Valbroye > Valbroye
Datum: | 29 april 2022 |
Startplaats: |
|
Finishplaats: |
|
Afstand: | 164.8 kilometer |
Tour De Romandie
Valbroye > Valbroye (164.8km)
1 |
|
Patrick BEVIN | ISRAEL-PREMIER TECH | 3:53:27" |
2 |
|
Ethan HAYTER | INEOS GRENADIERS | " |
3 |
|
Rohan DENNIS | JUMBO-VISMA | " |
4 |
|
Dion SMITH | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | " |
5 |
|
Quinten HERMANS | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | " |
6 |
|
Damiano CARUSO | BAHRAIN VICTORIOUS | " |
7 |
|
Finn FISHER-BLACK | UAE TEAM EMIRATES | " |
8 |
|
Felix GROßSCHARTNER | BORA - HANSGROHE | " |
9 |
|
Nikias ARNDT | TEAM DSM | " |
10 |
|
Mikkel Frølich HONORÉ | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | " |
11 |
|
Sergio HIGUITA | BORA - HANSGROHE | " |
12 |
|
Aleksandr VLASOV | BORA - HANSGROHE | " |
13 |
|
Jan POLANC | UAE TEAM EMIRATES | " |
14 |
|
Steff CRAS | LOTTO SOUDAL | " |
15 |
|
Davide VILLELLA | COFIDIS | " |
16 |
|
Mauro SCHMID | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | " |
17 |
|
Dylan TEUNS | BAHRAIN VICTORIOUS | " |
18 |
|
Quentin PACHER | GROUPAMA - FDJ | " |
19 |
|
Gianluca BRAMBILLA | TREK - SEGAFREDO | " |
20 |
|
Antonio TIBERI | TREK - SEGAFREDO | " |
21 |
|
Brandon MCNULTY | UAE TEAM EMIRATES | " |
22 |
|
Einer Augusto RUBIO REYES | MOVISTAR TEAM | " |
23 |
|
Sean QUINN | EF EDUCATION-EASYPOST | " |
24 |
|
Julien BERNARD | TREK - SEGAFREDO | " |
25 |
|
Marc HIRSCHI | UAE TEAM EMIRATES | " |
26 |
|
Abner GONZÁLEZ RIVERA | MOVISTAR TEAM | " |
27 |
|
Steven KRUIJSWIJK | JUMBO-VISMA | " |
28 |
|
Neilson POWLESS | EF EDUCATION-EASYPOST | " |
29 |
|
Sébastien REICHENBACH | GROUPAMA - FDJ | " |
30 |
|
Juan AYUSO | UAE TEAM EMIRATES | " |
31 |
|
Jose Felix PARRA CUERDA | EQUIPO KERN PHARMA | " |
32 |
|
Luke PLAPP | INEOS GRENADIERS | " |
33 |
|
Rudy MOLARD | GROUPAMA - FDJ | " |
34 |
|
Simon GESCHKE | COFIDIS | " |
35 |
|
Ben O'CONNOR | AG2R CITROEN TEAM | " |
36 |
|
Gino MÄDER | BAHRAIN VICTORIOUS | " |
37 |
|
Harold TEJADA | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | " |
38 |
|
Luis León SÁNCHEZ | BAHRAIN VICTORIOUS | " |
39 |
|
Kenny ELISSONDE | TREK - SEGAFREDO | " |
40 |
|
Andreas LEKNESSUND | TEAM DSM | " |
41 |
|
Carlos VERONA | MOVISTAR TEAM | " |
42 |
|
Rubén FERNÁNDEZ | COFIDIS | " |
43 |
|
Sepp KUSS | JUMBO-VISMA | " |
44 |
|
Michael WOODS | ISRAEL-PREMIER TECH | " |
45 |
|
Gregor MÜHLBERGER | MOVISTAR TEAM | " |
46 |
|
Jakob FUGLSANG | ISRAEL-PREMIER TECH | " |
47 |
|
Hermann PERNSTEINER | BAHRAIN VICTORIOUS | " |
48 |
|
Louis MEINTJES | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | " |
49 |
|
Thibaut PINOT | GROUPAMA - FDJ | " |
50 |
|
Geoffrey BOUCHARD | AG2R CITROEN TEAM | " |
51 |
|
Rein TAARAMÄE | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | " |
52 |
|
Ion IZAGUIRRE INSAUSTI | COFIDIS | " |
53 |
|
Geraint THOMAS | INEOS GRENADIERS | " |
54 |
|
Filippo COLOMBO | SWITZERLAND | " |
55 |
|
Matteo BADILATTI | GROUPAMA - FDJ | 31" |
56 |
|
Pau MIQUEL DELGADO | EQUIPO KERN PHARMA | +1:49" |
57 |
|
Magnus SHEFFIELD | INEOS GRENADIERS | +1:49" |
58 |
|
Romain COMBAUD | TEAM DSM | +1:49" |
59 |
|
Andrey AMADOR | INEOS GRENADIERS | +1:49" |
60 |
|
Anton PALZER | BORA - HANSGROHE | +1:49" |
61 |
|
Bob JUNGELS | AG2R CITROEN TEAM | +1:49" |
62 |
|
Antonio NIBALI | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | +1:49" |
63 |
|
Valerio CONTI | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | +1:49" |
64 |
|
Stefan DE BOD | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | +1:49" |
65 |
|
Toms SKUJIŅŠ | TREK - SEGAFREDO | +1:49" |
66 |
|
Mathias FLÜCKIGER | SWITZERLAND | +1:49" |
67 |
|
Francisco GALVAN FERNANDEZ | EQUIPO KERN PHARMA | +1:49" |
68 |
|
Yannis VOISARD | SWITZERLAND | +1:49" |
69 |
|
Tsgabu Gebremaryam GRMAY | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | +1:49" |
70 |
|
Sander ARMEE | COFIDIS | +1:49" |
71 |
|
James KNOX | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | +1:49" |
72 |
|
Carlos GARCÍA PIERNA | EQUIPO KERN PHARMA | +1:49" |
73 |
|
Ben HEALY | EF EDUCATION-EASYPOST | +1:49" |
74 |
|
Jan MAAS | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | +4:10" |
75 |
|
Antwan TOLHOEK | TREK - SEGAFREDO | +4:10" |
76 |
|
Urko BERRADE FERNANDEZ | EQUIPO KERN PHARMA | +4:10" |
77 |
|
Martijn TUSVELD | TEAM DSM | +4:10" |
78 |
|
Samuel BEWLEY | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | +4:10" |
79 |
|
Viktor VERSCHAEVE | LOTTO SOUDAL | +4:10" |
80 |
|
Robert GESINK | JUMBO-VISMA | +4:10" |
81 |
|
Stephen WILLIAMS | BAHRAIN VICTORIOUS | +4:10" |
82 |
|
Harm VANHOUCKE | LOTTO SOUDAL | +6:04" |
83 |
|
Krists NEILANDS | ISRAEL-PREMIER TECH | +6:04" |
84 |
|
Oscar RODRIGUEZ GARAICOECHEA | MOVISTAR TEAM | +6:52" |
85 |
|
Maximilian SCHACHMANN | BORA - HANSGROHE | +6:52" |
86 |
|
Frederik WANDAHL | BORA - HANSGROHE | +6:52" |
87 |
|
Mattia CATTANEO | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | +6:52" |
88 |
|
Matteo SOBRERO | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | +6:52" |
89 |
|
Sébastien GRIGNARD | LOTTO SOUDAL | +6:52" |
90 |
|
Valentin PARET PEINTRE | AG2R CITROEN TEAM | +6:52" |
91 |
|
Marco BRENNER | TEAM DSM | +7:34" |
92 |
|
Timo ROOSEN | JUMBO-VISMA | +7:34" |
93 |
|
Nans PETERS | AG2R CITROEN TEAM | +7:34" |
94 |
|
Michael SCHÄR | AG2R CITROEN TEAM | +7:34" |
95 |
|
Rémi CAVAGNA | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | +7:34" |
96 |
|
Jon ABERASTURI IZAGA | TREK - SEGAFREDO | +7:34" |
97 |
|
Antoine DEBONS | SWITZERLAND | +7:34" |
98 |
|
Gijs LEEMREIZE | JUMBO-VISMA | +7:34" |
99 |
|
Chris FROOME | ISRAEL-PREMIER TECH | +7:34" |
100 |
|
Patrick KONRAD | BORA - HANSGROHE | +7:34" |
101 |
|
Raul GARCIA PIERNA | EQUIPO KERN PHARMA | +7:34" |
102 |
|
Ivo OLIVEIRA | UAE TEAM EMIRATES | +7:34" |
103 |
|
Théo DELACROIX | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | +10:14" |
104 |
|
Thomas CHAMPION | COFIDIS | +10:14" |
105 |
|
Georg STEINHAUSER | EF EDUCATION-EASYPOST | +10:14" |
106 |
|
Michel HEßMANN | JUMBO-VISMA | +10:14" |
107 |
|
Alexander CATAFORD | ISRAEL-PREMIER TECH | +10:14" |
108 |
|
Lawrence NAESEN | AG2R CITROEN TEAM | +10:14" |
109 |
|
Laurens DE PLUS | INEOS GRENADIERS | +10:14" |
110 |
|
Tom BOHLI | COFIDIS | +10:14" |
111 |
|
Laurens HUYS | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | +10:14" |
112 |
|
Julius JOHANSEN | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | +10:14" |
113 |
|
Valère THIÉBAUD | SWITZERLAND | +10:14" |
114 |
|
Harry SWEENY | LOTTO SOUDAL | +10:14" |
115 |
|
Corbin STRONG | ISRAEL-PREMIER TECH | +10:14" |
116 |
|
Ethan VERNON | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | +10:14" |
117 |
|
Dmitriy GRUZDEV | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | +10:14" |
118 |
|
Andrey ZEITS | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | +10:14" |
119 |
|
Diego LOPEZ FUENTES | EQUIPO KERN PHARMA | +10:14" |
120 |
|
Dario LILLO | SWITZERLAND | +10:14" |
121 |
|
Aleksandr RIABUSHENKO | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | +10:14" |
122 |
|
Anthony ROUX | GROUPAMA - FDJ | +10:14" |
123 |
|
Brandon Smith RIVERA VARGAS | INEOS GRENADIERS | +10:14" |
124 |
|
Amund Grøndahl JANSEN | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | +10:14" |
125 |
|
Johan PRICE PEJTERSEN | BAHRAIN VICTORIOUS | +10:14" |
126 |
|
Johan JACOBS | MOVISTAR TEAM | +10:14" |
127 |
|
Josef ČERNÝ | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | +10:14" |
128 |
|
Fernando GAVIRIA RENDON | UAE TEAM EMIRATES | +10:14" |
129 |
|
Tim NABERMAN | TEAM DSM | +11:26" |
130 |
|
Nils BRUN | SWITZERLAND | +11:26" |
131 |
|
Casper PEDERSEN | TEAM DSM | +11:26" |
|
Baptiste PLANCKAERT | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | " |
Toon meerToon minder
1 |
|
Rohan DENNIS | JUMBO-VISMA | 12:28:06" |
2 |
|
Patrick BEVIN | ISRAEL-PREMIER TECH | 14" |
3 |
|
Felix GROßSCHARTNER | BORA - HANSGROHE | 18" |
4 |
|
Mauro SCHMID | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 22" |
5 |
|
Dylan TEUNS | BAHRAIN VICTORIOUS | 22" |
6 |
|
Juan AYUSO | UAE TEAM EMIRATES | 22" |
7 |
|
Mikkel Frølich HONORÉ | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 22" |
8 |
|
Brandon MCNULTY | UAE TEAM EMIRATES | 25" |
9 |
|
Aleksandr VLASOV | BORA - HANSGROHE | 27" |
10 |
|
Marc HIRSCHI | UAE TEAM EMIRATES | 28" |
11 |
|
Andreas LEKNESSUND | TEAM DSM | 28" |
12 |
|
Neilson POWLESS | EF EDUCATION-EASYPOST | 28" |
13 |
|
Ben O'CONNOR | AG2R CITROEN TEAM | 28" |
14 |
|
Julien BERNARD | TREK - SEGAFREDO | 28" |
15 |
|
Rubén FERNÁNDEZ | COFIDIS | 30" |
16 |
|
Gregor MÜHLBERGER | MOVISTAR TEAM | 30" |
17 |
|
Damiano CARUSO | BAHRAIN VICTORIOUS | 30" |
18 |
|
Luke PLAPP | INEOS GRENADIERS | 30" |
19 |
|
Filippo COLOMBO | SWITZERLAND | 33" |
20 |
|
Rudy MOLARD | GROUPAMA - FDJ | 34" |
21 |
|
Gino MÄDER | BAHRAIN VICTORIOUS | 35" |
22 |
|
Quinten HERMANS | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | 37" |
23 |
|
Quentin PACHER | GROUPAMA - FDJ | 37" |
24 |
|
Geraint THOMAS | INEOS GRENADIERS | 38" |
25 |
|
Gianluca BRAMBILLA | TREK - SEGAFREDO | 39" |
26 |
|
Sébastien REICHENBACH | GROUPAMA - FDJ | 40" |
27 |
|
Jakob FUGLSANG | ISRAEL-PREMIER TECH | 40" |
28 |
|
Steff CRAS | LOTTO SOUDAL | 42" |
29 |
|
Davide VILLELLA | COFIDIS | 43" |
30 |
|
Simon GESCHKE | COFIDIS | 45" |
31 |
|
Einer Augusto RUBIO REYES | MOVISTAR TEAM | 46" |
32 |
|
Nikias ARNDT | TEAM DSM | 47" |
33 |
|
Sean QUINN | EF EDUCATION-EASYPOST | 47" |
34 |
|
Kenny ELISSONDE | TREK - SEGAFREDO | 49" |
35 |
|
Michael WOODS | ISRAEL-PREMIER TECH | 50" |
36 |
|
Finn FISHER-BLACK | UAE TEAM EMIRATES | 50" |
37 |
|
Abner GONZÁLEZ RIVERA | MOVISTAR TEAM | 50" |
38 |
|
Carlos VERONA | MOVISTAR TEAM | 52" |
39 |
|
Luis León SÁNCHEZ | BAHRAIN VICTORIOUS | 54" |
40 |
|
Sepp KUSS | JUMBO-VISMA | 55" |
41 |
|
Harold TEJADA | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | +1:02" |
42 |
|
Steven KRUIJSWIJK | JUMBO-VISMA | +1:02" |
43 |
|
Jose Felix PARRA CUERDA | EQUIPO KERN PHARMA | +1:16" |
44 |
|
Jan POLANC | UAE TEAM EMIRATES | +1:57" |
45 |
|
Hermann PERNSTEINER | BAHRAIN VICTORIOUS | +1:59" |
46 |
|
Dion SMITH | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | +2:03" |
47 |
|
Louis MEINTJES | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | +2:05" |
48 |
|
Sergio HIGUITA | BORA - HANSGROHE | +2:07" |
49 |
|
Thibaut PINOT | GROUPAMA - FDJ | +2:08" |
50 |
|
Rein TAARAMÄE | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | +2:22" |
51 |
|
Pau MIQUEL DELGADO | EQUIPO KERN PHARMA | +2:27" |
52 |
|
Mathias FLÜCKIGER | SWITZERLAND | +2:49" |
53 |
|
Magnus SHEFFIELD | INEOS GRENADIERS | +2:56" |
54 |
|
Valerio CONTI | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | +3:01" |
55 |
|
Ben HEALY | EF EDUCATION-EASYPOST | +3:43" |
56 |
|
Yannis VOISARD | SWITZERLAND | +3:51" |
57 |
|
Andrey AMADOR | INEOS GRENADIERS | +3:54" |
58 |
|
Geoffrey BOUCHARD | AG2R CITROEN TEAM | +6:13" |
59 |
|
Antonio TIBERI | TREK - SEGAFREDO | +6:44" |
60 |
|
Anton PALZER | BORA - HANSGROHE | +6:59" |
61 |
|
Tsgabu Gebremaryam GRMAY | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | +7:09" |
62 |
|
Krists NEILANDS | ISRAEL-PREMIER TECH | +7:39" |
63 |
|
Robert GESINK | JUMBO-VISMA | +7:44" |
64 |
|
Francisco GALVAN FERNANDEZ | EQUIPO KERN PHARMA | +9:09" |
65 |
|
Oscar RODRIGUEZ GARAICOECHEA | MOVISTAR TEAM | +9:09" |
66 |
|
Rémi CAVAGNA | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | +9:25" |
67 |
|
Ivo OLIVEIRA | UAE TEAM EMIRATES | +9:27" |
68 |
|
Jan MAAS | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | +9:32" |
69 |
|
Viktor VERSCHAEVE | LOTTO SOUDAL | +9:35" |
70 |
|
Toms SKUJIŅŠ | TREK - SEGAFREDO | +10:04" |
71 |
|
Michael SCHÄR | AG2R CITROEN TEAM | +10:26" |
72 |
|
Stefan DE BOD | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | +10:31" |
73 |
|
Urko BERRADE FERNANDEZ | EQUIPO KERN PHARMA | +10:32" |
74 |
|
Sander ARMEE | COFIDIS | +11:01" |
75 |
|
Marco BRENNER | TEAM DSM | +11:25" |
76 |
|
Antonio NIBALI | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | +11:33" |
77 |
|
Maximilian SCHACHMANN | BORA - HANSGROHE | +11:44" |
78 |
|
Carlos GARCÍA PIERNA | EQUIPO KERN PHARMA | +12:04" |
79 |
|
Romain COMBAUD | TEAM DSM | +12:06" |
80 |
|
Matteo SOBRERO | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | +12:08" |
81 |
|
Matteo BADILATTI | GROUPAMA - FDJ | +12:18" |
82 |
|
Corbin STRONG | ISRAEL-PREMIER TECH | +12:40" |
83 |
|
Patrick KONRAD | BORA - HANSGROHE | +12:47" |
84 |
|
Bob JUNGELS | AG2R CITROEN TEAM | +12:51" |
85 |
|
Ethan HAYTER | INEOS GRENADIERS | +14:21" |
86 |
|
Antwan TOLHOEK | TREK - SEGAFREDO | +15:10" |
87 |
|
Fernando GAVIRIA RENDON | UAE TEAM EMIRATES | +15:26" |
88 |
|
Jon ABERASTURI IZAGA | TREK - SEGAFREDO | +15:44" |
89 |
|
Timo ROOSEN | JUMBO-VISMA | +16:08" |
90 |
|
Andrey ZEITS | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | +16:12" |
91 |
|
Martijn TUSVELD | TEAM DSM | +16:15" |
92 |
|
James KNOX | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | +16:46" |
93 |
|
Stephen WILLIAMS | BAHRAIN VICTORIOUS | +16:52" |
94 |
|
Chris FROOME | ISRAEL-PREMIER TECH | +17:45" |
95 |
|
Amund Grøndahl JANSEN | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | +17:54" |
96 |
|
Sébastien GRIGNARD | LOTTO SOUDAL | +18:01" |
97 |
|
Alexander CATAFORD | ISRAEL-PREMIER TECH | +18:25" |
98 |
|
Nans PETERS | AG2R CITROEN TEAM | +18:33" |
99 |
|
Valentin PARET PEINTRE | AG2R CITROEN TEAM | +18:54" |
100 |
|
Mattia CATTANEO | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | +19:02" |
101 |
|
Dario LILLO | SWITZERLAND | +19:12" |
102 |
|
Gijs LEEMREIZE | JUMBO-VISMA | +19:16" |
103 |
|
Harm VANHOUCKE | LOTTO SOUDAL | +19:25" |
104 |
|
Ion IZAGUIRRE INSAUSTI | COFIDIS | +20:14" |
105 |
|
Samuel BEWLEY | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | +20:20" |
106 |
|
Théo DELACROIX | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | +21:11" |
107 |
|
Johan JACOBS | MOVISTAR TEAM | +21:19" |
108 |
|
Lawrence NAESEN | AG2R CITROEN TEAM | +21:31" |
109 |
|
Frederik WANDAHL | BORA - HANSGROHE | +22:06" |
110 |
|
Ethan VERNON | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | +22:18" |
111 |
|
Raul GARCIA PIERNA | EQUIPO KERN PHARMA | +23:43" |
112 |
|
Anthony ROUX | GROUPAMA - FDJ | +24:33" |
113 |
|
Aleksandr RIABUSHENKO | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | +25:29" |
114 |
|
Georg STEINHAUSER | EF EDUCATION-EASYPOST | +26:01" |
115 |
|
Tom BOHLI | COFIDIS | +26:11" |
116 |
|
Casper PEDERSEN | TEAM DSM | +27:17" |
117 |
|
Nils BRUN | SWITZERLAND | +28:30" |
118 |
|
Brandon Smith RIVERA VARGAS | INEOS GRENADIERS | +29:17" |
119 |
|
Johan PRICE PEJTERSEN | BAHRAIN VICTORIOUS | +30:21" |
120 |
|
Josef ČERNÝ | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | +30:25" |
121 |
|
Harry SWEENY | LOTTO SOUDAL | +30:28" |
122 |
|
Michel HEßMANN | JUMBO-VISMA | +30:30" |
123 |
|
Antoine DEBONS | SWITZERLAND | +30:41" |
124 |
|
Dmitriy GRUZDEV | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | +30:42" |
125 |
|
Laurens DE PLUS | INEOS GRENADIERS | +31:55" |
126 |
|
Diego LOPEZ FUENTES | EQUIPO KERN PHARMA | +32:16" |
127 |
|
Laurens HUYS | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | +32:53" |
128 |
|
Julius JOHANSEN | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | +33:12" |
129 |
|
Thomas CHAMPION | COFIDIS | +33:23" |
130 |
|
Valère THIÉBAUD | SWITZERLAND | +33:24" |
131 |
|
Tim NABERMAN | TEAM DSM | +34:53" |
Toon meerToon minder
1 |
|
Ethan HAYTER | INEOS GRENADIERS | 110 |
2 |
|
Rohan DENNIS | JUMBO-VISMA | 75 |
3 |
|
Patrick BEVIN | ISRAEL-PREMIER TECH | 55 |
4 |
|
Dylan TEUNS | BAHRAIN VICTORIOUS | 50 |
5 |
|
Quinten HERMANS | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | 46 |
6 |
|
Aleksandr VLASOV | BORA - HANSGROHE | 41 |
7 |
|
Felix GROßSCHARTNER | BORA - HANSGROHE | 40 |
8 |
|
Krists NEILANDS | ISRAEL-PREMIER TECH | 31 |
9 |
|
Toms SKUJIŅŠ | TREK - SEGAFREDO | 30 |
10 |
|
Jon ABERASTURI IZAGA | TREK - SEGAFREDO | 30 |
11 |
|
Damiano CARUSO | BAHRAIN VICTORIOUS | 26 |
12 |
|
Rémi CAVAGNA | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 25 |
13 |
|
Ben O'CONNOR | AG2R CITROEN TEAM | 24 |
14 |
|
Geraint THOMAS | INEOS GRENADIERS | 24 |
15 |
|
Nikias ARNDT | TEAM DSM | 23 |
16 |
|
Marc HIRSCHI | UAE TEAM EMIRATES | 20 |
17 |
|
Fernando GAVIRIA RENDON | UAE TEAM EMIRATES | 20 |
18 |
|
Mikkel Frølich HONORÉ | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 19 |
19 |
|
Sean QUINN | EF EDUCATION-EASYPOST | 18 |
20 |
|
Dion SMITH | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | 18 |
21 |
|
Juan AYUSO | UAE TEAM EMIRATES | 17 |
22 |
|
Mauro SCHMID | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 16 |
23 |
|
Maximilian SCHACHMANN | BORA - HANSGROHE | 16 |
24 |
|
Matteo SOBRERO | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | 16 |
25 |
|
Laurens DE PLUS | INEOS GRENADIERS | 15 |
26 |
|
Valère THIÉBAUD | 15 | |
27 |
|
Ethan VERNON | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 13 |
28 |
|
Finn FISHER-BLACK | UAE TEAM EMIRATES | 12 |
29 |
|
Nans PETERS | AG2R CITROEN TEAM | 12 |
30 |
|
Steff CRAS | LOTTO SOUDAL | 11 |
31 |
|
Georg STEINHAUSER | EF EDUCATION-EASYPOST | 11 |
32 |
|
Nils BRUN | TUDOR PRO CYCLING TEAM | 10 |
33 |
|
Brandon Smith RIVERA VARGAS | INEOS GRENADIERS | 10 |
34 |
|
Diego LOPEZ FUENTES | EQUIPO KERN PHARMA | 10 |
35 |
|
Julius JOHANSEN | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | 10 |
36 |
|
Steven KRUIJSWIJK | JUMBO-VISMA | 7 |
37 |
|
Einer Augusto RUBIO REYES | MOVISTAR TEAM | 6 |
38 |
|
Sergio HIGUITA | BORA - HANSGROHE | 6 |
39 |
|
Michel HEßMANN | JUMBO-VISMA | 6 |
40 |
|
Antoine DEBONS | 6 | |
41 |
|
Filippo COLOMBO | TUDOR PRO CYCLING TEAM | 5 |
42 |
|
Jakob FUGLSANG | ISRAEL-PREMIER TECH | 4 |
43 |
|
Carlos VERONA | MOVISTAR TEAM | 4 |
44 |
|
Jan POLANC | UAE TEAM EMIRATES | 4 |
45 |
|
Magnus SHEFFIELD | INEOS GRENADIERS | 4 |
46 |
|
Sébastien GRIGNARD | LOTTO SOUDAL | 4 |
47 |
|
Brandon MCNULTY | UAE TEAM EMIRATES | 3 |
48 |
|
Neilson POWLESS | EF EDUCATION-EASYPOST | 3 |
49 |
|
Davide VILLELLA | COFIDIS | 2 |
Toon meerToon minder
1 |
|
Krists NEILANDS | ISRAEL-PREMIER TECH | 20 |
2 |
|
Thomas CHAMPION | COFIDIS | 15 |
3 |
|
Antoine DEBONS | 11 | |
4 |
|
Andrey AMADOR | INEOS GRENADIERS | 10 |
5 |
|
Nans PETERS | AG2R CITROEN TEAM | 8 |
6 |
|
Rémi CAVAGNA | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 7 |
7 |
|
Valère THIÉBAUD | 7 | |
8 |
|
Marc HIRSCHI | UAE TEAM EMIRATES | 5 |
9 |
|
Nils BRUN | TUDOR PRO CYCLING TEAM | 5 |
10 |
|
Ben O'CONNOR | AG2R CITROEN TEAM | 3 |
11 |
|
Rein TAARAMÄE | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | 3 |
12 |
|
Magnus SHEFFIELD | INEOS GRENADIERS | 3 |
13 |
|
Robert GESINK | JUMBO-VISMA | 3 |
14 |
|
Toms SKUJIŅŠ | TREK - SEGAFREDO | 3 |
15 |
|
Felix GROßSCHARTNER | BORA - HANSGROHE | 2 |
16 |
|
Geraint THOMAS | INEOS GRENADIERS | 2 |
17 |
|
Kenny ELISSONDE | TREK - SEGAFREDO | 2 |
18 |
|
Stefan DE BOD | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | 2 |
19 |
|
Diego LOPEZ FUENTES | EQUIPO KERN PHARMA | 2 |
20 |
|
Julius JOHANSEN | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | 2 |
21 |
|
Rohan DENNIS | JUMBO-VISMA | 1 |
22 |
|
Patrick BEVIN | ISRAEL-PREMIER TECH | 1 |
23 |
|
Luke PLAPP | INEOS GRENADIERS | 1 |
24 |
|
Marco BRENNER | TEAM DSM | 1 |
25 |
|
Tim NABERMAN | TEAM DSM | 1 |
Toon meerToon minder
1 |
|
Mauro SCHMID | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 12:28:28" |
2 |
|
Juan AYUSO | UAE TEAM EMIRATES | " |
3 |
|
Brandon MCNULTY | UAE TEAM EMIRATES | 3" |
4 |
|
Marc HIRSCHI | UAE TEAM EMIRATES | 6" |
5 |
|
Andreas LEKNESSUND | TEAM DSM | 6" |
6 |
|
Luke PLAPP | INEOS GRENADIERS | 8" |
7 |
|
Einer Augusto RUBIO REYES | MOVISTAR TEAM | 24" |
8 |
|
Sean QUINN | EF EDUCATION-EASYPOST | 25" |
9 |
|
Finn FISHER-BLACK | UAE TEAM EMIRATES | 28" |
10 |
|
Abner GONZÁLEZ RIVERA | MOVISTAR TEAM | 28" |
11 |
|
Pau MIQUEL DELGADO | EQUIPO KERN PHARMA | +2:05" |
12 |
|
Magnus SHEFFIELD | INEOS GRENADIERS | +2:34" |
13 |
|
Ben HEALY | EF EDUCATION-EASYPOST | +3:21" |
14 |
|
Yannis VOISARD | TUDOR PRO CYCLING TEAM | +3:29" |
15 |
|
Antonio TIBERI | TREK - SEGAFREDO | +6:22" |
16 |
|
Viktor VERSCHAEVE | LOTTO SOUDAL | +9:13" |
17 |
|
Marco BRENNER | TEAM DSM | +11:03" |
18 |
|
Carlos GARCÍA PIERNA | EQUIPO KERN PHARMA | +11:42" |
19 |
|
Corbin STRONG | ISRAEL-PREMIER TECH | +12:18" |
20 |
|
Ethan HAYTER | INEOS GRENADIERS | +13:59" |
21 |
|
Sébastien GRIGNARD | LOTTO SOUDAL | +17:39" |
22 |
|
Valentin PARET PEINTRE | AG2R CITROEN TEAM | +18:32" |
23 |
|
Dario LILLO | +18:50" | |
24 |
|
Gijs LEEMREIZE | JUMBO-VISMA | +18:54" |
25 |
|
Théo DELACROIX | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | +20:49" |
26 |
|
Frederik WANDAHL | BORA - HANSGROHE | +21:44" |
27 |
|
Ethan VERNON | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | +21:56" |
28 |
|
Raul GARCIA PIERNA | EQUIPO KERN PHARMA | +23:21" |
29 |
|
Georg STEINHAUSER | EF EDUCATION-EASYPOST | +25:39" |
30 |
|
Nils BRUN | TUDOR PRO CYCLING TEAM | +28:08" |
31 |
|
Johan PRICE PEJTERSEN | BAHRAIN VICTORIOUS | +29:59" |
32 |
|
Harry SWEENY | LOTTO SOUDAL | +30:06" |
33 |
|
Michel HEßMANN | JUMBO-VISMA | +30:08" |
34 |
|
Antoine DEBONS | +30:19" | |
35 |
|
Laurens HUYS | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | +32:31" |
36 |
|
Julius JOHANSEN | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | +32:50" |
37 |
|
Thomas CHAMPION | COFIDIS | +33:01" |
38 |
|
Valère THIÉBAUD | +33:02" | |
39 |
|
Tim NABERMAN | TEAM DSM | +34:31" |
Toon meerToon minder
Bekijk overzicht van Tour De Romandie