Wielerflits Grandtourspel: Vuelta a Espana 2017

|
25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 186)
  • #286115

    Op naar de alweer laatste grote ronde van dit jaar… de Vuelta en daarmee eindigen we alweer het WF Grandtourspel voor de 4e jaargang. Met een zeer succesvolle Giro achter de rug gaan we verder met 25 deelnemers in de 1e divisie en 25 deelnemers in de 2e. Ook nu weer waarbij de laatste 3 degraderen en de eerste 2 van het AK van de 2e divisie samen met de winnaar van het dagzegeklassement promoveren naar de 1e divisie. Daarnaast degradeert de nummer 25 van de 2e divisie naar de reservelijst.
    Dit betekent dus dat jij je niet meer hoeft aan te melden voor dit spel. Alleen als je nieuw wilt meedoen (dan dus voor 1 deelnemer aan de 2e divisie) kan dit door een mail te sturen naar: [email protected]. Bij meerdere aanmeldingen kom je op een reservelijst, vallen er deelnemers uit de 2e divisie af dan kan je daar alsnog aan deelnemen.

    Hoe wordt bepaald wie van de reservelijst plek 25 inneemt

    1. Nieuwe aanmeldingen. Bij meerdere nieuwe aanmeldingen op datum van aanmelding.
    2. Degradant
    3. Eerdere deelnemers op volgorde van laatste deelname. Meest recente eerst.

    De uitleg van het spel staat ook op het deelnameformulier.

    Deelnemers 1e divisie:
    1 Arvidd
    2 Coolietje
    3 Dustin
    4 Ezequiel
    5 Fondista
    6 Goozbabs
    7 Ilfuego
    8 Ismail2000
    9 Krypton
    10 Laatste man
    11 Luuuuuuukk
    12 Milsen
    13 OHBnibbik
    14 PeterPostForever
    15 Pieterboy
    16 Pirazzi
    17 Rahimns
    18 Reyn
    19 Rimenno
    20 senioralex
    21 Silent Hill
    22 Tiesw
    23 Waggie
    24 Wilco Kelderman
    25 Zwartebroekengeletrui

    2e divisie deelnemers
    1 bastaix
    2 Billi
    3 Bode80
    4 Busted
    5 Davidavid
    6 DavidN
    7 dutch0302
    8 Hofsje
    9 Honderdprocent
    10 JB10
    11 Jorik112
    12 Kiggen
    13 Kokkie1975
    14 Maarten Hartong
    15 Matt89
    16 Moraalridder
    17 Noud89
    18 Park111982
    19 Queso
    20 Rembo
    21 Rob Derksen
    22 Rolei
    23 Rosencrantz
    24 Sammysosa
    25 Shyguy

    Reservelijst:

    26 Bode80
    27 PaulSchoonakker
    28 Frans de Bode
    29 David Nuyttens
    30 Ronald de Groen

    Deelnameformulieren worden binnenkort opgestuurd, deze moeten voor vrijdagavond 18 Augustus 22:00 teruggestuurd zijn.

    Bevestiging hieronder dat je meedoet, wordt zeer op prijs gesteld

    LET OP!!!: 2e divisie: verandering spelregels

    Van af deze editie mogen ook in de 2e divisie 15 renners worden gekozen. Wel is er een restrictie.
    Na de bekendmaking van de deelnemerslijst wordt in de eerste reactiebox een lijst van 30 renners geplaatst. Van deze 30 toprenners mogen er maximaal 3 worden gekozen. De overige 12 moeten dus bestaan uit renners die niet in deze lijst staan.

    Verder zijn er dus geen bonusvragen en kan er wel nog extra worden gescoord door de keuze van een beste jongere. (Dit dus buiten de 15 renners) Hiervoor krijg je achteraf ook extra punten.

    winnaars eerdere edities
    Giro….2014: Casperge
    TDF…..2014: Luuuuuuukk
    Vuelta..2014: Casperge
    Giro….2015: Honderdprocent
    TDF…..2015: Wilco Kelderman
    Vuelta..2015: Rolei
    Giro ….2016: PeterPostForever
    TDF….. 2016: Rimenno
    Vuelta..2016: Sammysosa
    Giro…. 2017: Rahimns
    TDF……2017: Silent-Hill

    #286116

    Van de volgende 29 renners mogen er in de 2e divisie maximaal 3 worden gekozen:

    ALAPHILIPPE Julian ✔
    ARU Fabio ✔
    BARDET Romain ✔
    BARGUIL Warren ✔
    CHAVES Johan Esteban ✔
    CONTADOR Alberto ✔
    DEBUSSCHERE Jens ✔
    DEGENKOLB John ✔
    DENIFL Stefan ✔
    DENNIS Rohan ✔
    FRAILE Omar ✔
    FROOME Christopher ✔
    KELDERMAN Wilco ✔
    KONRAD Patrick ✔
    KRUIJSWIJK Steven ✔
    KUDUS Merhawi ✔
    LOBATO Juan José ✔
    LÓPEZ Miguel Ángel ✔
    MAJKA Rafał ✔
    MEINTJES Louis ✔
    MODOLO Sacha ✔
    MOLANO Juan Sebastian ✔
    NIBALI Vincenzo ✔
    ROSON Jaime ✔
    SOLER Marc ✔
    VAN GENECHTEN Jonas ✔
    YATES Simon ✔
    YATES Adam ✔
    ZAKARIN Ilnur ✔

    Lijst van jongere renners:

     Aguirre, Hernán
     Ait El Abdia, Anass
     Alaphilippe, Julian
     Andersen, Søren
     Arcas, Jorge
     Bernard, Julien
     Bohorquez, Hernando
     Bouwman, Koen
     Buchmann, Emanuel
     Bystrøm, Sven Erik
     Canty, Brendan
     Carapaz, Richard
     Chevrier, Clément
     Cortina, Iván
     De Tier, Floris
     Denz, Nico
     Dougall, Nic
     Dunne, Conor
     Eiking, Odd
     Fournier, Marc
     Frankiny, Kilian
     Gougeard, Alexis
     Haig, Jack
     Hamilton, Chris
     Hansen, Lasse
     Hoelgaard, Daniel
     Hofstede, Lennard
     Jungels, Bob
     Kämna, Lennard
     Kolář, Michal
     Kudus, Merhawi
     López, Miguel Ángel
     Lutsenko, Alexey
     Maison, Jérémy
     Mamykin, Matvei
     Manzin, Lorrenzo
     Mas, Enric
     Meintjes, Louis
     Mertz, Rémy
     Mohorič, Matej
     Molano, Sebastián
     Morton, Lachlan
     Moscon, Gianni
     Nibali, Antonio
     Nielsen, Magnus
     Novak, Domen
     Olivier, Daan
     Oomen, Sam
     Osorio, Juan
     Polanc, Jan
     Reis, Rafael
     Reyes, Aldemar
     Róson, Jaime
     Sáez, Héctor
     Schultz, Nick
     Soler, Marc
     Suaza, Bernardo
     Tolhoek, Antwan
     Turgis, Anthony
     Verona, Carlos
     Vliegen, Loïc
     Yates, Adam
     Yates, Simon
     Zurlo, Federico

    #286117

    Gekozen renners 1e divisie A-Z
    ALAPHILIPPE Julian
    ANDERSEN Søren Kragh
    ANTON Igor
    ARU Fabio
    ATAPUMA John Darwin
    BARDET Romain
    BARGUIL Warren
    BENNETT George
    BETANCUR Carlos
    BLYTHE Adam
    CARUSO Damiano
    CHAVES Johan Esteban
    CHERNETCKII Sergei
    CONTADOR Alberto
    CORT NIELSEN Magnus 
    COSTA Rui
    DE LA CRUZ David
    DEBUSSCHERE Jens
    DEGENKOLB John
    DENNIS Rohan
    FERNANDEZ Ruben
    FRAILE Omar
    FROOME Christopher
    GARCIA CORTINA Ivan
    GOUGEARD Alexis
    HAGA Chad
    JUNGELS Bob
    KÄMNA Lennard
    KELDERMAN Wilco
    KREDER Michel
    KRUIJSWIJK Steven
    LAMPAERT Yves
    LOBATO Juan José
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MAJKA Rafał
    MANZIN Lorrenzo
    MAS Enric
    MODOLO Sacha
    MORENO Daniel
    MOSCON Gianni
    NIBALI Vincenzo
    PAUWELS Serge
    POELS Wout
    POLANC Jan
    POZZOVIVO Domenico
    REYES Aldemar
    ROCHE Nicolas
    ROJAS José Joaquín
    ROSON Jaime
    SANCHEZ Luis Leon
    SCHWARZMANN Michael
    SKUJIŅŠ Toms
    SOLER Marc
    THEUNS Edward
    TRENTIN Matteo
    VAN ASBROECK Tom
    VAN GARDEREN Tejay
    VAN GENECHTEN Jonas
    WOODS Michael
    YATES Adam
    YATES Simon
    ZAKARIN Ilnur

    Gekozen renners 2e divisie A-Z
    ALAPHILIPPE Julian
    ANDERSEN Soren Kragh
    ATAPUMA John Darwin
    BARDET Romain
    BENNETT George
    BETANCUR Carlos
    BILBAO Pello
    BLYTHE Adam
    BOL Jetse
    BUCHMANN Emanuel
    CARUSO Damiano
    CHAVES Johan Esteban
    CONTADOR Alberto
    CORT NIELSEN Magnus
    COSTA Rui
    DE GENDT Thomas
    DE LA CRUZ David
    DE MARCHI Alessandro
    DEGENKOLB John
    DENNIS Rohan
    EIKING Odd Christian
    FERNÁNDEZ Rubén
    FRAILE Omar
    FROOME Christopher
    GENIEZ Alexandre
    GONCALVES José
    HAIG Jack
    JUNGELS Bob
    KELDERMAN Wilco
    KRUIJSWIJK Steven
    LOBATO Juan José
    LOPEZ Miguel Angel
    MAJKA Rafał
    MANZIN Lorrenzo
    MAS Enric
    MORENO Daniel
    MØRKØV Michael
    MOSCON Gianni
    NAVARRO Daniel
    NIBALI Vincenzo
    NIEVE Mikel
    OLIVEIRA Nelson
    OLIVIER Daan
    OOMEN Sam
    OSS Daniel
    PANTANO Jarlinson
    PARDILLA Sergio
    PAUWELS Serge
    POELS Wout
    POZZOVIVO Domenico
    REGUIGUI Youcef
    ROCHE Nicolas
    ROJAS José Joaquín
    ROSON Jaime
    ROUX Anthony
    SANCHEZ Luis Leon
    SCHWARZMANN Michael
    SOLER Marc
    TALANSKY Andrew
    THEUNS Edward
    TOLHOEK Antwan
    TRENTIN Matteo
    VAN ASBROECK Tom
    VAN GARDEREN Tejay
    VILLELLA Davide
    VISCONTI Giovanni
    WARBASSE Larry
    WOODS Michael
    YATES Adam
    ZAKARIN Ilnur

    #286118

    Teams 1e divisie

    Arvidd (11)
    ANDERSEN Søren Kragh
    ARU Fabio
    DEBUSSCHERE Jens
    DEGENKOLB John
    DE LA CRUZ David
    DENNIS Rohan
    FROOME Christopher
    KELDERMAN Wilco
    KRUIJSWIJK Steven
    MORENO Daniel
    NIBALI Vincenzo
    POELS Wout
    SANCHEZ Luis Leon
    SCHWARZMANN Michael
    VAN GENECHTEN Jonas

    Coolietje (11)
    ALAPHILIPPE Julian
    BETANCUR Carlos
    CHAVES Johan Esteban
    CONTADOR Alberto
    DE LA CRUZ David
    DEBUSSCHERE Jens
    DEGENKOLB John
    FRAILE Omar
    FROOME Christopher
    LOBATO Juan José
    LÓPEZ Miguel Ángel
    ROCHE Nicolas
    SOLER Marc
    TRENTIN Matteo
    ZAKARIN Ilnur

    Dustin (14)
    ALAPHILIPPE Julian
    ARU Fabio
    BARDET Romain
    CHAVES Johan Esteban
    DEGENKOLB John
    FROOME Christopher
    KELDERMAN Wilco
    KRUIJSWIJK Steven
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MAJKA Rafał
    NIBALI Vincenzo
    YATES Adam
    YATES Simon
    ZAKARIN Ilnur

    Ezequiel (14)
    ALAPHILIPPE Julian
    ANTON Igor
    CHAVES Johan Esteban
    CONTADOR Alberto
    DENNIS Rohan
    FROOME Christopher
    KELDERMAN Wilco
    LOBATO Juan José
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MAJKA Rafał
    MANZIN Lorrenzo
    MODOLO Sacha
    MOSCON Gianni
    NIBALI Vincenzo
    ROJAS José Joaquín

    Fondista (12)
    ALAPHILIPPE Julian
    BETANCUR Carlos
    CHAVES Johan Esteban
    CONTADOR Alberto
    CORT NIELSEN Magnus 
    COSTA Rui
    FRAILE Omar
    FROOME Christopher
    KELDERMAN Wilco
    MORENO Daniel
    NIBALI Vincenzo
    POZZOVIVO Domenico
    ROCHE Nicolas
    TRENTIN Matteo
    YATES Adam

    Goozbabs (11)
    ARU Fabio
    CHAVES Johan Esteban
    DEBUSSCHERE Jens
    DENNIS Rohan
    FROOME Christopher
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MAJKA Rafał
    NIBALI Vincenzo
    PAUWELS Serge
    POELS Wout
    TRENTIN Matteo
    VAN ASBROECK Tom
    VAN GENECHTEN Jonas
    YATES Adam
    ZAKARIN Ilnur

    Ilfuego (13)
    ALAPHILIPPE Julian
    BARDET Romain
    CARUSO Damiano
    CHAVES Johan Esteban
    CONTADOR Alberto
    COSTA Rui
    DE LA CRUZ David
    DEGENKOLB John
    FRAILE Omar
    FROOME Christopher
    MORENO Daniel
    NIBALI Vincenzo
    SANCHEZ Luis Leon
    YATES Adam
    ZAKARIN Ilnur

    Ismail2000 (13)
    ALAPHILIPPE Julian
    ATAPUMA John Darwin
    CORT NIELSEN Magnus 
    DE LA CRUZ David
    DEGENKOLB John
    FRAILE Omar
    FROOME Christopher
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MAJKA Rafał
    MANZIN Lorrenzo
    MAS Enric
    NIBALI Vincenzo
    TRENTIN Matteo
    WOODS Michael
    ZAKARIN Ilnur

    Krypton (11)
    ALAPHILIPPE Julian
    ARU Fabio
    BLYTHE Adam
    CORT NIELSEN Magnus 
    DE LA CRUZ David
    DEBUSSCHERE Jens
    DEGENKOLB John
    DENNIS Rohan
    FRAILE Omar
    FROOME Christopher
    MAJKA Rafał
    NIBALI Vincenzo
    ROSON Jaime
    SOLER Marc
    ZAKARIN Ilnur

    Laatste man (13)
    ALAPHILIPPE Julian
    CHAVES Johan Esteban
    CONTADOR Alberto
    CORT NIELSEN Magnus 
    DEGENKOLB John
    FROOME Christopher
    KELDERMAN Wilco
    KRUIJSWIJK Steven
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MAJKA Rafał
    NIBALI Vincenzo
    POZZOVIVO Domenico
    TRENTIN Matteo
    YATES Adam
    ZAKARIN Ilnur

    Luuuuuuukk (13)
    ALAPHILIPPE Julian
    BLYTHE Adam
    CHAVES Johan Esteban
    CONTADOR Alberto
    CORT NIELSEN Magnus 
    COSTA Rui
    DE LA CRUZ David
    DEGENKOLB John
    FERNANDEZ Ruben
    FROOME Christopher
    GARCIA CORTINA Ivan
    KELDERMAN Wilco
    LÓPEZ Miguel Ángel
    POLANC Jan
    SKUJIŅŠ Toms

    Milsen (12)
    ANDERSEN Søren Kragh
    BETANCUR Carlos
    CONTADOR Alberto
    FRAILE Omar
    FROOME Christopher
    LOBATO Juan José
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MAJKA Rafał
    MAS Enric
    NIBALI Vincenzo
    POELS Wout
    POZZOVIVO Domenico
    REYES Aldemar
    ROSON Jaime
    VAN ASBROECK Tom

    OHBnibbik (11)
    ALAPHILIPPE Julian
    ANDERSEN Søren Kragh
    ARU Fabio
    BARGUIL Warren
    CHAVES Johan Esteban
    CORT NIELSEN Magnus 
    COSTA Rui
    DENNIS Rohan
    FRAILE Omar
    FROOME Christopher
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MAJKA Rafał
    POZZOVIVO Domenico
    ROCHE Nicolas
    ZAKARIN Ilnur

    PeterPostForever (14)
    ANTON Igor
    ARU Fabio
    BARDET Romain
    CHAVES Johan Esteban
    CHERNETCKII Sergei
    CORT NIELSEN Magnus 
    DEGENKOLB John
    FROOME Christopher
    KELDERMAN Wilco
    MAJKA Rafał
    MODOLO Sacha
    NIBALI Vincenzo
    POELS Wout
    WOODS Michael
    YATES Adam

    Pirazzi (12)
    ALAPHILIPPE Julian
    CONTADOR Alberto
    DE LA CRUZ David
    DEGENKOLB John
    DENNIS Rohan
    FERNANDEZ Ruben
    FROOME Christopher
    JUNGELS Bob
    KELDERMAN Wilco
    LAMPAERT Yves
    MAS Enric
    POELS Wout
    MOSCON Gianni
    THEUNS Edward
    TRENTIN Matteo

    Rahimns (12)
    ALAPHILIPPE Julian
    ARU Fabio
    BARDET Romain
    BENNETT George
    CHAVES Johan Esteban
    CORT NIELSEN Magnus 
    DE LA CRUZ David
    DEGENKOLB John
    FRAILE Omar
    LOBATO Juan José
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MODOLO Sacha
    NIBALI Vincenzo
    THEUNS Edward
    YATES Simon

    Reyn (14)
    ALAPHILIPPE Julian
    ATAPUMA John Darwin
    CHAVES Johan Esteban
    CONTADOR Alberto
    CORT NIELSEN Magnus 
    DEGENKOLB John
    FROOME Christopher
    KRUIJSWIJK Steven
    LOBATO Juan José
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MAJKA Rafał
    NIBALI Vincenzo
    TRENTIN Matteo
    YATES Adam
    ZAKARIN Ilnur

    Rimenno (14)
    ALAPHILIPPE Julian
    CHAVES Johan Esteban
    DE LA CRUZ David
    FROOME Christopher
    JUNGELS Bob
    LOBATO Juan José
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MAJKA Rafał
    MORENO Daniel
    NIBALI Vincenzo
    POELS Wout
    POZZOVIVO Domenico
    ROJAS José Joaquín
    SOLER Marc
    ZAKARIN Ilnur

    senioralex (11)
    ALAPHILIPPE Julian
    ARU Fabio
    BARDET Romain
    BARGUIL Warren
    DEBUSSCHERE Jens
    DEGENKOLB John
    FRAILE Omar
    HAGA Chad
    KÄMNA Lennard
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MAS Enric
    NIBALI Vincenzo
    SOLER Marc
    YATES Adam
    YATES Simon

    Silent Hill (12)
    ANDERSEN Søren Kragh
    BETANCUR Carlos
    DENNIS Rohan
    FRAILE Omar
    FROOME Christopher
    GOUGEARD Alexis
    JUNGELS Bob
    KELDERMAN Wilco
    KREDER Michel
    MOSCON Gianni
    NIBALI Vincenzo
    THEUNS Edward
    VAN GARDEREN Tejay
    YATES Adam
    ZAKARIN Ilnur

    Tiesw (13)
    ALAPHILIPPE Julian
    CORT NIELSEN Magnus 
    COSTA Rui
    DEGENKOLB John
    FRAILE Omar
    FROOME Christopher
    KELDERMAN Wilco
    KRUIJSWIJK Steven
    LOBATO Juan José
    MAJKA Rafał
    NIBALI Vincenzo
    POELS Wout
    SANCHEZ Luis Leon
    YATES Adam
    ZAKARIN Ilnur

    Waggie (14)
    ALAPHILIPPE Julian
    CORT NIELSEN Magnus 
    DE LA CRUZ David
    DEGENKOLB John
    FROOME Christopher
    KELDERMAN Wilco
    LOBATO Juan José
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MAS Enric
    MODOLO Sacha
    NIBALI Vincenzo
    POELS Wout
    TRENTIN Matteo
    YATES Adam
    ZAKARIN Ilnur

    Wilco Kelderman (13)
    ALAPHILIPPE Julian
    CHAVES Johan Esteban
    CORT NIELSEN Magnus 
    DE LA CRUZ David
    FRAILE Omar
    FROOME Christopher
    LOBATO Juan José
    MAS Enric
    MODOLO Sacha
    POZZOVIVO Domenico
    ROSON Jaime
    WOODS Michael
    YATES Adam
    YATES Simon
    ZAKARIN Ilnur

    Zwartebroekengeletrui (13)
    ALAPHILIPPE Julian
    ARU Fabio
    BLYTHE Adam
    CONTADOR Alberto
    DENNIS Rohan
    FROOME Christopher
    JUNGELS Bob
    LOBATO Juan José
    MAJKA Rafał
    MODOLO Sacha
    MOSCON Gianni
    NIBALI Vincenzo
    POZZOVIVO Domenico
    YATES Adam
    ZAKARIN Ilnur

    Teams 2e divisie

    bastaix (13)
    BENNETT George
    CARUSO Damiano
    CHAVES Johan Esteban
    CORT NIELSEN Magnus
    COSTA Rui
    DE LA CRUZ David
    GENIEZ Alexandre
    LOPEZ Miguel Angel
    OOMEN Sam
    PANTANO Jarlinson
    POELS Wout
    POZZOVIVO Domenico
    SANCHEZ Luis Leon
    SOLER Marc
    TALANSKY Andrew

    Billi
    ALAPHILIPPE Julian
    BLYTHE Adam
    BOL Jetse
    DE LA CRUZ David
    EIKING Odd Christian
    KELDERMAN Wilco
    LOBATO Juan José
    MAS Enric
    OLIVIER Daan
    OOMEN Sam
    PARDILLA Sergio
    ROJAS José Joaquín
    THEUNS Edward
    TOLHOEK Antwan

    Bode80 (14)
    CORT NIELSEN Magnus
    COSTA Rui
    DE LA CRUZ David
    FROOME Christopher
    JUNGELS Bob
    MAS Enric
    MORENO Daniel
    NIBALI Vincenzo
    POELS Wout
    POZZOVIVO Domenico
    SANCHEZ Luis Leon
    THEUNS Edward
    TRENTIN Matteo
    VAN GARDEREN Tejay
    YATES Adam

    Busted (13)
    BETANCUR Carlos
    CORT NIELSEN Magnus
    COSTA Rui
    DE LA CRUZ David
    DE MARCHI Alessandro
    JUNGELS Bob
    MAJKA Rafał
    MANZIN Lorrenzo
    POELS Wout
    POZZOVIVO Domenico
    ROJAS José Joaquín
    SANCHEZ Luis Leon
    TRENTIN Matteo
    YATES Adam
    ZAKARIN Ilnur

    Davidavid (14)
    ALAPHILIPPE Julian
    BOL Jetse
    DE LA CRUZ David
    FROOME Christopher
    GONCALVES José
    JUNGELS Bob
    LOBATO Juan José
    MOSCON Gianni
    OOMEN Sam
    POELS Wout
    REGUIGUI Youcef
    SANCHEZ Luis Leon
    TRENTIN Matteo
    VAN ASBROECK Tom
    VILLELLA Davide

    DavidN (13)
    BETANCUR Carlos
    BLYTHE Adam
    CHAVES Johan Esteban
    CORT NIELSEN Magnus
    DE LA CRUZ David
    FROOME Christopher
    HAIG Jack
    MAS Enric
    MORENO Daniel
    POELS Wout
    POZZOVIVO Domenico
    SANCHEZ Luis Leon
    SCHWARZMANN Michael
    THEUNS Edward
    TRENTIN Matteo

    dutch0302 (14)
    ALAPHILIPPE Julian
    COSTA Rui
    CORT NIELSEN Magnus
    DE LA CRUZ David
    FROOME Christopher
    JUNGELS Bob
    MANZIN Lorrenzo
    MORENO Daniel
    POELS Wout
    POZZOVIVO Domenico
    ROCHE Nicolas
    SANCHEZ Luis Leon
    THEUNS Edward
    TRENTIN Matteo
    YATES Adam

    Hofsje (14)
    BARDET Romain
    BUCHMANN Emanuel
    CORT NIELSEN Magnus
    COSTA Rui
    DE GENDT Thomas
    DE LA CRUZ David
    FROOME Christopher
    JUNGELS Bob
    NIBALI Vincenzo
    PAUWELS Serge
    POELS Wout
    SANCHEZ Luis Leon
    THEUNS Edward
    TRENTIN Matteo
    VISCONTI Giovanni

    Honderdprocent (13)
    BETANCUR Carlos
    CONTADOR Alberto
    DE LA CRUZ David
    DE MARCHI Alessandro
    FROOME Christopher
    GENIEZ Alexandre
    MORENO Daniel
    MØRKØV Michael
    NIBALI Vincenzo
    POELS Wout
    POZZOVIVO Domenico
    ROCHE Nicolas
    ROJAS José Joaquín
    TRENTIN Matteo
    VAN GARDEREN Tejay

    JB10 (12)
    BILBAO Pello
    CORT NIELSEN Magnus
    DE LA CRUZ David
    DEGENKOLB John
    FROOME Christopher
    MANZIN Lorrenzo
    POELS Wout
    POZZOVIVO Domenico
    REGUIGUI Youcef
    ROUX Anthony
    SOLER Marc
    THEUNS Edward
    TRENTIN Matteo
    WARBASSE Larry
    WOODS Michael

    Jorik112 (13)
    ALAPHILIPPE Julian
    CORT NIELSEN Magnus
    DENNIS Rohan
    FROOME Christopher
    JUNGELS Bob
    MOSCON Gianni
    OOMEN Sam
    POELS Wout
    POZZOVIVO Domenico
    ROCHE Nicolas
    SCHWARZMANN Michael
    THEUNS Edward
    TRENTIN Matteo
    VAN GARDEREN Tejay
    WOODS Michael

    Kiggen (14)
    ALAPHILIPPE Julian
    CORT NIELSEN Magnus
    COSTA Rui
    DE LA CRUZ David
    FROOME Christopher
    LOPEZ Miguel Angel
    MORENO Daniel
    MOSCON Gianni
    POELS Wout
    POZZOVIVO Domenico
    ROCHE Nicolas
    ROJAS José Joaquín
    SANCHEZ Luis Leon
    TRENTIN Matteo
    WOODS Michael

    Kokkie1975 (13)
    BETANCUR Carlos
    BLYTHE Adam
    CHAVES Johan Esteban
    DE LA CRUZ David
    FROOME Christopher
    GENIEZ Alexandre
    JUNGELS Bob
    MANZIN Lorrenzo
    OOMEN Sam
    POELS Wout
    POZZOVIVO Domenico
    ROCHE Nicolas
    ROJAS José Joaquín
    SCHWARZMANN Michael
    ZAKARIN Ilnur

    Maarten Hartong
    ALAPHILIPPE Julian
    CORT NIELSEN Magnus
    DE GENDT Thomas
    DE MARCHI Alessandro
    GENIEZ Alexandre
    MAS Enric
    MORENO Daniel
    PARDILLA Sergio
    ROCHE Nicolas
    SANCHEZ Luis Leon
    SCHWARZMANN Michael
    TRENTIN Matteo
    WOODS Michael
    YATES Adam
    ZAKARIN Ilnur

    Matt89 (14)
    ALAPHILIPPE Julian
    CORT NIELSEN Magnus
    COSTA Rui
    DE LA CRUZ David
    FROOME Christopher
    JUNGELS Bob
    MORENO Daniel
    NIBALI Vincenzo
    POELS Wout
    POZZOVIVO Domenico
    SANCHEZ Luis Leon
    THEUNS Edward
    TRENTIN Matteo
    VAN GARDEREN Tejay
    WOODS Michael

    Moraalridder (14)
    COSTA Rui
    CARUSO Damiano
    CORT NIELSEN Magnus
    DEGENKOLB John
    FROOME Christopher
    JUNGELS Bob
    MAS Enric
    MOSCON Gianni
    NIBALI Vincenzo
    POELS Wout
    ROSON Jaime
    SCHWARZMANN Michael
    THEUNS Edward
    TRENTIN Matteo
    VAN GARDEREN Tejay

    Noud89 (14)
    BLYTHE Adam
    CORT NIELSEN Magnus
    COSTA Rui
    DE LA CRUZ David
    FROOME Christopher
    GENIEZ Alexandre
    JUNGELS Bob
    PANTANO Jarlinson
    POELS Wout
    POZZOVIVO Domenico
    REGUIGUI Youcef
    ROCHE Nicolas
    TRENTIN Matteo
    YATES Adam
    ZAKARIN Ilnur

    Park111982 (14)
    ANDERSEN Soren Kragh
    CORT NIELSEN Magnus
    COSTA Rui
    DE LA CRUZ David
    FROOME Christopher
    GENIEZ Alexandre
    JUNGELS Bob
    NIBALI Vincenzo
    NIEVE Mikel
    POELS Wout
    POZZOVIVO Domenico
    ROCHE Nicolas
    SANCHEZ Luis Leon
    TRENTIN Matteo
    YATES Adam

    Queso (12)
    ALAPHILIPPE Julian
    CARUSO Damiano
    CORT NIELSEN Magnus
    DE LA CRUZ David
    DEGENKOLB John
    JUNGELS Bob
    PANTANO Jarlinson
    PAUWELS Serge
    POELS Wout
    POZZOVIVO Domenico
    ROCHE Nicolas
    ROJAS José Joaquín
    SANCHEZ Luis Leon
    SCHWARZMANN Michael
    ZAKARIN Ilnur

    Rembo (13)
    CORT NIELSEN Magnus
    COSTA Rui
    DE GENDT Thomas
    DE LA CRUZ David
    FRAILE Omar
    FROOME Christopher
    JUNGELS Bob
    MAS Enric
    MORENO Daniel
    POELS Wout
    POZZOVIVO Domenico
    ROCHE Nicolas
    VAN GARDEREN Tejay
    TRENTIN Matteo
    ZAKARIN Ilnur

    Rob Derksen (13)
    ALAPHILIPPE Julian
    DE LA CRUZ David
    GONCALVES José
    KELDERMAN Wilco
    MANZIN Lorrenzo
    MORENO Daniel
    MOSCON Gianni
    NAVARRO Daniel
    OSS Daniel
    POELS Wout
    POZZOVIVO Domenico
    ROCHE Nicolas
    SCHWARZMANN Michael
    THEUNS Edward
    YATES Adam

    Rosencrantz (11)
    ANDERSEN Soren Kragh
    BETANCUR Carlos
    CORT NIELSEN Magnus
    COSTA Rui
    DENNIS Rohan
    FERNÁNDEZ Rubén
    FROOME Christopher
    JUNGELS Bob
    OLIVEIRA Nelson
    POELS Wout
    POZZOVIVO Domenico
    ROCHE Nicolas
    SCHWARZMANN Michael
    TRENTIN Matteo
    YATES Adam

    Sammysosa (11)
    ALAPHILIPPE Julian
    ATAPUMA John Darwin
    BETANCUR Carlos
    CORT NIELSEN Magnus
    DE MARCHI Alessandro
    GONCALVES José
    LOPEZ Miguel Angel
    MAJKA Rafał
    PAUWELS Serge
    POELS Wout
    POZZOVIVO Domenico
    ROCHE Nicolas
    SANCHEZ Luis Leon
    TRENTIN Matteo
    WOODS Michael

    Shyguy
    ALAPHILIPPE Julian
    CONTADOR Alberto
    CORT NIELSEN Magnus
    COSTA Rui
    JUNGELS Bob
    KRUIJSWIJK Steven
    MORENO Daniel
    OOMEN Sam
    OSS Daniel
    PANTANO Jarlinson
    PARDILLA Sergio
    POELS Wout
    TRENTIN Matteo
    VAN ASBROECK Tom
    VAN GARDEREN Tejay

    #286123

    4.

    #286129

    Doe mee!

    #286131

    Tuurlijk doe ik weer mee.

    #286135

    ik doe weer graag mee

    #286138

    Ben er bij

    #286142

    ik doe weer mee

    #286166

    Ik doe ook mee

    #286173

    Speel ook weer mee.

    #286181

    Oké, doe ook weer mee.

    #286187

    Ben sowieso van de partij Rahimns!

    #286268

    Senioralex ook…

    #286284

    Present, ga mijn debuut maken

    #286292

    Zonder sprinterslijst doe ik ook mee!

    #286316

    Ik doe mee

    #286319

    Bij!

    #286388

    Kan iemand snel even schetsen hoe het spel in zijn werk gaat?

    #286393

    Ik doe weer mee

    #286403

    Ik doe weer mee.

    #286411

    ik doe mee. Zo snel mogelijk revanche : )

    #286418

    Ja hoor :)

    #286428

    Present!

25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 186)

Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.

Headlines