Etappe 3: Vierzon > Dun-Le-Palestel
Datum: | 08 maart 2022 |
Startplaats: |
|
Finishplaats: |
|
Afstand: | 190.8 kilometer |
Paris-Nice
Etappe 3: Vierzon > Dun-Le-Palestel (190.8km)
1 |
|
Mads PEDERSEN | TREK - SEGAFREDO | 4:23:29" |
2 |
|
Bryan COQUARD | COFIDIS | " |
3 |
|
Wout VAN AERT | JUMBO-VISMA | " |
4 |
|
Jasper PHILIPSEN | ALPECIN-FENIX | " |
5 |
|
Anthony TURGIS | TOTALENERGIES | " |
6 |
|
Biniam GIRMAY | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | " |
7 |
|
Fred WRIGHT | BAHRAIN VICTORIOUS | " |
8 |
|
Danny VAN POPPEL | BORA - HANSGROHE | " |
9 |
|
Ethan HAYTER | INEOS GRENADIERS | " |
10 |
|
Juan Sebastián MOLANO | UAE TEAM EMIRATES | " |
11 |
|
Amaury CAPIOT | TEAM ARKEA - SAMSIC | " |
12 |
|
Zdeněk ŠTYBAR | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | " |
13 |
|
Ivan GARCIA CORTINA | MOVISTAR TEAM | " |
14 |
|
Oliver NAESEN | AG2R CITROEN TEAM | " |
15 |
|
Aleksandr VLASOV | BORA - HANSGROHE | " |
16 |
|
Tom VAN ASBROECK | ISRAEL-PREMIER TECH | " |
17 |
|
Guillaume MARTIN | COFIDIS | " |
18 |
|
Jasper STUYVEN | TREK - SEGAFREDO | " |
19 |
|
Yevgeniy FEDOROV | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | " |
20 |
|
Victor KORETZKY | B&B HOTELS-KTM | " |
21 |
|
Hugo HOULE | ISRAEL-PREMIER TECH | " |
22 |
|
Philippe GILBERT | LOTTO SOUDAL | " |
23 |
|
Mathieu BURGAUDEAU | TOTALENERGIES | " |
24 |
|
Luka MEZGEC | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | " |
25 |
|
Nairo QUINTANA | TEAM ARKEA - SAMSIC | " |
26 |
|
Clément CHAMPOUSSIN | AG2R CITROEN TEAM | " |
27 |
|
Stan DEWULF | AG2R CITROEN TEAM | " |
28 |
|
Luis León SÁNCHEZ | BAHRAIN VICTORIOUS | " |
29 |
|
Quentin PACHER | GROUPAMA - FDJ | " |
30 |
|
Florian SÉNÉCHAL | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | " |
31 |
|
Mauri VANSEVENANT | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | " |
32 |
|
Aurélien PARET PEINTRE | AG2R CITROEN TEAM | " |
33 |
|
Stefan BISSEGGER | EF EDUCATION-EASYPOST | " |
34 |
|
Ben O'CONNOR | AG2R CITROEN TEAM | " |
35 |
|
Pierre LATOUR | TOTALENERGIES | " |
36 |
|
Primož ROGLIČ | JUMBO-VISMA | " |
37 |
|
Daniel Felipe MARTINEZ POVEDA | INEOS GRENADIERS | " |
38 |
|
Adam YATES | INEOS GRENADIERS | " |
39 |
|
Jack HAIG | BAHRAIN VICTORIOUS | " |
40 |
|
Stefan KÜNG | GROUPAMA - FDJ | " |
41 |
|
Alexis VUILLERMOZ | TOTALENERGIES | " |
42 |
|
Gorka IZAGIRRE INSAUSTI | MOVISTAR TEAM | " |
43 |
|
Fabio FELLINE | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | " |
44 |
|
Dylan VAN BAARLE | INEOS GRENADIERS | " |
45 |
|
David DE LA CRUZ | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | " |
46 |
|
Franck BONNAMOUR | B&B HOTELS-KTM | " |
47 |
|
Steff CRAS | LOTTO SOUDAL | " |
48 |
|
Maximilian SCHACHMANN | BORA - HANSGROHE | " |
49 |
|
Jan POLANC | UAE TEAM EMIRATES | " |
50 |
|
Simon YATES | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | " |
51 |
|
Fabien DOUBEY | TOTALENERGIES | " |
52 |
|
Ion IZAGUIRRE INSAUSTI | COFIDIS | " |
53 |
|
Bauke MOLLEMA | TREK - SEGAFREDO | " |
54 |
|
Nick SCHULTZ | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | " |
55 |
|
João ALMEIDA | UAE TEAM EMIRATES | " |
56 |
|
Imanol ERVITI | MOVISTAR TEAM | " |
57 |
|
Simon GESCHKE | COFIDIS | " |
58 |
|
John DEGENKOLB | TEAM DSM | " |
59 |
|
Silvan DILLIER | ALPECIN-FENIX | " |
60 |
|
Rubén FERNÁNDEZ | COFIDIS | " |
61 |
|
Andreas LEKNESSUND | TEAM DSM | " |
62 |
|
Carl Fredrik HAGEN | ISRAEL-PREMIER TECH | " |
63 |
|
Luca MOZZATO | B&B HOTELS-KTM | " |
64 |
|
Neilson POWLESS | EF EDUCATION-EASYPOST | " |
65 |
|
Harm VANHOUCKE | LOTTO SOUDAL | " |
66 |
|
Gino MÄDER | BAHRAIN VICTORIOUS | " |
67 |
|
Yves LAMPAERT | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | " |
68 |
|
Søren KRAGH ANDERSEN | TEAM DSM | " |
69 |
|
Nicolas EDET | TEAM ARKEA - SAMSIC | " |
70 |
|
Nils POLITT | BORA - HANSGROHE | " |
71 |
|
Rein TAARAMÄE | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | " |
72 |
|
Dorian GODON | AG2R CITROEN TEAM | " |
73 |
|
Wout POELS | BAHRAIN VICTORIOUS | " |
74 |
|
Johan JACOBS | MOVISTAR TEAM | " |
75 |
|
Georg ZIMMERMANN | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | " |
76 |
|
Olivier LE GAC | GROUPAMA - FDJ | " |
77 |
|
Steven KRUIJSWIJK | JUMBO-VISMA | " |
78 |
|
Jens KEUKELEIRE | EF EDUCATION-EASYPOST | " |
79 |
|
Connor SWIFT | TEAM ARKEA - SAMSIC | " |
80 |
|
Kevin VERMAERKE | TEAM DSM | " |
81 |
|
Mike TEUNISSEN | JUMBO-VISMA | " |
82 |
|
Jordi WARLOP | B&B HOTELS-KTM | " |
83 |
|
Loïc VLIEGEN | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | " |
84 |
|
Sébastien GRIGNARD | LOTTO SOUDAL | " |
85 |
|
Aimé DE GENDT | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | " |
86 |
|
Tobias BAYER | ALPECIN-FENIX | " |
87 |
|
Kristian SBARAGLI | ALPECIN-FENIX | " |
88 |
|
Michael STORER | GROUPAMA - FDJ | " |
89 |
|
Damien TOUZÉ | AG2R CITROEN TEAM | +1:14" |
90 |
|
Laurent PICHON | TEAM ARKEA - SAMSIC | +1:16" |
91 |
|
Nathan VAN HOOYDONCK | JUMBO-VISMA | +1:30" |
92 |
|
Gregor MÜHLBERGER | MOVISTAR TEAM | +1:31" |
93 |
|
Christophe LAPORTE | JUMBO-VISMA | " |
94 |
|
Alex KIRSCH | TREK - SEGAFREDO | +2:22" |
95 |
|
Matteo JORGENSON | MOVISTAR TEAM | +3:10" |
96 |
|
Kevin GENIETS | GROUPAMA - FDJ | " |
97 |
|
Geoffrey SOUPE | TOTALENERGIES | +4:29" |
98 |
|
Max WALSCHEID | COFIDIS | +5:46" |
99 |
|
Jérémy LECROQ | B&B HOTELS-KTM | +5:46" |
100 |
|
Simon CARR | EF EDUCATION-EASYPOST | +5:46" |
101 |
|
Cyril LEMOINE | B&B HOTELS-KTM | +5:46" |
102 |
|
Ryan MULLEN | BORA - HANSGROHE | +5:46" |
103 |
|
Frederik FRISON | LOTTO SOUDAL | +5:46" |
104 |
|
Dylan GROENEWEGEN | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | +8:07" |
105 |
|
Omar FRAILE MATARRANZ | INEOS GRENADIERS | +8:58" |
106 |
|
Nico DENZ | TEAM DSM | +10:01" |
107 |
|
David GAUDU | GROUPAMA - FDJ | +10:13" |
108 |
|
Albert TORRES BARCELO | MOVISTAR TEAM | +10:13" |
109 |
|
Alexys BRUNEL | UAE TEAM EMIRATES | +11:15" |
110 |
|
Brandon MCNULTY | UAE TEAM EMIRATES | +11:15" |
111 |
|
Rohan DENNIS | JUMBO-VISMA | +11:15" |
112 |
|
Luke DURBRIDGE | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | +11:15" |
113 |
|
Luke ROWE | INEOS GRENADIERS | +11:15" |
114 |
|
Campbell STEWART | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | +11:15" |
115 |
|
Lucas HAMILTON | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | +11:15" |
116 |
|
Iljo KEISSE | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | +11:15" |
117 |
|
Matteo TRENTIN | UAE TEAM EMIRATES | +11:15" |
118 |
|
Lukasz WISNIOWSKI | EF EDUCATION-EASYPOST | +11:15" |
119 |
|
Finn FISHER-BLACK | UAE TEAM EMIRATES | +11:15" |
120 |
|
Andrey AMADOR | INEOS GRENADIERS | +11:15" |
121 |
|
Stefan DE BOD | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | +11:15" |
122 |
|
James PICCOLI | ISRAEL-PREMIER TECH | +11:15" |
123 |
|
Markus HOELGAARD | TREK - SEGAFREDO | +11:15" |
124 |
|
Domen NOVAK | BAHRAIN VICTORIOUS | +11:15" |
125 |
|
Otto VERGAERDE | TREK - SEGAFREDO | +11:15" |
126 |
|
Thomas DE GENDT | LOTTO SOUDAL | +11:15" |
127 |
|
Tom BOHLI | COFIDIS | +11:15" |
128 |
|
Dimitri CLAEYS | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | +11:15" |
129 |
|
Dmitriy GRUZDEV | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | +11:15" |
130 |
|
Matis LOUVEL | TEAM ARKEA - SAMSIC | +11:15" |
131 |
|
Owain DOULL | EF EDUCATION-EASYPOST | +11:15" |
132 |
|
Baptiste PLANCKAERT | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | +11:15" |
133 |
|
Valentin MADOUAS | GROUPAMA - FDJ | +11:15" |
134 |
|
Matthew HOLMES | LOTTO SOUDAL | +11:15" |
135 |
|
Julien BERNARD | TREK - SEGAFREDO | +11:15" |
136 |
|
Alexis GOUGEARD | B&B HOTELS-KTM | +11:15" |
137 |
|
Sam BENNETT | BORA - HANSGROHE | +11:15" |
138 |
|
Michael MØRKØV | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | +11:15" |
139 |
|
Niccolò BONIFAZIO | TOTALENERGIES | +11:15" |
140 |
|
Cees BOL | TEAM DSM | +11:15" |
141 |
|
Julius VAN DEN BERG | EF EDUCATION-EASYPOST | +11:15" |
142 |
|
Fabio JAKOBSEN | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | +11:22" |
143 |
|
Senne LEYSEN | ALPECIN-FENIX | +14:30" |
144 |
|
Jay VINE | ALPECIN-FENIX | +14:30" |
145 |
|
Simon GUGLIELMI | TEAM ARKEA - SAMSIC | +14:30" |
146 |
|
Jonas RICKAERT | ALPECIN-FENIX | +16:35" |
|
Samuele BATTISTELLA | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | " | |
|
Yuriy NATAROV | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | " | |
|
Guillaume BOIVIN | ISRAEL-PREMIER TECH | " |
Toon meerToon minder
1 |
|
Christophe LAPORTE | JUMBO-VISMA | 11:34:44" |
2 |
|
Wout VAN AERT | JUMBO-VISMA | 1" |
3 |
|
Primož ROGLIČ | JUMBO-VISMA | 9" |
4 |
|
Mads PEDERSEN | TREK - SEGAFREDO | 29" |
5 |
|
Bryan COQUARD | COFIDIS | 33" |
6 |
|
Pierre LATOUR | TOTALENERGIES | 33" |
7 |
|
Zdeněk ŠTYBAR | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 38" |
8 |
|
Jasper STUYVEN | TREK - SEGAFREDO | 39" |
9 |
|
Aleksandr VLASOV | BORA - HANSGROHE | 39" |
10 |
|
Florian SÉNÉCHAL | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 39" |
11 |
|
Ben O'CONNOR | AG2R CITROEN TEAM | 39" |
12 |
|
Nairo QUINTANA | TEAM ARKEA - SAMSIC | 39" |
13 |
|
Luis León SÁNCHEZ | BAHRAIN VICTORIOUS | 39" |
14 |
|
Stan DEWULF | AG2R CITROEN TEAM | 39" |
15 |
|
Clément CHAMPOUSSIN | AG2R CITROEN TEAM | 39" |
16 |
|
Jack HAIG | BAHRAIN VICTORIOUS | 39" |
17 |
|
Adam YATES | INEOS GRENADIERS | 39" |
18 |
|
Daniel Felipe MARTINEZ POVEDA | INEOS GRENADIERS | 39" |
19 |
|
Søren KRAGH ANDERSEN | TEAM DSM | 39" |
20 |
|
Simon YATES | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | 39" |
21 |
|
Juan Sebastián MOLANO | UAE TEAM EMIRATES | 53" |
22 |
|
Oliver NAESEN | AG2R CITROEN TEAM | 53" |
23 |
|
Luka MEZGEC | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | 53" |
24 |
|
Stefan BISSEGGER | EF EDUCATION-EASYPOST | 53" |
25 |
|
Silvan DILLIER | ALPECIN-FENIX | +1:03" |
26 |
|
Fabien DOUBEY | TOTALENERGIES | +1:03" |
27 |
|
Luca MOZZATO | B&B HOTELS-KTM | +1:13" |
28 |
|
Amaury CAPIOT | TEAM ARKEA - SAMSIC | +1:17" |
29 |
|
Hugo HOULE | ISRAEL-PREMIER TECH | +1:17" |
30 |
|
Aurélien PARET PEINTRE | AG2R CITROEN TEAM | +1:17" |
31 |
|
David DE LA CRUZ | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | +1:17" |
32 |
|
Ion IZAGUIRRE INSAUSTI | COFIDIS | +1:17" |
33 |
|
Dylan VAN BAARLE | INEOS GRENADIERS | +1:17" |
34 |
|
Kristian SBARAGLI | ALPECIN-FENIX | +1:31" |
35 |
|
Tom VAN ASBROECK | ISRAEL-PREMIER TECH | +1:39" |
36 |
|
Mauri VANSEVENANT | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | +2:07" |
37 |
|
Ivan GARCIA CORTINA | MOVISTAR TEAM | +2:08" |
38 |
|
Biniam GIRMAY | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | +2:08" |
39 |
|
Fred WRIGHT | BAHRAIN VICTORIOUS | +2:08" |
40 |
|
Guillaume MARTIN | COFIDIS | +2:08" |
41 |
|
Bauke MOLLEMA | TREK - SEGAFREDO | +2:08" |
42 |
|
Neilson POWLESS | EF EDUCATION-EASYPOST | +2:08" |
43 |
|
Andreas LEKNESSUND | TEAM DSM | +2:16" |
44 |
|
Philippe GILBERT | LOTTO SOUDAL | +2:19" |
45 |
|
Stefan KÜNG | GROUPAMA - FDJ | +2:21" |
46 |
|
Yves LAMPAERT | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | +2:21" |
47 |
|
Maximilian SCHACHMANN | BORA - HANSGROHE | +2:22" |
48 |
|
João ALMEIDA | UAE TEAM EMIRATES | +2:32" |
49 |
|
Johan JACOBS | MOVISTAR TEAM | +2:32" |
50 |
|
Damien TOUZÉ | AG2R CITROEN TEAM | +2:36" |
51 |
|
John DEGENKOLB | TEAM DSM | +2:59" |
52 |
|
Rubén FERNÁNDEZ | COFIDIS | +2:59" |
53 |
|
Rein TAARAMÄE | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | +2:59" |
54 |
|
Mike TEUNISSEN | JUMBO-VISMA | +2:59" |
55 |
|
Connor SWIFT | TEAM ARKEA - SAMSIC | +3:34" |
56 |
|
Yevgeniy FEDOROV | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | +3:44" |
57 |
|
Fabio FELLINE | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | +3:50" |
58 |
|
Jordi WARLOP | B&B HOTELS-KTM | +4:00" |
59 |
|
Jens KEUKELEIRE | EF EDUCATION-EASYPOST | +4:00" |
60 |
|
Nathan VAN HOOYDONCK | JUMBO-VISMA | +4:34" |
61 |
|
Alex KIRSCH | TREK - SEGAFREDO | +4:43" |
62 |
|
Matteo JORGENSON | MOVISTAR TEAM | +5:18" |
63 |
|
Steven KRUIJSWIJK | JUMBO-VISMA | +5:40" |
64 |
|
Franck BONNAMOUR | B&B HOTELS-KTM | +6:58" |
65 |
|
Kevin GENIETS | GROUPAMA - FDJ | +7:03" |
66 |
|
Quentin PACHER | GROUPAMA - FDJ | +7:22" |
67 |
|
Gorka IZAGIRRE INSAUSTI | MOVISTAR TEAM | +7:22" |
68 |
|
Alexis VUILLERMOZ | TOTALENERGIES | +7:22" |
69 |
|
Steff CRAS | LOTTO SOUDAL | +7:22" |
70 |
|
Jan POLANC | UAE TEAM EMIRATES | +7:22" |
71 |
|
Simon GESCHKE | COFIDIS | +7:22" |
72 |
|
Georg ZIMMERMANN | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | +7:22" |
73 |
|
Wout POELS | BAHRAIN VICTORIOUS | +7:22" |
74 |
|
Danny VAN POPPEL | BORA - HANSGROHE | +7:36" |
75 |
|
Gino MÄDER | BAHRAIN VICTORIOUS | +7:36" |
76 |
|
Ryan MULLEN | BORA - HANSGROHE | +8:33" |
77 |
|
Gregor MÜHLBERGER | MOVISTAR TEAM | +8:53" |
78 |
|
Mathieu BURGAUDEAU | TOTALENERGIES | +9:04" |
79 |
|
Nils POLITT | BORA - HANSGROHE | +9:04" |
80 |
|
Imanol ERVITI | MOVISTAR TEAM | +9:04" |
81 |
|
Loïc VLIEGEN | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | +9:04" |
82 |
|
Sébastien GRIGNARD | LOTTO SOUDAL | +9:04" |
83 |
|
Nick SCHULTZ | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | +9:04" |
84 |
|
Anthony TURGIS | TOTALENERGIES | +9:46" |
85 |
|
Jasper PHILIPSEN | ALPECIN-FENIX | +9:55" |
86 |
|
Dorian GODON | AG2R CITROEN TEAM | +10:00" |
87 |
|
Carl Fredrik HAGEN | ISRAEL-PREMIER TECH | +10:00" |
88 |
|
Max WALSCHEID | COFIDIS | +10:15" |
89 |
|
Laurent PICHON | TEAM ARKEA - SAMSIC | +10:20" |
90 |
|
Kevin VERMAERKE | TEAM DSM | +11:28" |
91 |
|
Harm VANHOUCKE | LOTTO SOUDAL | +11:28" |
92 |
|
Olivier LE GAC | GROUPAMA - FDJ | +12:07" |
93 |
|
Tobias BAYER | ALPECIN-FENIX | +12:19" |
94 |
|
Cyril LEMOINE | B&B HOTELS-KTM | +12:44" |
95 |
|
Fabio JAKOBSEN | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | +12:51" |
96 |
|
Frederik FRISON | LOTTO SOUDAL | +13:19" |
97 |
|
Brandon MCNULTY | UAE TEAM EMIRATES | +13:23" |
98 |
|
Geoffrey SOUPE | TOTALENERGIES | +13:33" |
99 |
|
Sam BENNETT | BORA - HANSGROHE | +13:36" |
100 |
|
Victor KORETZKY | B&B HOTELS-KTM | +13:41" |
101 |
|
Aimé DE GENDT | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | +13:41" |
102 |
|
Luke DURBRIDGE | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | +14:14" |
103 |
|
Julius VAN DEN BERG | EF EDUCATION-EASYPOST | +14:14" |
104 |
|
Niccolò BONIFAZIO | TOTALENERGIES | +14:14" |
105 |
|
Owain DOULL | EF EDUCATION-EASYPOST | +14:52" |
106 |
|
Albert TORRES BARCELO | MOVISTAR TEAM | +14:52" |
107 |
|
Alexis GOUGEARD | B&B HOTELS-KTM | +15:22" |
108 |
|
Matthew HOLMES | LOTTO SOUDAL | +15:46" |
109 |
|
Nicolas EDET | TEAM ARKEA - SAMSIC | +16:05" |
110 |
|
Michael STORER | GROUPAMA - FDJ | +16:05" |
111 |
|
Ethan HAYTER | INEOS GRENADIERS | +16:10" |
112 |
|
Dylan GROENEWEGEN | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | +17:11" |
113 |
|
Jérémy LECROQ | B&B HOTELS-KTM | +17:14" |
114 |
|
Simon CARR | EF EDUCATION-EASYPOST | +17:14" |
115 |
|
Matis LOUVEL | TEAM ARKEA - SAMSIC | +18:13" |
116 |
|
Cees BOL | TEAM DSM | +18:18" |
117 |
|
Luke ROWE | INEOS GRENADIERS | +18:44" |
118 |
|
David GAUDU | GROUPAMA - FDJ | +20:44" |
119 |
|
Lukasz WISNIOWSKI | EF EDUCATION-EASYPOST | +20:58" |
120 |
|
Stefan DE BOD | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | +20:58" |
121 |
|
Tom BOHLI | COFIDIS | +20:58" |
122 |
|
Valentin MADOUAS | GROUPAMA - FDJ | +21:01" |
123 |
|
Otto VERGAERDE | TREK - SEGAFREDO | +21:47" |
124 |
|
Julien BERNARD | TREK - SEGAFREDO | +22:43" |
125 |
|
Omar FRAILE MATARRANZ | INEOS GRENADIERS | +22:44" |
126 |
|
Matteo TRENTIN | UAE TEAM EMIRATES | +23:22" |
127 |
|
James PICCOLI | ISRAEL-PREMIER TECH | +23:22" |
128 |
|
Jay VINE | ALPECIN-FENIX | +23:34" |
129 |
|
Nico DENZ | TEAM DSM | +23:47" |
130 |
|
Rohan DENNIS | JUMBO-VISMA | +24:47" |
131 |
|
Lucas HAMILTON | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | +24:56" |
132 |
|
Domen NOVAK | BAHRAIN VICTORIOUS | +24:56" |
133 |
|
Iljo KEISSE | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | +25:01" |
134 |
|
Alexys BRUNEL | UAE TEAM EMIRATES | +25:01" |
135 |
|
Andrey AMADOR | INEOS GRENADIERS | +25:01" |
136 |
|
Campbell STEWART | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | +25:01" |
137 |
|
Senne LEYSEN | ALPECIN-FENIX | +26:49" |
138 |
|
Thomas DE GENDT | LOTTO SOUDAL | +27:17" |
139 |
|
Markus HOELGAARD | TREK - SEGAFREDO | +27:20" |
140 |
|
Baptiste PLANCKAERT | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | +27:20" |
141 |
|
Dimitri CLAEYS | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | +27:20" |
142 |
|
Finn FISHER-BLACK | UAE TEAM EMIRATES | +27:25" |
143 |
|
Michael MØRKØV | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | +27:25" |
144 |
|
Jonas RICKAERT | ALPECIN-FENIX | +28:03" |
145 |
|
Simon GUGLIELMI | TEAM ARKEA - SAMSIC | +28:16" |
146 |
|
Dmitriy GRUZDEV | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | +29:32" |
Toon meerToon minder
1 |
|
Wout VAN AERT | JUMBO-VISMA | 32 |
2 |
|
Christophe LAPORTE | JUMBO-VISMA | 27 |
3 |
|
Mads PEDERSEN | TREK - SEGAFREDO | 27 |
4 |
|
Fabio JAKOBSEN | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 15 |
5 |
|
Primož ROGLIČ | JUMBO-VISMA | 14 |
6 |
|
Bryan COQUARD | COFIDIS | 12 |
7 |
|
Pierre LATOUR | TOTALENERGIES | 10 |
8 |
|
Biniam GIRMAY | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | 10 |
9 |
|
Jasper PHILIPSEN | ALPECIN-FENIX | 9 |
10 |
|
Alexis GOUGEARD | B&B HOTELS-KTM | 8 |
11 |
|
Luka MEZGEC | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | 7 |
12 |
|
Fred WRIGHT | BAHRAIN VICTORIOUS | 7 |
13 |
|
Yevgeniy FEDOROV | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | 6 |
14 |
|
Anthony TURGIS | TOTALENERGIES | 6 |
15 |
|
Jasper STUYVEN | TREK - SEGAFREDO | 5 |
16 |
|
Juan Sebastián MOLANO | UAE TEAM EMIRATES | 4 |
17 |
|
Luca MOZZATO | B&B HOTELS-KTM | 4 |
18 |
|
Ivan GARCIA CORTINA | MOVISTAR TEAM | 4 |
19 |
|
Thomas DE GENDT | LOTTO SOUDAL | 3 |
20 |
|
Danny VAN POPPEL | BORA - HANSGROHE | 3 |
21 |
|
Frederik FRISON | LOTTO SOUDAL | 3 |
22 |
|
Oliver NAESEN | AG2R CITROEN TEAM | 2 |
23 |
|
Philippe GILBERT | LOTTO SOUDAL | 2 |
24 |
|
Ethan HAYTER | INEOS GRENADIERS | 2 |
25 |
|
Zdeněk ŠTYBAR | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 1 |
26 |
|
Florian SÉNÉCHAL | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 1 |
27 |
|
Mauri VANSEVENANT | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 1 |
28 |
|
Owain DOULL | EF EDUCATION-EASYPOST | 1 |
29 |
|
Matthew HOLMES | LOTTO SOUDAL | 1 |
30 |
|
Cees BOL | TEAM DSM | 1 |
Toon meerToon minder
1 |
|
Matthew HOLMES | LOTTO SOUDAL | 12 |
2 |
|
Alexis GOUGEARD | B&B HOTELS-KTM | 7 |
3 |
|
Thomas DE GENDT | LOTTO SOUDAL | 6 |
4 |
|
Philippe GILBERT | LOTTO SOUDAL | 4 |
5 |
|
Aimé DE GENDT | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | 4 |
6 |
|
Owain DOULL | EF EDUCATION-EASYPOST | 4 |
7 |
|
Wout VAN AERT | JUMBO-VISMA | 3 |
8 |
|
Mathieu BURGAUDEAU | TOTALENERGIES | 3 |
9 |
|
Primož ROGLIČ | JUMBO-VISMA | 2 |
10 |
|
Nathan VAN HOOYDONCK | JUMBO-VISMA | 2 |
11 |
|
Frederik FRISON | LOTTO SOUDAL | 2 |
12 |
|
Christophe LAPORTE | JUMBO-VISMA | 1 |
13 |
|
Yevgeniy FEDOROV | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | 1 |
14 |
|
Wout POELS | BAHRAIN VICTORIOUS | 1 |
15 |
|
Iljo KEISSE | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | 1 |
16 |
|
Senne LEYSEN | ALPECIN-FENIX | 1 |
Toon meerToon minder
1 |
|
Stan DEWULF | AG2R CITROEN TEAM | 11:35:23" |
2 |
|
Clément CHAMPOUSSIN | AG2R CITROEN TEAM | " |
3 |
|
Stefan BISSEGGER | EF EDUCATION-EASYPOST | 14" |
4 |
|
Luca MOZZATO | B&B HOTELS-KTM | 34" |
5 |
|
Mauri VANSEVENANT | QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM | +1:28" |
6 |
|
Biniam GIRMAY | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | +1:29" |
7 |
|
Fred WRIGHT | BAHRAIN VICTORIOUS | +1:29" |
8 |
|
Andreas LEKNESSUND | TEAM DSM | +1:37" |
9 |
|
João ALMEIDA | UAE TEAM EMIRATES | +1:53" |
10 |
|
Johan JACOBS | MOVISTAR TEAM | +1:53" |
11 |
|
Yevgeniy FEDOROV | ASTANA QAZAQSTAN TEAM | +3:05" |
12 |
|
Matteo JORGENSON | MOVISTAR TEAM | +4:39" |
13 |
|
Kevin GENIETS | GROUPAMA - FDJ | +6:24" |
14 |
|
Georg ZIMMERMANN | INTERMARCHÉ - WANTY - GOBERT MATÉRIAUX | +6:43" |
15 |
|
Gino MÄDER | BAHRAIN VICTORIOUS | +6:57" |
16 |
|
Mathieu BURGAUDEAU | TOTALENERGIES | +8:25" |
17 |
|
Sébastien GRIGNARD | LOTTO SOUDAL | +8:25" |
18 |
|
Jasper PHILIPSEN | ALPECIN-FENIX | +9:16" |
19 |
|
Kevin VERMAERKE | TEAM DSM | +10:49" |
20 |
|
Harm VANHOUCKE | LOTTO SOUDAL | +10:49" |
21 |
|
Tobias BAYER | ALPECIN-FENIX | +11:40" |
22 |
|
Brandon MCNULTY | UAE TEAM EMIRATES | +12:44" |
23 |
|
Michael STORER | GROUPAMA - FDJ | +15:26" |
24 |
|
Ethan HAYTER | INEOS GRENADIERS | +15:31" |
25 |
|
Simon CARR | EF EDUCATION-EASYPOST | +16:35" |
26 |
|
Matis LOUVEL | TEAM ARKEA - SAMSIC | +17:34" |
27 |
|
Alexys BRUNEL | UAE TEAM EMIRATES | +24:22" |
28 |
|
Campbell STEWART | TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO | +24:22" |
29 |
|
Finn FISHER-BLACK | UAE TEAM EMIRATES | +26:46" |
30 |
|
Simon GUGLIELMI | TEAM ARKEA - SAMSIC | +27:37" |
Toon meerToon minder
Bekijk overzicht van Paris-Nice