Trofeo Port D'Alcudia - Port D'Alcudia

Naam:
Trofeo Port D'Alcudia - Port D'Alcudia
Start: 26 januari 2023
Categorie: 1.1
Startplaats:
Ses Salines
Finishplaats:
Port d'Alcúdia
Afstand: 158.6 kilometer
Starttijd: 12:20
Finishtijd (verwacht): 16:10

Trofeo Port D'Alcudia - Port D'Alcudia

Trofeo Port D'Alcudia (158.6km)

1
Marijn VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST 3:37:31"
2
Ethan VERNON SOUDAL-QUICK-STEP 3:37:31"
3
Biniam GIRMAY INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 3:37:31"
4
Axel ZINGLE COFIDIS 3:37:31"
5
Antonio Jesus SOTO GUIRAO EUSKALTEL - EUSKADI 3:37:31"
6
Max KANTER MOVISTAR TEAM 3:37:31"
7
Carlos CANAL BLANCO EUSKALTEL - EUSKADI 3:37:31"
8
Rui Filipe ALVES OLIVEIRA UAE TEAM EMIRATES 3:37:31"
9
Mike TEUNISSEN INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 3:37:31"
10
Patrick KONRAD BORA - HANSGROHE 3:37:31"
11
Alex MOLENAAR ELECTRO HIPER EUROPA 3:37:31"
12
Ide SCHELLING BORA - HANSGROHE 3:37:31"
13
Filippo FIORELLI GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' 3:37:31"
14
Donavan GRONDIN TEAM ARKEA - SAMSIC 3:37:31"
15
Mateu ESTELRICH CABANELLAS ELECTRO HIPER EUROPA 3:37:31"
16
Ibon RUIZ SEDANO EQUIPO KERN PHARMA 3:37:31"
17
Jordi LOPEZ CARAVACA EQUIPO KERN PHARMA 3:37:31"
18
Ivan GARCIA CORTINA MOVISTAR TEAM 3:37:31"
19
Simon GUGLIELMI TEAM ARKEA - SAMSIC 3:37:31"
20
Davide BALLERINI SOUDAL-QUICK-STEP 3:37:31"
21
Nils POLITT BORA - HANSGROHE 3:37:31"
22
Stephen BASSETT HUMAN POWERED HEALTH 3:37:31"
23
Pascal EENKHOORN LOTTO DSTNY 3:37:31"
24
Samuele RIVI EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 3:37:31"
25
Harrison SWEENY LOTTO DSTNY 3:37:31"
26
Guillaume MARTIN GUYONNET COFIDIS 3:37:31"
27
Mattia BAIS EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 3:37:31"
28
Rémi CAVAGNA SOUDAL-QUICK-STEP 3:37:31"
29
Joan BOU COMPANY EUSKALTEL - EUSKADI 3:37:31"
30
Ben ZWIEHOFF BORA - HANSGROHE 3:37:31"
31
Loïc VLIEGEN INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 3:37:31"
32
Jose Manuel DIAZ GALLEGO BURGOS-BH 3:37:31"
33
Hugh John CARTHY EF EDUCATION-EASYPOST 3:37:31"
34
Alessandro TONELLI GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' 3:37:31"
35
Owain DOULL EF EDUCATION-EASYPOST 3:37:31"
36
Luis Angel MATE MARDONES EUSKALTEL - EUSKADI 3:37:31"
37
Florian SÉNÉCHAL SOUDAL-QUICK-STEP 3:37:41"
38
Frederik WANDAHL BORA - HANSGROHE 3:37:41"
39
Diego ULISSI UAE TEAM EMIRATES 3:37:41"
40
Rui COSTA INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 3:37:41"
41
Julius VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST 3:38:01"
42
Neilson POWLESS EF EDUCATION-EASYPOST 3:38:01"
43
Ivan COBO CAYON EQUIPO KERN PHARMA 3:38:01"
44
Tim DECLERCQ SOUDAL-QUICK-STEP 3:38:12"
45
Andrea BAGIOLI SOUDAL-QUICK-STEP 3:38:15"
46
Oscar RODRIGUEZ GARAICOECHEA MOVISTAR TEAM 3:38:39"
47
Gregor MÜHLBERGER MOVISTAR TEAM 3:39:15"
48
William BARTA MOVISTAR TEAM 3:39:15"
49
Milan MENTEN LOTTO DSTNY 3:40:04"
50
Jose Maria GARCIA SORIANO ELECTRO HIPER EUROPA 3:40:53"
51
Tom VAN ASBROECK ISRAEL-PREMIER TECH 3:40:53"
52
Jon BARRENETXEA GOLZARRI CAJA RURAL-SEGUROSRGA 3:40:53"
53
Sander DE PESTEL TEAM FLANDERS - BALOISE 3:40:53"
54
Vincent VAN HEMELEN TEAM FLANDERS - BALOISE 3:40:53"
55
Toon CLYNHENS TEAM FLANDERS - BALOISE 3:40:53"
56
Reto HOLLENSTEIN ISRAEL-PREMIER TECH 3:40:53"
57
Xavier CAÑELLAS SANCHEZ ELECTRO HIPER EUROPA 3:40:53"
58
Mathias JØRGENSEN MOVISTAR TEAM 3:40:53"
59
Yesid PIRA PARADA CAJA RURAL-SEGUROSRGA 3:40:53"
60
Alastair MACKELLAR ISRAEL PREMIER TECH ACADEMY 3:40:53"
61
Mikel RETEGI GOÑI EQUIPO KERN PHARMA 3:40:53"
62
Juri HOLLMANN MOVISTAR TEAM 3:40:53"
63
Lilian CALMEJANE INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 3:40:53"
64
Orluis Alberto AULAR SANABRIA CAJA RURAL-SEGUROSRGA 3:40:53"
65
Mikkel BJERG UAE TEAM EMIRATES 3:40:53"
66
Kinfe HAILEMICHAEL 3:40:53"
67
Andrii PONOMAR TEAM ARKEA - SAMSIC 3:40:53"
68
Tyler STITES PROJECT ECHELON RACING 3:40:53"
69
Francesco GAVAZZI EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 3:40:53"
70
Tim WELLENS UAE TEAM EMIRATES 3:40:53"
71
Hugo TOUMIRE COFIDIS 3:40:53"
72
Davide GABBURO GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' 3:40:53"
73
Andrea GAROSIO EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 3:40:53"
74
Unai CUADRADO RUIZ DE GAUNA EUSKALTEL - EUSKADI 3:40:53"
75
Xabier ISASA LARRAÑAGA EUSKALTEL - EUSKADI 3:40:53"
76
Arjen LIVYNS LOTTO DSTNY 3:40:53"
77
Julen AMEZQUETA MORENO CAJA RURAL-SEGUROSRGA 3:40:53"
78
Carlos GARCIA PIERNA EQUIPO KERN PHARMA 3:40:53"
79
Jared SCOTT GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' 3:40:53"
80
Riccardo LUCCA GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' 3:40:53"
81
Domen NOVAK UAE TEAM EMIRATES 3:40:53"
82
Juan Sebastián MOLANO UAE TEAM EMIRATES 3:40:53"
83
David DEKKER TEAM ARKEA - SAMSIC 3:40:53"
84
Simon CARR EF EDUCATION-EASYPOST 3:40:53"
85
Nico DENZ BORA - HANSGROHE 3:40:53"
86
Nicolas EDET TEAM ARKEA - SAMSIC 3:40:53"
87
Daniel MCLAY TEAM ARKEA - SAMSIC 3:40:53"
88
Simon GESCHKE COFIDIS 3:40:53"
89
José HERRADA COFIDIS 3:40:53"
90
Jesús HERRADA COFIDIS 3:40:53"
91
Jesus EZQUERRA MUELA BURGOS-BH 3:43:41"
92
Jarne VAN DE PAAR LOTTO DSTNY DEVELOPMENT TEAM 3:43:41"
93
Nacer BOUHANNI TEAM ARKEA - SAMSIC 3:45:03"
94
Barnabás PEÁK HUMAN POWERED HEALTH 3:45:03"
95
Angel FUENTES PANIEGO BURGOS-BH 3:45:03"
96
Colin JOYCE HUMAN POWERED HEALTH 3:45:03"
97
August JENSEN HUMAN POWERED HEALTH 3:45:03"
98
Benjamin PERRY HUMAN POWERED HEALTH 3:45:03"
99
Jaime ROMERO VILLANUEVA 3:45:03"
100
Josef ČERNÝ SOUDAL-QUICK-STEP 3:45:03"
101
Colby LANGE PROJECT ECHELON RACING 3:45:03"
102
Riley PICKRELL ISRAEL PREMIER TECH ACADEMY 3:45:03"
103
Stanislaw ANIOLKOWSKI HUMAN POWERED HEALTH 3:45:03"
104
Sebastian MORA VEDRI 3:45:03"
105
Alessandro FANCELLU EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 3:45:03"
106
Mirco MAESTRI EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 3:45:03"
107
Andrew VOLLMER ELECTRO HIPER EUROPA 3:45:03"
108
Ward VANHOOF TEAM FLANDERS - BALOISE 3:45:03"
109
Mark PADUN EF EDUCATION-EASYPOST 3:45:03"
110
Jelle WALLAYS COFIDIS 3:45:03"
111
David MARTIN ROMERO EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 3:47:36"
112
Francesc BENNASSAR ROSSELLO 3:47:36"
113
Joan Marti BENNASSAR ROSSELLO ELECTRO HIPER EUROPA 3:47:36"
114
Alex COLMAN TEAM FLANDERS - BALOISE 3:47:36"
115
Itamar EINHORN ISRAEL-PREMIER TECH 3:47:36"
116
Vince GERITS TEAM FLANDERS - BALOISE 3:47:36"
117
Jokin MURGUIALDAY CAJA RURAL-SEGUROSRGA 3:47:36"
118
Iñigo ELOSEGUI MOMEÑE EQUIPO KERN PHARMA 3:47:36"
119
Jon AGIRRE EGAÑA EQUIPO KERN PHARMA 3:47:36"
120
Iker BALLARIN MANSO EUSKALTEL - EUSKADI 3:47:36"
121
Matthew ZIMMER PROJECT ECHELON RACING 3:47:36"
122
Gay SAGIV ISRAEL-PREMIER TECH 3:47:36"
123
Richard ARNOPOL PROJECT ECHELON RACING 3:47:36"
124
Jacopo GUARNIERI LOTTO DSTNY 3:47:36"
125
Roi WEINBERG ISRAEL PREMIER TECH ACADEMY 3:47:36"
126
Matthew WALLS BORA - HANSGROHE 3:47:36"
127
Hugo SCALA JR. PROJECT ECHELON RACING 3:47:36"
128
Michael SCHWARZMANN LOTTO DSTNY 3:47:36"
129
Andres Camilo ARDILA ORDOÑEZ BURGOS-BH 3:47:36"
130
Ander OKAMIKA BENGOETXEA BURGOS-BH 3:47:36"
131
Baptiste PLANCKAERT INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 3:47:36"
132
Alan BANASZEK HUMAN POWERED HEALTH 3:47:36"
Matteo TRENTIN UAE TEAM EMIRATES "
Adrien PETIT INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY "
Daniel BABOR CAJA RURAL-SEGUROSRGA "
Manuel PEÑALVER ANIORTE BURGOS-BH "
Alejandro FRANCO GONZALEZ BURGOS-BH "
Luca COLNAGHI GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' "
Martin MARCELLUSI GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' "
Ruben APERS TEAM FLANDERS - BALOISE "
Jose Maria MARTIN MUÑOZ ELECTRO HIPER EUROPA "
Ethan CRAINE PROJECT ECHELON RACING "
Stephen VOGEL PROJECT ECHELON RACING "
Erik MARTORELL HAGA "
Marc TERRASA GUAL "
Beñat GARAIAR PIKABEA "
Mario ANGUELA YAGÜEZ "
Toon meerToon minder

Headlines

Populair