Wereldbeker Minsk 2019


Donderdag 31 oktober

flag-by 17.00 – 20.00 uur / flag-nl 15.00 – 18.00 uur

  • Ploegenachtervolging – vrouwen (kwalificatie)
  • Ploegenachtervolging – mannen (kwalificatie)

Vrijdag 1 november

flag-by 11.00 – 15.07 uur / flag-nl 09.00 – 13.07 uur

  • Ploegenachtervolging – vrouwen (1e ronde)
  • Ploegenachtervolging – mannen (1e ronde)
  • Teamsprint – vrouwen (kwalificatie)
  • Puntenkoers 10 km – vrouwen (kwalificatie, 1e heat)
  • Puntenkoers 10 km – vrouwen (kwalificatie, 2e heat)
  • Puntenkoers 15 km – mannen (kwalificatie, 1e heat)
  • Puntenkoers 15 km – mannen (kwalificatie, 2e heat)
  • Teamsprint – mannen (kwalificatie)
  • Scratch 5 km – vrouwen (kwalificatie, 1e heat)
  • Scratch 5 km – vrouwen (kwalificatie, 2e heat)

flag-by 16.45 – 20.59 uur / flag-nl 14.45 – 18.59 uur

  • Teamsprint – vrouwen (1e ronde)
  • Ploegenachtervolging – vrouwen (finale, plaatsen 3-4 en 1-2)
  • Puntenkoers 40 km – mannen (finale)
  • Teamsprint – mannen (1e ronde)
  • Ploegenachtervolging – mannen (finale, plaatsen 3-4 en 1-2)
  • Teamsprint – vrouwen (finale, plaatsen 3-4 en 1-2)
  • Puntenkoers 25 km – vrouwen (finale)
  • Teamsprint – mannen (finale, plaatsen 3-4 en 1-2)
  • Scratch 10 km – vrouwen (finale)

Zaterdag 2 november

flag-by 11.00 – 15.21 uur / flag-nl 09.00 – 13.21 uur

  • Sprint – vrouwen (kwalificatie, 200m tijdrit)
  • Scratch 7,5 km – mannen (kwalificatie, 1e heat)
  • Scratch 7,5 km – mannen (kwalificatie, 2e heat)
  • Sprint – vrouwen (1/16e finale)
  • Keirin – mannen (1e ronde)
  • Sprint – vrouwen (1/8e finale)
  • Keirin – mannen (herkansingen)
  • Sprint – vrouwen (1/4e finale, 1e heat)
  • Scratch 15 km – mannen (finale)
  • Sprint – vrouwen (1/4e finale, 2e heat)
  • Sprint – vrouwen (1/4e finale, belles)

flag-by 17.00 – 20.25 uur / flag-nl 15.00 – 18.25 uur

  • Omnium I – mannen (scratch, 10 km)
  • Sprint – vrouwen (1/2e finale, 1e heat)
  • Keirin – mannen (2e ronde)
  • Sprint – vrouwen (1/2e finale, 2e heat)
  • Omnium II – mannen (temporace, 10 km)
  • Sprint – vrouwen (1/2e finale, belles)
  • Madison 30 km – vrouwen (finale)
  • Omnium III – mannen (afvalkoers)
  • Keirin – mannen (finale, plaatsen 7-12)
  • Keirin – mannen (finale, plaatsen 1-6)
  • Sprint – vrouwen (finale, plaatsen 3-4 en 1-2, 1e heat)
  • Sprint – vrouwen (finale, plaatsen 3-4 en 1-2, 2e heat)
  • Omnium IV – mannen (puntenkoers, 25 km)
  • Sprint – vrouwen (finale, plaatsen 3-4 en 1-2, belles)

Zondag 3 november

flag-by 10.00 – 14.47 uur / flag-nl 08.00 – 12.47 uur

  • Sprint – mannen (kwalificatie, 200m tijdrit)
  • Individuele achtervolging – mannen (kwalificatie)
  • Sprint – mannen (1/16e finale)
  • Keirin – vrouwen (1e ronde)
  • Sprint – mannen (1/8e finale)
  • Keirin – vrouwen (herkansingen)
  • Sprint – mannen (1/4e finale, 1e heat)
  • Individuele achtervolging – mannen (finale)
  • Sprint – mannen (1/4e finale, 2e heat)
  • Sprint – mannen (1/4e finale, belles)

flag-by 16.00 – 19.49 uur / flag-nl 14.00 – 17.49 uur

  • Omnium I – vrouwen (scratch, 7,5 km)
  • Sprint – mannen (1/2e finale, 1e heat)
  • Keirin – vrouwen (2e ronde)
  • Sprint – mannen (1/2e finale, 2e)
  • Omnium II – vrouwen (temporace, 7,5 km)
  • Sprint – mannen (1/2e finale, belles)
  • Madison 50 km – mannen (finale)
  • Omnium III – vrouwen (afvalkoers)
  • Keirin – vrouwen (finale, plaatsen 7-12)
  • Keirin – vrouwen (finale, plaatsen 1-6)
  • Sprint – mannen (finale, plaatsen 3-4 en 1-2, 1e heat)
  • Sprint – mannen (finale, plaatsen 3-4 en 1-2, 2e heat)
  • Omnium IV – vrouwen (puntenkoers 20 km)
  • Sprint – mannen (finale, plaatsen 3-4 en 1-2, belles)

Land:
Wit-Rusland
Datum: 31 oktober 2019
Tot: 03 november 2019
Niveau: Baan
Startplaats: Minsk
Finishplaats: Minsk