Het Ploegenspel: Vuelta 2020

|
25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 110)
  • #611785

    Hij is er weer! Het Ploegenspel voor de Vuelta 2020.

    1) Er wordt gespeeld met max. 25 deelnemers. Vol = Vol.
    2) Meld je in een reactie aan. Ik plaats een deelnemerslijst.
    3) Deadline voor het indienen van de ploegen via PB: 20 oktober voor 13.00 uur

    Spelregels:
    1. Kies uit iedere aan de Vuelta deelnemende ploeg 1 renner. Kopieer het format uit de volgende box en stuur het naar mij via PB.
    2. Je mag maximaal 8 punten besteden uit de volgende lijst, waarvan het maximum renners van 1 per ploeg nog steeds geldt.

    AST VLASOV Aleksandr 1

    BOH ACKERMANN Pascal 2

    CJR ABERASTURI Jon 1

    COF MARTIN Guillaume 1
    COF HERRADA Jesus 1 [NB: doet niet mee]

    DQT BENNETT Sam 2

    EFP WOODS Michael 1
    EFP MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe 1

    GFC PINOT Thibaut 1

    INS CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio 2

    ISN MARTIN Daniel 1

    MOV MAS NICOLAU Enric 2
    MOV VALVERDE BELMONTE Alejandro 2
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 1

    TFS MOSCHETTI Matteo 1

    TJV ROGLIC Primoz 2
    TJV DUMOULIN Tom 1

    3. Puntentelling:

    Rituitslag
    1: 50 2: 44 3: 38 4: 34 5: 30 6: 26 7: 22 8: 18 9: 14 10: 12 11: 10 12: 8 13: 6 14: 4 15: 2

    Rood, eindklassement
    1: 100 2: 88 3: 78 4: 68 5: 58 6: 50 7: 42 8: 36 9: 30 10: 26 11: 22 12: 18 13: 16 14: 14 15: 12 16: 10 17: 8 18: 6 19: 4 20: 2

    Groen, eindklassement
    1: 70 2: 58 3: 46 4: 36 5: 28 6: 20 7: 14 8: 10 9: 6 10: 2

    Bollen, eindklassement
    1: 50 2: 40 3: 30 4: 24 5: 18 6: 14 7: 10 8: 8 9: 6 10: 2

    Wit, eindklassement
    1: 30 2: 22 3: 16 4: 12 5: 6

    0-punters
    75. Geen vertrouwen in de renners uit een ploeg? Als je gekozen renner precies 0 punten heeft aan het einde van de Vuelta, krijgt deze 75 punten. Hij moet wel uitrijden, anders 0.

    #611786

    Arry1337

    AGR PETERS Nans
    AST VLASOV Aleksandr
    BBH MOLENAAR Alex
    BOH SCHILLINGER Andreas
    CCC PALUTA Michal
    CJR AMEZQUETA MORENO Julen
    COF MARTIN Guillaume
    DQT BENNETT Sam
    EF1 WOODS Michael
    GFC PINOT Thibaut
    INS SOSA CUERVO Ivan Ramiro
    ISN GOLDSTEIN Omer
    LTS WELLENS Tim
    MOV ARCAS PEÑA Jorge
    MTS SMITH Dion
    NTT BARBERO CUESTA Carlos
    SUN POWER Robert
    TBM POELS Wout
    TDE MANZIN Lorrenzo
    TFS KAMP Alexander
    TJV ROGLIC Primoz
    UAD PHILIPSEN Jasper

    Fondista

    AGR CHAMPOUSSIN Clément
    AST VLASOV Aleksandr
    BBH CABEDO CARDA Oscar
    BOH GROSSSCHARTNER Felix
    CCC VENTOSO ALBERDI Francisco Jose
    CJR SERRANO RODRIGUEZ Gonzalo
    COF PERICHON Pierre-Luc
    DQT BAGIOLI Andrea
    EF1 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
    GFC ROUX Anthony
    INS CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio
    ISN BADILATTI Matteo
    LTS MARCZYNSKI Tomasz
    MOV MAS NICOLAU Enric
    MTS STANNARD Robert
    NTT MÄDER Gino
    SUN SÜTTERLIN Jasha
    TBM MOHORIC Matej
    TDE OURSELIN Paul
    TFS LOPEZ PEREZ Juan Pedro
    TJV ROGLIC Primoz
    UAD DE LA CRUZ MELGAREJO David

    Rahimns

    AGR PETERS Nans
    AST IZAGIRRE INSAUSTI Ion
    BBH BOL Jetse
    BOH ACKERMANN Pascal
    CCC MARECZKO Jakub
    CJR LASTRA MARTINEZ Jonathan
    COF MARTIN Guillaume
    DQT BAGIOLI Andrea
    EF1 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
    GFC PINOT Thibaut
    INS FROOME Chris
    ISN PICCOLI James
    LTS VAN MOER Brent
    MOV MAS NICOLAU Enric
    MTS CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
    NTT VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) Michael
    TBM POELS Wout
    TDE HIVERT Jonathan
    TFS ELISSONDE Kenny
    TJV DUMOULIN Tom
    UAD PHILIPSEN Jasper

    Mithrandir

    AGR PETERS Nans
    AST ARANBURU DEBA Alexander
    BBH SMIT Willie
    BOH ACKERMANN Pascal
    CCC GESCHKE Simon
    CJR CEPEDA HERNANDEZ Jefferson Alveiro
    COF MARTIN Guillaume
    DQT BAGIOLI Andrea
    EF1 WOODS Michael
    GFC PINOT Thibaut
    INS SOSA CUERVO Ivan Ramiro
    ISN BADILATTI Matteo
    LTS WELLENS Tim
    MOV VERONA QUINTANILLA Carlos
    MTS CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
    NTT DE BOD Stefan
    SUN VAN WILDER Ilan
    TBM MOHORIC Matej
    TDE MANZIN Lorrenzo
    TFS MOSCHETTI Matteo
    TJV ROGLIC Primoz
    UAD PHILIPSEN Jasper

    John Berger

    AGR CHAMPOUSSIN Clément
    AST VLASOV Aleksandr
    BBH MOLENAAR Alex
    BOH ACKERMANN Pascal
    CCC GESCHKE Simon
    CJR ABERASTURI IZAGA Jon
    COF BARCELO ARAGON Fernando
    DQT BAGIOLI Andrea
    EF1 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
    GFC GAUDU David
    INS SOSA CUERVO Ivan Ramiro
    ISN BADILATTI Matteo
    LTS VAN DER SANDE Tosh
    MOV MAS NICOLAU Enric
    MTS STANNARD Robert
    NTT GASPAROTTO Enrico
    SUN STORER Michael
    TBM WILLIAMS Stephen
    TDE MANZIN Lorrenzo
    TFS LOPEZ PEREZ Juan Pedro
    TJV ROGLIC Primoz
    UAD DE LA CRUZ MELGAREJO David

    Lakie

    AGR PETERS Nans
    AST ARANBURU DEBA Alexander
    BBH BOL Jetse
    BOH GROSSSCHARTNER Felix
    CCC BEVIN Patrick
    CJR ABERASTURI IZAGA Jon
    COF MARTIN Guillaume
    DQT BENNETT Sam
    EF1 WOODS Michael
    GFC LUDVIGSSON Tobias
    INS FROOME Chris
    ISN HOLLENSTEIN Reto
    LTS WELLENS Tim
    MOV VALVERDE BELMONTE Alejandro
    MTS STANNARD Robert
    NTT BARBERO CUESTA Carlos
    SUN ARENSMAN Thymen
    TDE MANZIN Lorrenzo
    TFS LOPEZ PEREZ Juan Pedro
    TJV DUMOULIN Tom
    UAD PHILIPSEN Jasper

    Arjenzvob

    AGR PETERS Nans
    AST ARANBURU DEBA Alexander
    BBH MADRAZO RUIZ Angel
    BOH GROSSSCHARTNER Felix
    CCC HIRT Jan
    CJR GARCIA SOSA Jhojan Orlando
    COF MARTIN Guillaume
    DQT BAGIOLI Andrea
    EF1 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
    GFC GAUDU David
    INS CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio
    ISN RÄIM Mihkel
    LTS WELLENS Tim
    MOV MAS NICOLAU Enric
    MTS CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
    NTT VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) Michael
    SUN POWER Robert
    TBM MOHORIC Matej
    TDE MANZIN Lorrenzo
    TFS LOPEZ PEREZ Juan Pedro
    TJV ROGLIC Primoz
    UAD FORMOLO Davide

    Ab Normaal

    AGR JAUREGUI Quentin
    AST VLASOV Aleksandr
    BBH EZQUERRA MUELA Jesus
    BOH GROSSSCHARTNER Felix
    CCC VENTOSO ALBERDI Francisco Jose
    CJR SERRANO RODRIGUEZ Gonzalo
    COF MARTIN Guillaume
    DQT BAGIOLI Andrea
    EF1 CARTHY Hugh
    GFC GAUDU David
    INS CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio
    ISN PICCOLI James
    LTS WELLENS Tim
    MOV VALVERDE BELMONTE Alejandro
    MTS SMITH Dion
    NTT DYBALL Benjamin
    SUN ARENSMAN Thymen
    TBM POELS Wout
    TDE MANZIN Lorrenzo
    TFS DE KORT Koen
    TJV ROGLIC Primoz
    UAD FORMOLO Davide

    Jappe666

    AGR PETERS Nans
    AST VLASOV Aleksandr
    BBH SMIT Willie
    BOH GROSSSCHARTNER Felix
    CCC GESCHKE Simon
    CJR LASTRA MARTINEZ Jonathan
    COF LAFAY Victor
    DQT BAGIOLI Andrea
    EF1 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
    GFC PINOT Thibaut
    INS CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio
    ISN MARTIN Daniel
    LTS WELLENS Tim
    MOV ARCAS PEÑA Jorge
    MTS STANNARD Robert
    NTT DYBALL Benjamin
    SUN STORER Michael
    TBM POELS Wout
    TDE OURSELIN Paul
    TFS DE KORT Koen
    TJV ROGLIC Primoz
    UAD DE LA CRUZ MELGAREJO David

    Rawolf

    AGR CHAMPOUSSIN Clément
    AST IZAGIRRE INSAUSTI Ion
    BBH BOL Jetse
    BOH GROSSSCHARTNER Felix
    CCC GESCHKE Simon
    CJR SERRANO RODRIGUEZ Gonzalo
    COF MARTIN Guillaume
    DQT BAGIOLI Andrea
    EF1 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
    GFC PINOT Thibaut
    INS FROOME Chris
    ISN MARTIN Daniel
    LTS WELLENS Tim
    MOV MAS NICOLAU Enric
    MTS STANNARD Robert
    NTT VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) Michael
    SUN ARENSMAN Thymen
    TBM POELS Wout
    TDE MANZIN Lorrenzo
    TFS ELISSONDE Kenny
    TJV ROGLIC Primoz
    UAD FORMOLO Davide

    Lennert100

    AGR GENIEZ Alexandre
    AST VLASOV Aleksandr
    BBH MOLENAAR Alex
    BOH GROSSSCHARTNER Felix
    CCC WISNIOWSKI Lukasz
    CJR LASTRA MARTINEZ Jonathan
    COF MARTIN Guillaume
    DQT STYBAR Zdenek
    EF1 WOODS Michael
    GFC PINOT Thibaut
    INS FROOME Chris
    ISN MARTIN Daniel
    LTS WELLENS Tim
    MOV SOLER GIMENEZ Marc
    MTS NIEVE ITURRALDE Mikel
    NTT VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) Michael
    SUN SÜTTERLIN Jasha
    TBM MOHORIC Matej
    TDE TERPSTRA Niki
    TFS LOPEZ PEREZ Juan Pedro
    TJV ROGLIC Primoz
    UAD FORMOLO Davide

    Pier Tol

    AGR CHEVRIER Clément
    AST VLASOV Aleksandr
    BBH SMIT Willie
    BOH GROSSSCHARTNER Felix
    CCC BARTA William
    CJR BAGÜES KALPARSORO Aritz
    COF PERICHON Pierre-Luc
    DQT BAGIOLI Andrea
    EF1 CORT NIELSEN Magnus
    GFC PINOT Thibaut
    INS CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio
    ISN SUTHERLAND Rory
    LTS MERT Rémy
    MOV VALVERDE BELMONTE Alejandro
    MTS CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
    NTT DYBALL Benjamin
    SUN SÜTTERLIN Jasha
    TBM POELS Wout
    TDE OURSELIN Paul
    TFS DE KORT Koen
    TJV ROGLIC Primoz
    UAD DE LA CRUZ MELGAREJO David

    Poeksel

    AGR PETERS Nans
    AST VLASOV Aleksandr
    BBH VILELA Ricardo Augusto Afonso
    BOH GROSSSCHARTNER Felix
    CCC VENTOSO ALBERDI Francisco Jose
    CJR SERRANO RODRIGUEZ Gonzalo
    COF MARTIN Guillaume
    DQT BAGIOLI Andrea
    EF1 CARTHY Hugh
    GFC GAUDU David
    INS CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio
    ISN RÄIM Mihkel
    LTS VAN DER SANDE Tosh
    MOV MAS NICOLAU Enric
    MTS STANNARD Robert
    NTT DYBALL Benjamin
    SUN STORER Michael
    TBM MOHORIC Matej
    TDE MANZIN Lorrenzo
    TFS DE KORT Koen
    TJV ROGLIC Primoz
    UAD FORMOLO Davide

    Daan Dijkema

    AGR JAUREGUI Quentin
    AST ARANBURU DEBA Alexander
    BBH VILELA Ricardo Augusto Afonso
    BOH SCHILLINGER Andreas
    CCC PALUTA Michal
    CJR SAEZ BENITO Hector
    COF MARTIN Guillaume
    DQT BAGIOLI Andrea
    EF1 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
    GFC GAUDU David
    INS CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio
    ISN SUTHERLAND Rory
    LTS VAN DER SANDE Tosh
    MOV VALVERDE BELMONTE Alejandro
    MTS SCOTSON Callum
    NTT DYBALL Benjamin
    SUN SÜTTERLIN Jasha
    TBM BUITRAGO SANCHEZ Santiago
    TDE OURSELIN Paul
    TFS DE KORT Koen
    TJV ROGLIC Primoz
    UAD FORMOLO Davide

    SurPlace

    AGR PETERS Nans
    AST ARANBURU DEBA Alexander
    BBH MADRAZO RUIZ Angel
    BOH ACKERMANN Pascal
    CCC HIRT Jan
    CJR SERRANO RODRIGUEZ Gonzalo
    COF MATE MARDONES Luis Angel
    DQT BAGIOLI Andrea
    EF1 CORT NIELSEN Magnus
    GFC GAUDU David
    INS CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio
    ISN MARTIN Daniel
    LTS WELLENS Tim
    MOV MAS NICOLAU Enric
    MTS CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
    NTT VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) Michael
    SUN VAN WILDER Ilan
    TBM POELS Wout
    TDE MANZIN Lorrenzo
    TFS EG Niklas
    TJV DUMOULIN Tom
    UAD PHILIPSEN Jasper

    BlingSagan

    AGR CHAMPOUSSIN Clément
    AST VLASOV Aleksandr
    BBH BOL Jetse
    BOH GROSSSCHARTNER Felix
    CCC ZIMMERMANN Georg
    CJR ABERASTURI IZAGA Jon
    COF BARCELO ARAGON Fernando
    DQT CATTANEO Mattia
    EF1 CORT NIELSEN Magnus
    GFC PINOT Thibaut
    INS CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio
    ISN BADILATTI Matteo
    LTS WELLENS Tim
    MOV SOLER GIMENEZ Marc
    MTS STANNARD Robert
    NTT VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) Michael
    SUN POWER Robert
    TBM MOHORIC Matej
    TDE SIMON Julien
    TFS ELISSONDE Kenny
    TJV ROGLIC Primoz
    UAD DE LA CRUZ MELGAREJO David

    Sjonge Jonge

    AGR CHAMPOUSSIN Clément
    AST VLASOV Aleksandr
    BBH SMIT Willie
    BOH GROSSSCHARTNER Felix
    CCC MARECZKO Jakub
    CJR BAGÜES KALPARSORO Aritz
    COF MATE MARDONES Luis Angel
    DQT BAGIOLI Andrea
    EF1 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
    GFC GAUDU David
    INS CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio
    ISN RÄIM Mihkel
    LTS VAN DER SANDE Tosh
    MOV MAS NICOLAU Enric
    MTS CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
    NTT VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) Michael
    SUN KANTER Max
    TBM POELS Wout
    TDE MANZIN Lorrenzo
    TFS DE KORT Koen
    TJV ROGLIC Primoz
    UAD PHILIPSEN Jasper

    Zwartebroekengeletrui

    AGR JAUREGUI Quentin
    AST IZAGIRRE INSAUSTI Ion
    BBH EZQUERRA MUELA Jesus
    BOH GROSSSCHARTNER Felix
    CCC HIRT Jan
    CJR GARCIA SOSA Jhojan Orlando
    COF MATE MARDONES Luis Angel
    DQT BAGIOLI Andrea
    EF1 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
    GFC PINOT Thibaut
    INS CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio
    ISN SUTHERLAND Rory
    LTS WELLENS Tim
    MOV MAS NICOLAU Enric
    MTS STANNARD Robert
    NTT BARBERO CUESTA Carlos
    SUN POWER Robert
    TBM POELS Wout
    TDE OURSELIN Paul
    TFS ELISSONDE Kenny
    TJV ROGLIC Primoz
    UAD FORMOLO Davide

    Reyn

    AGR PETERS Nans
    AST VLASOV Aleksandr
    BBH SMIT Willie
    BOH GROSSSCHARTNER Felix
    CCC MARECZKO Jakub
    CJR SERRANO RODRIGUEZ Gonzalo
    COF MATE MARDONES Luis Angel
    DQT BAGIOLI Andrea
    EF1 CORT NIELSEN Magnus
    GFC PINOT Thibaut
    INS CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio
    ISN RÄIM Mihkel
    LTS WELLENS Tim
    MOV VALVERDE BELMONTE Alejandro
    MTS CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
    NTT BARBERO CUESTA Carlos
    SUN KANTER Max
    TBM MOHORIC Matej
    TDE MANZIN Lorrenzo
    TFS LIEPINS Emils
    TJV ROGLIC Primoz
    UAD PHILIPSEN Jasper

    Supra

    AGR GENIEZ Alexandre
    AST VLASOV Aleksandr
    BBH MADRAZO RUIZ Angel
    BOH GROSSSCHARTNER Felix
    CCC HIRT Jan
    CJR LASTRA MARTINEZ Jonathan
    COF MATE MARDONES Luis Angel
    DQT BAGIOLI Andrea
    EF1 CORT NIELSEN Magnus
    GFC PINOT Thibaut
    INS CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio
    ISN BADILATTI Matteo
    LTS VAN DER SANDE Tosh
    MOV MAS NICOLAU Enric
    MTS NIEVE ITURRALDE Mikel
    NTT BARBERO CUESTA Carlos
    SUN SÜTTERLIN Jasha
    TBM MOHORIC Matej
    TDE MANZIN Lorrenzo
    TFS ELISSONDE Kenny
    TJV ROGLIC Primoz
    UAD DE LA CRUZ MELGAREJO David

    Kokkie1975

    AGR CHAMPOUSSIN Clément
    AST VLASOV Aleksandr
    BBH CABEDO CARDA Oscar
    BOH ACKERMANN Pascal
    CCC GESCHKE Simon
    CJR CEPEDA HERNANDEZ Jefferson Alveiro
    COF MARTIN Guillaume
    DQT BENNETT Sam
    EF1 CORT NIELSEN Magnus
    GFC GAUDU David
    INS SOSA CUERVO Ivan Ramiro
    ISN RÄIM Mihkel
    LTS WELLENS Tim
    MOV SOLER GIMENEZ Marc
    MTS SMITH Dion
    NTT MÄDER Gino
    SUN ARENSMAN Thymen
    TBM POELS Wout
    TDE MANZIN Lorrenzo
    TFS ELISSONDE Kenny
    TJV DUMOULIN Tom
    UAD DE LA CRUZ MELGAREJO David

    SvenVDB

    AGR PETERS Nans
    AST IZAGIRRE INSAUSTI Ion
    BBH SMIT Willie
    BOH ACKERMANN Pascal
    CCC HIRT Jan
    CJR LASTRA MARTINEZ Jonathan
    COF BERHANE Natnael Teweldemedhin
    DQT BAGIOLI Andrea
    EF1 CARTHY Hugh
    GFC PINOT Thibaut
    INS SOSA CUERVO Ivan Ramiro
    ISN MARTIN Daniel
    LTS WELLENS Tim
    MOV VALVERDE BELMONTE Alejandro
    MTS CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
    NTT DE BOD Stefan
    SUN VAN WILDER Ilan
    TBM BOLE Grega
    TDE MANZIN Lorrenzo
    TFS ELISSONDE Kenny
    TJV ROGLIC Primoz
    UAD FORMOLO Davide

    erveedeeee

    AGR CHAMPOUSSIN Clément
    AST VLASOV Aleksandr
    BBH CABEDO CARDA Oscar
    BOH GROSSSCHARTNER Felix
    CCC HIRT Jan
    CJR CEPEDA HERNANDEZ Jefferson Alveiro
    COF LAFAY Victor
    DQT BAGIOLI Andrea
    EF1 CARTHY Hugh
    GFC PINOT Thibaut
    INS CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio
    ISN MARTIN Daniel
    LTS VAN DER SANDE Tosh
    MOV VALVERDE BELMONTE Alejandro
    MTS NIEVE ITURRALDE Mikel
    NTT GASPAROTTO Enrico
    SUN VAN WILDER Ilan
    TBM POELS Wout
    TDE FERRON Valentin
    TFS EG Niklas
    TJV DUMOULIN Tom
    UAD FORMOLO Davide

    Vernis

    AGR CHAMPOUSSIN Clément
    AST VLASOV Aleksandr
    BBH MADRAZO RUIZ Angel
    BOH GROSSSCHARTNER Felix
    CCC HIRT Jan
    CJR LASTRA MARTINEZ Jonathan
    COF MARTIN Guillaume
    DQT CATTANEO Mattia
    EF1 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
    GFC GAUDU David
    INS CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio
    ISN PICCOLI James
    LTS WELLENS Tim
    MOV MAS NICOLAU Enric
    MTS CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
    NTT DYBALL Benjamin
    SUN VAN WILDER Ilan
    TBM POELS Wout
    TDE HIVERT Jonathan
    TFS ELISSONDE Kenny
    TJV ROGLIC Primoz
    UAD FORMOLO Davide

    Wielerfanaat

    AGR PETERS Nans
    AST VLASOV Aleksandr
    BBH MADRAZO RUIZ Angel
    BOH GROSSSCHARTNER Felix
    CCC MARECZKO Jakub
    CJR CEPEDA HERNANDEZ Jefferson Alveiro
    COF MARTIN Guillaume
    DQT BAGIOLI Andrea
    EF1 CORT NIELSEN Magnus
    GFC GAUDU David
    INS CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio
    ISN MARTIN Daniel
    LTS WELLENS Tim
    MOV VALVERDE BELMONTE Alejandro
    MTS CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
    NTT MÄDER Gino
    TDE MANZIN Lorrenzo
    TFS ELISSONDE Kenny
    TJV DUMOULIN Tom
    UAD PHILIPSEN Jasper

    Rije Rudy

    AGR PETERS Nans
    AST VLASOV Aleksandr
    BBH BOL Jetse
    BOH GROSSSCHARTNER Felix
    CCC GESCHKE Simon
    CJR CEPEDA HERNANDEZ Jefferson Alveiro
    COF MATE MARDONES Luis Angel
    DQT BENNETT Sam
    EF1 CORT NIELSEN Magnus
    GFC PINOT Thibaut
    INS FROOME Chris
    ISN RÄIM Mihkel
    LTS VAN DER SANDE Tosh
    MOV VALVERDE BELMONTE Alejandro
    MTS CHAVES RUBIO Jhoan Esteban
    NTT JANSE VAN RENSBURG Reinardt
    SUN POWER Robert
    TBM POELS Wout
    TDE MANZIN Lorrenzo
    TFS ELISSONDE Kenny
    TJV ROGLIC Primoz
    UAD FORMOLO Davide

    #611787

    Kopieer onderstaand format, vul je renners in en stuur het naar mij in een PB, let op dat je niet meer dan 8 punten hebt gebruikt!

    ALM
    AST
    BBH
    BOH
    CCC
    CJR
    COF
    DQT
    EF1
    GFC
    INS
    ISN
    LTS
    NTT
    MOV
    MTS
    SUN
    TBM
    TDE
    TFS
    TJV
    UAE

    #611798

    Ik doe inderdaad graag weer mee.

    #611800

    Ik doe graag mee.

    #611825

    Ik doe ook graag mee

    #611840

    Ik doe ook graag mee…

    #611845

    Ik wil ook wel eens meedoen

    #611854

    Ik stuur ook wel een team in, leuk!

    #611877

    Ik doe mee als het mag!

    #611881

    Ik doe graag weer mee.

    Misschien handig als je de template met alle ploegen weer dropt

    #611884

    ik doe graag mee !

    #611914

    Ik doe ook graag weer mee

    #611921

    SurPlace stuurt een PB dat het niet lukt een reactie te plaatsen in dit topic, dus bij deze aangemeld

    #611956

    Ik doe mee!

    #611988

    Ik zie dat ik geplaatst ben, dan is het zonde om een keer over te slaan. Ben druk met werk maar ik zoek wel even een gaatje in de agenda om een team in elkaar te zetten

    #612028

    Ja leuk! Doe graag mee!

    #612130

    Ik doe ook opnieuw mee

    #612174

    Doe ook graag weer mee.

    #612201

    Ik wil graag weer meedoen

    #612205

    ik doe ook graag mee

    #612224

    ik doe graag mee

    #612253

    Ja dit wil ik graag eens doen!

    #612291

    Ik doe graag mee.

    #612311

    Ik doe ook graag mee

25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 110)

Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.

Laatste nieuws