Wereldbeker Cambridge 2019


Vrijdag 6 december

flag-nz 11.00 – 16.39 uur / flag-nl 23.00 (5-12) – 04.39 uur

  • Ploegenachtervolging – vrouwen (kwalificatie)
  • Ploegenachtervolging – mannen (kwalificatie)
  • Ploegenachtervolging – vrouwen (1e ronde)
  • Ploegenachtervolging – mannen (1e ronde)

flag-nz 18.00 – 21.10 uur / flag-nl 06.00 – 09.10 uur

  • Teamsprint – vrouwen (kwalificatie)
  • Teamsprint – mannen (kwalificatie)
  • Ploegenachtervolging – vrouwen (finale plaatsen 3-4 en 1-2)
  • Teamsprint – vrouwen (1e ronde)
  • Teamsprint – mannen (1e ronde)
  • Ploegenachtervolging – mannen (finale plaatsen 3-4 en 1-2)
  • Teamsprint – vrouwen (finale plaatsen 3-4 en 1-2)
  • Teamsprint – mannen (finale plaatsen 3-4 en 1-2)

Zaterdag 7 december

flag-nz 13.00 – 16.38 uur / flag-nl 01.00 – 04.38 uur

  • Sprint – vrouwen (kwalificatie, 200m tijdrit)
  • Sprint – vrouwen (1/16e finale)
  • Keirin – mannen (1e ronde)
  • Sprint – vrouwen (1/8e finale)
  • Keirin – mannen (herkansingen)
  • Sprint – vrouwen (1/4e finale, 1e heat)
  • Scratch 5 km – vrouwen (kwalificatie, 1e heat)
  • Sprint – vrouwen (1/4e finale, 2e heat)
  • Scratch 5 km – vrouwen (kwalificatie, 2e heat)
  • Sprint – vrouwen (1/4e finale, belles)

flag-nz 18.00 – 21.48 uur / flag-nl 06.00 – 09.48 uur

  • Omnium I – mannen (scratch, 10 km)
  • Sprint – vrouwen (1/2e finale, 1e heat)
  • Keirin – mannen (2e ronde)
  • Sprint – vrouwen (1/2e finale, 2e heat)
  • Omnium II – mannen (temporace, 10 km)
  • Sprint – vrouwen (1/2e finale, belles)
  • Madison 30 km – vrouwen (finale)
  • Omnium III – mannen (afvalkoers)
  • Keirin – mannen (finale plaatsen 7-12)
  • Keirin – mannen (finale plaatsen 1-6)
  • Sprint – vrouwen (finale, 1e heat)
  • Sprint – vrouwen (finale, 2e heat)
  • Omnium IV – mannen (puntenkoers, 25 km)
  • Sprint – vrouwen (finale, belles)
  • Scratch 10 km – vrouwen (finale)

Zondag 8 december

flag-nz 11.00 – 14.54 uur / flag-nl 23.00 (7-12) – 02.54 uur

  • Sprint – mannen (kwalificatie, 200m tijdrit)
  • Sprint – mannen (1/16e finale)
  • Keirin – vrouwen (1e ronde)
  • Sprint – mannen (1/8e finale)
  • Keirin – vrouwen (herkansingen)
  • Sprint – mannen (1/4e finale, 1e heat)
  • Scratch 7,5 km – mannen (kwalificatie, 1e heat)
  • Sprint – mannen (1/4e finale, 2e heat)
  • Scratch 7,5 km – mannen (kwalificatie, 2e heat)
  • Sprint – mannen (1/4e finale, belles)

flag-nz 16.00 – 20.17 uur / flag-nl 04.00 – 08.17 uur

  • Omnium I – vrouwen (scratch, 7,5 km)
  • Sprint – mannen (1/2e finale, 1e heat)
  • Keirin – vrouwen (2e ronde)
  • Sprint – mannen (1/2e finale, 2e heat)
  • Omnium II – vrouwen (temporace, 7,5 km)
  • Sprint – mannen (1/2e finale, belles)
  • Madison 50 km – mannen (finale)
  • Omnium III – vrouwen (afvalkoers)
  • Keirin – vrouwen (finale plaatsen 7-12)
  • Keirin – vrouwen (finale plaatsen 1-6)
  • Sprint – mannen (finale, 1e heat)
  • Sprint – mannen (finale, 2e heat)
  • Omnium IV – vrouwen (puntenkoers, 20 km)
  • Sprint – mannen (finale, belles)
  • Scratch 15 km – mannen (finale)

Land:
Nieuw-Zeeland
Datum:06 december 2019
Tot:08 december 2019
Niveau:Baan
Startplaats:Cambridge
Finishplaats:Cambridge