Wielerflits Grandtourspel: Tour de France 2017

|
25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 233)
  • #265626

    Op naar de Tour, voor velen toch de wedstrijd van het jaar en zo dus ook het WF Grandtourspel alweer voor jaargang 4. Met een zeer succesvolle Giro achter de rug gaan we verder met 25 deelnemers in de 1e divisie en 24 deelnemers in de 2e. Ook nu weer waarbij de laatste 3 degraderen en de eerste 2 van het AK van de 2e divisie samen met de winnaar van het dagzegeklassement promoveren naar de 1e divisie. Dit betekent dus dat jij je niet meer hoeft aan te melden voor dit spel. Alleen als je nieuw wilt meedoen (dan dus voor 1 deelnemer aan de 2e divisie) kan dit door een mail te sturen naar: [email protected]. Bij meerdere aanmeldingen kom je op een reservelijst, vallen er deelnemers uit de 2e divisie af dan kan je daar alsnog aan deelnemen.
    De uitleg van het spel staat ook op het deelnameformulier.

    Deelnemers 1e divisie:
    1 Coolietje ✔
    2 Dustin ✔
    3 Ezequiel ✔
    4 Fondista ✔
    5 Goozbabs ✔
    6 Ilfuego ✔
    7 Ismail2000 ✔
    8 Krypton ✔
    9 Laatste man ✔
    10 Luuuuuuukk ✔
    11 Milsen ✔
    12 OHBnibbik ✔
    13 PeterPostForever ✔
    14 Pieterboy ✔
    15 Pirazzi ✔
    16 Rahimns ✔
    17 Reyn ✔
    18 Rimenno ✔
    19 Rosencrantz ✔
    20 Silent Hill ✔
    21 TiesW ✔
    22 Wilco Kelderman ✔
    23 Zwartebroekengeletrui ✔

    2e divisie deelnemers
    1 Arvidd
    2 bastaix
    3 Billi
    4 Bode80
    5 Busted
    6 Davidavid
    7 DavidN
    8 dutch0302
    9 Hofsje
    10 Honderdprocent
    11 JB10
    12 Jorik112
    13 Kiggen
    14 Kokkie1975
    15 Maarten Hartong
    16 Matthieu Moller
    17 Matt89
    18 Moraalridder
    19 Noud89
    20 Queso
    21 Rembo
    22 Rob Derksen
    23 senioralex
    24 Shyguy
    25 Waggie

    Deelnameformulieren worden binnenkort opgestuurd, deze moeten voor vrijdagavond 30 juni 22:00 teruggestuurd zijn.

    Bevestiging hieronder dat je meedoet, wordt zeer op prijs gesteld

    LET OP!!!: Spelregels 2e divisie:

    (deze spelregels wijken iets af als van de 1e divisie)

    Meedoen is eenvoudig. Stel een team samen van twaalf renners, kies een team en je bent klaar. De opzet is eenvoudig. Je scoort elke dag voor de top tien van de rit en voor de top vijf van het Algemeen klassement, Puntenklassement en de Bergtrui. Er is maar één moeilijkheid. De enige restrictie bij dit spel dat de kopmannen van de teams met nummer **1 niet gekozen mogen worden
    De puntentelling is tweeledig. Je scoort basispunten en bonuspunten. De basispunten zijn vier keer zo weinig waard als de bonuspunten. Deze basispunten zijn echter gelijk voor elke renner. De bonuspunten worden verdeeld over alle deelnemers die de betreffende renner in hun team hebben. Een voorbeeldje: je hebt Joop Zoetemelk in je team. Vier andere deelnemers hebben Joop ook. Joop wint een etappe en iedereen met Zoetemelk in zijn team krijgt 25 basispunten. De bonuspunten (100) worden verdeeld over vijf deelnemers, en dus krijgt iedereen 25+20=45 punten. Derde wordt echter Jan Jansen en jij bent de enige met Jansen in zijn team. De basispunten zijn 10 en de bonus is 40, die jij in je eentje opstrijkt. Dat zijn in totaal 50 punten en dus levert de gok om Jansen te nemen je meer punten op dan de voorspelbare Zoetemelk.
    Je zult dus een afweging moeten maken tussen bekende namen, die in jouw ogen zeker een aantal punten scoren en onbekende namen, die veel punten op zouden kunnen leveren. Low risk/low reward tegen high risk/high reward dus.

    ETAPPES
    Positie Basispunten Bonuspunten
    Renner uit je team finisht in de top tien. Punten na elke etappe.
    1 25 100
    2 15 60
    3 10 40
    4 8 32
    5 6 24
    6 5 20
    7 4 16
    8 3 12
    9 2 8
    10 1 4
    TUSSENTIJDSE KLASSEMENTEN
    Positie Basispunten Bonuspunten
    Renner uit je team staat in de top vijf van de leiders, punten of bergtrui. Punten na elke etappe, behalve na de laatste etappe.
    1 5 20
    2 4 16
    3 3 12
    4 2 8
    5 1 4
    EINDKLASSEMENTEN
    Positie Basispunten Bonuspunten
    Renner uit je team staat in de top tien van de leiders, punten en bergtrui. Punten enkel na de laatste etappe.
    1 75 300
    2 50 200
    3 40 160
    4 32 128
    5 25 100
    6 20 80
    7 16 64
    8 14 56
    9 12 48
    10 10 40
    PLOEGEN
    Positie Basispunten Bonuspunten
    Je team eindigt in de top vijf van de ploegentijdrit of het eindklassement voor ploegen. Punten enkel na de ploegentijdrit en de laatste etappe
    1 40 160
    2 32 128
    3 25 100
    4 20 80
    5 16 64
    BESTE JONGERE
    Positie Basispunten Bonuspunten
    Je renner eindigt in de top vijf van het jongerenklassement
    1 40 160
    2 32 128
    3 25 100
    4 20 80
    5 16 64
    winnaars eerdere edities
    Giro….2014: Casperge
    TDF…..2014: Luuuuuuukk
    Vuelta..2014: Casperge
    Giro….2015: Honderdprocent
    TDF…..2015: Wilco Kelderman
    Vuelta..2015: Rolei
    Giro ….2016: PeterPostForever
    TDF….. 2016: Rimenno
    Vuelta..2016: Sammysosa
    Giro…. 2017: Rahimns
    TDF……2017: Silent-Hill

    #265630

    Ik doe mee

    #265631

    De gekozen renners:
    1e divisie

    SAGAN Peter 23
    KITTEL Marcel 22
    DÉMARE Arnaud 21
    FROOME Christopher 21
    PORTE Richie 20
    MATTHEWS Michael 16
    VALVERDE Alejandro 15
    ARU Fabio 14
    BARDET Romain 12
    GREIPEL André 12
    ROGLIC Primoz 12
    GROENEWEGEN Dylan 10
    MARTIN Daniel 10
    MEINTJES Louis 10
    BOUHANNI Nacer 9
    CONTADOR Alberto 8
    IZAGIRRE Ion 8
    CAVENDISH Mark 7
    COLBRELLI Sonny 6
    DEGENKOLB John 6
    KRISTOFF Alexander 6
    QUINTANA Nairo 6
    FUGLSANG Jakob 5
    MARTIN Tony 5
    BUCHMANN Emanuel 4
    CHAVES Johan Esteban 4
    CUMMINGS Stephen 4
    MCLAY Daniel 4
    KÜNG Stefan 3
    MAJKA Rafał 3
    PINOT Thibaut 3
    ROLLAND Pierre 3
    SWIFT Ben 3
    GESINK Robert 2
    GILBERT Philippe 2
    KWIATKOWSKI Michal 2
    NAVARRO Daniel 2
    URAN Rigoberto 2
    VAN AVERMAET Greg 2
    ZABEL Rick 2
    ATAPUMA John Darwin 1
    BARGUIL Warren 1
    BENNET George 1
    BETANCUR Carlos 1
    BOASSON HAGEN Edvald 1
    CASTROVIEJO Jonathan 1
    GALLOPIN Tony 1
    HENAO Sergio Luis 1
    IMPEY Daryl 1
    KIšERLOVSKI Robert 1
    NAESEN Oliver 1
    SMITH Dion 1
    THOMAS Geraint 1
    ULISSI Diego 1
    WELLENS Tim 1
    YATES Simon 1

    2e divisie

    VALVERDE Alejandro 23
    MARTIN Daniel 22
    ROGLIC Primoz 21
    GROENEWEGEN Dylan 20
    COLBRELLI Sonny 18
    FUGLSANG Jakob 16
    MAJKA Rafal 16
    YATES Simon 12
    DEGENKOLB John 11
    PINOT Thibaut 11
    VAN AVERMAET Greg 10
    KRISTOFF Alexander 9
    BEVIN Patrick 8
    SWIFT Ben 8
    BOASSON HAGEN Edvald 7
    BUCHMANN Emanuel 7
    ULISSI Diego 7
    MCLAY Daniel 6
    GILBERT Philippe 5
    LATOUR Pierre 5
    BENNETT George 4
    FELLINE Fabio 4
    Naesen Oliver 4
    PETIT Adrien 4
    URAN Rigoberto 4
    KÜNG Stefan 3
    KWIATKOWSKI Michal 3
    MARTIN Tony 3
    BOUDAT Thomas 2
    CALMEJANE Lilian 2
    CUMMINGS Stephen 2
    DE GENDT Thomas 2
    NAVARRO Daniel 2
    ARNDT Nikias 1
    BACKAERT Frederik 1
    BENOOT Tiesj 1
    BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto 1
    BOUET Maxime 1
    BRAMBILLA Gianluca 1
    GALLOPIN Tony 1
    GIBBONS Ryan 1
    HENAO Sergio Luis 1
    IMPEY Daryl 1
    LANDA MEANA Mikel 1
    RENSHAW Mark 1
    SMITH Dion 1
    TEN DAM Laurens 1
    THOMAS Geraint 1
    Trentin Matteo 1
    VAN KEIRSBULCK Guillame 1
    ZABEL Rick 1

    #265632

    Teams 1e divisie

    Coolietje (10)
    ARU Fabio
    CONTADOR Alberto
    CUMMINGS Stephen
    DEGENKOLB John
    DÉMARE Arnaud
    FROOME Christopher
    GREIPEL André
    IZAGIRRE Ion
    KITTEL Marcel
    MARTIN Tony
    MATTHEWS Michael
    MEINTJES Louis
    PORTE Richie
    ROGLIC Primoz
    SAGAN Peter

    Dustin (10)
    ARU Fabio
    BARDET Romain
    BUCHMANN Emanuel
    DEGENKOLB John
    DÉMARE Arnaud
    FROOME Christopher
    GREIPEL André
    GROENEWEGEN Dylan
    KITTEL Marcel
    KRISTOFF Alexander
    MATTHEWS Michael
    PORTE Richie
    ROGLIC Primoz
    SAGAN Peter
    VALVERDE Alejandro

    Ezequiel (10)
    BOUHANNI Nacer
    CAVENDISH Mark
    CHAVES Johan Esteban
    FROOME Christopher
    GALLOPIN Tony
    GILBERT Philippe
    HENAO Sergio Luis
    IZAGIRRE Ion
    KRISTOFF Alexander
    MARTIN Daniel
    MCLAY Daniel
    QUINTANA Nairo
    SAGAN Peter
    SWIFT Ben
    URAN Rigoberto

    Fondista (10)
    ARU Fabio
    BARDET Romain
    BUCHMANN Emanuel
    DÉMARE Arnaud
    FROOME Christopher
    GREIPEL André
    KITTEL Marcel
    MARTIN Daniel
    MATTHEWS Michael
    MEINTJES Louis
    PORTE Richie
    ROLLAND Pierre
    SAGAN Peter
    VALVERDE Alejandro
    YATES Simon

    Goozbabs (9)
    BARDET Romain
    BETANCUR Carlos
    DÉMARE Arnaud
    FROOME Christopher
    GILBERT Philippe
    IZAGIRRE Ion
    KITTEL Marcel
    MARTIN Daniel
    MEINTJES Louis
    PORTE Richie
    ROGLIC Primoz
    SAGAN Peter
    URAN Rigoberto
    VALVERDE Alejandro
    ZABEL Rick

    Ilfuego (10)
    BARDET Romain
    COLBRELLI Sonny
    DÉMARE Arnaud
    FROOME Christopher
    GREIPEL André
    KITTEL Marcel
    KÜNG Stefan
    MARTIN Daniel
    MARTIN Tony
    MATTHEWS Michael
    MEINTJES Louis
    PORTE Richie
    ROLLAND Pierre
    SAGAN Peter
    VALVERDE Alejandro

    Ismail2000 (7)
    ATAPUMA John Darwin
    BARDET Romain
    COLBRELLI Sonny
    CONTADOR Alberto
    DÉMARE Arnaud
    FROOME Christopher
    FUGLSANG Jakob
    IZAGIRRE Ion
    KITTEL Marcel
    MAJKA Rafał
    MATTHEWS Michael
    MCLAY Daniel
    NAVARRO Daniel
    PORTE Richie
    SAGAN Peter

    Krypton (9)
    ARU Fabio
    BARDET Romain
    BOUHANNI Nacer
    DÉMARE Arnaud
    FROOME Christopher
    IZAGIRRE Ion
    KITTEL Marcel
    KRISTOFF Alexander
    MARTIN Daniel
    MARTIN Tony
    MEINTJES Louis
    PORTE Richie
    QUINTANA Nairo
    SAGAN Peter
    VALVERDE Alejandro

    Laatste man (10)
    ARU Fabio
    BOUHANNI Nacer
    CONTADOR Alberto
    DEGENKOLB John
    DÉMARE Arnaud
    FROOME Christopher
    KITTEL Marcel
    MATTHEWS Michael
    MARTIN Daniel
    PORTE Richie
    QUINTANA Nairo
    ROGLIC Primoz
    SAGAN Peter
    ULISSI Diego
    VALVERDE Alejandro

    Luuuuuuukk (8)
    ARU Fabio
    BARDET Romain
    CAVENDISH Mark
    DÉMARE Arnaud
    FROOME Christopher
    GROENEWEGEN Dylan
    KITTEL Marcel
    KRISTOFF Alexander
    MATTHEWS Michael
    MEINTJES Louis
    PINOT Thibaut
    PORTE Richie
    SAGAN Peter
    SWIFT Ben
    VALVERDE Alejandro

    Milsen (10)
    ARU Fabio
    DÉMARE Arnaud
    FROOME Christopher
    GREIPEL André
    GROENEWEGEN Dylan
    IMPEY Daryl
    KITTEL Marcel
    MARTIN Daniel
    MARTIN Tony
    MATTHEWS Michael
    MEINTJES Louis
    PORTE Richie
    SAGAN Peter
    VALVERDE Alejandro
    ZABEL Rick

    OHBnibbik (10)
    BOASSON HAGEN Edvald
    BOUHANNI Nacer
    CAVENDISH Mark
    COLBRELLI Sonny
    DEGENKOLB John
    DÉMARE Arnaud
    GREIPEL André
    GROENEWEGEN Dylan
    KITTEL Marcel
    KRISTOFF Alexander
    MATTHEWS Michael
    MCLAY Daniel
    SAGAN Peter
    SMITH Dion
    SWIFT Ben

    PeterPostForever (10)
    ARU Fabio
    BARDET Romain
    BOUHANNI Nacer
    CONTADOR Alberto
    DÉMARE Arnaud
    FROOME Christopher
    GROENEWEGEN Dylan
    KIšERLOVSKI Robert
    KITTEL Marcel
    KWIATKOWSKI Michal
    MATTHEWS Michael
    NAVARRO Daniel
    PORTE Richie
    SAGAN Peter
    VALVERDE Alejandro

    Pieterboy (8)
    BUCHMANN Emanuel
    COLBRELLI Sonny
    DÉMARE Arnaud
    FROOME Christopher
    FUGLSANG Jakob
    GROENEWEGEN Dylan
    KITTEL Marcel
    MARTIN Daniel
    MCLAY Daniel
    MEINTJES Louis
    PORTE Richie
    ROGLIC Primoz
    SAGAN Peter
    VALVERDE Alejandro
    VAN AVERMAET Greg

    Pirazzi (8)
    ARU Fabio
    BUCHMANN Emanuel
    CONTADOR Alberto
    CUMMINGS Stephen
    DÉMARE Arnaud
    FROOME Christopher
    FUGLSANG Jakob
    IZAGIRRE Ion
    KITTEL Marcel
    KÜNG Stefan
    MAJKA Rafał
    MATTHEWS Michael
    PORTE Richie
    ROGLIC Primoz
    SAGAN Peter

    Rahimns (7)
    ARU Fabio
    BARDET Romain
    CAVENDISH Mark
    CHAVES Johan Esteban
    COLBRELLI Sonny
    DÉMARE Arnaud
    FROOME Christopher
    FUGLSANG Jakob
    GESINK Robert
    GROENEWEGEN Dylan
    KITTEL Marcel
    PINOT Thibaut
    PORTE Richie
    ROGLIC Primoz
    SAGAN Peter

    Reyn (7)
    ARU Fabio
    CAVENDISH Mark
    DÉMARE Arnaud
    FROOME Christopher
    GESINK Robert
    GREIPEL André
    GROENEWEGEN Dylan
    KITTEL Marcel
    PINOT Thibaut
    PORTE Richie
    QUINTANA Nairo
    ROGLIC Primoz
    ROLLAND Pierre
    SAGAN Peter
    VALVERDE Alejandro

    Rimenno (9)
    ARU Fabio
    BARDET Romain
    BOUHANNI Nacer
    CONTADOR Alberto
    DÉMARE Arnaud
    FROOME Christopher
    GREIPEL André
    IZAGIRRE Ion
    KITTEL Marcel
    MATTHEWS Michael
    PORTE Richie
    ROGLIC Primoz
    SAGAN Peter
    VALVERDE Alejandro
    VAN AVERMAET Greg

    Rosencrantz (11)
    ARU Fabio
    BOUHANNI Nacer
    CASTROVIEJO Jonathan
    CHAVES Johan Esteban
    CONTADOR Alberto
    DEGENKOLB John
    FROOME Christopher
    GREIPEL André
    KITTEL Marcel
    KÜNG Stefan
    MAJKA Rafał
    MARTIN Tony
    PORTE Richie
    QUINTANA Nairo
    SAGAN Peter

    Silent Hill (9)
    BARGUIL Warren
    CAVENDISH Mark
    CHAVES Johan Esteban
    CUMMINGS Stephen
    DÉMARE Arnaud
    GREIPEL André
    KITTEL Marcel
    KWIATKOWSKI Michal
    MARTIN Daniel
    MATTHEWS Michael
    NAESEN Oliver
    ROGLIC Primoz
    SAGAN Peter
    THOMAS Geraint
    VALVERDE Alejandro

    TiesW (10)
    BARDET Romain
    BENNET George
    CUMMINGS Stephen
    DÉMARE Arnaud
    FROOME Christopher
    GREIPEL André
    GROENEWEGEN Dylan
    KITTEL Marcel
    MATTHEWS Michael
    MEINTJES Louis
    PORTE Richie
    QUINTANA Nairo
    ROGLIC Primoz
    SAGAN Peter
    VALVERDE Alejandro

    Wilco Kelderman (9)
    BOUHANNI Nacer
    CAVENDISH Mark
    COLBRELLI Sonny
    DEGENKOLB John
    DÉMARE Arnaud
    FROOME Christopher
    FUGLSANG Jakob
    GREIPEL André
    GROENEWEGEN Dylan
    KITTEL Marcel
    KRISTOFF Alexander
    MATTHEWS Michael
    PORTE Richie
    SAGAN Peter
    VALVERDE Alejandro

    Zwartebroekengeletrui (10)
    ARU Fabio
    BARDET Romain
    BOUHANNI Nacer
    CONTADOR Alberto
    DÉMARE Arnaud
    FROOME Christopher
    IZAGIRRE Ion
    KITTEL Marcel
    MARTIN Daniel
    MATTHEWS Michael
    MEINTJES Louis
    PORTE Richie
    ROGLIC Primoz
    SAGAN Peter
    WELLENS Tim

    2e divisie

    Arvidd (10)

    ARNDT Nikias
    BEVIN Patrick
    BOASSON HAGEN Edvald
    COLBRELLI Sonny
    DEGENKOLB John
    GROENEWEGEN Dylan
    LATOUR Pierre
    MARTIN Daniel
    MCLAY Daniel
    ROGLIC Primoz
    URAN Rigoberto
    VALVERDE Alejandro

    bastaix (10)

    BUCHMANN Emanuel
    CALMEJANE Lilian
    COLBRELLI Sonny
    GROENEWEGEN Dylan
    HENAO Sergio Luis
    KWIATKOWSKI Michal
    LATOUR Pierre
    PETIT Adrien
    PINOT Thibaut
    ROGLIC Primoz
    VALVERDE Alejandro
    ZABEL Rick

    Billi (10)

    BEVIN Patrick
    BOUDAT Thomas
    BOUET Maxime
    BUCHMANN Emanuel
    DEGENKOLB John
    FUGLSANG Jakob
    GROENEWEGEN Dylan
    MARTIN Daniel
    ROGLIC Primoz
    VALVERDE Alejandro
    URAN Rigoberto
    YATES Simon

    Bode80 (8)

    GROENEWEGEN Dylan
    BENNETT George
    BUCHMANN Emanuel
    FUGLSANG Jakob
    KÜNG Stefan
    MAJKA Rafał
    MARTIN Daniel
    NAESEN Oliver
    SWIFT Ben
    ULISSI Diego
    VALVERDE Alejandro
    YATES Simon

    Busted (7)

    BRAMBILLA Gianluca
    DE GENDT Thomas
    FUGLSANG Jakob
    GILBERT Philippe
    MAJKA Rafał
    MARTIN Daniel
    MARTIN Tony
    PINOT Thibaut
    ROGLIC Primoz
    ULISSI Diego
    VAN AVERMAET Greg
    VALVERDE Alejandro

    Davidavid (8)

    BENNETT George
    BOASSON HAGEN Edvald
    DEGENKOLB John
    FUGLSANG Jakob
    GILBERT Philippe
    GROENEWEGEN Dylan
    MAJKA Rafał
    MARTIN Daniel
    RENSHAW Mark
    ROGLIC Primoz
    SMITH Dion
    SWIFT Ben

    DavidN (9)

    BENOOT Tiesj
    COLBRELLI Sonny
    FUGLSANG Jakob
    MAJKA Rafał
    MARTIN Daniel
    NAESEN Oliver
    PETIT Adrien
    ROGLIC Primoz
    SWIFT Ben
    ULISSI Diego
    VALVERDE Alejandro
    VAN AVERMAET Greg

    dutch0302 (8)

    BUCHMANN Emanuel
    COLBRELLI Sonny
    KRISTOFF Alexander
    FUGLSANG Jakob
    GROENEWEGEN Dylan
    LATOUR Pierre
    MAJKA Rafał
    MARTIN Daniel
    PINOT Thibaut
    ROGLIC Primoz
    VALVERDE Alejandro
    YATES Simon

    Hofsje (10)

    FELLINE Fabio
    BUCHMANN Emanuel
    COLBRELLI Sonny
    DE GENDT Thomas
    DEGENKOLB John
    FUGLSANG Jakob
    GROENEWEGEN Dylan
    KÜNG Stefan
    MARTIN Daniel
    ROGLIC Primoz
    VALVERDE Alejandro
    VAN AVERMAET Greg

    Honderdprocent (9)

    BEVIN Patrick
    GROENEWEGEN Dylan
    COLBRELLI Sonny
    KRISTOFF Alexander
    VALVERDE Alejandro
    FUGLSANG Jakob
    MARTIN Daniel
    MAJKA Rafał
    CUMMINGS Stephen
    NAVARRO Daniel
    IMPEY Daryl
    ROGLIC Primoz

    JB10 (9)

    BOUDAT Thomas
    COLBRELLI Sonny
    DEGENKOLB John
    FUGLSANG Jakob
    GROENEWEGEN Dylan
    KRISTOFF Alexander
    MAJKA Rafał
    MARTIN Daniel
    ROGLIC Primoz
    SWIFT Ben
    VALVERDE Alejandro
    VAN AVERMAET Greg

    Jorik112 (9)

    DEGENKOLB John
    BEVIN Patrick
    BOASSON HAGEN Edvald
    COLBRELLI Sonny
    GILBERT Philippe
    GROENEWEGEN Dylan
    MCLAY Daniel
    PETIT Adrien
    SWIFT Ben
    ULISSI Diego
    VALVERDE Alejandro
    VAN AVERMAET Greg

    Kiggen (8)

    BOASSON HAGEN Edvald
    COLBRELLI Sonny
    DEGENKOLB John
    FUGLSANG Jakob
    GROENEWEGEN Dylan
    KRISTOFF Alexander
    MAJKA Rafał
    MARTIN Daniel
    PINOT Thibaut
    ROGLIC Primoz
    VALVERDE Alejandro
    YATES Simon

    Kokkie1975 (7)

    COLBRELLI Sonny
    FUGLSANG Jakob
    GROENEWEGEN Dylan
    KRISTOFF Alexander
    MAJKA Rafał
    MARTIN Daniel
    MCLAY Daniel
    PETIT Adrien
    PINOT Thibaut
    ROGLIC Primoz
    VALVERDE Alejandro
    VAN AVERMAET Greg

    Maarten Hartong (8)

    COLBRELLI Sonny
    DEGENKOLB John
    FUGLSANG Jakob
    GILBERT Philippe
    GROENEWEGEN Dylan
    KRISTOFF Alexander
    MAJKA Rafał
    MARTIN Daniel
    PINOT Thibaut
    ROGLIC Primoz
    VALVERDE Alejandro
    YATES Simon

    Matthieu Moller (7)

    BENNETT George
    BUCHMANN Emanuel
    COLBRELLI Sonny
    FUGLSANG Jakob
    GROENEWEGEN Dylan
    MAJKA Rafał
    MARTIN Daniel
    MARTIN Tony
    PINOT Thibaut
    ROGLIC Primoz
    VALVERDE Alejandro
    YATES Simon

    Matt89 (10)

    BOASSON HAGEN Edvald
    COLBRELLI Sonny
    DEGENKOLB John
    GROENEWEGEN Dylan
    KRISTOFF Alexander
    LATOUR Pierre
    MAJKA Rafał
    MARTIN Daniel
    ROGLIC Primoz
    VALVERDE Alejandro
    VAN AVERMAET Greg
    YATES Simon

    Moraalridder (8)

    COLBRELLI Sonny
    CUMMINGS Stephen
    DEGENKOLB John
    FUGLSANG Jakob
    GROENEWEGEN Dylan
    MAJKA Rafał
    MARTIN Daniel
    MCLAY Daniel
    NAESEN Oliver
    ROGLIC Primoz
    VALVERDE Alejandro
    YATES Simon

    Noud89 (10)

    Naesen Oliver
    Bevin Patrick
    Colbrelli Sonny
    Felline Fabio
    MAJKA Rafał
    Martin Daniel
    Roglic Primoz
    Trentin Matteo
    Ulissi Diego
    Uran Rigoberto
    VALVERDE Alejandro
    Van Avermaet Greg

    Queso (9)
    BEVIN Patrick
    BOASSON HAGEN Edvald
    BUCHMANN Emanuel
    GROENEWEGEN Dylan
    LATOUR Pierre
    MARTIN Daniel
    MCLAY Daniel
    PINOT Thibaut
    ROGLIC Primoz
    SWIFT Ben
    VALVERDE Alejandro
    YATES Simon

    Rembo (9)

    BEVIN Patrick
    CALMEJANE Lilian
    COLBRELLI Sonny
    GROENEWEGEN Dylan
    MAJKA Rafał
    MARTIN Daniel
    PINOT Thibaut
    ROGLIC Primoz
    ULISSI Diego
    VALVERDE Alejandro
    VAN AVERMAET Greg
    YATES Simon

    Rob Derksen (9)

    NAVARRO Daniel

    COLBRELLI Sonny
    FELLINE Fabio
    FUGLSANG Jakob
    KRISTOFF Alexander
    KÜNG Stefan
    MARTIN Daniel
    PINOT Thibaut
    ROGLIC Primoz
    SWIFT Ben
    VALVERDE Alejandro

    senioralex (11)

    BACKAERT Frederik
    BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto
    BOASSON HAGEN Edvald
    COLBRELLI Sonny

    KWIATKOWSKI Michal
    LANDA MEANA Mikel
    MARTIN Daniel
    MARTIN Tony
    ULISSI Diego
    VAN KEIRSBULCK Guillame
    YATES Simon

    Shyguy (8)

    BENNETT George
    DEGENKOLB John
    FELLINE Fabio
    FUGLSANG Jakob
    GALLOPIN Tony
    GROENEWEGEN Dylan
    KRISTOFF Alexander
    PINOT Thibaut
    SWIFT Ben
    TEN DAM Laurens
    URAN Rigoberto
    VALVERDE Alejandro

    Waggie (7)

    THOMAS Geraint
    BEVIN Patrick
    GILBERT Philippe
    GROENEWEGEN Dylan
    KWIATKOWSKI Michal
    MAJKA Rafał
    MARTIN Daniel
    MCLAY Daniel
    ROGLIC Primoz
    VALVERDE Alejandro
    VAN AVERMAET Greg
    YATES Simon

    #265655

    Ik doe terug mee :)

    #265656

    Ik doe ook graag weer mee:)

    #265663

    Ik doe ook weer mee hoor!

    #265673

    Ben er weer bij!

    #265685

    Ik doe mee, maar proberen weer naar divisie 1 te gaan

    #265693

    Ik doe graag weer mee op naar de eerste divisie

    #265699

    Aanwezig!

    #265705

    Aanwezig

    #265710

    Present

    #265712

    Ik doe mee. Hopen dat ik hoger eindig dan bij de Giro.

    #265714

    Ik doe weer mee.

    #265717

    Ik doe ook mee

    #265795

    Check

    #265796

    Ik doe mee

    #265800

    Check

    #265817

    Speel ook graag weer mee

    #265824

    ik doe mee !

    #265826

    Present.

    #265859

    Ik ben er bij

    Groet,
    Dutch0302

    #265863

    Ik ook….

    #265992

    ik doe ook weer graag mee

25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 233)

Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.

Headlines