Schaatsen: wie gaat er winnen? (seizoen 2015/2016)

|
25 berichten aan het bekijken - 26 tot 50 (van in totaal 521)
  • #122488

    1e 500 mt mannen: Kulizhnikov
    1e 500 mt vrouwen: Sang Hwa Lee
    5000 mt mannen: Kramer
    3000 mt vrouwen: Sablikova
    1000 mt mannen: Davis
    1000 mt vrouwen: Bowe
    ploegenachtervolging mannen: Nederland
    ploegenachtervolging vrouwen: Nederland
    teamsprint mannen: Nederland
    teamsprint vrouwen: Verenigde Staten
    2e 500 mt mannen: Kuliznikov
    2e 500 mt vrouwen: Sang Hwa Lee
    1500 mt mannen: Yuskov
    1500 mt vrouwen: Bowe
    massastart mannen: Bergsma
    massastart vrouwen: Schouten

    #122524

    Sven Kramer hoopt vrijdag tijdens de wereldbekerwedstrijden in Calgary hoge ogen te gooien op de 5000 meter, met misschien wel een wereldrecord.

    Bergsma kijkt naar wereldrecord: “Ik sluit het niet uit”

    gaat nog leuk worden :)

    #122525

    MvL

    1e 500 mt mannen: Kulizhnikov
    1e 500 mt vrouwen: Sang-Hwa Lee
    5000 mt mannen: Kramer
    3000 mt vrouwen: Sablikova
    1000 mt mannen: Yuskov
    1000 mt vrouwen: Bowe
    ploegenachtervolging mannen: Nederland
    ploegenachtervolging vrouwen: Verenigde Staten
    teamsprint mannen: Rusland
    teamsprint vrouwen: Japan
    2e 500 mt mannen: Kulizhnikov
    2e 500 mt vrouwen: Richardson
    1500 mt mannen: Pedersen
    1500 mt vrouwen: Bowe
    massastart mannen: Bergsma
    massastart vrouwen: Schouten

    #122528

    1e 500 mt mannen: Kulizhnikov
    1e 500 mt vrouwen: Sang Hwa Lee
    5000 mt mannen: Kramer
    3000 mt vrouwen: Sablikova
    1000 mt mannen: Jorritsma
    1000 mt vrouwen: Bowe
    ploegenachtervolging mannen: Nederland
    ploegenachtervolging vrouwen: Nederland
    teamsprint mannen: Nederland
    teamsprint vrouwen: Nederland
    2e 500 mt mannen: Kuliznikov
    2e 500 mt vrouwen: Sang Hwa Lee
    1500 mt mannen: Yuskov
    1500 mt vrouwen: Bowe
    massastart mannen: Bergsma
    massastart vrouwen: Schouten

    #122541

    13 nov – 15 nov Wereldbeker – Calgary

    1e 500 mt mannen: Laurent Dubreuil
    1e 500 mt vrouwen: Sang-Hwa Lee
    5000 mt mannen: Sven Kramer
    3000 mt vrouwen: Martina Sablikova
    1000 mt mannen: Pavel Kulizhnikov
    1000 mt vrouwen: Brittany Bowe
    ploegenachtervolging mannen: Nederland
    ploegenachtervolging vrouwen: Nederland
    teamsprint mannen:Noorwegen
    teamsprint vrouwen: Nederland
    2e 500 mt mannen: Pavel Kulizhnikov
    2e 500 mt vrouwen: Heather Richardson
    1500 mt mannen: Sverre Lunde Pedersen
    1500 mt vrouwen: Heather Richardson
    massastart mannen: Seung-Hoon-Lee
    massastart vrouwen: Ivanie Blondin

    #122567

    rit indeling dag 1 bekend
    http://live.isuresults.eu/2015-2016/calgary/

    nagenoeg geen wijzigingen in startlijst tot nog toe

    #122572

    Het is nog niet bekend wie er meedoen aan de massastart geloof ik? Ik begrijp dat de wereldkampioen niet verwacht wordt?

    #122575

    ik kan er weinig over vinden, net als over de teamsprint …

    toch iets gevonden, maar of het al achterhaald is weet ik niet

    http://www.ad.nl/ad/nl/1742/Schaatsen/article/detail/4177375/2015/11/03/Bergsma-ontbreekt-in-ploegachtervolging.dhtml

    #122580

    toch: gister bekend geworden

    Bondscoach Geert Kuiper:
    Wouter Olde Heuvel, Jan Blokhuijsen (foto) en Douwe de Vries aangewezen voor de ploegachtervolging bij de Wereldbekerwedstrijden in Calgary, schrijft het ANP. Sven Kramer was niet beschikbaar voor dat onderdeel. Marrit Leenstra, Antoinette de Jong en Marije Joling vormen de vrouwenequipe op de ‘team pursuit’.

    Ronald Mulder, Kai Verbij en Stefan Groothuis rijden bij de mannen de teamsprint. Bo van der Werff, Janine Smit en Margot Boer vormen bij de vrouwen het Oranje-trio.

    Op de mass-start doen Arjan Stroetinga en Jorrit Bergsma mee in de A-groep, Irene Schouten en Janneke Ensing nemen bij de vrouwen deze discipline voor hun rekening. Blokhuijsen en Lisa van der Geest moeten op de mass-start genoegen nemen met een plek in de B-groep.

    #122589

    1e 500 mt mannen: Kulizhnikov
    1e 500 mt vrouwen: Sang Hwa Lee
    5000 mt mannen: Kramer
    3000 mt vrouwen: Sablikova
    1000 mt mannen: Nuis
    1000 mt vrouwen: Richardson
    ploegenachtervolging mannen: Nederland
    ploegenachtervolging vrouwen: Duitsland
    teamsprint mannen: Nederland
    teamsprint vrouwen: Zuid-korea
    2e 500 mt mannen: Kuliznikov
    2e 500 mt vrouwen: Sang Hwa Lee
    1500 mt mannen: Swings
    1500 mt vrouwen: Bowe
    massastart mannen: Bergsma
    massastart vrouwen: Schouten

    #122593

    Bedankt billi, voorspelling aangepast :)

    #122604

    1e 500 mt mannen: Kulizhnikov
    1e 500 mt vrouwen: Sang Hwa Lee
    5000 mt mannen: Kramer
    3000 mt vrouwen: Sablikova
    1000 mt mannen: Kulizhnikov
    1000 mt vrouwen: Richardson
    ploegenachtervolging mannen: Nederland
    ploegenachtervolging vrouwen: Nederland
    teamsprint mannen: Nederland
    teamsprint vrouwen: VS
    2e 500 mt mannen: Kuliznikov
    2e 500 mt vrouwen: Sang Hwa Lee
    1500 mt mannen: Pedersen
    1500 mt vrouwen: Bowe
    massastart mannen: Bergsma
    massastart vrouwen: Schouten

    #122631

    Deo

    1e 500 mt mannen: Kulizhnikov
    1e 500 mt vrouwen: Richardson
    5000 mt mannen: Kramer
    3000 mt vrouwen: Sablikova
    1000 mt mannen: Yuskov
    1000 mt vrouwen: Richardson
    ploegenachtervolging mannen: Nederland
    ploegenachtervolging vrouwen: Nederland
    teamsprint mannen: Nederland
    teamsprint vrouwen: VS
    2e 500 mt mannen: Kuliznikov
    2e 500 mt vrouwen: Sang Hwa Lee
    1500 mt mannen: Pedersen
    1500 mt vrouwen: Bowe
    massastart mannen: Bergsma
    massastart vrouwen: Schouten

    #122637

    1e 500 mt mannen: Kulizhnikov
    1e 500 mt vrouwen: Sang Hwa Lee
    5000 mt mannen: Kramer
    3000 mt vrouwen: Sablikova
    1000 mt mannen: Yuskov
    1000 mt vrouwen: Ter Mors
    ploegenachtervolging mannen: Nederland
    ploegenachtervolging vrouwen: Nederland
    teamsprint mannen: Nederland
    teamsprint vrouwen: China
    2e 500 mt mannen: Kulizhnikov
    2e 500 mt vrouwen: Sang Hwa Lee
    1500 mt mannen: Yuskov
    1500 mt vrouwen: Bowe
    massastart mannen: Bergsma
    massastart vrouwen: Schouten

    #122638

    Smeekens mag 2e 500 mt rijden (ipv Nuis)

    #122641

    1e 500 mannen: Kulizhnikov
    1e 500 vrouwen: Sang-Hwa Lee
    5000 mannen: Bergsma
    3000 vrouwen: Sablikova
    1000 mannen: Nuis
    1000 vrouwen: Ter Mors
    Ploegenachtervolging mannen: Nederland
    Ploegenachtervolging vrouwen: Nederland
    Teamsprint mannen: Nederland
    Teamsprint vrouwen: China
    2e 500 mannen: Kulizhnikov
    2e 500 vrouwen: Ter Mors
    1500 mannen: Pedersen
    1500 vrouwen: Bowe
    Massastart mannen: Bergsma
    Massastart vrouwen: Schouten

    #122650

    Luchtdruk verwacht vandaag: 876
    Zaterdag: 883
    Zondag 868

    In salt lake daalt de luchtdruk zondag zelfs naar 862.

    WR mogelijk?!

    #122651

    geen idee, heb daar geen verstand van …

    afgelopen week werd er in schaatskringen wel over wereldrecords gesproken, maar of het haalbaar gaat zijn moeten we afwachten

    #122652

    13 nov – 15 nov Wereldbeker – Calgary

    dag 1

    1e 500 mt mannen:
    -Pavel Kulizhnikov: billi-aapdedino-Duikboot-anonymous-Chrys-achtpuntzes-Poeksel-LinusGerdemann-dustin-remco2103-MvL-Onie-rolei-RABBIT_HOLE-LutsenkoFan-ZwartebroekengeIetrui-ditisdavid
    -Laurent Dubreuil: simplex

    1e 500 mt vrouwen:
    -Sang-Hwa Lee: billi-aapdedino-LinusGerdemann-dustin-remco2103-MvL-Onie-simplex-rolei-RABBIT_HOLE-ZwartebroekengeIetrui-ditisdavid
    -Heather Richardson: Duikboot-anonymous-achtpuntzes-Poeksel-LutsenkoFan
    -Nao Kodaira: Chrys

    5000 mt mannen:
    -Jorrit Bergsma: billi-Chrys-achtpuntzes-Poeksel-LinusGerdemann-dustin-ditisdavid
    -Sven Kramer: aapdedino-Duikboot-anonymous-remco2103-MvL-Onie-simplex-rolei-RABBIT_HOLE-LutsenkoFan-ZwartebroekengeIetrui

    3000 mt vrouwen:
    -Martina Sablikova: billi-aapdedino-Duikboot-anonymous-Chrys-achtpuntzes-Poeksel-LinusGerdemann-dustin-remco2103-MvL-Onie-simplex-rolei-RABBIT_HOLE-LutsenkoFan-ZwartebroekengeIetrui-ditisdavid

    dag 2

    1000 mt mannen:
    -Kjeld Nuis: billi-rolei-ditisdavid
    -Pavel Kulizhnikov: aapdedino-Poeksel-dustin-simplex-RABBIT_HOLE
    -Alexey Yesin: Duikboot
    -Denis Yuskov: anonymous-achtpuntzes-LinusGerdemann-MvL-LutsenkoFan-ZwartebroekengeIetrui
    -Shani Davis: Chrys-remco2103
    -Gerben Jorritsma: Onie

    1000 mt vrouwen:
    -Heather Richardson: billi-rolei-RABBIT_HOLE-LutsenkoFan
    -Brittany Bowe: aapdedino-Duikboot-Chrys-achtpuntzes-LinusGerdemann-dustin-remco2103-MvL-Onie-simplex
    -Jorien ter Mors: anonymous-Poeksel-ZwartebroekengeIetrui-ditisdavid

    ploegenachtervolging mannen:
    -Nederland: billi-aapdedino-Duikboot-anonymous-Poeksel-LinusGerdemann-dustin-remco2103-MvL-Onie-simplex-rolei-RABBIT_HOLE-LutsenkoFan-ZwartebroekengeIetrui-ditisdavid
    -Polen: Chrys-achtpuntzes

    ploegenachtervolging vrouwen:
    -Verenigde Staten: billi-Chrys-achtpuntzes-dustin-MvL
    -Nederland: aapdedino-anonymous-Poeksel-remco2103-Onie-simplex-RABBIT_HOLE-LutsenkoFan-ZwartebroekengeIetrui-ditisdavid
    -Japan: Duikboot
    -Polen: LinusGerdemann
    -Duitsland: rolei

    teamsprint mannen:
    -Rusland: billi-LinusGerdemann-dustin-MvL
    -Nederland: aapdedino-Duikboot-anonymous-Chrys-achtpuntzes-Poeksel-remco2103-Onie-rolei-RABBIT_HOLE-LutsenkoFan-ZwartebroekengeIetrui-ditisdavid
    -Noorwegen: simplex

    teamsprint vrouwen:
    -Japan: billi-Chrys-achtpuntzes-Poeksel-MvL
    -Verenigde Staten: aapdedino-LinusGerdemann-remco2103-RABBIT_HOLE-LutsenkoFan
    -China: Duikboot-anonymous-dustin-ZwartebroekengeIetrui-ditisdavid
    -Nederland: Onie-simplex
    -Zuid-korea: rolei

    dag 3

    2e 500 mt mannen:
    -Ronald Mulder: billi-LinusGerdemann
    -Pavel Kulizhnikov: aapdedino-Duikboot-anonymous-Chrys-achtpuntzes-Poeksel-dustin-remco2103-MvL-Onie-simplex-rolei-RABBIT_HOLE-LutsenkoFan-ZwartebroekengeIetrui-ditisdavid

    2e 500 mt vrouwen:
    -Jing Yu: billi
    -Heather Richardson: aapdedino-Duikboot-anonymous-Poeksel-MvL-simplex
    -Sang-Hwa Lee: Chrys-achtpuntzes-dustin-remco2103-Onie-rolei-RABBIT_HOLE-LutsenkoFan-ZwartebroekengeIetrui
    -Olga Fatkulina: LinusGerdemann
    -Jorien ter Mors: ditisdavid

    1500 mt mannen:
    -Denis Yuskov: billi-Duikboot-anonymous-LinusGerdemann-remco2103-Onie-ZwartebroekengeIetrui
    -Sverre Lunde Pedersen: aapdedino-dustin-MvL-simplex-RABBIT_HOLE-LutsenkoFan-ditisdavid
    -Kjeld Nuis: Chrys-achtpuntzes
    -Denny Morrison: Poeksel
    -Bart Swings: rolei

    1500 mt vrouwen:
    -Brittany Bowe: billi-Duikboot-anonymous-Chrys-achtpuntzes-Poeksel-LinusGerdemann-dustin-remco2103-MvL-Onie-rolei-RABBIT_HOLE-LutsenkoFan-ZwartebroekengeIetrui-ditisdavid
    -Marrit Leenstra: aapdedino
    -Heather Richardson: simplex

    massastart mannen:
    -Bart Swings: billi-LinusGerdemann
    -Jorrit Bergsma: aapdedino-Duikboot-Chrys-achtpuntzes-dustin-remco2103-MvL-Onie-rolei-RABBIT_HOLE-LutsenkoFan-ZwartebroekengeIetrui-ditisdavid
    -Fabio Francolini: anonymous
    -Arjan Stroetinga: Poeksel
    -Seung-Hoon-Lee: simplex

    massastart vrouwen:
    -Irene Schouten: billi-aapdedino-Duikboot-Chrys-achtpuntzes-Poeksel-dustin-remco2103-MvL-Onie-rolei-RABBIT_HOLE-LutsenkoFan-ZwartebroekengeIetrui-ditisdavid
    -Jelena Peeters: anonymous
    -Ivanie Blondin: LinusGerdemann-simplex

    #122661

    Tijdschema van de wedstrijden (en Nederlandse deelnemers) op http://www.nu.nl/schaatsen/4163671/ziet-programma-van-world-cup-in-calgary-eruit.html

    De wedstrijden worden uitgezonden op nos.nl.

    #122662

    tussenstanden/rondetijden/uitslagen
    b-wedstrijden zijn al aan de gang, nog geen opzienbarende tijden, wel al wat pr’s

    zie hier:
    http://live.isuresults.eu/2015-2016/calgary/

    #122673

    En met de winst van Sablikova hebben alle deelnemers het eerste punt gesprokkeld.

    #122675

    inderdaad, dat is een goed begin :)

    #122692

    3000 mt V
    1 Sablikova 3:57:21
    * 1 pnt * billi-aapdedino-Duikboot-anonymous-Chrys-achtpuntzes-Poeksel-LinusGerdemann-dustin-remco2103-MvL-Onie-simplex-rolei-RABBIT_HOLE-LutsenkoFan-ZwartebroekengeIetrui-ditisdavid
    2 I Schouten 3:58:39
    3 Voronina 3:58:78
    4 Voorhuis 4:00:39
    5 Van der Weijden 4:00:45
    6 Joling 4:00:48
    8 Pechstein 4:02:30
    11 Nauta 4:03:77
    b-groep
    1 Oshigiri 4:03:97
    11 J Peeters 4:10:19
    uitslag:
    http://live.isuresults.eu/2015-2016/calgary/r115.htm

    #122693

    500 mt V
    1 Sang-Hwa Lee 36:96
    * 1 pnt * billi-aapdedino-LinusGerdemann-dustin-remco2103-MvL-Onie-simplex-rolei-RABBIT_HOLE-ZwartebroekengeIetrui-ditisdavid
    2 Zhang 37:18
    3 Bowe 37:22
    4 Richardson 37:29
    -Duikboot-anonymous-achtpuntzes-Poeksel-LutsenkoFan
    9 Ter Mors 37:82
    11 Kodaira 38:01
    -Chrys
    14 Van der Werf 38:21
    15 M Boer 38:27
    17 Van den Brandt 38:38
    19 J Smit 38:58
    b-groep
    1 Hudey 37:86
    uitslag
    http://live.isuresults.eu/2015-2016/calgary/r111.htm

25 berichten aan het bekijken - 26 tot 50 (van in totaal 521)

Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.

Headlines