Wielertransfers 2015 -2016

|
25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 226)
  • #91379

    World Tour:
    AG2R La Mondiale:
    In: Nico Denz (-), Cyril Gautier (Europcar), Francois Bidard (-), Jesse Sergent (Trek
    Uit: Lloyd Mondory (geschorst), Carlos Betancur (Movistar), Rinaldo Nocentini (Tavira)

    Astana Pro Team:
    In: Gatis Smukulis (Katusha), Eros Capecchi (Movistar), Oleg Zemlyakov (Vino4ever), Matvey Nikitin (Seven Rivers)
    Uit: Mikel Landa (Sky), Rein Taaramae (Katusha), Borut Bozic (Cofidis), Alexander Dyachenko (Stopt)

    BMC Racing Team:
    In: Richie Porte (Sky), Loic Liegen (BMC Development), Floris Gerts (BMC Development), Tom Bohli (BMC Development[/b])
    Uit: Cadel Evans (gestopt), Peter Stetina (Trek), Klaas Lodewyck ([b]Stopt), Campbell Flakemore (Stopt)

    Cannondale Pro Cycling Team:
    In: Wouter Wippert (Drapac), Rigoberto Uran (Etixx), Ryan Mullen (An Post), Patrick Bevin (Avanti), Michael Woods (Optum), Pierre Rolland (Europcar), Matti Breschel (Tinkoff), Philip Gaimon (Optum), Simon Clarke (Orica), Lawson Craddock (Giant), Toms Skujins (Hincapie Development)
    Uit: Eduard King (stopt), Ryder Hesjedal (Trek), Daniel Martin (Etixx), Matej Mohoric (Lampre), Nathan Haas (Dimension Data), Janier Acevedo (Jamis), Lasse Norman Hansen (Cult), Tom Danielson (geschorst?)

    Dimension Data: (nieuw in wt)
    In: Mark Cavendish (Etixx), Omar Fraile (Caja Rural), Mark Renshaw (Etixx, Bernhard Eisel (Sky), Nathan Haas (Cannondale), Cameron Meyer (Orica), Kanstantsin Sivtsov (Sky), Igor Anton (Movistar), Mekseb Debesay (Bike Aid)
    Uit: Matthew Goss (ONE), Gerald Ciolek (Stölting), Louis Meintjes (Lampre), Andreas Stauff (?)

    Etixx – Quick Step
    In: Rodrigo Contreras (Coldeportes-Claro), Laurens de Plus (Lotto-Soudal U23), Fernando Gaviria (Coldeportes-Claro), Davide Martinelli (Colpack), Daniel Martin (Cannondale), Maximiliano Richeze (Lampre), Bob Jungels (Trek), Marcel Kittel (Giant)
    Uit: Mark Cavendish (Dimension Date), Michal Golas (Sky), Michal Kwiatkowski (Sky), Rigoberto Uran (Cannondale), Mark Renshaw (Dimension Date)

    FDJ:
    In: Jérémy Maison (CC Étupes), Odd Christian Eiking (Team Joker), Sebastien Reichenbach (IAM), Ignatas Konovalovas (Delko), Daniel Hoelgaard (Joker), Marc Fournier (C.C.Nogent-sur-Oise)
    Uit: Arnold Jeannesson (Cofidis), Anthony Geslin (stopt), David Boucher (?), Francis Mourey (Fortuneo), Jussi Veikkanen (stopt)

    IAM Cycling:
    In: Vegard Stake Laengen (Team Joker), Leigh Howard (Orica), Olivier Naesen (Topsport), Oliver Zaugg (Tinkoff)
    Uit: Sylvain Chavanel (Direct Energy), Jérôme Pineau (stopt), Sebastian Reichenbach (FDJ), Thomas Degand (Wanty), Patrick Schelling (Vorarlberg)

    Lampre – Merida:
    In: Simone Petilli (Unieuro Willier), Louis Meintjes (Dimension Data), Matej Mohoric (Cannondale), Marko Kump (Adria), Yukiya Arashiro (Europcar), Federico Zulo (UnitedHealthcare)
    Uit: Niccolo Bonifazio (Trek), Filippo Pozzato (Southeast), Nelson Oliveira (Movistar), Maximiliano Richeze (Etixx), Rafael Valls (Lotto Soudal), Ruben Plaza (Orica), Jose Rodolfo Serpa (Aguardiente Antioqueño)

    Lotto Soudal:
    In: Jelle Wallays (Topsport), Tomasz Marczynski (Torku), Rafael Valls (Lampre), Frederik Frison (Lotto Soudal U23)
    Uit: Jurgen Van Den Broeck (Katusha), Kenny Dehaes (Wanty), Boris Vallee (Fortuneo), Dennis Vanendert (?), Vegard Breen (Fortuneo)

    Movistar Team:
    In: Jorge Arcas (Lizarte), Carlos Betancur (AG2R), Nelson Oliveira (Lampre), Daniel Moreno (Katusha), Antonio Pedrero Lopez (Inteja)
    Uit: John Gadret (Fortuneo), Benat Intxausti (Sky), Pablo Lastras (Stopt[b/]), [b]Eros Capecchi (Astana), Igor Anton (Dimension Data), Enrique Sanz (Southeast)

    Orica Greenedge:
    In: Jack Haig (Jayco-AIS), Robert Power (Jayco-AIS), Alexander Edmondson (Jayco-AIS), Amets Txurruka (Caja Rural), Christopher Juul Jensen (Tinkoff), Luka Mezgec (Giant), Rubén Plaza (Lampre)
    Uit: Simon Clarke (Cannondale), Ivan Santaromita (SkyDive), Adam Blythe (Tinkoff), Cameron Meyer (Dimension Date), Leigh Howard (IAM), Jens Mouris (Drapac), Pieter Weening (Roompot), Brett Lancaster (Stopt)

    Team Giant – Alpecin:
    In: Soren Kragh Andersen (Trefor), Sam Oomen (Rabobank), Sindre Skjostad Lunke (Joker), Laurens Ten Dam (LottoNL), Maximilian Walscheid (Kuota – Lotto)
    Uit: Daan Olivier (stopt), Lawson Craddock (Cannondale), Luka Mezgec (Orica), Thierry Hupond (Delko), Marcel Kittel (Etixx)

    Team Katusha:
    In: Michael Morkov (Tinkoff), Nils Politt (Stölting), Rein Taaramae (Astana), Jurgen Van Den Broeck (Lotto Soudal), Jonathan Restrepo (Coldeportes), Matvei Mamykin (Itera)
    Uit: Daniel Moreno (Movistar), Luca Paolini(geschorst), Yuri Trofimov (Tinkoff), Giampaolo Caruso (geschorst), Gatis Smukulis (Astana), Alexandr Kolobnev (stopt), Rüdiger Selig (Bora)

    Team LottoNL – Jumbo:
    In: Dennis van Winden (Synergy), Steven Lammertink SEG, Dylan Groenewegen (Roompot), Enrico Battaglin (Bardiani), Twan Castelijns (Baby Dump), Victor Campenaerts (Topsport), Koen Bouwman (SEG), Primoz Roglic (Adria, Alexey Vermeulen (BMC development[/b])
    Uit: Kevin De Weert (stopt), Nick van der Lijke (Roompot), Brian Bulgac (?), Rick Flens (?), Barry Markus (Roompot), Laurens Ten Dam (Giant)

    Team Sky:
    In: Mikel Landa (Astana), Gianni Moscon (Zalf Euromobil), Alex Peters (SEG Racing), Michal Golas (Etixx), Michal Kwiatkowski (Etixx), Benat Intxausti (Movistar), Danny Van Poppel (Trek)
    Uit: Richie Porte (BMC), Bradley Wiggins (Team Wiggins), Bernhard Eisel (Dimension Date), Nathan Earle (Drapac), Danny Pate (Optum), Kanstantsin Sivtsov (Dimension Date), Christopher Sutten (?)

    Tinkoff:
    In: Yuri Trofimov (Katusha), Adam Blythe (Orica), Erik Baska (ATW-Greenway), Oscar Gatto (Androni), Michael Gogl (-)
    Uit: Christopher Juul Jensen (Orica), Chris Anker Sørensen (Fortuneo), Michael Morkov (Katusha), Matti Breschel (Cannondale), Ivan Basso (stopt), Edward Beltrán (EPM), Bruno Pires (Roth), Oliver Zaugg (IAM)

    Trek – Segafredo:
    In: Edward Theuns (Topsport Vlaanderen), Niccolo Bonifazio (Lampre), Ryder Hesjedal (Cannondale), Kiel Reijnen (Unitedhealthcare), Peter Stetina (BMC), Julien Bernard (SCO Dijon), Jack Bobridge (Budget Forklifts),
    Uit: Gert Steegmans (stopt), Bob Jungels (Etixx), Danny Van Poppel (Sky), Fabio Silvestre (Stopt), Matthew Busche (UnitedHealthCare), Kristof Vandewalle (Stopt), Jesse Sergent (AG2R), Daniel McConnell (?), Hayden Roulston (Stopt), Calvin Watson (An Post)

    Pro Continentaal:
    Androni Giocattoli:
    In: Davide Vigano (Team Idea), Luca Pacioni (Viris Maserati), Daniele Ratto (UnitedHealthcare), Mirko Selvaggi (Wany), Egan Bernal (Specialized Tugó), Rodolfo Torres (Colombia), Giorgi Cecchinel (Southeast, Massimiliano Barbero Piantino (-), Francesco Gavazzi (Southeast)
    Uit: Davide Appolonio (geschorst), Fabio Taborre (geschorst), Gianfranco Zilioli (Nippo), Oscar Gatto (Tinkoff), Andrea Zordan (Roth), Johan Ebsen (One), Carlos Gálviz (?), Jackson Rodríguez (?), Simone Stortoni (GM), Emanuele Sella (?)
    Onbekend: Frantisek Padour

    Bardiani – CSF Pro Team:
    In: Giulio Ciccone (Colpack), Lorenzo Rota (Unieuro Willier), Simone Velasco (Zalf Euromibil) Mirco Maestri (Genera Store)
    Uit: Enrico Battaglin (LottoNL), Andrea Mafredi (?), Andrea Piechele (Stopt)

    Bora-Argon 18:
    In: Gregor Mühlberger ( Team Felbermayr – Simplon Wels), Silvio Herklotz (Stölting), Lukas Pöstlberger (Tirol), Rüdiger Selig (Katusha)
    Uit: Cristiano Salerno (stopt), Daniel Schorn (?), Björn Thurau (Wanty)

    Caja Rural – Seguros RGA:
    In:Hector Saez Benito (-), Diego Rubio Hernandez (Efapel), Alberto Galledo (Radio Popular), Jaime Roson Garcia (Caja Rural U23), Jonathan Lastra (Caja Rural Amateur), Dominigos Gonçalves (Efapel)
    Uit: Amets Txurruka (Orica), Omar Fraile (Dimension Data), Hector Parra (Boyaca Raza de Campeones), Fernanda Grijalba (Inteja), Francesco Lasca (?)

    CCC Sprandi Polkowice:
    In: Alan Banaszek (BDC NOSiR), Victor De la Patre (Vorarlberg), Felix Großschartner (Felbermayr), Simone Ponzi (Tharcor), Marcin Mrozek (-)
    Uit: Grega Bole (Nippo), Marek Rutkiewicz (Wibatech), Christian Delle Stelle (?), Stefan Schumacher (Stuttgart)

    Cofidis, Solutions Crédits:
    In: Arnold Jeannesson (FDJ), Borut Bozic (Astana), Rayenne Bouhanni (ATW), Hugo Hofstetter (CC Étupes), Jérôme Cousin (Europcar), Anthony Perez (-)
    Uit: Romain Zingle (stopt), Adrien Petit (Direct Energy), Steve Chainel (Crossteam by G4), Dominique Rollin (?), Louis Verheist (Roubaix)

    Colombia: (stopt in 2016)
    In: –
    Uit: Edwin Ávila (Team Illuminate), Alex Cano (Orgullo), Camilo Castiblanco (GW-Shimano), Edward Díaz (GW-Shimano), Fabio Duarte (EPM), Leonardo Duque (Delko), Daniel Felipe Martinez (Southeast), Juan Sebastian Molano (Manzana), Darwin Pantoja (?), Jonathan Paredes (?), Walter Pedraza (GW- Shimano, Carlos Quintero (Coldeportes), Bryan Ramírez (EMP), Carlos Ramírez (Orgullo Antioqueño), Miguel Ángel Rubiano (Coldeportes), Cayetano Sarmiento (EMP), Rodolfo Torres (Androni), Juan Pablo Valencia (Coldeportes)

    Delko – Marseille – Provence: (wordt PCT)
    In: Romain Combaud (Armée de Terre), Daniel Díaz (Carrefour), Fredrik Strand Galta (Coop), Thierry Hupond (Giant), Martin Laas (Pro Immo Nicolas Roux), Yannick Martinez (Europcar), Quentin Pacher (Armée de Terre), Leonardo Duque (Colombia), Asbjorn Kragh Andersen (Tre-For), Mikel Aristi (-), Delio Fernandez Cruz (W52), Christophe Laborie (Fortuneo)
    Uit: Alexnadre Blain (Madison, Ignatas Konovalovas (FDJ), Julien Loubet (Fortuneo), Clément Penven[/b) ([b]Armée de Terre), Grégoire Tarride (?), Yoann Paillot (Océane Top 16), [/b] Clément Saint-Martin[/b] (Océane Top 16)

    Direct Energy:
    In: Andrien Petit (Cofidis), Lilian Calmejane (Vendée U), Romain Cardis (Vendée U), Jeremy Cornu (Vendée U), Fabian Grellier (Vendée U), Sylvain Chavanel (IAM), Ryan Anderson (Optum)
    Uit: Cyril Gautier (AG2R), Pierre Rolland (Cannondale), Jimmy Engoulvent (Stopt), Morgan Lamoisson (Vendée U), Yukiya Arashiro (Lampre), Giovanni Bernaudeau (Stopt), Jérôme Cousin (Cofidis), Vincent Jérôme (Stopt), Yannick Martinez (Delko), Maxime Méderel (stopt), Dan Craven (Cycling Academy)

    Drapac Professional Cycling:
    In: Jens Mouris (Orica), Jason Lowndes (Garneau), Brendan Canty (Budget Forklifts), Nathan Earle (Sky), Gavion Mannion (Jelly Belly), Thomas Scully (Madison Genesis)
    Uit: Wouter Wippert (Cannondale – Garmin), Dylan Girdlestone (?), Robby Hucker (Avanti), Martin Kohler (Roth-Skoda), Darren Lapthorne (?), Cameron Peterson (?), Malcolm Rudolph (?)

    Fortuneo – Vital Concept:
    In: Steven Tronet (Auber 93), Julien Loubet (Marseille), Franck Bonnamour (BIC-2000), Chris Anker Sorensen (Tinkoff), Boris Vallee (Lotto Soudal), Francis Mourey (FDJ), Vegard Breen (Lotto Soudal)
    Uit: Romain Feillu (Wanty), Mattieu Boulo (Team Raleigh), Florian Goillou (Stopt), Christophe Laborie) (Delko)

    Funfic Soul Cycles – Carrefour:
    In: Otavio Didier Bulgarelli (-), Joao Marcelo Pereira Gaspar (Ecuador), Nathan Ribeiro Mahler (-), Pedro Autran Dourado Dutra Nicacio (-), Antonio Piedra Perez (-), Rodrigo Santos Quirino (-), Pablo Urtasun Perez (Ukyo)
    Uit: Antonio Fernando Prestes Garnero (?), Jose Braga (?), Danie Ricardo Diaz (Delko), Lucas Pereira (?), Alan Santos (?), Douglas Santos (?)

    Gazprom – RusVelo:
    In: Alexey Rybalkin (Lokosphinx), Evgeny Shalunov (Lokosphinx), Kirill Sveshnikov (Lokosphinx), Sergey Nikolaev (Itera), Aydar Zakarin (-), Alexey Kurbatov (-), Sergey Nikolaev (Itera), Ivan Savitsky (-)
    Uit: Petr Ignatenko (geschorst), Ivan Balykin Gm), Kirill Pozdnyakov (Synergy), Aleksandr Komin (?), Alexander Rybakov (?)

    Nippo – Vini Fantini:
    In: Gianfranco Zilioli (Androni), Grega Bole (CCC), Yuma Koishi (CCT ),Kazushihe Kuboki (Ukyo), Didier Alonso Chaporro Lopez (-)
    Uit: Didier Alonso Chaparro Lopez (?), Mattia Pozzo (?), Alessandro Malaguti (?)

    ONE Pro Cycling: (wordt PCT)
    In: Karel Andrzej Domagalski (Raleigh, John Kronborg Ebsen (Androni), Matthew Goss (Dimension Data, Richard Handley (JTL), Kristian House (JTL), Sebastian Lander (Tre-For), Hayden McCormick[/b] (-), Martin Mortensen (Stölting), James Oram (Axeon), Glenn O’Shea (Team Budget Forklifts), Dion Smith (Hincapie), Steele Von Hoff (NFTO)
    Uit: George Atkins (JTL), Dexter Gardias (Pedal Heaven), Marc Hester Hansen (?), Jonathan Mould (JTL), Jonathan Bellis (-)

    Southeast – Tharcor:
    In: Julen Amezqueta (Cafés Baque), Cristian Rodriguez (Caja Rural U23), Mirko Trosini (Mastromarco Chianti), Filippo Pozzato (Lampre), Daniel Felipe Martinez (Colombia), Tomas Aurelio Gil Martinez (-), Matteo Draperi (-), Gilbertt Ducournau (-), Enrique Sanz Unzue (Movistar), Alessandro Ballan (-)
    Uit: Alessandro Petacchi (stopt), Ramon Carretero (geschorst), Simone Ponzi (CCC), Andrea Dal Col (?), Rafael Mattos Andriato (?), Giorgio Cecchinel ([b]Androni), Francesco Gavazzi (Androni), Luca Wackermann (SkyDive)
    Onbekend:Elia Favilli, Mauro Finetto, Yonathan Alejandro Monsalve

    Stölting Service Group: (Cult en Sölting in 2015)
    In: Lasse Norman Hansen (Cannondale), Alexander Kamp (ColoQuick), Gerald Ciolek (Dimension Data)
    Uit: Joel Zangerle (Leopard Development), Russell Downing (JTL-Condor), Karel Hnik (Verva), Martin Mortensen (ONE), Troels Ronning Vinter (Riwal), Moritz Backofen (Kuota), Silvio Herklotz (Bora, Nils Politt (Katusha), Ole Quast (?), Gustav Erik Larssen (?), James Early (?), Arne Egner (?), Nako Goergiev (?), Jan Oelerich (?), Manuel Porzner (Vorarlberg), Til Schuster (?), Maximilian Werda (?)

    Team Novo Nordisk:
    In: Brian Kamstra (Novo Nordisk Development), Mehdi Benhamouda (-)
    Uit: Thomas Raeymaekers (stopt), Simon Strobel (stopt)

    Team Roompot Oranje Peloton:
    In: Pieter Weening (Orica), Nick van der Lijke (LottoNL – Jumbo), Antwan Tolhoek (Rabobank), Barry Markus (LottoNL)
    Uit: Dylan Groenewegen (LottoNL – Jumbo), Mike Terpstra (?)

    Team Roth: (wordt PCT):
    In: Valentin Baillifard (BMC Development), Nicolas Baldo (Vorarlberg), David Belda (Burgos-BH), Dimitri Bussard (Cyclophile Lausannois), Marco D’Ubrano (GM), Grischa Janorschke (Vorarlberg), Martin Kohler (Drapac, Matthias Krizek (Felbermayr), Frank Pasche (VC Medrisio), Nicolai Toffali (Zalf Euromobil), Andrea Zordan (Androni), Bruno Pires (Tinkoff), Lucas Gaday (Urieuro Willier), Rino Zampilli (Amore), Andrea Pasqualon (-)
    Uit: Alessio Bottura (?), Michael Bresciani (?), Miloš Borisavljević (?), Ricardo Creel (?), Silvan Dieterich (?), Yannick Eckmann (?), Gianluca Ocanha (?), Temesgen Teklehaimanot (?)

    Topsport Vlaanderen – Baloise:
    In: Maxime Farazijn (EFC-Etixx), Aimé De Gendt (EFC-Etixx), Dries Van Gestel (Lotto-Soudal U23), Kenneth Van Rooy (Lotto-Soudal U23), Ruben Pols (Lotto-Soudal U23)
    Uit: Edward Theuns (Trek), Jelle Wallays (Lotto – Soudal), Victor Campenaerts (LottoNL), Olivier Naesen (IAM), Pieter Jacobs (Crélan), Arthur Vanoverberghe (stopt)

    UnitedHealthcare:
    In: Matthew Busche (Trek), Tyler Magner (Hincapie Development), Daniel Eaton (Axeon), Daniel Jaramillo (Jamis-Hagens Berman)
    Uit: Kiel Reijnen (Trek), Hilton Clarke (Stopt), Alessandro Bazzana (?), Isaac Bolívar (?), Lucas Euser (?), Robert Förster (Stopt), Davide Frattini (Stopt), Ken Hanson (Stopt), Daniele Ratto (Androni), Federico Zurlo (Lampre),

    Wanty – Groupe Gobert:
    In: Thomas Degand (IAM), Gaeten Bille (Verandas), Antoine Demoitie (Wallonie), Robin Stenuit (Verandas), Kenny Dehaes (Lotto Soudal), Dimitri Claeys (Verandas), Guillaume Martin (CC Étupes), Björn Thurau (Bora), Mark McNally (Ana pest)
    Uit: Yannick Eijssen (Crélan), Jan Ghyselick (?), Björn Leukemans (?), [b]Frédérique Robert (Crélan), Mirko Selvaggi (Androni, James Vanlandschoot (Stopt), Tim de Troyer (Verandas)

    ActiveJet: (wordt PCT)
    In: Stanislaw Aniolkowski (-), Andrian Banaszek (Kolss), Norbert Banaszek (-), Pawel Charucki (Domin Sport), Pawel Cieslik (Whirlpool), Karel Hnik (Cult Energy) Jonas Koch (Rad-Net), Juri Polnicky (Whirlpool), Jordi Simon (Team Ecuador), Adam Stachowiak (Kolss), Daniel Staniszewski (-)
    Uit: Pawel Brylowski (?), Konrad Dabkowski (?), Jesus Ezquerra Muela (?), Mario Gonzalez Salas (?), Tomasz Mickiewicz (?), David Sebastian Muntaner Juaneda (?), Arkadiusz Owsian (?)

    Ik ga hier de transfers bijhouden voor volgend jaar. De dikgedrukte namen zijn zeker, de normale namen zijn geruchten. Staat er hier nog een transfer niet bij. Meld het even. Je kan hier ook transfergeruchten neerzetten

    #91423

    Je kan ook de definitieve transfers dikgedrukt doen, maar een ? is ook duidelijk.

    Volgende: JVDB naar Etixx?

    #91424

    @Nick Doup
    Dat is een goed idee

    #91686

    Ik heb veel transfers toegevoegd bij de procontinentale teams

    #93694

    Landa en Intxausti naar Sky. Bron: AS

    #93740

    Dat van Landa is nog niet bevestigd, maar dat van Intxausti is nieuw voor mij. Ik zet hem erbij.

    Bedankt Hades

    #93806

    Zeker dat Van Baarle naar TLJ gaat? Hoop dat ze die Van der Poel over kunnen halen naar alleen de weg voor volgend seizoen.

    #93813

    @richardm nee, begrijp ook niet dat hij erbij staat… Van Baarle wilt niet weg

    #93815

    Hoe zit dat met Groenewegen?

    #93909

    @rahimns en richardm
    Ik weet dat van Baarle niet weg wil, maar Lotto NL – Jumbo heeft gezegd dat ze geïnteresseerd zijn in hem. Daarom heb ik hem er toch maar bij gezet. Hij staat niet dikgedrukt dus het is alleen maar een gerucht.


    @kelderfan

    Op een site stond dat hij misschien naar LottoNL – Jumbo zou gaan, maar ik kan het nu niet meer vinden. Ook heeft hij een doorlopend contract dus ik haal hem eraf.

    #93937

    @wilco kelderman
    Wallays staat wel in maar nog niet uit bij TSV.

    #93945

    Izagirres ook wellicht naar Sky, zowel Gorka als Ion. Bron: Cyclingnews.

    #93951

    @kelderfan
    het is aangepast


    @123poetertjes

    Ik zet het erbij.

    #93962

    @wilco kelderman: dit is wel een interessante website met een overview van allerlei geruchten (wel in Duits).

    #93968

    @Stelvio-fan
    Bedankt voor die site, dat het in het Duits is is geen probleem voor mij hoor.

    #94148

    Gerucht: TJ Slagter naar TLJ. Staat al op WF, maar nog niet in je overzicht.

    #94149

    Mooi overzicht, top!

    Je zou renners die zeker vertrekken bij een ploeg ook vet kunnen weergeven, maar dan de eventuele ploeg(en) niet vet maken. Zoals JvdB bij Lotto en Kwiatkowski bij Etixx.

    #94423

    @CycloTransfert meld dat als Nibali weg mag hij bij BMC mag komen.

    #95088

    Volgens @CycloTransfert

    Gaat Uran naar Colombia of Garmin – Cannondale
    Gaat Pozzato naar Etixx of IAM
    Gaat Sy. Chavanel naar Fortunéo – Vital Concept
    Gaat Pirazzi naar Lampre

    #95097

    Dylan Groenewegen staat volgens cyclingfever als rumour bij TLJ per 25/7.

    #95099

    @kelderfan
    Ik zet hem er weer bij

    #95106

    blz 1: overzicht, rest info

    misschien heb je er wat aan, zelf raadpleeg ik al jaren regelmatig dat overzicht, over het algemeen de juiste info

    #95122

    @billi
    Ik gebruikte hem ook al, maar toch bedankt

    #95150

    Volgens mijn is er geen enkele transfer van Sky bevestigd toch? Volgens mij ook die van de jonge talenten (die hier al dik gedrukt zijn) niet.

    #95170

    @krypton
    Je hebt gelijk, die horen niet dikgedrukt te staan.

25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 226)

Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.

Laatste nieuws