WF-Jaarspel Periode 4 (deadline verstreken)

|
25 berichten aan het bekijken - 26 tot 50 (van in totaal 71)
  • #73564

    Oud team:

    Van Den Broeck
    Stybar 1C
    Sanchez LL
    Pozzovivo 1C
    Porte BC
    Kristoff BC
    Gesink
    Contador BC
    Boonen
    Betancur

    Uit: Pozzovivo, Porte, Stybar
    In: Froome, Pinot, Joaquim Rodriguez

    Nieuw team:

    Van Den Broeck
    Pinot 1C
    Sanchez LL
    Kristoff BC
    Joaquim Rodriguez BC
    Froome 1C
    Gesink
    Contador BC
    Boonen
    Betancur

    #73582

    Uit: Aru 1C, Porte BC, Van Den Broeck
    In: Froome 1C, QuintanaBC, Talansky

    Zwartebroekengeletrui
    Yates Adam
    Talansky
    Quintana bc
    Formolo
    Contador bc
    Cavendish1c
    Boonen
    Boom
    Barguil
    Froome 1c

    #73616

    T eam hoekserenner oud team:
    Uran 1c–> BC——– UIT Wordt: Valverde BC
    Pozzovivo 1c——— UIT Wordt: Froome 1c
    Porte –> BC———-UIT Wordt: Quintana BC
    Dan Martin 1c
    Contador bc
    Bouhanni 1c
    Boonen
    Boom
    Boasson Hagen
    Betancur

    #73653

    Boasson Hagen
    Boonen
    Felline
    Cancellara
    Ion Izaguirre 1c –> Froome 1c
    Lobato
    Porte bc –> Quintana bc
    Contador bc
    Uran bc –> Valverde bc
    Vanmarcke

    #73654

    Deadline verstreken

    #74311

    Uitslag W44 Romandië

    Renners
    1 Ilnur ZAKARIN 180
    2 Simon SPILAK 115
    3 Chris FROOME 85
    4 Michael ALBASINI 70
    5 Thibaut PINOT 65
    6 Maxim BELKOV 55
    7 Rigoberto URAN 38
    7 Simon YATES 38
    9 Nairo QUINTANA 34
    10 Geraint THOMAS 25
    11 Rafal MAJKA 20
    11 Jan BAKELANTS 20
    13 Nicolas ROCHE 15
    13 Ian STANNARD 15
    13 Peter KENNAUGH 15
    13 Elia VIVIANI 15
    13 Luke ROWE 15
    13 Jimmy PATE 15
    13 Julian ALAPHALIPPE 15
    13 Stephan KUNG 15
    13 Tony MARTIN 15
    22 Romain BARDET 14
    23 Michael HEPBURN 10
    23 Sam BEWLEY 10
    23 Brett LANCASTER 10
    23 Sven TUFT 10
    23 Simon GERRANS 10
    23 Ivan SANTAROMITA 10
    23 Jarlinson PANTANO 10
    30 Anton VOROBYEV 5
    30 Igor SILIN 5
    30 Sergei CHERNETCKII 5
    30 Yuri TROFIMOV 5
    30 Pavel KOCHETKOV 5
    30 Damiano CARUSO 5
    30 Bert-Jan LINDEMAN 5

    Spelers

    Uitslag W45 Frankfurt

    afgelast

    Uitslag W46 Duinkerken

    Renners
    1 Ignatas KONOVALOVAS 28
    1 Bryan COQUARD 28
    3 Alo JAKIN 10
    4 Frederik BACKAERT 6
    5 Edward THEUNS 5
    6 Damien GAUDIN 3
    6 Jonas AHLSTRAND 3
    6 Alexis GOUGEARD 3
    6 Omar FRAILE 3
    10 Julien ANTOMARCHI 2
    10 Maurits LAMMERTINK 2
    12 Benjamin GIRAUD 1
    12 Brayan RAMIREZ 1
    12. Danilo NAPOLITANO 1

    Spelers

    Uitslag W47 Giro

    Renners
    1. Alberto CONTADOR 620
    2. Fabio ARU 280
    3. Mikel LANDA 250
    4. Elia VIVIANI 150
    5. Steven KRUIJSWIJK 130
    5. Giacomo NIZZOLO 130
    7. Ryder HESJEDAL 120
    8. Andrey AMADOR 100
    8. Philippe GILBERT 100
    8. Michael MATTHEWS 100
    11. Benat INTXAUSTI 90
    12. Sacha MODOLO 80
    13. Giovanni VISCONTI 70
    13. Simon CLARKE 70
    15. Leopold KÖNIG 64
    16. Nicola BOEM 60
    16. Jan POLANC 60
    16. Simon GERRANS 60
    19. Andre GREIPEL 50
    19. Luke DURBRIDGE 50
    21. Diego ULISSI 40
    21. Yuri TROFIMOV 40
    21. Paolo TIRALONGO 40
    24. Damiano CARUSO 38
    25. Davide FORMOLO 30
    25. Sylvain CHAVANEL 30
    25. Simon GESCHKE 30
    25. Ilnur ZAKARIN 30
    25. Vasil KIRYENKA 30
    25. Iljo KEISSE 30
    25. Johan Esteban CHAVES 30
    25. Michael HEPBURN 30
    25. Pieter WEENING 30
    25. Sam BEWLEY 30
    25. Brett LANCASTER 30
    25. Luis Leon SANCHEZ 30
    37. Alexandre GENIEZ 28
    38. Rigoberto URAN 25
    39. Moreno HOFLAND 20
    39. Fabio FELLINE 20
    39. Pavel KOCHETKOV 20
    39. Matteo PELUCCHI 20
    39. Juan Jose LOBATO 20
    39. Matteo BUSATO 20
    39. Carlos BETANCUR 20
    39. Francesco Manuel BONGIORNO 20
    39. Michael ROGERS 20
    39. Matteo TOSATTO 20
    39. Christopher JUUL-JENSEN 20
    39. Manuele BOARO 20
    39. Roman KREUZIGER 20
    39. Ivan ROVNY 20
    39. Ivan BASSO 20
    39. Sergio PAULINHO 20
    55. Tanel KANGERT 17
    56. Maxime MONFORT 14
    57. Jurgen VANDENBROECK 10
    57. Bert-Jan LINDEMAN 10
    57. Yonathan MONSALVE 10
    57. Sebastien REICHENBACH 10
    57. Alessandro MALAGUTI 10
    57. Franco PELLIZOTTI 10
    57. Luka MEZGEC 10
    57. Roger KLUGE 10
    57. Dario CATALDO 10
    57. Diego ROSA 10
    57. Andrey ZEITS 10
    57. Davide MALACARNE 10
    69. Amael MOINARD 3

    Spelers

    Uitslag W48 California

    Renners
    1 Peter SAGAN 119
    2 Mark CAVENDISH 81
    3 Julian ALAPHILIPPE 64
    4 Tom SKUIJNS 33
    5 Sergio HENAO 30
    6 Daniel OSS 17
    7 Joe DOMBROWSKI 15
    8 Wouter WIPPERT 12
    9 Robert GESINK 10
    10 Haimar ZUBELDIA 7
    10 Ian BOSWELL 7
    12 Zico WAEYTENS 5
    12 Jos VAN EMDEN 5
    14 Ricardo ZOIDL 3
    15 Peter KENNAUGH 2
    15 Jempy DRUCKER 2
    15 Robin CARPENTER 2
    15 Rob BRITTON 1

    Spelers

    Uitslag W49 Beieren

    Renners
    1 Alex DOWSETT 30
    2 Tiago MACHADO 17
    3 Sam BENNETT 11
    4. Jan BARTA 10
    5 John DEGENKOLB 9
    6 Ramunas NAVARDAUSKAS 7
    7 Nacer BOUHANNI 6
    8 Dylan VAN BAARLE 3
    9 Rudiger SELIG 2
    10 Enrique SANZ 1

    Spelers

    Uitslag W50 Noorwegen

    Renners
    1 Jesper HANSEN 32
    2 Edvald BOASSON HAGEN 18
    3 Alexander KRISTOFF 11
    4 David LOPEZ 11
    5 Frederik Strand GALTA 8
    6 Andreas VANGSTAD 6
    7 Caleb EWAN 4
    8 Amets TXURRUKA 3
    9 Andrew FENN 1
    9 Ivan SANTAROMITA 1
    9 Davide REBELLIN 1

    Spelers

    Uitslag W51 World Ports

    Renners
    1 Kris BOECKMANS 29
    2 Danilo NAPOLITANO 17
    3 Yavhueni HUTAROVICH 11
    4 Rudy BARBIER 6
    5 Andrea GUARDINI 5
    6 Alessandro BAZZANA 4

    Spelers

    Uitslag W52 België

    Renners
    1 Greg VAN AVERMAET 28
    2 Tiesj BENOOT 17
    3 Matthias BRANDLE 11
    4 Gaetan BILLE 10
    5 Arnaud DEMARE 8
    6 Tom BOONEN 7
    7 Dylan TEUNS 6
    8 Martin ELMIGER 3
    9 Rohan DENNIS 2
    9 Jens DEBUSSCHERE 2
    11 Jurgen ROELANDTS 1
    11 Igor SILIN 1

    Spelers

    Uitslag W53 Luxemburg

    Renners
    1 Linus GERDEMANN 32
    2 Marc DE MAAR 17
    3 Huub DUYN 9
    4 André GREIPEL 8
    5 Jelle WALLAYS 7
    6 Adrien PETIT 5
    7 Rudy MOLARD 3
    7 Enrico GASPAROTTO 3
    7 Sean DE BIE 3
    10 Bryan COQUARD 2
    10 Lars VAN DER HAAR 2
    10 Leonardo DUQUE 2
    13 Arnaud GERARD 1
    13 Daniele RATTO 1
    13 Bjorn LEUKEMANS 1

    Spelers

    #75553

    dju geen rond um koln

    #75571

    En hup henao en kwiat in …. waardeloos ;)

    #77719

    Rennerspunten ingevoerd, wedstrijdpunten volgen morgen

    #77753

    Benieuwd …. hoe ver ik val ;)

    #77899

    goed werk :)

    ben ook wel benieuwd, heb het de laatste tijd niet echt bijgehouden voor mezelf wat betreft pnt, dus kan goed, maar eventueel ook slecht zijn, geen idee

    #78310

    Ben ook benieuwd! Reyn staatstaat voorlopig op een goede pole positie

    #91558

    Leeft dit spel nog? Morgen weer wisselperiode?

    #91567

    had ook gezien dat vanaf 18/7 er weer gewisseld kan worden
    de cq ranking staat nu nog op 12/7

    ik wacht nog even af, wat coolietje doet, of iemand anders, anders komt er over wat dagen
    een nieuwe categorie indeling met een cq ranking in de buurt van 18/7 wat mij betreft door billi (maar niet noodzakelijk, als iemand eerder is des te beter)

    denk dat coolietje binnenkort alles wel bijwerkt

    #93878

    Current CQ Ranking (22/07/2015)
    sorry paar dagen te laat :(

    BC
    1. (1) VALVERDE BELMONTE Alejandro MOV 25/04/1980 3348
    2. (4) KRISTOFF Alexander KAT 05/07/1987 2866
    3. (2) CONTADOR VELASCO Alberto TCS 06/12/1982 2569
    4. (3) NIBALI Vincenzo AST 14/11/1984 1970
    5. (15) VAN AVERMAET Greg BMC 17/05/1985 1948
    6. (6) DEGENKOLB John TGA 07/01/1989 1806
    7. (9) SAGAN Peter TCS 26/01/1990 1696
    8. (5) KWIATKOWSKI Michal EQS 02/06/1990 1637
    9. (24) RODRIGUEZ OLIVER Joaquim KAT 12/05/1979 1592
    * 1e 10. (33) PINOT Thibaut FDJ 29/05/1990 1518
    11. (13) DUMOULIN Tom TGA 11/11/1990 1499
    12. (8) GILBERT Philippe BMC 05/07/1982 1408
    13. (128) PORTE Richie SKY 30/01/1985 1360
    * 1e 14. (12) FROOME Chris SKY 20/05/1985 1315
    15. (14) COSTA Rui Alberto Faria LAM 05/10/1986 1303

    1e Cat.
    16. (34) GALLOPIN Tony LTS 24/05/1988 1298
    17. (28) ARU Fabio AST 03/07/1990 1298
    18. (20) VAN GARDEREN Tejay BMC 12/08/1988 1279
    19. (37) THOMAS Geraint SKY 25/05/1986 1149
    20. (25) BARDET Romain ALM 09/11/1990 1129
    21. (35) MATTHEWS Michael OGE 26/09/1990 1116
    22. (21) MAJKA Rafal TCS 12/09/1989 1104
    23. (30) MARTIN Daniel TCG 20/08/1986 1101
    24. (26) GREIPEL André LTS 16/07/1982 1070
    * BC 25. (10) QUINTANA ROJAS Nairo Alexander MOV 04/02/1990 1041
    26. (293) THEUNS Edward TSV 30/04/1991 1021
    27. (23) CHAVANEL Sylvain IAM 30/06/1979 983
    28. (22) BOUHANNI Nacer COF 25/07/1990 981
    29. (160) ALAPHILIPPE Julian EQS 11/06/1992 963
    30. (60) CAVENDISH Mark EQS 21/05/1985 929
    31. (16) PERAUD Jean-Christophe ALM 22/05/1977 928
    32. (19) TERPSTRA Niki EQS 18/05/1984 921
    33. (7) GERRANS Simon OGE 16/05/1980 912
    * BC 34. (36) URAN URAN Rigoberto EQS 26/01/1987 895
    35. (59) STYBAR Zdenek EQS 11/12/1985 864
    * 2e 36. (273) LANDA MEANA Mikel AST 13/12/1989 860
    * 2e 37. (104) BONIFAZIO Niccolo LAM 29/10/1993 854
    * 2e 38. (43) MORENO FERNANDEZ Daniel KAT 05/09/1981 852
    * 2e 39. (44) REBELLIN Davide CCC 09/08/1971 851
    40. (61) DEBUSSCHERE Jens LTS 28/08/1989 845
    * 2e 41. (80) SPILAK Simon KAT 23/06/1986 837
    42. (46) NAVARDAUSKAS Ramunas TCG 30/01/1988 830
    43. (27) MOLLEMA Bauke TFR 26/11/1986 823
    * 2e 44. (133) INTXAUSTI ELORRIAGA Beñat MOV 20/03/1986 794
    * 2e 45. (101) KÖNIG Leopold SKY 15/11/1987 778

    2e Cat.
    46. (63) NIZZOLO Giacomo TFR 30/01/1989 776
    * 1e 47. (42) MEERSMAN Gianni EQS 05/12/1985 755
    48. (155) HERMANS Ben BMC 08/06/1986 750
    * 1e 49. (38) POZZOVIVO Domenico ALM 30/11/1982 743
    50. (86) COQUARD Bryan EUC 25/04/1992 736
    51. (29) VAN ASBROECK Tom TLJ 19/04/1990 732
    * 1e 52. (11) DEMARE Arnaud FDJ 26/08/1991 728
    * 1e 53. (49) WELLENS Tim LTS 10/05/1991 714
    54. (145) KRUIJSWIJK Steven TLJ 07/06/1987 707
    55. (66) IMPEY Daryl OGE 06/12/1984 705
    * 1e 56. (52) IZAGIRRE INSAUSTI Ion MOV 04/02/1989 705
    57. (315) BENOOT Tiesj LTS 11/03/1994 699
    58. (171) LAMPAERT Yves EQS 10/04/1991 697
    59. (636) EWAN Caleb OGE 11/07/1994 680
    60. (489) BOECKMANS Kris LTS 13/02/1987 673
    61. (54) ALBASINI Michael OGE 20/12/1980 670
    62. (122) BOASSON HAGEN Edvald MTN 17/05/1987 662
    63. (79) LOBATO DEL VALLE Juan Jose MOV 29/12/1988 662
    64. (91) DENNIS Rohan BMC 28/05/1990 660
    65. (83) VIVIANI Elia SKY 07/02/1989 660
    66. (125) BOOM Lars AST 30/12/1985 650
    67. (107) ZAKARIN Ilnur KAT 15/09/1989 644
    68. (140) WALLAYS Jelle TSV 11/05/1989 642
    69. (646) HENAO MONTOYA Sergio Luis SKY 10/12/1987 641
    70. (342) FELLINE Fabio TFR 29/03/1990 633
    71. (89) HESJEDAL Ryder TCG 09/12/1980 630
    * 1e 72. (17) MARTIN Tony EQS 23/04/1985 627
    73. (39) VANMARCKE Sep TLJ 28/07/1988 625
    74. (51) FINETTO Mauro STH 10/05/1985 621
    75. (77) SANCHEZ GONZALEZ Samuel BMC 05/02/1978 616
    76. (139) PATERSKI Maciej CCC 12/09/1986 614
    77. (226) TXURRUKA ANSOLA Amets CJR 10/11/1982 606
    78. (32) CANCELLARA Fabian TFR 18/03/1981 583
    79. (45) WIGGINS Bradley WGN 28/04/1980 583
    80. (31) KITTEL Marcel TGA 11/05/1988 569
    81. (90) NIEVE ITURRALDE Mikel SKY 26/05/1984 559
    82. (402) ROGLIC Primoz ADR 29/10/1989 552
    83. (189) PLANCKAERT Baptiste RLM 28/09/1988 549
    84. (151) ROELANDTS Jürgen LTS 02/07/1985 548
    85. (84) BARGUIL Warren TGA 28/10/1991 537
    86. (230) BOARO Manuele TCS 12/03/1987 536
    87. (97) VAN GENECHTEN Jonas IAM 16/09/1986 535
    88. (69) CARUSO Damiano BMC 12/10/1987 533
    * 1e 89. (41) KELDERMAN Wilco TLJ 25/03/1991 528
    90. (56) MACHADO Tiago Jose Pinto KAT 18/10/1985 527
    91. (115) MALORI Adriano MOV 28/01/1988 527
    92. (40) COLBRELLI Sonny BAR 17/05/1990 521
    93. (75) HUTAROVICH Yauheni BSE 29/11/1983 519
    94. (201) MEINTJES Louis MTN 21/02/1992 514
    95. (47) BOONEN Tom EQS 15/10/1980 505
    96. (242) AMADOR BIKKAZAKOVA Andrey MOV 29/08/1986 505
    97. (159) VUILLERMOZ Alexis ALM 01/06/1988 505
    98. (214) GUARDINI Andrea AST 12/06/1989 502
    99. (73) BRESCHEL Matti TCS 31/08/1984 500
    100. (82) POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad TPT 15/10/1985 492
    overige renners: zie CQ

    * = wijzigingen t o v vorige periode
    onder voorbehoud dat coolietje hiermee accoord gaat

    #93882

    wat mij betreft (als coolietje akkoord gaat) kan er gewisseld worden

    #93908

    Mijn team:
    Marcel Kittel 2
    Chris Froome b
    Nibali 1
    Kristoff b wordt Sagan
    J. Moreno 2
    Hesjedal 2 wordt Gesink
    Cavendish 1
    Boonen 2
    Boasson Hagen 2
    Betancur 2 wordt Nizzolo

    #94146

    Oud:Boonen nizzolo lobato a yates konig Rodriguez Froome Nibali contador quintana

    Uit: contador bc wordt valverde bc
    Konig 1 wordt aru 1
    A yates 2 wordt pozzovivo 2

    Team wordt dus:
    Froome (BC)
    Nibali (BC)
    Valverde (BC)
    Rodriquez (BC)
    Quintana (1)
    Aru (1)
    Pozzovivo (2)
    Boonen (2)
    Nizzolo (2)
    Lobato (2)

    Onder voorbehoud

    #94214

    oud team:
    – 1 Contador (bc)
    – 2 J Rodriguez (bc)
    – 3 Valverde (bc)
    * – 4 Pinot (bc)
    * – 5 Froome (bc)
    – 6 Cavendish (1c)
    – 7 Boonen
    – 8 Nizzolo
    – 9 Lobato
    – 10 Boasson Hagen

    wissels:
    uit: Contador (bc) => in: P Sagan (bc)
    uit: Pinot (bc) => in: Van Avermaet (bc)
    uit: Boasson Hagen => in: Pozzovivo

    nieuw team:
    – 1 P Sagan (bc)
    – 2 J Rodriguez (bc)
    – 3 Valverde (bc)
    – 4 Van Avermaet (bc)
    – 5 Froome (bc)
    – 6 Cavendish (1c)
    – 7 Boonen
    – 8 Nizzolo
    – 9 Lobato
    – 10 Pozzovivo

    #94232

    Sepulveda
    Miguel Angel Lopez
    Lobato
    Gallopin 1c
    Pantano
    Drucker
    Contador bc
    Boonen
    Boasson Hagen
    Bardet 1c
    Uit: Drucker, Pantano, Contador (bc)
    In: Tronet, Edward Theuns, Degenkolb (bc)

    #94240

    34. SilentHill Vichot wordt Hagen
    34. SilentHill Van Garderen 1c wordt Majka
    34. SilentHill Nibali bc
    34. SilentHill Quintana bc
    34. SilentHill Nizzolo
    34. SilentHill Greipel 1c
    34. SilentHill Coquard
    34. SilentHill Contador bc wordt Valverde
    34. SilentHill Cavendish 1c
    34. SilentHill Froome bc

    #94269

    BC Valverde
    BC Porte
    BC Contador
    1C –> BC Froome
    1C Cavendish
    1C –> 2C Martin Tony
    Kittel
    Modolo
    Lobato
    Betancur

    Uit:
    BC Porte
    1C Cavendish
    Betancur

    In:
    BC Kristoff
    1C Landa
    Pozzovivo

    Nieuw team:
    BC Valverde
    BC Kristoff
    BC Contador
    BC Froome
    1C Landa
    Martin Tony
    Kittel
    Modolo
    Lobato
    Pozzovivo

    #94371

    Akkoord, thans op vakantie. Vanaf maandag terug thuis en tijd om bij te werken

    #94384

    Nieuw team
    valverde bc
    kwiatkowski bc
    m landa 1c
    jul. Alaphilippe 1c
    pozzovivo
    nizzolo
    hermans
    sergio henao
    simon Yates
    kittel

    Oud team :
    valverde bc
    kwiatkowski bc
    dan martin 1c out voor m landa
    theuns 1c out voor Alaphilippe
    kelderman out voor pozzovivo
    wellens
    hermans
    sergio henao
    simon Yates
    kittel

    #95809

    BC Nibali
    BC Gilbert was Froome
    1c Aru was BC Quintana
    1c Cavendish
    1c Moreno F was Wellens
    2c Pozzovivo
    2c v d Broeck
    2c Slagter
    2c pellucchi
    2c Betancur

25 berichten aan het bekijken - 26 tot 50 (van in totaal 71)

Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.

Headlines