WK Baanwielrennen 2019

Woensdag 27 februari

flag-nl 13.00 – 16.15 uur

13:00 – Ploegenachtervolging – vrouwen (kwalificatie)
14:42 – Ploegenachtervolging – mannen (kwalificatie)

flag-nl 18.00 – 21.36 uur

18:00 – Teamsprint – vrouwen (kwalificatie)
18:50 – Teamsprint – mannen (kwalificatie)
19:46 – Scratch 10 km – vrouwen (finale)
20:04 – Teamsprint – vrouwen (1e ronde)
20:15 – Teamsprint – mannen (1e ronde)
20:44 – ceremonie scratch 10 km – vrouwen
20:36 – Teamsprint – vrouwen (finale)
20:44 – Teamsprint – mannen (finale)
20:52 – Ploegenachtervolging – mannen (1e ronde)
21:18 – ceremonie teamsprint – vrouwen
21:26 – ceremonie teamsprint – mannen


Donderdag 28 februari

flag-nl 14.30 – 17.06 uur

14:30 – Keirin – mannen (1e ronde)
14:53 – Sprint – vrouwen (kwalificatie)
15:42 – Keirin – mannen (herkansingen)
16:00 – Sprint – vrouwen (1/16e finale)
16:38 – Keirin – mannen (2e ronde)
16:47 – Sprint – vrouwen (1/8e finale)

flag-nl 18.30 – 21.21 uur

18:30 – Ploegenachtervolging – vrouwen (1e ronde)
18:58 – Sprint – vrouwen (1/4e finale, 1e heat)
19:14 – Keirin – mannen (3e ronde)
19:23 – Ploegenachtervolging – mannen (finale)
19:37 – Sprint – vrouwen (1/4e finale, 2e heat)
19:53 – Scratch 15 km – mannen (finale)
20:16 – Sprint – vrouwen (1/4e finale, belles)
20:20 – ceremonie ploegenachtervolging – mannen
20:30 – ceremonie scratch 15 km – mannen
20:38 – Keirin – mannen (finale 7e-12e plaats)
20:43 – Keirin – mannen (finale 1e-6e plaats)
20:48 – Ploegenachtervolging – vrouwen (finale)
21:03 – ceremonie Keirin – mannen
21:11 – ceremonie ploegenachtervolging – vrouwen


Vrijdag 1 maart

flag-nl 15.00 – 17.20 uur

15:00 – Omnium I – vrouwen (scratch 7,5 km)
15:18 – Kilometer tijdrit – mannen (kwalificatie)
15:48 – Individuele achtervolging – mannen (kwalificatie)
17:08 – Omnium II – vrouwen (temporace 7,5 km)

flag-nl 18.30 – 22.09 uur

18:30 – Puntenkoers 40 km – mannen (finale)
19:22 – Sprint – vrouwen (1/2e finale, 1e heat)
19:30 – Omnium III – vrouwen (afvalkoers)
19:48 – Sprint – vrouwen (1/2e finale, 2e heat)
19:56 – Kilometer tijdrit – mannen (finale)
20:20 – ceremonie puntenkoers 40 km – mannen
20:28 – Sprint – vrouwen (1/2e finale, belles)
20:32 – Individuele achtervolging – mannen (finale)
20:47 – Sprint – vrouwen (finale, 1e heat)
20:55 – Omnium IV – vrouwen (puntenkoers 20 km)
21:25 – Sprint – vrouwen (finale, 2e heat)
21:33 – ceremonie kilometer tijdrit – mannen
21:41 – ceremonie individuele achtervolging – mannen
21:49 – Sprint – vrouwen (finale, belles)
21:53 – ceremonie omnium – vrouwen
22:01 – ceremonie sprint – vrouwen


Zaterdag 2 maart

flag-nl 12.00 – 15.58 uur

12:00 – 500 meter tijdrit – vrouwen (kwalificatie)
12:27 – Sprint – mannen (kwalificatie)
13:14 – Omnium I – mannen (scratch 10 km)
13:37 – Sprint – mannen (1/16e finale)
14:15 – Individuele achtervolging – vrouwen (kwalificatie)
15:24 – Sprint – mannen (1/8e finale)
15:43 – Omnium II – mannen (temporace 10 km)

flag-nl 17.00 – 20.14 uur

17:00 – 500 meter tijdrit – vrouwen (finale)
17:22 – Sprint – mannen (1/4e finale, 1e heat)
17:38 – Madison 30 km – vrouwen (finale)
18:17 – Omnium III – mannen (afvalkoers)
18:35 – Sprint – mannen (1/4e finale, 2e heat)
18:51 – ceremonie 500 meter tijdrit – vrouwen
18:59 – ceremonie Madison 30 km – vrouwen
19:07 – Individuele achtervolging – vrouwen (finale)
19:22 – Sprint – mannen (1/4e finale, belles)
19:26 – Omnium IV – mannen (puntenkoers 25 km)
19:58 – ceremonie individuele achtervolging – vrouwen
20:06 – ceremonie omnium – mannen


Zondag 3 maart

flag-nl 12.00 – 13.11 uur

12:00 – Sprint – mannen (1/2e finale, 1e heat)
12:08 – Keirin – vrouwen (1e ronde)
12:31 – Sprint – mannen (1/2e finale, 2e heat)
12:39 – Pauze
12:49 – Keirin – vrouwen (herkansingen)
13:07 – Sprint – mannen (1/2e finale, belles)

flag-nl 14.00 – 16.57 uur

14:00 – Puntenkoers 25 km – vrouwen
14:37 – Sprint – mannen (finale, 1e heat)
14:45 – Keirin – vrouwen (2e ronde)
14:54 – Madison 50 km – mannen (finale)
15:54 – Keirin – vrouwen (3e ronde)
16:03 – ceremonie puntenkoers 25 km – vrouwen
16:11 – Sprint – mannen (finale, 2e heat)
16:19 – ceremonie Madison 50 km – mannen
16:27 – Keirin – vrouwen (finale 7e-12e plaats)
16:32 – Keirin – vrouwen (finale 1e-6e plaats)
16:37 – Sprint – mannen (finale, belles)
16:41 – ceremonie Keirin – vrouwen
16:49 – ceremonie sprint – mannen

Land:
Polen
Datum: 27 februari 2019
Tot: 03 maart 2019
Niveau: Baan
Startplaats: Pruszków
Finishplaats: Pruszków