Trofeo Playa de Palma - Palma

Naam:
Trofeo Playa de Palma - Palma
Start: 29 januari 2023
Categorie: 1.1
Startplaats:
Palma
Finishplaats:
Palma
Afstand: 141.6 kilometer

Trofeo Playa de Palma - Palma

Palma - Palma (141.6km)

1
Ethan VERNON SOUDAL-QUICK-STEP 3:17:57"
2
Biniam GIRMAY INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 3:17:57"
3
Jarne VAN DE PAAR LOTTO DSTNY 3:17:57"
4
Ivan GARCIA CORTINA MOVISTAR TEAM 3:17:57"
5
Juan Sebastián MOLANO UAE TEAM EMIRATES 3:17:57"
6
Stanislaw ANIOLKOWSKI HUMAN POWERED HEALTH 3:17:57"
7
Tom VAN ASBROECK ISRAEL-PREMIER TECH 3:17:57"
8
Daniel BABOR CAJA RURAL-SEGUROSRGA 3:17:57"
9
Axel ZINGLE COFIDIS 3:17:57"
10
Owain DOULL EF EDUCATION-EASYPOST 3:17:57"
11
Itamar EINHORN ISRAEL-PREMIER TECH 3:17:57"
12
Carlos CANAL BLANCO EUSKALTEL - EUSKADI 3:17:57"
13
Matthew WALLS BORA - HANSGROHE 3:17:57"
14
José Joaquín ROJAS MOVISTAR TEAM 3:17:57"
15
Donavan GRONDIN TEAM ARKEA - SAMSIC 3:17:57"
16
David MARTIN ROMERO EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 3:17:57"
17
Gotzon MARTIN SANZ EUSKALTEL - EUSKADI 3:17:57"
18
Antonio Jesus SOTO GUIRAO EUSKALTEL - EUSKADI 3:17:57"
19
Mirco MAESTRI EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 3:17:57"
20
Filippo FIORELLI GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' 3:17:57"
21
Alex ARANBURU DEBA MOVISTAR TEAM 3:17:57"
22
Jesus EZQUERRA MUELA BURGOS-BH 3:17:57"
23
Luca COLNAGHI GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' 3:17:57"
24
Jordi LOPEZ CARAVACA EQUIPO KERN PHARMA 3:17:57"
25
Davide BALLERINI SOUDAL-QUICK-STEP 3:17:57"
26
Andrii PONOMAR TEAM ARKEA - SAMSIC 3:17:57"
27
Alex COLMAN TEAM FLANDERS - BALOISE 3:17:57"
28
Mateu ESTELRICH CABANELLAS ELECTRO HIPER EUROPA 3:17:57"
29
Joan Marti BENNASSAR ROSSELLO ELECTRO HIPER EUROPA 3:17:57"
30
Ethan CRAINE PROJECT ECHELON RACING 3:17:57"
31
Mikel RETEGI GOÑI EQUIPO KERN PHARMA 3:17:57"
32
Vince GERITS TEAM FLANDERS - BALOISE 3:17:57"
33
Jon BARRENETXEA GOLZARRI CAJA RURAL-SEGUROSRGA 3:17:57"
34
Roi WEINBERG ISRAEL PREMIER TECH ACADEMY 3:17:57"
35
Alex MOLENAAR ELECTRO HIPER EUROPA 3:17:57"
36
Omar EL GOUZI GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' 3:17:57"
37
Sam MORRIS PROJECT ECHELON RACING 3:17:57"
38
Iñigo ELOSEGUI MOMEÑE EQUIPO KERN PHARMA 3:17:57"
39
Rüdiger SELIG LOTTO DSTNY 3:17:57"
40
Julen AMEZQUETA MORENO CAJA RURAL-SEGUROSRGA 3:17:57"
41
Jacopo GUARNIERI LOTTO DSTNY 3:17:57"
42
Odd Christian EIKING EF EDUCATION-EASYPOST 3:17:57"
43
Alejandro MERENCIANO LOPEZ 3:17:57"
44
Oscar PELEGRI FERRANDIS BURGOS-BH 3:17:57"
45
Jose Maria GARCIA SORIANO ELECTRO HIPER EUROPA 3:17:57"
46
Riley PICKRELL ISRAEL PREMIER TECH ACADEMY 3:17:57"
47
Yesid PIRA PARADA CAJA RURAL-SEGUROSRGA 3:17:57"
48
Colin JOYCE HUMAN POWERED HEALTH 3:17:57"
49
Orluis Alberto AULAR SANABRIA CAJA RURAL-SEGUROSRGA 3:17:57"
50
Ward VANHOOF TEAM FLANDERS - BALOISE 3:17:57"
51
Manuel PEÑALVER ANIORTE BURGOS-BH 3:17:57"
52
Gonzalo SERRANO RODRIGUEZ MOVISTAR TEAM 3:17:57"
53
Lennard KÄMNA BORA - HANSGROHE 3:17:57"
54
Angel FUENTES PANIEGO BURGOS-BH 3:17:57"
55
Unai CUADRADO RUIZ DE GAUNA EUSKALTEL - EUSKADI 3:17:57"
56
William HARDIN PROJECT ECHELON RACING 3:17:57"
57
Xabier ISASA LARRAÑAGA EUSKALTEL - EUSKADI 3:17:57"
58
Reto HOLLENSTEIN ISRAEL-PREMIER TECH 3:18:13"
59
Alejandro ROPERO MOLINA ELECTRO HIPER EUROPA 3:18:13"
60
Andrea PICCOLO EF EDUCATION-EASYPOST 3:18:13"
61
Iker BALLARIN MANSO EUSKALTEL - EUSKADI 3:18:13"
62
Andrea GAROSIO EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 3:18:13"
63
Sebastian MORA VEDRI 3:18:13"
64
Mattia BAIS EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 3:18:13"
65
Rui Filipe ALVES OLIVEIRA UAE TEAM EMIRATES 3:18:13"
66
Mike TEUNISSEN INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 3:18:13"
67
Alan BANASZEK HUMAN POWERED HEALTH 3:18:13"
68
Arne MARIT INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 3:18:13"
69
Florian SÉNÉCHAL SOUDAL-QUICK-STEP 3:18:13"
70
Francesco GAVAZZI EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 3:18:19"
71
Georg STEINHAUSER EF EDUCATION-EASYPOST 3:18:22"
72
Arjen LIVYNS LOTTO DSTNY 3:18:22"
73
Jelle WALLAYS COFIDIS 3:18:24"
74
Loïc VLIEGEN INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 3:18:24"
75
James SHAW EF EDUCATION-EASYPOST 3:18:24"
76
Barnabás PEÁK HUMAN POWERED HEALTH 3:18:24"
77
Bert VAN LERBERGHE SOUDAL-QUICK-STEP 3:18:24"
78
Michael SCHWARZMANN LOTTO DSTNY 3:18:24"
79
Frederik WANDAHL BORA - HANSGROHE 3:18:24"
80
Igor ARRIETA LIZARRAGA EQUIPO KERN PHARMA 3:18:24"
81
Julius VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST 3:18:24"
82
David DEKKER TEAM ARKEA - SAMSIC 3:18:24"
83
Mathijs PAASSCHENS LOTTO DSTNY 3:18:24"
84
Milan MENTEN LOTTO DSTNY 3:18:33"
85
Stephen BASSETT HUMAN POWERED HEALTH 3:18:33"
86
Nils POLITT BORA - HANSGROHE 3:18:33"
87
Ander OKAMIKA BENGOETXEA BURGOS-BH 3:18:42"
88
Richard ARNOPOL PROJECT ECHELON RACING 3:18:42"
89
Matteo TRENTIN UAE TEAM EMIRATES 3:18:42"
90
Anthony DELAPLACE TEAM ARKEA - SAMSIC 3:18:44"
91
Casper PEDERSEN SOUDAL-QUICK-STEP 3:18:46"
92
Daniel MCLAY TEAM ARKEA - SAMSIC 3:18:54"
93
Vincent VAN HEMELEN TEAM FLANDERS - BALOISE 3:18:54"
94
Kinfe HAILEMICHAEL 3:18:54"
95
Victor LANGELLOTTI BURGOS-BH 3:18:54"
96
Alessio NIERI GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' 3:18:56"
97
João ALMEIDA UAE TEAM EMIRATES 3:19:05"
98
Carlos GARCIA PIERNA EQUIPO KERN PHARMA 3:19:05"
99
Cian UIJTDEBROEKS BORA - HANSGROHE 3:19:05"
100
Javier SERRANO RODRIGUEZ EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 3:19:05"
101
Erik MARTORELL HAGA 3:19:05"
102
Ide SCHELLING BORA - HANSGROHE 3:19:05"
103
Patrick KONRAD BORA - HANSGROHE 3:19:05"
104
Mario ANGUELA YAGÜEZ 3:19:05"
105
Xabier BERASATEGI GARMENDIA EUSKALTEL - EUSKADI 3:19:05"
106
Ibon RUIZ SEDANO EQUIPO KERN PHARMA 3:19:05"
107
Jorge ARCAS MOVISTAR TEAM 3:19:05"
108
Hugh John CARTHY EF EDUCATION-EASYPOST 3:19:05"
109
Antonio PEDRERO MOVISTAR TEAM 3:19:12"
110
Nicolas EDET TEAM ARKEA - SAMSIC 3:19:17"
111
Alex TOLIO GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' 3:19:19"
112
Baptiste PLANCKAERT INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 3:19:19"
113
Rune HERREGODTS INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 3:19:19"
114
Samuele RIVI EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 3:19:19"
115
Jared SCOTT GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' 3:19:19"
116
Jesús HERRADA COFIDIS 3:19:19"
117
José HERRADA COFIDIS 3:19:19"
118
Jokin MURGUIALDAY CAJA RURAL-SEGUROSRGA 3:19:19"
119
Kamiel BONNEU TEAM FLANDERS - BALOISE 3:19:19"
120
Sander DE PESTEL TEAM FLANDERS - BALOISE 3:19:19"
121
Tim DECLERCQ SOUDAL-QUICK-STEP 3:19:19"
122
Tim WELLENS UAE TEAM EMIRATES 3:19:19"
123
Riccardo LUCCA GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' 3:19:19"
124
Gay SAGIV ISRAEL-PREMIER TECH 3:19:27"
125
August JENSEN HUMAN POWERED HEALTH 3:19:27"
126
Stephen VOGEL PROJECT ECHELON RACING 3:19:37"
127
Kasper ASGREEN SOUDAL-QUICK-STEP 3:20:07"
128
Alberto PEREZ DIAZ 3:20:33"
129
Francesc BENNASSAR ROSSELLO 3:20:33"
130
Ruben APERS TEAM FLANDERS - BALOISE 3:20:33"
131
Benjamin PERRY HUMAN POWERED HEALTH 3:21:40"
132
Domen NOVAK UAE TEAM EMIRATES 3:24:15"
133
Alejandro FRANCO GONZALEZ BURGOS-BH 3:24:15"
134
Jonathan LASTRA MARTINEZ COFIDIS 3:24:15"
135
Marc TERRASA GUAL 3:24:30"
136
Jose Maria MARTIN MUÑOZ ELECTRO HIPER EUROPA 3:24:42"
137
Xavier CAÑELLAS SANCHEZ ELECTRO HIPER EUROPA 3:24:42"
Laurens HUYS INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY "
Nacer BOUHANNI TEAM ARKEA - SAMSIC "
Alastair MACKELLAR ISRAEL PREMIER TECH ACADEMY "
Ivan COBO CAYON EQUIPO KERN PHARMA "
Hugo SCALA JR. PROJECT ECHELON RACING "
Tyler STITES PROJECT ECHELON RACING "
Toon meerToon minder

Headlines

Populair