Etappe 3: Brighton - Victor Harbor

Brighton - Victor Harbor | etappe-3-naar-victor-harbor
Datum: 19 januari 2023
Startplaats:
Brighton
Finishplaats:
Victor Harbor
Afstand: 156 kilometer
Starttijd: 12:00
Finishtijd (verwacht): 17:00


Santos Tour Down Under

Etappe 3: Brighton - Victor Harbor (156km)

1
Rohan DENNIS 4:00:40"
2
Jay VINE UAE TEAM EMIRATES 4:00:42"
3
Mauro SCHMID SOUDAL-QUICK-STEP 4:00:42"
4
Simon YATES TEAM JAYCO-ALULA 4:00:42"
5
Jai HINDLEY BORA - HANSGROHE 4:00:45"
6
Caleb EWAN AUSTRALIA 4:00:51"
7
Emīls LIEPIŅŠ TREK - SEGAFREDO 4:00:51"
8
Corbin STRONG ISRAEL-PREMIER TECH 4:00:51"
9
Kaden GROVES ALPECIN-DECEUNINCK 4:00:51"
10
Paul PENHOËT GROUPAMA - FDJ 4:00:51"
11
Marius MAYRHOFER TEAM DSM 4:00:51"
12
Ethan HAYTER INEOS GRENADIERS 4:00:51"
13
Bryan COQUARD COFIDIS 4:00:51"
14
Nikias ARNDT BAHRAIN VICTORIOUS 4:00:51"
15
Tony GALLOPIN TREK - SEGAFREDO 4:00:51"
16
Hugo PAGE INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 4:00:51"
17
Magnus SHEFFIELD INEOS GRENADIERS 4:00:51"
18
Pello BILBAO BAHRAIN VICTORIOUS 4:00:51"
19
Marco HALLER BORA - HANSGROHE 4:00:51"
20
Miles SCOTSON GROUPAMA - FDJ 4:00:51"
21
Sven Erik BYSTRØM INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 4:00:51"
22
Robert STANNARD ALPECIN-DECEUNINCK 4:00:51"
23
Antonio TIBERI TREK - SEGAFREDO 4:00:51"
24
Marc HIRSCHI UAE TEAM EMIRATES 4:00:51"
25
Stan VAN TRICHT SOUDAL-QUICK-STEP 4:00:51"
26
Ben O'CONNOR AG2R CITROEN TEAM 4:00:51"
27
Christopher HAMILTON TEAM DSM 4:00:51"
28
Lucas PLAPP INEOS GRENADIERS 4:00:51"
29
Giovanni ALEOTTI BORA - HANSGROHE 4:00:51"
30
Maximilian SCHACHMANN BORA - HANSGROHE 4:00:51"
31
Luis León SÁNCHEZ ASTANA QAZAQSTAN TEAM 4:00:51"
32
Gorka IZAGIRRE MOVISTAR TEAM 4:00:51"
33
Mattia CATTANEO SOUDAL-QUICK-STEP 4:00:51"
34
Alex BAUDIN AG2R CITROEN TEAM 4:00:51"
35
Gianni MOSCON ASTANA QAZAQSTAN TEAM 4:00:51"
36
Rudy MOLARD GROUPAMA - FDJ 4:00:51"
37
Milan VADER 4:00:51"
38
Nans PETERS AG2R CITROEN TEAM 4:00:51"
39
Natnael TESFATSION 4:00:51"
40
George BENNETT UAE TEAM EMIRATES 4:00:51"
41
Victor LAFAY COFIDIS 4:00:51"
42
Lorenzo GERMANI GROUPAMA - FDJ 4:00:51"
43
Michael GOGL ALPECIN-DECEUNINCK 4:00:51"
44
Alessandro COVI UAE TEAM EMIRATES 4:00:51"
45
Leo HAYTER INEOS GRENADIERS 4:00:51"
46
Dries DEVENYNS SOUDAL-QUICK-STEP 4:00:51"
47
Asbjørn HELLEMOSE TREK - SEGAFREDO 4:00:51"
48
Élie GESBERT TEAM ARKEA - SAMSIC 4:00:51"
49
Dorian GODON AG2R CITROEN TEAM 4:00:51"
50
Hermann PERNSTEINER BAHRAIN VICTORIOUS 4:00:51"
51
Sebastian BERWICK ISRAEL-PREMIER TECH 4:00:51"
52
François BIDARD COFIDIS 4:00:51"
53
Reuben THOMPSON GROUPAMA - FDJ 4:00:51"
54
Michael STORER GROUPAMA - FDJ 4:00:51"
55
Lennard HOFSTEDE JUMBO-VISMA 4:00:51"
56
Damien TOUZÉ AG2R CITROEN TEAM 4:00:51"
57
Derek GEE ISRAEL-PREMIER TECH 4:00:51"
58
Michael HEPBURN TEAM JAYCO-ALULA 4:01:11"
59
Michael MATTHEWS TEAM JAYCO-ALULA 4:02:53"
60
Jonas RUTSCH EF EDUCATION-EASYPOST 4:02:53"
61
Mikkel HONORÉ EF EDUCATION-EASYPOST 4:02:53"
62
Alberto BETTIOL EF EDUCATION-EASYPOST 4:02:53"
63
Geraint THOMAS 4:02:53"
64
Ben SWIFT 4:02:53"
65
Shane ARCHBOLD BORA - HANSGROHE 4:02:53"
66
Jasha SÜTTERLIN BAHRAIN VICTORIOUS 4:02:53"
67
Phil BAUHAUS BAHRAIN VICTORIOUS 4:02:53"
68
Kamil GRADEK BAHRAIN VICTORIOUS 4:02:53"
69
Łukasz OWSIAN TEAM ARKEA - SAMSIC 4:02:53"
70
Imanol ERVITI MOVISTAR TEAM 4:02:53"
71
Ivan ROMEO ABAD MOVISTAR TEAM 4:02:53"
72
Taj JONES ISRAEL-PREMIER TECH 4:02:53"
73
Tim VAN DIJKE JUMBO-VISMA 4:02:53"
74
Tim NABERMAN TEAM DSM 4:02:53"
75
Matthew DINHAM TEAM DSM 4:02:53"
76
Daryl IMPEY ISRAEL-PREMIER TECH 4:02:53"
77
Kévin LEDANOIS TEAM ARKEA - SAMSIC 4:02:53"
78
Boy VAN POPPEL INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 4:02:53"
79
Luis-Joe LÜHRS BORA - HANSGROHE 4:02:53"
80
Laurence PITHIE GROUPAMA - FDJ 4:02:53"
81
Romain COMBAUD TEAM DSM 4:02:53"
82
Jens KEUKELEIRE EF EDUCATION-EASYPOST 4:02:53"
83
Martin SVRČEK SOUDAL-QUICK-STEP 4:02:53"
84
Timo ROOSEN JUMBO-VISMA 4:02:53"
85
Alessandro VERRE TEAM ARKEA - SAMSIC 4:02:53"
86
Julius JOHANSEN INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 4:02:53"
87
Michael SCHÄR AG2R CITROEN TEAM 4:02:53"
88
Paul LAPEIRA AG2R CITROEN TEAM 4:02:53"
89
Ewen COSTIOU TEAM ARKEA - SAMSIC 4:02:53"
90
Michael VINK UAE TEAM EMIRATES 4:02:53"
91
Sjoerd BAX UAE TEAM EMIRATES 4:02:53"
92
Liam WALSH AUSTRALIA 4:02:53"
93
Samuel GAZE ALPECIN-DECEUNINCK 4:02:53"
94
Oscar RIESEBEEK ALPECIN-DECEUNINCK 4:02:53"
95
Harrison WOOD COFIDIS 4:02:53"
96
Filippo BARONCINI TREK - SEGAFREDO 4:02:53"
97
Marc BRUSTENGA MASAGUE TREK - SEGAFREDO 4:02:53"
98
Lucas HAMILTON TEAM JAYCO-ALULA 4:02:53"
99
Fabio FELLINE ASTANA QAZAQSTAN TEAM 4:02:53"
100
Finn FISHER-BLACK UAE TEAM EMIRATES 4:02:53"
101
Jarrad DRIZNERS AUSTRALIA 4:02:53"
102
Campbell STEWART TEAM JAYCO-ALULA 4:03:05"
103
Sean QUINN EF EDUCATION-EASYPOST 4:03:58"
104
Manuele BOARO ASTANA QAZAQSTAN TEAM 4:08:19"
105
Dmitriy GRUZDEV ASTANA QAZAQSTAN TEAM 4:08:20"
106
Senne LEYSEN ALPECIN-DECEUNINCK 4:08:20"
107
Jannik STEIMLE SOUDAL-QUICK-STEP 4:08:20"
108
Luis Guillermo MAS BONET MOVISTAR TEAM 4:08:20"
109
Chris FROOME ISRAEL-PREMIER TECH 4:08:20"
110
Jensen PLOWRIGHT ALPECIN-DECEUNINCK 4:08:20"
111
Cameron SCOTT BAHRAIN VICTORIOUS 4:08:20"
112
Łukasz WIŚNIOWSKI EF EDUCATION-EASYPOST 4:08:20"
113
Johan JACOBS MOVISTAR TEAM 4:08:20"
114
Kim HEIDUK INEOS GRENADIERS 4:08:20"
115
Alexis RENARD COFIDIS 4:08:20"
116
André CARVALHO COFIDIS 4:08:20"
117
Jos VAN EMDEN JUMBO-VISMA 4:08:20"
118
Zachary MARRIAGE AUSTRALIA 4:08:20"
119
Dion SMITH INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 4:08:20"
120
Martijn TUSVELD TEAM DSM 4:08:20"
121
Gerben THIJSSEN INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 4:08:20"
122
Leonardo BASSO ASTANA QAZAQSTAN TEAM 4:08:20"
123
Davide CIMOLAI COFIDIS 4:08:20"
124
Martin LAAS ASTANA QAZAQSTAN TEAM 4:08:20"
125
Taco VAN DER HOORN INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 4:08:20"
126
Sergio SAMITIER SAMITIER MOVISTAR TEAM 4:08:20"
127
Luke DURBRIDGE TEAM JAYCO-ALULA 4:08:20"
128
Simon CLARKE ISRAEL-PREMIER TECH 4:08:20"
129
Tom SCULLY EF EDUCATION-EASYPOST 4:08:20"
130
Hugo HOFSTETTER TEAM ARKEA - SAMSIC 4:08:20"
131
Mathis LE BERRE 4:08:20"
James MORIARTY AUSTRALIA "
Chris HARPER TEAM JAYCO-ALULA "
Jordi MEEUS BORA - HANSGROHE "
Graeme FRISLIE AUSTRALIA "
Conor LEAHY AUSTRALIA "
Toon meerToon minder
1
Rohan DENNIS 7:44:41"
2
Jay VINE UAE TEAM EMIRATES 7:44:44"
3
Magnus SHEFFIELD INEOS GRENADIERS 7:44:53"
4
Mauro SCHMID SOUDAL-QUICK-STEP 7:44:54"
5
Corbin STRONG ISRAEL-PREMIER TECH 7:44:55"
6
Hugo PAGE INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 7:44:55"
7
Kaden GROVES ALPECIN-DECEUNINCK 7:44:56"
8
Marius MAYRHOFER TEAM DSM 7:44:58"
9
Nikias ARNDT BAHRAIN VICTORIOUS 7:45:00"
10
Miles SCOTSON GROUPAMA - FDJ 7:45:01"
11
Ethan HAYTER INEOS GRENADIERS 7:45:02"
12
Simon YATES TEAM JAYCO-ALULA 7:45:02"
13
Derek GEE ISRAEL-PREMIER TECH 7:45:03"
14
Lorenzo GERMANI GROUPAMA - FDJ 7:45:03"
15
Lucas PLAPP INEOS GRENADIERS 7:45:05"
16
Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA BAHRAIN VICTORIOUS 7:45:05"
17
Michael GOGL ALPECIN-DECEUNINCK 7:45:06"
18
Sven Erik BYSTRØM INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 7:45:06"
19
Dorian GODON AG2R CITROEN TEAM 7:45:08"
20
Leo HAYTER INEOS GRENADIERS 7:45:09"
21
Antonio TIBERI TREK - SEGAFREDO 7:45:10"
22
Dries DEVENYNS SOUDAL-QUICK-STEP 7:45:10"
23
Gianni MOSCON ASTANA QAZAQSTAN TEAM 7:45:11"
24
Ben O'CONNOR AG2R CITROEN TEAM 7:45:12"
25
Gorka IZAGIRRE INSAUSTI MOVISTAR TEAM 7:45:13"
26
Marc HIRSCHI UAE TEAM EMIRATES 7:45:13"
27
Maximilian SCHACHMANN BORA - HANSGROHE 7:45:13"
28
Marco HALLER BORA - HANSGROHE 7:45:14"
29
Mattia CATTANEO SOUDAL-QUICK-STEP 7:45:14"
30
Milan VADER 7:45:15"
31
Natnael TESFAZION 7:45:15"
32
Robert STANNARD ALPECIN-DECEUNINCK 7:45:15"
33
Tony GALLOPIN TREK - SEGAFREDO 7:45:15"
34
Rudy MOLARD GROUPAMA - FDJ 7:45:16"
35
Victor LAFAY COFIDIS 7:45:16"
36
Sebastian BERWICK ISRAEL-PREMIER TECH 7:45:17"
37
Bryan COQUARD COFIDIS 7:45:19"
38
George BENNETT UAE TEAM EMIRATES 7:45:20"
39
Jai HINDLEY BORA - HANSGROHE 7:45:23"
40
Giovanni ALEOTTI BORA - HANSGROHE 7:45:24"
41
Paul PENHOËT GROUPAMA - FDJ 7:45:24"
42
Luis León SÁNCHEZ ASTANA QAZAQSTAN TEAM 7:45:25"
43
Asbjørn HELLEMOSE TREK - SEGAFREDO 7:45:26"
44
Reuben THOMPSON GROUPAMA - FDJ 7:45:26"
45
Caleb EWAN AUSTRALIA 7:45:28"
46
Christopher HAMILTON TEAM DSM 7:45:30"
47
Élie GESBERT TEAM ARKEA - SAMSIC 7:45:31"
48
François BIDARD COFIDIS 7:45:33"
49
Damien TOUZÉ AG2R CITROEN TEAM 7:45:34"
50
Michael STORER GROUPAMA - FDJ 7:45:34"
51
Emīls LIEPIŅŠ TREK - SEGAFREDO 7:45:36"
52
Alex BAUDIN AG2R CITROEN TEAM 7:45:37"
53
Nans PETERS AG2R CITROEN TEAM 7:45:38"
54
Lennard HOFSTEDE JUMBO-VISMA 7:45:44"
55
Alessandro COVI UAE TEAM EMIRATES 7:45:51"
56
Stan VAN TRICHT SOUDAL-QUICK-STEP 7:46:18"
57
Alberto BETTIOL EF EDUCATION-EASYPOST 7:46:46"
58
Michael MATTHEWS TEAM JAYCO-ALULA 7:46:50"
59
Julius JOHANSEN INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 7:46:57"
60
Samuel GAZE ALPECIN-DECEUNINCK 7:46:58"
61
Marc BRUSTENGA MASAGUE TREK - SEGAFREDO 7:47:02"
62
Kévin LEDANOIS TEAM ARKEA - SAMSIC 7:47:02"
63
Michael VINK UAE TEAM EMIRATES 7:47:04"
64
Michael HEPBURN TEAM JAYCO-ALULA 7:47:09"
65
Matthew DINHAM TEAM DSM 7:47:10"
66
Timo ROOSEN JUMBO-VISMA 7:47:12"
67
Filippo BARONCINI TREK - SEGAFREDO 7:47:14"
68
Paul LAPEIRA AG2R CITROEN TEAM 7:47:14"
69
Laurence PITHIE GROUPAMA - FDJ 7:47:16"
70
Taj JONES ISRAEL-PREMIER TECH 7:47:17"
71
Liam WALSH AUSTRALIA 7:47:18"
72
Sjoerd BAX UAE TEAM EMIRATES 7:47:18"
73
Jasha SÜTTERLIN BAHRAIN VICTORIOUS 7:47:18"
74
Lucas Walde HAMILTON TEAM JAYCO-ALULA 7:47:19"
75
Daryl IMPEY ISRAEL-PREMIER TECH 7:47:22"
76
Ewen COSTIOU TEAM ARKEA - SAMSIC 7:47:22"
77
Shane ARCHBOLD BORA - HANSGROHE 7:47:22"
78
Alessandro VERRE TEAM ARKEA - SAMSIC 7:47:24"
79
Ivan ROMEO ABAD MOVISTAR TEAM 7:47:26"
80
Ben SWIFT 7:47:26"
81
Michael SCHÄR AG2R CITROEN TEAM 7:47:28"
82
Imanol ERVITI MOVISTAR TEAM 7:47:29"
83
Fabio FELLINE ASTANA QAZAQSTAN TEAM 7:47:29"
84
Harrison WOOD COFIDIS 7:47:29"
85
Jonas RUTSCH EF EDUCATION-EASYPOST 7:47:31"
86
Campbell STEWART TEAM JAYCO-ALULA 7:47:32"
87
Łukasz OWSIAN TEAM ARKEA - SAMSIC 7:47:35"
88
Martin SVRČEK SOUDAL-QUICK-STEP 7:47:36"
89
Tim NABERMAN TEAM DSM 7:47:40"
90
Tim VAN DIJKE JUMBO-VISMA 7:47:41"
91
Phil BAUHAUS BAHRAIN VICTORIOUS 7:47:44"
92
Jens KEUKELEIRE EF EDUCATION-EASYPOST 7:47:44"
93
Luis-Joe LÜHRS BORA - HANSGROHE 7:47:46"
94
Boy VAN POPPEL INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 7:47:46"
95
Finn FISHER-BLACK UAE TEAM EMIRATES 7:47:56"
96
Mikkel HONORÉ EF EDUCATION-EASYPOST 7:48:05"
97
Hermann PERNSTEINER BAHRAIN VICTORIOUS 7:48:17"
98
Oscar RIESEBEEK ALPECIN-DECEUNINCK 7:48:24"
99
Geraint THOMAS 7:48:52"
100
Sean QUINN EF EDUCATION-EASYPOST 7:50:12"
101
Romain COMBAUD TEAM DSM 7:50:21"
102
Jannik STEIMLE SOUDAL-QUICK-STEP 7:52:27"
103
Jarrad DRIZNERS AUSTRALIA 7:52:29"
104
Dion SMITH INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 7:52:37"
105
Jos VAN EMDEN JUMBO-VISMA 7:52:39"
106
Kim Alexander HEIDUK INEOS GRENADIERS 7:52:45"
107
Johan JACOBS MOVISTAR TEAM 7:52:48"
108
Manuele BOARO ASTANA QAZAQSTAN TEAM 7:52:48"
109
Simon CLARKE ISRAEL-PREMIER TECH 7:52:48"
110
Luis Guillermo MAS BONET MOVISTAR TEAM 7:52:50"
111
Martijn TUSVELD TEAM DSM 7:52:50"
112
Jensen PLOWRIGHT ALPECIN-DECEUNINCK 7:52:52"
113
Senne LEYSEN ALPECIN-DECEUNINCK 7:52:54"
114
André CARVALHO COFIDIS 7:52:55"
115
Hugo HOFSTETTER TEAM ARKEA - SAMSIC 7:52:56"
116
Martin LAAS ASTANA QAZAQSTAN TEAM 7:52:57"
117
Zachary MARRIAGE AUSTRALIA 7:52:59"
118
Mathis LE BERRE 7:52:59"
119
Kamil GRADEK BAHRAIN VICTORIOUS 7:53:03"
120
Leonardo BASSO ASTANA QAZAQSTAN TEAM 7:53:03"
121
Dmitriy GRUZDEV ASTANA QAZAQSTAN TEAM 7:53:08"
122
Chris FROOME ISRAEL-PREMIER TECH 7:53:11"
123
Gerben THIJSSEN INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 7:53:14"
124
Alexis RENARD COFIDIS 7:53:34"
125
Sergio SAMITIER SAMITIER MOVISTAR TEAM 7:53:47"
126
Davide CIMOLAI COFIDIS 7:54:06"
127
Taco VAN DER HOORN INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 7:54:46"
128
Cameron SCOTT BAHRAIN VICTORIOUS 7:55:35"
129
Luke DURBRIDGE TEAM JAYCO-ALULA 7:56:26"
130
Lukasz WISNIOWSKI EF EDUCATION-EASYPOST 7:59:43"
131
Tom SCULLY EF EDUCATION-EASYPOST 8:00:03"
Toon meerToon minder
1
Caleb EWAN AUSTRALIA 40
2
Rohan DENNIS 30
3
Phil BAUHAUS BAHRAIN VICTORIOUS 30
4
Michael MATTHEWS TEAM JAYCO-ALULA 29
5
Emīls LIEPIŅŠ TREK - SEGAFREDO 28
6
Jay VINE UAE TEAM EMIRATES 25
7
Paul PENHOËT GROUPAMA - FDJ 24
8
Mauro SCHMID SOUDAL-QUICK-STEP 22
9
Simon YATES TEAM JAYCO-ALULA 19
10
Alessandro COVI UAE TEAM EMIRATES 19
11
Corbin STRONG ISRAEL-PREMIER TECH 17
12
Jai HINDLEY BORA - HANSGROHE 17
13
Hugo PAGE INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 15
14
Hugo HOFSTETTER TEAM ARKEA - SAMSIC 11
15
Marius MAYRHOFER TEAM DSM 10
16
Kaden GROVES ALPECIN-DECEUNINCK 9
17
Taj JONES ISRAEL-PREMIER TECH 9
18
Bryan COQUARD COFIDIS 7
19
Gerben THIJSSEN INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 7
20
Ethan HAYTER INEOS GRENADIERS 6
21
Nans PETERS AG2R CITROEN TEAM 3
22
Marc BRUSTENGA MASAGUE TREK - SEGAFREDO 3
23
Tim VAN DIJKE JUMBO-VISMA 3
24
Nikias ARNDT BAHRAIN VICTORIOUS 2
25
Jannik STEIMLE SOUDAL-QUICK-STEP 2
26
Alberto BETTIOL EF EDUCATION-EASYPOST 1
27
Tony GALLOPIN TREK - SEGAFREDO 1
28
Kim Alexander HEIDUK INEOS GRENADIERS 1
Toon meerToon minder
1
Jay VINE UAE TEAM EMIRATES 10
2
Alessandro COVI UAE TEAM EMIRATES 8
3
Dmitriy GRUZDEV ASTANA QAZAQSTAN TEAM 7
4
Lucas PLAPP INEOS GRENADIERS 7
5
Simon YATES TEAM JAYCO-ALULA 6
6
Rohan DENNIS 4
7
Nans PETERS AG2R CITROEN TEAM 3
8
Jai HINDLEY BORA - HANSGROHE 2
9
Mauro SCHMID SOUDAL-QUICK-STEP 1
10
Dorian GODON AG2R CITROEN TEAM 1
11
Jannik STEIMLE SOUDAL-QUICK-STEP 1
12
Mathis LE BERRE 1
Toon meerToon minder
1
Magnus SHEFFIELD INEOS GRENADIERS 7:44:53"
2
Hugo PAGE INTERMARCHÉ-CIRCUS-WANTY 7:44:55"
3
Lorenzo GERMANI GROUPAMA - FDJ 7:45:03"
4
Leo HAYTER INEOS GRENADIERS 7:45:09"
5
Antonio TIBERI TREK - SEGAFREDO 7:45:10"
6
Paul PENHOËT GROUPAMA - FDJ 7:45:24"
7
Reuben THOMPSON GROUPAMA - FDJ 7:45:26"
8
Alex BAUDIN AG2R CITROEN TEAM 7:45:37"
9
Laurence PITHIE GROUPAMA - FDJ 7:47:16"
10
Liam WALSH AUSTRALIA 7:47:18"
11
Ewen COSTIOU TEAM ARKEA - SAMSIC 7:47:22"
12
Alessandro VERRE TEAM ARKEA - SAMSIC 7:47:24"
13
Ivan ROMEO ABAD MOVISTAR TEAM 7:47:26"
14
Martin SVRČEK SOUDAL-QUICK-STEP 7:47:36"
15
Luis-Joe LÜHRS BORA - HANSGROHE 7:47:46"
16
Finn FISHER-BLACK UAE TEAM EMIRATES 7:47:56"
17
Zachary MARRIAGE AUSTRALIA 7:52:59"
18
Mathis LE BERRE 7:52:59"
Toon meerToon minder

Bekijk overzicht van Santos Tour Down Under

Headlines

Populair