Schaatsen: wie gaat er winnen? (seizoen 2015/2016)

|
21 berichten aan het bekijken - 501 tot 521 (van in totaal 521)
  • #147130

    MvL

    Stom! World Cup vergeten. Billi, zou ik voor morgen en zondag nog mee kunnen doen? Zo ja, zou geweldig zijn, maar ik snap het volkomen als het niet mag. Mijn schuld. In ieder geval, hier alvast mijn voorspelling, voor ik het dan weer vergeet …

    11 mrt – 13 mrt Finale Wereldbeker – Heerenveen

    2nd 500 mt Ladies: Bowe
    1000 mt Men: Nuis
    1500 mt Ladies: Ter Mors
    5000 mt Men: Kramer
    Team Pursuit Ladies: Nederland
    Team Sprint Men: Canada

    2nd 500 mt Men: Moerasjov
    1000 mt Ladies: Bowe
    1500 mt Men: Yuskov
    Mass Start Men: Bart Swings
    Mass Start Ladies: Irene Schouten

    #147134

    MvL

    t mag, maar de 2e 500 mt M/V vervalt wel, dus dag 2 en 3 tellen mee, maar zonder de 500 mt, t is niet anders

    #147137

    MvL

    Prima, ben allang blij dat ik überhaupt nog wat punten kan krijgen. Bedankt!

    #147531

    eindelijk, eindelijk ….. de uitslag/stand WK allround is bijgewerkt

    (jammer dat ik de laatste weken wat minder tijd had :( )

    #147855

    Finale Wereldbeker – Heerenveen

    dag 1

    1st 500 mt Men:
    Gilmore Junio: waggie, aapdedino, billi, simplex
    Artur Was: Chrys, remco2103
    Ruslan Murashov: Poeksel, ditisdavid, dustin

    1st 500 mt Ladies:
    Jing Yu: waggie, simplex
    Sang-Hwa Lee: Chrys, remco2103, ditisdavid
    Hong Zhang: Poeksel, aapdedino, dustin, billi

    3000 mt Ladies:
    Irene Schouten: waggie, Poeksel, dustin, billi, simplex
    Ireen Wüst: Chrys, remco2103, ditisdavid
    Marije Joling: aapdedino

    Team Pursuit Men:
    Nederland: waggie, Chrys, Poeksel, aapdedino, remco2103, ditisdavid, dustin, billi, simplex

    Team Sprint Ladies:
    China: waggie, Poeksel, simplex
    Japan: Chrys, aapdedino, remco2103, ditisdavid
    Nederland: dustin, billi

    dag 2

    2nd 500 mt Ladies:
    Jing Yu: waggie
    Hong Zhang: Chrys, Poeksel, dustin, billi, simplex
    Heather Richardson-Bergsma: aapdedino
    Sang-Hwa Lee: remco2103, ditisdavid
    Brittany Bowe: (MvL)

    1000 mt Men:
    Kjeld Nuis: waggie, Chrys, Poeksel, aapdedino, remco2103, ditisdavid, dustin, simplex, MvL
    Yuskov: billi

    1500 mt Ladies:
    Brittany Bowe: waggie, dustin, billi, simplex
    Jorien ter Mors: Chrys, remco2103, ditisdavid, MvL
    Heather Richardson-Bergsma: Poeksel, aapdedino

    5000 mt Men:
    Sven Kramer: waggie, Chrys, Poeksel, aapdedino, remco2103, ditisdavid, dustin, billi, simplex, MvL

    Team Pursuit Ladies:
    Nederland: waggie, Chrys, Poeksel, remco2103, ditisdavid, billi, simplex, MvL
    Japan: aapdedino, dustin

    Team Sprint Men:
    Canada: waggie, Poeksel, ditisdavid, dustin, simplex, MvL
    Nederland: Chrys, aapdedino, remco2103, billi

    dag 3

    2nd 500 mt Men:
    Kai Verbij: waggie, remco2103, simplex
    Ruslan Murashov: Chrys, Poeksel, aapdedino, ditisdavid, dustin, (MvL)
    Gilmore Junio: billi

    1000 mt Ladies:
    Jorien ter Mors: waggie, Chrys, Poeksel, remco2103, ditisdavid, simplex
    Brittany Bowe: aapdedino, dustin, billi, MvL

    1500 mt Men:
    Kjeld Nuis: waggie
    Denis Yuskov: Chrys, Poeksel, remco2103, ditisdavid, dustin, billi, simplex, MvL
    Thomas Krol: aapdedino

    Mass Start Men:
    Seung-Hoon Lee: waggie
    Bart Swings: Chrys, remco2103, billi, simplex, MvL
    Stroetinga: Poeksel, ditisdavid, dustin
    Fabio Francolini: aapdedino

    Mass Start Ladies:
    Irene Schouten: waggie, Chrys, Poeksel, aapdedino, remco2103, ditisdavid, dustin, MvL
    Blondin: billi
    Carien Kleibeuker: simplex

    * * * * *

    WK Shorttrack – Seoul

    Vrouwen:

    1500 mt:
    Elise Christie: waggie
    Suzanne Schulting: Chrys, remco2103, MvL
    Minjeong Choi: Poeksel, aapdedino, ditisdavid, dustin, billi, simplex

    500 mt:
    Keixin Fan: waggie, Chrys, Poeksel, remco2103, MvL, ditisdavid, dustin, simplex
    Arianna Fontana: aapdedino
    Elise Christie: billi

    1000 mt:
    Elise Christie: waggie, Chrys, aapdedino, remco2103, MvL, ditisdavid, simplex
    Minjeong Choi: Poeksel
    Suk Hee Shim: dustin
    Marianne St.Gelais: billi

    3000 mt Super Final:
    Marianne St-Gelais: waggie
    Suzanne Schulting: Chrys, remco2103
    Minjeong Choi: Poeksel, aapdedino, MvL, ditisdavid, billi, simplex
    Do Hee Noh: dustin

    3000 mt Relay (ploegen):
    Zuid-Korea: waggie, Poeksel, aapdedino, MvL, ditisdavid, dustin, simplex
    China: Chrys, remco2103
    Italie: billi

    Overall Classification (eindstand):
    Elise Christie: waggie, Chrys, aapdedino, remco2103, MvL
    Minjeong Choi: Poeksel, ditisdavid, dustin, billi, simplex

    – – – – –

    Mannen:

    1500 mt:
    Yoon-Gy Kwak: waggie, Poeksel, dustin
    Charles Hamelin: Chrys, aapdedino, remco2103, MvL, ditisdavid, simplex
    Jiwon Park: billi

    500 mt:
    Charles Hamelin: waggie, Chrys, Poeksel, remco2103, MvL, dustin, simplex
    Dajing Wu: aapdedino, ditisdavid, billi

    1000 mt:
    Yoon-Gy Kwak: waggie, Chrys, aapdedino, remco2103, MvL, ditisdavid, simplex
    Charles Hamelin: Poeksel, billi
    Charle Cournoyer: dustin

    3000 mt Super Final:
    Charles Hamelin: waggie, ditisdavid
    Yoon-gy Kwak: Chrys, remco2103, MvL, dustin, billi, simplex
    Se Yeong Park: Poeksel, aapdedino

    5000 mt Relay (ploegen):
    Canada: waggie, Poeksel, ditisdavid, dustin, simplex
    Zuid-Korea: Chrys, remco2103, MvL
    China: aapdedino, billi

    Overall Classification (eindstand):
    Yoon-Gy Kwak: waggie, dustin, billi, simplex
    Charles Hamelin: Chrys, Poeksel, aapdedino, remco2103, MvL, ditisdavid

    #147856

    dag 1

    500 meter dames,vrijdag:
    1. Brittany Bowe (VS) 37,84
    2. Heather Richardson (VS) 38,02
    3. JORIEN TER MORS 38,20
    4. Karolina Erbánova (Tsj) 38,23
    5. Zhang Hong (Chi) 38,27
    6. Heather McLean (Can) 38,29
    7. Nao Kodaira (Jap) 38,34
    8. Yu Jing (Chi) 38,42
    9. Vanessa Bittner (Oos) 38,52
    11. MARGOT BOER 38,60

    500 meter heren,vrijdag
    1. Roeslan Moerasjov (Rus) 34,96
    2. RONALD MULDER 35,05
    3. Mika Poutala (Fin) 35,12
    4. Gilmore Junio (Can) 35,12
    5. Artur Was (Pol) 35,13
    6. Aleksej Jesin (Rus) 35,16
    7. Alexandre St.Jean (Can) 35,18
    8. KAI VERBIJ 35,18
    9. William Dutton (Can) 35,31
    10. Espen Hvammen (Noo) 35,32

    3.000 meter dames,vrijdag:
    1. Natalja Voronina (Rus) 4.08,15
    2. JORIEN VOORHUIS 4.08,18
    3. Olga Graf (Rus) 4.08,40
    4. MARIJE JOLING 4.08,65
    5. IRENE SCHOUTEN 4.08,91
    6. Claudia Pechstein (Dui) 4.08,92
    7. Misaki Oshigiri (Jap) 4.10,06
    8. Miho Takagi (Jap) 4.10,49
    9. ANNOUK VAN DER WEIJDEN 4.10,65
    10. YVONNE NAUTA 4.10,82

    Ploegenachtervolging heren,vrijdag:
    1. NEDERLAND 3.42,28 (Blokhuijsen,De Vries,Stroetinga)
    2. NOORWEGEN 3.43,42 (Bokko,Nilsen,Pedersen)
    3. POLEN 3.47,03 (Bródka,Niedzwiedzki,Szymanski)
    4. ITALIË 3.47,20 (Giovannini,Malfatti,Tumolero)

    Teamsprint dames,vrijdag:
    1. CHINA 1.28,98 (Zhang,Yu,Li)
    2. JAPAN 1.29,98 (Tsuji,Kamiya,Kodaira)
    3. NEDERLAND 1.30,04 (Van der Werff,Smit,Boer)

    – – – – –

    dag 2

    500 meter dames,zaterdag:
    1. Brittany Bowe (VS) 37,64
    2. Heather Richardson (VS) 37,88
    3. Heather McLean (Can) 38,07
    4. JORIEN TER MORS 38,11
    5. Zhang Hong (Chi) 38,24
    6. Vanessa Bittner (Oos) 38,27
    7. Karolina Erbánova (Tsj) 38,33
    8. Nao Kodaira (Jap) 38,46
    9. Yu Jing (Chi) 38,46
    10. MARGOT BOER 38,63

    1.000 meter heren,zaterdag:
    1. KJELD NUIS 1.08,94
    2. KAI VERBIJ 1.09,08
    3. Denis Joeskov (Rus) 1.09,22
    4. GERBEN JORRITSMA 1.09,40
    5. Shani Davis (VS) 1.09,44
    6. Nico Ihle (Dui) 1.09,51
    7. THOMAS KROL 1.09,59
    8. Aleksej Jesin (Rus) 1.09,76
    9. Alexandre St-Jean (Can) 1.09,86
    12. Joey Mantia (VS) 1.10,02

    1.500 meter dames,zaterdag:
    1. Brittany Bowe (VS) 1.54,34
    2. Heather Richardson (VS) 1.54,90
    3. ANTOINETTE DE JONG 1.56,32
    4. Ida Njatun (Noo) 1.56,50
    5. MARRIT LEENSTRA 1.56,65
    6. Misaki Oshigiri (Jap) 1.57,34
    7. Miho Takagi (Jap) 1.57,65
    10. DIANE VALKENBURG 2.00,10
    11. MARIJE JOLING 2.00,55
    12. SANNEKE DE NEELING 2.00,73

    5.000 meter heren,zaterdag:
    1. SVEN KRAMER 6.11,44
    2. JORRIT BERGSMA 6.12,74
    3. Sverre Pedersen (Noo) 6.16,36
    4. Ted-Jan Bloemen (Can) 6.16,70
    5. ARJAN STROETINGA 6.19,18
    6. Bart Swings (Bel) 6.19,32
    7. ERIK JAN KOOIMAN 6.20,03
    8. DOUWE DE VRIES 6.23,24
    9. Jordan Belchos (Can) 6.26,99
    10. Patrick Beckert (Dui) 6.27,94

    Ploegenachtervolging dames,zaterdag
    1. JAPAN BR 2.58,06 (Oshigiri,Takagi,Takagi)
    2. NEDERLAND 2.58,21 (De Jong,Leenstra,Wüst)
    3. POLEN 3.02,34 (Czerwonka,Wozniak,Zlotkowska)
    4. RUSLAND 3.03,10 (Graf,Sjichova,Voronina)

    Teamsprint heren,zaterdag:
    1. NEDERLAND 1.20,40 (R.Mulder,Groothuis,Verbij)
    2. CANADA 1.20,41 (Junio,St.Jean,De Haître)
    3. RUSLAND 1.20,86 (Koeznetsov,Jesin,Goloebev)
    4. POLEN 1.22,31 (Was,Nogal,Michalski)

    – – – – –

    dag 3

    500 meter heren,zondag
    1. RONALD MULDER 34,81
    2. Roeslan Moerasjov (Rus) 34,89
    3. Mika Poutala (Fin) 35,02
    4. Espen Hvammen (Noo) 35,07
    5. Gilmore Junio (Can) 35,10
    6. Aleksej Jesin (Rus) 35,11
    7. Artur Was (Pol) 35,17
    8. KAI VERBIJ 35,18
    9. Laurent Dubreuil (Can) 35,28
    10. William Dutton (Can) 35,39

    1.000 meter dames,zondag:
    1. Brittany Bowe (VS) 1.14,22
    2. JORIEN TER MORS 1.14,44
    3. Heather Richardson (VS) 1.15,07
    4. MARRIT LEENSTRA 1.15,38
    5. Vanessa Bittner (Oos) 1.15,95
    6. Karolina Erbanová (Tsj) 1.16,02
    7. SANNEKE DE NEELING 1.16,32
    8. Miho Takagi (Jap) 1.16,41
    9 Jekaterina Sjichova (Rus) 1.16,44
    10. MARGOT BOER 1.16,63

    1.500 meter heren,zondag:
    1. Denis Joeskov (Rus) 1.45,39
    2. Sverre Pedersen (Noo) 1.45,46
    3. Bart Swings (Bel) 1.45,65
    4. Havard Bokko (Noo) 1.46,05
    5. KJELD NUIS 1.46,45
    6. Konrad Niedzwiedzki (Pol) 1.46,71
    7. Joey Mantia (VS) 1.46,88
    8. Shani Davis (VS) 1.47,24
    9. Jan Szymanski (Pol) 1.47,60
    11. GERBEN JORRITSMA 1.49,07

    Massastart dames (6 km),zondag:
    1. IRENE SCHOUTEN 60 pnt
    2. Ivanie Blondin (Can) 40 ”
    3. Miho Takagi (Jap) 20 ”
    4. Hao Jiachen (Chi) 5 ”
    5. Misaki Oshigiri (Jap) 5 ”
    6. Liu Jing (Chi) 5 ”
    7. Francesca Bettrone (Ita) 3 ”
    8. Heather Richardson (VS) 3 ”
    9. Luiza Zlotkowska (Pol) 3 ”
    15. CARIEN KLEIBEUKER

    Massastart heren (6 km),zondag:
    1. Bart Swings (Bel) 68 pnt
    2. Fabio Francolini (Ita) 40 ”
    3. ARJAN STROETINGA 21 ”
    4. JORRIT BERGSMA 8 ”
    5. Andrea Giovannini (Ita) 5 ”
    6. Mathias Vosté (Bel) 3 ”
    7. Armin Hager (Oos) 1 ”
    8. Jordan Belchos (Can) 1 ”
    9. Alexis Contin (Fra)
    10. KC Boutiette (VS)

    #147857

    1.500 meter dames,zaterdag:
    1. Marianne St-Gelais (Can) 2.36,844
    2. Choi Min-jeong (ZKo) 2.37,073
    3. Elise Christie (GB) 2.37,123
    4. Guo Yihan (Chi) 2.37,551
    5. Yui Sakai (Jap) 2.38,150
    6. Michaela Sejpalova (Tsj) 2.39,528
    7. Fan Keixin (Chi) gevallen
    B-finale:
    8. SUZANNE SCHULTING 2.45,453
    9. Shim Suk-hee (ZKo) 2.45,578
    10. Jessica Smith (VS) 2.45,631
    11. Charlotte Gilmartin (GB) 2.45,668
    12. Hitomi Saito (Jap) 2.45,834
    13. Lucia Peretti (Ita) 2.46,274

    500 meter dames,zaterdag:
    1. Fan Kexin (Chi) 43,258
    2. Marianne St-Gelais (Can) 43,317
    3. Qu Chunyu (Chi) 43,389
    4. Choi Min-jeong (ZKo) 43,577
    B-finale:
    5. Kasandra Bradette (Can) 44,419
    6. Charlotte Gilmartin (GB) 44,515
    7. SUZANNE SCHULTING 44,611
    8. Yui Sakai (Jap) 44,737
    Uitgeschakeld in kwartfinales:
    10. YARA VAN KERKHOF

    1.000 meter dames,zondag:
    1. Choi Min-jeong (ZKo) 1.31,833
    2. Elise Christie (GB) 1.31,980
    3. Kasandra Bradette (Can) 1.32,607
    4. Qu Chunyu (Chi) 1.32,727
    SUZANNE SCHULTING gediskw.
    Niet naar A-finale:
    5. Marianne St-Gelais (Can)
    6. YARA VAN KERKHOF
    Er werd geen B-finale gereden.

    Superfinale 3.000 m dames,zondag:
    1. SUZANNE SCHULTING 4.57,883
    2. Guo Yihan (Chi) 4.58,690
    3. Elise Christie (GB) 5.14,360
    4. Fan Keixin (Chi) 5.14,453
    5. Marianne St-Gelais (Can) 5.14,560
    6. Choi Min-jeong (ZKo) 5.14,591
    7. Yui Sakai (Jap) 5.17,136
    8. Kasandra Bradette (Can) 5.18,412
    Qu Chunyu (Chi) gediskw.

    3.000 meter aflossing dames,zondag:
    1. Zuid-Korea 4.19,545
    2. Canada 4.20,193
    3. Rusland 4.24,945
    China gediskw.
    B-finale:
    5. Italië 4.14,811
    6. NEDERLAND 4.16,189
    7. Japan 4.27,942
    8. Frankrijk 4.38,310

    Eindklassement dames:
    1. Choi Min-jeong (ZKo) 68 pnt
    2. Marianne St-Gelais (Can) 63 ”
    3. Elise Christie (GB) 47 ”
    4. Fan Keixin (Chi) 44 ”
    5. SUZANNE SCHULTING 40 ”
    6. Guo Yihan (Chi) 29 ”
    7. Qu Chunyu (Chi) 21 ”
    8. Kasandra Bradette (Can) 19 ”
    9. Yui Sakai (Jap) 8 ”
    10. Charlotte Gilmartin (GB) 3 ”
    11. YARA VAN KERKHOF 3 ”
    12. Michaela Sejpalova (Tsj) 3 ”

    – – – – –

    1.500 meter heren,zaterdag:
    1. Han Tianyu (Chi) 2.17,355
    2. Shaoang Liu (Hon) 2.17,470
    3. Park Se-yeong (ZKo) 2.17,582
    4. Samuel Girard (Can) 2.17,615
    5. Sandor Shaolin Liu (Hon) 2.17,871
    6. Jack Whelbourne (GB) 2.17,926
    7. Charles Hamelin (Can) gediskw.
    B-finale:
    8. Kwak Yoon-gy (ZKo) 2.31,815
    9. Seo Yi-ra (ZKo) 2.31,834
    10. John-Henry Krueger (VS) 2.32,091
    11. Sebastien Lepape (Fra) 2.32,154
    12. Denis Nikisha (Kaz) 2.32,312
    13. Kazuki Yoshinaga (Jap) 2.32,402
    Uitgeschakeld in halve finales:
    17. FREEK VAN DER WART

    500 meter heren,zaterdag:
    1. Sandor Shaolin Liu (Hon) 41,485
    2. Wu Dajing (Chi) 41,550
    3. Shaoang Liu (Hon) 41,994
    4. Seo Yi-ra (ZKo) 42,157
    B-finale:
    5. Jack Whelbourne (GB) 41,700
    6. Denis Nikisha (Kaz) 41,797
    7. Samuel Girard (Can) 45,477
    Uitgeschakeld in kwartfinales:
    12. FREEK VAN DER WART
    Eerder uitgeschakeld:
    19. DENNIS VISSER
    33. ITZHAK DE LAAT

    1.000 meter heren,A-finale,zondag:
    1. Charles Hamelin (Can) 1.24,436
    2. Samuel Girard (Can) 1.24,787
    3. Wu Dajing (Chi) 1.24,868
    4. Seo Yi-ra (ZKo) 1.25,013
    B-finale,zondag:
    5. Shi Jing-nan (Chi) 1.29,018
    6. Kwak Yoon-gy (ZKo) 1.29,100
    7. John-Henry Krueger (VS) 1.29,220
    8. Sebastien Lepape (Fra) 1.29,693
    Vroegtijdig uitgeschakeld:
    29. ITZHAK DE LAAT
    30. FREEK VAN DER WART
    33. DENNIS VISSER

    Superfinale 3.000 m heren,zondag:
    1. Han Tianyu (Chi) 4.49,450
    2. Park Se-yeong (ZKo) 4.49,939
    3. Charles Hamelin (Can) 4.50,314
    4. Seo Yi-ra (ZKo) 4.50,976
    5. Shaoang Liu (Hon) 4.51,325
    6. Wu Dajing (Chi) 4.51,835
    7. Sandor Shaolin Liu (Hon) 4.53,457
    8. Samuel Girard (Can) 4.56,332

    5.000 meter aflossing heren,zondag:
    1. China 7.05,539
    2. Canada 7.05,622
    3. Zuid-Korea 7.05,652
    4. Hongarije 7.05,941
    B-finale,zondag:
    5. Rusland 6.54,124
    6. Italië 7.02,402
    7. Verenigde Staten 7.02,672
    8. NEDERLAND gediskw.

    Eindklassement heren:
    1. Han Tianyu (Chi) 68 pnt
    2. Charles Hamelin (Can) 48 ”
    3. Sandor Shaolin Liu (Hon) 41 ”
    4. Park Se-yeong (ZKo) 39 ”
    5. Shaoang Liu (Hon) 39 ”
    6. Wu Dajing (Chi) 37 ”
    7. Samuel Girard (Can) 32 ”
    8 Seo Yi-ra (ZKo) 24 ”
    9. Jack Whelbourne (GB) 8 ”
    10. Shi Jingnan (Chi) 5 ”
    11. Kwak Yoon-gy (ZKo) 4 ”
    12. Denis Nikisja (Kaz) 3 ”
    18. FREEK VAN DER WART
    28. DENNIS VISSER
    31. ITZHAK DE LAAT

    #147985

    Eindstand Marathon

    aapdedino is winnaar geworden in de categorie ‘schaats marathons’

    Er stonden 4 wedstrijden op het programma, makkelijk was het niet, de derde wedstrijd bestond louter uit b en c rijders etc, en de vierde wedstrijd werd dan ook nog afgelast.
    Gefeliciteerd aapdedino met je 1e plaats, gedeeld 2e zijn geworden remco2103, WieVis, MvL, dustin en ditisdavid.

    Eindstand Marathon

    1 aapdedino 4
    2 remco2103 2
    2 WieVis 2
    2 MvL 2
    2 dustin 2
    2 ditisdavid 2

    #147999

    WK Shorttrack – Seoul

    1.500 meter dames,zaterdag:
    1. Marianne St-Gelais (Can) 2.36,844
    2. Choi Min-jeong (ZKo) 2.37,073
    – Poeksel, aapdedino, ditisdavid, dustin, billi, simplex
    3. Elise Christie (GB) 2.37,123
    – waggie
    B-finale:
    8. SUZANNE SCHULTING 2.45,453
    – Chrys, remco2103, MvL

    500 meter dames,zaterdag:
    1. Fan Kexin (Chi) 43,258
    * 1 pnt * waggie, Chrys, Poeksel, remco2103, MvL, ditisdavid, dustin, simplex
    2. Marianne St-Gelais (Can) 43,317
    3. Qu Chunyu (Chi) 43,389
    B-finale:
    7. SUZANNE SCHULTING 44,611
    Uitgeschakeld in kwartfinales:
    10. YARA VAN KERKHOF
    * Arianna Fontana
    – aapdedino
    * Elise Christie
    – billi

    1.000 meter dames,zondag:
    1. Choi Min-jeong (ZKo) 1.31,833
    * 1 pnt * Poeksel
    2. Elise Christie (GB) 1.31,980
    – waggie, Chrys, aapdedino, remco2103, MvL, ditisdavid, simplex
    3. Kasandra Bradette (Can) 1.32,607
    SUZANNE SCHULTING gediskw.
    Niet naar A-finale:
    5. Marianne St-Gelais (Can)
    – billi
    6. YARA VAN KERKHOF
    * Suk Hee Shim
    – dustin

    Superfinale 3.000 m dames,zondag:
    1. SUZANNE SCHULTING 4.57,883
    * 1 pnt * Chrys, remco2103
    2. Guo Yihan (Chi) 4.58,690
    3. Elise Christie (GB) 5.14,360
    5. Marianne St-Gelais (Can) 5.14,560
    – waggie
    6. Choi Min-jeong (ZKo) 5.14,591
    – Poeksel, aapdedino, MvL, ditisdavid, billi, simplex
    * Do Hee Noh
    – dustin

    3.000 meter aflossing dames,zondag:
    1. Zuid-Korea 4.19,545
    * 1 pnt * waggie, Poeksel, aapdedino, MvL, ditisdavid, dustin, simplex
    2. Canada 4.20,193
    3. Rusland 4.24,945
    China gediskw.
    – Chrys, remco2103
    B-finale:
    5. Italië 4.14,811
    – billi
    6. NEDERLAND 4.16,189

    Eindklassement dames:
    1. Choi Min-jeong (ZKo) 68 pnt
    * 3 pnt * Poeksel, ditisdavid, dustin, billi, simplex
    2. Marianne St-Gelais (Can) 63 ”
    3. Elise Christie (GB) 47 ”
    – waggie, Chrys, aapdedino, remco2103, MvL
    4. Fan Keixin (Chi) 44 ”
    5. SUZANNE SCHULTING 40 ”
    11. YARA VAN KERKHOF 3 ”

    – – – – –

    1.500 meter heren,zaterdag:
    1. Han Tianyu (Chi) 2.17,355
    2. Shaoang Liu (Hon) 2.17,470
    3. Park Se-yeong (ZKo) 2.17,582
    7. Charles Hamelin (Can) gediskw.
    – Chrys, aapdedino, remco2103, MvL, ditisdavid, simplex
    B-finale:
    8. Kwak Yoon-gy (ZKo) 2.31,815
    – waggie, Poeksel, dustin
    Uitgeschakeld in halve finales:
    17. FREEK VAN DER WART
    * Jiwon Park
    – billi

    500 meter heren,zaterdag:
    1. Sandor Shaolin Liu (Hon) 41,485
    2. Wu Dajing (Chi) 41,550
    – aapdedino, ditisdavid, billi
    3. Shaoang Liu (Hon) 41,994
    Uitgeschakeld in kwartfinales:
    12. FREEK VAN DER WART
    Eerder uitgeschakeld:
    19. DENNIS VISSER
    33. ITZHAK DE LAAT
    * Charles Hamelin
    – waggie, Chrys, Poeksel, remco2103, MvL, dustin, simplex

    1.000 meter heren,A-finale,zondag:
    1. Charles Hamelin (Can) 1.24,436
    * 1 pnt * Poeksel, billi
    2. Samuel Girard (Can) 1.24,787
    3. Wu Dajing (Chi) 1.24,868
    B-finale,zondag:
    6. Kwak Yoon-gy (ZKo) 1.29,100
    – waggie, Chrys, aapdedino, remco2103, MvL, ditisdavid, simplex
    Vroegtijdig uitgeschakeld:
    29. ITZHAK DE LAAT
    30. FREEK VAN DER WART
    33. DENNIS VISSER
    * Charle Cournoyer
    – dustin

    Superfinale 3.000 m heren,zondag:
    1. Han Tianyu (Chi) 4.49,450
    2. Park Se-yeong (ZKo) 4.49,939
    – Poeksel, aapdedino
    3. Charles Hamelin (Can) 4.50,314
    – waggie, ditisdavid
    * Yoon-gy Kwak
    – Chrys, remco2103, MvL, dustin, billi, simplex

    5.000 meter aflossing heren,zondag:
    1. China 7.05,539
    * 1 pnt * aapdedino, billi
    2. Canada 7.05,622
    – waggie, Poeksel, ditisdavid, dustin, simplex
    3. Zuid-Korea 7.05,652
    – Chrys, remco2103, MvL
    8. NEDERLAND gediskw.

    Eindklassement heren:
    1. Han Tianyu (Chi) 68 pnt
    2. Charles Hamelin (Can) 48 ”
    – Chrys, Poeksel, aapdedino, remco2103, MvL, ditisdavid
    3. Sandor Shaolin Liu (Hon) 41 ”
    4. Park Se-yeong (ZKo) 39 ”
    5. Shaoang Liu (Hon) 39 ”
    11. Kwak Yoon-gy (ZKo) 4 ”
    – waggie, dustin, billi, simplex
    18. FREEK VAN DER WART
    28. DENNIS VISSER
    31. ITZHAK DE LAAT

    * * * * * * * * * *

    eindstand WK Shorttrack – Seoul

    Poeksel 7
    billi 5
    ditisdavid 5
    dustin 5
    simplex 5
    aapdedino 2
    waggie 2
    Chrys 2
    remco2103 2
    MvL 2

    #148021

    Eindstand Shorttrack

    ditisdavid en Poeksel zijn winnaar geworden in de categorie ‘shorttrack’

    Er stonden 3 wedstrijden op het programma, NK, EK en WK, makkelijk was het niet, toch wel wat verrassingen.
    Gefeliciteerd ditisdavid & Poeksel met jullie 1e plaats, 3e is geworden dustin.

    Eindstand Shorttrack

    1 ditisdavid 19
    1 Poeksel 19
    3 dustin 16
    4 billi 15
    5 remco2103 14
    6 simplex 13
    7 aapdedino 12
    7 waggie 12
    9 MvL 11
    10 LutsenkoFan 7
    11 Chrys 6
    11 Duikboot 6
    11 ezequiel 6
    11 achtpuntzes 6
    11 anonymous 6
    16 WieVis 5
    16 Scotty 5

    #148186

    Finale Wereldbeker – Heerenveen

    dag 1

    500 meter dames,vrijdag:
    1. Brittany Bowe (VS) 37,84
    2. Heather Richardson (VS) 38,02
    3. JORIEN TER MORS 38,20
    4. Karolina Erbánova (Tsj) 38,23
    5. Zhang Hong (Chi) 38,27
    – Poeksel, aapdedino, dustin, billi
    8. Yu Jing (Chi) 38,42
    – waggie, simplex
    11. MARGOT BOER 38,60
    * Sang-Hwa Lee
    – Chrys, remco2103, ditisdavid

    500 meter heren,vrijdag
    1. Roeslan Moerasjov (Rus) 34,96
    * 1 pnt * Poeksel, ditisdavid, dustin
    2. RONALD MULDER 35,05
    3. Mika Poutala (Fin) 35,12
    4. Gilmore Junio (Can) 35,12
    – waggie, aapdedino, billi, simplex
    5. Artur Was (Pol) 35,13
    – Chrys, remco2103
    8. KAI VERBIJ 35,18

    3.000 meter dames,vrijdag:
    1. Natalja Voronina (Rus) 4.08,15
    2. JORIEN VOORHUIS 4.08,18
    3. Olga Graf (Rus) 4.08,40
    4. MARIJE JOLING 4.08,65
    – aapdedino
    5. IRENE SCHOUTEN 4.08,91
    – waggie, Poeksel, dustin, billi, simplex
    9. ANNOUK VAN DER WEIJDEN 4.10,65
    10. YVONNE NAUTA 4.10,82
    * Ireen Wüst
    – Chrys, remco2103, ditisdavid

    Ploegenachtervolging heren,vrijdag:
    1. NEDERLAND 3.42,28 (Blokhuijsen,De Vries,Stroetinga)
    * 1 pnt * waggie, Chrys, Poeksel, aapdedino, remco2103, ditisdavid, dustin, billi, simplex
    2. NOORWEGEN 3.43,42 (Bokko,Nilsen,Pedersen)
    3. POLEN 3.47,03 (Bródka,Niedzwiedzki,Szymanski)

    Teamsprint dames,vrijdag:
    1. CHINA 1.28,98 (Zhang,Yu,Li)
    * 1 pnt * waggie, Poeksel, simplex
    2. JAPAN 1.29,98 (Tsuji,Kamiya,Kodaira)
    – Chrys, aapdedino, remco2103, ditisdavid
    3. NEDERLAND 1.30,04 (Van der Werff,Smit,Boer)
    – dustin, billi

    dag 1

    Poeksel 3
    ditisdavid 2
    dustin 2
    waggie 2
    simplex 2
    Chrys 1
    aapdedino 1
    remco2103 1
    billi 1

    – – – – –

    dag 2

    500 meter dames,zaterdag:
    1. Brittany Bowe (VS) 37,64
    2. Heather Richardson (VS) 37,88
    – aapdedino
    3. Heather McLean (Can) 38,07
    4. JORIEN TER MORS 38,11
    5. Zhang Hong (Chi) 38,24
    – Chrys, Poeksel, dustin, billi, simplex
    9. Yu Jing (Chi) 38,46
    – waggie
    10. MARGOT BOER 38,63
    * Sang-Hwa Lee
    – remco2103, ditisdavid

    1.000 meter heren,zaterdag:
    1. KJELD NUIS 1.08,94
    * 1 pnt * waggie, Chrys, Poeksel, aapdedino, remco2103, ditisdavid, dustin, simplex, MvL
    2. KAI VERBIJ 1.09,08
    3. Denis Joeskov (Rus) 1.09,22
    – billi
    4. GERBEN JORRITSMA 1.09,40
    5. Shani Davis (VS) 1.09,44
    7. THOMAS KROL 1.09,59

    1.500 meter dames,zaterdag:
    1. Brittany Bowe (VS) 1.54,34
    * 1 pnt * waggie, dustin, billi, simplex
    2. Heather Richardson (VS) 1.54,90
    – Poeksel, aapdedino
    3. ANTOINETTE DE JONG 1.56,32
    4. Ida Njatun (Noo) 1.56,50
    5. MARRIT LEENSTRA 1.56,65
    10. DIANE VALKENBURG 2.00,10
    11. MARIJE JOLING 2.00,55
    12. SANNEKE DE NEELING 2.00,73
    * Jorien ter Mors
    – Chrys, remco2103, ditisdavid, MvL

    5.000 meter heren,zaterdag:
    1. SVEN KRAMER 6.11,44
    * 1 pnt * waggie, Chrys, Poeksel, aapdedino, remco2103, ditisdavid, dustin, billi, simplex, MvL
    2. JORRIT BERGSMA 6.12,74
    3. Sverre Pedersen (Noo) 6.16,36
    4. Ted-Jan Bloemen (Can) 6.16,70
    5. ARJAN STROETINGA 6.19,18
    6. Bart Swings (Bel) 6.19,32
    7. ERIK JAN KOOIMAN 6.20,03
    8. DOUWE DE VRIES 6.23,24

    Ploegenachtervolging dames,zaterdag
    1. JAPAN BR 2.58,06 (Oshigiri,Takagi,Takagi)
    * 1 pnt * aapdedino, dustin
    2. NEDERLAND 2.58,21 (De Jong,Leenstra,Wüst)
    – waggie, Chrys, Poeksel, remco2103, ditisdavid, billi, simplex, MvL
    3. POLEN 3.02,34 (Czerwonka,Wozniak,Zlotkowska)

    Teamsprint heren,zaterdag:
    1. NEDERLAND 1.20,40 (R.Mulder,Groothuis,Verbij)
    * 1 pnt * Chrys, aapdedino, remco2103, billi
    2. CANADA 1.20,41 (Junio,St.Jean,De Haître)
    – waggie, Poeksel, ditisdavid, dustin, simplex, MvL
    3. RUSLAND 1.20,86 (Koeznetsov,Jesin,Goloebev)
    4. POLEN 1.22,31 (Was,Nogal,Michalski)

    dag 2

    aapdedino 4
    dustin 4
    waggie 3
    Chrys 3
    remco2103 3
    billi 3
    simplex 3
    Poeksel 2
    ditisdavid 2
    MvL 2

    – – – – –

    dag 3

    500 meter heren,zondag
    1. RONALD MULDER 34,81
    2. Roeslan Moerasjov (Rus) 34,89
    – Chrys, Poeksel, aapdedino, ditisdavid, dustin
    3. Mika Poutala (Fin) 35,02
    4. Espen Hvammen (Noo) 35,07
    5. Gilmore Junio (Can) 35,10
    – billi
    8. KAI VERBIJ 35,18
    – waggie, remco2103, simplex

    1.000 meter dames,zondag:
    1. Brittany Bowe (VS) 1.14,22
    * 1 pnt * aapdedino, dustin, billi, MvL
    2. JORIEN TER MORS 1.14,44
    – waggie, Chrys, Poeksel, remco2103, ditisdavid, simplex
    3. Heather Richardson (VS) 1.15,07
    4. MARRIT LEENSTRA 1.15,38
    5. Vanessa Bittner (Oos) 1.15,95
    7. SANNEKE DE NEELING 1.16,32
    10. MARGOT BOER 1.16,63

    1.500 meter heren,zondag:
    1. Denis Joeskov (Rus) 1.45,39
    * 1 pnt * Chrys, Poeksel, remco2103, ditisdavid, dustin, billi, simplex, MvL
    2. Sverre Pedersen (Noo) 1.45,46
    3. Bart Swings (Bel) 1.45,65
    4. Havard Bokko (Noo) 1.46,05
    5. KJELD NUIS 1.46,45
    – waggie
    11. GERBEN JORRITSMA 1.49,07
    * Thomas Krol
    – aapdedino

    Massastart dames (6 km),zondag:
    1. IRENE SCHOUTEN 60 pnt
    * 1 pnt * waggie, Chrys, Poeksel, aapdedino, remco2103, ditisdavid, dustin, MvL
    2. Ivanie Blondin (Can) 40 ”
    – billi
    3. Miho Takagi (Jap) 20 ”
    4. Hao Jiachen (Chi) 5 ”
    5. Misaki Oshigiri (Jap) 5 ”
    15. CARIEN KLEIBEUKER
    – simplex

    Massastart heren (6 km),zondag:
    1. Bart Swings (Bel) 68 pnt
    * 1 pnt * Chrys, remco2103, billi, simplex, MvL
    2. Fabio Francolini (Ita) 40 ”
    – aapdedino
    3. ARJAN STROETINGA 21 ”
    – Poeksel, ditisdavid, dustin
    4. JORRIT BERGSMA 8 ”
    5. Andrea Giovannini (Ita) 5 ”
    6. Mathias Vosté (Bel) 3 ”
    * Seung-Hoon Lee
    – waggie

    dag 3

    MvL 4
    dustin 3
    billi 3
    Chrys 3
    remco2103 3
    aapdedino 2
    Poeksel 2
    ditisdavid 2
    simplex 2
    waggie 1

    – – – – –

    eindstand Finale Wereldbeker – Heerenveen

    dustin 9
    Poeksel 7
    simplex 7
    Chrys 7
    aapdedino 7
    remco2103 7
    billi 7
    ditisdavid 6
    waggie 6
    MvL 6

    #148187

    Eindstand langebaanschaatsen

    Poeksel is winnaar geworden in de categorie ‘langebaanschaatsen’

    Er stonden 13 wedstrijden op het programma, regelmatig was het voorspelbaar, op andere momenten moest er gekozen worden tussen een aantal favorieten, en soms was het wat lastiger. Maar toch was er ook dikwijls sprake van een verrassing.
    Gefeliciteerd Poeksel met de 1e plaats, 2e is geworden aapdedino en 3e MvL.

    Eindstand langebaanschaatsen

    1 Poeksel: 108
    2 aapdedino: 103
    3 MvL: 102
    4 simplex: 101
    5 remco2103: 98
    5 dustin: 98
    7 Chrys: 97
    8 billi: 94
    9 anonymous: 86
    10 waggie: 85
    11 ditisdavid: 77
    12 Scotty: 69
    13 LutsenkoFan: 39
    14 ezequiel: 37
    15 rolei: 30
    16 achtpuntzes: 29
    17 RABBIT_HOLE: 28
    18 WieVis: 26
    19 Onie: 20
    20 Duikboot: 12
    21 Frits des Jeux: 11
    22 LinusGerdemann: 10
    23 ZwartebroekengeIetrui: 9
    23 TiesW 9
    23 EkkelWido 9

    #148194

    Schaatsen: wie gaat er winnen?

    En de winnaar is …… Poeksel

    Gefeliciteerd Poeksel, je bent 1e geworden overall, met toch een duidelijke voorsprong.
    2e is geworden aapdedino, ook gefeliciteerd, en op de 3e plaats is geeindigd dustin.

    Ik wil alle deelnemers feliciteren met hun behaalde resultaten en bijbehorende scores.

    Ook het medaille klassement is (duidelijk) gewonnen door Poeksel.

    Ik wil iedereen bedanken voor hun inzet en bijdragen. Het aantal deelnemers was boven verwachting. Ook de diversiteit in antwoorden heeft me aangenaam verrast.

    Eindstand: totaal stand: (na 20 wedstrijden)

    1 Poeksel 127
    2 aapdedino 119
    3 dustin 116
    4 MvL 115
    5 remco2103 114
    5 simplex 114
    7 billi 109
    8 Chrys 103
    9 ditisdavid 98
    10 waggie 97
    11 anonymous 92
    12 Scotty 74
    13 LutsenkoFan 47
    14 ezequiel 43
    15 achtpuntzes 35
    16 WieVis 33
    17 rolei 30
    18 RABBIT_HOLE 28
    19 Onie 20
    20 Duikboot 18
    21 Frits des Jeux 11
    22 LinusGerdemann 10
    23 ZwartebroekengeIetrui 9
    23 TiesW 9
    23 EkkelWido 9

    – – – – –

    Eindstand medaille klassement (na 20 wedstrijden)

    Poeksel: 9-2-1
    billi: 5-3-1
    ditisdavid: 5-2-2
    aapdedino: 5-2-1
    MvL: 5-1-2
    dustin: 4-2-2
    Chrys: 4-1-1
    anonymous: 4-1-0
    Scotty: 4-0-0
    waggie: 3-2-1
    WieVis: 3-0-0
    remco2103: 2-4-1
    simplex: 2-3-3
    ezequiel: 2-1-0
    LutsenkoFan: 2-0-1
    RABBIT_HOLE: 1-1-0
    rolei: 1-0-1
    Onie: 1-0-0
    ZwartebroekengeIetrui: 0-1-0
    Duikboot: 0-1-0
    achtpuntzes: 0-1-0

    #148203

    Billi bedankt voor het organiseren! Vond het leuk om mee te doen en hoop volgend jaar op een terugkeer :)

    Voor mij persoonlijk moet ik mijn glazen bol wat shorttrack betreft nog wat oppoetsen haha

    #148228

    Yay!

    En bedankt voor het organiseren Billi :)

    #148256

    Bedankt idd voor het organiseren. Ben toch net te vaak vergeten in te leveren om voor de eerste plek te spelen, maar de (gedeelde) zege bij het shorttracken is erg mooi.

    Tip: laat aub die internationale natuurijsmarathons eruit. Die waren niet te doen :p

    #148313

    Geprobeerd iedere keer in te vullen, levert een goed resultaat op.
    Billi bedankt! Volgend seizoen weer?

    #148326

    MvL

    Jammer dat ik de laatste deadline vergat, anders was ik waarschijnlijk wel 3e geweest of in ieder geval gedeeld derde.

    Daarnaast, billi, bedankt voor het organiseren!

    #148376

    Billi bedankt voor de perfecte organisatie. Het was goed dat je dit Schaatsflits spel hier heb voortgezet en ik vond het leuk en spannend vooral tijdens de wedstrijden.
    Volgend jaar ben ik er graag weer bij.

    #148428

    Gefeliciteerd Poeksel en bedankt billi!

    Gebeurd eigenlijk maar weinig in zo’n schaatsseizoen he?

    #148631

    bedankt, graag gedaan :)

    (soms wel wat veel werk in combinatie met beperkte tijd, maar ach, t is zo als het is)

    volgend jaar, we gaan het zien ……

21 berichten aan het bekijken - 501 tot 521 (van in totaal 521)

Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.

Laatste nieuws