Trofeo Serra de Tramuntana (Lloseta - Lloseta)

Naam:
Trofeo Serra de Tramuntana (Lloseta - Lloseta)
Start: 27 januari 2023
Categorie: 1.1
Startplaats:
Lloseta
Finishplaats:
Lloseta
Afstand: 123.2 kilometer

Trofeo Serra de Tramuntana (Lloseta - Lloseta)

Lloseta - Lloseta (123.2km)

1
Kobe GOOSSENS INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 2:55:07"
2
Lennert VAN EETVELT LOTTO DSTNY 2:55:14"
3
Ilan VAN WILDER SOUDAL-QUICK-STEP 2:55:16"
4
Lilian CALMEJANE INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 2:55:18"
5
Brandon MCNULTY UAE TEAM EMIRATES 2:55:20"
6
Hugh John CARTHY EF EDUCATION-EASYPOST 2:55:20"
7
Alessio MARTINELLI GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' 2:55:20"
8
Alessandro TONELLI GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' 2:55:28"
9
João ALMEIDA UAE TEAM EMIRATES 2:55:38"
10
Harrison SWEENY LOTTO DSTNY 2:56:27"
11
Odd Christian EIKING EF EDUCATION-EASYPOST 2:56:33"
12
Axel ZINGLE COFIDIS 2:56:40"
13
Fernando BARCELO ARAGON CAJA RURAL-SEGUROSRGA 2:56:40"
14
Ide SCHELLING BORA - HANSGROHE 2:57:06"
15
Tyler STITES PROJECT ECHELON RACING 2:57:06"
16
Jon BARRENETXEA GOLZARRI CAJA RURAL-SEGUROSRGA 2:57:06"
17
Carlos CANAL BLANCO EUSKALTEL - EUSKADI 2:57:06"
18
Alex ARANBURU DEBA MOVISTAR TEAM 2:57:06"
19
Gonzalo SERRANO RODRIGUEZ MOVISTAR TEAM 2:57:06"
20
José Joaquín ROJAS MOVISTAR TEAM 2:57:06"
21
Andrea BAGIOLI SOUDAL-QUICK-STEP 2:57:06"
22
Julius VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST 2:57:06"
23
Mikkel BJERG UAE TEAM EMIRATES 2:57:12"
24
Jose Manuel DIAZ GALLEGO BURGOS-BH 2:57:12"
25
Luca COVILI GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' 2:57:12"
26
Pelayo SANCHEZ MAYO BURGOS-BH 2:57:12"
27
Urko BERRADE FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA 2:57:12"
28
Samuele RIVI EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 2:57:12"
29
Ben ZWIEHOFF BORA - HANSGROHE 2:57:12"
30
Fausto MASNADA SOUDAL-QUICK-STEP 2:57:12"
31
Eduardo SEPÚLVEDA LOTTO DSTNY 2:57:12"
32
Daniel NAVARRO BURGOS-BH 2:57:12"
33
James SHAW EF EDUCATION-EASYPOST 2:57:12"
34
Cian UIJTDEBROEKS BORA - HANSGROHE 2:57:12"
35
Simon GUGLIELMI TEAM ARKEA - SAMSIC 2:57:20"
36
Sergio Roman MARTIN GALAN CAJA RURAL-SEGUROSRGA 2:57:22"
37
Mikel BIZKARRA ETXEGIBEL EUSKALTEL - EUSKADI 2:57:22"
38
Mauri VANSEVENANT SOUDAL-QUICK-STEP 2:57:22"
39
Sebastian SCHÖNBERGER HUMAN POWERED HEALTH 2:57:33"
40
Louis VERVAEKE SOUDAL-QUICK-STEP 2:57:33"
41
Antonio Jesus SOTO GUIRAO EUSKALTEL - EUSKADI 2:58:25"
42
Vincent VAN HEMELEN TEAM FLANDERS - BALOISE 2:59:36"
43
Julian ALAPHILIPPE SOUDAL-QUICK-STEP 2:59:41"
44
August JENSEN HUMAN POWERED HEALTH 3:00:46"
45
Omar EL GOUZI GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' 3:00:46"
46
Ivan COBO CAYON EQUIPO KERN PHARMA 3:00:46"
47
Unai IRIBAR JAUREGI EUSKALTEL - EUSKADI 3:00:46"
48
Guillaume MARTIN GUYONNET COFIDIS 3:00:46"
49
Sebastian MORA VEDRI 3:00:46"
50
Jon AGIRRE EGAÑA EQUIPO KERN PHARMA 3:00:46"
51
Jorge ARCAS MOVISTAR TEAM 3:00:51"
52
Francesco GAVAZZI EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 3:00:54"
53
Carlos GARCIA PIERNA EQUIPO KERN PHARMA 3:00:55"
54
Cristian RODRIGUEZ MARTIN TEAM ARKEA - SAMSIC 3:01:18"
55
Warren BARGUIL TEAM ARKEA - SAMSIC 3:01:18"
56
Roi WEINBERG ISRAEL PREMIER TECH ACADEMY 3:02:12"
57
Rémi CAVAGNA SOUDAL-QUICK-STEP 3:02:27"
58
Reto HOLLENSTEIN ISRAEL-PREMIER TECH 3:02:27"
59
Mateu ESTELRICH CABANELLAS ELECTRO HIPER EUROPA 3:02:27"
60
Mathijs PAASSCHENS LOTTO DSTNY 3:02:27"
61
Roger ADRIA OLIVERAS EQUIPO KERN PHARMA 3:02:30"
62
Joan BOU COMPANY EUSKALTEL - EUSKADI 3:02:31"
63
Michel RIES TEAM ARKEA - SAMSIC 3:02:33"
64
Emanuel BUCHMANN BORA - HANSGROHE 3:02:43"
65
Patrick KONRAD BORA - HANSGROHE 3:02:45"
66
Simon GESCHKE COFIDIS 3:02:48"
67
Riccardo LUCCA GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' 3:02:50"
68
Loïc VLIEGEN INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 3:03:01"
69
Baptiste PLANCKAERT INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 3:04:50"
70
Anton PALZER BORA - HANSGROHE 3:05:16"
71
Pascal EENKHOORN LOTTO DSTNY 3:05:21"
72
Matteo TRENTIN UAE TEAM EMIRATES 3:05:21"
73
Angel FUENTES PANIEGO BURGOS-BH 3:05:21"
74
David DEKKER TEAM ARKEA - SAMSIC 3:05:21"
75
Sander DE PESTEL TEAM FLANDERS - BALOISE 3:05:21"
76
Louis Du Bouisson MEINTJES INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 3:05:21"
77
Laurens HUYS INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 3:05:21"
78
Nico DENZ BORA - HANSGROHE 3:06:26"
79
Mikel ITURRIA SEGUROLA EUSKALTEL - EUSKADI 3:07:16"
80
Charles-Étienne CHRÉTIEN HUMAN POWERED HEALTH 3:07:16"
81
Louis BARRÉ TEAM ARKEA - SAMSIC 3:07:32"
Ivan GARCIA CORTINA MOVISTAR TEAM "
Antonio PEDRERO MOVISTAR TEAM "
Tim WELLENS UAE TEAM EMIRATES "
Juan Sebastián MOLANO UAE TEAM EMIRATES "
Rui Filipe ALVES OLIVEIRA UAE TEAM EMIRATES "
Jesús HERRADA COFIDIS "
José HERRADA COFIDIS "
Hugo TOUMIRE COFIDIS "
Owain DOULL EF EDUCATION-EASYPOST "
Georg STEINHAUSER EF EDUCATION-EASYPOST "
Andrea PICCOLO EF EDUCATION-EASYPOST "
Rune HERREGODTS INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY "
Nicolas EDET TEAM ARKEA - SAMSIC "
Thomas DE GENDT LOTTO DSTNY "
Arjen LIVYNS LOTTO DSTNY "
Gay SAGIV ISRAEL-PREMIER TECH "
Tom VAN ASBROECK ISRAEL-PREMIER TECH "
Alastair MACKELLAR ISRAEL PREMIER TECH ACADEMY "
Riley PICKRELL ISRAEL PREMIER TECH ACADEMY "
Itamar EINHORN ISRAEL-PREMIER TECH "
Julen AMEZQUETA MORENO CAJA RURAL-SEGUROSRGA "
Orluis Alberto AULAR SANABRIA CAJA RURAL-SEGUROSRGA "
Jokin MURGUIALDAY CAJA RURAL-SEGUROSRGA "
Yesid PIRA PARADA CAJA RURAL-SEGUROSRGA "
Mirco MAESTRI EOLO-KOMETA CYCLING TEAM "
Alessandro FANCELLU EOLO-KOMETA CYCLING TEAM "
Mattia BAIS EOLO-KOMETA CYCLING TEAM "
Javier SERRANO RODRIGUEZ EOLO-KOMETA CYCLING TEAM "
Andrea GAROSIO EOLO-KOMETA CYCLING TEAM "
Andres Camilo ARDILA ORDOÑEZ BURGOS-BH "
Alejandro FRANCO GONZALEZ BURGOS-BH "
Victor LANGELLOTTI BURGOS-BH "
Alessio NIERI GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' "
Alex TOLIO GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' "
Luis Angel MATE MARDONES EUSKALTEL - EUSKADI "
Igor ARRIETA LIZARRAGA EQUIPO KERN PHARMA "
Iñigo ELOSEGUI MOMEÑE EQUIPO KERN PHARMA "
Ruben APERS TEAM FLANDERS - BALOISE "
Kamiel BONNEU TEAM FLANDERS - BALOISE "
Toon CLYNHENS TEAM FLANDERS - BALOISE "
Alex COLMAN TEAM FLANDERS - BALOISE "
Ward VANHOOF TEAM FLANDERS - BALOISE "
Chad HAGA HUMAN POWERED HEALTH "
Gage HECHT HUMAN POWERED HEALTH "
Colin JOYCE HUMAN POWERED HEALTH "
Xavier CAÑELLAS SANCHEZ ELECTRO HIPER EUROPA "
Jose Maria GARCIA SORIANO ELECTRO HIPER EUROPA "
Jose Luis FAURA ASENSIO ELECTRO HIPER EUROPA "
Jose Maria MARTIN MUÑOZ ELECTRO HIPER EUROPA "
Alejandro ROPERO MOLINA ELECTRO HIPER EUROPA "
Andrew VOLLMER ELECTRO HIPER EUROPA "
Hugo SCALA JR. PROJECT ECHELON RACING "
Ethan CRAINE PROJECT ECHELON RACING "
Stephen VOGEL PROJECT ECHELON RACING "
Richard ARNOPOL PROJECT ECHELON RACING "
William HARDIN PROJECT ECHELON RACING "
Sam MORRIS PROJECT ECHELON RACING "
Erik MARTORELL HAGA "
Francesc BENNASSAR ROSSELLO "
Marc TERRASA GUAL "
Jaime ROMERO VILLANUEVA "
Beñat GARAIAR PIKABEA "
Alberto PEREZ DIAZ "
Toon meerToon minder

Laatste nieuws

Populair