Trofeo Calvia

Naam:
Trofeo Calvia
Start: 25 januari 2023
Categorie: 1.1
Startplaats:
Palmanova
Finishplaats:
Palmanova
Afstand: 150.1 kilometer

Trofeo Calvia

Trofeo Calvia (150.1km)

1
Rui COSTA INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 3:59:34"
2
Louis VERVAEKE SOUDAL-QUICK-STEP 3:59:34"
3
Ben HEALY EF EDUCATION-EASYPOST 3:59:35"
4
Casper PEDERSEN SOUDAL-QUICK-STEP 3:59:37"
5
Axel ZINGLE COFIDIS 3:59:37"
6
Carlos CANAL BLANCO EUSKALTEL - EUSKADI 3:59:37"
7
Kobe GOOSSENS INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 3:59:37"
8
Ben ZWIEHOFF BORA - HANSGROHE 3:59:37"
9
Julian ALAPHILIPPE SOUDAL-QUICK-STEP 3:59:43"
10
Andrea BAGIOLI SOUDAL-QUICK-STEP 3:59:43"
11
Pascal EENKHOORN LOTTO DSTNY 3:59:58"
12
Marijn VAN DEN BERG EF EDUCATION-EASYPOST 4:01:59"
13
José Joaquín ROJAS MOVISTAR TEAM 4:01:59"
14
Martin MARCELLUSI GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' 4:01:59"
15
Gonzalo SERRANO RODRIGUEZ MOVISTAR TEAM 4:01:59"
16
Mirco MAESTRI EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 4:01:59"
17
Simon GUGLIELMI TEAM ARKEA - SAMSIC 4:01:59"
18
Rune HERREGODTS INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 4:01:59"
19
Antonio Jesus SOTO GUIRAO EUSKALTEL - EUSKADI 4:01:59"
20
Lilian CALMEJANE INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 4:01:59"
21
Diego ULISSI UAE TEAM EMIRATES 4:01:59"
22
Roger ADRIA OLIVERAS EQUIPO KERN PHARMA 4:01:59"
23
Jon BARRENETXEA GOLZARRI CAJA RURAL-SEGUROSRGA 4:01:59"
24
Mathijs PAASSCHENS LOTTO DSTNY 4:01:59"
25
Jose Manuel DIAZ GALLEGO BURGOS-BH 4:01:59"
26
Fernando BARCELO ARAGON CAJA RURAL-SEGUROSRGA 4:01:59"
27
Lennert VAN EETVELT LOTTO DSTNY 4:01:59"
28
Alejandro ROPERO MOLINA ELECTRO HIPER EUROPA 4:01:59"
29
Pelayo SANCHEZ MAYO BURGOS-BH 4:01:59"
30
Warren BARGUIL TEAM ARKEA - SAMSIC 4:01:59"
31
Guillaume MARTIN GUYONNET COFIDIS 4:01:59"
32
Mattia BAIS EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 4:01:59"
33
Luca COVILI GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' 4:01:59"
34
Oscar RODRIGUEZ GARAICOECHEA MOVISTAR TEAM 4:01:59"
35
Embret SVESTAD-BÅRDSENG HUMAN POWERED HEALTH 4:01:59"
36
Igor ARRIETA LIZARRAGA EQUIPO KERN PHARMA 4:01:59"
37
Harrison SWEENY LOTTO DSTNY 4:01:59"
38
Neilson POWLESS EF EDUCATION-EASYPOST 4:01:59"
39
Fausto MASNADA SOUDAL-QUICK-STEP 4:01:59"
40
Alessio MARTINELLI GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' 4:01:59"
41
Emanuel BUCHMANN BORA - HANSGROHE 4:01:59"
42
Cian UIJTDEBROEKS BORA - HANSGROHE 4:01:59"
43
Alessandro TONELLI GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' 4:01:59"
44
James SHAW EF EDUCATION-EASYPOST 4:01:59"
45
Mauri VANSEVENANT SOUDAL-QUICK-STEP 4:02:05"
46
José HERRADA COFIDIS 4:02:45"
47
Sergio Roman MARTIN GALAN CAJA RURAL-SEGUROSRGA 4:04:18"
48
Vincent VAN HEMELEN TEAM FLANDERS - BALOISE 4:04:18"
49
Nils POLITT BORA - HANSGROHE 4:04:18"
50
Anton PALZER BORA - HANSGROHE 4:04:18"
51
Reto HOLLENSTEIN ISRAEL-PREMIER TECH 4:04:40"
52
Sebastian SCHÖNBERGER HUMAN POWERED HEALTH 4:04:40"
53
Unai IRIBAR JAUREGI EUSKALTEL - EUSKADI 4:04:40"
54
Toon CLYNHENS TEAM FLANDERS - BALOISE 4:04:40"
55
Kamiel BONNEU TEAM FLANDERS - BALOISE 4:04:40"
56
Julen AMEZQUETA MORENO CAJA RURAL-SEGUROSRGA 4:04:40"
57
Mathias JØRGENSEN MOVISTAR TEAM 4:04:40"
58
Filippo FIORELLI GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' 4:04:40"
59
Unai CUADRADO RUIZ DE GAUNA EUSKALTEL - EUSKADI 4:04:40"
60
Mikel BIZKARRA ETXEGIBEL EUSKALTEL - EUSKADI 4:04:40"
61
William BARTA MOVISTAR TEAM 4:04:40"
62
Tyler STITES PROJECT ECHELON RACING 4:04:40"
63
Samuele RIVI EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 4:04:40"
64
Sander DE PESTEL TEAM FLANDERS - BALOISE 4:09:24"
65
Matthew ZIMMER PROJECT ECHELON RACING 4:09:49"
66
Xavier CAÑELLAS SANCHEZ ELECTRO HIPER EUROPA 4:09:49"
67
Simon GESCHKE COFIDIS 4:09:49"
68
Jordi LOPEZ CARAVACA EQUIPO KERN PHARMA 4:10:09"
69
Urko BERRADE FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA 4:10:09"
70
Ruben APERS TEAM FLANDERS - BALOISE 4:11:50"
71
Hugo TOUMIRE COFIDIS 4:11:50"
72
Jose Maria GARCIA SORIANO ELECTRO HIPER EUROPA 4:11:50"
73
Arne MARIT INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 4:11:50"
74
Jesus EZQUERRA MUELA BURGOS-BH 4:11:50"
75
Cristian RODRIGUEZ MARTIN TEAM ARKEA - SAMSIC 4:11:50"
76
Jose Luis FAURA ASENSIO ELECTRO HIPER EUROPA 4:11:50"
77
Odd Christian EIKING EF EDUCATION-EASYPOST 4:11:50"
78
Tom VAN ASBROECK ISRAEL-PREMIER TECH 4:11:50"
79
Juri HOLLMANN MOVISTAR TEAM 4:11:50"
80
Daniel NAVARRO BURGOS-BH 4:11:50"
81
Eduardo SEPÚLVEDA 4:11:50"
82
Jokin MURGUIALDAY CAJA RURAL-SEGUROSRGA 4:11:50"
83
Thomas DE GENDT LOTTO DSTNY 4:11:50"
84
Kinfe HAILEMICHAEL 4:11:50"
85
Andrea PICCOLO EF EDUCATION-EASYPOST 4:11:50"
86
Anthony DELAPLACE TEAM ARKEA - SAMSIC 4:11:50"
87
Alastair MACKELLAR ISRAEL PREMIER TECH ACADEMY 4:11:50"
88
Owain DOULL EF EDUCATION-EASYPOST 4:11:50"
89
Alex TOLIO GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' 4:11:50"
90
Carlos GARCIA PIERNA EQUIPO KERN PHARMA 4:11:50"
91
Michel RIES TEAM ARKEA - SAMSIC 4:11:50"
92
Roi WEINBERG ISRAEL PREMIER TECH ACADEMY 4:11:50"
93
Iñigo ELOSEGUI MOMEÑE EQUIPO KERN PHARMA 4:11:50"
94
Charles-Étienne CHRÉTIEN HUMAN POWERED HEALTH 4:11:50"
95
Ward VANHOOF TEAM FLANDERS - BALOISE 4:11:50"
96
Ibon RUIZ SEDANO EQUIPO KERN PHARMA 4:11:50"
97
Jesús HERRADA COFIDIS 4:11:50"
98
Samuele ZOCCARATO GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' 4:11:50"
Ilan VAN WILDER SOUDAL-QUICK-STEP "
Gregor MÜHLBERGER MOVISTAR TEAM "
Tim WELLENS UAE TEAM EMIRATES "
Brandon MCNULTY UAE TEAM EMIRATES "
Matteo TRENTIN UAE TEAM EMIRATES "
Mikkel BJERG UAE TEAM EMIRATES "
Domen NOVAK UAE TEAM EMIRATES "
Rui Filipe ALVES OLIVEIRA UAE TEAM EMIRATES "
Lennard KÄMNA BORA - HANSGROHE "
Patrick KONRAD BORA - HANSGROHE "
Jelle WALLAYS COFIDIS "
Louis Du Bouisson MEINTJES INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY "
Loïc VLIEGEN INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY "
Louis BARRÉ TEAM ARKEA - SAMSIC "
Alan RIOU TEAM ARKEA - SAMSIC "
Rüdiger SELIG LOTTO DSTNY "
Gay SAGIV ISRAEL-PREMIER TECH "
Riley PICKRELL ISRAEL PREMIER TECH ACADEMY "
Yesid PIRA PARADA CAJA RURAL-SEGUROSRGA "
Francesco GAVAZZI EOLO-KOMETA CYCLING TEAM "
Alessandro FANCELLU EOLO-KOMETA CYCLING TEAM "
Javier SERRANO RODRIGUEZ EOLO-KOMETA CYCLING TEAM "
Andrea GAROSIO EOLO-KOMETA CYCLING TEAM "
Oscar PELEGRI FERRANDIS BURGOS-BH "
Alejandro FRANCO GONZALEZ BURGOS-BH "
Victor LANGELLOTTI BURGOS-BH "
Luis Angel MATE MARDONES EUSKALTEL - EUSKADI "
Gotzon MARTIN SANZ EUSKALTEL - EUSKADI "
Alex COLMAN TEAM FLANDERS - BALOISE "
Chad HAGA HUMAN POWERED HEALTH "
Gage HECHT HUMAN POWERED HEALTH "
Colin JOYCE HUMAN POWERED HEALTH "
Barnabás PEÁK HUMAN POWERED HEALTH "
Mateu ESTELRICH CABANELLAS ELECTRO HIPER EUROPA "
Jose Maria MARTIN MUÑOZ ELECTRO HIPER EUROPA "
Alex MOLENAAR ELECTRO HIPER EUROPA "
Hugo SCALA JR. PROJECT ECHELON RACING "
Ethan CRAINE PROJECT ECHELON RACING "
Stephen VOGEL PROJECT ECHELON RACING "
Richard ARNOPOL PROJECT ECHELON RACING "
Colby LANGE PROJECT ECHELON RACING "
Sebastian MORA VEDRI "
Erik MARTORELL HAGA "
Francesc BENNASSAR ROSSELLO "
Marc TERRASA GUAL "
Alvaro NAVAS MARCHAL "
Mario ANGUELA YAGÜEZ "
Alejandro MERENCIANO LOPEZ "
Nadav RAISBERG ISRAEL PREMIER TECH ACADEMY "
Toon meerToon minder

Headlines

Populair