Etappe 11: El Pozo Alimentacion > Cabo de Gata

Datum: 31 augustus 2022
Startplaats:
ElPozo Alimentacion
Finishplaats:
Cabo de Gata
Afstand: 191.2 kilometer
Starttijd: 12:51
Finishtijd (verwacht): 17:30

31 augustus 2022 is waarschijnlijk een dag die de sprinters hebben gemarkeerd in hun agenda. Met maar liefst 193 vlakke kilometers is dat terecht, want veel van dit soort etappes zijn er niet in deze editie van de Vuelta. De renners trekken zich in de elfde etappe nog verder het zuiden in, zo zal er van El Pozo Alimentácion naar Cabo de Gata worden gereden.

 

El Pozo Alimentácion is niet de plaats waar vandaan vertrokken wordt, want dat is Alhama de Murcia. In deze plek ligt echter de fabriek van El Pozo Alimentácion, en dat is de hoofdsponsor van deze Vuelta. Vandaar dat er vanaf deze plaats zal worden weggereden voor de vlakke etappe.

 

De lange rit zal eerst door de plaatsen Totana en Lorca gaan, die voornamelijk worden aangedaan in de eendaagse Vuelta de Murcia. Lorca was daarnaast in 2017 de startplaats van de elfde etappe van de Ronde van Spanje, waar Chris Froome door Miguel Angel López werd verslagen in de slotklim.

 

In deze etappe is er echter geen enkele klim, waardoor de ogen constant gericht zullen zijn op de sprintersploegen. Met een lange passage langs de kust is er echter wel een mogelijkheid tot waaiers, waardoor een goede positionering voor de sprinters al vroeg in de race van groot belang zal zijn. De kustplaatsen Garrucha en Carboneras worden voorbijgegaan richting de finish in Cabo de Gata.

 

De finishplaats is wél een echte plaats, en niet een sponsor. Cabo de Gata ligt dichtbij Alméria en is omgeven door het vulkaanlandschap van de bergketen Sierra de Gata. Met alleen nog een rotonde in de laatste kilometers is het ook geen ingewikkelde finale, al zullen de spanningen in het peloton hoog zijn in deze zeldzame vlakke etappes. Voor de sprintersploegen geen enkele reden om het aan het toeval over te laten, waardoor een massasprint mag worden verwacht.



Vuelta a España - 2022

Etappe 11: El Pozo Alimentacion > Cabo de Gata (191.2km)

1
Kaden GROVES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 5:03:14"
2
Danny VAN POPPEL BORA - HANSGROHE "
3
Tim MERLIER ALPECIN-DECEUNINCK "
4
Juan Sebastián MOLANO UAE TEAM EMIRATES "
5
Mads PEDERSEN TREK - SEGAFREDO "
6
Daniel MCLAY TEAM ARKEA - SAMSIC "
7
John DEGENKOLB TEAM DSM "
8
Fred WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS "
9
Cedric BEULLENS LOTTO SOUDAL "
10
Boy VAN POPPEL INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX "
11
Joris NIEUWENHUIS TEAM DSM "
12
Bryan COQUARD COFIDIS "
13
Yevgeniy FEDOROV ASTANA QAZAQSTAN TEAM "
14
Gotzon MARTIN SANZ EUSKALTEL - EUSKADI "
15
Pascal ACKERMANN UAE TEAM EMIRATES "
16
Ivo OLIVEIRA UAE TEAM EMIRATES "
17
Clément RUSSO TEAM ARKEA - SAMSIC "
18
Carlos CANAL BLANCO EUSKALTEL - EUSKADI "
19
Lionel TAMINIAUX ALPECIN-DECEUNINCK "
20
Jonas Iversby HVIDEBERG TEAM DSM "
21
Antoine RAUGEL AG2R CITROEN TEAM "
22
Fabian LIENHARD GROUPAMA - FDJ "
23
Jesus EZQUERRA MUELA BURGOS-BH "
24
Ryan MULLEN BORA - HANSGROHE "
25
Carlos RODRÍGUEZ INEOS GRENADIERS "
26
Maxim VAN GILS LOTTO SOUDAL "
27
Omer GOLDSTEIN ISRAEL-PREMIER TECH "
28
Francisco GALVAN FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA "
29
Nicolas PRODHOMME AG2R CITROEN TEAM "
30
James SHAW EF EDUCATION-EASYPOST "
31
José Joaquín ROJAS MOVISTAR TEAM "
32
Jonas KOCH BORA - HANSGROHE "
33
Michael HEPBURN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO "
34
Chris HARPER JUMBO-VISMA "
35
Luis León SÁNCHEZ BAHRAIN VICTORIOUS "
36
Julius JOHANSEN INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX "
37
Patrick BEVIN ISRAEL-PREMIER TECH "
38
Primoz ROGLIC JUMBO-VISMA "
39
Miles SCOTSON GROUPAMA - FDJ "
40
Sam OOMEN JUMBO-VISMA "
41
Nelson OLIVEIRA MOVISTAR TEAM "
42
Mike TEUNISSEN JUMBO-VISMA "
43
Thymen ARENSMAN TEAM DSM "
44
Robert GESINK JUMBO-VISMA "
45
Bruno ARMIRAIL GROUPAMA - FDJ "
46
Simon GUGLIELMI TEAM ARKEA - SAMSIC "
47
Alejandro VALVERDE MOVISTAR TEAM "
48
Jan BAKELANTS INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX "
49
Rubén FERNÁNDEZ COFIDIS "
50
Marc SOLER UAE TEAM EMIRATES "
51
Marco BRENNER TEAM DSM "
52
Mark PADUN EF EDUCATION-EASYPOST "
53
Gino MÄDER BAHRAIN VICTORIOUS "
54
Jai HINDLEY BORA - HANSGROHE "
55
Enric MAS MOVISTAR TEAM "
56
Jan POLANC UAE TEAM EMIRATES "
57
Vincenzo NIBALI ASTANA QAZAQSTAN TEAM "
58
Edoardo ZAMBANINI BAHRAIN VICTORIOUS "
59
Miguel Angel LOPEZ MORENO ASTANA QAZAQSTAN TEAM "
60
Ben O'CONNOR AG2R CITROEN TEAM "
61
Tao GEOGHEGAN HART INEOS GRENADIERS "
62
Juan AYUSO UAE TEAM EMIRATES "
63
Johan Esteban CHAVES EF EDUCATION-EASYPOST "
64
Louis MEINTJES INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX "
65
Davide VILLELLA COFIDIS "
66
João ALMEIDA UAE TEAM EMIRATES "
67
Urko BERRADE FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA "
68
Vadim PRONSKIY ASTANA QAZAQSTAN TEAM "
69
Jasha SÜTTERLIN BAHRAIN VICTORIOUS "
70
Luis Angel MATE MARDONES EUSKALTEL - EUSKADI "
71
Jay VINE ALPECIN-DECEUNINCK "
72
Gianni VERMEERSCH ALPECIN-DECEUNINCK "
73
Hugh John CARTHY EF EDUCATION-EASYPOST "
74
Davide CIMOLAI COFIDIS "
75
Kamil MAŁECKI LOTTO SOUDAL "
76
Remco EVENEPOEL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM "
77
Lucas PLAPP INEOS GRENADIERS "
78
Antonio TIBERI TREK - SEGAFREDO "
79
Alex KIRSCH TREK - SEGAFREDO "
80
Jetse BOL BURGOS-BH "
81
Merhawi KUDUS EF EDUCATION-EASYPOST "
82
Robert STANNARD ALPECIN-DECEUNINCK "
83
Clément CHAMPOUSSIN AG2R CITROEN TEAM "
84
Thomas CHAMPION COFIDIS "
85
Domenico POZZOVIVO INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX "
86
Oscar CABEDO CARDA BURGOS-BH "
87
Sébastien REICHENBACH GROUPAMA - FDJ "
88
Harold Alfonso TEJADA ASTANA QAZAQSTAN TEAM "
89
Raul GARCIA PIERNA EQUIPO KERN PHARMA "
90
Rudy MOLARD GROUPAMA - FDJ "
91
Julius VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST "
92
David DE LA CRUZ ASTANA QAZAQSTAN TEAM "
93
Mikel LANDA BAHRAIN VICTORIOUS "
94
Jose Felix PARRA CUERDA EQUIPO KERN PHARMA "
95
Santiago BUITRAGO BAHRAIN VICTORIOUS "
96
Bob JUNGELS AG2R CITROEN TEAM "
97
Nans PETERS AG2R CITROEN TEAM "
98
Carl Fredrik HAGEN ISRAEL-PREMIER TECH "
99
Ilan VAN WILDER QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM "
100
Thibaut PINOT GROUPAMA - FDJ "
101
Richard CARAPAZ INEOS GRENADIERS "
102
Sergio Andres HIGUITA BORA - HANSGROHE "
103
Mikel BIZKARRA ETXEGIBEL EUSKALTEL - EUSKADI "
104
Kenny ELISSONDE TREK - SEGAFREDO "
105
Ibai AZURMENDI SAGASTIBELTZA EUSKALTEL - EUSKADI "
106
Jose Manuel DIAZ GALLEGO BURGOS-BH "
107
Rein TAARAMÄE INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX "
108
Luis Guillermo MAS BONET MOVISTAR TEAM "
109
Daryl IMPEY ISRAEL-PREMIER TECH "
110
Łukasz OWSIAN TEAM ARKEA - SAMSIC "
111
Rigoberto URÁN EF EDUCATION-EASYPOST "
112
Fausto MASNADA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM "
113
Wilco KELDERMAN BORA - HANSGROHE "
114
Rohan DENNIS JUMBO-VISMA "
115
Kelland O’BRIEN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO "
116
Xabier Mikel AZPARREN IRURZUN EUSKALTEL - EUSKADI "
117
Filippo CONCA LOTTO SOUDAL "
118
Dries DEVENYNS QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM "
119
Xandro MEURISSE ALPECIN-DECEUNINCK "
120
Dario CATALDO TREK - SEGAFREDO "
121
Élie GESBERT TEAM ARKEA - SAMSIC 35"
122
Dylan van BAARLE INEOS GRENADIERS 49"
123
Thomas DE GENDT LOTTO SOUDAL +1:07"
124
Quentin PACHER GROUPAMA - FDJ +1:07"
125
Vojtěch ŘEPA EQUIPO KERN PHARMA +1:07"
126
Ander OKAMIKA BENGOETXEA BURGOS-BH +1:07"
127
Thibault GUERNALEC TEAM ARKEA - SAMSIC +1:07"
128
Daniel NAVARRO BURGOS-BH +1:07"
129
Jonathan CAICEDO EF EDUCATION-EASYPOST +1:07"
130
Mikel ITURRIA SEGUROLA EUSKALTEL - EUSKADI +1:42"
131
Juan Pedro LÓPEZ TREK - SEGAFREDO "
132
Lawson CRADDOCK TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +1:49"
133
Brandon MCNULTY UAE TEAM EMIRATES +1:49"
134
Louis VERVAEKE QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +1:56"
135
Joan BOU COMPANY EUSKALTEL - EUSKADI +1:56"
136
Gregor MÜHLBERGER MOVISTAR TEAM +1:56"
137
Julien BERNARD TREK - SEGAFREDO +1:56"
138
Chris FROOME ISRAEL-PREMIER TECH +1:56"
139
Carlos VERONA MOVISTAR TEAM +1:56"
140
Matteo FABBRO BORA - HANSGROHE +1:56"
141
Samuele BATTISTELLA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:56"
142
Alexey LUTSENKO ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:56"
143
Rémi CAVAGNA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +1:56"
144
Luke DURBRIDGE TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +2:20"
145
Alessandro DE MARCHI ISRAEL-PREMIER TECH +2:20"
146
Lucas HAMILTON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +2:20"
147
Jesús HERRADA COFIDIS +2:20"
148
Jimmy JANSSENS ALPECIN-DECEUNINCK +2:20"
149
Callum SCOTSON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +2:22"
150
Ben TURNER INEOS GRENADIERS +2:38"
Julian ALAPHILIPPE QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM "
Pavel SIVAKOV INEOS GRENADIERS "
Simon YATES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO "
Roger ADRIA OLIVERAS EQUIPO KERN PHARMA "
Héctor CARRETERO EQUIPO KERN PHARMA "
Pau MIQUEL DELGADO EQUIPO KERN PHARMA "
Toon meerToon minder
1
Remco EVENEPOEL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 39:39:04"
2
Primoz ROGLIC JUMBO-VISMA +2:41"
3
Enric MAS MOVISTAR TEAM +3:03"
4
Carlos RODRÍGUEZ INEOS GRENADIERS +3:55"
5
Juan AYUSO UAE TEAM EMIRATES +4:53"
6
João ALMEIDA UAE TEAM EMIRATES +6:45"
7
Miguel Angel LOPEZ MORENO ASTANA QAZAQSTAN TEAM +6:50"
8
Tao GEOGHEGAN HART INEOS GRENADIERS +7:37"
9
Ben O'CONNOR AG2R CITROEN TEAM +7:46"
10
Thymen ARENSMAN TEAM DSM +8:44"
11
Jai HINDLEY BORA - HANSGROHE +9:24"
12
Louis MEINTJES INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +9:32"
13
Alejandro VALVERDE MOVISTAR TEAM +10:07"
14
Hugh John CARTHY EF EDUCATION-EASYPOST +10:08"
15
David DE LA CRUZ ASTANA QAZAQSTAN TEAM +10:13"
16
Mark PADUN EF EDUCATION-EASYPOST +10:44"
17
Rigoberto URÁN EF EDUCATION-EASYPOST +11:49"
18
Gino MÄDER BAHRAIN VICTORIOUS +11:52"
19
Sergio Andres HIGUITA BORA - HANSGROHE +13:36"
20
Domenico POZZOVIVO INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +13:51"
21
Wilco KELDERMAN BORA - HANSGROHE +14:04"
22
Luis León SÁNCHEZ BAHRAIN VICTORIOUS +14:11"
23
Jan POLANC UAE TEAM EMIRATES +15:13"
24
Richard CARAPAZ INEOS GRENADIERS +19:26"
25
Jay VINE ALPECIN-DECEUNINCK +22:12"
26
Oscar CABEDO CARDA BURGOS-BH +22:16"
27
Mikel LANDA BAHRAIN VICTORIOUS +22:18"
28
Rudy MOLARD GROUPAMA - FDJ +23:24"
29
Jan BAKELANTS INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +23:26"
30
Jose Felix PARRA CUERDA EQUIPO KERN PHARMA +25:09"
31
Sébastien REICHENBACH GROUPAMA - FDJ +25:10"
32
Thibaut PINOT GROUPAMA - FDJ +26:10"
33
Sam OOMEN JUMBO-VISMA +29:03"
34
Chris HARPER JUMBO-VISMA +29:16"
35
Nelson OLIVEIRA MOVISTAR TEAM +29:54"
36
Rein TAARAMÄE INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +30:18"
37
Mikel BIZKARRA ETXEGIBEL EUSKALTEL - EUSKADI +34:42"
38
Carlos VERONA MOVISTAR TEAM +34:46"
39
Quentin PACHER GROUPAMA - FDJ +34:56"
40
Davide VILLELLA COFIDIS +37:35"
41
Clément CHAMPOUSSIN AG2R CITROEN TEAM +39:00"
42
Kenny ELISSONDE TREK - SEGAFREDO +39:47"
43
Rubén FERNÁNDEZ COFIDIS +39:50"
44
Santiago BUITRAGO BAHRAIN VICTORIOUS +39:54"
45
Marc SOLER UAE TEAM EMIRATES +41:51"
46
Edoardo ZAMBANINI BAHRAIN VICTORIOUS +42:06"
47
Johan Esteban CHAVES EF EDUCATION-EASYPOST +43:07"
48
Ilan VAN WILDER QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +44:13"
49
Callum SCOTSON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +45:36"
50
Vincenzo NIBALI ASTANA QAZAQSTAN TEAM +45:59"
51
Xandro MEURISSE ALPECIN-DECEUNINCK +47:28"
52
José Joaquín ROJAS MOVISTAR TEAM +47:47"
53
Lawson CRADDOCK TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +48:36"
54
Carl Fredrik HAGEN ISRAEL-PREMIER TECH +49:12"
55
Robert GESINK JUMBO-VISMA +49:53"
56
Lucas HAMILTON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +50:02"
57
Jesus EZQUERRA MUELA BURGOS-BH +50:27"
58
Matteo FABBRO BORA - HANSGROHE +52:03"
59
Vadim PRONSKIY ASTANA QAZAQSTAN TEAM +52:12"
60
Dylan van BAARLE INEOS GRENADIERS +52:49"
61
Jesús HERRADA COFIDIS +57:04"
62
Luis Angel MATE MARDONES EUSKALTEL - EUSKADI +58:45"
63
Fausto MASNADA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +59:03"
64
Robert STANNARD ALPECIN-DECEUNINCK +59:17"
65
Omer GOLDSTEIN ISRAEL-PREMIER TECH +1:01:43"
66
Fred WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS +1:01:55"
67
Simon GUGLIELMI TEAM ARKEA - SAMSIC +1:02:41"
68
Rohan DENNIS JUMBO-VISMA +1:02:50"
69
Élie GESBERT TEAM ARKEA - SAMSIC +1:03:08"
70
Daniel NAVARRO BURGOS-BH +1:03:25"
71
Gregor MÜHLBERGER MOVISTAR TEAM +1:03:25"
72
Bob JUNGELS AG2R CITROEN TEAM +1:04:26"
73
Jose Manuel DIAZ GALLEGO BURGOS-BH +1:04:30"
74
Samuele BATTISTELLA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:05:58"
75
Nans PETERS AG2R CITROEN TEAM +1:07:53"
76
Bruno ARMIRAIL GROUPAMA - FDJ +1:07:55"
77
Brandon MCNULTY UAE TEAM EMIRATES +1:08:19"
78
Lucas PLAPP INEOS GRENADIERS +1:09:39"
79
Juan Pedro LÓPEZ TREK - SEGAFREDO +1:10:20"
80
Jonathan CAICEDO EF EDUCATION-EASYPOST +1:13:04"
81
Louis VERVAEKE QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +1:13:16"
82
Julien BERNARD TREK - SEGAFREDO +1:14:05"
83
Maxim VAN GILS LOTTO SOUDAL +1:15:32"
84
Urko BERRADE FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA +1:16:39"
85
Vojtěch ŘEPA EQUIPO KERN PHARMA +1:16:53"
86
Nicolas PRODHOMME AG2R CITROEN TEAM +1:19:01"
87
Raul GARCIA PIERNA EQUIPO KERN PHARMA +1:19:17"
88
Joan BOU COMPANY EUSKALTEL - EUSKADI +1:21:12"
89
Filippo CONCA LOTTO SOUDAL +1:22:33"
90
Xabier Mikel AZPARREN IRURZUN EUSKALTEL - EUSKADI +1:22:39"
91
Merhawi KUDUS EF EDUCATION-EASYPOST +1:24:54"
92
Carlos CANAL BLANCO EUSKALTEL - EUSKADI +1:25:58"
93
Luke DURBRIDGE TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +1:26:17"
94
Thomas DE GENDT LOTTO SOUDAL +1:26:32"
95
Alexey LUTSENKO ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:27:17"
96
Patrick BEVIN ISRAEL-PREMIER TECH +1:27:40"
97
Daryl IMPEY ISRAEL-PREMIER TECH +1:28:19"
98
Dries DEVENYNS QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +1:29:13"
99
Mads PEDERSEN TREK - SEGAFREDO +1:29:20"
100
Harold Alfonso TEJADA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:29:43"
101
Gotzon MARTIN SANZ EUSKALTEL - EUSKADI +1:29:44"
102
Jetse BOL BURGOS-BH +1:30:31"
103
Marco BRENNER TEAM DSM +1:30:48"
104
Gianni VERMEERSCH ALPECIN-DECEUNINCK +1:32:29"
105
Łukasz OWSIAN TEAM ARKEA - SAMSIC +1:33:40"
106
Ben TURNER INEOS GRENADIERS +1:34:10"
107
Jonas KOCH BORA - HANSGROHE +1:34:18"
108
Jimmy JANSSENS ALPECIN-DECEUNINCK +1:34:35"
109
Rémi CAVAGNA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +1:37:30"
110
Kaden GROVES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +1:39:38"
111
Francisco GALVAN FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA +1:40:43"
112
Miles SCOTSON GROUPAMA - FDJ +1:41:48"
113
Thomas CHAMPION COFIDIS +1:42:20"
114
Jasha SÜTTERLIN BAHRAIN VICTORIOUS +1:43:12"
115
Ander OKAMIKA BENGOETXEA BURGOS-BH +1:44:50"
116
Thibault GUERNALEC TEAM ARKEA - SAMSIC +1:46:08"
117
Dario CATALDO TREK - SEGAFREDO +1:46:40"
118
Alessandro DE MARCHI ISRAEL-PREMIER TECH +1:47:37"
119
Michael HEPBURN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +1:48:03"
120
Alex KIRSCH TREK - SEGAFREDO +1:49:02"
121
Antonio TIBERI TREK - SEGAFREDO +1:50:53"
122
Antoine RAUGEL AG2R CITROEN TEAM +1:51:42"
123
James SHAW EF EDUCATION-EASYPOST +1:51:50"
124
Daniel MCLAY TEAM ARKEA - SAMSIC +1:53:09"
125
Chris FROOME ISRAEL-PREMIER TECH +1:53:12"
126
Joris NIEUWENHUIS TEAM DSM +1:53:19"
127
Cedric BEULLENS LOTTO SOUDAL +1:54:17"
128
Pascal ACKERMANN UAE TEAM EMIRATES +1:57:42"
129
Yevgeniy FEDOROV ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:58:37"
130
Jonas Iversby HVIDEBERG TEAM DSM +1:59:26"
131
Bryan COQUARD COFIDIS +2:02:00"
132
John DEGENKOLB TEAM DSM +2:02:12"
133
Clément RUSSO TEAM ARKEA - SAMSIC +2:04:27"
134
Mikel ITURRIA SEGUROLA EUSKALTEL - EUSKADI +2:06:09"
135
Danny VAN POPPEL BORA - HANSGROHE +2:06:46"
136
Fabian LIENHARD GROUPAMA - FDJ +2:08:13"
137
Juan Sebastián MOLANO UAE TEAM EMIRATES +2:08:14"
138
Ibai AZURMENDI SAGASTIBELTZA EUSKALTEL - EUSKADI +2:09:00"
139
Kelland O’BRIEN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +2:09:16"
140
Mike TEUNISSEN JUMBO-VISMA +2:10:39"
141
Kamil MAŁECKI LOTTO SOUDAL +2:13:58"
142
Julius VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST +2:18:47"
143
Ivo OLIVEIRA UAE TEAM EMIRATES +2:19:55"
144
Lionel TAMINIAUX ALPECIN-DECEUNINCK +2:21:00"
145
Tim MERLIER ALPECIN-DECEUNINCK +2:25:43"
146
Ryan MULLEN BORA - HANSGROHE +2:25:46"
147
Davide CIMOLAI COFIDIS +2:26:27"
148
Julius JOHANSEN INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +2:26:55"
149
Luis Guillermo MAS BONET MOVISTAR TEAM +2:28:16"
150
Boy VAN POPPEL INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +2:35:22"
Toon meerToon minder
1
Mads PEDERSEN TREK - SEGAFREDO 184
2
Remco EVENEPOEL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 85
3
Marc SOLER UAE TEAM EMIRATES 81
4
Fred WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS 78
5
Primoz ROGLIC JUMBO-VISMA 73
6
Samuele BATTISTELLA ASTANA QAZAQSTAN TEAM 67
7
Enric MAS MOVISTAR TEAM 61
8
Kaden GROVES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 60
9
Daniel MCLAY TEAM ARKEA - SAMSIC 56
10
Tim MERLIER ALPECIN-DECEUNINCK 56
11
Jay VINE ALPECIN-DECEUNINCK 40
12
Jesús HERRADA COFIDIS 40
13
Lawson CRADDOCK TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 37
14
Jimmy JANSSENS ALPECIN-DECEUNINCK 37
15
Fausto MASNADA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 36
16
Pascal ACKERMANN UAE TEAM EMIRATES 36
17
Danny VAN POPPEL BORA - HANSGROHE 36
18
Carlos RODRÍGUEZ INEOS GRENADIERS 34
19
Filippo CONCA LOTTO SOUDAL 31
20
Alexey LUTSENKO ASTANA QAZAQSTAN TEAM 30
21
Tao GEOGHEGAN HART INEOS GRENADIERS 28
22
Juan AYUSO UAE TEAM EMIRATES 26
23
Daryl IMPEY ISRAEL-PREMIER TECH 25
24
Cedric BEULLENS LOTTO SOUDAL 24
25
Bryan COQUARD COFIDIS 23
26
Ben O'CONNOR AG2R CITROEN TEAM 22
27
Mark PADUN EF EDUCATION-EASYPOST 21
28
Vadim PRONSKIY ASTANA QAZAQSTAN TEAM 21
29
John DEGENKOLB TEAM DSM 21
30
Louis MEINTJES INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 20
31
Thomas DE GENDT LOTTO SOUDAL 20
32
James SHAW EF EDUCATION-EASYPOST 20
33
Rudy MOLARD GROUPAMA - FDJ 19
34
Jan BAKELANTS INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 19
35
Quentin PACHER GROUPAMA - FDJ 19
36
Juan Sebastián MOLANO UAE TEAM EMIRATES 19
37
Mike TEUNISSEN JUMBO-VISMA 18
38
Rubén FERNÁNDEZ COFIDIS 17
39
Dylan van BAARLE INEOS GRENADIERS 17
40
Alessandro DE MARCHI ISRAEL-PREMIER TECH 17
41
Ryan MULLEN BORA - HANSGROHE 17
42
Fabian LIENHARD GROUPAMA - FDJ 16
43
Jai HINDLEY BORA - HANSGROHE 15
44
Rein TAARAMÄE INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 15
45
Edoardo ZAMBANINI BAHRAIN VICTORIOUS 15
46
Robert STANNARD ALPECIN-DECEUNINCK 15
47
Rémi CAVAGNA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 15
48
Thomas CHAMPION COFIDIS 15
49
Thibaut PINOT GROUPAMA - FDJ 13
50
Lucas HAMILTON TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 13
51
Jose Manuel DIAZ GALLEGO BURGOS-BH 13
52
Ander OKAMIKA BENGOETXEA BURGOS-BH 13
53
Luis Guillermo MAS BONET MOVISTAR TEAM 13
54
Wilco KELDERMAN BORA - HANSGROHE 12
55
João ALMEIDA UAE TEAM EMIRATES 10
56
Miguel Angel LOPEZ MORENO ASTANA QAZAQSTAN TEAM 10
57
Bruno ARMIRAIL GROUPAMA - FDJ 10
58
Julius VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST 10
59
Simon GUGLIELMI TEAM ARKEA - SAMSIC 9
60
Gregor MÜHLBERGER MOVISTAR TEAM 9
61
Boy VAN POPPEL INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 7
62
Sébastien REICHENBACH GROUPAMA - FDJ 6
63
Carlos CANAL BLANCO EUSKALTEL - EUSKADI 6
64
Gianni VERMEERSCH ALPECIN-DECEUNINCK 6
65
Joris NIEUWENHUIS TEAM DSM 6
66
Lionel TAMINIAUX ALPECIN-DECEUNINCK 6
67
Gotzon MARTIN SANZ EUSKALTEL - EUSKADI 5
68
Michael HEPBURN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 5
69
Gino MÄDER BAHRAIN VICTORIOUS 4
70
Yevgeniy FEDOROV ASTANA QAZAQSTAN TEAM 4
71
José Joaquín ROJAS MOVISTAR TEAM 3
72
Carl Fredrik HAGEN ISRAEL-PREMIER TECH 3
73
Robert GESINK JUMBO-VISMA 3
74
Thymen ARENSMAN TEAM DSM 2
75
Alejandro VALVERDE MOVISTAR TEAM 2
76
Chris HARPER JUMBO-VISMA 2
77
Nelson OLIVEIRA MOVISTAR TEAM 2
78
Xandro MEURISSE ALPECIN-DECEUNINCK 2
79
Jesus EZQUERRA MUELA BURGOS-BH 2
80
Hugh John CARTHY EF EDUCATION-EASYPOST 1
Toon meerToon minder
1
Jay VINE ALPECIN-DECEUNINCK 40
2
Robert STANNARD ALPECIN-DECEUNINCK 21
3
Jimmy JANSSENS ALPECIN-DECEUNINCK 17
4
Marc SOLER UAE TEAM EMIRATES 16
5
Thibaut PINOT GROUPAMA - FDJ 12
6
Rubén FERNÁNDEZ COFIDIS 11
7
Louis MEINTJES INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 10
8
Mark PADUN EF EDUCATION-EASYPOST 10
9
Jesús HERRADA COFIDIS 10
10
Remco EVENEPOEL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 9
11
Edoardo ZAMBANINI BAHRAIN VICTORIOUS 8
12
Samuele BATTISTELLA ASTANA QAZAQSTAN TEAM 8
13
Fred WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS 6
14
Lawson CRADDOCK TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO 5
15
Joan BOU COMPANY EUSKALTEL - EUSKADI 5
16
Rein TAARAMÄE INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 5
17
Fausto MASNADA QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 5
18
Primoz ROGLIC JUMBO-VISMA 4
19
Enric MAS MOVISTAR TEAM 4
20
Rudy MOLARD GROUPAMA - FDJ 4
21
Julius VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST 3
22
Dylan van BAARLE INEOS GRENADIERS 3
23
Dario CATALDO TREK - SEGAFREDO 3
24
Thomas DE GENDT LOTTO SOUDAL 2
25
Juan AYUSO UAE TEAM EMIRATES 2
26
Nelson OLIVEIRA MOVISTAR TEAM 2
27
Jose Manuel DIAZ GALLEGO BURGOS-BH 2
28
Jan BAKELANTS INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX 1
29
Filippo CONCA LOTTO SOUDAL 1
30
Xabier Mikel AZPARREN IRURZUN EUSKALTEL - EUSKADI 1
31
Alexey LUTSENKO ASTANA QAZAQSTAN TEAM 1
32
Daryl IMPEY ISRAEL-PREMIER TECH 1
33
Ander OKAMIKA BENGOETXEA BURGOS-BH 1
34
Thibault GUERNALEC TEAM ARKEA - SAMSIC 1
35
Ibai AZURMENDI SAGASTIBELTZA EUSKALTEL - EUSKADI 1
Toon meerToon minder
1
Remco EVENEPOEL QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM 39:39:04"
2
Carlos RODRÍGUEZ INEOS GRENADIERS +3:55"
3
Juan AYUSO UAE TEAM EMIRATES +4:53"
4
João ALMEIDA UAE TEAM EMIRATES +6:45"
5
Thymen ARENSMAN TEAM DSM +8:44"
6
Gino MÄDER BAHRAIN VICTORIOUS +11:52"
7
Sergio Andres HIGUITA BORA - HANSGROHE +13:36"
8
Jose Felix PARRA CUERDA EQUIPO KERN PHARMA +25:09"
9
Clément CHAMPOUSSIN AG2R CITROEN TEAM +39:00"
10
Santiago BUITRAGO BAHRAIN VICTORIOUS +39:54"
11
Edoardo ZAMBANINI BAHRAIN VICTORIOUS +42:06"
12
Ilan VAN WILDER QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM +44:13"
13
Vadim PRONSKIY ASTANA QAZAQSTAN TEAM +52:12"
14
Robert STANNARD ALPECIN-DECEUNINCK +59:17"
15
Fred WRIGHT BAHRAIN VICTORIOUS +1:01:55"
16
Simon GUGLIELMI TEAM ARKEA - SAMSIC +1:02:41"
17
Samuele BATTISTELLA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:05:58"
18
Brandon MCNULTY UAE TEAM EMIRATES +1:08:19"
19
Lucas PLAPP INEOS GRENADIERS +1:09:39"
20
Juan Pedro LÓPEZ TREK - SEGAFREDO +1:10:20"
21
Maxim VAN GILS LOTTO SOUDAL +1:15:32"
22
Urko BERRADE FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA +1:16:39"
23
Vojtěch ŘEPA EQUIPO KERN PHARMA +1:16:53"
24
Nicolas PRODHOMME AG2R CITROEN TEAM +1:19:01"
25
Raul GARCIA PIERNA EQUIPO KERN PHARMA +1:19:17"
26
Joan BOU COMPANY EUSKALTEL - EUSKADI +1:21:12"
27
Filippo CONCA LOTTO SOUDAL +1:22:33"
28
Xabier Mikel AZPARREN IRURZUN EUSKALTEL - EUSKADI +1:22:39"
29
Carlos CANAL BLANCO EUSKALTEL - EUSKADI +1:25:58"
30
Harold Alfonso TEJADA ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:29:43"
31
Marco BRENNER TEAM DSM +1:30:48"
32
Ben TURNER INEOS GRENADIERS +1:34:10"
33
Kaden GROVES TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +1:39:38"
34
Francisco GALVAN FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA +1:40:43"
35
Thomas CHAMPION COFIDIS +1:42:20"
36
Thibault GUERNALEC TEAM ARKEA - SAMSIC +1:46:08"
37
Antonio TIBERI TREK - SEGAFREDO +1:50:53"
38
Antoine RAUGEL AG2R CITROEN TEAM +1:51:42"
39
Cedric BEULLENS LOTTO SOUDAL +1:54:17"
40
Yevgeniy FEDOROV ASTANA QAZAQSTAN TEAM +1:58:37"
41
Jonas Iversby HVIDEBERG TEAM DSM +1:59:26"
42
Kelland O’BRIEN TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO +2:09:16"
43
Julius JOHANSEN INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX +2:26:55"
Toon meerToon minder

Bekijk overzicht van Vuelta a España - 2022