Wereldbeker Cambridge 2019

Vrijdag 18 januari

flag-nz 09.00 – 14.39 uur/ flag-nl 21.00 – 02.39 uur

  • Ploegenachtervolging – vrouwen (kwalificatie)
  • Ploegenachtervolging – mannen (kwalificatie)
  • Ploegenachtervolging – vrouwen (1e ronde)
  • Ploegenachtervolging – mannen (1e ronde)

flag-nz 18.00 – 20.46 uur/ flag-nl 06.00 – 08.46 uur

  • Teamsprint – vrouwen (kwalificatie)
  • Teamsprint – mannen (kwalificatie)
  • Ploegenachtervolging – vrouwen (finale)
  • Teamsprint – vrouwen (1e ronde)
  • Teamsprint – mannen (1e ronde)
  • Ploegenachtervolging – mannen (finale)
  • Teamsprint – vrouwen (finale)
  • Teamsprint – mannen (finale)

Zaterdag 19 januari

flag-nz 09.00 – 13.01 uur/ flag-nl 21.00 – 01.01 uur

  • Sprint – vrouwen (kwalificatie)
  • Keirin – mannen (1e ronde)
  • Sprint – vrouwen (1/16e finale)
  • Omnium I – vrouwen (scratch 7,5 km)
  • Sprint – vrouwen (1/8e finale)
  • Keirin – mannen (herkansing)
  • Sprint – vrouwen (1/4e finale, 1e)
  • Omnium II – vrouwen (temporace 7,5 km)
  • Sprint – vrouwen (1/4e finale, 2e)
  • Scratch 7,5 km – mannen (kwalificatie)
  • Sprint – vrouwen (1/4e finale, 3e)

flag-nz 18.00 – 21.28 uur/ flag-nl 06.00 – 09.28 uur

  • Sprint – vrouwen (1/2e finale, 1e)
  • Omnium III – vrouwen (afvalkoers)
  • Sprint – vrouwen (1/2e finale, 2e)
  • Koppelkoers 30 km – mannen (finale)
  • Sprint – vrouwen (1/2e finale, 3e)
  • Omnium IV – vrouwen (puntenkoers 20 km)
  • Sprint – vrouwen (finale, 1e)
  • Keirin – mannen (2e ronde)
  • Scratch 15 km – mannen (finale)
  • Sprint – vrouwen (finale, 2e)
  • Keirin – mannen (finale)
  • Sprint – vrouwen (finale, 3e)

Zondag 20 januari

flag-nz 09.00 – 13.11 uur/ flag-nl 21.00 – 01.11 uur

  • Sprint – mannen (kwalificatie)
  • Keirin – vrouwen (1e ronde)
  • Sprint – mannen (1/16e finale)
  • Omnium I – mannen (scratch 10 km)
  • Sprint – mannen (1/8e finale)
  • Keirin – vrouwen (herkansing)
  • Sprint – mannen (1/4e finale, 1e)
  • Omnium II – mannen (temporace 10 km)
  • Sprint – mannen (1/4e finale, 2e)
  • Scratch 5 km – vrouwen (kwalificatie)
  • Sprint – mannen (1/4e finale, 3e)

flag-nz 15.00 – 18.16 uur/ flag-nl 03.00 – 06.16 uur

  • Sprint – mannen (1/2e finale, 1e)
  • Omnium III – mannen (afvalkoers)
  • Sprint – mannen (1/2e finale, 2e)
  • Koppelkoers 20 km – vrouwen (finale)
  • Sprint – mannen (1/2e finale, 3e)
  • Omnium IV – mannen (puntenkoers 25 km)
  • Sprint – mannen (finale, 1e)
  • Keirin – vrouwen (2e ronde)
  • Scratch 10 km – vrouwen (finale)
  • Sprint – mannen (finale, 2e)
  • Keirin – vrouwen (finale)
  • Sprint – mannen (finale, 3e)
Land:
Nieuw-Zeeland
Datum: 18 januari 2019
Tot: 20 januari 2019
Niveau: Baan
Startplaats: Cambridge
Finishplaats: Cambridge

Gerelateerd nieuws