Wielerflits Grandtour spel: Vuelta 2019 – de uitslagen

|

Wielrennen en wielernieuws op WielerFlits Wielerforum Wielerspellen Overige wielerspellen Wielerflits Grandtour spel: Vuelta 2019 – de uitslagen

25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 189)
  • #496736

    De deelnemers:
    1e divisie
    Coolietje
    Davidavid
    erveedeeee
    Ezequiel
    Ezra
    hartstikkebedankt
    Ilfuego
    Ismail2000
    John Berger
    joske47
    Kievit
    Krypton
    Milsen
    OHBnibbik
    OliverNaesen
    PeterPostForever
    Pirazzi
    Queso
    Rahimns
    Reyn
    Rimenno
    ruudenkit
    Tiesw
    Waggie
    Zwartebroekengeletrui

    2e divisie
    Ab Normaal
    Arry1337
    Arvidd
    bastaix
    Bode80
    Dustin
    dutch0302
    Gerrit Glomser
    Honderdprocent
    Ivo001
    KimJungPoels
    Kokkie1975
    Laatste man
    Leor16
    Luuk66
    Luuuuuuukk
    Maartz
    Mithrandir.
    Random wielerliefhebber
    Rembo
    Robin5887
    Sammysosa
    Shyguy
    SvenVDB
    TLJCAMPS

    3e divisie
    bbflood1
    Bertsu
    Billi
    Chaba
    daan dijkema
    fondista
    hofsje
    hoogst21
    iMrChris
    JvdBrink
    Kooltje
    Lennert
    Maarten Hartong
    Martinho237
    Minipup
    Skippah050
    sputterende spurter
    Thibaux
    Twiebol

    Deelnameformulieren zijn verstuurd, deze moeten voor vrijdagavond 23 Augustus 22:00 teruggestuurd zijn.

    LET OP, AANPASSING !!!: 2e en 3e divisie: spelregels

    In de 2e divisie mogen 15 renners worden gekozen. Wel is er een restrictie.
    Na de bekendmaking van de deelnemerslijst wordt in de 2e reactiebox een lijst van 25 renners geplaatst. Van deze 25 toprenners mogen er maximaal 5 worden gekozen. De overige 10 moeten dus bestaan uit renners die niet in deze lijst staan.

    Verder zijn er dus geen bonusvragen en kan er wel nog extra worden gescoord door de keuze van een beste jongere. (Dit dus buiten de 15 renners) Hiervoor krijg je achteraf ook extra punten alsmede voor beste ploeg.

    tiebreaker: Hoeveel van de 176 startende wielrenners rijden deze ronde uit

    De regels voor de 3e divisie zijn hetzelfde als die van de 2e divisie alleen zijn daar geen extra bonuspunten te scoren voor beste jongere en team.

    #496737

    De lijst van 25: deelnemers van de 2e en 3e divisie mogen uit deze lijst max 5 namen kiezen:

    ARU Fabio
    BAUHAUS Phil
    BENNETT Sam
    BEVIN Patrick
    BOASSON HAGEN Edvald
    CARAPAZ Richard
    DEGENKOLB John
    FORMOLO Davide
    FUGLSANG Jakob
    GAVIRIA Fernando
    JAKOBSEN Fabio
    KELDERMAN Wilco
    KNOX James
    KRUIJSWIJK Steven
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MAJKA Rafał
    MEZGEC Luka
    POELS Wout
    POGAČAR Tadej
    QUINTANA Nairo
    ROGLIČ Primož
    SARREAU Marc
    URÁN Rigoberto
    VALVERDE Alejandro
    WALSCHEID Max

    #496739

    TEAMS 1e DIVISIE

    Coolietje
    BENNETT Sam
    CHAVES Esteban
    GAVIRIA Fernando
    GEOGHEGAN HART Tao
    GILBERT Philippe
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MEZGEC Luka
    RESTREPO Jhonathan
    RICHEZE Max
    RODRÍGUEZ Óscar
    ROGLIČ Primož
    ROJAS Jose Joaquin
    SARREAU Marc
    VALVERDE Alejandro

    Davidavid
    BENNETT Sam
    CARAPAZ Richard
    FORMOLO Davide
    GEOGHEGAN HART Tao
    GILBERT Philippe
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MEZGEC Luka
    NIEVE Mikel
    POELS Wout
    ROGLIČ Primož
    SÁNCHEZ Luis León
    ŠTYBAR Zdeněk
    TEUNS Dylan
    VALVERDE Alejandro

    erveedeeee
    BENNETT Sam
    CHAVES Esteban
    DEGENKOLB John
    KRUIJSWIJK Steven
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MAJKA Rafał
    MEZGEC Luka
    PERNSTEINER Hermann
    POGAČAR Tadej
    QUINTANA Nairo
    URÁN Rigoberto
    ROGLIČ Primož
    VALVERDE Alejandro
    VENTURINI Clément

    Ezequiel
    ARU Fabio
    BENNETT Sam
    GAVIRIA Fernando
    GILBERT Philippe
    HIGUITA Sergio
    IZAGIRRE Ion
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MAJKA Rafał
    MARTÍNEZ Daniel Felipe
    MEZGEC Luka
    POELS Wout
    ROGLIČ Primož
    TEUNS Dylan
    VALVERDE Alejandro

    Ezra 
    ARU Fabio
    BENNETT Sam
    BOASSON-HAGEN Edvald
    GAVIRIA Fernando
    GEOGHEGAN HART Tao
    KRUIJSWIJK Steven
    LATOUR Pierre
    MAJKA Rafał
    POELS Wout
    POGAČAR Tadej
    QUINTANA Nairo
    RODRÍGUEZ Óscar
    ROGLIČ Primož
    URÁN Rigoberto
    VALVERDE Alejandro

    hartstikkebedankt
    BENNETT Sam
    GEOGHEGAN HART Tao
    FORMOLO Davide
    GAVIRIA Fernando
    GILBERT Philippe
    HIGUITA Sergio
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MAJKA Rafał
    MEZGEC Luka
    POGAČAR Tadej
    QUINTANA Nairo
    ROGLIČ Primož
    SARREAU Marc
    URÁN Rigoberto
    VALVERDE Alejandro

    Ilfuego
    ARANBURU Alex
    BENNETT Sam
    CHAVES Esteban
    FORMOLO Davide
    GAVIRIA Fernando
    GEOGHEGAN HART Tao
    GILBERT Philippe
    JAKOBSEN Fabio
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MAJKA Rafał
    POGAČAR Tadej
    QUINTANA Nairo
    ROGLIČ Primož
    URÁN Rigoberto
    VALVERDE Alejandro

    Ismail2000
    ATAPUMA Darwin
    BENNETT Sam
    GAVIRIA Fernando
    HIGUITA Sergio
    JAKOBSEN Fabio
    KELDERMAN Wilco
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MAJKA Rafał
    MEZGEC Luka
    POGAČAR Tadej
    RODRÍGUEZ Óscar
    ROGLIČ Primož
    TEUNS Dylan
    VALVERDE Alejandro

    John Berger
    BENNETT Sam
    CHAVES Esteban
    DEGENKOLB John
    GAVIRIA Fernando
    GHEBREIGZABHIER Amanuel
    GILBERT Philippe
    HERRADA Jesús
    HIGUITA Sergio
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MARTÍNEZ Daniel Felipe
    POGAČAR Tadej
    ROGLIČ Primož
    SÁNCHEZ Luis León
    TEUNS Dylan
    VALVERDE Alejandro

    joske47
    ARU Fabio
    BENNETT Sam
    GAVIRIA Fernando
    GEOGHEGAN HART Tao
    GILBERT Philippe
    HIGUITA Sergio
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MAJKA Rafał
    MEZGEC Luka
    POELS Wout
    POGAČAR Tadej
    QUINTANA Nairo
    ROGLIČ Primož
    TEUNS Dylan
    VALVERDE Alejandro

    Kievit
    BENNETT Sam
    CHAVES Esteban
    GAVIRIA Fernando
    GEOGHEGAN HART Tao
    GILBERT Philippe
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    POGAČAR Tadej
    QUINTANA Nairo
    RODRÍGUEZ Óscar
    ROGLIČ Primož
    SARREAU Marc
    TEUNS Dylan
    URÁN Rigoberto
    VALVERDE Alejandro

    Krypton
    ABERASTURI Jon
    BENNETT Sam
    GAVIRIA Fernando
    GEOGHEGAN HART Tao
    GILBERT Philippe
    JAKOBSEN Fabio
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MEZGEC Luka
    POGAČAR Tadej
    QUINTANA Nairo
    ROGLIČ Primož
    TEUNS Dylan
    URÁN Rigoberto
    VALVERDE Alejandro

    Milsen
    ARU Fabio
    BENNETT Sam
    GEOGHEGAN HART Tao
    HIGUITA Sergio
    KING Ben
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MEZGEC Luka
    NIEVE Mikel
    POGAČAR Tadej
    RODRÍGUEZ Óscar
    ROGLIČ Primož
    TEUNS Dylan
    VALVERDE Alejandro
    WALSCHEID Max

    OHBnibbik
    ARU Fabio
    BAUHAUS Phil
    BENNETT Sam
    CARTHY Hugh
    GAVIRIA Fernando
    GHEBREIGZABHIER Amanuel
    JAKOBSEN Fabio
    MAJKA Rafał
    MEZGEC Luka
    PADUN Mark
    POELS Wout
    ROGLIČ Primož
    URÁN Rigoberto
    VALVERDE Alejandro
    VENTURINI Clément

    OliverNaesen
    BENNETT Sam
    DEGENKOLB John
    GAVIRIA Fernando
    GILBERT Philippe
    JAKOBSEN Fabio
    KRUIJSWIJK Steven
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MEZGEC Luka
    POELS Wout
    POGAČAR Tadej
    QUINTANA Nairo
    ROGLIČ Primož
    TEUNS Dylan
    URÁN Rigoberto
    VALVERDE Alejandro

    PeterPostForever
    BENNETT Sam
    BEVIN Patrick
    FRAILE Omar
    GAVIRIA Fernando
    IZAGIRRE Ion
    JAKOBSEN Fabio
    KNOX James
    LÓPEZ Miguel Ángel
    NAVARRO Daniel
    NIEVE Mikel
    ROGLIČ Primož
    SOLER Marc
    URÁN Rigoberto
    VALVERDE Alejandro
    VAN DER SANDE Tosh

    Pirazzi
    ARANBURU Alex
    BENNETT Sam
    GEOGHEGAN HART Tao
    JAKOBSEN Fabio
    KRUIJSWIJK Steven
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MARTÍNEZ Daniel Felipe
    MEZGEC Luka
    POELS Wout
    POWLESS Neilson
    QUINTANA Nairo
    ROGLIČ Primož
    SARREAU Marc
    URÁN Rigoberto
    VALVERDE Alejandro

    Queso
    ARANBURU Alex
    ARU Fabio
    BENNETT Sam
    FUGLSANG Jakob
    GAVIRIA Fernando
    GILBERT Philippe
    HIGUITA Sergio
    JAKOBSEN Fabio
    KELDERMAN Wilco
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MAJKA Rafał
    MEZGEC Luka
    POELS Wout
    ROGLIČ Primož
    VALVERDE Alejandro

    Rahimns
    ARU Fabio
    BENNETT Sam
    CHAVES Esteban
    FUGLSANG Jakob
    GAVIRIA Fernando
    GEOGHEGAN HART Tao
    HIGUITA Sergio
    KELDERMAN Wilco
    KNOX James
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MEZGEC Luka
    QUINTANA Nairo
    ROGLIČ Primož
    VALVERDE Alejandro
    WALSCHEID Max

    Reyn
    BENNETT Sam
    BOASSON-HAGEN Edvald
    CHAVES Esteban
    DEGENKOLB John
    GAVIRIA Fernando
    GILBERT Philippe
    JAKOBSEN Fabio
    KRUIJSWIJK Steven
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MEZGEC Luka
    POELS Wout
    POGAČAR Tadej
    QUINTANA Nairo
    ROGLIČ Primož
    VALVERDE Alejandro

    Rimenno
    BENNETT Sam
    DE GENDT Thomas
    FORMOLO Davide
    FUGLSANG Jakob
    GAVIRIA Fernando
    GEOGHEGAN HART Tao
    JAKOBSEN Fabio
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MAJKA Rafał
    POGAČAR Tadej
    ROGLIČ Primož
    SÁNCHEZ Luis León
    VALVERDE Alejandro
    WALSCHEID Max

    ruudenkit
    BENNETT Sam
    CHAVES Esteban
    DE GENDT Thomas
    DEGENKOLB John
    GAVIRIA Fernando
    HIGUITA Sergio
    KRUIJSWIJK Steven
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MAJKA Rafał
    MEZGEC Luka
    POGAČAR Tadej
    QUINTANA Nairo
    ROGLIČ Primož
    URÁN Rigoberto
    VALVERDE Alejandro

    Tiesw
    BENNETT Sam
    CHAVES Esteban
    GAVIRIA Fernando
    HERRADA Jesús
    HIGUITA Sergio
    JAKOBSEN Fabio
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MEZGEC Luka
    POELS Wout
    POGAČAR Tadej
    ROGLIČ Primož
    SARREAU Marc
    TEUNS Dylan
    URÁN Rigoberto
    VALVERDE Alejandro

    Waggie
    ABERASTURI Jon
    BENNETT Sam
    CHAVES Esteban
    FUGLSANG Jakob
    GAVIRIA Fernando
    GROßSCHARTNER Felix
    HIGUITA Sergio
    JAKOBSEN Fabio
    KRUIJSWIJK Steven
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MAJKA Rafał
    POELS Wout
    POGAČAR Tadej
    ROGLIČ Primož
    VALVERDE Alejandro

    Zwartebroekengeletrui
    ARU Fabio
    BENNETT George
    BENNETT Sam
    CHAVES Esteban
    FORMOLO Davide
    GAVIRIA Fernando
    JAKOBSEN Fabio
    KRUIJSWIJK Steven
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MEZGEC Luka
    POELS Wout
    QUINTANA Nairo
    ROGLIČ Primož
    SARREAU Marc
    VALVERDE Alejandro

    #496740

    TEAMS 2e DIVISIE

    Ab Normaal
    ABERASTURI Jon
    ARANBURU Alex
    BENNETT Sam
    CHAVES Esteban
    GAVIRIA Fernando
    GEOGHEGAN HART Tao
    GILBERT Philippe
    HIGUITA Sergio
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MARTÍNEZ Daniel Felipe
    NIEVE Mikel
    RODRÍGUEZ Óscar
    ROGLIČ Primož
    VALVERDE Alejandro

    Arry1337
    BENNETT George
    BENNETT Sam
    CHAVES Esteban
    GEOGHEGAN HART Tao
    GILBERT Philippe
    GUERREIRO Ruben
    JAKOBSEN Fabio
    LATOUR Pierre
    MARTÍNEZ Daniel Felipe
    PADUN Mark
    POELS Wout
    ROGLIČ Primož
    ŠTYBAR Zdeněk
    VALVERDE Alejandro
    VAN DER SANDE Tosh

    Arvidd
    ABERASTURI Jon
    ARANBURU Alex
    ARNDT Nikias
    BATTAGLIN Enrico
    BENNETT Sam
    CHAVES Esteban
    DE GENDT Thomas
    HIGUITA Sergio
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MEZGEC Luka
    NIEVE Mikel
    ROGLIČ Primož
    TEUNS Dylan
    VALVERDE Alejandro
    VENTURINI Clément

    bastaix
    BENNETT George
    BENNETT Sam
    CARTHY Hugh
    CHAVES Esteban
    GEOGHEGAN HART Tao
    HIGUITA Sergio
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MARTÍNEZ Daniel Felipe
    NIEVE Mikel
    POGAČAR Tadej
    ROGLIČ Primož
    SAJNOK Szymon
    SÁNCHEZ Luis León
    VALVERDE Alejandro

    Bode80
    BENNETT Sam
    CARTHY Hugh
    CHAVES Esteban
    GEOGHEGAN HART Tao
    GILBERT Philippe
    HIGUITA Sergio
    IZAGIRRE Ion
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    NIEVE Mikel
    POELS Wout
    RODRÍGUEZ Óscar
    ROGLIČ Primož
    ROJAS Jose Joaquin
    VALVERDE Alejandro

    Dustin
    ABERASTURI Jon
    ARANBURU Alex
    BENNETT Sam
    CARTHY Hugh
    GAVIRIA Fernando
    GEOGHEGAN HART Tao
    HIGUITA Sergio
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MARTÍNEZ Daniel Felipe
    NIEVE Mikel
    RODRÍGUEZ Óscar
    ROGLIČ Primož
    VALVERDE Alejandro
    VENTURINI Clément

    dutch0302
    BENNETT Sam
    CARTHY Hugh
    CHAVES Esteban
    DE GENDT Thomas
    GEOGHEGAN HART Tao
    HIGUITA Sergio
    IZAGIRRE Ion
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    POGAČAR Tadej
    RODRÍGUEZ Óscar
    ROGLIČ Primož
    TEUNS Dylan
    VALVERDE Alejandro

    Gerrit Glomser
    BEVIN Patrick
    DE GENDT Thomas
    GEOGHEGAN HART Tao
    IZAGIRRE Ion
    KIRYIENKA Vasil
    LUDVIGSSON Tobias
    MAJKA Rafał
    MARTIN Tony
    MARTÍNEZ Daniel Felipe
    OLIVEIRA Nelson
    POGAČAR Tadej
    ROGLIČ Primož
    TEUNS Dylan
    URÁN Rigoberto
    VAN GARDEREN Tejay

    Honderdprocent
    BEVIN Patrick
    CHAVES Esteban
    DEGENKOLB John
    EDET Nicolas
    GESINK Robert
    GILBERT Philippe
    GUERREIRO Ruben
    HIGUITA Sergio
    IZAGIRRE Ion
    LATOUR Pierre
    PADUN Mark
    QUINTANA Nairo
    ROGLIČ Primož
    VALVERDE Alejandro
    VAN GARDEREN Tejay

    Ivo001
    ABERASTURI Jon
    BENNETT Sam
    CARTHY Hugh
    CHAVES Esteban
    GAVIRIA Fernando
    GEOGHEGAN HART Tao
    HIGUITA Sergio
    IZAGIRRE Ion
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MARTÍNEZ Daniel Felipe
    ROGLIČ Primož
    SAJNOK Szymon
    THEUNS Edward
    VALVERDE Alejandro
    VAN DER SANDE Tosh

    KimJungPoels
    ARANBURU Alex
    BENNETT Sam
    CARTHY Hugh
    CHAVES Esteban
    FORMOLO Davide
    HIGUITA Sergio
    IZAGIRRE Ion
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    PADUN Mark
    RODRÍGUEZ Óscar
    ROGLIČ Primož
    TEUNS Dylan
    THEUNS Edward
    VALVERDE Alejandro

    Kokkie1975
    ARANBURU Alex
    BENNETT Sam
    CHAVES Esteban
    DE GENDT Thomas
    GAVIRIA Fernando
    HERRADA Jesús
    HIGUITA Sergio
    IZAGIRRE Ion
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MARTÍNEZ Daniel Felipe
    NIEVE Mikel
    RODRÍGUEZ Óscar
    ROGLIČ Primož
    VALVERDE Alejandro

    Laatste man
    CARTHY Hugh
    CHAVES Esteban
    DE LA CRUZ David
    GEOGHEGAN HART Tao
    HENAO Sergio
    HIGUITA Sergio
    IZAGIRRE Ion
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    NIEVE Mikel
    QUINTANA Nairo
    ROGLIČ Primož
    TEUNS Dylan
    URÁN Rigoberto
    VALVERDE Alejandro

    Leor16 
    ARANBURU Alex
    BATTAGLIN Enrico
    CHAVES Esteban
    DE GENDT Thomas
    DE LA CRUZ David
    HIGUITA Sergio
    IZAGIRRE Ion
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MAJKA Rafał
    MARTÍNEZ Daniel Felipe
    RODRÍGUEZ Óscar
    ROGLIČ Primož
    URÁN Rigoberto
    VALVERDE Alejandro

    Luuk66
    BENNETT Sam
    CHAVES Esteban
    FORMOLO Davide
    GEOGHEGAN HART Tao
    GROßSCHARTNER Felix
    HIGUITA Sergio
    KING Ben
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MARTÍNEZ Daniel Felipe
    MEZGEC Luka
    NIEVE Mikel
    ROGLIČ Primož
    TEUNS Dylan
    THEUNS Edward

    Luuuuuuukk
    ABERASTURI Jon
    ARANBURU Alex
    BENNETT Sam
    CARTHY Hugh
    CHAVES Esteban
    DE GENDT Thomas
    GILBERT Philippe
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MEZGEC Luka
    RODRÍGUEZ Óscar
    ROGLIČ Primož
    TEUNS Dylan
    VALVERDE Alejandro
    VENTURINI Clément

    Maartz
    ABERASTURI Jon
    BENNETT Sam
    CARTHY Hugh
    CHAVES Esteban
    DE GENDT Thomas
    GEOGHEGAN HART Tao
    GILBERT Philippe
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MEZGEC Luka
    RODRÍGUEZ Óscar
    ROGLIČ Primož
    TEUNS Dylan
    THEUNS Edward
    VALVERDE Alejandro
    VENTURINI Clément

    Mithrandir.
    ARANBURU Alex
    CARTHY Hugh
    DEGENKOLB John
    GEOGHEGAN HART Tao
    GILBERT Philippe
    HIGUITA Sergio
    KNOX James
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MARTÍNEZ Daniel Felipe
    MUHLBERGER Gregor
    PADUN Mark
    POGAČAR Tadej
    RODRÍGUEZ Óscar
    ROGLIČ Primož
    TEUNS Dylan

    Random wielerliefhebber
    ABERASTURI Jon
    BENNETT George
    BENNETT Sam
    BRAMBILLA Gianluca
    CHAVEZ Esteban
    FUGLSANG Jakob
    GEOGHEGAN HART Tao
    IZAGIRRE Ion
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MAJKA Rafał
    NIEVE Mikel
    ROGLIČ Primož
    URÁN Rigoberto
    VENTURINI Clément

    Rembo
    ABERASTURI Jon
    ARANBURU Alex
    BENNETT Sam
    CARTHY Hugh
    CHAVES Esteban
    GEOGHEGAN HART Tao
    HIGUITA Sergio
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MARTÍNEZ Daniel Felipe
    NIEVE Mikel
    POGAČAR Tadej
    ROGLIČ Primož
    TEUNS Dylan
    VALVERDE Alejandro
    VENTURINI Clément

    Robin5887
    ARANBURU Alex
    BENNETT Sam
    BRAMBILLA Gianluca
    CHAVES Esteban
    GAVIRIA Fernando
    GEOGHEGAN HART Tao
    GILBERT Philippe
    IZAGIRRE Ion
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MARTÍNEZ Daniel Felipe
    RODRÍGUEZ Óscar
    ROGLIČ Primož
    TEUNS Dylan
    VALVERDE Alejandro

    Sammysosa
    CARTHY Hugh
    CHAVES Esteban
    GILBERT Philippe
    HIGUITA Sergio
    IZAGIRRE Ion
    KING Ben
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MEZGEC Luka
    PADUN Mark
    QUINTANA Nairo
    RODRÍGUEZ Óscar
    ROGLIČ Primož
    ROJAS Jose Joaquin
    VALVERDE Alejandro

    Shyguy
    ABERASTURI Jon
    BENNETT George
    BENNETT Sam
    BRAMBILLA Gianluca
    GAVIRIA Fernando
    GEOGHEGAN HART Tao
    GILBERT Philippe
    HERRADA Jesús
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    POELS Wout
    ROGLIČ Primož
    SÁNCHEZ Luis León
    TEUNS Dylan
    VAN GARDEREN Tejay

    SvenVDB
    BENNETT Sam
    CARTHY Hugh
    CHAVES Esteban
    GAVIRIA Fernando
    GEOGHEGAN HART Tao
    GILBERT Philippe
    HIGUITA Sergio
    IZAGIRRE Ion
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    ROGLIČ Primož
    SOLER Marc
    TEUNS Dylan
    VALVERDE Alejandro
    VENTURINI Clément

    TLJCAMPS
    BENNETT Sam
    CHAVES Esteban
    DE GENDT Thomas
    GEOGHEGAN HART Tao
    GILBERT Philippe
    HERRADA Jesús
    HIGUITA Sergio
    IZAGIRRE Ion
    KING Ben
    KRUIJSWIJK Steven
    LÓPEZ Miguel Ángel
    ROGLIČ Primož
    TEUNS Dylan
    VALVERDE Alejandro
    VENTURINI Clément

    TEAMS 3e DIVISIE

    bbflood1
    GEOGHEGAN HART Tao
    HERRADA Jesús
    HIGUITA Sergio
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MARTÍNEZ Daniel Felipe
    NIEVE Mikel
    PADUN Mark
    POGAČAR Tadej
    RODRÍGUEZ Óscar
    ROGLIČ Primož
    THEUNS Edward
    TOUZE Damien
    URÁN Rigoberto
    VALVERDE Alejandro

    Bertsu 
    ABERASTURI Jon
    BENNETT Sam
    CHAVES Esteban
    DE GENDT Thomas
    GAVIRIA Fernando
    GEOGHEGAN HART Tao
    GILBERT Philippe
    HIGUITA Sergio
    IZAGIRRE Ion
    LATOUR Pierre
    NIEVE Mikel
    RODRÍGUEZ Óscar
    ROGLIČ Primož
    URÁN Rigoberto
    VALVERDE Alejandro

    Billi
    ABERASTURI Jon
    ARANBURU Alex
    BENNETT Sam
    CARTHY Hugh
    DE GENDT Thomas
    DOULL Owain
    GAVIRIA Fernando
    GILBERT Philippe
    HIGUITA Sergio
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MARTÍNEZ Daniel Felipe
    ROGLIČ Primož
    SÁNCHEZ Luis León
    VALVERDE Alejandro
    VENTURINI Clément

    danusz1986
    BENNETT Sam
    CARTHY Hugh
    CHAVES Esteban
    CONTI Valerio
    DE GENDT Thomas
    GEOGHEGAN HART Tao
    IZAGIRRE Ion
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MARTÍNEZ Daniel Felipe
    ROGLIČ Primož
    SÁNCHEZ Luis León
    TEUNS Dylan
    THEUNS Edward
    URÁN Rigoberto
    VALVERDE Alejandro

    fondista
    CARTHY Hugh
    CHAVES Esteban
    GEOGHEGAN HART Tao
    GHEBREIGZABHIER Amanuel
    GILBERT Philippe
    HIGUITA Sergio
    IZAGIRRE Ion
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MEZGEC Luka
    PADUN Mark
    POGAČAR Tadej
    ROGLIČ Primož
    ROJAS Jose Joaquin
    THEUNS Edward
    VALVERDE Alejandro

    Hofsje
    ABERASTURI Jon
    ARANBURU Alex
    BENNETT Sam
    CHAVES Esteban
    GAVIRIA Fernando
    GEOGHEGAN HART Tao
    GILBERT Philippe
    GROßSCHARTNER Felix
    HIGUITA Sergio
    KRUIJSWIJK Steven
    LATOUR Pierre
    RODRÍGUEZ Óscar
    ROGLIČ Primož
    THEUNS Edward
    VALVERDE Alejandro

    Hoogst21
    ABERASTURI Jon
    BENNETT Sam
    GEOGHEGAN HART Tao
    HIGUITA Sergio
    KELDERMAN Wilco
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MARTÍNEZ Daniel Felipe
    RODRÍGUEZ Óscar
    ROGLIČ Primož
    TEUNS Dylan
    THEUNS Edward
    TOUZE Damien
    VALVERDE Alejandro
    VENTURINI Clément

    iMrChris
    BENNETT Sam
    CHAVES Esteban
    BATTAGLIN Enrico
    GEOGHEGAN HART Tao
    BENNETT George
    CARTHY Hugh
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MEINTJES Louis
    MEZGEC Luka
    ROGLIČ Primož
    TEUNS Dylan
    VALVERDE Alejandro
    VAN GARDEREN Tejay
    VENTURINI Clément

    JvdBrink
    ARANBURU Alex
    ARNDT Nikias
    DEGENKOLB John
    GEOGHEGAN HART Tao
    GILBERT Philippe
    LATOUR Pierre
    MEZGEC Luka
    PADUN Mark
    RODRÍGUEZ Óscar
    ROGLIČ Primož
    SÁNCHEZ Luis León
    TEUNS Dylan
    URÁN Rigoberto
    VALVERDE Alejandro
    VENTURINI Clément

    Lennert

    CHAVES Esteban
    DE GENDT Thomas
    DE LA CRUZ David
    FRAILE Omar
    JAKOBSEN Fabio
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MAJKA Rafał
    PADUN Mark
    ROGLIČ Primož
    ŠTYBAR Zdeněk
    TEUNS Dylan
    THEUNS Edward
    VALVERDE Alejandro

    Maarten Hartong
    ARANBURU Alex
    BENNETT Sam
    CHAVES Esteban
    GEOGHEGAN HART Tao
    GILBERT Philippe
    IZAGIRRE Ion
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MARTÍNEZ Daniel Felipe
    MEZGEC Luka
    RODRÍGUEZ Óscar
    ROGLIČ Primož
    TEUNS Dylan
    VALVERDE Alejandro
    VENTURINI Clément

    Martinho237
    ABERASTURI Jon
    ARANBURU Alex
    BENNETT Sam
    GEOGHEGAN HART Tao
    HIGUITA Sergio
    KOCH Jonas
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MARTÍNEZ Daniel Felipe
    RODRÍGUEZ Óscar
    ROGLIČ Primož
    THEUNS Edward
    URÁN Rigoberto
    VALVERDE Alejandro
    VENTURINI Clément

    Minipup
    ABERASTURI Jon
    BENNETT Sam
    CHAVES Esteban
    GAVIRIA Fernando
    GEOGHEGAN HART Tao
    GILBERT Philippe
    HIGUITA Sergio
    IZAGIRRE Ion
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    ROGLIČ Primož
    TEUNS Dylan
    THEUNS Edward
    VALVERDE Alejandro
    VENTURINI Clément

    Skippah050
    BENNETT George
    BENNETT Sam
    CHAVES Esteban
    DE GENDT Thomas
    GEOGHEGAN HART Tao
    GILBERT Philippe
    HERRADA Jesús
    IZAGIRRE Ion
    JAKOBSEN Fabio
    KRUIJSWIJK Steven
    RICHEZE Max
    ROGLIČ Primož
    TEUNS Dylan
    URÁN Rigoberto
    VENTURINI Clément

    sputterende spurter
    ABERASTURI Jon
    BENNETT Sam
    CHAVES Esteban
    DE GENDT Thomas
    GEOGHEGAN HART Tao
    HIGUITA Sergio
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MARTÍNEZ Daniel Felipe
    NIEVE Mikel
    QUINTANA Nairo
    RODRÍGUEZ Óscar
    ROGLIČ Primož
    TEUNS Dylan
    VALVERDE Alejandro
    VENTURINI Clément

    Supra
    ABERASTURI Jon
    BENNETT Sam
    CARTHY Hugh
    CHAVES Esteban
    DE LA CRUZ David
    GEOGHEGAN HART Tao
    IZAGIRRE Ion
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MAJKA Rafał
    ROGLIČ Primož
    TEUNS Dylan
    VALVERDE Alejandro
    VAN DER SANDE Tosh
    VENTURINI Clément

    #496741

    1e divisie

    aantal x gekozen renners
    BENNETT Sam 25
    ROGLIČ Primož 25
    VALVERDE Alejandro 25
    LÓPEZ Miguel Ángel 23
    GAVIRIA Fernando 21
    MEZGEC Luka 18
    POGAČAR Tadej 16
    JAKOBSEN Fabio 13
    QUINTANA Nairo 13
    GEOGHEGAN HART Tao 12
    GILBERT Philippe 12
    MAJKA Rafał 12
    POELS Wout 12
    URÁN Rigoberto 12
    CHAVES Esteban 11
    HIGUITA Sergio 11
    LATOUR Pierre 10
    TEUNS Dylan 10
    ARU Fabio 8
    KRUIJSWIJK Steven 8
    SARREAU Marc 6
    DEGENKOLB John 5
    FORMOLO Davide 5
    RODRÍGUEZ Óscar 5
    FUGLSANG Jakob 4
    ARANBURU Alex 3
    KELDERMAN Wilco 3
    MARTÍNEZ Daniel Felipe 3
    NIEVE Mikel 3
    SÁNCHEZ Luis León 3
    WALSCHEID Max 3
    ABERASTURI Jon 2
    BOASSON-HAGEN Edvald 2
    DE GENDT Thomas 2
    GHEBREIGZABHIER Amanuel 2
    HERRADA Jesús 2
    IZAGIRRE Ion 2
    KNOX James 2
    VENTURINI Clément 2
    ATAPUMA Darwin 1
    BAUHAUS Phil 1
    BENNETT George 1
    BEVIN Patrick 1
    CARAPAZ Richard 1
    CARTHY Hugh 1
    FRAILE Omar 1
    GROßSCHARTNER Felix 1
    KING Ben 1
    NAVARRO Daniel 1
    PADUN Mark 1
    PERNSTEINER Hermann 1
    POWLESS Neilson 1
    RESTREPO Jhonathan 1
    RICHEZE Max 1
    ROJAS Jose Joaquin 1
    SOLER Marc 1
    ŠTYBAR Zdeněk 1
    VAN DER SANDE Tosh 1

    gekozen renners alfabetische volgorde
    ABERASTURI Jon
    ARANBURU Alex
    ARU Fabio
    ATAPUMA Darwin
    BAUHAUS Phil
    BENNETT George
    BENNETT Sam
    BEVIN Patrick
    BOASSON-HAGEN Edvald
    CARAPAZ Richard
    CARTHY Hugh
    CHAVES Esteban
    DE GENDT Thomas
    DEGENKOLB John
    FORMOLO Davide
    FRAILE Omar
    FUGLSANG Jakob
    GAVIRIA Fernando
    GEOGHEGAN HART Tao
    GHEBREIGZABHIER Amanuel
    GILBERT Philippe
    GROßSCHARTNER Felix
    HERRADA Jesús
    HIGUITA Sergio
    IZAGIRRE Ion
    JAKOBSEN Fabio
    KELDERMAN Wilco
    KING Ben
    KNOX James
    KRUIJSWIJK Steven
    LATOUR Pierre
    LÓPEZ Miguel Ángel
    MAJKA Rafał
    MARTÍNEZ Daniel Felipe
    MEZGEC Luka
    NAVARRO Daniel
    NIEVE Mikel
    PADUN Mark
    PERNSTEINER Hermann
    POELS Wout
    POGAČAR Tadej
    POWLESS Neilson
    QUINTANA Nairo
    RESTREPO Jhonathan
    RICHEZE Max
    RODRÍGUEZ Óscar
    ROGLIČ Primož
    ROJAS Jose Joaquin
    SÁNCHEZ Luis León
    SARREAU Marc
    SOLER Marc
    ŠTYBAR Zdeněk
    TEUNS Dylan
    URÁN Rigoberto
    VALVERDE Alejandro
    VAN DER SANDE Tosh
    VENTURINI Clément
    WALSCHEID Max

    #496742

    Aantal keer gekozen renners 2e divisie

    ROGLIČ Primož 25
    LÓPEZ Miguel Ángel 22
    VALVERDE Alejandro 20
    BENNETT Sam 19
    GEOGHEGAN HART Tao 18
    LATOUR Pierre 18
    IZAGIRRE Ion 14
    TEUNS Dylan 14
    CARTHY Hugh 13
    CHAVES Esteban 21
    GILBERT Philippe 12
    MARTÍNEZ Daniel Felipe 12
    RODRÍGUEZ Óscar 12
    ARANBURU Alex 10
    HIGUITA Sergio 18
    NIEVE Mikel 10
    ABERASTURI Jon 9
    DE GENDT Thomas 8
    VENTURINI Clément 8
    GAVIRIA Fernando 7
    MEZGEC Luka 5
    PADUN Mark 5
    POGAČAR Tadej 5
    BENNETT George 4
    THEUNS Edward 4
    URÁN Rigoberto 4
    BRAMBILLA Gianluca 3
    HERRADA Jesús 3
    KING Ben 3
    MAJKA Rafał 3
    POELS Wout 3
    QUINTANA Nairo 3
    VAN GARDEREN Tejay 3
    BATTAGLIN Enrico 2
    BEVIN Patrick 2
    DE LA CRUZ David 2
    DEGENKOLB John 2
    FORMOLO Davide 2
    GUERREIRO Ruben 2
    ROJAS Jose Joaquin 2
    SAJNOK Szymon 2
    SÁNCHEZ Luis León 2
    VAN DER SANDE Tosh 2
    ARNDT Nikias 1
    EDET Nicolas 1
    FUGLSANG Jakob 1
    GESINK Robert 1
    GROßSCHARTNER Felix 1
    HENAO Sergio 1
    JAKOBSEN Fabio 1
    KIRYIENKA Vasil 1
    KNOX James 1
    KRUIJSWIJK Steven 1
    LUDVIGSSON Tobias 1
    MARTIN Tony 1
    MUHLBERGER Gregor 1
    OLIVEIRA Nelson 1
    SOLER Marc 1
    ŠTYBAR Zdeněk 1

    #496743

    Aantal keer gekozen renners 3e divisie

    ROGLIČ Primož 16
    VALVERDE Alejandro 15
    GEOGHEGAN HART Tao 14
    BENNETT Sam 12
    LÓPEZ Miguel Ángel 12
    CHAVES Esteban 11
    LATOUR Pierre 11
    TEUNS Dylan 10
    VENTURINI Clément 10
    HIGUITA Sergio 9
    ABERASTURI Jon 8
    GILBERT Philippe 8
    RODRÍGUEZ Óscar 8
    THEUNS Edward 8
    IZAGIRRE Ion 7
    MARTÍNEZ Daniel Felipe 7
    DE GENDT Thomas 6
    URÁN Rigoberto 6
    ARANBURU Alex 5
    CARTHY Hugh 5
    GAVIRIA Fernando 4
    MEZGEC Luka 4
    PADUN Mark 4
    NIEVE Mikel 3
    SÁNCHEZ Luis León 3
    BENNETT George 2
    DE LA CRUZ David 2
    HERRADA Jesús 2
    JAKOBSEN Fabio 2
    KRUIJSWIJK Steven 2
    MAJKA Rafał 2
    POGAČAR Tadej 2
    TOUZE Damien 2
    ARNDT Nikias 1
    BATTAGLIN Enrico 1
    CONTI Valerio 1
    DEGENKOLB John 1
    DOULL Owain 1
    FRAILE Omar 1
    GHEBREIGZABHIER Amanuel 1
    GROßSCHARTNER Felix 1
    KELDERMAN Wilco 1
    KOCH Jonas 1
    MEINTJES Louis 1
    QUINTANA Nairo 1
    RICHEZE Max 1
    ROJAS Jose Joaquin 1
    ŠTYBAR Zdeněk 1
    VAN DER SANDE Tosh 1
    VAN GARDEREN Tejay 1

    #496747

    Hahaha Thanks Rahimns! Wat dacht je, ik neem nu het zekere voor het onzekere? :)

    #496782

    Team verstuurd.

    #496933

    Team verstuurd.

    #496965

    Ik ook voor het eerst, ben benieuwd.

    #497005

    ook verstuurd zojuist

    #497018

    Voor de Vuelta is begonnen is er al onrust in het peloton. Menig team verstuurd. Ik heb die van mij nog niet verzonden, maar dat niet lang meer op zich laten wachten….

    #497027

    heb het team ook verstuurd

    #497068

    Team verzonden

    #497074

    @fondista ja ik wist niet hoeveel ik er nodig zou hebben… dan maar liever teveel dan te weinig ;)

    #497140

    Team verzonden.

    Kan niet wachten tot zaterdagavond de TTT begint.
    Degene die nog aan het puzzelen zijn met hun team veel suc6 met de laatste loodjes en afwegingen.

    #497192

    pb verzonden

    #497207

    Verzonden

    #497238

    verzonden

    #497408

    Kenny Elissonde werd twee dagen voor het begin van de Vuelta van de startlijst gehaald en vervangen door David de la Cruz. Dat kan ook met andere renners gebeuren natuurlijk dus dat roept de vraag op of het mogelijk is nog een renner te vervangen na de deadline als het toevallig iemand uit je team is.

    #497484

    Dikke streep door veel poultjes Carapaz exit.

    #497487

    Ja, PB gestuurd om Carapaz te vervangen.

    #497498

    Ook belangrijk is de vraag: wordt Richard Carapaz nog vervangen in de lijst van 25?!

    #497504

    Niet…. hij komt gewoon te vervallen en er komt geen nieuwe renner voor in de plaats. Dus diegene van de 2e of 3e divisie mogen een vervangende renner opnemen uit het nu rijtje van 24

25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 189)

Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.