[PTS] Tour de France 2021

|
25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 659)
  • #700971

    Het spel is lekker simpel, je hoeft alleen maar de winnaar te voorspellen voor elke etappe / wedstrijd. Je mag 5 namen opgeven waarvan jouw grootste favoriet 5 punten achter zijn naam krijgt en je minste favoriet 1 punt. Een voorbeeld:

    Voorspelling Etappe 1:
    ***** Remco Evenepoel
    **** Tadej Pogacar
    *** Egan Bernal
    ** Julian Alaphilippe
    * Marc Hirschi

    Alleen bij winst krijg je het aantal sterren bij je totaal opgeteld. Stel dat Remco Evenepoel wint dan krijg ik 5 punten, wanneer Egan Bernal wint dan krijg ik 3 punten. Wanneer Primoz Roglic wint, dan ben ik de pineut want dan krijg ik 0 punten, ook al worden mijn 5 renners daarboven 2e t/m 6e.

    Als er in een race twee renners zijn met dezelfde achternaam vermeld dan ook de voornaam of initialen zodat duidelijk is wie je bedoelt. Als je dat niet doet dan is de renner sowieso ongeldig. Bijvoorbeeld: Het verschil aanduiden tussen Juraj en Peter Sagan, Dan en Tony Martin, Simon en Adam Yates

    Uiteraard mag je maar 1 prono inleveren. Wil je nog iets aanpassen voor de deadline dan moet je dit in de oorspronkelijke post doen. Indien je meerdere prono’s achterlaat, telt diegene met de minste punten.

    Gelieve ook per etappe je voorspelling achter te laten en dus niet onmiddellijk voor meerdere of alle etappes. Dit om het overzicht te kunnen behouden (voorspellingen moeten manueel gecontroleerd worden en dus is het handig om ze per etappe gebundeld te hebben).

    Mocht je tijdens een ronde op vakantie zijn dan kan je voor alle etappes die je denkt te missen een voorspelling achterlaten in het afwezigheidstopic. Vermeld wel duidelijk over welke ronde en welke etappes de voorspelling gaat!

    Belangrijk is dat je na de uitslag zelf even nakijkt of je wel de punten hebt gekregen die je verdiende. Doe dit voor zowel het AK als voor de stand van de desbetreffende ronde.

    Wedstrijdinfo

    Officiële website
    Startlijst

    Deadline in principe 10 minuten voor start van de etappe, tenzij anders aangegeven

    #700972

    Kalender

    1. UAE-Tour – maartenfct1965, Kievit, danusz1986, John Berger, Sjaspatat, Pacino, T-Rex en IMrChris – maartenfct1965, Kievit, danusz1986, John Berger, Sjaspatat, Pacino, T-Rex en IMrChris
    2. Paris-Nice – Kievit – Kievit
    3. Tirreno-Adriatico – SvenVDB – Kievit
    4. Volta Ciclista a Catalunya – Matwiel – Jori en Sjaspatat
    5. Itzulia Basque Country – Mithrandir – Kievit
    6. Voorjaarsklassiekers – Jori – Jori
    7. Tour de Romandie – Pirazzi en Blingsagan – Jori
    8. Giro d’Italia – Maia – Jori
    9. Criterium du Dauphiné – Pirazzi – Jori
    10. Tour de Suisse – Daan Brakenhoff en Teeke_de_Kapper – Jori
    11. Nationale kampioenschappen (19/06 – 20/06) – Jori – Jori
    12. Tour de France (26/06 – 18/07)
    13. Tour de Pologne (09/08 – 15/08)
    14. Vuelta a Espana (14/08 – 05/09)
    15. Binck Bank Tour (30/08- 05/09)
    16. Wereldkampioenschappen (19/09 – 26/09)

    Algemeen klassement na NK’s

    Jori 298

    Kievit 284

    Maia 282

    T-Rex 278
    Nostradamus 272
    Pirazzi 267
    Pacino 266
    John Berger 266
    Coolietje 265
    Sjaspatat 264
    Teeke_De_Kapper 263
    Sven VDB 263
    Joachim 263
    Der Panzerwagen 261
    Erveedeeee 260
    Mithrandir 251
    Wielervolger 244
    Blingsagan 237
    Zwartebroekengeletrui 237
    landeirovic 234
    ivo001 212
    Hartstikkebedankt 198
    Rahimns 156
    Maartenfct1965 149
    Doc 131
    Danusz 129
    Pier Tol 129
    Matwiel 128
    Joop Bahamontes 127
    Maillot à Pois 117
    Daan Brakenhoff 98
    Verweggistan 69
    Rawolf 69
    Marsthinaikos 55
    ThijsB 47
    Kvyvit 38
    TrEb 31
    appien jan 29
    Milsen 29
    Kartje 25
    Imrchris 24
    De Condor van Echt 21
    Pietje VH 18
    WilliamS23 15
    SilentHill 14
    Odin 5
    Appien Jan 5
    Kannibaal van Schepdaal 5
    Arviidd 5
    Ronvisser 5
    Diet Nijs 3
    PietjeVH 3

    #700975

    Rituitslagen

    Rit 1 : Alaphilippe ontweek alle valpartijen en degradeerde de tegenstand op de slotklim. Zwartebroekengeletrui en Mithrandir schoten het best uit de startblokken met de maximumscore
    Rit 2 : Van Der Poel springt oppermachtig naar de ritzege en gele trui. In de PTS een zeer gemengd beeld, sommige spelers scoren zeer goed, anderen slechts matig. RABBIT_HOLE, Joachim en Doc laten het niet aan hun hart komen, zij scoren het maximum. Joachim neemt ook de leiding over en heeft 1 punt voorsprong op Der Panzerwagen
    Rit 3 : Alpecin moet zowat de enige ploeg zijn die vandaag blij de bus is opgestapt; Merlier zorgt voor een tweede ritzege. In ons spel zit Joachim ook aan twee ritzeges, hij en Appien jan hadden 4 punten toegekend aan Merlier. Joachim telt na 3 ritten al 3 punten voorsprong op Maia en 5 op de rest van het PTS-peloton.
    Rit 4 : Cavendish boekt dan toch alsnog zijn 31ste ritzege in de tour, toch wel redelijk onverwacht. SvenVDB en Daan Brakenhoff hadden het meeste vertrouwen in hem en scoren 4 punten. In het AK blijft alles gelijk, wel komt SvenVDB Der Panzerwagen gezelschap houden op plaats 3
    Rit 5 : Pogacar komt opnieuw verrassend uit de hoek in een tijdrit; hij verslaat alle specialisten en geeft al zijn tegenstanders een enorme dreun. Bij PTS is pirazzi de dagwinnaar hij gaf terecht 3 sterren aan Pogi. In het AK doet Maia de beste zaak door op 1 punt terug te komen van leider Joachim.
    Rit 6 : Cavendish bewees vandaag dat zijn eerste ritzege geen toeval was en staat nu op twee zeges van het absolute ritzegerecord van Eddy Merckx. Ook in de PTS was er vertrouwen in Cavendish en dat betaalde zich uit in een goede score voor de meeste spelers. 11 van hen scoren het maximum. Joachim blijf aan de leiding.
    Rit 7 : Mohoric wint op een bijzonder knappe wijze de langste rit van deze Tour. SvenVDB zal wel gesupporterd hebben want hij was de enige die hem in de prono had, proficiat en 1 bank vooruit ;)
    Rit 8 : Teuns wil niet onderdoen voor zijn ploegmaat en wint voor de tweede maal een Tourrit; niemand had hem in zijn team dus geen punten
    Rit 9 : Opnieuw gaat de ritzege na een vluchter, ditmaal Ben O’Connor. Zijn grootste zege tot nu toe, maar ik denk dat er nog wel bij zullen komen. Doc had hem als enige 5 punten gegeven en pakt daarmee een tweede dagoverwinning. In de tussenstand blijft Joachim aan de leiding, maar Maia en Nostradamus zitten hem op de hielen. Op naar week 2!

    Rit 10 : Cavendish met zijn derde zege, nog 1 zege verwijderd van het record. Voor de meeste spelers was het een goede dag, 22 van ons scoren 5 punten; die enkele die een gokje waagden op een andere winnaar kwamen bedrogen uit. In de tussenstand blijft bovenaan alles hetzelfde.
    Rit 11 : Wout Van Aert overwon de Ventoux twee keer om zijn vierde ritzege in de Grand Boucle te boeken. In de PTS hadden we hem allemaal over hoofd gezien. Niemand punten.
    Rit 12 : Nils Politt boekt zijn mooiste zege uit zijn carrière, bij ons scoort niemand punten.
    RIt 13 : Mark Cavendish evenaart het record van het aantal ritzeges van Eddy Merckx, nog steeds waren er spelers die weinig of geen vertrouwen in hem hadden, onterecht. Slechts 12 (!) scoren de volle pot. In de tussenstand heeft Maia de leiding overgenomen.
    Rit 14 : Mollema boekt voor de tweede keer in zijn carrière een ritzege in de Tour. SvenVDB en Zwartebroekengeletrui waren de enige met Bauke in hun prono, ze scoren elk 1 punt. SvenVDB voegt zich met dit punt bij leider Maia, zij hebben 1 punt voorsprong op Nostradamus.
    Rit 15 : Kuss rondt het masterplan van Jumbo-Visma af met een verdiende zege. Slechts twee personen in de punten : Doc voor de volle 5 en Zwartebroekengeletrui voor een mooie 2. In de tussenstand verandert er weinig. Op naar de laatste week en de ontknoping !

    Rit 16 : Konrad bezorgt Bora een tweede ritzege in deze tour. Bij de PTS vrolijkt BlingSagan zijn slechte tour op met een dagzege. In het AK doen Maia, Jori en Landeirovic de beste zaak door 3 punten te pakken, in het AK heeft Maia nu 2 punten voorsprong op SvenVDB, 4 punten op Nostradamus, 5 op Landeirovic en 6 punten op Der Panzerwagen en Jori, alles blijft dus mogelijk met nog maximaal 25 punten te verdienen.
    Rit 17 : Pogacar zet de puntjes op de i en wint de eerste aankomst boven in de Pyreneëen, tegenstanders die nog hoop koesterden mogen deze nu definitief opbergen. In ons spel veel maxima waardoor de stand bovenin ongewijzigd blijft, Maia lijkt op weg naar de eindoverwinning.
    Rit 18 : Pogacar maakt er 2 op 2 van in de Pyreneëen, ook bij ons werd er weer goed gescoord, zij het iets minder dan de vorig rit. Bovenaan status quo, enkel Der Panzerwagen moet de rol lossen.
    Rit 19 : Mohoric was andermaal de beste uit een grote vluchtersgroep, de meesten hadden gegokt op een sprint. Niemand scoort punten.
    Rit 20 : Wout Van Aert bewijst dat zijn vormpeil in stijgende lijn zit met een knappe tijdritoverwinning, de PTS’ers die voor Van Aert als winnaar gingen wonnen 5 belangrijke punten. Doordat SvenVDB zijn prono vergat, is Maia nu al zeker van de eindoverwinnning in de Tour.
    Rit 21 : Van Aert pakt de triple, een bergrit, tijdrit en sprintrit winnen in één enkele Tour, enkel de hele grote renners zijn hiertoe in staat. Appien Jan en Geronimo pakken de laatste dagoverwinning, maar Maia is de grote overwinnaar van de PTS in de Tour, proficiat !!!

    Ritoverwinningen

    SvenVDB 6
    Pirazzi 5
    Joachim 4
    Daan Brakenhoff 5
    Zwartebroekengeletrui 5
    Der Panzerwagen 4
    KJ 3
    Doc 3
    Capra 2
    Joop Bahamontes 4
    Landeirovic 5
    Nostradamus 5
    T-Rex 5
    Jori 5
    Sjaspatat 4
    Kievit 5
    Pacino 4
    Coolietje 4
    Maia 5
    Mithrandir 3
    RABBIT_HOLE 1
    Appien jan 3
    Kvyvit 2
    TrEb 2
    Odin 2
    John Berger 4
    ivo001 3
    Geronimo 5
    Henkeext 2
    BlingSagan 3
    Condor van Echt 3
    ThijsB 1
    Erveedeeee 2

    Eindstand Tour

    Maia 51
    Nostradamus 46
    Landeirovic 45
    SvenVDB 44
    Jori 44
    Der Panzerwagen 41
    Joachim 41
    ZwartebroekengeIetrui 41
    Geronimo 41
    Pacino 40
    T-Rex 40
    Coolietje 39
    Kievit 39
    pirazzi 38
    Erveedeeee 37
    Kvyvit 35
    ivo001 35
    Sjaspatat 35
    John Berger 34
    Joop Bahamontes 33
    Daan Brakenhoff 33
    Mithrandir 30
    Henkeext 27
    ThijsB 26
    appien jan 23
    BlingSagan 23
    KJ 21
    Doc 21
    TrEb 20
    Capra 19
    Odin 17
    De Condor van Echt 15
    Wielerliefhebber 7
    Milsen 6
    RABBIT_HOLE 5
    Bakkieolie 4
    Matwiel 2
    Wielervolger 0
    maarten26 0

    #700976

    Deadline eerste rit, zaterdag 26 juni om 12u00

    #701070

    ***** M van der Poel
    **** W van Aert
    *** J Alaphilippe
    ** M Hirschi
    * S Colbrelli

    #701128

    ***** Mathieu van der Poel
    **** Wout van Aert
    *** Julian Alaphilippe
    ** Sonny Colbrelli
    * Tadej Pogačar

    #701176

    ***** Julian Alaphilippe
    **** Wout van Aert
    *** Mathieu van der Poel
    ** Tadej Pogacar
    * Aurelien Paret-Peintre

    #701241

    ***** Mathieu van der Poel
    **** Wout van Aert
    *** Julian Alaphilippe
    ** Sonny Colbrelli
    * Christophe Laporte

    #701266

    ***** Wout van Aert
    **** Colbrelli
    *** Laporte
    ** Alaphilippe
    * Madouas

    #701279

    *****Alaphillipe
    ****M vd Poel
    ***C Laporte
    **S Colbrelli
    *W v Aert

    #701283

    ***** Van der Poel
    **** Alaphillippe
    *** Van Aert
    ** Colbrelli
    * Roglic

    #701287

    ***** Pogaçar
    **** van Aert
    *** van der Poel
    ** Alaphilippe
    * Colbrelli

    #701289

    ***** Mathieu van der Poel
    **** Wout van Aert
    *** Julian Alaphilippe
    ** Sonny Colbrelli
    * Michael Woods

    #701293

    ***** Van der Poel
    **** Alaphillippe
    *** Van Aert
    ** Colbrelli
    * Roglic

    #701307

    ***** Mathieu van der Poel
    **** Wout van Aert
    *** Julian Alaphilippe
    ** Sonny Colbrelli
    * Primož Roglič

    #701337

    ***** Mathieu van der Poel
    **** Julian Alaphilippe
    *** Wout van Aert
    ** Christophe Laporte
    * Peter Sagan

    #701439

    ***** Mathieu van der Poel
    **** Wout Van Aert
    *** Julian Alaphilippe
    ** Sonny Colbrelli
    * Primoz Roglic

    #701443

    ***** Mathieu van der Poel
    **** Wout Van Aert
    *** Julian Alaphilippe
    ** Sonny Colbrelli
    * Michael Woods

    #701463

    ***** Mathieu van der Poel
    **** Sonny Colbrelli
    *** Wout Van Aert
    ** Julian Alaphilippe
    * Primoz Roglic

    #701481

    ***** Mathieu van der Poel
    **** Wout van Aert
    *** Julian Alaphilippe
    ** Sonny Colbrelli
    * Primož Roglič

    #701520

    ***** Van der Poel
    **** Alaphilippe
    *** Van Aert
    ** Daniel Martin
    * Cosnefroy

    #701524

    ***** Van der Poel
    **** Van Aert
    *** Alaphillippe
    ** Colbrelli
    * Roglič

    #701543

    ***** van der Poel
    **** van Aert
    *** Colbrelli
    ** Alaphilippe
    * Matthews

    #701547

    ***** Mathieu van der Poel
    **** Wout van Aert
    *** Sonny Colbrelli
    ** Benoit Cosnefroy
    * Michael Matthews

    #701556

    ***** Van der Poel
    **** Alaphilippe
    *** van Aert
    ** Colbrelli
    * Roglič

25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 659)

Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.

Net binnen