 – Derny: 60 ronden

Vrijdag 15 november
20:20 – Puntenkoers: 50 ronden met sprint elke 10 ronden
20:35 – Puntenkoers: 50 ronden met sprint elke 10 ronden
20:55 – Ploegafvalling: 1ste afvalling na 10 ronden, dan om de 6 ronden
21:15 – Tijdrit: baanronde
21:35 – Ploegkoers: Memorial Patrick Sercu: 60 minuten
23:00 – Derny: 60 ronden
23:15 – Supersprint: 6x afvalling om de 6 ronden, 10 ronden met eindsprint
23:30 – Derny: 60 ronden
00:20 – Tijdrit: 500 m
00:45 – Derny: 60 ronden

Zaterdag 16 november
20:20 – Puntenkoers: 50 ronden met sprint elke 10 ronden
20:35 – Puntenkoers: 50 ronden met sprint elke 10 ronden
20:50 – Ploegafvalling: 1ste afvalling na 10 ronden, dan om de 6 ronden
21:10 – Tijdrit: baanronde
21:40 – Ploegkoers: 45 minuten
22:50 – Derny: 60 ronden
23:05 – Supersprint: 6x afvalling om de 6 ronden, 10 ronden met eindsprint
23:20 – Derny: 60 ronden
00:10 – Tijdrit: 500 m
00:35 – Ploegkoers: 25 minuten

Zondag 17 november
13:35 – Puntenkoers: 50 ronden met sprint elke 10 ronden
13:50 – Puntenkoers: 50 ronden met sprint elke 10 ronden
14:05 – Tijdrit: 500 m
14:50 – Ploegafvalling: 1ste afvalling na 10 ronden, dan om de 6 ronden
15:10 – Derny: 60 ronden
15:25 – Supersprint: 6x afvalling om de 6 ronden, 10 ronden met eindsprint
15:40 – Derny: 60 ronden
15:55 – Scratch: 30 ronden
16:05 – Tijdrit: baanronde
16:30 – Finale ploegkoers: 60 minuten (laatste 50 ronden met sprint om de 10 ronden)

Volledig programma

Land:
België
Datum: 12 november 2019
Tot: 17 november 2019
Niveau: Baan
Startplaats: Gent
Finishplaats: Gent