Schaatsen: wie gaat er winnen? de laatste 2! / deadline 10+11 mrt

|
25 berichten aan het bekijken - 26 tot 50 (van in totaal 305)
  • #218578

    11 nov – 13 nov 2016 Wereldbeker – Harbin
    per afstand:
    dag 1:
    500 mt (v): Sang-Hwa Lee
    3000 mt (V): Martina Sablikova
    5000 mt (M): Jorrit Bergsma
    dag 2:
    ploegenachtervolging (M): Nederland
    ploegenachtervolging (V): Japan
    500 mt (M): Pavel Kulizhnikov
    1000 mt (M): Pavel Kulizhnikov
    1000 mt (V): Heather Richardson-Bergsma
    dag 3:
    massastart (M): Alexis Contin
    massastart (V): Ivanie Blondin
    500 mt (M): Pavel Kulizhnikov
    500 mt (V): Sang-Hwa Lee
    1500 mt (M): Denis Yuskov
    1500 mt (V): Ireen Wüst

    #218677

    dag 1:
    500 mt (V) H Zhang
    3000 mt (V) M Sablikova
    5000 mt (M) S Kramer
    dag 2:
    ploegenachtervolging (M) Nederland
    ploegenachtervolging (V) Japan
    500 mt (M) P Kulizhnikov
    1000 mt (M) P Kulizhnikov
    1000 mt (V) H Richardson
    dag 3:
    massastart (M) A Stroetinga
    massastart (V) I Schouten
    500 mt (M) P Kulizhnikov
    500 mt (V) H Zhang
    1500 mt (M) D Yuskov
    1500 mt (V) M Sablikova

    #218695

    Nog 2u45 tot deadline en amper de helft van de deelnemers heeft beantwoord…

    #218698

    500 mt (V) – Sang Hwa Lee
    3000 mt (V) – Martina Sablikova
    5000 mt (M) – Sven Kramer
    dag 2:
    ploegenachtervolging (M) – Nederland
    ploegenachtervolging (V) – Nederland
    500 mt (M) – Pavel Kulizhnikov
    1000 mt (M) – Kjeld Nuis
    1000 mt (V) – Heather Bergsma
    dag 3:
    massastart (M) – Bart Swings
    massastart (V) – Ivanie Blondin
    500 mt (M) – Pavel Kulizhnikov
    500 mt (V) – Sang Hwa Lee
    1500 mt (M) – Denis Yuskov
    1500 mt (V) – Heather Bergsma

    #218700

    Overigens is het misschien handig de deadline wat flexibeler te maken, omdat momenteel de startlijsten van dag 2 en dag 3 niet bekend zijn (althans, ik kan ze niet vinden).

    #218701

    Ik ben er mee bezig, maar loop tegen het probleem aan dat ik alleen deelnemers van dag 1 kan vinden.
    Is er een vollediger overzicht te vinden? Bijv. Bowe is maar door twee deelnemers gekozen en logische voor zo’n klasse vrouw. Maar ik heb wel elders de USA selectie gezien en daar stond ze dus niet bij. Dit is dan jammer als niet alle deelnemers dezelfde informatie (tijdig) kunnen vinden.
    Ik zal op basis van wat ik weet (en jullie hopelijk ook goed geïnformeerd zijn) mijn lijstje dadelijk wegzetten.

    edit. wat Poeksel dus ook zegt.

    #218702

    11 nov – 13 nov 2016 Wereldbeker – Harbin
    per afstand:
    dag 1:
    500 mt (V) – Sang Hwa Lee
    3000 mt (V) – Martina Sablikova
    5000 mt (M) – Sven Kramer

    dag 2:
    ploegenachtervolging (M) – Nederland
    ploegenachtervolging (V) – Nederland
    500 mt (M) – Pavel Kulizhnikov
    1000 mt (M) – Kai Verbij
    1000 mt (V) – Hong Zhang

    dag 3:
    massastart (M) – Bart Swings
    massastart (V) – Ivanie Blondin
    500 mt (M) – Pavel Kulizhnikov
    500 mt (V) – Sang Hwa Lee
    1500 mt (M) – Denis Yuskov
    1500 mt (V) – Marrit Leenstra

    #218705
    #218706

    vannacht begint de b groep al, morgenochtend de a-afstanden

    #218707

    Bedankt billi, het is een begin van iets en lijkt toch wel wat op wat je vorig jaar doorgaf.

    #218718

    Ik heb werkelijk geen idee wie er allemaal rijden. Kan ik nog meedoen?

    11 nov – 13 nov 2016 Wereldbeker – Harbin
    per afstand:
    dag 1:
    500 mt (V) – Sang Hwa Lee
    3000 mt (V) – Martina Sablikova
    5000 mt (M) – Sven Kramer

    dag 2:
    ploegenachtervolging (M) – Nederland
    ploegenachtervolging (V) – Nederland
    500 mt (M) – Pavel Kulizhnikov
    1000 mt (M) – Nuis
    1000 mt (V) – Zhang

    dag 3:
    massastart (M) – Jorrit Bergsma
    massastart (V) – Blondin
    500 mt (M) – Kulizhnikov
    500 mt (V) – Zhang
    1500 mt (M) – Nuis
    1500 mt (V) – Wust

    #218720

    @Scotty, zal het even overleggen met organisator van vorig jaar!

    #218722

    Wereldbeker – Harbin
    dag 1:
    500 mt (V)
    1 Kodaira
    2 Tsuji
    3 Yu
    http://live.isuresults.eu/2016-2017/harbin/r111.htm
    punten: geen
    5000 mt (M)
    1 Kramer
    2 Bergsma
    3 Kooiman
    http://live.isuresults.eu/2016-2017/harbin/r105.htm
    punt: dustin, ditisdavid, Chrys, waggie, billi, Poeksel, simplex, Scotty
    3000 mt (V)
    1 Sablikova
    2 Joling
    3 Blondin
    http://live.isuresults.eu/2016-2017/harbin/r115.htm
    punt: dustin, Chrys, waggie, aapdedino, billi, Poeksel, simplex, (Scotty)

    #218723

    Van mij mag het hoor :)

    Ik heb overigens begrepen dat van het viertal dat ploegenachtervolging mag rijden, de afvaller (Bergsma of De Vries waarschijnlijk) massastart gaat rijden.

    #218725

    @Scotty, na overleg besloten: Je kan mee doen met een kleine beperking (vanwege mislopen deadline). Namelijk: maximaal 1 punt te behalen over de afstanden 3000 meter en 5000 meter.

    @iedereen
    dag 2+3: voorspelling kan nog! (2e 500 meter dames vervalt dan wel!)
    edit: deadline: vandaag 11 november 2016

    #218729

    Ai Bowe is inderdaad niet aanwezig volgens Sebastiaan Timmerman (NOS). Aangezien de deadline wat is opgerekt, pas ik mijn voorspelling nog aan:

    Nieuwe voorspelling:

    dag 2:
    ploegenachtervolging (M): Nederland
    ploegenachtervolging (V): Japan
    500 mt (M): Artur Was
    1000 mt (M): Kai Verbij
    1000 mt (V): Heather Bergsma
    dag 3:
    massastart (M): Bart Swings
    massastart (V): Ivanie Blondin
    500 mt (M): Pavel Kulizhnikov
    500 mt (V): Sang-Hwa Lee
    1500 mt (M): Denis Yuskov
    1500 mt (V): Ireen Wüst

    #218779

    Van mij ook een aanpassing.
    Dag 2:
    ploegenachtervolging (M) Nederland
    ploegenachtervolging (V) Nederland
    500 mt (M) Pavel Kulizhnikov
    1000 mt (M) Kai Verbij
    1000 mt (V) Heather Bergsma
    dag 3:
    massastart (M) Arjan Stroetinga
    massastart (V) Ivanie Blondin
    500 mt (M) Pavel Kulizhnikov
    500 mt (V) Sang-Hwa Lee
    1500 mt (M) Patrick Roest
    1500 mt (V) Ireen Wüst

    #218916

    Wereldbeker – Harbin
    dag 2:
    ploegenachtervolging (M)
    1 Nederland
    2 Noorwegen
    3 Korea
    http://live.isuresults.eu/2016-2017/harbin/r106.htm
    punt: dustin, ditisdavid, Chrys, waggie, aapdedino, billi, Poeksel, simplex, Scotty
    ploegenachtervolging (V)
    1 Nederland
    2 Rusland
    3 Korea
    http://live.isuresults.eu/2016-2017/harbin/r116.htm
    punt: dustin, ditisdavid, waggie, Poeksel, simplex, Scotty
    500 mt (M)
    1 Krech
    2 Kulizhnikov
    3 Verbij
    http://live.isuresults.eu/2016-2017/harbin/r101.htm
    punten: geen
    1000 mt (M)
    1 Nuis
    2 Poutala
    3 Kulizhnikov
    http://live.isuresults.eu/2016-2017/harbin/r103.htm
    punt: dustin, Poeksel, Scotty
    1000 mt (V)
    1 Richardson-Bergsma
    2 Leenstra
    3 Kodaira
    http://live.isuresults.eu/2016-2017/harbin/r113.htm
    punt: ditisdavid, Chrys, waggie, aapdedino, billi, Poeksel

    #219025

    Wereldbeker – Harbin
    dag 3:
    massastart (M)
    1 Lee
    2 Contin
    3 Francolini
    http://live.isuresults.eu/2016-2017/harbin/d107.htm
    punten: geen
    massastart (V)
    1 Blondin
    2 Lollobrigida
    3 Kim
    http://live.isuresults.eu/2016-2017/harbin/r117.htm
    punt: dustin, ditisdavid, Chris, waggie, aapdedino, Poeksel, simplex, Scotty
    500 mt (M)
    1 Kulizhnikov
    2 Gao
    3 Kim
    http://live.isuresults.eu/2016-2017/harbin/r102.htm
    punt: dustin, ditisdavid, Chris, waggie, aapdedino, billi, Poeksel, simplex, Scotty
    500 mt (V)
    1 Kodaira
    2 Lee
    3 Tsuji
    http://live.isuresults.eu/2016-2017/harbin/r112.htm
    punten: geen
    1500 mt (M)
    1 Kramer
    2 Yuskov
    3 Swings
    http://live.isuresults.eu/2016-2017/harbin/r104.htm
    punten: geen
    1500 mt (V)
    1 Bergsma-Richardson
    2 Leenstra
    3 Wust
    http://live.isuresults.eu/2016-2017/harbin/r114.htm
    punt: Poeksel

    #219027

    Marathon Cup 4/14 M:
    1 Hekman
    2 Stroetinga
    3 Hoolwerf
    AK 1 Stroetinga
    Marathon Cup 4/14 V:
    1 I Schouten
    2 Roosenboom
    3 Van der Stelt
    AK 1 Lollobrigida

    #219443

    Wereldbeker – Harbin

    Uitslag

    1 Poeksel 9 pnt
    2 dustin 7 pnt
    2 waggie 7 pnt
    4 ditisdavid 6 pnt
    4 Chrys 6 pnt
    4 simplex 6 pnt
    4 Scotty 6 pnt
    8 aapdedino 5 pnt
    8 billi 5 pnt

    Medaille spiegel

    Poeksel 1-0-0
    dustin 0-1-0
    waggie 0-1-0
    ditisdavid 0-0-0
    Chrys 0-0-0
    simplex 0-0-0
    Scotty 0-0-0
    aapdedino 0-0-0
    billi 0-0-0

    #219444

    Volgende wedstrijd:
    18 nov – 20 nov 2016 Wereldbeker – Nagano
    per afstand:
    dag 1:
    3000 mt (V)
    5000 mt (M)
    dag 2:
    ploegenachtervolging (V)
    ploegenachtervolging (M)
    sprint (V)
    sprint (M)
    massastart (V)
    massastart (M)
    1000 mt (V)
    1000 mt (M)
    dag 3:
    500 mt (V)
    500 mt (M)
    1500 mt (V)
    1500 mt (M)

    Deadline 17 november 2016 om 23:59
    Ik ben wat laat. Ik zal soepel zijn. Bij te laat:
    Al gereden wedstrijden tellen niet mee. Schaatsers/schaatsters die al top 3 gereden hebben in deze wereldbeker wedstrijd in Nagano 2016 mogen niet gekozen worden.

    #219446

    ploegenachtervolging kan ook dag 3 zijn vlg mij
    http://static.isu.org/media/419419/wcspeed-entries-nagano.pdf

    #219447

    18 nov – 20 nov 2016 Wereldbeker – Nagano
    per afstand:
    dag 1:
    3000 mt (V) Martina Sablikova
    5000 mt (M) Sven Kramer
    dag 2:
    ploegenachtervolging (V) Nederland
    ploegenachtervolging (M) Nederland
    sprint (V) China
    sprint (M) Nederland
    massastart (V) Ivanie Blondin
    massastart (M) Bart Swings
    1000 mt (V) Heather Bergsma
    1000 mt (M) Kjeld Nuis
    dag 3:
    500 mt (V) Nao Kodaira
    500 mt (M) Pavel Kulizhnikov
    1500 mt (V) Heather Bergsma
    1500 mt (M) Denis Yuskov
    Deelnemerslijst voor de teamsprint m.n. bij de vrouwen zeer matig, weinig deelnemende landen en de landen die meedoen staan vaak niet met de sterkste opstelling aan de start…

    #219448

    @billi
    Afgaande op het programma zou ik zeggen ploegenachtervolging zaterdag en massastart zondag. http://static.isu.org/media/414398/provisional-time-schedule-nagano.pdf

25 berichten aan het bekijken - 26 tot 50 (van in totaal 305)

Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.

Headlines