Europese Spelen 2019

foto: Cor Vos


Zaterdag 22 juni 2019, Minsk

Wegwedstrijd voor vrouwen
flag-nl 11.30 – 14.30 uur
flag-by 12.30 – 15.30 uur

flag-nl Anna van der Breggen (Boels-Dolmans)
flag-nl Marianne Vos (CCC-Liv)
flag-nl Amy Pieters (Boels-Dolmans)
flag-nl Lorena Wiebes (Parkhotel Valkenburg)
flag-nl Chantal Blaak (Boels-Dolmans)


Zondag 23 juni 2019, Minsk

Wegwedstrijd voor mannen
flag-nl 11.00 – 16.00 uur
flag-by 12.00 – 17.00 uur

flag-nl Julius van den Berg (EF Education First)
flag-nl Joris Nieuwenhuis (Team Sunweb)
flag-nl Dennis van Winden (Israel Cycling Academy)
flag-nl Bram Welten (Arkéa-Samsic)


Dinsdag 25 juni 2019, Minsk

Tijdrit voor vrouwen
flag-nl 09.00 – 11.40 uur
flag-by 10.00 – 12.40 uur

Tijdrit voor mannen
flag-nl 12.00 – 15.40 uur
flag-by 13.00 – 16.40 uur


Donderdag 27 juni 2019, Minsk

Ploegenachtervolging – mannen (kwalificatie)

Ploegenachtervolging – vrouwen (kwalificatie)

Puntenkoers – vrouwen (finale)
flag-nl Kirsten Wild

Scratch – mannen (finale)
flag-nl Roy Eefting

Teamsprint – mannen (kwalificatie, 1e ronde, finale)
flag-nl Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen, Nils van ’t Hoenderdaal en Roy van den Berg

Teamsprint – vrouwen (kwalificatie, 1e ronde, finale)
flag-nl Shanne Braspennincx, Kyra Lamberink en Hetty van de Wouw


Vrijdag 28 juni 2019, Minsk

Keirin – vrouwen (1e ronde – finale)
flag-nl Laurine van Riessen en Shanne Braspennincx

Ploegenachtervolging – mannen (1e ronde, finale)

Ploegenachtervolging – vrouwen (1e ronde, finale)

Puntenkoers – mannen (finale)
flag-nl Jan-Willem van Schip

Scratch – vrouwen (finale)
flag-nl Kirsten Wild

Sprint – mannen (kwalificatie, 1/32e finale – 1/8e finale)
flag-nl Jeffrey Hoogland en Harrie Lavreysen


Zaterdag 29 juni 2019, Minsk

Individuele achtervolging – mannen (kwalificatie, finale)

Kilometer tijdrit – mannen (kwalificatie, finale)
flag-nl Roy van den Berg en Sam Ligtlee

Madison – mannen (finale)
flag-nl Jan-Willem van Schip-Yoeri Havik

Omnium – vrouwen
flag-nl Kirsten Wild

Sprint – mannen (1/4e finale – finale)

Sprint – vrouwen (kwalificatie, 1/32e finale – 1/8e finale)
flag-nl Laurine van Riessen en Shanne Braspennincx


Zondag 30 juni 2019, Minsk

500m tijdrit – vrouwen (kwalificatie, finale)
flag-nl Kyra Lamberink en Steffie van der Peet

Individuele achtervolging – vrouwen (kwalificatie, finale)

Keirin – mannen (1e ronde – finale)
flag-nl Jeffrey Hoogland en Harrie Lavreysen

Madison – vrouwen (finale)
flag-nl Kirsten Wild-Amber van der Hulst

Omnium – mannen
flag-nl Jan-Willem van Schip

Sprint – vrouwen (1/4e finale – finale)

Land:
Wit-Rusland
Datum: 21 juni 2019
Tot: 30 juni 2019
Niveau: EG
Startplaats: Minsk
Finishplaats: Minsk