WK Baanwielrennen 2020

Jeffrey Hoogland (l) en Harrie Lavreysen – foto: Cor Vos

Woensdag 26 februari

13.00 – 16.46 uur

13:00 – Ploegenachtervolging – vrouwen (kwalificatie)
14:55 – Ploegenachtervolging – mannen (kwalificatie)

18.30 – 21.59 uur

18:30 – Teamsprint – vrouwen (kwalificatie)
19:17 – Teamsprint – mannen (kwalificatie)
20:09 – Scratch 10 km – vrouwen (finale)
20:27 – Teamsprint – vrouwen (1e ronde)
20:38 – Teamsprint – mannen (1e ronde)
20:51 – Scratch 10 km – vrouwen (ceremonie)
20:59 – Ploegenachtervolging – mannen (1e ronde)
21:25 – Teamsprint – vrouwen (finale plaatsen 3-4 & 1-2)
21:33 – Teamsprint – mannen (finale plaatsen 3-4 & 1-2)
21:41 – Teamsprint – vrouwen (ceremonie)
21:49 – Teamsprint – mannen (ceremonie)


Donderdag 27 februari

14.30 – 17.09 uur

14:30 – Keirin – mannen (1e ronde)
14:53 – Sprint – vrouwen (kwalificatie 200m tijdrit)
15:40 – Keirin – mannen (herkansingen)
15:58 – Sprint – vrouwen (1/16e finale)
16:36 – Keirin – mannen (2e ronde)
16:50 – Sprint – vrouwen (1/8e finale)

18.30 – 21.27 uur

18:30 – Ploegenachtervolging – vrouwen (1e ronde)
18:58 – Sprint – vrouwen (1/4e finale, 1e heat)
19:14 – Keirin – mannen (3e ronde)
19:25 – Ploegenachtervolging – mannen (finale)
19:39 – Sprint – vrouwen (1/4e finale, 2e heat)
19:57 – Scratch 15 km – mannen (finale)
20:20 – Sprint – vrouwen (1/4e finale, evt. belles)
20:24 – Ploegenachtervolging – mannen (ceremonie)
20:34 – Scratch 15 km – mannen (ceremonie)
20:42 – Keirin – mannen (finale plaatsen 7-12)
20:49 – Keirin – mannen (finale plaatsen 1-6)
20:54 – Ploegenachtervolging – vrouwen (finale)
21:09 – Keirin – mannen (ceremonie)
21:17 – Ploegenachtervolging – vrouwen (ceremonie)


Vrijdag 28 februari

15.00 – 17.18 uur

15:00 – Omnium I – vrouwen (scratch 7,5 km)
15:18 – Kilometer tijdrit – mannen (kwalificatie)
15:46 – Individuele achtervolging – mannen (kwalificatie)
17:06 – Omnium II – vrouwen (temporace 7,5 km)

18.30 – 22.15 uur

18:32 – Puntenkoers 40 km – mannen (finale)
19:24 – Sprint – vrouwen (1/2e finale, 1e heat)
19:34 – Omnium III – vrouwen (afvalkoers)
19:52 – Sprint – vrouwen (1/2e finale, 2e heat)
20:00 – Kilometer tijdrit – mannen (finale)
20:24 – Puntenkoers 40 km – mannen (ceremonie)
20:32 – Sprint – vrouwen (1/2e finale, evt. belles)
20:36 – Individuele achtervolging – mannen (finale 3-4 & 1-2)
20:51 – Sprint – vrouwen (finale plaatsen 3-4 & 1-2, 1e heat)
21:01 – Omnium IV – vrouwen (finale puntenkoers 20 km)
21:31 – Sprint – vrouwen (finale plaatsen 3-4 & 1-2, 2e heat)
21:39 – Kilometer tijdrit – mannen (ceremonie)
21:47 – Individuele achtervolging – mannen (ceremonie)
21:55 – Sprint – vrouwen (finale plaatsen 3-4 & 1-2, evt. belles)
21:59 – Omnium – vrouwen (ceremonie)
22:07 – Sprint – vrouwen (ceremonie)


Zaterdag 29 februari

11.00 – 14.48 uur

11:00 – 500 meter tijdrit – vrouwen (kwalificatie)
11:30 – Sprint – mannen (kwalificatie 200m tijdrit)
12:16 – Omnium I – mannen (scratch 10 km)
12:39 – Sprint – mannen (1/16e finale)
13:17 – Individuele achtervolging – vrouwen (kwalificatie)
14:14 – Sprint – mannen (1/8e finale)
14:33 – Omnium II – mannen (temporace 10 km)

16.30 – 19.50 uur

16:30 – 500 meter tijdrit – vrouwen (finale)
16:52 – Sprint – mannen (1/4e finale, 1e heat)
17:10 – Madison 30 km – vrouwen (finale)
17:51 – Omnium III – mannen (afvalkoers)
18:09 – Sprint – mannen (1/4e finale, 2e heat)
18:25 – 500 meter tijdrit – vrouwen (ceremonie)
18:33 – Madison 30 km – vrouwen (ceremonie)
18:41 – Individuele achtervolging – vrouwen (finale 3-4 & 1-2)
18:56 – Sprint – mannen (1/4e finale, evt. belles)
19:02 – Omnium IV – mannen (finale puntenkoers 25 km)
19:34 – Individuele achtervolging – vrouwen (ceremonie)
19:42 – Omnium – mannen (ceremonie)


Zondag 1 maart

11.00 – 12.11 uur

11:00 – Sprint – mannen (1/2e finale, 1e heat)
11:08 – Keirin – vrouwen (1e ronde)
11:31 – Sprint – mannen (1/2e finale, 2e heat)
11:49 – Keirin – vrouwen (herkansingen)
12:07 – Sprint – mannen (1/2e finale, evt. belles)

14.00 – 17.08 uur

14:02 – Puntenkoers 25 km – vrouwen (finale)
14:39 – Sprint – mannen (finale plaatsen 3-4 & 1-2, 1e heat)
14:47 – Keirin – vrouwen (2e ronde)
15:03 – Madison 50 km – mannen (finale)
16:03 – Keirin – vrouwen (3e ronde)
16:12 – Puntenkoers 25 km – vrouwen (ceremonie)
16:20 – Sprint – mannen (finale plaatsen 3-4 & 1-2, 2e heat)
16:28 – Madison 50 km – mannen (ceremonie)
16:36 – Keirin – vrouwen (finale plaatsen 7-12)
16:43 – Keirin – mannen (finale plaatsen 1-6)
16:48 – Sprint – mannen (finale plaatsen 3-4 & 1-2, evt. belles)
16:52 – Keirin – vrouwen (ceremonie)
17:00 – Sprint – mannen (ceremonie)

Land:
Duitsland
Datum:26 februari 2020
Tot:01 maart 2020
Niveau:Baan
Startplaats:Berlijn
Finishplaats:Berlijn