Schaatsen: wie gaat er winnen? de laatste 2! / deadline 10+11 mrt

|
25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 305)
  • #215310

    Schaatsen: wie gaat er winnen?

    Het wielrennen staat op een laag pitje, het schaatsseizoen gaat beginnen, de belangrijke wedstrijden komen eraan.

    Een off-topic spel voor in de wintermaanden.
    Het is een eenvoudig spel, iedereen die wil mag meedoen.
    Het betreft voornamelijk langebaanwedstrijden + wat marathons
    en enkele shorttrack wedstrijden.

    spel regels:
    Geef aan (voor de deadline) wie er volgens jou gaat winnen.
    Wijzigen mag tot de deadline.
    Deadline normaal gesproken +/- dag voor de wedstrijd, maar het kan afwijken, volg de berichtgeving.

    punten:
    1 pnt bij goede uitslag afstand
    2 pnt bij goede uitslag marathon / bij eindstand marathonvierdaagse
    3 pnt bij goede uitslag eindstand (kampioenschappen)
    5 pnt bij goede eindstand marathon cup

    schaats kalender: wedstrijden die mee doen aan dit spel

    22 okt 2016 – 4 mrt 2017 KPN Cup Marathon (14) eindstand
    11 nov – 13 nov 2016 Wereldbeker – Harbin
    18 nov – 20 nov 2016 Wereldbeker – Nagano
    2 dec –  4 dec 2016 Wereldbeker – Astana
    9 dec – 11 dec 2016 Wereldbeker – Heerenveen
    15 dec – 18 dec 2016 KPN Marathonvierdaagse (4) eindstand
    28 dec – 30 dec 2016 KPN NK Afstanden Heerenveen
    1 jan 2017 KPN NK Marathon
    6 jan –  8 jan 2017 Europese Kampioenschappen Sprint Heerenveen
    6 jan –  8 jan 2017 Europese Kampioenschappen Allround Heerenveen
    7 jan – 8 jan 2017 KPN NK Shorttrack
    13 jan – 15 jan 2017 EK Shorttrack Torino
    20 jan – 22 jan 2017 KPN NK Allround Heerenveen
    20 jan – 22 jan 2017 KPN NK Sprint Heerenveen
    27 jan – 29 jan 2017 Wereldbeker – Berlijn
    28 jan 2017 KPN ONK Natuurijs
    9 feb – 12 feb 2017 Wereldkampioenschappen Afstanden Gangneung
    25 feb – 26 feb 2017 Wereldkampioenschappen Sprint Calgary
    4 mrt –  5 mrt 2017 Wereldkampioenschappen Allround Hamar
    10 mrt – 12 mrt 2017 Wereldbeker – Chelyabinsk
    10 mrt – 12 mrt 2017 WK Shorttrack Rotterdam

    #215311

    Ik ga proberen dit spel op me te nemen.
    Het zal wat minder uitgebreid zijn.

    Hulp is altijd welkom.

    #215315

    Eerste wedstrijd:
    22 okt 2016 – 4 mrt 2017 KPN Cup Marathon (14x) eindstand

    Eindstand Heren:
    Eindstand Dames:
    Deadline 4 november 2016 om 23:59
    (Er zijn dan al 2 wedstrijden verreden!)

    #215325

    Eindstand Heren: Frank Vreugdenhil
    Eindstand Dames: Elma de Vries

    #215502

    Marathon Cup 1/14 M:
    1 Stroetinga
    2 Francolini
    3 Mesu
    Marathon Cup 1/14 D:
    1 Lollobrigida
    2 Schouten
    3 Ensing

    #215681

    Leuk ik doe weer mee!

    Eindstand KPN Marathon Cup:

    Dames: Irene Schouten
    Heren: Arjan Stroetinga

    #215828

    Eindstand KPN Marathon Cup:
    Mannen: Arjan Stroetinga
    Vrouwen: Irene Schouten

    #215834

    Ik ga ook een poging wagen actief mee te doen!

    Eindstand KPN Marathon Cup
    Heren: Arjan Stroetinga
    Vrouwen: Irene Schouten

    #216719

    Eindstand KPN Marathon Cup:
    Mannen: N Mesu
    Vrouwen: F Lollobrigida

    #216997

    Marathon Cup 2/14 M:
    1 Ariens
    2 Hoogeveen
    3 Boon
    AK: Ariens
    Marathon Cup 2/14 D:
    1 Lollobrigida
    2 Schouten
    3 Ensing
    AK: Lollobrigida

    #217021

    Eindstand KPN Marathon Cup:
    Mannen: Niels Mesu
    Vrouwen: Lisa van der Geest

    #217036

    Eindstand KPN Marathon Cup:
    Mannen: I.Berga
    Vrouwen: I.vd.Stelt

    #217098

    Eindstand KPN Marathon Cup:
    Mannen: Hoogeveen
    Vrouwen: Schouten

    #217106

    Eindstand KPN Marathon Cup
    Mannen: A Stroetinga
    Vrouwen: F Lollobrigida

    #217174

    Wat moeten we voor 4 november doorgeven dan eigenlijk?

    #217181

    Dit: 22 okt 2016 – 4 mrt 2017 KPN Cup Marathon (14) eindstand

    Mannen: Bob de Vries
    Vrouwen: Janneke Ensing

    #217192

    Ah oke, ja nu zie ik het ook. :)

    22 okt 2016 – 4 mrt 2017 KPN Cup Marathon (14) eindstand

    Mannen: A Stroetinga
    Vrouwen: F Lollobrigida

    #217680

    11 deelnemers!
    morgen deadline 1e wedstrijd!

    #217923

    KPN Cup Marathon: eindstand

    Eindstand Heren:
    Frank Vreugdenhil: anonymous
    Arjan Stroetinga: Chrys, aapdedino, TiesW, ditisdavid, Scotty
    Niels Mesu: billi, simplex
    I.Berga: dustin
    Hoogeveen: Akse
    Bob de Vries: Poeksel

    Eindstand Dames:
    Elma de Vries: anonymous
    Irene Schouten: Chrys, aapdedino, TiesW, Akse
    F Lollobrigida: billi, ditisdavid, Scotty
    Lisa van der Geest: simplex
    I.vd.Stelt: dustin
    Janneke Ensing: Poeksel

    #217928

    Volgende wedstrijd:
    11 nov – 13 nov 2016 Wereldbeker – Harbin
    per afstand:
    dag 1:
    500 mt (V)
    3000 mt (V)
    5000 mt (M)
    dag 2:
    ploegenachtervolging (M)
    ploegenachtervolging (V)
    500 mt (M)
    1000 mt (M)
    1000 mt (V)
    dag 3:
    massastart (M)
    massastart (V)
    500 mt (M)
    500 mt (V)
    1500 mt (M)
    1500 mt (V)

    Deadline 10 november 2016 om 23:59

    #218089

    Marathon Cup 3/14 M:
    1 Hoolwerf
    2 Stroetinga
    3 Den Hertog
    AK 1 Stroetinga
    Marathon Cup 3/14 V:
    1 Lollobrigida
    2 E de Vries
    3 Van der Geest
    AK 1 Lollobrigida

    #218235

    11 nov – 13 nov 2016 Wereldbeker – Harbin
    per afstand:
    dag 1:
    500 mt (V) – Sang Hwa Lee
    3000 mt (V) – Martina Sablikova
    5000 mt (M) – Sven Kramer
    dag 2:
    ploegenachtervolging (M) – Nederland
    ploegenachtervolging (V) – Nederland
    500 mt (M) – Pavel Kulizhnikov
    1000 mt (M) – Kjeld Nuis
    1000 mt (V) – Hong Zhang
    dag 3:
    massastart (M) – Jorrit Bergsma
    massastart (V) – Ivanie Blondin
    500 mt (M) – Pavel Kulizhnikov
    500 mt (V) – Sang Hwa Lee
    1500 mt (M) – Denis Yuskov
    1500 mt (V) – Ireen Wust

    #218244

    11 nov – 13 nov 2016 Wereldbeker – Harbin
    per afstand:
    dag 1:
    500 mt (V) Sang-Hwa Lee
    3000 mt (V) Ireen Wüst
    5000 mt (M) Sven Kramer
    dag 2:
    ploegenachtervolging (M) Nederland
    ploegenachtervolging (V) Nederland
    500 mt (M) Pavel Kulizhnikov
    1000 mt (M) Kai Verbij
    1000 mt (V) Brittany Bowe
    dag 3:
    massastart (M) Arjan Stroetinga
    massastart (V) Ivanie Blondin
    500 mt (M) Pavel Kulizhnikov
    500 mt (V) Sang-Hwa Lee
    1500 mt (M) Patrick Roest
    1500 mt (V) Ireen Wüst

    #218342

    11 nov – 13 nov 2016 Wereldbeker – Harbin
    per afstand:
    dag 1:
    500 mt (V): Hong Zhang
    3000 mt (V): Martina Sablikova
    5000 mt (M): Sven Kramer
    dag 2:
    ploegenachtervolging (M): Nederland
    ploegenachtervolging (V): Japan
    500 mt (M): Artur Was
    1000 mt (M): Kai Verbij
    1000 mt (V): Brittany Bowe
    dag 3:
    massastart (M): Bart Swings
    massastart (V): Ivanie Blondin
    500 mt (M): Pavel Kulizhnikov
    500 mt (V): Sang-Hwa Lee
    1500 mt (M): Denis Yuskov
    1500 mt (V): Ireen Wüst

    #218545

    11 nov – 13 nov 2016 Wereldbeker – Harbin
    per afstand:
    dag 1:
    500 mt (V): Sang-Hwa Lee
    3000 mt (V): Martina Sablikova
    5000 mt (M): Sven Kramer
    dag 2:
    ploegenachtervolging (M): Nederland
    ploegenachtervolging (V): Nederland
    500 mt (M): Pavel Kulizhnikov
    1000 mt (M): Kai Verbij
    1000 mt (V): Heather Richardson-Bergsma
    dag 3:
    massastart (M): Bart Swings
    massastart (V): Ivanie Blondin
    500 mt (M): Pavel Kulizhnikov
    500 mt (V): Sang-Hwa Lee
    1500 mt (M): Patrick Roest
    1500 mt (V): Ireen Wüst

25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 305)

Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.

Headlines