Schaatsen: wie gaat er winnen? de laatste 2! / deadline 10+11 mrt

|
25 berichten aan het bekijken - 276 tot 300 (van in totaal 305)
  • #237748

    @Scotty
    Tja, die kan geen 1000m dus kwam ruim tekort voor kwalificatie

    #237757

    WK Sprint
    Dag 1:
    500m mannen: Murashov
    500m vrouwen: Kodaira
    1000m mannen: Verbij
    1000m vrouwen: Ter Mors
    Dag 2:
    500m mannen: Whitmore
    500m vrouwen: Kodaira
    1000m mannen: Nuis
    1000m vrouwen: Bergsma
    Eindklassement mannen: Verbij
    Eindklassement vrouwen: Kodaira

    #239015

    Geheugensteuntje voor mezelf
    4 mrt – 5 mrt 2017 Wereldkampioenschappen Allround Hamar

    #239021

    Ik ben de komende dagen niet thuis, dus doe alvast mijn voorspelling. Mogelijk pas ik het nog aan als ik internet heb en de deelnemers bekend zijn.

    WK allround Hamar

    Saturday 04/03/2017
    500 Men Konrad Niedzwiedzki
    500 Ladies Miho Takagi
    5000 Men Sven Kramer
    3000 Ladies Martina Sáblíková

    Sunday 05/03/2017
    1500 Men Sven Kramer
    1500 Ladies Ireen Wüst
    10000 Men Sven Kramer
    5000 Ladies Martina Sáblíková

    Kampioen mannen Kramer, kampioen vrouwen Wüst

    #239128

    World Allround Championships

    500 meter Hamar 04 mrt. 2017 13:15 dames
    500 meter Hamar 04 mrt. 2017 13:44 heren
    3000 meter Hamar 04 mrt. 2017 14:33 dames
    5000 meter Hamar 04 mrt. 2017 16:04 heren

    1500 meter Hamar 05 mrt. 2017 13:30 dames
    1500 meter Hamar 05 mrt. 2017 14:27 heren
    5000 meter Hamar 05 mrt. 2017 15:28 dames
    10.000 meter Hamar 05 mrt. 2017 16:20 heren

    Final classification tournament Hamar 05 mrt. 2017 16:02 dames
    Final classification tournament Hamar 05 mrt. 2017 17:18 heren

    deadline: 1 uur voor aanvang

    #239131

    500 meter dames: Ireen Wüst
    500 meter heren: Jan Blokhuijsen
    3000 meter dames: Ireen Wüst
    5000 meter heren: Sven Kramer

    1500 meter dames: Ireen Wüst
    1500 meter heren: Sverre Lunde Pedersen
    5000 meter dames: Martina Sábliková
    10.000 meter heren: Sven Kramer

    Final classification dames: Ireen Wüst
    Final classification heren: Sven Kramer

    #239132

    ik zie Denis Yuskov niet gaan starten???

    #239202

    Opvallend dat er vrijwel geen Niet-Europeanen aan dit toernooi mee doen. Of klopt de deelnemerslijst die ik heb gevonden niet?

    500 meter dames: Ireen Wüst
    500 meter heren: Henriksen
    3000 meter dames: Sablikova
    5000 meter heren: Sven Kramer

    1500 meter dames: Ireen Wüst
    1500 meter heren: Sven Kramer
    5000 meter dames: Martina Sábliková
    10.000 meter heren: Sven Kramer

    Final classification dames: Ireen Wüst
    Final classification heren: Sven Kramer

    #239387

    Volgens mij zijn is dit de deelnemerslijst:
    http://static.isu.org/media/479580/allround-final-entry-list.pdf

    Japan weer goed vertegenwoordigd nu ze het zo goed doen onder Johan de Wit, maar Canada, VS nauwelijks. China, Korea en Kazachstan afwezig.

    Yuskov vooralsnog reserve?

    #239388

    WK Allround 4-5 maart
    500 meter dames: Ireen Wüst
    500 meter heren: Sindre Henriksen
    3000 meter dames: Ireen Wüst
    5000 meter heren: Sven Kramer

    1500 meter dames: Ireen Wüst
    1500 meter heren: Sven Kramer
    5000 meter dames: Martina Sablikova
    10.000 meter heren: Sven Kramer

    Final classification dames: Ireen Wüst
    Final classification heren: Sven Kramer

    #239420

    WK Allround 4-5 maart
    500 meter dames: Miho Takagi
    500 meter heren: Sindre Henriksen
    3000 meter dames: Ireen Wüst
    5000 meter heren: Sven Kramer

    1500 meter dames: Ireen Wüst
    1500 meter heren: Sven Kramer
    5000 meter dames: Martina Sablikova
    10.000 meter heren: Sven Kramer

    Final classification dames: Ireen Wüst
    Final classification heren: Sven Kramer

    #239561

    WK sprint

    Dag 1:
    500m mannen:
    1 Ronald Mulder
    2 Roman Krech
    3 Ruslan Murashov
    punten: dustin
    500m vrouwen:
    1 Nao Kodaira
    2 Karolina Erbanova
    3 Heather Bergsma
    punten: waggie, Poeksel, Chrys, dustin, billi, Scotty, simplex
    1000m mannen:
    1 Kjeld Nuis
    2 Vincent De Haitre
    3 Kai Verbij
    punten: waggie, Poeksel, Chrys, dustin, billi
    1000m vrouwen:
    1 Nao Kodaira
    2 Jorien ter Mors
    3 Heather Bergsma
    punten:

    Dag 2:
    500m mannen:
    1 Ronald Mulder
    2 Roman Krech
    3 Mika Poutala
    punten: dustin
    500m vrouwen:
    1 Nao Kodaira
    2 Karolina Erbanova
    3 Maki Tsuji
    punten: waggie, Poeksel, Chrys, dustin, billi, Scotty, simplex
    1000m mannen:
    1 Kjeld Nuis
    2 Vincent De Haitre
    3 Håvard Holmefjord Lorentzen
    punten: waggie, Poeksel, Chrys, dustin, billi, Scotty, simplex
    1000m vrouwen:
    1 Heather Bergsma
    2 Jorien ter Mors
    3 Nao Kodaira
    punten: waggie, Poeksel, Chrys, dustin, billi, Scotty, simplex

    Eindklassement mannen:
    1 Kai Verbij
    2 Håvard Holmefjord Lorentzen
    3 Kjeld Nuis
    punten: Chrys, dustin, billi, Scotty, simplex
    Eindklassement vrouwen:
    1 Nao Kodaira
    2 Heather Bergsma
    3 Jorien ter Mors
    punten: Poeksel, Chrys, dustin, Scotty, simplex

    uitslag: WK sprint

    1 dustin 13 pnt
    2 Chrys 11 pnt
    3 Scotty 10 pnt
    3 simplex 10 pnt
    5 Poeksel 8 pnt
    5 billi 8 pnt
    7 waggie 5 pnt

    stand

    1-1 Poeksel 101 pnt
    2-3 Scotty 100 pnt
    3-5 dustin 97 pnt
    4-2 waggie 96 pnt
    4-4 Chrys 96 pnt
    6-6 simplex 89 pnt
    7-7 billi 80 pnt
    8-8 ditisdavid 54 pnt
    9-9 aapdedino 14 pnt
    10-10 Akse 7 pnt
    11-11 Frits des Jeux 6 pnt
    11-11 Hennip 6 pnt
    13-13 denistel 5 pnt
    13-13 hofsje 5 pnt
    15-15 Pieterboy 1 pnt

    Medaille spiegel

    waggie 7-3-2
    Poeksel 5-4-4
    Scotty 5-3-4
    Chrys 5-2-5
    dustin 5-2-3
    simplex 4-0-5
    billi 2-1-4
    ditisdavid 1-1-3
    Frits des Jeux 1-0-0
    aapdedino 0-1-0
    hofsje 0-0-2
    denistel 0-0-1
    Akse 0-0-0
    Pieterboy 0-0-0
    Hennip 0-0-0

    #239578

    KPN Marathon Cup/Den Haag (12)

    Uitslag heren
    1 Arjan Stroetinga
    2 Robert Post
    3 Ingmar Berga

    Uitslag dames
    1 Margo van de Merwe
    2 Iris van der Stelt
    3 Merel Bosma

    KPN Marathon Cup/Deventer (13)

    Uitslag heren
    1 Simon Schouten
    2 Bart de Vries
    3 Sjoerd den Hertog

    Uitslag dames
    1 Francesca Lollobrigida
    2 Irene Schouten
    3 Iris van der Stelt

    Stand na 13 van 14 wedstrijden dames
    1 Elma de Vries 226,1
    * anonymous
    2 Lisa van der Geest 222,1
    * simplex
    3 Iris van der Stelt 214,1
    * dustin
    4 Corina Strikwerda 196
    5 Francesca Lollobrigida 165,6
    * billi, ditisdavid, Scotty
    6 Margo van de Merwe 147,1
    7 Emma Engbers 144
    8 Irene Schouten 139,2
    * Chrys, aapdedino, TiesW, Akse
    9 Janneke Ensing 116,1
    * Poeksel
    10 Merel Bosma 112

    Stand na 13 van 14 wedstrijden heren
    1 Simon Schouten 209,4
    2 Niels Mesu 207,1
    * billi, simplex
    3 Sjoerd den Hertog 204
    4 Mats Stoltenborg 201
    5 Crispijn Ariëns 182,1
    6 Rick Smit 177
    7 Bob de Vries 176,1
    * Poeksel
    8 Jouke Hoogeveen 170
    * Akse
    9 Frank Vreugdenhil 153
    * anonymous
    10 Robert Post 153
    – Arjan Stroetinga: Chrys, aapdedino, TiesW, ditisdavid, Scotty
    – I.Berga: dustin

    KPN Marathon Cup Finale
    za 04-03-2017 – Amsterdam

    #239773

    500 meter dames: A de Jong
    500 meter heren: Blokhuijsen
    3000 meter dames: Sábliková
    5000 meter heren: Kramer

    1500 meter dames: Wüst
    1500 meter heren: Roest
    5000 meter dames: Sábliková
    10.000 meter heren: Kramer

    Final classification dames: Sábliková
    Final classification heren: Kramer

    #239782

    WK Allround Hamar 4-5 maart

    500 meter dames: Miho Takagi
    500 meter heren: Jan Blokhuijzen
    3000 meter dames: Ireen Wüst
    5000 meter heren: Sven Kramer

    1500 meter dames: Ireen Wüst
    1500 meter heren: Sven Kramer
    5000 meter dames: Martina Sablikova
    10.000 meter heren: Sven Kramer

    Final classification dames: Ireen Wüst
    Final classification heren: Sven Kramer

    #240820

    KPN Marathon Cup Finale – Amsterdam (14)

    Uitslag heren
    1 Simon Schouten
    2 Niels Mesu
    3 Sjoerd den Hertog

    Uitslag dames
    1 Irene Schouten
    2 Elma de Vries M
    3 Corina Strikwerda

    Stand na 14 van 14 wedstrijden dames (eindstand)
    1 Elma de Vries 255,1
    * anonymous
    2 Lisa van der Geest 239,1
    * simplex
    3 Corina Strikwerda 220
    4 Iris van der Stelt 219,1
    * dustin
    5 Irene Schouten 174,3
    * Chrys, aapdedino, TiesW, Akse
    6 Francesca Lollobrigida 165,6
    * billi, ditisdavid, Scotty
    7 Emma Engbers 159
    8 Margo van de Merwe 158,1
    9 Merel Bosma 119
    10 Janneke Ensing 116,1
    * Poeksel
    punten: anonymous

    Stand na 14 van 14 wedstrijden heren (eindstand)
    1 Simon Schouten 244,5
    2 Niels Mesu 236,1
    * billi, simplex
    3 Sjoerd den Hertog 228
    4 Mats Stoltenborg 215
    5 Crispijn Ariëns 182,1
    6 Rick Smit 177
    7 Bob de Vries 176,1
    * Poeksel
    8 Frank Vreugdenhil 173
    * anonymous
    9 Jouke Hoogeveen 170
    * Akse
    10 Robert Post 165
    11 Ingmar Berga 154
    * dustin
    13 Arjan Stroetinga 145,2
    * Chrys, aapdedino, TiesW, ditisdavid, Scotty
    punten: –

    uitslag: eindstand Marathon Cup

    1 anonymous 5 pnt
    2 simplex 0 pnt
    2 dustin 0 pnt
    2 Chrys 0 pnt
    2 aapdedino 0 pnt
    2 TiesW 0 pnt
    2 Akse 0 pnt
    2 billi 0 pnt
    2 ditisdavid 0 pnt
    2 Scotty 0 pnt
    2 Poeksel 0 pnt

    stand

    1-1 Poeksel 101 pnt
    2-2 Scotty 100 pnt
    3-3 dustin 97 pnt
    4-4 waggie 96 pnt
    4-4 Chrys 96 pnt
    6-6 simplex 89 pnt
    7-7 billi 80 pnt
    8-8 ditisdavid 54 pnt
    9-9 aapdedino 14 pnt
    10-10 Akse 7 pnt
    11-11 Frits des Jeux 6 pnt
    11-11 Hennip 6 pnt
    13-13 denistel 5 pnt
    13-13 hofsje 5 pnt
    13-* anonymous 5 pnt
    16-15 Pieterboy 1 pnt
    17-* TiesW 0 pnt

    Medaille spiegel

    waggie 7-3-2
    Poeksel 5-5-4
    Scotty 5-4-4
    Chrys 5-3-5
    dustin 5-3-3
    simplex 4-1-5
    billi 2-2-4
    ditisdavid 1-2-3
    Frits des Jeux 1-0-0
    anonymous 1-0-0
    aapdedino 0-2-0
    Akse 0-1-0
    TiesW 0-1-0
    hofsje 0-0-2
    denistel 0-0-1
    Pieterboy 0-0-0
    Hennip 0-0-0

    #240835

    WK allround Hamar

    Dag 1:
    500 meter dames
    1 Miho Takagi
    2 Ireen Wüst
    3 Ida Njåtun
    punten: Poeksel, waggie, simplex
    500 meter heren
    1 Shota Nakamura
    2 Konrad Niedzwiedzki
    3 Sindre Henriksen
    punten: –
    3000 meter dames
    1 Martina Sáblíková
    2 Ireen Wüst
    3 Antoinette de Jong
    punten: Poeksel, Scotty, billi
    5000 meter heren
    1 Sven Kramer
    2 Patrick Roest
    3 Jan Blokhuijsen
    punten: Poeksel, dustin, Scotty, Chrys, waggie, billi, simplex

    Dag 2:
    1500 meter dames
    1 Ireen Wüst
    2 Miho Takagi
    3 Martina Sáblíková
    punten: Poeksel, dustin, Scotty, Chrys, waggie, billi, simplex
    1500 meter heren
    1 Denis Yuskov
    2 Sven Kramer
    3 Patrick Roest
    punten: –
    5000 meter dames
    1 Martina Sáblíková
    2 Ireen Wüst
    3 Antoinette de Jong
    punten: Poeksel, dustin, Scotty, Chrys, waggie, billi, simplex
    10.000 meter heren
    1 Sven Kramer
    2 Jan Blokhuijsen
    3 Bart Swings
    punten: Poeksel, dustin, Scotty, Chrys, waggie, billi, simplex

    Final classification dames
    1 Ireen Wüst
    2 Martina Sáblíková
    3 Miho Takagi
    punten: Poeksel, dustin, Scotty, Chrys, waggie, simplex
    Final classification heren
    1 Sven Kramer
    2 Patrick Roest
    3 Jan Blokhuijsen
    punten: Poeksel, dustin, Scotty, Chrys, waggie, billi, simplex

    uitslag: WK allround Hamar

    1 Poeksel 12 pnt
    2 simplex 11 pnt
    2 Scotty 11 pnt
    2 waggie 11 pnt
    5 Chrys 10 pnt
    5 dustin 10 pnt
    7 billi 8 pnt

    stand

    1-1 Poeksel 113 pnt
    2-2 Scotty 111 pnt
    3-3 dustin 107 pnt
    3-4 waggie 107 pnt
    5-4 Chrys 106 pnt
    6-6 simplex 100 pnt
    7-7 billi 88 pnt
    8-8 ditisdavid 54 pnt
    9-9 aapdedino 14 pnt
    10-10 Akse 7 pnt
    11-11 Frits des Jeux 6 pnt
    11-11 Hennip 6 pnt
    13-13 denistel 5 pnt
    13-13 hofsje 5 pnt
    13-13 anonymous 5 pnt
    16-16 Pieterboy 1 pnt
    17-17 TiesW 0 pnt

    Medaille spiegel

    waggie 7-4-2
    Poeksel 6-5-4
    Scotty 5-5-4
    Chrys 5-3-5
    dustin 5-3-3
    simplex 4-2-5
    billi 2-2-4
    ditisdavid 1-2-3
    Frits des Jeux 1-0-0
    anonymous 1-0-0
    aapdedino 0-2-0
    Akse 0-1-0
    TiesW 0-1-0
    hofsje 0-0-2
    denistel 0-0-1
    Pieterboy 0-0-0
    Hennip 0-0-0

    #240839

    11 mrt – 12 mrt 2017 World Cup Final – Stavanger

    Saturday 11/03/2017
    10:30 1st 500 Ladies
    10:47 1st 500 Men
    11:19 Team Pursuit Ladies
    11:38 Team Pursuit Men
    12:12 1000 Ladies
    12:33 1000 Men
    13:09 3000 Ladies
    14:02 5000 Men

    Sunday 12/03/2017
    11:45 2nd 500 Ladies
    12:02 2nd 500 Men
    12:34 1500 Ladies
    12:59 1500 Men
    13:39 Team Sprint Ladies
    13:59 Team Sprint Men
    14:24 Mass Start Ladies
    14:44 Mass Start Men

    deadline: zaterdag 11 maart 2017 om 9:30 (1 uur voor aanvang)

    ———————————————-

    10 mrt – 12 mrt 2017 WK Shorttrack Rotterdam

    10 maart

    heats: (let op deadline!)

    11 maart

    1500 mt ladies
    500 mt ladies
    1500 mt men
    500 mt men

    12 maart

    1000 mt ladies
    1000 mt men
    3000 mt ladies
    3000 mt men
    3000 mt ladies relay
    5000 mt men relay

    Eindstand Ladies
    Eindstand Men

    deadline: vrijdag 10 maart 2017 om 11:00 (1 uur voor aanvang)

    #241277

    Deelnemers WK Shorttrack Rotterdam: http://shorttrack.sportresult.com/Results.aspx?evt=11213100000044
    Deelnemers WC Finale Stavanger: http://static.isu.org/media/481339/final-entries-isu-world-cup-final-stavanger-march-11-12-2017.pdf
    (ook al staat Wust hier nog tussen, dus weet niet hoe recent deze is)

    World Cup finale Stavanger
    Zaterdag 11 maart
    500m dames: Nao Kodaira
    500m heren: Ronald Mulder
    Team Pursuit dames: Japan
    Team Pursuit heren: Nederland
    1000m dames: Heather Bergsma
    1000m heren: Kjeld Nuis
    3000m dames: Martina Sablikova
    5000m heren: Jorrit Bergsma

    Zondag 12 maart
    500m dames: Nao Kodaira
    500m heren: Ronald Mulder
    1500m dames: Miho Takagi
    1500m heren: Kjeld Nuis
    Team sprint dames: Japan
    Team sprint heren: Nederland
    Mass Start dames: Bo-Reum Kim
    Mass Start heren: Joey Mantia

    WK Shorttrack Rotterdam
    Zaterdag 11 maart
    1500m dames: Suzanne Schulting
    500m dames: Kexin Fan
    1500m heren: Sjinkie Knegt
    500m heren: Dajing Wu

    Zondag 12 maart
    1000m dames: Min-Jeong Choi
    1000m heren: Shaolin Sandor Liu
    3000m dames: Suzanne Schulting
    5000m heren: Sjinkie Knegt
    3000m relay dames: Zuid-Korea
    5000m relay heren: China
    Eindstand dames: Min-Jeong Choi
    Eindstand heren: Semen Elistratov

    #241290

    World Cup finale Stavanger
    Zaterdag 11 maart
    500m dames: Nao Kodaira
    500m heren: Ronald Mulder
    Team Pursuit dames: Japan
    Team Pursuit heren: Nederland
    1000m dames: Heather Bergsma
    1000m heren: Kjeld Nuis
    3000m dames: Martina Sablikova
    5000m heren: Jorrit Bergsma

    Zondag 12 maart
    500m dames: Nao Kodaira
    500m heren: Ronald Mulder
    1500m dames: Heather Bergsma
    1500m heren: Kjeld Nuis
    Team sprint dames: Japan
    Team sprint heren: Canada
    Mass Start dames: Bo-Reum Kim
    Mass Start heren: Seung-Hoon Lee

    WK Shorttrack Rotterdam
    Zaterdag 11 maart
    1500m dames: Suk Hee Shim
    500m dames: Marianne St-Gelais
    1500m heren: Sjinkie Knegt
    500m heren: Dajing Wu

    Zondag 12 maart
    1000m dames: Min-Jeong Choi
    1000m heren: Shaoang Liu
    3000m dames: Suzanne Schulting
    3000m heren: Tianyu Han
    3000m relay dames: Zuid-Korea
    5000m relay heren: Nederland
    Eindstand dames: Min-Jeong Choi
    Eindstand heren: Charles Hamelin

    #241358

    11 mrt – 12 mrt 2017 World Cup Final – Stavanger

    Saturday 11/03/2017
    1st 500 Ladies – Kodaira
    1st 500 Men – Smeekens
    Team Pursuit Ladies – Nederland
    Team Pursuit Men – Nederland
    1000 Ladies – Bergsma
    1000 Men – Nuis
    3000 Ladies – Sablikova
    5000 Men – Bergsma

    Sunday 12/03/2017
    2nd 500 Ladies – Kodaira
    2nd 500 Men – Ihle
    1500 Ladies – Bergsma
    1500 Men – Roest
    Team Sprint Ladies – Japan
    Team Sprint Men – Nederland
    Mass Start Ladies – Blondin
    Mass Start Men – Mantia

    10 mrt – 12 mrt 2017 WK Shorttrack Rotterdam

    11 maart

    1500 mt ladies – Suk Hee Shim
    500 mt ladies – Marianne St Gelais
    1500 mt men – Sjinkie Knegt
    500 mt men – Dajing Wu

    12 maart

    1000 mt ladies – Min Jeong Choi
    1000 mt men – Daeheon Hwang
    3000 mt ladies – Elise Christie
    3000 mt men – Semen Elistratov
    3000 mt ladies relay – Korea
    5000 mt men relay – Nederland

    Eindstand Ladies – Elise Christie
    Eindstand Men – Semen Elistratov

    #241372

    Hebben mensen dit gelezen?

    deadline: vrijdag 10 maart 2017 om 11:00 (1 uur voor aanvang)

    Vandaag begint het WK shorttrack namelijk al met de heats.

    #241375

    World Cup Final – Stavanger

    Saturday 11/03/2017
    1st 500 Ladies: Kodaira
    1st 500 Men: Smeekens
    Team Pursuit Ladies: Nederland
    Team Pursuit Men: Nederland
    1000 Ladies: H.Bergsma
    1000 Men: Nuis
    3000 Ladies: Sablikova
    5000 Men: J.Bergsma

    Sunday 12/03/2017
    2nd 500 Ladies: Kodaira
    2nd 500 Men: Smeekens
    1500 Ladies: H.Bergsma
    1500 Men: Yuskov
    Team Sprint Ladies: Japan
    Team Sprint Men: Japan
    Mass Start Ladies: Bo-Reum Kim
    Mass Start Men: Swings

    WK Shorttrack Rotterdam

    11 maart
    1500 mt ladies: Schulting
    500 mt ladies: St Gelais
    1500 mt men: Knegt
    500 mt men: Shaolin Sandor Liu

    12 maart
    1000 mt ladies: Schulting
    1000 mt men: Shaoang Liu
    3000 mt ladies: Min Jeong Choi
    3000 mt men: Elistratov
    3000 mt ladies relay: Korea
    5000 mt men relay: Nederland

    Eindstand Ladies: Schulting
    Eindstand Men: Knegt

    #241377

    @Poeksel, ik vrees het!
    Ik zal overleggen wat te doen!
    (komt wel een oplossing)

    #241382

    Saturday 11/03/2017
    1st 500 Ladies: Kodaira
    1st 500 Men: R Mulder
    Team Pursuit Ladies: Nederland
    Team Pursuit Men: Nederland
    1000 Ladies: Kodaira
    1000 Men: Nuis
    3000 Ladies: Sablikova
    5000 Men: Roest

    Sunday 12/03/2017
    2nd 500 Ladies: Kodaira
    2nd 500 Men: Ihle
    1500 Ladies: H.Bergsma
    1500 Men: Nuis
    Team Sprint Ladies: Japan
    Team Sprint Men: Japan
    Mass Start Ladies: Lollobrigida
    Mass Start Men: Stroetinga

    WK Shorttrack Rotterdam

    11 maart
    1500 mt ladies: Schulting
    500 mt ladies: Schulting
    1500 mt men: Knegt
    500 mt men: Shaolin Sandor Liu

    12 maart
    1000 mt ladies: Schulting
    1000 mt men: Shaoang Liu
    3000 mt ladies: Schulting
    3000 mt men: Elistratov
    3000 mt ladies relay: Korea
    5000 mt men relay: Korea

    Eindstand Ladies: Schulting
    Eindstand Men: Knegt

25 berichten aan het bekijken - 276 tot 300 (van in totaal 305)

Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.

Laatste nieuws