EK Baanwielrennen 2019

foto: Cor Vos


Woensdag 16 oktober

flag-nl 14.30 – 18.02 uur

14:30 – Teamsprint – vrouwen (kwalificatie)
14:50 – Teamsprint – mannen (kwalificatie)
15:16 – Ploegenachtervolging – vrouwen (kwalificatie)
16:31 – Ploegenachtervolging – mannen (kwalificatie)

flag-nl 19.00 – 21.52 uur
19:00 – Teamsprint – vrouwen (1e ronde)
19:11 – Teamsprint – mannen (1e ronde)
19:24 – Scratch – vrouwen (finale, 10 km)
19:42 – Afvalkoers – mannen (finale)
20:02 – ceremonie scratch – vrouwen
20:10 – ceremonie afvalkoers – mannen
20:18 – Ploegenachtervolging – vrouwen (1e ronde)
20:46 – Ploegenachtervolging – mannen (1e ronde)
21:12 – Teamsprint – vrouwen (finale)
21:20 – Teamsprint – mannen (finale)
21:28 – ceremonie teamsprint – mannen
21:40 – ceremonie teamsprint – vrouwen


Donderdag 17 oktober

flag-nl 15.00 – 18.09 uur
15:00 – Sprint – vrouwen (kwalificatie, 200m tijdrit)
15:33 – Sprint – mannen (kwalificatie, 200m tijdrit)
16:21 – Sprint – vrouwen (1/16e finale)
16:45 – Sprint – mannen (1/16e finale)
17:21 – Sprint – vrouwen (1/8e finale)
17:45 – Sprint – mannen (1/8e finale)

flag-nl 19.00 – 22.04 uur
19:00 – Sprint – vrouwen (1/4e finale, 1e heat)
19:16 – Sprint – mannen (1/4e finale, 1e heat)
19:32 – Scratch – mannen (finale, 15 km)
19:55 – Sprint – vrouwen (1/4e finale, 2e heat)
20:11 – Sprint – mannen (1/4e finale, 2e heat)
20:27 – Afvalkoers – vrouwen (finale)
20:47 – ceremonie scratch – mannen
20:55 – ceremonie afvalkoers – vrouwen
21:03 – Sprint – vrouwen (1/4e finale, belles)
21:07 – Sprint – mannen (1/4e finale, belles)
21:11 – Ploegenachtervolging – vrouwen (finale)
21:26 – Ploegenachtervolging – mannen (finale)
21:40 – ceremonie ploegenachtervolging – vrouwen
21:52 – ceremonie ploegenachtervolging – mannen


Vrijdag 18 oktober

flag-nl 13.30 – 16.44 uur
13:30 – Omnium – vrouwen (kwalificatie)
14:00 – Omnium – mannen (kwalificatie)
14:40 – Omnium I – vrouwen (scratch, 7,5 km)
14:55 – Omnium I – mannen (scratch, 10 km)
15:10 – Individuele achtervolging – vrouwen (kwalificatie, 3 km)
16:14 – Omnium II – vrouwen (temporace, 7,5 km)
16:29 – Omnium II – mannen (temporace, 10 km)

flag-nl 18.00 – 21.51 uur
18:00 – Sprint – vrouwen (1/2e finale, 1e heat)
18:08 – Sprint – mannen (1/2e finale, 1e heat)
18:16 – Omnium III – vrouwen (afvalkoers)
18:34 – Sprint – vrouwen (1/2e finale, 2e heat)
18:42 – Sprint – mannen (1/2e finale, 2e heat)
18:50 – Omnium III – mannen (afvalkoers)
19:08 – Sprint – vrouwen (1/2e finale, belles)
19:12 – Sprint – mannen (1/2e finale, belles)
19:16 – Individuele achtervolging – vrouwen (finale)
19:29 – ceremonie individuele achtervolging – vrouwen
19:37 – Sprint – vrouwen (finale, 1e heat)
19:45 – Sprint – mannen (finale, 1e heat)
19:53 – Omnium IV – vrouwen (puntenkoers, 20 km)
20:23 – Sprint – vrouwen (finale, 2e heat)
20:31 – Sprint – mannen (finale, 2e heat)
20:39 – ceremonie omnium – vrouwen
20:47 – Omnium IV – mannen (puntenkoers, 25 km)
21:19 – Sprint – vrouwen (finale, belles)
21:23 – Sprint – mannen (finale, belles)
21:27 – ceremonie omnium – mannen
21:35 – ceremonie sprint – vrouwen
21:43 – ceremonie sprint – mannen


Zaterdag 19 oktober

flag-nl 15.00 – 17.42 uur
15:00 – Keirin – vrouwen (1e ronde)
15:12 – Keirin – mannen (1e ronde)
15:36 – Individuele achtervolging – mannen (kwalificatie, 4 km)
17:06 – Keirin – vrouwen (herkansingen)
17:18 – Keirin – mannen (herkansingen)

flag-nl 19.00 – 22.02 uur
19:00 – Keirin – vrouwen (1/2e finale)
19:09 – Keirin – mannen (1/2e finale)
19:18 – Individuele achtervolging – mannen (finale, 4 km)
19:33 – Puntenkoers – vrouwen (finale, 25 km)
20:10 – ceremonie individuele achtervolging – mannen
20:18 – ceremonie puntenkoers – vrouwen
20:26 – Puntenkoers – mannen (finale, 40 km)
21:18 – Keirin – vrouwen (finale 7e-12e plaats)
21:23 – Keirin – vrouwen (finale 1e-6e plaats)
21:28 – Keirin – mannen (finale 7e-12e plaats)
21:33 – Keirin – mannen (finale 1e-6e plaats)
21:38 – ceremonie puntenkoers – mannen
21:46 – ceremonie Keirin – vrouwen
21:54 – ceremonie Keirin – mannen


Zondag 20 oktober

flag-nl 10.30 – 13.00 uur
10:30 – Madison – vrouwen (kwalificatie, 15 km)
11:10 – Madison – mannen (kwalificatie, 25 km)
12:10 – 500m tijdrit – vrouwen (kwalificatie)
12:30 – Kilometer tijdrit – mannen (kwalificatie)

flag-nl 14.00 – 17.11 uur
14:00 – 500m tijdrit – vrouwen (finale)
14:22 – Kilometer tijdrit – mannen (finale)
14:46 – ceremonie 500m tijdrit – vrouwen
14:54 – ceremonie kilometer tijdrit – mannen
15:02 – Madison – vrouwen (finale, 30 km)
15:47 – Madison – mannen (finale, 50 km)
16:47 – ceremonie Madison – vrouwen
16:59 – ceremonie Madison – mannen

Land:
Nederland
Datum: 16 oktober 2019
Tot: 20 oktober 2019
Niveau: Baan
Startplaats: Apeldoorn
Finishplaats: Apeldoorn