Schaatsen: wie gaat er winnen? (seizoen 2015/2016)

|
25 berichten aan het bekijken - 476 tot 500 (van in totaal 521)
  • #145381

    Was inderdaad slim. Ik koos voor een andere Japanner. Dat scheelde helaas een honderdste.

    #145926

    De finale is in zicht, nog 2 wedstrijden te gaan, komend weekend … het kan nog spannend worden :o

    morgen de uitslagen van afgelopen weekend + info komende wedstrijden

    #146147

    Wat staat er in het reglement over dopinggevallen? ;)

    #146169

    ha ha, zolang het niet bekend wordt in hetzelfde weekend als de wedstrijd is het maar zo ;)

    #146171

    Het maakt de 500 meter in Heerenveen wel van heel erg voorspelbaar tot moeilijk te voorspellen: tot nu toe zijn in de wereldbekerritten zes verschillende schaatsers (na Koelizhnikov) de beste geweest.

    #146186

    er is nog een rus :p

    #146187

    overzicht gekozen schaatsers/schaatsters

    5 mrt – 5 mrt Internationale Natuurijsmarathon – Astana

    Dames – 80 km:
    Elma de Vries: anonymous, Scotty, aapdedino, remco2103, waggie, MvL
    Aggie Walsma: dustin
    Carla Zielman: Chrys
    Birgit Witte: simplex
    Klimchuk: Poeksel
    Mies van Svensk: billi

    Heren – 150 km:
    Frank Vreugdenhil: anonymous, Chrys, simplex, waggie, MvL
    Jouke Hoogeveen: Scotty, aapdedino, remco2103
    Ronald Kruijer: dustin
    Babenko: Poeksel
    Robert Wierts: billi

    5 mrt – 6 mrt Wereldkampioenschappen Allround – Berlijn

    500 mt mannen:
    Denis Yuskov: anonymous, Scotty, aapdedino, remco2103, Chrys, waggie, Poeksel, MvL, billi
    Zbigniew Bródka: dustin, simplex

    500 mt vrouwen:
    Nana Takagi: anonymous, MvL
    Miho Takagi: waggie, Poeksel
    Ireen Wust: Scotty, remco2103
    Misaki Oshigiri: dustin, aapdedino
    De Jong: Chrys, simplex, billi

    5000 mt mannen:
    Sven Kramer: anonymous, Scotty, dustin, aapdedino, remco2103, Chrys, simplex, waggie, Poeksel, MvL, billi

    3000 mt vrouwen:
    Martina Sablikova: anonymous, Scotty, dustin, aapdedino, remco2103, Chrys, simplex, waggie, Poeksel, MvL
    Wüst: billi

    1500 mt mannen:
    Denis Yuskov: anonymous, Scotty, dustin, aapdedino, remco2103, Chrys, simplex, waggie, Poeksel, MvL, billi

    1500 mt vrouwen:
    Ireen Wüst: anonymous, dustin, aapdedino, simplex, Poeksel, MvL, billi
    Martina Sablikova: Scotty, remco2103, Chrys, waggie

    10000 mt mannen:
    Sven Kramer: anonymous, Scotty, dustin, aapdedino, remco2103, Chrys, simplex, waggie, Poeksel, MvL
    Ted-Jan Bloemen: billi

    5000 mt vrouwen:
    Martina Sablikova: anonymous, Scotty, dustin, aapdedino, remco2103, Chrys, simplex, waggie, Poeksel, MvL, billi

    eindstand mannen:
    Sven Kramer: anonymous, Scotty, dustin, aapdedino, remco2103, Chrys, simplex, waggie, Poeksel, MvL, billi

    eindstand vrouwen:
    Martina Sablikova: anonymous, Scotty, dustin, aapdedino, remco2103, Chrys, simplex, waggie, Poeksel, MvL, billi

    #146188

    Marathon Astana:

    “za 05-03-2016 Astana Kazachstan
    Internationale Natuurijsmarathon Astana (AFGELAST)”

    #146189

    WK allround:

    5 mrt – 6 mrt Wereldkampioenschappen Allround – Berlijn

    500 meter mannen
    1. Denis Yuskov (Rus) – 35,84
    * 1 pnt * anonymous, Scotty, aapdedino, remco2103, Chrys, waggie, Poeksel, MvL, billi
    2. Havard Bokko (Noo) – 36,18
    3. Konrad Niedzwiedzki (Pol) 36,24
    4. Haralds Silovs (Let) – 36,31
    5. Simen Spieler Nilsen (Noo) – 36,44
    6. Jan Blokhuijsen (Ned) – 36,46
    9, Sven Kramer (Ned) – 36,54
    11 Bart Swings 36.67
    15 Zbigniew Brodka 36.92
    – dustin, simplex

    500 meter vrouwen
    1. Miho Takagi (Jap) – 38,93
    * 1 pnt * waggie, Poeksel
    2. Misaki Oshigiri (Jap) –  38,95
    – dustin, aapdedino
    3. Ayaka Kikuchi (Jap) – 39,34
    4. Ireen Wüst (Ned) – 39,41
    – Scotty, remco2103
    5. Antoinette de Jong (Ned) – 39,44
    – Chrys, simplex, billi
    9. Linda de Vries (Ned) – 39,84
    * Nana Takagi dns
    – anonymous, MvL

    5000 meter mannen
    1. Sven Kramer (Ned) – 6.14,13
    * 1 pnt * anonymous, Scotty, dustin, aapdedino, remco2103, Chrys, simplex, waggie, Poeksel, MvL, billi
    2. Sverre Lunde Pedersen (Noo) – 6.16,89
    3. Jan Blokhuijsen (Ned) – 6.17,80
    4. Ted-Jan Bloemen (Can) – 6.19,84
    5. Patrick Beckert (Dui) – 6.21,36
    Bart Swings gevallen, Dennis Yuskov afgezegd

    3000 meter vrouwen
    1. Martina Sablikova (Tsj) – 3.58,11
    * 1 pnt * anonymous, Scotty, dustin, aapdedino, remco2103, Chrys, simplex, waggie, Poeksel, MvL
    2. Ireen Wüst (Ned) – 3.59,43
    – billi
    3. Antoinette de Jong (Ned) – 4.02,88
    4. Natalya Voronina (Rus) – 4.04,98
    5. Linda de Vries (Ned) – 4.05,61

    dag 1:

    waggie 4
    Poeksel 4
    anonymous 3
    Scotty 3
    aapdedino 3
    remco2103 3
    Chrys 3
    MvL 3
    billi 2
    dustin 2
    simplex 2

    – – –

    1500 meter mannen
    1. Sverre Lunde Pedersen (Noo) – 1.46,24
    2. Konrad Niedzwiedzki (Pol) – 1.46,84
    3. Sven Kramer (Ned) – 1.47,05 
    4. Jan Szymanski (Pol) – 1.47,34
    5. Bart Swings (Bel) – 1.47,47
    6. Jan Blokhuijsen (Ned) – 1.47,66
    * Denis Yuskov
    – anonymous, Scotty, dustin, aapdedino, remco2103, Chrys, simplex, waggie, Poeksel, MvL, billi

    1500 meter vrouwen
    1. Ireen Wüst (Ned) – 1.54,83
    * 1 pnt * anonymous, dustin, aapdedino, simplex, Poeksel, MvL, billi
    2. Martina Sablikova (Tsj) – 1.55,44
    – Scotty, remco2103, Chrys, waggie
    3. Linda de Vries (Ned) – 1.57,04
    4. Antoinette de Jong (Ned) – 1.57,17
    5. Olga Graf (Rus) – 1.57,28

    10.000 meter mannen
    1. Sven Kramer (Ned) – 13.07,19
    * 1 pnt * anonymous, Scotty, dustin, aapdedino, remco2103, Chrys, simplex, waggie, Poeksel, MvL
    2. Jan Blokhuijsen (Ned) – 13.10,92
    3. Sverre Lunde Pedersen (Noo) – 13.11,83
    4. Havard Bokko (Noo) – 13.19,25
    5. Ted-Jan Bloemen (Can) – 13.21,91
    – billi

    5000 meter vrouwen
    1. Martina Sablikova (Tsj) – 6.52,57
    * 1 pnt * anonymous, Scotty, dustin, aapdedino, remco2103, Chrys, simplex, waggie, Poeksel, MvL, billi
    2. Ireen Wüst (Ned) – 7.01,47
    3. Antoinette de Jong (Ned) – 7.04,04
    4. Linda de Vries (Ned) – 7.06,79
    5. Natalya Voronina (Rus) – 7.08,54

    Mannen, eindstand
    1. Sven Kramer (Ned) 
    * 3 pnt * anonymous, Scotty, dustin, aapdedino, remco2103, Chrys, simplex, waggie, Poeksel, MvL, billi
    2. Sverre Lunde Pedersen (Noo)
    3. Jan Blokhuijsen (Ned) 
    4. Havard Bokko (Noo) 
    5. Ted-Jan Bloemen (Can)

    Vrouwen, eindstand
    1. Martina Sablikova (Tsj)
    * 3 pnt * anonymous, Scotty, dustin, aapdedino, remco2103, Chrys, simplex, waggie, Poeksel, MvL, billi
    2. Ireen Wüst (Ned)
    3. Antoinette de Jong (Ned)
    4. Linda de Vries (Ned)
    5. Misaki Oshigiri (Jap)

    dag 2:

    anonymous 9
    dustin 9
    aapdedino 9
    simplex 9
    Poeksel 9
    MvL 9
    billi 8
    Scotty 8
    remco2103 8
    Chrys 8
    waggie 8

    totaal WK allround Berlijn

    Poeksel 13
    waggie 12
    anonymous 12
    aapdedino 12
    MvL 12
    Scotty 11
    remco2103 11
    Chrys 11
    dustin 11
    simplex 11
    billi 10

    #146190

    standen:

    standen:

    stand langebaanschaatsen:

    1 – (1) Poeksel: 101
    2 – (2) MvL: 96
    2 – (2) aapdedino: 96
    4 – (4) simplex: 94
    5 – (5) remco2103: 91
    6 – (6) Chrys: 90
    7 – (7) dustin: 89
    8 – (8) billi: 87
    9 – (9) anonymous: 86
    10 – (11) waggie: 79
    11 – (10) ditisdavid: 71
    12 – (12) Scotty: 69
    13 – (13) LutsenkoFan: 39
    14 – (14) ezequiel: 37
    15 – (15) rolei: 30
    16 – (16) achtpuntzes: 29
    17 – (17) RABBIT_HOLE: 28
    18 – (18) WieVis: 26
    19 – (19) Onie: 20
    20 – (20) Duikboot: 12
    21 – (21) Frits des Jeux: 11
    22 – (22) LinusGerdemann: 10
    23 – (23) ZwartebroekengeIetrui: 9
    23 – (23) TiesW 9
    23 – (23) EkkelWido 9

    Stand Marathon

    1 – (1) aapdedino 4
    2 – (2) remco2103 2
    2 – (2) WieVis 2
    2 – (2) MvL 2
    2 – (2) dustin 2
    2 – (2) ditisdavid 2

    medaille klassement (na 18 wedstrijden)

    Poeksel: 8-1-1
    ditisdavid: 5-1-2
    MvL: 5-1-2
    billi: 5-1-1
    aapdedino: 5-1-1
    anonymous: 4-1-0
    Chrys: 4-0-1
    Scotty: 4-0-0
    waggie: 3-2-1
    dustin: 3-1-2
    WieVis: 3-0-0
    remco2103: 2-3-1
    simplex: 2-1-3
    ezequiel: 2-1-0
    LutsenkoFan: 2-0-1
    RABBIT_HOLE: 1-1-0
    rolei: 1-0-1
    Onie: 1-0-0
    ZwartebroekengeIetrui: 0-1-0
    Duikboot: 0-1-0
    achtpuntzes: 0-1-0

    totaal stand: (na 18 wedstrijden)

    1 Poeksel 113
    2 aapdedino 110
    3 MvL 107
    4 remco2103 105
    5 dustin 102
    5 simplex 102
    7 billi 97
    8 Chrys 94
    9 anonymous 92
    10 waggie 89
    11 ditisdavid 87
    12 Scotty 74
    13 LutsenkoFan 47
    14 ezequiel 43
    15 achtpuntzes 35
    16 WieVis 33
    17 rolei 30
    18 RABBIT_HOLE 28
    19 Onie 20
    20 Duikboot 18
    21 Frits des Jeux 11
    22 LinusGerdemann 10
    23 ZwartebroekengeIetrui 9
    23 TiesW 9
    23 EkkelWido 9

    #146193

    11 mrt – 13 mrt Finale Wereldbeker – Heerenveen

    1st 500 mt Men:
    1st 500 mt Ladies:
    3000 mt Ladies:
    Team Pursuit Men:
    Team Sprint Ladies:

    2nd 500 mt Ladies:
    1000 mt Men:
    1500 mt Ladies:
    5000 mt Men:
    Team Pursuit Ladies:
    Team Sprint Men:

    2nd 500 mt Men:
    1000 mt Ladies:
    1500 mt Men:
    Mass Start Men:
    Mass Start Ladies:

    deadline: 11 maart 2016 om 15:00

    * * * * *

    11 mrt – 13 mrt WK Shorttrack – Seoul

    Vrouwen:

    1500 mt:
    500 mt:
    1000 mt:
    3000 mt Super Final:
    3000 mt Relay (ploegen):

    Overall Classification (eindstand):

    Mannen:

    1500 mt:
    500 mt:
    1000 mt:
    3000 mt Super Final:
    5000 mt Relay (ploegen):

    Overall Classification (eindstand):

    (Elistratov: Ook shorttracker Elistratov werd betrapt op het gebruik van hetzelfde meldonium.)

    deadline: 10 maart 2016 om 23:59
    (eerste kwalificatie wedstrijden om 11.10 / 8 uur tijdsverschil)

    #146510

    let op deadline shorttrack

    #146552

    11 mrt – 13 mrt Finale Wereldbeker – Heerenveen

    1st 500 mt Men: Gilmore Junio
    1st 500 mt Ladies: Jing Yu
    3000 mt Ladies: Irene Schouten
    Team Pursuit Men: Nederland
    Team Sprint Ladies: China

    2nd 500 mt Ladies: Jing Yu
    1000 mt Men: Kjeld Nuis
    1500 mt Ladies: Brittany Bowe
    5000 mt Men: Sven Kramer
    Team Pursuit Ladies: Nederland
    Team Sprint Men: Canada

    2nd 500 mt Men: Kai Verbij
    1000 mt Ladies: Jorien ter Mors
    1500 mt Men: Kjeld Nuis
    Mass Start Men: Seung-Hoon Lee
    Mass Start Ladies: Irene Schouten

    deadline: 11 maart 2016 om 15:00

    * * * * *

    11 mrt – 13 mrt WK Shorttrack – Seoul

    Vrouwen:

    1500 mt: Elise Christie
    500 mt: Kexin Fan
    1000 mt: Elise Christie
    3000 mt Super Final: Marianne St-Gelais
    3000 mt Relay (ploegen): Zuid-Korea

    Overall Classification (eindstand): Elise Christie

    Mannen:

    1500 mt: Yoon-Gy Kwak
    500 mt: Charles Hamelin
    1000 mt: Yoon-Gy Kwak
    3000 mt Super Final: Charles Hamelin
    5000 mt Relay (ploegen): Canada

    Overall Classification (eindstand): Yoon-Gy Kwak

    #146692

    11 mrt – 13 mrt Finale Wereldbeker – Heerenveen

    1st 500 mt Men: Artur Was
    1st 500 mt Ladies: Sang-Hwa Lee
    3000 mt Ladies: Ireen Wüst
    Team Pursuit Men: Nederland
    Team Sprint Ladies: Japan

    2nd 500 mt Ladies: Hong Zhang
    1000 mt Men: Kjeld Nuis
    1500 mt Ladies: Jorien ter Mors
    5000 mt Men: Sven Kramer
    Team Pursuit Ladies: Nederland
    Team Sprint Men: Nederland

    2nd 500 mt Men: Ruslan Murashov
    1000 mt Ladies: Jorien ter Mors
    1500 mt Men: Denis Yuskov
    Mass Start Men: Bart Swings
    Mass Start Ladies: Irene Schouten

    * * * * *

    11 mrt – 13 mrt WK Shorttrack – Seoul

    Vrouwen:

    1500 mt: Suzanne Schulting
    500 mt: Keixin Fan
    1000 mt: Elise Christie
    3000 mt Super Final: Suzanne Schulting
    3000 mt Relay (ploegen): China

    Overall Classification (eindstand): Elise Christie

    Mannen:

    1500 mt: Charles Hamelin
    500 mt: Charles Hamelin
    1000 mt: Yoon-gy Kwak
    3000 mt Super Final: Yoon-gy Kwak
    5000 mt Relay (ploegen): Zuid-Korea

    Overall Classification (eindstand): Charles Hamelin

    #146714

    11 mrt – 13 mrt Finale Wereldbeker – Heerenveen (pas ik mogelijk nog aan als de deelnemerslijst bekend is)

    1st 500 mt Men: Murashov
    1st 500 mt Ladies: Hong Zhang
    3000 mt Ladies: Schouten
    Team Pursuit Men: Nederland
    Team Sprint Ladies: China

    2nd 500 mt Ladies: Hong Zhang
    1000 mt Men: Nuis
    1500 mt Ladies: Bergsma
    5000 mt Men: Kramer
    Team Pursuit Ladies: Nederland
    Team Sprint Men: Canada

    2nd 500 mt Men: Murashov
    1000 mt Ladies: Ter Mors
    1500 mt Men: Yuskov
    Mass Start Men: Stroetinga
    Mass Start Ladies: Schouten

    deadline: 11 maart 2016 om 15:00

    * * * * *

    11 mrt – 13 mrt WK Shorttrack – Seoul

    Vrouwen:

    1500 mt: Choi
    500 mt: Fan
    1000 mt: Choi
    3000 mt Super Final: Choi
    3000 mt Relay (ploegen): Zuid-Korea

    Overall Classification (eindstand): Choi

    Mannen:

    1500 mt: Kwak
    500 mt: C. Hamelin
    1000 mt: C. Hamelin
    3000 mt Super Final: Se Yeong Park
    5000 mt Relay (ploegen): Canada

    Overall Classification (eindstand): C. Hamelin

    #146715

    Van het WK shorttrack heb ik een (waarschijnlijk officieuze) deelnemerslijst gevonden, http://www.shorttrackonline.info/live.php?comp=1673&list=competitors

    De deelnemerslijst van de World Cup Heerenveen komt hopelijk vanavond.

    #146829

    11 mrt – 13 mrt Finale Wereldbeker – Heerenveen

    1st 500 m mannen: Gilmore Junio
    1st 500 m vrouwen: Hong Zhang
    3000 m vrouwen: Marije Joling
    ploegenachtervolging mannen: Nederland
    teamsprint vrouwen: Japan

    2de 500 m vrouwen: Heather Richardson-Bergsma
    1000 m mannen: Kjeld Nuis
    1500 m vrouwen: Heather Richardson-Bergsma
    5000 m mannen: Sven Kramer
    ploegenachtervolging vrouwen: Japan
    teamsprint mannen: Nederland

    2de 500 m mannen: Ruslan Murashov
    1000 m vrouwen: Brittany Bowe
    1500 m mannen: Thomas Krol
    massastart mannen: Fabio Francolini
    massastart vrouwen: Irene Schouten

    deadline: 11 maart 2016 om 15:00

    * * * * *

    11 mrt – 13 mrt WK Shorttrack – Seoul

    Vrouwen:

    1500 m: Choi Min-jeong
    500 m: Arianna Fontana
    1000 m: Elise Christie
    3000 m superfinale: Choi Min-jeong
    3000 m achtervolging (ploegen): Zuid-Korea

    Algemeen klassement (eindstand): Elise Christie

    Mannen:

    1500 m: Charles Hamelin
    500 m: Dajing Wu
    1000 m: Yoon-gy Kwak
    3000 m superfinale: Se Yeong Park
    5000 m achtervolging (ploegen): China

    Algemeen klassement (eindstand): Charles Hamelin

    #146833

    11 mrt – 13 mrt Finale Wereldbeker – Heerenveen

    1st 500 mt Men: Artur Was
    1st 500 mt Ladies: Sang-Hwa Lee
    3000 mt Ladies: Ireen Wüst
    Team Pursuit Men: Nederland
    Team Sprint Ladies: Japan

    2nd 500 mt Ladies: Sang-Hwa Lee
    1000 mt Men: Kjeld Nuis
    1500 mt Ladies: Jorien ter Mors
    5000 mt Men: Sven Kramer
    Team Pursuit Ladies: Nederland
    Team Sprint Men: Nederland

    2nd 500 mt Men: Kai Verbij
    1000 mt Ladies: Jorien ter Mors
    1500 mt Men: Denis Yuskov
    Mass Start Men: Bart Swings
    Mass Start Ladies: Irene Schouten

    * * * * *

    11 mrt – 13 mrt WK Shorttrack – Seoul

    Vrouwen:

    1500 mt: Suzanne Schulting
    500 mt: Keixin Fan
    1000 mt: Elise Christie
    3000 mt Super Final: Suzanne Schulting
    3000 mt Relay (ploegen): China

    Overall Classification (eindstand): Elise Christie

    Mannen:

    1500 mt: Charles Hamelin
    500 mt: Charles Hamelin
    1000 mt: Yoon-gy Kwak
    3000 mt Super Final: Yoon-gy Kwak
    5000 mt Relay (ploegen): Zuid-Korea

    Overall Classification (eindstand): Charles Hamelin

    #146835

    MvL

    11 mrt – 13 mrt WK Shorttrack – Seoul

    Vrouwen:

    1500 mt: Suzanne Schulting
    500 mt: Keixin Fan
    1000 mt: Elise Christie
    3000 mt Super Final: Choi Min-jeong
    3000 mt Relay (ploegen): Zuid-Korea

    Overall Classification (eindstand): Elise Christie

    Mannen:

    1500 mt: Charles Hamelin
    500 mt: Charles Hamelin
    1000 mt: Yoon-Gy Kwak
    3000 mt Super Final: Yoon-Gy Kwak
    5000 mt Relay (ploegen): Zuid-Korea

    Overall Classification (eindstand): Charles Hamelin

    #146865

    11 mrt – 13 mrt Finale Wereldbeker – Heerenveen

    1st 500 mt Men: Murashov
    1st 500 mt Ladies: Sang-Hwa Lee
    3000 mt Ladies: Wüst
    Team Pursuit Men: Nederland
    Team Sprint Ladies: Japan

    2nd 500 mt Ladies: Sang-Hwa Lee
    1000 mt Men: Nuis
    1500 mt Ladies: Ter Mors
    5000 mt Men: Kramer
    Team Pursuit Ladies: Nederland
    Team Sprint Men: Canada

    2nd 500 mt Men: Murashov
    1000 mt Ladies: Ter Mors
    1500 mt Men: Yuskov
    Mass Start Men: Stroetinga
    Mass Start Ladies: Schouten

    * * * * *

    11 mrt – 13 mrt WK Shorttrack – Seoul

    Vrouwen:

    1500 mt: M Choi
    500 mt: K Fan
    1000 mt: E Christie
    3000 mt Super Final: M Choi
    3000 mt Relay (ploegen): Zuid-Korea

    Overall Classification (eindstand): M Choi

    Mannen:

    1500 mt: C Hamelin
    500 mt: D Wu
    1000 mt: Y Kwak
    3000 mt Super Final: C Hamelin
    5000 mt Relay (ploegen): Canada

    Overall Classification (eindstand): C Hamelin

    #146866

    11 mrt – 13 mrt Finale Wereldbeker – Heerenveen

    1st 500 mt Men: Murashov
    1st 500 mt Ladies: Hong Zhang
    3000 mt Ladies: Schouten
    Team Pursuit Men: Nederland
    Team Sprint Ladies: Nederland

    2nd 500 mt Ladies: Hong Zhang
    1000 mt Men: Nuis
    1500 mt Ladies: Bowe
    5000 mt Men: Kramer
    Team Pursuit Ladies: Japan
    Team Sprint Men: Canada

    2nd 500 mt Men: Murashov
    1000 mt Ladies: Bowe
    1500 mt Men: Yuskov
    Mass Start Men: Stroetinga
    Mass Start Ladies: Schouten

    * * * * *

    11 mrt – 13 mrt WK Shorttrack – Seoul

    Vrouwen:
    1500 mt: Minjeong Choi
    500 mt: Kexin Fan
    1000 mt: Suk Hee Shim
    3000 mt Super Final: Do Hee Noh
    3000 mt Relay (ploegen): Korea
    Overall Classification (eindstand): Minjeong Choi

    Mannen:
    1500 mt: Yoon Gy Kwak
    500 mt: Charles Hamelin
    1000 mt: Charle Cournoyer
    3000 mt Super Final: Yoon Gy Kwak
    5000 mt Relay (ploegen): Canada
    Overall Classification (eindstand): Yoon Gy Kwak

    #146874

    11 mrt – 13 mrt Finale Wereldbeker – Heerenveen

    1st 500 mt Men: Junio
    1st 500 mt Ladies: Zhang
    3000 mt Ladies: Schouten
    Team Pursuit Men: Nederland
    Team Sprint Ladies: Nederland

    2nd 500 mt Ladies: Zhang
    1000 mt Men: Yuskov
    1500 mt Ladies: Bowe
    5000 mt Men: Kramer
    Team Pursuit Ladies: Nederland
    Team Sprint Men: Nederland

    2nd 500 mt Men: Junio
    1000 mt Ladies: Bowe
    1500 mt Men: Yuskov
    Mass Start Men: Swings
    Mass Start Ladies: Blondin
    – – – – – – – – – –
    11 mrt – 13 mrt WK Shorttrack – Seoul

    Vrouwen:

    1500 mt: Minjeong Choi
    500 mt: Elise Christie
    1000 mt: Marianne St.Gelais
    3000 mt Super Final: Minjeong Choi
    3000 mt Relay (ploegen): Italie

    Overall Classification (eindstand): Minjeong Choi

    Mannen:

    1500 mt: Jiwon Park
    500 mt: Dajing Wu
    1000 mt: Charles Hamelin
    3000 mt Super Final: Yoon Gy Kwak
    5000 mt Relay (ploegen): China

    Overall Classification (eindstand): Yoon Gy Kwak

    #146887

    Langebaan schaatsen wat aangepast

    #146942

    Moet wat opschieten zie ik.
    Eerst dus even de eerste deadline, de tweede van Heerenveen maakt nu niet zoveel uit omdat je alleen de deelnemers van vrijdag zeker weet.
    Omdat ik de standen en verschillen nog niet ken, dus wat minder wanhoops en geluksprognoses om e.e.a. nog wat goed te maken voor de eindstand.

    11 mrt – 13 mrt WK Shorttrack – Seoul

    Vrouwen:
    1500 mt: Choi Min-Jeong
    500 mt: Kexin Fan
    1000 mt: Elise Christie
    3000 mt Super Final: Choi Min-Jeong
    3000 mt Relay (ploegen): Zuid Korea

    Overall Classification (eindstand): Choi Min-Jeong

    Mannen:
    1500 mt: Charles Hamelin
    500 mt: Charles Hamelin
    1000 mt: Yoon-Gy Kwak
    3000 mt Super Final: Yoon-Gy Kwak
    5000 mt Relay (ploegen): Canada

    Overall Classification (eindstand): Yoon-Gy Kwak

    De langebaan volgt misschien nog dadelijk of morgen op tijd.

    #146948

    11 mrt – 13 mrt Finale Wereldbeker – Heerenveen

    1st 500 mt Men: Gilmore Junio
    1st 500 mt Ladies: Jing Yu
    3000 mt Ladies: Irene Schouten
    Team Pursuit Men: Nederland
    Team Sprint Ladies: China

    2nd 500 mt Ladies: Hong Zhang
    1000 mt Men: Kjeld Nuis
    1500 mt Ladies: Brittany Bowe
    5000 mt Men: Sven Kramer
    Team Pursuit Ladies: Nederland
    Team Sprint Men: Canada

    2nd 500 mt Men: Kai Verbij
    1000 mt Ladies: Jorien Ter Mors
    1500 mt Men: Yuskov
    Mass Start Men: Bart Swings
    Mass Start Ladies: Carien Kleibeuker

    deadline: 11 maart 2016 om 15:00

    PS Zou ook een miskleun tussen kunnen zitten, al is het maar vanwege niet geplaatst zijn of niet deelname

25 berichten aan het bekijken - 476 tot 500 (van in totaal 521)

Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.

Volg hier

Laatste nieuws