WIELERFLITS GRANDTOUR SPEL: Tour de France 2019

|

Wielrennen en wielernieuws op WielerFlits Wielerforum Wielerspellen Overige wielerspellen WIELERFLITS GRANDTOUR SPEL: Tour de France 2019

25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 247)
  • #469765

    Het is weer de tijd voor de de 6e jaargang van het Grandtourspel: De Tour de France editie. We gaan van start met 25 deelnemers in de 1e divisie, 25 deelnemers in de 2e en ook nog 16 deelnemers aan de 3e divisie op basis van de uitslag van de eindstand van de Giro 2019. Ook nu weer gaan de laatste 3 uit de 1e en de 2e divisie degraderen en promoveren de eerste 2 van het AK van de 2e divisie samen met de winnaar van het dagzegeklassement. Daarnaast degradeert een eventuele nummer 25 van de 3e divisie naar de reservelijst, maar:

    Nieuwe spelregel
    Voor de 1e en 2e divisie… als je eindigt bij de laatste 3 maar je hebt een dagzege dan degradeer jij niet maar diegene die boven je staat. Als voorbeeld: nummer 24 heeft een dagzege dan degraderen de nummers 25, 23 en 22. Maar als bijvoorbeeld de nummer 24 en 25 een dagzege hebben dan degraderen de nummers 23, 22 en 21 enz enz. Hiermee wil ik proberen de spanning ook onderin te vergroten.

    Aanmelding
    Verder hoeft men zich niet meer aan te melden voor dit spel, wel even hieronder bevestigen dat je meedoet voor 22 juni . Alleen als je nieuw wilt meedoen kan dit door een mail te sturen naar: Wielerflitsgrandtourspel@gmail.com Bij meerdere aanmeldingen kom je op een reservelijst, vallen er deelnemers uit de 3e divisie af dan kan je daar alsnog aan deelnemen. Bij minder dan 25 bevestigingen uit de 1e divisie en 2e divisie wordt dit eerst aangevuld met de degradanten en daarna vanuit de 2e en 3e divisie ook weer op basis van de uitslag van vorig jaar, zodat we eventuele nieuwe deelnemers een kans geven om mee te doen.

    Hoe wordt bepaald wie eventueel een lege plek inneemt.

    1. Degradanten op basis van klassering in de vorige editie
    2. De hoogst geplaatste uit de 2e en 3e divisie
    3. De degradant van de 3e divisie keert terug in de 3e divisie
    2. Nieuwe aanmeldingen voor in de 3e divisie. Bij meerdere nieuwe aanmeldingen op datum van aanmelding.

    De uitleg van het spel staat ook op het deelnameformulier.

    deelname bevestigen kan tot uiterlijk 22 juni

    De deelnemers:
    1e divisie
    Coolietje
    Davidavid
    erveedeeee
    Ezequiel
    Ezra 
    hartstikkebedankt
    Ilfuego
    Ismail2000
    Kievit
    Krypton
    Luuuuuuukk
    Maarten Hartong
    Milsen
    OHBnibbik
    OliverNaesen
    PeterPostForever
    Pirazzi
    Rahimns
    Rembo
    Reyn
    Rimenno
    ruudenkit
    Tiesw
    Waggie
    Zwartebroekengeletrui

    2e divisie
    Ab Normaal
    Arry1337
    Arvidd
    bastaix
    Bode80
    Dustin
    dutch0302
    Gerrit Glomser
    Hofsje
    Ivo001
    John Berger
    joske47
    KimJungPoels
    Kokkie1975
    Laatste man
    Leor16 
    Luuk66
    Maartz
    Matt89
    Queso
    Robin5887
    Sammysosa
    Shyguy

    3e divisie
    bbflood1
    Billi
    Honderdprocent
    Hoogst21
    JvdBrink
    Koenb16
    Kooltje
    Marcel van Roon
    Martinho237
    Minipup
    Mithrandir.
    Mr10B
    Niko1995
    Random wielerliefhebber
    Skippah050
    Sven
    Team Sears
    TLJCAMPS

    Deelnameformulieren worden binnenkort opgestuurd, deze moeten voor vrijdagavond 5 juli 22:00 teruggestuurd zijn.

    LET OP, AANPASSING !!!: 2e en 3e divisie: spelregels

    In de 2e divisie mogen 15 renners worden gekozen. Wel is er een restrictie.
    Na de bekendmaking van de deelnemerslijst wordt in de 2e reactiebox een lijst van 25 renners geplaatst. Van deze 25 toprenners mogen er maximaal 5 worden gekozen. De overige 10 moeten dus bestaan uit renners die niet in deze lijst staan.

    Verder zijn er dus geen bonusvragen en kan er wel nog extra worden gescoord door de keuze van een beste jongere. (Dit dus buiten de 15 renners) Hiervoor krijg je achteraf ook extra punten alsmede voor beste ploeg.

    tiebreaker: Hoeveel van de 176 startende wielrenners rijden deze ronde uit

    De regels voor de 3e divisie zijn hetzelfde als die van de 2e divisie alleen zijn daar geen extra bonuspunten te scoren voor beste jongere en team.

    winnaars eerdere edities 1e divisie
    Giro….2014: Casperge
    TDF…..2014: Luuuuuuukk
    Vuelta..2014: Casperge
    Giro….2015: Honderdprocent
    TDF…..2015: Wilco Kelderman
    Vuelta..2015: Rolei
    Giro ….2016: PeterPostForever
    TDF….. 2016: Rimenno
    Vuelta..2016: Sammysosa
    Giro…. 2017: Rahimns
    TDF……2017: Silent-Hill
    Vuelta….2017: Laatste man
    Giro……2018: Laatste man
    TDF…..2018: Ismail2000
    Vuelta…2018: Dustin
    Giro……2019: Ilfuego

    winnaars eerdere edities 2e divisie
    TDF……2016: Ilfuego
    Vuelta…2016: Fondista
    Giro…..2017: Rolei
    TDF…..2017: Arvidd
    Vuelta…2017: Honderdprocent
    Giro…..2018: WCEendt
    TDF….2018: Kievit
    Vuelta…2018: Erveedeee
    Giro……2019: PeterPostForever

    winnaars eerdere edities 3e divisie
    Giro……2019: John Berger

    #469766

    Lijst van 25 voor de 2e en 3e divisie (maximaal 5 renners uit deze lijst)

    ALAPHILIPPE Julian
    BARDET Romain
    BERNAL Egan
    BUCHMANN Emanuel
    COLBRELLI Sonny
    DENNIS Rohan
    EWAN Caleb
    FUGLSANG Jakob
    GROENEWEGEN Dylan
    KRUIJSWIJK Steven
    MARTIN Dan
    MAS Enric
    MATTHEWS Michael
    NIBALI Vincenzo
    PINOT Thibaut
    PORTE Richie
    QUINTANA Nairo
    SAGAN Peter
    SCHACHMANN Maximilian
    THOMAS Geraint
    TRENTIN Matteo
    URÁN Rigoberto
    VIVIANI Elia
    YATES Adam
    ZAKARIN Ilnur

    #469767

    Teams 1e Divisie

    Coolietje
    ALAPHILIPPE Julian
    BARDET Romain
    BARGUIL Warren
    BERNAL Egan
    BEVIN Patrick
    EWAN Caleb
    GROENEWEGEN Dylan
    LANDA Mikel
    PINOT Thibaut
    SAGAN Peter
    STUYVEN Jasper
    TEUNS Dylan
    THOMAS Geraint
    URÁN Rigoberto
    VIVIANI Elia

    Davidavid
    ALAPHILIPPE Julian
    ASGREEN Kasper
    BARGUIL Warren
    BENOOT Tiesj
    BERNAL Egan
    EWAN Caleb
    GROENEWEGEN Dylan
    KRISTOFF Alexander
    LAPORTE Christophe
    MATTHEWS Michael
    PINOT Thibaut
    SAGAN Peter
    THOMAS Geraint
    VIVIANI Elia
    YATES Adam

    erveedeeee
    BARDET Romain
    BERNAL Egan
    BEVIN Patrick
    BOASSON HAGEN Edvald
    BUCHMANN Emanuel
    EWAN Caleb
    FUGLSANG Jakob
    GROENEWEGEN Dylan
    KRUIJSWIJK Steven
    LANDA Mikel
    MATTHEWS Michael
    PASQUALON Andrea
    PINOT Thibaut
    SAGAN Peter
    YATES Adam

    Ezequiel
    ALAPHILIPPE Julian
    BARDET Romain
    BERNAL Egan
    EWAN Caleb
    GROENEWEGEN Dylan
    KRISTOFF Alexander
    MATTHEWS Michael
    NIBALI Vincenzo
    PINOT Thibaut
    PORTE Richie
    SCHACHMANN Maximillian
    THOMAS Geraint
    VALVERDE Alejandro
    VIVIANI Elia
    WOODS Michael

    Ezra 
    ALAPHILIPPE Julian
    BARDET Romain
    BERNAL Egan
    BUCHMANN Emanuel
    EWAN Caleb
    FUGLSANG Jakob
    GROENEWEGEN Dylan
    LANDA Mikel
    MARTIN Dan
    PINOT Thibaut
    SAGAN Peter
    SCHACHMANN Maximillian
    URÁN Rigoberto
    VIVIANI Elia
    YATES Adam

    hartstikkebedankt
    BARGUIL Warren
    EWAN Caleb
    KRISTOFF Alexander
    MAS Enric
    MATTHEWS Michael
    NIBALI Vincenzo
    PINOT Thibaut
    SAGAN Peter
    SCHACHMANN Maximillian
    TEUNS Dylan
    THOMAS Geraint
    URÁN Rigoberto
    VALVERDE Alejandro
    VAN AVERMAET Greg
    WOODS Michael

    Ilfuego
    ALAPHILIPPE Julian
    BARDET Romain
    BARGUIL Warren
    BENOOT Tiesj
    BERNAL Egan
    EWAN Caleb
    FUGLSANG Jakob
    GROENEWEGEN Dylan
    KRUIJSWIJK Steven
    MARTIN Dan
    PINOT Thibaut
    SAGAN Peter
    THOMAS Geraint
    VIVIANI Elia
    YATES Adam

    Ismail2000
    ALAPHILIPPE Julian
    BARDET Romain
    BERNAL Egan
    EWAN Caleb
    GREIPEL Andre
    KRISTOFF Alexander
    MARTIN Dan
    MOLLEMA Bauke
    PINOT Thibaut
    SAGAN Peter
    THOMAS Geraint
    VALVERDE Alejandro
    VIVIANI Elia
    YATES Adam
    ZAKARIN Ilnur

    Kievit
    ALAPHILIPPE Julian
    BARDET Romain
    BERNAL Egan
    EWAN Caleb
    FUGLSANG Jakob
    GROENEWEGEN Dylan
    LAPORTE Christophe
    MARTIN Dan
    MATTHEWS Michael
    PASQUALON Andrea
    PINOT Thibaut
    SAGAN Peter
    URÁN Rigoberto
    VAN AERT Wout
    VIVIANI Elia

    Krypton
    BARDET Romain
    BARGUIL Warren
    BERNAL Egan
    EWAN Caleb
    FUGLSANG Jakob
    GROENEWEGEN Dylan
    HERRADA Jesús
    LANDA Mikel
    LAPORTE Christophe
    QUINTANA Nairo
    SAGAN Peter
    THOMAS Geraint
    TRENTIN Matteo
    VIVIANI Elia
    YATES Adam

    Luuuuuuukk
    BARGUIL Warren
    BERNAL Egan
    EWAN Caleb
    FUGLSANG Jakob
    GROENEWEGEN Dylan
    KONRAD Patrick
    KRISTOFF Alexander
    MATTHEWS Michael
    MOHORIČ Matej
    PINOT Thibaut
    SAGAN Peter
    TRENTIN Matteo
    URÁN Rigoberto
    VIVIANI Elia
    YATES Adam

    Maarten Hartong
    ALAPHILIPPE Julian
    BERNAL Egan
    EWAN Caleb
    GROENEWEGEN Dylan
    KRISTOFF Alexander
    KRUIJSWIJK Steven
    MARTIN Dan
    MAS Enric
    MATTHEWS Michael
    SAGAN Peter
    SCHACHMANN Maximillian
    THOMAS Geraint
    VAN AERT Wout
    VIVIANI Elia
    YATES Adam

    Milsen
    ALAPHILIPPE Julian
    BENOOT Tiesj
    BERNAL Egan
    BUCHMANN Emanuel
    EWAN Caleb
    GROENEWEGEN Dylan
    KRISTOFF Alexander
    KRUIJSWIJK Steven
    MARTIN Dan
    NIBALI Vincenzo
    PORTE Richie
    SAGAN Peter
    URÁN Rigoberto
    VIVIANI Elia
    YATES Adam

    OHBnibbik
    BERNAL Egan
    BEVIN Patrick
    COLBRELLI Sonny
    EWAN Caleb
    KING Ben
    KRISTOFF Alexander
    KRUIJSWIJK Steven
    MAS Enric
    MATTHEWS Michael
    NIZZOLO Giacomo
    PORTE Richie
    SAGAN Peter
    SCHACHMANN Maximillian
    TEUNS Dylan
    VALVERDE Alejandro

    OliverNaesen
    ALAPHILIPPE Julian
    BARDET Romain
    BERNAL Egan
    EWAN Caleb
    FUGLSANG Jakob
    GROENEWEGEN Dylan
    KRISTOFF Alexander
    KRUIJSWIJK Steven
    MAS Enric
    PINOT Thibaut
    PORTE Richie
    SAGAN Peter
    THOMAS Geraint
    VIVIANI Elia
    YATES Adam

    PeterPostForever
    ALAPHILIPPE Julian
    BERNAL Egan
    COLBRELLI Sonny
    GROENEWEGEN Dylan
    MOSCON Gianni
    PINOT Thibaut
    PORTE Richie
    SAGAN Peter
    SCHACHMANN Maximillian
    STUYVEN Jasper
    TRENTIN Matteo
    URÁN Rigoberto
    VIVIANI Elia
    WOODS Michael
    YATES Adam

    Pirazzi
    ALAPHILIPPE Julian
    BEVIN Patrick
    FUGLSANG Jakob
    GROENEWEGEN Dylan
    MATTHEWS Michael
    PINOT Thibaut
    SAGAN Peter
    SCHACHMANN Maximillian
    EWAN Caleb
    KRUIJSWIJK Steven
    LANDA Mikel
    VALVERDE Alejandro
    VAN AERT Wout
    VAN AVERMAET Greg
    VIVIANI Elia

    Rahimns
    ALAPHILIPPE Julian
    BERNAL Egan
    BUCHMANN Emanuel
    DENNIS Rohan
    EWAN Caleb
    GROENEWEGEN Dylan
    KONRAD Patrick
    KRISTOFF Alexander
    KRUIJSWIJK Steven
    MATTHEWS Michael
    NIBALI Vincenzo
    PINOT Thibaut
    SAGAN Peter
    VAN AERT Wout
    YATES Adam

    Rembo
    ALAPHILIPPE Julian
    BARGUIL Warren
    BERNAL Egan
    BEVIN Patrick
    FUGLSANG Jakob
    GARCÍA CORTINA Iván
    GROENEWEGEN Dylan
    HERRADA Jesús
    KRISTOFF Alexander
    KRUIJSWIJK Steven
    MATTHEWS Michael
    MOHORIČ Matej
    PINOT Thibaut
    SAGAN Peter
    YATES Adam

    Reyn
    ALAPHILIPPE Julian
    BARGUIL Warren
    BERNAL Egan
    EWAN Caleb
    FUGLSANG Jakob
    GROENEWEGEN Dylan
    KRISTOFF Alexander
    KRUIJSWIJK Steven
    MARTIN Dan
    MATTHEWS Michael
    PINOT Thibaut
    SAGAN Peter
    THOMAS Geraint
    VIVIANI Elia
    YATES Adam

    Rimenno
    ALAPHILIPPE Julian
    BARDET Romain
    BERNAL Egan
    EWAN Caleb
    FUGLSANG Jakob
    GROENEWEGEN Dylan
    KRUIJSWIJK Steven
    MARTIN Dan
    MATTHEWS Michael
    PINOT Thibaut
    PORTE Richie
    QUINTANA Nairo
    SAGAN Peter
    THOMAS Geraint
    VIVIANI Elia

    ruudenkit
    ALAPHILIPPE Julian
    BERNAL Egan
    EWAN Caleb
    FUGLSANG Jakob
    GROENEWEGEN Dylan
    KRISTOFF Alexander
    KRUIJSWIJK Steven
    LANDA Mikel
    LAPORTE Christophe
    PINOT Thibaut
    SAGAN Peter
    SCHACHMANN Maximillian
    THOMAS Geraint
    VIVIANI Elia
    YATES Adam

    Tiesw
    BERNAL Egan
    EWAN Caleb
    FUGLSANG Jakob
    GROENEWEGEN Dylan
    HERRADA Jesús
    KRUIJSWIJK Steven
    MATTHEWS Michael
    PINOT Thibaut
    SAGAN Peter
    THOMAS Geraint
    VALVERDE Alejandro
    VAN AERT Wout
    VAN GARDEREN Tejay
    VIVIANI Elia
    YATES Adam

    Waggie
    ALAPHILIPPE Julian
    ASGREEN Kasper
    BARDET Romain
    BERNAL Egan
    DENNIS Rohan
    EWAN Caleb
    FUGLSANG Jakob
    GROENEWEGEN Dylan
    KRUIJSWIJK Steven
    LAPORTE Christophe
    MATTHEWS Michael
    QUINTANA Nairo
    THOMAS Geraint
    TRENTIN Matteo
    URÁN Rigoberto

    Zwartebroekengeletrui
    BARGUIL Warren
    BENOOT Tiesj
    BERNAL Egan
    BUCHMANN Emanuel
    COLBRELLI Sonny
    EWAN Caleb
    FUGLSANG Jakob
    GROENEWEGEN Dylan
    KREUZIGER Roman
    PINOT Thibaut
    SAGAN Peter
    SCHACHMANN Maximillian
    VALVERDE Alejandro
    VIVIANI Elia
    YATES Adam

    #469769

    Teams 2e divisie

    Ab Normaal
    ALAPHILIPPE Julian
    BARGUIL Warren
    BEVIN Patrick
    CALMEJANE Lilian
    EWAN Caleb
    KONRAD Patrick
    KRAGH ANDERSEN Søren
    LANDA Mikel
    LAPORTE Christophe
    MOHORIČ Matej
    PASQUALON Andrea
    PINOT Thibaut
    STUYVEN Jasper
    URÁN Rigoberto
    YATES Adam

    Arry1337
    BARGUIL Warren
    BEVIN Patrick
    HERRADA Jesús
    KRUIJSWIJK Steven
    KWIATKOWSKI Michał
    MATTHEWS Michael
    MOHORIČ Matej
    NIZZOLO Giacomo
    SAGAN Peter
    TEUNS Dylan
    THOMAS Geraint
    VAN AERT Wout
    WOODS Michael
    YATES Adam
    ZABEL Rick

    Arvidd
    ASGREEN Kasper
    BEVIN Patrick
    BUCHMANN Emanuel
    COLBRELLI Sonny
    DE MARCHI Alessandro
    EWAN Caleb
    FRAILE Omar
    KONRAD Patrick
    KRAGH ANDERSEN Søren
    MATTHEWS Michael
    MOSCON Gianni
    SKUJIŅŠ Toms
    STUYVEN Jasper
    YATES Adam
    YATES Simon

    bastaix
    ALAPHILIPPE Julian
    ARU Fabio
    BARGUIL Warren
    BERNAL Egan
    BOASSON HAGEN Edvald
    FUGLSANG Jakob
    KRISTOFF Alexander
    LANDA Mikel
    MOHORIČ Matej
    NIBALI Vincenzo
    PASQUALON Andrea
    SAGAN Peter
    SANCHEZ Luis Leon
    VALGREN Michael
    VALVERDE Alejandro

    Bode80
    BERNAL Egan
    BOASSON HAGEN Edvald
    DE PLUS Laurens
    EWAN Caleb
    HERRADA Jesús
    LANDA Mikel
    LAPORTE Christophe
    MARTIN Dan
    MATTHEWS Michael
    SAGAN Peter
    STUYVEN Jasper
    TEUNS Dylan
    VAN AERT Wout
    VAN AVERMAET Greg
    VAN GARDEREN Tejay

    Dustin
    ALAPHILIPPE Julian
    BOL Cees
    EWAN Caleb
    GAUDU David
    GREIPEL Andre
    GROENEWEGEN Dylan
    KRISTOFF Alexander
    LANDA Mikel
    LAPORTE Christophe
    NIZZOLO Giacomo
    PASQUALON Andrea
    SAGAN Peter
    VALVERDE Alejandro
    VIVIANI Elia
    WOODS Michael

    dutch0302
    ALAPHILIPPE Julian
    ARU Fabio
    BERNAL Egan
    BOASSON HAGEN Edvald
    GAUDU David
    GROENEWEGEN Dylan
    HERRADA Jesús
    KONRAD Patrick
    KRISTOFF Alexander
    KRUIJSWIJK Steven
    LANDA Mikel
    LAPORTE Christophe
    PASQUALON Andrea
    SAGAN Peter
    VALVERDE Alejandro

    Gerrit Glomser
    BARGUIL Warren
    BERNAL Egan
    CALMEJANE Lilian
    FUGLSANG Jakob
    GARCÍA CORTINA Iván
    GROENEWEGEN Dylan
    KRISTOFF Alexander
    LANDA Mikel
    LAPORTE Christophe
    NIZZOLO Giacomo
    SAGAN Peter
    VALVERDE Alejandro
    VAN AVERMAET Greg
    WOODS Michael
    YATES Adam

    Hofsje
    ALAPHILIPPE Julian
    BERNAL Egan
    BOASSON HAGEN Edvald
    CORT Magnus
    DENNIS Rohan
    FUGLSANG Jakob
    GROENEWEGEN Dylan
    KRISTOFF Alexander
    LANDA Mikel
    MARTIN Guillaume
    PASQUALON Andrea
    TEUNS Dylan
    VALVERDE Alejandro
    VAN AERT Wout
    VAN GARDEREN Tejay

    Ivo001
    BERNAL Egan
    DEBUSSCHERE Jens
    EWAN Caleb
    FUGLSANG Jakob
    GROENEWEGEN Dylan
    HERRADA Jesús
    KONRAD Patrick
    KRISTOFF Alexander
    LANDA Mikel
    LAPORTE Christophe
    MOHORIČ Matej
    NIBALI Vincenzo
    VALVERDE Alejandro
    VAN AERT Wout
    VAN GARDEREN Tejay

    John Berger
    BOL Cees
    BONIFAZIO Niccolò
    EWAN Caleb
    GARCÍA CORTINA Iván
    GROENEWEGEN Dylan
    KRISTOFF Alexander
    LAPORTE Christophe
    MATTHEWS Michael
    NIZZOLO Giacomo
    PASQUALON Andrea
    PHILIPSEN Jasper
    SAGAN Peter
    VAN AERT Wout
    VAN AVERMAET Greg
    VIVIANI Elia

    joske47
    BARGUIL Warren
    BENOOT Tiesj
    BERNAL Egan
    BOASSON HAGEN Edvald
    EWAN Caleb
    KRISTOFF Alexander
    LANDA Mikel
    LAPORTE Christophe
    MATTHEWS Michael
    QUINTANA Nairo
    SAGAN Peter
    STUYVEN Jasper
    VALVERDE Alejandro
    VAN AERT Wout
    VAN AVERMAET Greg

    KimJungPoels
    ARU Fabio
    BARGUIL Warren
    BERNAL Egan
    EWAN Caleb
    KONRAD Patrick
    KRISTOFF Alexander
    LANDA Mikel
    LAPORTE Christophe
    LUTSENKO Alexey
    MOHORIČ Matej
    NIZZOLO Giacomo
    PORTE Richie
    SAGAN Peter
    STUYVEN Jasper
    URÁN Rigoberto

    Kokkie1975
    ALAPHILIPPE Julian
    ARU Fabio
    BARGUIL Warren
    BERNAL Egan
    BOL Cees
    EWAN Caleb
    FUGLSANG Jakob
    GAUDU David
    HERRADA Jesús
    KRISTOFF Alexander
    LANDA Mikel
    LAPORTE Christophe
    MARTIN Guillaume
    SAGAN Peter
    VAN GARDEREN Tejay

    Laatste man
    ALAPHILIPPE Julian
    ARU Fabio
    BARDET Romain
    BENOOT Tiesj
    BOASSON HAGEN Edvald
    KELDERMAN Wilco
    KRISTOFF Alexander
    LUTSENKO Alexey
    MATTHEWS Michael
    SAGAN Peter
    VALVERDE Alejandro
    VAN AERT Wout
    VAN AVERMAET Greg
    WOODS Michael
    YATES Adam

    Leor16 
    BARGUIL Warren
    BERNAL Egan
    BETTIOL Alberto
    BOASSON HAGEN Edvald
    FELLINE Fabio
    KRISTOFF Alexander
    LANDA Mikel
    MARTIN Guillaume
    QUINTANA Nairo
    SAGAN Peter
    STUYVEN Jasper
    THOMAS Geraint
    VALVERDE Alejandro
    VAN AVERMAET Greg
    YATES Adam

    Luuk66
    ALAPHILIPPE Julian
    ARU Fabio
    CORT Magnus
    DENNIS Rohan
    EWAN Caleb
    HERRADA Jesús
    KONRAD Patrick
    LAPORTE Christophe
    PASQUALON Andrea
    PINOT Thibaut
    PORTE Richie
    SAGAN Peter
    VAN AERT Wout
    VAN AVERMAET Greg
    VAN GARDEREN Tejay

    Maartz
    ALAPHILIPPE Julian
    BARGUIL Warren
    BERNAL Egan
    BEVIN Patrick
    BOASSON HAGEN Edvald
    GARCÍA CORTINA Iván
    GROENEWEGEN Dylan
    MATTHEWS Michael
    SAGAN Peter
    STUYVEN Jasper
    VALVERDE Alejandro
    VAN AERT Wout
    VAN AVERMAET Greg
    VAN GARDEREN Tejay
    YATES Simon

    Queso
    ARU Fabio
    BARGUIL Warren
    BERNAL Egan
    BILBAO Pello
    BOASSON HAGEN Edvald
    GROENEWEGEN Dylan
    KRISTOFF Alexander
    LANDA Mikel
    LAPORTE Christophe
    PINOT Thibaut
    SAGAN Peter
    VALVERDE Alejandro
    VIVIANI Elia
    WELLENS Tim
    YATES Simon

    Robin5887
    ALAPHILIPPE Julian
    BOASSON HAGEN Edvald
    CALMEJANE Lilian
    FUGLSANG Jakob
    KELDERMAN Wilco
    KRISTOFF Alexander
    LANDA Mikel
    LAPORTE Christophe
    SAGAN Peter
    THOMAS Geraint
    VALVERDE Alejandro
    VAN AVERMAET Greg
    WOODS Michael
    YATES Adam
    YATES Simon

    Sammysosa
    BARGUIL Warren
    BOASSON HAGEN Edvald
    BONIFAZIO Niccolò
    EWAN Caleb
    KONRAD Patrick
    LANDA Mikel
    LAPORTE Christophe
    MATTHEWS Michael
    SAGAN Peter
    STUYVEN Jasper
    THOMAS Geraint
    URÁN Rigoberto
    VAN AERT Wout
    VAN AVERMAET Greg
    WOODS Michael

    Shyguy
    ALAPHILIPPE Julian
    BARGUIL Warren
    BERNAL Egan
    BOASSON HAGEN Edvald
    CICCONE Giulio
    GROENEWEGEN Dylan
    HERRADA Jesús
    KREUZIGER Roman
    KRISTOFF Alexander
    KRUIJSWIJK Steven
    PASQUALON Andrea
    POELS Wout
    SAGAN Peter
    VALVERDE Alejandro
    VAN GARDEREN Tejay

    teams 3e divisie

    bbflood1
    BERNAL Egan
    BEVIN Patrick
    DE MARCHI Alessandro
    FUGLSANG Jakob
    GARCÍA CORTINA Iván
    HERRADA Jesús
    KONRAD Patrick
    KRISTOFF Alexander
    LANDA Mikel
    SAGAN Peter
    STUYVEN Jasper
    TRENTIN Matteo
    VALVERDE Alejandro
    WOODS Michael
    YATES Adam

    Billi
    BARGUIL Warren
    BOASSON HAGEN Edvald
    BOL Cees
    GREIPEL Andre
    HERRADA Jesús
    KELDERMAN Wilco
    KRISTOFF Alexander
    LAPORTE Christophe
    MEURISSE Xandro
    MOLLEMA Bauke
    NIZZOLO Giacomo
    STUYVEN Jasper
    TEUNISSEN Mike
    VALVERDE Alejandro
    ZABEL Rick

    Honderdprocent
    BEVIN Patrick
    GREIPEL Andre
    GROENEWEGEN Dylan
    KING Ben
    KRISTOFF Alexander
    LANDA Mikel
    LAPORTE Christophe
    MAS Enric
    MEURISSE Xandro
    MOLLEMA Bauke
    NIZZOLO Giacomo
    QUINTANA Nairo
    SAGAN Peter
    THOMAS Geraint
    WOODS Michael

    Hoogst21
    ALAPHILIPPE Julian
    BARGUIL Warren
    BENOOT Tiesj
    BERNAL Egan
    BEVIN Patrick
    GARCÍA CORTINA Iván
    KELDERMAN Wilco
    MATTHEWS Michael
    MOLLEMA Bauke
    NIZZOLO Giacomo
    PINOT Thibaut
    POELS Wout
    SAGAN Peter
    VAN GARDEREN Tejay
    WELLENS Tim

    JvdBrink
    BARGUIL Warren
    BENOOT Tiesj
    EWAN Caleb
    KONRAD Patrick
    KRISTOFF Alexander
    KWIATKOWSKI Michał
    LAPORTE Christophe
    MARTIN Dan
    MAS Enric
    MATTHEWS Michael
    PASQUALON Andrea
    PINOT Thibaut
    STUYVEN Jasper
    VAN AERT Wout
    VAN GARDEREN Tejay

    Koenb16
    BERNAL Egan
    FABIO Aru
    KÄMNA Lennard
    KELDERMAN Wilco
    KRISTOFF Alexander
    KRUIJSWIJK Steven
    LAPORTE Christophe
    MATTHEWS Michael
    MOHORIČ Matej
    SAGAN Peter
    VALVERDE Alejandro
    VAN AERT Wout
    VAN GARDEREN Tejay
    WARREN Barguil
    YATES Adam

    Kooltje
    ALAPHILIPPE Julian
    BEVIN Patrick
    HERRADA Jesús
    KONRAD Patrick
    KRISTOFF Alexander
    LAPORTE Christophe
    MARTIN Dan
    MATTHEWS Michael
    POELS Wout
    SAGAN Peter
    TEUNS Dylan
    VALVERDE Alejandro
    VAN AVERMAET Greg
    WOODS Michael
    YATES Adam

    Martinho237
    ALAPHILIPPE Julian
    BENOOT Tiesj
    BERNAL Egan
    BETTIOL Alberto
    BEVIN Patrick
    GARCÍA CORTINA Iván
    GROENEWEGEN Dylan
    KRISTOFF Alexander
    LANDA Mikel
    LAPORTE Christophe
    NIZZOLO Giacomo
    SAGAN Peter
    VAN GARDEREN Tejay
    VIVIANI Elia
    WOODS Michael

    Minipup
    ALAPHILIPPE Julian
    BARGUIL Warren
    BERNAL Egan
    BOASSON HAGEN Edvald
    GROENEWEGEN Dylan
    KRISTOFF Alexander
    LAPORTE Christophe
    PASQUALON Andrea
    SAGAN Peter
    SANCHEZ Luis Leon
    STUYVEN Jasper
    VALVERDE Alejandro
    VAN AERT Wout
    VAN AVERMAET Greg
    YATES Adam

    Mithrandir.
    BARDET Romain
    BENOOT Tiesj
    BERNAL Egan
    BILBAO Pello
    BOASSON HAGEN Edvald
    GARCÍA CORTINA Iván
    GROENEWEGEN Dylan
    KRISTOFF Alexander
    LANDA Mikel
    SAGAN Peter
    TEUNS Dylan
    VAN AERT Wout
    VAN AVERMAET Greg
    WOODS Michael
    YATES Adam

    Niko1995
    ARU Fabio
    BARGUIL Warren
    BERNAL Egan
    GARCÍA CORTINA Iván
    GAUDU David
    GROENEWEGEN Dylan
    HERRADA Jesús
    KONRAD Patrick
    KRISTOFF Alexander
    LANDA Mikel
    LAPORTE Christophe
    PINOT Thibaut
    SAGAN Peter
    VAN AERT Wout
    YATES Adam

    Random wielerliefhebber
    ALAPHILIPPE Julian
    BARGUIL Warren
    BERNAL Egan
    BEVIN Patrick
    BOASSON HAGEN Edvald
    KÄMNA Lennard
    KRISTOFF Alexander
    LAPORTE Christophe
    NIZZOLO Giacomo
    PINOT Thibaut
    SAGAN Peter
    VALVERDE Alejandro
    VAN AERT Wout
    VIVIANI Elia
    YATES Simon

    Skippah050
    ARU Fabio
    BARGUIL Warren
    BOASSON HAGEN Edvald
    BUCHMANN Emanuel
    GARCÍA CORTINA Iván
    LANDA Mikel
    LAPORTE Christophe
    PINOT Thibaut
    QUINTANA Nairo
    STUYVEN Jasper
    TRENTIN Matteo
    VALVERDE Alejandro
    VAN AERT Wout
    YATES Adam
    YATES Simon

    Sven
    ALAPHILIPPE Julian
    BARGUIL Warren
    BERNAL Egan
    GAUDU David
    GROENEWEGEN Dylan
    KRISTOFF Alexander
    LANDA Mikel
    LAPORTE Christophe
    LUTSENKO Alexey
    SAGAN Peter
    VALVERDE Alejandro
    VAN AERT Wout
    VIVIANI Elia
    WELLENS Tim
    WOODS Michael

    TLJCAMPS
    ALAPHILIPPE Julian
    BENOOT Tiesj
    BERNAL Egan
    CICCONE Giulio
    GAUDU David
    GROENEWEGEN Dylan
    HERRADA Jesús
    KRISTOFF Alexander
    KRUIJSWIJK Steven
    LANDA Mikel
    LAPORTE Christophe
    LUTSENKO Alexey
    SAGAN Peter
    VALVERDE Alejandro
    VAN AERT Wout

    #469770

    Meest gekozen renners:

    1e divisie
    BERNAL Egan 23
    EWAN Caleb 23
    SAGAN Peter 23
    GROENEWEGEN Dylan 22
    PINOT Thibaut 20
    VIVIANI Elia 19
    ALAPHILIPPE Julian 18
    YATES Adam 17
    FUGLSANG Jakob 15
    MATTHEWS Michael 15
    KRUIJSWIJK Steven 14
    THOMAS Geraint 14
    KRISTOFF Alexander 13
    BARDET Romain 11
    BARGUIL Warren 9
    SCHACHMANN Maximillian 9
    MARTIN Dan 8
    URÁN Rigoberto 8
    VALVERDE Alejandro 7
    LANDA Mikel 6
    PORTE Richie 6
    BEVIN Patrick 5
    BUCHMANN Emanuel 5
    LAPORTE Christophe 5
    VAN AERT Wout 5
    BENOOT Tiesj 4
    MAS Enric 4
    NIBALI Vincenzo 4
    TRENTIN Matteo 4
    COLBRELLI Sonny 3
    HERRADA Jesús 3
    QUINTANA Nairo 3
    TEUNS Dylan 3
    WOODS Michael 3
    ASGREEN Kasper 2
    DENNIS Rohan 2
    KONRAD Patrick 2
    MOHORIČ Matej 2
    PASQUALON Andrea 2
    STUYVEN Jasper 2
    VAN AVERMAET Greg 2
    BOASSON HAGEN Edvald 1
    GARCÍA CORTINA Iván 1
    GREIPEL Andre 1
    KING Ben 1
    KREUZIGER Roman 1
    MOLLEMA Bauke 1
    MOSCON Gianni 1
    NIZZOLO Giacomo 1
    VAN GARDEREN Tejay 1
    ZAKARIN Ilnur 1

    2e divisie
    SAGAN Peter 18
    KRISTOFF Alexander 15
    LANDA Mikel 15
    LAPORTE Christophe 14
    BERNAL Egan 13
    VALVERDE Alejandro 13
    BARGUIL Warren 12
    BOASSON HAGEN Edvald 12
    ALAPHILIPPE Julian 11
    EWAN Caleb 11
    VAN AVERMAET Greg 10
    VAN AERT Wout 10
    GROENEWEGEN Dylan 9
    MATTHEWS Michael 8
    PASQUALON Andrea 8
    STUYVEN Jasper 8
    ARU Fabio 7
    HERRADA Jesús 7
    KONRAD Patrick 7
    VAN GARDEREN Tejay 7
    YATES Adam 7
    FUGLSANG Jakob 6
    WOODS Michael 6
    MOHORIČ Matej 5
    NIZZOLO Giacomo 5
    BEVIN Patrick 4
    THOMAS Geraint 4
    YATES Simon 4
    BOL Cees 3
    CALMEJANE Lilian 3
    GARCÍA CORTINA Iván 3
    GAUDU David 3
    KRUIJSWIJK Steven 3
    MARTIN Guillaume 3
    PINOT Thibaut 3
    TEUNS Dylan 3
    URÁN Rigoberto 3
    VIVIANI Elia 3
    BENOOT Tiesj 2
    BONIFAZIO Niccolò 2
    CORT Magnus 2
    DENNIS Rohan 2
    KELDERMAN Wilco 2
    KRAGH ANDERSEN Søren 2
    LUTSENKO Alexey 2
    NIBALI Vincenzo 2
    PORTE Richie 2
    QUINTANA Nairo 2
    ASGREEN Kasper 1
    BARDET Romain 1
    BETTIOL Alberto 1
    BILBAO Pello 1
    BUCHMANN Emanuel 1
    CICCONE Giulio 1
    COLBRELLI Sonny 1
    DE MARCHI Alessandro 1
    DE PLUS Laurens 1
    DEBUSSCHERE Jens 1
    FELLINE Fabio 1
    FRAILE Omar 1
    GREIPEL Andre 1
    KREUZIGER Roman 1
    KWIATKOWSKI Michał 1
    MARTIN Dan 1
    MOSCON Gianni 1
    PHILIPSEN Jasper 1
    POELS Wout 1
    SANCHEZ Luis Leon 1
    SKUJIŅŠ Toms 1
    VALGREN Michael 1
    WELLENS Tim 1
    ZABEL Rick 1

    3e divisie
    KRISTOFF Alexander 13
    LAPORTE Christophe 12
    SAGAN Peter 12
    BERNAL Egan 10
    VALVERDE Alejandro 9
    VAN AERT Wout 9
    BARGUIL Warren 9
    LANDA Mikel 8
    ALAPHILIPPE Julian 7
    GROENEWEGEN Dylan 7
    YATES Adam 7
    BEVIN Patrick 6
    GARCÍA CORTINA Iván 6
    BENOOT Tiesj 5
    BOASSON HAGEN Edvald 5
    HERRADA Jesús 5
    NIZZOLO Giacomo 5
    PINOT Thibaut 5
    STUYVEN Jasper 5
    KONRAD Patrick 4
    MATTHEWS Michael 4
    VAN GARDEREN Tejay 4
    GAUDU David 3
    KELDERMAN Wilco 3
    MOLLEMA Bauke 3
    VAN AVERMAET Greg 3
    VIVIANI Elia 3
    ARU Fabio 2
    GREIPEL Andre 2
    KAMNA Lennard 2
    KRUIJSWIJK Steven 2
    LUTSENKO Alexey 2
    MARTIN Dan 2
    MAS Enric 2
    MEURISSE Xandro 2
    PASQUALON Andrea 2
    POELS Wout 2
    QUINTANA Nairo 2
    TEUNS Dylan 2
    TRENTIN Matteo 2
    WELLENS Tim 2
    YATES Simon 2
    BARDET Romain 1
    BETTIOL Alberto 1
    BILBAO Pello 1
    BOL Cees 1
    BUCHMANN Emanuel 1
    CICCONE Giulio 1
    DE MARCHI Alessandro 1
    EWAN Caleb 1
    FABIO Aru 1
    FUGLSANG Jakob 1
    KING Ben 1
    KWIATKOWSKI Michał 1
    MOHORIČ Matej 1
    SANCHEZ Luis Leon 1
    TEUNISSEN Mike 1
    THOMAS Geraint 1
    WOODS Michael 1
    ZABEL Rick 1

    #469772

    Lijst van gekozen renners op alfabetische volgorde

    ALAPHILIPPE Julian
    ARU Fabio
    ASGREEN Kasper
    BARDET Romain
    BARGUIL Warren
    BENOOT Tiesj
    BERNAL Egan
    BETTIOL Alberto
    BEVIN Patrick
    BILBAO Pello
    BOASSON HAGEN Edvald
    BOL Cees
    BONIFAZIO Niccolò
    BUCHMANN Emanuel
    CALMEJANE Lilian
    CICCONE Giulio
    COLBRELLI Sonny
    CORT Magnus
    DE MARCHI Alessandro
    DE PLUS Laurens
    DEBUSSCHERE Jens
    DENNIS Rohan
    EWAN Caleb
    FELLINE Fabio
    FRAILE Omar
    FUGLSANG Jakob
    GARCÍA CORTINA Iván
    GAUDU David
    GREIPEL Andre
    GROENEWEGEN Dylan
    HERRADA Jesús
    KÄMNA Lennard
    KELDERMAN Wilco
    KING Ben
    KONRAD Patrick
    KRAGH ANDERSEN Søren
    KREUZIGER Roman
    KRISTOFF Alexander
    KRUIJSWIJK Steven
    KWIATKOWSKI Michał
    LANDA Mikel
    LAPORTE Christophe
    LUTSENKO Alexey
    MARTIN Dan
    MARTIN Guillaume
    MAS Enric
    MATTHEWS Michael
    MEURISSE Xandro
    MOHORIČ Matej
    MOLLEMA Bauke
    MOSCON Gianni
    NIBALI Vincenzo
    NIZZOLO Giacomo
    PASQUALON Andrea
    PHILIPSEN Jasper
    PINOT Thibaut
    POELS Wout
    PORTE Richie
    QUINTANA Nairo
    SAGAN Peter
    SANCHEZ Luis Leon
    SCHACHMANN Maximillian
    SKUJIŅŠ Toms
    STUYVEN Jasper
    TEUNISSEN Mike
    TEUNS Dylan
    THOMAS Geraint
    TRENTIN Matteo
    URÁN Rigoberto
    VALGREN Michael
    VALVERDE Alejandro
    VAN AERT Wout
    VAN AVERMAET Greg
    VAN GARDEREN Tejay
    VIVIANI Elia
    WELLENS Tim
    WOODS Michael
    YATES Adam
    YATES Simon
    ZABEL Rick
    ZAKARIN Ilnur

    #469775

    Ik doe graag weer mee!

    #469776

    Ik ook!

    #469780

    Ik doe ook weer mee

    #469782

    Let op… er zijn wat wijzigingen in de spelregels… lees het bovenstaande verhaal even goed door.

    #469787

    Ik ben er bij met mijn debuut in de eerste divisie rahimns!

    #469793

    Geinige toevoeging van die dagzeges! Ik ben uiteraard weer present

    #469794

    Ik doe ook weer mee!

    #469796

    Rahimns, ik heb je een mailtje gestuurd.

    #469797

    Leuke toevoeging… Tenzij het mij de kop zou kosten, dan vind ik het een hele slechte toevoeging. :P
    Maar doe natuurlijk weer mee…

    #469829

    Leuk; ben er natuurlijk bij. Nu al zin in

    #469837

    Ben er weer bij.

    #469839

    Check!

    #469844

    Ga mijn best doen. Kun je ook een dagzege halen met de ploegentijdrit?

    #469852

    Aanwezig

    #469857

    present!

    #469869

    Ik wil graag weer deelnemen :)

    #469876

    Aanwezig

    #469887

    Doe ook graag weer mee.

    #469892

    Present!

25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 247)

Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.