Wielerflits Grandtourspel: TDF 2022

|
25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 122)
  • #820756

    De Tour editie van 2022. Aan de hand van de ingeschreven deelnemers zal ik besluiten in welke vorm ik het spel ga spelen met 1 of meerdere divisies. Uiterlijk tot 22 juni kan er hieronder aangemeld worden voor het spel. Er zijn trouwens geen bonuspunten te verdienen met extra vragen. 15 renners…. een jongere en ploeg moet er worden doorgegeven. Mag gewoon via dm.

    Meedoen is eenvoudig. Stel een team samen van 15 renners, kies een team en je bent klaar. De opzet is eenvoudig. Je scoort elke dag voor de top tien van de rit en voor de top vijf van het Algemeen klassement, Puntenklassement en de Bergtrui. Er is maar één moeilijkheid.

    De puntentelling is tweeledig. Je scoort basispunten en bonuspunten. De basispunten zijn vier keer zo weinig waard als de bonuspunten. Deze basispunten zijn echter gelijk voor elke renner. De bonuspunten worden verdeeld over alle deelnemers die de betreffende renner in hun team hebben. Een voorbeeldje: je hebt Joop Zoetemelk in je team. Vier andere deelnemers hebben Joop ook. Joop wint een etappe en iedereen met Zoetemelk in zijn team krijgt 25 basispunten. De bonuspunten (100) worden verdeeld over vijf deelnemers, en dus krijgt iedereen 25+20=45 punten. Derde wordt echter Jan Jansen en jij bent de enige met Jansen in zijn team. De basispunten zijn 10 en de bonus is 40, die jij in je eentje opstrijkt. Dat zijn in totaal 50 punten en dus levert de gok om Jansen te nemen je meer punten op dan de voorspelbare Zoetemelk.
    Je zult dus een afweging moeten maken tussen bekende namen, die in jouw ogen zeker een aantal punten scoren en onbekende namen, die veel punten op zouden kunnen leveren. Low risk/low reward tegen high risk/high reward dus.

    De bonusvragen zijn definitief komen te vervallen, is te tijdrovend.

    Puntentelling

    De bonuspunten worden dus gedeeld door het aantal deelnemers met dezelfde renner.

    ETAPPES

    Positie Basispunten Bonuspunten
    1 25 100
    2 15 60
    3 10 40
    4 8 32
    5 6 24
    6 5 20
    7 4 16
    8 3 12
    9 2 8
    10 1 4

    Renner uit je team finisht in de top tien. Punten na elke etappe.

    TUSSENTIJDSE KLASSEMENTEN

    Positie Basispunten Bonuspunten
    1 5 20
    2 4 16
    3 3 12
    4 2 8
    5 1 4

    Renner uit je team staat in de top vijf van de leiders, punten of bergtrui. Punten na elke etappe.

    EINDKLASSEMENTEN

    Positie Basispunten Bonuspunten

    1 75 300
    2 50 200
    3 40 160
    4 32 128
    5 25 100
    6 20 80
    7 16 64
    8 14 56
    9 12 48
    10 10 40

    Renner uit je team staat in de top tien van de leiders, punten en bergtrui. Punten enkel na de laatste etappe.

    Voor de beste jongeren en ploeg krijg je achteraf eventueel extra bonuspunten als die in de top 5 eindigen van het beste jongerenklassement en/of ploegenklassement
    Positie Punten
    1 200
    2 150
    3 100
    4 50
    5 25

    Voorbeeld dm:

    BOOM Lars
    ZOETEMELK Joop
    GESINK Robert
    OOMEN Sam
    VAN AERT Wout
    VAN EMDEN Jos
    KRUIJSWIJK Steven
    KUSS Sepp
    COLBRELLI Sonny
    BEVIN Patrick
    HIRSCHI Marc
    CHAMPOUSSIN Clément
    ULISSI Diego
    KÜNG Stefan
    GANNA Filippo

    POWLESS Neilson (jongere)

    Team Jumbo-Visma (team)

    Je kan je lijstje sturen naar [email protected] en dat moet voor 29-06-2022, 23:59u

    Deze deadline is echt keihard want anders redt ik het niet om alles op tijd te verwerken.

    Deelnemers
    1 Ab Normaal V
    2 arjenzvob V
    3 Arry1338 V
    4 arviidd V
    5 bastaix V
    6 Bertsu V
    7 Bonorrie V
    8 coolietje V
    9 danusz1986 V
    10 Drossard Kudus V
    11 Gerrit Glomser V
    12 hofsje V
    13 Ismail2000 V
    14 ivo001 V
    15 Jappe666 V
    16 John Berger V
    17 King Kelly V
    18 kokkie 1987 V
    19 Maillot a Pois V
    20 Mithrandir V
    21 Peter Post forever V
    22 pirazzi V
    23 Rabbiej V
    24 rahimns V
    25 Rene Hendrix V
    26 Reyn V
    27 SvenVDB V
    28 UnionWagtmans V
    29 vernis V
    30 Waaier 1 V
    31 Zwartebroekengeletrui V

    #820757

    De Teams

    Ab Normaal
    CARUSO Damiano
    GAUDU David
    GUEIRRERO Ruben
    MATTHEWS Michael
    PEDERSEN Mads
    PIDCOCK Thomas
    EWAN Caleb
    POGACAR Tadej
    SAGAN Peter
    THOMAS Geraint
    URÁN Rigoberto
    VAN AERT Wout
    VINGEGAARD Jonas
    VLASOV Aleksandr
    WOODS Michael

    arjenzvob
    CARUSO Damiano
    GUEIRRERO Ruben
    HOFSTETTER Hugo
    JUNGELS Bob
    KÄMNA Lennard
    LAFAY Victor
    MARTINEZ Daniele Felipe
    MOLLEMA Bauke
    PEDERSEN Mads
    PHILIPSEN Jasper
    POGACAR Tadej
    SAGAN Peter
    THOMAS Benjamin
    VAN AERT Wout
    WALSCHEID Max

    Arry1338
    CATTANEO Mattia
    EWAN Caleb
    GAUDU David
    HAIG Jack
    IZAGIRRE Ion
    KONRAD Patrick
    KUSS Sepp
    MOHORIČ Matej
    PINOT Thibaut
    POGACAR Tadej
    ROGLIČ Primož
    SAGAN Peter
    SCHACHMANN Maximilian
    VAN DER POEL Mathieu
    YATES Adam

    arviidd
    BARGUIL Warren
    CATTANEO Mattia
    GAUDU David
    JAKOBSEN Fabio
    KRISTOFF Alexander
    MAS Enric
    MOLLEMA Bauke
    O’CONNOR Ben
    PEDERSEN Mads
    PHILIPSEN Jasper
    POGACAR Tadej
    QUINTANA Nairo
    URÁN Rigoberto
    VAN AERT Wout
    VINGEGAARD Jonas

    bastaix
    BARDET Romain
    COSNEFROY Benoît
    GROENEWEGEN Dylan
    JAKOBSEN Fabio
    LUTSENKO Alexey
    PINOT Thibaut
    POGACAR Tadej
    POWLESS Neilson
    ROGLIČ Primož
    SAGAN Peter
    VAN AERT Wout
    VLASOV Aleksandr
    WOODS Michael

    Bertsu
    BARDET Romain
    CORT Magnus
    EWAN Caleb
    GUEIRRERO Ruben
    KÜNG Stefan
    PEDERSEN Mads
    PHILIPSEN Jasper
    PINOT Thibaut
    POGACAR Tadej
    ROGLIČ Primož
    THOMAS Geraint
    VAN AERT Wout
    VAN DER POEL Mathieu
    VINGEGAARD Jonas
    VLASOV Aleksandr

    Bonorrie
    BARDET Romain
    HAIG Jack
    JAKOBSEN Fabio
    KÜNG Stefan
    MARTINEZ Daniele Felipe
    PHILIPSEN Jasper
    PIDCOCK Thomas
    POGACAR Tadej
    QUINTANA Nairo
    ROGLIČ Primož
    THOMAS Geraint
    VAN AERT Wout
    VAN DER POEL Mathieu
    VINGEGAARD Jonas
    VLASOV Aleksandr

    coolietje
    BARDET Romain
    CICCONE Giulio
    CORT Magnus
    HOFSTETTER Hugo
    JAKOBSEN Fabio
    LUTSENKO Alexey
    MOHORIČ Matej
    O’CONNOR Ben
    PEDERSEN Mads
    POGACAR Tadej
    ROGLIČ Primož
    SAGAN Peter
    THOMAS Geraint
    VAN AERT Wout
    VAN DER POEL Mathieu

    danusz1986
    BARDET Romain
    CARUSO Damiano
    EWAN Caleb
    GUEIRRERO Ruben
    KÜNG Stefan
    MAS Enric
    O’CONNOR Ben
    PEDERSEN Mads
    PINOT Thibaut
    POGACAR Tadej
    ROGLIČ Primož
    SAGAN Peter
    THOMAS Geraint
    VAN AERT Wout
    VAN DER POEL Mathieu

    Drossard Kudus
    BARDET Romain
    GANNA Filippo
    HOULE Hugo
    JORGENSON Matteo
    KÜNG Stefan
    POGACAR Tadej
    ROGLIČ Primož
    SAGAN Peter
    STORER Michael
    TEUNS Dylan
    VAN AERT Wout
    VAN POPPEL Danny
    VLASOV Aleksandr

    Gerrit Glomser
    CARUSO Damiano
    EWAN Caleb
    GROENEWEGEN Dylan
    HOFSTETTER Hugo
    JAKOBSEN Fabio
    MAS Enric
    O’CONNOR Ben
    PHILIPSEN Jasper
    POGACAR Tadej
    ROGLIČ Primož
    VAN AERT Wout
    VINGEGAARD Jonas
    VLASOV Aleksandr
    WOODS Michael
    YATES Adam

    hofsje
    EWAN Caleb
    GANNA Filippo
    GROENEWEGEN Dylan
    HAIG Jack
    JAKOBSEN Fabio
    O’CONNOR Ben
    PEDERSEN Mads
    PHILIPSEN Jasper
    POGACAR Tadej
    ROGLIČ Primož
    VAN AERT Wout
    VAN DER POEL Mathieu
    VINGEGAARD Jonas
    VLASOV Aleksandr
    WOODS Michael

    Ismail2000
    GAUDU David
    JAKOBSEN Fabio
    MARTINEZ Daniele Felipe
    MOLLEMA Bauke
    PEDERSEN Mads
    PHILIPSEN Jasper
    PINOT Thibaut
    POGACAR Tadej
    ROGLIČ Primož
    THOMAS Geraint
    VAN AERT Wout
    VAN DER POEL Mathieu
    VINGEGAARD Jonas
    VLASOV Aleksandr
    WELLENS Tim

    ivo001
    GROENEWEGEN Dylan
    JAKOBSEN Fabio
    KÜNG Stefan
    MARTINEZ Daniele Felipe
    MOHORIČ Matej
    O’CONNOR Ben
    PEDERSEN Mads
    PHILIPSEN Jasper
    PINOT Thibaut
    POGACAR Tadej
    ROGLIČ Primož
    VAN AERT Wout
    VAN DER POEL Mathieu
    VINGEGAARD Jonas
    VLASOV Aleksandr

    Jappe666
    CARUSO Damiano
    JAKOBSEN Fabio
    MARTINEZ Daniele Felipe
    MAS Enric
    MATTHEWS Michael
    O’CONNOR Ben
    PEDERSEN Mads
    PINOT Thibaut
    POGACAR Tadej
    ROGLIČ Primož
    VAN AERT Wout
    VAN DER POEL Mathieu
    VINGEGAARD Jonas
    VLASOV Aleksandr
    WOODS Michael

    John Berger
    BARDET Romain
    BETTIOL Alberto
    GUEIRRERO Ruben
    JAKOBSEN Fabio
    KRON Andreas
    KÜNG Stefan
    LUTSENKO Alexey
    MOLLEMA Bauke
    PEDERSEN Mads
    PHILIPSEN Jasper
    POGACAR Tadej
    ROGLIČ Primož
    VAN AERT Wout
    VAN DER POEL Mathieu
    VINGEGAARD Jonas

    King Kelly
    CARUSO Damiano
    HONORÉ Mikkel Frølich
    JAKOBSEN Fabio
    KRISTOFF Alexander
    LEKNESSUND Andreas
    MOLLEMA Bauke
    MOZZATO Luca
    O’CONNOR Ben
    PHILIPSEN Jasper
    POGACAR Tadej
    ROGLIČ Primož
    STORER Michael
    VAN AERT Wout
    WOODS Michael
    YATES Adam

    kokkie 1987
    BARDET Romain
    KRISTOFF Alexander
    KÜNG Stefan
    MARTINEZ Daniele Felipe
    O’CONNOR Ben
    PEDERSEN Mads
    PHILIPSEN Jasper
    PINOT Thibaut
    POGACAR Tadej
    ROGLIČ Primož
    THOMAS Benjamin
    VAN AERT Wout
    VINGEGAARD Jonas
    VLASOV Aleksandr
    WOODS Michael

    Maillot a Pois
    CICCONE Giulio
    GANNA Filippo
    JAKOBSEN Fabio
    KÜNG Stefan
    MARTINEZ Daniele Felipe
    MATTHEWS Michael
    PEDERSEN Mads
    PHILIPSEN Jasper
    POGACAR Tadej
    QUINTANA Nairo
    STORER Michael
    VAN AERT Wout
    VINGEGAARD Jonas
    VLASOV Aleksandr
    ZIMMERMANN Georg

    Mithrandir
    BARGUIL Warren
    BISSEGGER Stefan
    CATTANEO Mattia
    DAINESE Alberto
    GANNA Filippo
    JAKOBSEN Fabio
    MADOUAS Valentin
    MATTHEWS Michael
    O’CONNOR Ben
    PHILIPSEN Jasper
    PINOT Thibaut
    POGACAR Tadej
    THOMAS Geraint
    VAN AERT Wout
    VLASOV Aleksandr

    Peter Post forever
    BARDET Romain
    CICCONE Giulio
    FUGLSANG Jakob
    KRON Andreas
    LUTSENKO Alexey
    MAS Enric
    MCNULTY Brandon
    O’CONNOR Ben
    POGACAR Tadej
    ROGLIČ Primož
    URÁN Rigoberto
    VAN AERT Wout
    VAN DER POEL Mathieu
    VINGEGAARD Jonas
    WELLENS Tim

    pirazzi
    GANNA Filippo
    JAKOBSEN Fabio
    KÜNG Stefan
    MARTINEZ Daniele Felipe
    MATTHEWS Michael
    PHILIPSEN Jasper
    POGACAR Tadej
    ROGLIČ Primož
    THOMAS Geraint
    VAN AERT Wout
    VAN BAARLE Dylan
    VAN DER POEL Mathieu
    VINGEGAARD Jonas
    VLASOV Aleksandr
    YATES Adam

    Rabbiej
    CARUSO Damiano
    GANNA Filippo
    GROENEWEGEN Dylan
    GUEIRRERO Ruben
    HOFSTETTER Hugo
    JAKOBSEN Fabio
    KÜNG Stefan
    O’CONNOR Ben
    PINOT Thibaut
    ROGLIČ Primož
    STORER Michael
    VAN AERT Wout
    VAN DER POEL Mathieu
    VINGEGAARD Jonas
    WELLENS Tim

    rahimns
    BARGUIL Warren
    BISSEGGER Stefan
    GAUDU David
    GROENEWEGEN Dylan
    JAKOBSEN Fabio
    LATOUR Pierre
    MARTIN Guillaume
    POGACAR Tadej
    ROGLIČ Primož
    THOMAS Geraint
    VAN AERT Wout
    VAN DER POEL Mathieu
    VINGEGAARD Jonas
    VLASOV Aleksandr
    YATES Adam
    Rene Hendrix
    BARDET Romain
    EWAN Caleb
    HAIG Jack
    JAKOBSEN Fabio
    MARTINEZ Daniele Felipe
    MATTHEWS Michael
    PHILIPSEN Jasper
    POGACAR Tadej
    ROGLIČ Primož
    VAN AERT Wout
    VAN DER POEL Mathieu
    VINGEGAARD Jonas
    VLASOV Aleksandr
    YATES Adam

    Reyn
    BARDET Romain
    EWAN Caleb
    GUEIRRERO Ruben
    JAKOBSEN Fabio
    MARTINEZ Daniele Felipe
    MATTHEWS Michael
    PHILIPSEN Jasper
    PIDCOCK Thomas
    PINOT Thibaut
    POGACAR Tadej
    ROGLIČ Primož
    VAN AERT Wout
    VAN DER POEL Mathieu
    VINGEGAARD Jonas
    VLASOV Aleksandr
    SvenVDB
    BARDET Romain
    CORT Magnus
    EWAN Caleb
    GAUDU David
    IZAGIRRE Ion
    JAKOBSEN Fabio
    PIDCOCK Thomas
    POGACAR Tadej
    ROGLIČ Primož
    STORER Michael
    TEUNS Dylan
    VAN AERT Wout
    VAN DER POEL Mathieu
    VINGEGAARD Jonas
    VLASOV Aleksandr

    UnionWagtmans
    BARDET Romain
    BISSEGGER Stefan
    FUGLSANG Jakob
    GROßSCHARTNER Felix
    GUEIRRERO Ruben
    JORGENSON Matteo
    LEKNESSUND Andreas
    MARTINEZ Daniele Felipe
    MCNULTY Brandon
    PEDERSEN Mads
    POGACAR Tadej
    ROGLIČ Primož
    VAN AERT Wout
    VAN DER POEL Mathieu
    VLASOV Aleksandr

    vernis
    CARUSO Damiano
    EWAN Caleb
    JAKOBSEN Fabio
    MARTINEZ Daniele Felipe
    MATTHEWS Michael
    O’CONNOR Ben
    PEDERSEN Mads
    PHILIPSEN Jasper
    POGACAR Tadej
    ROGLIČ Primož
    TEUNS Dylan
    THOMAS Geraint
    VAN AERT Wout
    VINGEGAARD Jonas
    VLASOV Aleksandr

    Waaier 1
    BARDET Romain
    COSNEFROY Benoît
    EWAN Caleb
    GAUDU David
    GROENEWEGEN Dylan
    HAIG Jack
    LUTSENKO Alexey
    MOZZATO Luca
    O’CONNOR Ben
    PHILIPSEN Jasper
    TEUNS Dylan
    THOMAS Geraint
    VLASOV Aleksandr
    WOODS Michael

    Zwartebroekengeletrui
    GROENEWEGEN Dylan
    JAKOBSEN Fabio
    LOUVEL Matis
    MARTINEZ Daniele Felipe
    MCNULTY Brandon
    PEDERSEN Mads
    POGACAR Tadej
    QUINTANA Nairo
    ROGLIČ Primož
    SCHULTZ Nick
    THOMAS Geraint
    URÁN Rigoberto
    VAN AERT Wout
    VAN DER POEL Mathieu
    VINGEGAARD Jonas

    #820758

    Hoe vaak is een renner gekozen:

    POGACAR Tadej 29
    VAN AERT Wout 29
    ROGLIČ Primož 25
    JAKOBSEN Fabio 21
    VINGEGAARD Jonas 21
    VLASOV Aleksandr 21
    VAN DER POEL Mathieu 19
    PHILIPSEN Jasper 18
    PEDERSEN Mads 16
    BARDET Romain 14
    O’CONNOR Ben 14
    MARTINEZ Daniele Felipe 13
    THOMAS Geraint 12
    EWAN Caleb 11
    PINOT Thibaut 11
    KÜNG Stefan 10
    CARUSO Damiano 8
    GROENEWEGEN Dylan 8
    GUEIRRERO Ruben 8
    MATTHEWS Michael 8
    WOODS Michael 8
    GAUDU David 7
    SAGAN Peter 7
    GANNA Filippo 6
    YATES Adam 6
    HAIG Jack 5
    LUTSENKO Alexey 5
    MAS Enric 5
    MOLLEMA Bauke 5
    STORER Michael 5
    HOFSTETTER Hugo 4
    PIDCOCK Thomas 4
    QUINTANA Nairo 4
    TEUNS Dylan 4
    URÁN Rigoberto 4
    BARGUIL Warren 3
    BISSEGGER Stefan 3
    CATTANEO Mattia 3
    CICCONE Giulio 3
    CORT Magnus 3
    KRISTOFF Alexander 3
    MCNULTY Brandon 3
    MOHORIČ Matej 3
    WELLENS Tim 3
    COSNEFROY Benoît 2
    FUGLSANG Jakob 2
    IZAGIRRE Ion 2
    JORGENSON Matteo 2
    KRON Andreas 2
    LEKNESSUND Andreas 2
    MOZZATO Luca 2
    THOMAS Benjamin 2
    BETTIOL Alberto 1
    DAINESE Alberto 1
    GROßSCHARTNER Felix 1
    HONORÉ Mikkel Frølich 1
    HOULE Hugo 1
    JUNGELS Bob 1
    KÄMNA Lennard 1
    KONRAD Patrick 1
    KUSS Sepp 1
    LAFAY Victor 1
    LATOUR Pierre 1
    LOUVEL Matis 1
    MADOUAS Valentin 1
    MARTIN Guillaume 1
    POWLESS Neilson 1
    SCHACHMANN Maximilian 1
    SCHULTZ Nick 1
    VAN BAARLE Dylan 1
    VAN POPPEL Danny 1
    WALSCHEID Max 1
    ZIMMERMANN Georg 1

    #820759

    De gekozen renners op Alfabetische volgorde

    BARDET Romain
    BARGUIL Warren
    BETTIOL Alberto
    BISSEGGER Stefan
    CARUSO Damiano
    CATTANEO Mattia
    CICCONE Giulio
    CORT Magnus
    COSNEFROY Benoît
    DAINESE Alberto
    EWAN Caleb
    FUGLSANG Jakob
    GANNA Filippo
    GAUDU David
    GROENEWEGEN Dylan
    GROßSCHARTNER Felix
    GUEIRRERO Ruben
    HAIG Jack
    HOFSTETTER Hugo
    HONORÉ Mikkel Frølich
    HOULE Hugo
    IZAGIRRE Ion
    JAKOBSEN Fabio
    JORGENSON Matteo
    JUNGELS Bob
    KÄMNA Lennard
    KONRAD Patrick
    KRISTOFF Alexander
    KRON Andreas
    KÜNG Stefan
    KUSS Sepp
    LAFAY Victor
    LATOUR Pierre
    LEKNESSUND Andreas
    LOUVEL Matis
    LUTSENKO Alexey
    MADOUAS Valentin
    MARTIN Guillaume
    MARTINEZ Daniele Felipe
    MAS Enric
    MATTHEWS Michael
    MCNULTY Brandon
    MOHORIČ Matej
    MOLLEMA Bauke
    MOZZATO Luca
    O’CONNOR Ben
    PEDERSEN Mads
    PHILIPSEN Jasper
    PIDCOCK Thomas
    PINOT Thibaut
    POGACAR Tadej
    POWLESS Neilson
    QUINTANA Nairo
    ROGLIČ Primož
    SAGAN Peter
    SCHACHMANN Maximilian
    SCHULTZ Nick
    STORER Michael
    TEUNS Dylan
    THOMAS Benjamin
    THOMAS Geraint
    URÁN Rigoberto
    VAN AERT Wout
    VAN BAARLE Dylan
    VAN DER POEL Mathieu
    VAN POPPEL Danny
    VINGEGAARD Jonas
    VLASOV Aleksandr
    WALSCHEID Max
    WELLENS Tim
    WOODS Michael
    YATES Adam
    ZIMMERMANN Georg

    #820760

    4.

    #820761

    Goedenavond, dank voor de uitnodiging!
    🐝

    #820763

    Leuk. Ik doe weer mee!

    #820776

    Team Reyn doet ook graag weer mee

    #820781

    Bertsu ook weer graag, super Rahims!

    #820783

    Ik doe heel graag weer mee

    #820785

    Ik doe graag mee.

    #820787

    Ik doe graag weer mee

    #820789

    Ik ben ook opnieuw van de partij

    #820791

    Ik ben ook weer van de partij

    #820795

    Leuk spel Rahimns, ik doe graag mee

    #820796

    Ik doe weer graag mee

    #820799

    Bonorrie gaat proberen het beter te doen dan tijdens de Giro.
    Speel graag mee met je leuke spel Rahimns

    #820800

    Ik doe ook mee :)

    #820801

    Ik ben er ook graag bij. Leuk dat je het weer organiseert.

    #820802

    Ik zou ook graag eens een poging wagen.

    #820803

    Doe ook graag terug mee !

    #820804

    Ik doe ook graag weer mee.

    #820805

    Ik doe ook graag terug mee.

    #820813

    Ik wil ook weer mee doen

    #820815

    Ik ook graag

25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 122)

Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.

Headlines