Clàssica Comunitat Valenciana 1969 - Gran Premi València

Naam:
Clàssica Comunitat Valenciana 1969 - Gran Premi València
Start: 22 januari 2023
Categorie: 1.1
Startplaats:
Valencia
Finishplaats:
La Nucia
Afstand: 190 kilometer

Clàssica Comunitat Valenciana 1969 - Gran Premi València

Clàssica Comunitat Valenciana 1969 - Gran Premi València (190km)

1
Arnaud DE LIE LOTTO DSTNY 04:41:22"
2
Jenthe BIERMANS TEAM ARKEA - SAMSIC 04:41:22"
3
Edvald BOASSON-HAGEN TOTALENERGIES 04:41:22"
4
José Joaquín ROJAS MOVISTAR TEAM 04:41:22"
5
Andrea VENDRAME AG2R CITROEN TEAM 04:41:22"
6
Antonio Jesus SOTO GUIRAO EUSKALTEL - EUSKADI 04:41:22"
7
Gotzon MARTIN SANZ EUSKALTEL - EUSKADI 04:41:22"
8
Alessandro TONELLI GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' 04:41:22"
9
Victor LANGELLOTTI BURGOS-BH 04:41:22"
10
Lukas POESTLBERGER TEAM JAYCO-ALULA 04:41:22"
11
Felix ENGELHARDT TEAM JAYCO-ALULA 04:41:22"
12
Roger ADRIA OLIVERAS EQUIPO KERN PHARMA 04:41:22"
13
Unai IRIBAR JAUREGI EUSKALTEL - EUSKADI 04:41:22"
14
Ivan COBO CAYON EQUIPO KERN PHARMA 04:41:22"
15
Samuele ZOCCARATO GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' 04:41:22"
16
Joel NICOLAU BELTRAN CAJA RURAL-SEGUROSRGA 04:41:22"
17
Carlos CANAL BLANCO EUSKALTEL - EUSKADI 04:41:22"
18
Valentin PARET PEINTRE AG2R CITROEN TEAM 04:41:22"
19
Alex MARTIN GUTIERREZ EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 04:41:22"
20
Jesús HERRADA COFIDIS 04:41:22"
21
Alessio MARTINELLI GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' 04:41:22"
22
Nelson OLIVEIRA MOVISTAR TEAM 04:41:22"
23
Victor DE LA PARTE TOTALENERGIES 04:41:22"
24
Andrea GAROSIO EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 04:41:22"
25
Clément CHAMPOUSSIN TEAM ARKEA - SAMSIC 04:41:22"
26
Simon GUGLIELMI TEAM ARKEA - SAMSIC 04:41:22"
27
Pelayo SANCHEZ MAYO BURGOS-BH 04:41:22"
28
Rubén FERNÁNDEZ COFIDIS 04:41:22"
29
William BARTA MOVISTAR TEAM 04:41:22"
30
Fabien DOUBEY TOTALENERGIES 04:41:22"
31
Alexandre BALMER TEAM JAYCO-ALULA 04:41:22"
32
Nicolas PRODHOMME AG2R CITROEN TEAM 04:41:22"
33
Valentin FERRON 04:41:41"
34
Jasper DE BUYST LOTTO DSTNY 04:41:41"
35
Brent VAN MOER LOTTO DSTNY 04:41:44"
36
Cedric BEULLENS LOTTO DSTNY 04:41:44"
37
Eduardo SEPÚLVEDA 04:41:50"
38
Matteo SOBRERO TEAM JAYCO-ALULA 04:41:51"
39
Louis BARRÉ TEAM ARKEA - SAMSIC 04:41:52"
40
Gregor MÜHLBERGER MOVISTAR TEAM 04:41:52"
41
Jonathan LASTRA MARTINEZ COFIDIS 04:43:08"
42
Luca COLNAGHI GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' 04:43:12"
43
Fernando BARCELO ARAGON CAJA RURAL-SEGUROSRGA 04:43:12"
44
David GONZALEZ LOPEZ CAJA RURAL-SEGUROSRGA 04:43:12"
45
Greg VAN AVERMAET AG2R CITROEN TEAM 04:43:12"
46
Lawrence NAESEN AG2R CITROEN TEAM 04:43:12"
47
Eduard PRADES REVERTER CAJA RURAL-SEGUROSRGA 04:43:12"
48
José HERRADA COFIDIS 04:43:12"
49
Davide PIGANZOLI 04:43:12"
50
Jesus EZQUERRA MUELA BURGOS-BH 04:43:12"
51
Mattia BAIS EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 04:43:12"
52
Xavier CAÑELLAS SANCHEZ ELECTRO HIPER EUROPA 04:43:12"
53
Nadav RAISBERG ISRAEL PREMIER TECH ACADEMY 04:43:12"
54
Jose Manuel DIAZ GALLEGO BURGOS-BH 04:43:12"
55
Roi WEINBERG ISRAEL PREMIER TECH ACADEMY 04:43:12"
56
Maxime JARNET GO SPORT-ROUBAIX LILLE MEROPOLE 04:43:12"
57
Andrii PONOMAR TEAM ARKEA - SAMSIC 04:43:16"
58
Daniel NAVARRO BURGOS-BH 04:43:16"
59
Welay BERHE TEAM JAYCO-ALULA 04:43:16"
60
Kevin COLLEONI TEAM JAYCO-ALULA 04:43:19"
61
Francesco GAVAZZI EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 04:43:20"
62
Davide GABBURO GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' 04:43:20"
63
Michal SCHLEGEL CAJA RURAL-SEGUROSRGA 04:43:20"
64
Alastair MACKELLAR ISRAEL PREMIER TECH ACADEMY 04:43:20"
65
Mathias JØRGENSEN MOVISTAR TEAM 04:43:20"
66
Clément RUSSO TEAM ARKEA - SAMSIC 04:43:20"
67
Thomas CHAMPION COFIDIS 04:43:20"
68
Valentin RETAILLEAU AG2R CITROEN TEAM 04:43:20"
69
Milan MENTEN LOTTO DSTNY 04:43:27"
70
Victor MARTINEZ GARCIA ELECTRO HIPER EUROPA 04:44:11"
71
Oscar PELEGRI FERRANDIS BURGOS-BH 04:44:11"
72
Javier SERRANO RODRIGUEZ EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 04:44:21"
73
Samuel LEROUX GO SPORT-ROUBAIX LILLE MEROPOLE 04:44:21"
74
Mirco MAESTRI EOLO-KOMETA CYCLING TEAM 04:44:21"
75
Hugo TOUMIRE COFIDIS 04:44:21"
76
Celestin GUILLON GO SPORT-ROUBAIX LILLE MEROPOLE 04:44:21"
77
Jaakko HÄNNINEN AG2R CITROEN TEAM 04:44:21"
78
Jérémy LEVEAU GO SPORT-ROUBAIX LILLE MEROPOLE 04:44:21"
79
Alejandro FRANCO GONZALEZ BURGOS-BH 04:44:21"
80
Dries VAN GESTEL TOTALENERGIES 04:44:21"
81
Arjen LIVYNS LOTTO DSTNY 04:44:21"
82
Orluis Alberto AULAR SANABRIA CAJA RURAL-SEGUROSRGA 04:44:21"
83
Riley PICKRELL ISRAEL PREMIER TECH ACADEMY 04:44:21"
84
Laurent PICHON TEAM ARKEA - SAMSIC 04:44:21"
85
Francisco GALVAN FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA 04:44:47"
86
Jose Maria GARCIA SORIANO ELECTRO HIPER EUROPA 04:44:54"
87
Pau MARTI SORIANO ISRAEL PREMIER TECH ACADEMY 04:44:54"
88
Gay SAGIV ISRAEL-PREMIER TECH 04:44:54"
89
Alexander MOLENAAR ELECTRO HIPER EUROPA 04:44:57"
90
Max KANTER MOVISTAR TEAM 04:45:29"
91
Alejandro ROPERO MOLINA ELECTRO HIPER EUROPA 04:46:13"
92
Vojtěch ŘEPA EQUIPO KERN PHARMA 04:46:13"
93
Jose Luis FAURA ASENSIO ELECTRO HIPER EUROPA 04:48:21"
94
Andoni LOPEZ DE ABETXUKO JIMENEZ EUSKALTEL - EUSKADI 04:48:21"
95
Stefano MUSEEUW GO SPORT-ROUBAIX LILLE MEROPOLE 04:48:21"
96
Julien SIMON TOTALENERGIES 04:49:32"
97
Juri HOLLMANN MOVISTAR TEAM 04:49:32"
98
Luka MEZGEC TEAM JAYCO-ALULA 04:49:32"
99
Jelle WALLAYS COFIDIS 04:49:32"
100
Peio GOIKOETXEA GOIOGANA EUSKALTEL - EUSKADI 04:49:32"
101
Francisco Joel PEÑUELA SANDOVAL ISRAEL PREMIER TECH ACADEMY 04:49:32"
102
Riccardo LUCCA GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' 04:52:23"
103
Alex JAIME FERNANDEZ EQUIPO KERN PHARMA 04:52:23"
104
Mateu ESTELRICH CABANELLAS ELECTRO HIPER EUROPA 04:52:23"
105
Iker BALLARIN MANSO EUSKALTEL - EUSKADI 04:52:23"
106
Mikel RETEGI GOÑI EQUIPO KERN PHARMA 04:52:23"
107
Norman VAHTRA GO SPORT-ROUBAIX LILLE MEROPOLE 04:52:23"
Martin MARCELLUSI GREEN PROJECT-BARDIANICSF-FAIZANE' "
Sergio Roman MARTIN GALAN CAJA RURAL-SEGUROSRGA "
Eugenio SANCHEZ LOPEZ EQUIPO KERN PHARMA "
Thomas DENIS GO SPORT-ROUBAIX LILLE MEROPOLE "
Mathieu BURGAUDEAU TOTALENERGIES "
Toon meerToon minder

Laatste nieuws

Populair