Etappe 13: Ronda > Montilla

Datum: 02 september 2022
Startplaats:
Ronda
Finishplaats:
Montilla
Afstand: 168.4 kilometer
Starttijd: 13:36
Finishtijd (verwacht): 17:30

In de etappe van Ronda naar Montilla worden 171 vrijwel vlakke kilometers afgelegd. Na een aantal etappes langs de kust te gaan, zal de Vuelta zich vandaag weer richting het noorden bewegen. Op het oog is het een etappe waar de sprinters zich kunnen laten zien, al is het maar de vraag of zij niet te vermoeid zijn van de beklimming van de Penas Blancas in de voorgaande etappe.

 

De start vindt plaats in Ronda, gelegen tussen de Sierra Grazalema en de Sierra Nevada. Vanaf daar zullen de renners ten noorden trekken over een provinciale weg door het Zuid-Spaanse landschap. Het parcours kent af en toe een heuveltje, maar voor de sprinters lijkt er weinig te zijn om bang van te worden.

 

Na ongeveer 52 kilometer komt de Vuelta door het kleine dorpje Campillos, waarop Sierra de Yeguas volgt. Twintig kilometer verder richting het noorden wordt er door La Roda de Analucía gereden, waar jaarlijks de Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista del Sol, ook wel de Ruta del Sol, wordt gefietst. Wout Poels won de editie van dit jaar in februari.

 

Voordat de renners aankomen in Montilla komen, wordt op 54 kilometer van de meet nog Moriles aangedaan. In de Spaanse wijnstreek lijkt het op het oog een vlak parcours te zijn, maar met de toenemende heuvels kan het ook zomaar zijn dat er rittenkapers op de kust liggen.

 

Zodra de rand van Espejo wordt bereikt, zal de koers draaien richting de finishplaats. Via de noordkant van Montilla zal er richting de finish worden gereden, die kort volgt na een bocht. Een ideale finale voor een massasprint lijkt het dus op het eerste gezicht niet, maar de vraag is hoeveel de sprinters zich daarvan zullen aantrekken.



Vuelta a España - 2022

Etappe 13: Ronda > Montilla (168.4km)

1
Mads PEDERSEN TREK - SEGAFREDO 3:46:01"
2
Bryan COQUARD COFIDIS "
3
Pascal ACKERMANN UAE TEAM EMIRATES "
4
Fred WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS "
5
Danny VAN POPPEL BORA - HANSGROHE "
6
Quentin PACHER GROUPAMA - FDJ "
7
Jesus EZQUERRA MUELA BURGOS-BH "
8
Maxim VAN GILS LOTTO SOUDAL "
9
Primoz ROGLIC JUMBO-VISMA "
10
Urko BERRADE FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA "
11
Francisco GALVAN FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA "
12
Clément RUSSO TEAM ARKEA - SAMSIC "
13
Samuele BATTISTELLA ASTANA QAZAQSTAN TEAM "
14
Ben TURNER INEOS GRENADIERS "
15
Daryl IMPEY ISRAEL-PREMIER TECH "
16
Wilco KELDERMAN BORA - HANSGROHE "
17
Jan BAKELANTS INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX "
18
Carlos CANAL BLANCO EUSKALTEL - EUSKADI "
19
Yevgeniy FEDOROV ASTANA QAZAQSTAN TEAM "
20
Sam OOMEN JUMBO-VISMA "
21
Cedric BEULLENS LOTTO SOUDAL "
22
Enric MAS MOVISTAR TEAM "
23
Kaden GROVES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO "
24
Joris NIEUWENHUIS TEAM DSM "
25
Remco EVENEPOEL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM "
26
Jan POLANC UAE TEAM EMIRATES "
27
Carlos RODRÍGUEZ INEOS GRENADIERS "
28
Juan AYUSO UAE TEAM EMIRATES "
29
Ben O'CONNOR AG2R CITROEN TEAM "
30
Miguel Angel LOPEZ MORENO ASTANA QAZAQSTAN TEAM "
31
Tao GEOGHEGAN HART INEOS GRENADIERS "
32
Jetse BOL BURGOS-BH "
33
Jai HINDLEY BORA - HANSGROHE "
34
Luis Angel MATE MARDONES EUSKALTEL - EUSKADI "
35
Luis León SÁNCHEZ BAHRAIN VICTORIOUS "
36
Hugh John CARTHY EF EDUCATION-EASYPOST "
37
Louis MEINTJES INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX "
38
David DE LA CRUZ ASTANA QAZAQSTAN TEAM "
39
João ALMEIDA UAE TEAM EMIRATES "
40
Thibaut PINOT GROUPAMA - FDJ "
41
Thymen ARENSMAN TEAM DSM "
42
Rein TAARAMÄE INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX "
43
Sébastien REICHENBACH GROUPAMA - FDJ "
44
Alejandro VALVERDE MOVISTAR TEAM "
45
Vadim PRONSKIY ASTANA QAZAQSTAN TEAM "
46
Rigoberto URÁN EF EDUCATION-EASYPOST "
47
Johan Esteban CHAVES EF EDUCATION-EASYPOST "
48
Raul GARCIA PIERNA EQUIPO KERN PHARMA "
49
Daniel MCLAY TEAM ARKEA - SAMSIC "
50
Jose Felix PARRA CUERDA EQUIPO KERN PHARMA "
51
Domenico POZZOVIVO INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX "
52
Oscar CABEDO CARDA BURGOS-BH "
53
Edoardo ZAMBANINI BAHRAIN VICTORIOUS "
54
Carl Fredrik HAGEN ISRAEL-PREMIER TECH "
55
Nicolas PRODHOMME AG2R CITROEN TEAM "
56
Rudy MOLARD GROUPAMA - FDJ 20"
57
Miles SCOTSON GROUPAMA - FDJ 20"
58
Filippo CONCA LOTTO SOUDAL 24"
59
John DEGENKOLB TEAM DSM 27"
60
Fabian LIENHARD GROUPAMA - FDJ 27"
61
James SHAW EF EDUCATION-EASYPOST 31"
62
Tim MERLIER ALPECIN-DECEUNINCK 31"
63
Antoine RAUGEL AG2R CITROEN TEAM 33"
64
Thomas DE GENDT LOTTO SOUDAL 42"
65
Ryan MULLEN BORA - HANSGROHE 42"
66
Juan Sebastián MOLANO UAE TEAM EMIRATES 42"
67
Robert STANNARD ALPECIN-DECEUNINCK 42"
68
Gotzon MARTIN SANZ EUSKALTEL - EUSKADI 42"
69
Mark PADUN EF EDUCATION-EASYPOST 42"
70
Jasha SÜTTERLIN BAHRAIN VICTORIOUS 42"
71
Ibai AZURMENDI SAGASTIBELTZA EUSKALTEL - EUSKADI 42"
72
Mikel LANDA BAHRAIN VICTORIOUS 42"
73
Mikel BIZKARRA ETXEGIBEL EUSKALTEL - EUSKADI 42"
74
Daniel NAVARRO BURGOS-BH 42"
75
Mike TEUNISSEN JUMBO-VISMA 42"
76
Brandon MCNULTY UAE TEAM EMIRATES 51"
77
José Joaquín ROJAS MOVISTAR TEAM 54"
78
Jose Manuel DIAZ GALLEGO BURGOS-BH 54"
79
Clément CHAMPOUSSIN AG2R CITROEN TEAM +1:00"
80
Ilan VAN WILDER QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +1:00"
81
Antonio TIBERI TREK - SEGAFREDO +1:00"
82
Alexey LUTSENKO ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:00"
83
Ivo OLIVEIRA UAE TEAM EMIRATES +1:06"
84
Marc SOLER UAE TEAM EMIRATES +1:10"
85
Nans PETERS AG2R CITROEN TEAM +1:10"
86
Nelson OLIVEIRA MOVISTAR TEAM +1:10"
87
Lionel TAMINIAUX ALPECIN-DECEUNINCK +1:13"
88
Merhawi KUDUS EF EDUCATION-EASYPOST +1:17"
89
Chris HARPER JUMBO-VISMA +1:17"
90
Louis VERVAEKE QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +1:20"
91
Xabier Mikel AZPARREN IRURZUN EUSKALTEL - EUSKADI +1:27"
92
Carlos VERONA MOVISTAR TEAM +1:39"
93
Gregor MÜHLBERGER MOVISTAR TEAM +1:39"
94
Lawson CRADDOCK TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +1:39"
95
Gianni VERMEERSCH ALPECIN-DECEUNINCK +1:46"
96
Xandro MEURISSE ALPECIN-DECEUNINCK +1:48"
97
Vojtěch ŘEPA EQUIPO KERN PHARMA +1:48"
98
Sergio Andres HIGUITA BORA - HANSGROHE +1:48"
99
Omer GOLDSTEIN ISRAEL-PREMIER TECH +1:56"
100
Patrick BEVIN ISRAEL-PREMIER TECH +1:56"
101
Vincenzo NIBALI ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:56"
102
Mikel ITURRIA SEGUROLA EUSKALTEL - EUSKADI +1:56"
103
Alex KIRSCH TREK - SEGAFREDO +2:08"
104
Jesús HERRADA COFIDIS +2:12"
105
Jonathan CAICEDO EF EDUCATION-EASYPOST +2:12"
106
Harold Alfonso TEJADA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +2:14"
107
Élie GESBERT TEAM ARKEA - SAMSIC +2:23"
108
Bruno ARMIRAIL GROUPAMA - FDJ +2:23"
109
Rémi CAVAGNA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +2:23"
110
Gino MÄDER BAHRAIN VICTORIOUS +2:23"
111
Jonas Iversby HVIDEBERG TEAM DSM +2:33"
112
Łukasz OWSIAN TEAM ARKEA - SAMSIC +2:35"
113
Kamil MAŁECKI LOTTO SOUDAL +2:37"
114
Juan Pedro LÓPEZ TREK - SEGAFREDO +2:39"
115
Julius JOHANSEN INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +2:39"
116
Matteo FABBRO BORA - HANSGROHE +2:41"
117
Fausto MASNADA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +2:41"
118
Davide CIMOLAI COFIDIS +2:48"
119
Dylan van BAARLE INEOS GRENADIERS +3:03"
120
Joan BOU COMPANY EUSKALTEL - EUSKADI +3:15"
121
Bob JUNGELS AG2R CITROEN TEAM +3:15"
122
Richard CARAPAZ INEOS GRENADIERS +3:15"
123
Rohan DENNIS JUMBO-VISMA +3:15"
124
Michael HEPBURN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +3:15"
125
Davide VILLELLA COFIDIS +3:35"
126
Robert GESINK JUMBO-VISMA +3:35"
127
Lucas HAMILTON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +3:35"
128
Rubén FERNÁNDEZ COFIDIS +3:35"
129
Chris FROOME ISRAEL-PREMIER TECH +3:35"
130
Luis Guillermo MAS BONET MOVISTAR TEAM +3:35"
131
Julien BERNARD TREK - SEGAFREDO +3:41"
132
Marco BRENNER TEAM DSM +3:44"
133
Simon GUGLIELMI TEAM ARKEA - SAMSIC +3:44"
134
Ander OKAMIKA BENGOETXEA BURGOS-BH +4:11"
135
Jay VINE ALPECIN-DECEUNINCK +4:33"
136
Kenny ELISSONDE TREK - SEGAFREDO +4:51"
137
Dario CATALDO TREK - SEGAFREDO +4:51"
138
Thomas CHAMPION COFIDIS +4:51"
139
Julius VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST +4:51"
140
Lucas PLAPP INEOS GRENADIERS +4:51"
141
Jonas KOCH BORA - HANSGROHE +4:51"
142
Jimmy JANSSENS ALPECIN-DECEUNINCK +5:28"
143
Alessandro DE MARCHI ISRAEL-PREMIER TECH +6:12"
144
Luke DURBRIDGE TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +6:45"
145
Dries DEVENYNS QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +6:45"
146
Kelland O’BRIEN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +14:44"
Thibault GUERNALEC TEAM ARKEA - SAMSIC "
Toon meerToon minder
1
Remco EVENEPOEL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 48:11:10"
2
Primoz ROGLIC JUMBO-VISMA +2:41"
3
Enric MAS MOVISTAR TEAM +3:03"
4
Carlos RODRÍGUEZ INEOS GRENADIERS +4:06"
5
Juan AYUSO UAE TEAM EMIRATES +4:53"
6
Wilco KELDERMAN BORA - HANSGROHE +6:28"
7
Miguel Angel LOPEZ MORENO ASTANA QAZAQSTAN TEAM +6:56"
8
João ALMEIDA UAE TEAM EMIRATES +7:18"
9
Jan POLANC UAE TEAM EMIRATES +8:00"
10
Tao GEOGHEGAN HART INEOS GRENADIERS +8:05"
11
Ben O'CONNOR AG2R CITROEN TEAM +8:42"
12
Thymen ARENSMAN TEAM DSM +9:19"
13
Jai HINDLEY BORA - HANSGROHE +10:56"
14
David DE LA CRUZ ASTANA QAZAQSTAN TEAM +11:09"
15
Louis MEINTJES INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +11:15"
16
Alejandro VALVERDE MOVISTAR TEAM +11:39"
17
Hugh John CARTHY EF EDUCATION-EASYPOST +11:51"
18
Rigoberto URÁN EF EDUCATION-EASYPOST +13:38"
19
Richard CARAPAZ INEOS GRENADIERS +14:52"
20
Mark PADUN EF EDUCATION-EASYPOST +15:21"
21
Jan BAKELANTS INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +19:49"
22
Jay VINE ALPECIN-DECEUNINCK +20:18"
23
Domenico POZZOVIVO INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +20:53"
24
Luis León SÁNCHEZ BAHRAIN VICTORIOUS +21:13"
25
Sergio Andres HIGUITA BORA - HANSGROHE +21:14"
26
Oscar CABEDO CARDA BURGOS-BH +25:42"
27
Thibaut PINOT GROUPAMA - FDJ +29:36"
28
Mikel LANDA BAHRAIN VICTORIOUS +30:02"
29
Rein TAARAMÄE INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +32:01"
30
Jose Felix PARRA CUERDA EQUIPO KERN PHARMA +32:11"
31
Nelson OLIVEIRA MOVISTAR TEAM +35:09"
32
Gino MÄDER BAHRAIN VICTORIOUS +35:37"
33
Marc SOLER UAE TEAM EMIRATES +35:42"
34
Sébastien REICHENBACH GROUPAMA - FDJ +37:08"
35
Edoardo ZAMBANINI BAHRAIN VICTORIOUS +39:28"
36
Clément CHAMPOUSSIN AG2R CITROEN TEAM +40:06"
37
Sam OOMEN JUMBO-VISMA +41:01"
38
Rudy MOLARD GROUPAMA - FDJ +42:10"
39
Chris HARPER JUMBO-VISMA +42:31"
40
Carl Fredrik HAGEN ISRAEL-PREMIER TECH +42:56"
41
Mikel BIZKARRA ETXEGIBEL EUSKALTEL - EUSKADI +47:22"
42
Carlos VERONA MOVISTAR TEAM +48:23"
43
Quentin PACHER GROUPAMA - FDJ +50:16"
44
Matteo FABBRO BORA - HANSGROHE +50:22"
45
Ilan VAN WILDER QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +52:43"
46
José Joaquín ROJAS MOVISTAR TEAM +54:13"
47
Élie GESBERT TEAM ARKEA - SAMSIC +58:48"
48
Vadim PRONSKIY ASTANA QAZAQSTAN TEAM +59:14"
49
Lawson CRADDOCK TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +59:55"
50
Davide VILLELLA COFIDIS +1:00:55"
51
Johan Esteban CHAVES EF EDUCATION-EASYPOST +1:01:33"
52
Rubén FERNÁNDEZ COFIDIS +1:01:51"
53
Jose Manuel DIAZ GALLEGO BURGOS-BH +1:02:46"
54
Vincenzo NIBALI ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:06:21"
55
Daniel NAVARRO BURGOS-BH +1:07:33"
56
Xandro MEURISSE ALPECIN-DECEUNINCK +1:07:42"
57
Dylan van BAARLE INEOS GRENADIERS +1:09:26"
58
Robert GESINK JUMBO-VISMA +1:09:37"
59
Kenny ELISSONDE TREK - SEGAFREDO +1:10:07"
60
Omer GOLDSTEIN ISRAEL-PREMIER TECH +1:11:00"
61
Jesus EZQUERRA MUELA BURGOS-BH +1:11:49"
62
Jonathan CAICEDO EF EDUCATION-EASYPOST +1:12:44"
63
Lucas HAMILTON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +1:14:59"
64
Luis Angel MATE MARDONES EUSKALTEL - EUSKADI +1:17:11"
65
Jesús HERRADA COFIDIS +1:17:42"
66
Gregor MÜHLBERGER MOVISTAR TEAM +1:17:55"
67
Robert STANNARD ALPECIN-DECEUNINCK +1:21:21"
68
Rohan DENNIS JUMBO-VISMA +1:22:14"
69
Samuele BATTISTELLA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:22:25"
70
Fausto MASNADA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +1:22:35"
71
Fred WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS +1:23:17"
72
Bob JUNGELS AG2R CITROEN TEAM +1:24:01"
73
Louis VERVAEKE QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +1:26:34"
74
Marco BRENNER TEAM DSM +1:27:27"
75
Nans PETERS AG2R CITROEN TEAM +1:27:29"
76
Carlos CANAL BLANCO EUSKALTEL - EUSKADI +1:27:30"
77
Brandon MCNULTY UAE TEAM EMIRATES +1:27:36"
78
Maxim VAN GILS LOTTO SOUDAL +1:28:23"
79
Bruno ARMIRAIL GROUPAMA - FDJ +1:28:44"
80
Simon GUGLIELMI TEAM ARKEA - SAMSIC +1:29:15"
81
Alexey LUTSENKO ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:29:40"
82
Juan Pedro LÓPEZ TREK - SEGAFREDO +1:31:25"
83
Raul GARCIA PIERNA EQUIPO KERN PHARMA +1:31:53"
84
Lucas PLAPP INEOS GRENADIERS +1:32:56"
85
Gianni VERMEERSCH ALPECIN-DECEUNINCK +1:35:46"
86
Julien BERNARD TREK - SEGAFREDO +1:36:12"
87
Vojtěch ŘEPA EQUIPO KERN PHARMA +1:37:07"
88
Nicolas PRODHOMME AG2R CITROEN TEAM +1:37:27"
89
Urko BERRADE FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA +1:38:01"
90
Patrick BEVIN ISRAEL-PREMIER TECH +1:39:31"
91
Filippo CONCA LOTTO SOUDAL +1:40:03"
92
Thomas DE GENDT LOTTO SOUDAL +1:40:05"
93
Merhawi KUDUS EF EDUCATION-EASYPOST +1:44:37"
94
Xabier Mikel AZPARREN IRURZUN EUSKALTEL - EUSKADI +1:45:28"
95
Joan BOU COMPANY EUSKALTEL - EUSKADI +1:45:46"
96
James SHAW EF EDUCATION-EASYPOST +1:47:46"
97
Łukasz OWSIAN TEAM ARKEA - SAMSIC +1:48:17"
98
Harold Alfonso TEJADA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:48:27"
99
Jetse BOL BURGOS-BH +1:48:57"
100
Daryl IMPEY ISRAEL-PREMIER TECH +1:49:41"
101
Gotzon MARTIN SANZ EUSKALTEL - EUSKADI +1:51:48"
102
Ben TURNER INEOS GRENADIERS +1:52:36"
103
Luke DURBRIDGE TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +1:54:24"
104
Mads PEDERSEN TREK - SEGAFREDO +1:54:39"
105
Antonio TIBERI TREK - SEGAFREDO +1:59:14"
106
Jonas KOCH BORA - HANSGROHE +2:00:31"
107
Kaden GROVES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +2:01:00"
108
Thomas CHAMPION COFIDIS +2:01:19"
109
Dries DEVENYNS QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +2:01:20"
110
Jimmy JANSSENS ALPECIN-DECEUNINCK +2:01:25"
111
Rémi CAVAGNA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +2:01:35"
112
Francisco GALVAN FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA +2:02:05"
113
Jasha SÜTTERLIN BAHRAIN VICTORIOUS +2:02:20"
114
Miles SCOTSON GROUPAMA - FDJ +2:07:30"
115
Ander OKAMIKA BENGOETXEA BURGOS-BH +2:10:21"
116
Jonas Iversby HVIDEBERG TEAM DSM +2:11:54"
117
Michael HEPBURN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +2:12:40"
118
Mikel ITURRIA SEGUROLA EUSKALTEL - EUSKADI +2:13:08"
119
Antoine RAUGEL AG2R CITROEN TEAM +2:13:37"
120
Joris NIEUWENHUIS TEAM DSM +2:14:54"
121
Alessandro DE MARCHI ISRAEL-PREMIER TECH +2:15:11"
122
Cedric BEULLENS LOTTO SOUDAL +2:15:39"
123
Alex KIRSCH TREK - SEGAFREDO +2:16:39"
124
Dario CATALDO TREK - SEGAFREDO +2:17:00"
125
Mike TEUNISSEN JUMBO-VISMA +2:18:07"
126
Chris FROOME ISRAEL-PREMIER TECH +2:18:09"
127
Daniel MCLAY TEAM ARKEA - SAMSIC +2:18:31"
128
Pascal ACKERMANN UAE TEAM EMIRATES +2:19:00"
129
Yevgeniy FEDOROV ASTANA QAZAQSTAN TEAM +2:23:59"
130
John DEGENKOLB TEAM DSM +2:24:01"
131
Bryan COQUARD COFIDIS +2:26:55"
132
Clément RUSSO TEAM ARKEA - SAMSIC +2:27:17"
133
Ibai AZURMENDI SAGASTIBELTZA EUSKALTEL - EUSKADI +2:28:08"
134
Fabian LIENHARD GROUPAMA - FDJ +2:30:02"
135
Juan Sebastián MOLANO UAE TEAM EMIRATES +2:30:18"
136
Danny VAN POPPEL BORA - HANSGROHE +2:32:08"
137
Kamil MAŁECKI LOTTO SOUDAL +2:37:57"
138
Lionel TAMINIAUX ALPECIN-DECEUNINCK +2:38:49"
139
Ivo OLIVEIRA UAE TEAM EMIRATES +2:38:51"
140
Ryan MULLEN BORA - HANSGROHE +2:42:50"
141
Tim MERLIER ALPECIN-DECEUNINCK +2:47:36"
142
Julius VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST +2:48:59"
143
Kelland O’BRIEN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +2:49:29"
144
Julius JOHANSEN INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +2:50:56"
145
Davide CIMOLAI COFIDIS +2:54:16"
146
Luis Guillermo MAS BONET MOVISTAR TEAM +2:57:13"
Toon meerToon minder
1
Mads PEDERSEN TREK - SEGAFREDO 247
2
Marc SOLER UAE TEAM EMIRATES 96
3
Fred WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS 96
4
Samuele BATTISTELLA ASTANA QAZAQSTAN TEAM 91
5
Remco EVENEPOEL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 86
6
Primoz ROGLIC JUMBO-VISMA 81
7
Enric MAS MOVISTAR TEAM 61
8
Kaden GROVES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 60
9
Daniel MCLAY TEAM ARKEA - SAMSIC 56
10
Pascal ACKERMANN UAE TEAM EMIRATES 56
11
Tim MERLIER ALPECIN-DECEUNINCK 56
12
Bryan COQUARD COFIDIS 53
13
Danny VAN POPPEL BORA - HANSGROHE 52
14
Jay VINE ALPECIN-DECEUNINCK 49
15
Jesús HERRADA COFIDIS 40
16
Lawson CRADDOCK TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 37
17
Jimmy JANSSENS ALPECIN-DECEUNINCK 37
18
Fausto MASNADA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 36
19
Carlos RODRÍGUEZ INEOS GRENADIERS 34
20
Quentin PACHER GROUPAMA - FDJ 33
21
Filippo CONCA LOTTO SOUDAL 31
22
Alexey LUTSENKO ASTANA QAZAQSTAN TEAM 30
23
Ander OKAMIKA BENGOETXEA BURGOS-BH 30
24
Wilco KELDERMAN BORA - HANSGROHE 29
25
Tao GEOGHEGAN HART INEOS GRENADIERS 28
26
James SHAW EF EDUCATION-EASYPOST 27
27
Daryl IMPEY ISRAEL-PREMIER TECH 27
28
Juan AYUSO UAE TEAM EMIRATES 26
29
Julius VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST 25
30
Jan BAKELANTS INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 24
31
Cedric BEULLENS LOTTO SOUDAL 24
32
Ben O'CONNOR AG2R CITROEN TEAM 22
33
Vadim PRONSKIY ASTANA QAZAQSTAN TEAM 21
34
John DEGENKOLB TEAM DSM 21
35
Lionel TAMINIAUX ALPECIN-DECEUNINCK 21
36
Louis MEINTJES INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 20
37
Richard CARAPAZ INEOS GRENADIERS 20
38
Thomas DE GENDT LOTTO SOUDAL 20
39
Joan BOU COMPANY EUSKALTEL - EUSKADI 20
40
Rudy MOLARD GROUPAMA - FDJ 19
41
Juan Sebastián MOLANO UAE TEAM EMIRATES 19
42
Edoardo ZAMBANINI BAHRAIN VICTORIOUS 18
43
Mike TEUNISSEN JUMBO-VISMA 18
44
Mark PADUN EF EDUCATION-EASYPOST 17
45
Rubén FERNÁNDEZ COFIDIS 17
46
Jose Manuel DIAZ GALLEGO BURGOS-BH 17
47
Dylan van BAARLE INEOS GRENADIERS 17
48
Antonio TIBERI TREK - SEGAFREDO 17
49
Alessandro DE MARCHI ISRAEL-PREMIER TECH 17
50
Ryan MULLEN BORA - HANSGROHE 17
51
Gianni VERMEERSCH ALPECIN-DECEUNINCK 16
52
Fabian LIENHARD GROUPAMA - FDJ 16
53
Jai HINDLEY BORA - HANSGROHE 15
54
Rein TAARAMÄE INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 15
55
Robert STANNARD ALPECIN-DECEUNINCK 15
56
Thomas CHAMPION COFIDIS 15
57
Rémi CAVAGNA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 15
58
Jesus EZQUERRA MUELA BURGOS-BH 14
59
Jan POLANC UAE TEAM EMIRATES 13
60
Thibaut PINOT GROUPAMA - FDJ 13
61
Lucas HAMILTON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 13
62
Ivo OLIVEIRA UAE TEAM EMIRATES 13
63
Luis Guillermo MAS BONET MOVISTAR TEAM 13
64
Carl Fredrik HAGEN ISRAEL-PREMIER TECH 11
65
Marco BRENNER TEAM DSM 11
66
Miguel Angel LOPEZ MORENO ASTANA QAZAQSTAN TEAM 10
67
João ALMEIDA UAE TEAM EMIRATES 10
68
Élie GESBERT TEAM ARKEA - SAMSIC 10
69
Maxim VAN GILS LOTTO SOUDAL 10
70
Bruno ARMIRAIL GROUPAMA - FDJ 10
71
Lucas PLAPP INEOS GRENADIERS 10
72
Gregor MÜHLBERGER MOVISTAR TEAM 9
73
Simon GUGLIELMI TEAM ARKEA - SAMSIC 9
74
Urko BERRADE FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA 7
75
Sébastien REICHENBACH GROUPAMA - FDJ 6
76
Matteo FABBRO BORA - HANSGROHE 6
77
Carlos CANAL BLANCO EUSKALTEL - EUSKADI 6
78
Francisco GALVAN FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA 6
79
Joris NIEUWENHUIS TEAM DSM 6
80
Gotzon MARTIN SANZ EUSKALTEL - EUSKADI 5
81
Michael HEPBURN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 5
82
Clément RUSSO TEAM ARKEA - SAMSIC 5
83
Gino MÄDER BAHRAIN VICTORIOUS 4
84
Yevgeniy FEDOROV ASTANA QAZAQSTAN TEAM 4
85
José Joaquín ROJAS MOVISTAR TEAM 3
86
Robert GESINK JUMBO-VISMA 3
87
Ben TURNER INEOS GRENADIERS 3
88
Thymen ARENSMAN TEAM DSM 2
89
Alejandro VALVERDE MOVISTAR TEAM 2
90
Nelson OLIVEIRA MOVISTAR TEAM 2
91
Chris HARPER JUMBO-VISMA 2
92
Xandro MEURISSE ALPECIN-DECEUNINCK 2
93
Jonathan CAICEDO EF EDUCATION-EASYPOST 2
94
Hugh John CARTHY EF EDUCATION-EASYPOST 1
95
Rigoberto URÁN EF EDUCATION-EASYPOST -4
Toon meerToon minder
1
Jay VINE ALPECIN-DECEUNINCK 40
2
Robert STANNARD ALPECIN-DECEUNINCK 21
3
Marc SOLER UAE TEAM EMIRATES 20
4
Jimmy JANSSENS ALPECIN-DECEUNINCK 17
5
Thibaut PINOT GROUPAMA - FDJ 12
6
Rubén FERNÁNDEZ COFIDIS 11
7
Louis MEINTJES INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 10
8
Richard CARAPAZ INEOS GRENADIERS 10
9
Jesús HERRADA COFIDIS 10
10
Remco EVENEPOEL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 9
11
Mark PADUN EF EDUCATION-EASYPOST 8
12
Edoardo ZAMBANINI BAHRAIN VICTORIOUS 8
13
Samuele BATTISTELLA ASTANA QAZAQSTAN TEAM 8
14
Wilco KELDERMAN BORA - HANSGROHE 6
15
Fred WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS 6
16
Lawson CRADDOCK TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 5
17
Joan BOU COMPANY EUSKALTEL - EUSKADI 5
18
Rein TAARAMÄE INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 5
19
Fausto MASNADA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 5
20
Primoz ROGLIC JUMBO-VISMA 4
21
Enric MAS MOVISTAR TEAM 4
22
Rudy MOLARD GROUPAMA - FDJ 4
23
Julius VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST 3
24
Dylan van BAARLE INEOS GRENADIERS 3
25
Dario CATALDO TREK - SEGAFREDO 3
26
Thomas DE GENDT LOTTO SOUDAL 2
27
Juan AYUSO UAE TEAM EMIRATES 2
28
Jan POLANC UAE TEAM EMIRATES 2
29
Nelson OLIVEIRA MOVISTAR TEAM 2
30
Jose Manuel DIAZ GALLEGO BURGOS-BH 2
31
Jan BAKELANTS INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 1
32
Marco BRENNER TEAM DSM 1
33
Alexey LUTSENKO ASTANA QAZAQSTAN TEAM 1
34
Filippo CONCA LOTTO SOUDAL 1
35
Xabier Mikel AZPARREN IRURZUN EUSKALTEL - EUSKADI 1
36
Daryl IMPEY ISRAEL-PREMIER TECH 1
37
Ander OKAMIKA BENGOETXEA BURGOS-BH 1
38
Ibai AZURMENDI SAGASTIBELTZA EUSKALTEL - EUSKADI 1
39
Rigoberto URÁN EF EDUCATION-EASYPOST -2
Toon meerToon minder
1
Remco EVENEPOEL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 48:11:10"
2
Carlos RODRÍGUEZ INEOS GRENADIERS +4:06"
3
Juan AYUSO UAE TEAM EMIRATES +4:53"
4
João ALMEIDA UAE TEAM EMIRATES +7:18"
5
Thymen ARENSMAN TEAM DSM +9:19"
6
Sergio Andres HIGUITA BORA - HANSGROHE +21:14"
7
Jose Felix PARRA CUERDA EQUIPO KERN PHARMA +32:11"
8
Gino MÄDER BAHRAIN VICTORIOUS +35:37"
9
Edoardo ZAMBANINI BAHRAIN VICTORIOUS +39:28"
10
Clément CHAMPOUSSIN AG2R CITROEN TEAM +40:06"
11
Ilan VAN WILDER QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +52:43"
12
Vadim PRONSKIY ASTANA QAZAQSTAN TEAM +59:14"
13
Robert STANNARD ALPECIN-DECEUNINCK +1:21:21"
14
Samuele BATTISTELLA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:22:25"
15
Fred WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS +1:23:17"
16
Marco BRENNER TEAM DSM +1:27:27"
17
Carlos CANAL BLANCO EUSKALTEL - EUSKADI +1:27:30"
18
Brandon MCNULTY UAE TEAM EMIRATES +1:27:36"
19
Maxim VAN GILS LOTTO SOUDAL +1:28:23"
20
Simon GUGLIELMI TEAM ARKEA - SAMSIC +1:29:15"
21
Juan Pedro LÓPEZ TREK - SEGAFREDO +1:31:25"
22
Raul GARCIA PIERNA EQUIPO KERN PHARMA +1:31:53"
23
Lucas PLAPP INEOS GRENADIERS +1:32:56"
24
Vojtěch ŘEPA EQUIPO KERN PHARMA +1:37:07"
25
Nicolas PRODHOMME AG2R CITROEN TEAM +1:37:27"
26
Urko BERRADE FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA +1:38:01"
27
Filippo CONCA LOTTO SOUDAL +1:40:03"
28
Xabier Mikel AZPARREN IRURZUN EUSKALTEL - EUSKADI +1:45:28"
29
Joan BOU COMPANY EUSKALTEL - EUSKADI +1:45:46"
30
Harold Alfonso TEJADA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:48:27"
31
Ben TURNER INEOS GRENADIERS +1:52:36"
32
Antonio TIBERI TREK - SEGAFREDO +1:59:14"
33
Kaden GROVES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +2:01:00"
34
Thomas CHAMPION COFIDIS +2:01:19"
35
Francisco GALVAN FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA +2:02:05"
36
Jonas Iversby HVIDEBERG TEAM DSM +2:11:54"
37
Antoine RAUGEL AG2R CITROEN TEAM +2:13:37"
38
Cedric BEULLENS LOTTO SOUDAL +2:15:39"
39
Yevgeniy FEDOROV ASTANA QAZAQSTAN TEAM +2:23:59"
40
Kelland O’BRIEN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +2:49:29"
41
Julius JOHANSEN INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +2:50:56"
Toon meerToon minder

Bekijk overzicht van Vuelta a España - 2022