Het Ploegenspel: Jaarspel 2021

|
25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 130)
  • #633129

    Ook in 2021 zal ik de Jaarspel editie van Het Ploegenspel organiseren, zodat iedereen tijdens de lockdown toch wat te doen heeft 😉

    Dit spel zal heel 2021 lopen en staat verder los van de individuele grote rondespellen. Daarnaast is de opzet en invulling behoorlijk anders: het jaarspel is namelijk een budgetspel.

    De uitgangspunten:

    1) Er wordt gespeeld met 26 deelnemers.

    2) De volgende accounthouders reden podium in Het Ploegenspel 2021 en krijgen een geplaatste status en daarmee voorrang op de inschrijving mochten zij dit willen: Rahimns (ondanks dat hij aankondigde geen spelletjes meer te gaan doen), Gerrit Glomser en jappe666. Een bevestiging van hen voor de aanmelddeadline van 27 december 2020 23:59 uur is voldoende om een plekje te bemachtigen.

    3) Geef in een reactie hieronder aan of je mee wilt doen. Ik plaats een deelnemerslijst van maximaal 26 man. De aanmelddeadline is zondag 27 december 2020. Als er dan minimaal 18 deelnemers zijn, dan organiseer ik het spel.

    4) De budgetten van de renners zijn in principe definitief. Mocht er nog iets heel spannends gebeuren, dan kan ik tot en met 31 december nog een aanpassing doen.

    5) Deadline voor het indienen van de ploegen: zaterdag 30 januari 2021 om 23:59 uur.

    De spelregels:

    1. Koop met het budget van 80 punten 1 renner per World Tour ploeg. Daarnaast krijg je nog aanvullend 14 punten om 5 PCT renners te kopen. Niet-gebruikte punten uit de World Tour kunnen niet extra besteed worden op PCT niveau. De prijslijsten staan in de volgende box, renners die niet op de prijslijsten staan, zijn gratis (zowel WT als PCT).

    2. Je eigen ploeg voor 2021 bestaat dus uit 24 renners: 1 per WT ploeg (totaal 19) + 5 PCT renners.

    3. Echte ploegen hebben ook te maken met tegenslag, daarom heb ik toch besloten niet te veel aan het wisselbeleid te veranderen. Een wissel is alleen mogelijk bij:

    A. Een langdurige blessure van een renner. Alleen binnen de ploeg en binnen het budget, daarbinnen moet immers normaal gesproken ook een vervanger worden gevonden. Bij alle ploegen zijn er volgens mij mogelijkheden om een kopman voldoende goed te vervangen. Van een langdurige blessure is sprake als verwacht kan worden dat een renner meer dan 2 maanden afwezig is (bron: ploegensite of wielersite). Nu is dat moeilijk te bepalen, maar enkel een sleutelbeenbreuk is niet genoeg. Ik zal (eventueel met 2 andere spelers) beoordelen of een renner ‘lang genoeg’ afwezig is en ook onderbouwen hoe ik dat op dat moment bepaald heb (bron). De wissel gaat in op de eerstvolgende dag dat zowel de geblesseerde als de nieuw gekozen renner niet in actie komt. De wissel is onomkeerbaar en mag één keer worden ingezet.

    B. Extreem slechte prestaties. Als een renner op 25 juni 2021 (de dag voor de Tour de France; mocht de Tour verplaatst worden, dan geldt nog steeds de dag voor de Tour) nog maar minder dan 15 procent van het totaal aantal punten over 2020 heeft behaald, dan mag je hem ‘ontslaan’ en binnen de ploeg en binnen budget vervangen. De wissel is onomkeerbaar, alleen op de dag voor de Tour en mag voor één renner worden ingezet als hij voldoet aan de regel. Minimale vereiste voor deze regel is dat Milaan – Sanremo, de Ronde van Vlaanderen en de Giro voorafgaand aan de Tourstart zijn verreden.

    4. De bonusvragen zijn:

    a. Wie wint Milaan – San Remo 2021? (100 extra punten)
    b. Wie wint de Tour de France 2021? (100 extra punten)
    c. Wie wordt Olympisch kampioen in de individuele tijdrit 2021? (100 extra punten)
    d. Voorspel de top-5 renners in de eindranking van CQ over 2021. (Voor iedere goede renner in de top-5 60 punten per renner)

    De Puntentelling:

    De puntentelling tijdens het seizoen wordt volledig opgehangen aan de CQ-ranking over het jaar 2021 zoals te vinden op http://www.cqranking.com.

    #633132

    Prijzen (renners die niet in de prijslijst staan mogen ook gekozen worden en zijn gratis)
    Budget: 80, voor 19 renners (1 renner per ploeg)

    ALM VAN AVERMAET Greg 7
    ALM COSNEFROY Benoît 6
    ALM NAESEN Oliver 6
    ALM JUNGELS Bob 4
    ALM VENDRAME Andrea 3
    ALM SARREAU Marc 3
    ALM CALMEJANE Lilian 2
    ALM CHAMPOUSSIN Clément 2
    ALM GODON Dorian 2
    ALM O’CONNOR Ben 2
    ALM PARET-PEINTRE Aurélien 2
    ALM PETERS Nans 2
    ALM VENTURINI Clément 2
    ALM DEWULF Stan 1
    ALM TOUZE Damien 1

    AST FUGLSANG Jakob 9
    AST VLASOV Aleksandr 8
    AST LUTSENKO Alexey 6
    AST IZAGIRRE INSAUSTI Ion 5
    AST ARANBURU DEBA Alexander 3
    AST IZAGIRRE INSAUSTI Gorka 2
    AST SANCHEZ GIL Luis Leon 2
    AST FELLINE Fabio 1
    AST FRAILE MATARRANZ Omar 1
    AST RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar 1

    BOH ACKERMANN Pascal 9
    BOH SAGAN Peter 9
    BOH SCHACHMANN Maximilian 8
    BOH BUCHMANN Emanuel 7
    BOH KELDERMAN Wilco 6
    BOH GROSSSCHARTNER Felix 5
    BOH KÄMNA Lennard 5
    BOH KONRAD Patrick 5
    BOH POLITT Nils 4
    BOH FABBRO Matteo 1
    BOH MEEUS Jordi 1

    COF MARTIN Guillaume 8
    COF VIVIANI Elia 6
    COF HERRADA LOPEZ Jesus 3
    COF LAPORTE Christophe 3
    COF DRUCKER Jempy 2
    COF FERNANDEZ ANDUJAR Ruben 2
    COF GESCHKE Simon 2
    COF CONSONNI Simone 1
    COF EDET Nicolas 1
    COF HAAS Nathan 1
    COF MORIN Emmanuel 1

    CWG DE GENDT Aimé 3
    CWG PASQUALON Andrea 3
    CWG PLANCKAERT Baptiste 3
    CWG VAN POPPEL Danny 3
    CWG ROTA Lorenzo 2
    CWG VLIEGEN Loïc 2
    CWG BAKELANTS Jan 1
    CWG MEINTJES Louis 1
    CWG TAARAMÄE Rein 1
    CWG ZIMMERMANN Georg 1

    DQT EVENEPOEL Remco 12
    DQT ALAPHILIPPE Julian 11
    DQT ALMEIDA Joao Pedro Gonçalves 8
    DQT BENNETT Sam 8
    DQT ASGREEN Kasper 5
    DQT LAMPAERT Yves 5
    DQT SENECHAL Florian 5
    DQT BAGIOLI Andrea 4
    DQT BALLERINI Davide 4
    DQT CAVAGNA Rémi 4
    DQT KNOX James 3
    DQT MASNADA Fausto 3
    DQT STYBAR Zdenek 3
    DQT CATTANEO Mattia 2
    DQT CERNY Josef 2
    DQT DEVENYNS Dries 2
    DQT HODEG CHAGUI Alvaro Jose 2
    DQT HONORE Mikkel Frølich 2
    DQT JAKOBSEN Fabio 2
    DQT STEIMLE Jannik 2
    DQT DECLERCQ Tim 1
    DQT MØRKØV CHRISTENSEN Michael 1

    EF1 HIGUITA GARCIA Sergio Andres 8
    EF1 CARTHY Hugh 6
    EF1 BETTIOL Alberto 5
    EF1 URAN URAN Rigoberto 4
    EF1 VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) Michael 3
    EF1 BISSEGGER Stefan 2
    EF1 CORT NIELSEN Magnus 2
    EF1 GUERREIRO Ruben Antonio Almeida 2
    EF1 BARTA William 1
    EF1 CAICEDO CEPEDA Jonathan Klever 1
    EF1 KEUKELEIRE Jens 1
    EF1 POWLESS Neilson 1

    GFC DEMARE Arnaud 8
    GFC PINOT Thibaut 7
    GFC KÜNG Stefan 6
    GFC GAUDU David 5
    GFC MADOUAS Valentin 4
    GFC VALTER Attila 3
    GFC MOLARD Rudy 2
    GFC ARMIRAIL Bruno 1
    GFC BADILATTI Matteo 1
    GFC BRUNEL Alexys 1
    GFC REICHENBACH Sébastien 1
    GFC STEWART Jake 1

    IGD CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio 11
    IGD BERNAL GOMEZ Egan Arley 9
    IGD GANNA Filippo 7
    IGD GEOGHEGAN HART Tao 7
    IGD KWIATKOWSKI Michal 6
    IGD MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe 6
    IGD YATES Adam 6
    IGD DENNIS Rohan 5
    IGD THOMAS Geraint 5
    IGD PORTE Richie 4
    IGD SIVAKOV Pavel 4
    IGD DUNBAR Eddie 3
    IGD HAYTER Ethan 3
    IGD NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel 3
    IGD SOSA CUERVO Ivan Ramiro 3
    IGD VAN BAARLE Dylan 3
    IGD MOSCON Gianni 2
    IGD PIDCOCK Thomas 2
    IGD CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan 1
    IGD SWIFT Ben 1

    ISN WOODS Michael 6
    ISN MARTIN Daniel 5
    ISN FROOME Chris 4
    ISN HOFSTETTER Hugo 3
    ISN CIMOLAI Davide 2
    ISN IMPEY Daryl 2
    ISN VANMARCKE Sep 2
    ISN BARBIER Rudy 1
    ISN BEVIN Patrick 1
    ISN DE MARCHI Alessandro 1
    ISN DOWSETT Alex 1
    ISN HAGEN Carl Fredrik 1
    ISN HERMANS Ben 1
    ISN NEILANDS Krists 1
    ISN VAN ASBROECK Tom 1

    LTS EWAN Caleb 8
    LTS WELLENS Tim 6
    LTS GILBERT Philippe 5
    LTS DEGENKOLB John 4
    LTS VERMEERSCH Florian 3
    LTS DE BUYST Jasper 2
    LTS DE GENDT Thomas 2
    LTS KRON Andreas Lorentz 2
    LTS THIJSSEN Gerben 2
    LTS GOOSSENS Kobe 1
    LTS MALECKI Kamil 1
    LTS VAN DER SANDE Tosh 1
    LTS VANHOUCKE Harm 1

    MOV LOPEZ MORENO Miguel Angel 8
    MOV MAS NICOLAU Enric 8
    MOV VALVERDE BELMONTE Alejandro 7
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 5
    MOV GARCIA CORTINA Ivan 4
    MOV MÜHLBERGER Gregor 3
    MOV OLIVEIRA Nelson Filipe Santos Simoes 2
    MOV JORGENSON Matteo 1
    MOV SAMITIER SAMITIER Sergio 1
    MOV SERRANO RODRIGUEZ Gonzalo 1
    MOV VERONA QUINTANILLA Carlos 1

    MTS MATTHEWS Michael 8
    MTS YATES Simon 8
    MTS HAMILTON Lucas 5
    MTS STANNARD Robert 4
    MTS CHAVES RUBIO Jhoan Esteban 3
    MTS MEZGEC Luka 3
    MTS SMITH Dion 3
    MTS GROVES Kaden 2
    MTS HOWSON Damien 2
    MTS JANSEN Amund Grøndahl 2
    MTS KANGERT Tanel 2
    MTS DURBRIDGE Luke 1
    MTS NIEVE ITURRALDE Mikel 1

    NTT NIZZOLO Giacomo 7
    NTT ARU Fabio 3
    NTT CLARKE Simon 3
    NTT POZZOVIVO Domenico 3
    NTT CAMPENAERTS Victor 2
    NTT HENAO MONTOYA Sergio Luis 2
    NTT WALSCHEID Maximilian 2
    NTT BARBERO CUESTA Carlos 1
    NTT CLAEYS Dimitri 1
    NTT JANSE VAN RENSBURG Reinardt 1
    NTT POWER Robert 1

    SUN BARDET Romain 7
    SUN BENOOT Tiesj 7
    SUN ANDERSEN Søren Kragh 6
    SUN HINDLEY Jai 6
    SUN BOL Cees 4
    SUN EEKHOFF Nils 3
    SUN DAINESE Alberto 2
    SUN KANTER Max 2
    SUN LEKNESSUND Andreas 2
    SUN PEDERSEN Casper Phillip 2
    SUN ARENSMAN Thymen 1
    SUN DENZ Nico 1
    SUN NIEUWENHUIS Joris 1
    SUN ROCHE Nicolas 1
    SUN STORER Michael 1
    SUN VAN WILDER Ilan 1

    TBM COLBRELLI Sonny 7
    TBM LANDA MEANA Mikel 7
    TBM TEUNS Dylan 6
    TBM HAIG Jack 5
    TBM MOHORIC Matej 5
    TBM BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello 4
    TBM POELS Wout 4
    TBM BAUHAUS Phil 2
    TBM CARUSO Damiano 2
    TBM MÄDER Gino 2
    TBM PERNSTEINER Hermann 2
    TBM PADUN Mark 1
    TBM TRATNIK Jan 1

    TFS MOLLEMA Bauke 8
    TFS NIBALI Vincenzo 7
    TFS PEDERSEN Mads 7
    TFS STUYVEN Jasper 7
    TFS CICCONE Giulio 4
    TFS SIMMONS Quinn 3
    TFS MOSCA Jacopo 2
    TFS MOSCHETTI Matteo 2
    TFS BRAMBILLA Gianluca 1
    TFS CONCI Nicola 1
    TFS ELISSONDE Kenny 1
    TFS LIEPINS Emils 1
    TFS SKUJINS Toms 1
    TFS THEUNS Edward 1

    TJV ROGLIC Primoz 14
    TJV VAN AERT Wout 12
    TJV DUMOULIN Tom 7
    TJV BENNETT George 5
    TJV KRUIJSWIJK Steven 5
    TJV KUSS Sepp 4
    TJV GROENEWEGEN Dylan 3
    TJV TEUNISSEN Mike 3
    TJV OOMEN Sam 2
    TJV AFFINI Edoardo 1
    TJV DEKKER David 1
    TJV EENKHOORN Pascal 1
    TJV FOSS Tobias Svendsen 1
    TJV KOOIJ Olav 1
    TJV ROOSEN Timo 1
    TJV VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas 1

    UAD POGACAR Tadej 12
    UAD HIRSCHI Marc 8
    UAD KRISTOFF Alexander 8
    UAD ULISSI Diego 8
    UAD TRENTIN Matteo 7
    UAD GAVIRIA RENDON Fernando 5
    UAD MAJKA Rafal 5
    UAD MCNULTY Brandon 4
    UAD COSTA Rui Alberto Faria 3
    UAD FORMOLO Davide 3
    UAD BJERG Mikkel 2
    UAD COVI Alessandro 2
    UAD DE LA CRUZ MELGAREJO David 2
    UAD BYSTRØM Sven Erik 1
    UAD CONTI Valerio 1
    UAD GIBBONS Ryan 1
    UAD MOLANO BENAVIDES Juan Sebastian 1
    UAD POLANC Jan 1
    UAD RIABUSHENKO Aliaksandr 1

    #633134

    Prijzen PCT renners (renners die niet in de prijslijst staan mogen ook gekozen worden en zijn gratis)
    Budget: 14, voor 5 renners

    PCT VAN DER POEL Mathieu 12
    PCT PHILIPSEN Jasper 6
    PCT QUINTANA ROJAS Nairo Alexander 6
    PCT BARGUIL Warren 5
    PCT BOUHANNI Nacer 5
    PCT MERLIER Tim 5
    PCT COQUARD Bryan 4
    PCT TURGIS Anthony 4
    PCT BONIFAZIO Niccolo 3
    PCT CAPIOT Amaury 3
    PCT DUPONT Timothy 3
    PCT HAILU Biniam Girmay 3
    PCT LATOUR Pierre 3
    PCT BOASSON HAGEN Edvald 2
    PCT DE BONDT Dries 2
    PCT GROSU Eduard-Michael 2
    PCT HOELGAARD Markus 2
    PCT KRIEGER Alexander 2
    PCT MEURISSE Xandro 2
    PCT MOZZATO Luca 2
    PCT PRADES REVERTER Eduard 2
    PCT ROLLAND Pierre 2
    PCT TERPSTRA Niki 2
    PCT VERMEERSCH Gianni 2
    PCT WACKERMANN Luca 2
    PCT ZAKARIN Ilnur 2
    PCT ANIOLKOWSKI Stanislaw 1
    PCT BATTAGLIN Enrico 1
    PCT BELLETTI Manuel 1
    PCT BOUDAT Thomas 1
    PCT DE KLEIJN Arvid 1
    PCT DE LA PARTE GONZALEZ Victor 1
    PCT DILLIER Silvan 1
    PCT FEDELI Alessandro 1
    PCT FLOREZ LOPEZ Miguel Eduardo 1
    PCT GUERNALEC Thibault 1
    PCT LAWLESS Christopher 1
    PCT MANZIN Lorrenzo 1
    PCT MARECZKO Jakub 1
    PCT MCLAY Daniel 1
    PCT NOVIKOV Savva 1
    PCT RICKAERT Jonas 1
    PCT RIVERA SERRANO Kevin 1
    PCT ROSA Diego 1
    PCT ROSSKOPF Joey 1
    PCT SIMON Julien 1
    PCT TESFATSION Natnael Ocbit 1
    PCT VAKOC Petr 1
    PCT VISCONTI Giovanni 1
    PCT VUILLERMOZ Alexis 1

    #633136

    Arry
    ALM JUNGELS Bob 4
    AST ARANBURU DEBA Alexander 3
    BOH SCHACHMANN Maximilian 8
    COF LAPORTE Christophe 3
    CWG KOCH Jonas 0
    DQT SENECHAL Florian 5
    EF1 BETTIOL Alberto 5
    GFC GAUDU David 5
    IGD DE PLUS Laurens 0
    ISN BARBIER Rudy 1
    LTS WELLENS Tim 6
    MOV GARCIA CORTINA Ivan 4
    MTS MATTHEWS Michael 8
    NTT POWER Robert 1
    PCT PHILIPSEN Jasper 6
    PCT MEURISSE Xandro 2
    PCT TERPSTRA Niki 2
    PCT VERMEERSCH Gianni 2
    PCT ZAKARIN Ilnur 2
    SUN BOL Cees 4
    TBM MOHORIC Matej 5
    TFS MOSCHETTI Matteo 2
    TJV KUSS Sepp 4
    UAD POGACAR Tadej 12

    Bbflood
    ALM DEWULF Stan 1
    AST VLASOV Aleksandr 8
    BOH SAGAN Peter 9
    COF MORIN Emmanuel 1
    CWG DE GENDT Aimé 3
    DQT EVENEPOEL Remco 12
    EF1 CARTHY Hugh 6
    GFC KÜNG Stefan 6
    IGD SIVAKOV Pavel 4
    ISN HOFSTETTER Hugo 3
    LTS VANHOUCKE Harm 1
    MOV MAS NICOLAU Enric 8
    MTS STANNARD Robert 4
    NTT PELUCCHI Matteo 0
    PCT MERLIER Tim 5
    PCT TURGIS Anthony 4
    PCT CAPIOT Amaury 3
    PCT DE KLEIJN Arvid 1
    PCT RIVERA SERRANO Kevin 1
    SUN ARENSMAN Thymen 1
    TBM HAIG Jack 5
    TFS MOSCHETTI Matteo 2
    TJV KOOIJ Olav 1
    UAD MCNULTY Brandon 4

    Mithrandir
    ALM HÄNNINEN Jaakko 0
    AST TEJADA CANACUE Harold Alfonso 0
    BOH KÄMNA Lennard 5
    COF ROCHAS Rémy 0
    CWG PLANCKAERT Baptiste 3
    DQT ALAPHILIPPE Julian 11
    EF1 POWLESS Neilson 1
    GFC ARMIRAIL Bruno 1
    IGD SIVAKOV Pavel 4
    ISN MARTIN Daniel 5
    LTS GOOSSENS Kobe 1
    MOV LOPEZ MORENO Miguel Angel 8
    MTS YATES Simon 8
    NTT CLAEYS Dimitri 1
    PCT PHILIPSEN Jasper 6
    PCT DUPONT Timothy 3
    PCT GROSU Eduard-Michael 2
    PCT WACKERMANN Luca 2
    PCT NOVIKOV Savva 1
    SUN LEKNESSUND Andreas 2
    TBM LANDA MEANA Mikel 7
    TFS STUYVEN Jasper 7
    TJV KUSS Sepp 4
    UAD POGACAR Tadej 12

    Flowtosti
    ALM DEWULF Stan 1
    AST TEJADA CANACUE Harold Alfonso 0
    BOH POLITT Nils 4
    COF DRUCKER Jempy 2
    CWG VAN POPPEL Danny 3
    DQT EVENEPOEL Remco 12
    EF1 VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) Michael 3
    GFC MADOUAS Valentin 4
    IGD PIDCOCK Thomas 2
    ISN MARTIN Daniel 5
    LTS DEGENKOLB John 4
    MOV GARCIA CORTINA Ivan 4
    MTS JANSEN Amund Grøndahl 2
    NTT CLARKE Simon 3
    PCT VAN DER POEL Mathieu 12
    PCT LAWLESS Christopher 1
    PCT MARECZKO Jakub 1
    PCT HALVORSEN Kristoffer 0
    PCT PACHER Quentin 0
    SUN LEKNESSUND Andreas 2
    TBM HAIG Jack 5
    TFS CICCONE Giulio 4
    TJV VAN AERT Wout 12
    UAD KRISTOFF Alexander 8

    Gerrit
    ALM JUNGELS Bob 4
    AST IZAGIRRE INSAUSTI Ion 5
    BOH BUCHMANN Emanuel 7
    COF LAPORTE Christophe 3
    CWG VAN POPPEL Danny 3
    DQT JAKOBSEN Fabio 2
    EF1 KEUKELEIRE Jens 1
    GFC GAUDU David 5
    IGD BERNAL GOMEZ Egan Arley 9
    ISN IMPEY Daryl 2
    LTS VAN MOER Brent 0
    MOV LOPEZ MORENO Miguel Angel 8
    MTS NIEVE ITURRALDE Mikel 1
    NTT HENAO MONTOYA Sergio Luis 2
    PCT QUINTANA ROJAS Nairo Alexander 6
    PCT CAPIOT Amaury 3
    PCT LATOUR Pierre 3
    PCT MARECZKO Jakub 1
    PCT ABERASTURI IZAGA Jon 0
    SUN BOL Cees 4
    TBM MÄDER Gino 2
    TFS PEDERSEN Mads 7
    TJV GROENEWEGEN Dylan 3
    UAD POGACAR Tadej 12

    Sven
    ALM SARREAU Marc 3
    AST VLASOV Aleksandr 8
    BOH BUCHMANN Emanuel 7
    COF SAJNOK Szymon 0
    CWG HIRT Jan 0
    DQT BENNETT Sam 8
    EF1 CARTHY Hugh 6
    GFC GAUDU David 5
    IGD THOMAS Geraint 5
    ISN FROOME Chris 4
    LTS THIJSSEN Gerben 2
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 5
    MTS HAMILTON Lucas 5
    NTT CAMPENAERTS Victor 2
    PCT PHILIPSEN Jasper 6
    PCT LATOUR Pierre 3
    PCT BOASSON HAGEN Edvald 2
    PCT WACKERMANN Luca 2
    PCT VISCONTI Giovanni 1
    SUN LEKNESSUND Andreas 2
    TBM BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello 4
    TFS SIMMONS Quinn 3
    TJV GROENEWEGEN Dylan 3
    UAD HIRSCHI Marc 8

    Jef
    ALM SARREAU Marc 3
    AST IZAGIRRE INSAUSTI Gorka 2
    BOH KÄMNA Lennard 5
    COF LAPORTE Christophe 3
    CWG VLIEGEN Loïc 2
    DQT LAMPAERT Yves 5
    EF1 BETTIOL Alberto 5
    GFC KÜNG Stefan 6
    IGD PORTE Richie 4
    ISN HERMANS Ben 1
    LTS EWAN Caleb 8
    MOV LOPEZ MORENO Miguel Angel 8
    MTS KANGERT Tanel 2
    NTT CLAEYS Dimitri 1
    PCT VAN DER POEL Mathieu 12
    PCT MARECZKO Jakub 1
    PCT VISCONTI Giovanni 1
    PCT DECLERCQ Benjamin 0
    PCT PACHER Quentin 0
    SUN KANTER Max 2
    TBM BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello 4
    TFS MOSCHETTI Matteo 2
    TJV KRUIJSWIJK Steven 5
    UAD POGACAR Tadej 12

    John
    ALM VENDRAME Andrea 3
    AST TEJADA CANACUE Harold Alfonso 0
    BOH ALEOTTI Giovanni 0
    COF ALLEGAERT Piet 0
    CWG LAMMERTINK Maurits 0
    DQT EVENEPOEL Remco 12
    EF1 HIGUITA GARCIA Sergio Andres 8
    GFC DEMARE Arnaud 8
    IGD SIVAKOV Pavel 4
    ISN MARTIN Daniel 5
    LTS VERMEERSCH Florian 3
    MOV JACOBS Johan 0
    MTS COLLEONI Kevin 0
    NTT NIZZOLO Giacomo 7
    PCT VAN DER POEL Mathieu 12
    PCT RIVERA SERRANO Kevin 1
    PCT TESFATSION Natnael Ocbit 1
    PCT ABERASTURI IZAGA Jon 0
    PCT BAYER Tobias 0
    SUN ARENSMAN Thymen 1
    TBM BUITRAGO SANCHEZ Santiago 0
    TFS SIMMONS Quinn 3
    TJV ROGLIC Primoz 14
    UAD POGACAR Tadej 12

    Teeke
    ALM VENTURINI Clément 2
    AST VLASOV Aleksandr 8
    BOH ACKERMANN Pascal 9
    COF WALLAYS Jelle 0
    CWG MEINTJES Louis 1
    DQT BENNETT Sam 8
    EF1 KEUKELEIRE Jens 1
    GFC DEMARE Arnaud 8
    IGD GANNA Filippo 7
    ISN VANMARCKE Sep 2
    LTS EWAN Caleb 8
    MOV RUBIO REYES Einer Augusto 0
    MTS COLLEONI Kevin 0
    NTT PELUCCHI Matteo 0
    PCT BARGUIL Warren 5
    PCT BOUHANNI Nacer 5
    PCT COQUARD Bryan 4
    PCT ABERASTURI IZAGA Jon 0
    PCT RESTREPO VALENCIA Jhonatan 0
    SUN BRENNER Marco 0
    TBM HALLER Marco 0
    TFS EG Niklas 0
    TJV ROGLIC Primoz 14
    UAD POGACAR Tadej 12

    Rahim
    ALM JUNGELS Bob 4
    AST IZAGIRRE INSAUSTI Gorka 2
    BOH KONRAD Patrick 5
    COF VIVIANI Elia 6
    CWG MINALI Riccardo 0
    DQT EVENEPOEL Remco 12
    EF1 BETTIOL Alberto 5
    GFC REICHENBACH Sébastien 1
    IGD PIDCOCK Thomas 2
    ISN IMPEY Daryl 2
    LTS EWAN Caleb 8
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 5
    MTS JANSEN Amund Grøndahl 2
    NTT CAMPENAERTS Victor 2
    PCT VAN DER POEL Mathieu 12
    PCT MARECZKO Jakub 1
    PCT ROSA Diego 1
    PCT MODOLO Sacha 0
    PCT WELTEN Bram 0
    SUN DAINESE Alberto 2
    TBM BUITRAGO SANCHEZ Santiago 0
    TFS STUYVEN Jasper 7
    TJV DUMOULIN Tom 7
    UAD HIRSCHI Marc 8

    Bling
    ALM VENTURINI Clément 2
    AST FUGLSANG Jakob 9
    BOH SCHACHMANN Maximilian 8
    COF SAJNOK Szymon 0
    CWG MINALI Riccardo 0
    DQT VANSEVENANT Mauri 0
    EF1 NAKANE Hideto 0
    GFC MADOUAS Valentin 4
    IGD THOMAS Geraint 5
    ISN VANMARCKE Sep 2
    LTS THIJSSEN Gerben 2
    MOV LOPEZ MORENO Miguel Angel 8
    MTS COLLEONI Kevin 0
    NTT POWER Robert 1
    PCT VAN DER POEL Mathieu 12
    PCT MOZZATO Luca 2
    PCT DE BIE Sean 0
    PCT HALVORSEN Kristoffer 0
    PCT RAVASI Edward 0
    SUN KANTER Max 2
    TBM BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello 4
    TFS PEDERSEN Mads 7
    TJV ROGLIC Primoz 14
    UAD POGACAR Tadej 12

    Rawolf
    ALM CHAMPOUSSIN Clément 2
    AST ARANBURU DEBA Alexander 3
    BOH POLITT Nils 4
    COF ROCHAS Rémy 0
    CWG VAN POPPEL Danny 3
    DQT EVENEPOEL Remco 12
    EF1 BISSEGGER Stefan 2
    GFC STEWART Jake 1
    IGD PIDCOCK Thomas 2
    ISN VANMARCKE Sep 2
    LTS THIJSSEN Gerben 2
    MOV GARCIA CORTINA Ivan 4
    MTS JANSEN Amund Grøndahl 2
    NTT ARU Fabio 3
    PCT PHILIPSEN Jasper 6
    PCT TURGIS Anthony 4
    PCT BOASSON HAGEN Edvald 2
    PCT MEURISSE Xandro 2
    PCT HAILEMICHAEL Mulu Kinfe 0
    SUN BARDET Romain 7
    TBM MILAN Jonathan 0
    TFS PEDERSEN Mads 7
    TJV VAN AERT Wout 12
    UAD POGACAR Tadej 12

    Drikkes
    ALM HÄNNINEN Jaakko 0
    AST TEJADA CANACUE Harold Alfonso 0
    BOH SAGAN Peter 9
    COF MARTIN Guillaume 8
    CWG MEINTJES Louis 1
    DQT ALAPHILIPPE Julian 11
    EF1 WHELAN James 0
    GFC GAUDU David 5
    IGD GANNA Filippo 7
    ISN VANMARCKE Sep 2
    LTS OLDANI Stefano 0
    MOV LOPEZ MORENO Miguel Angel 8
    MTS STANNARD Robert 4
    NTT LINDEMAN Bert-Jan 0
    PCT BARGUIL Warren 5
    PCT LATOUR Pierre 3
    PCT MEURISSE Xandro 2
    PCT TERPSTRA Niki 2
    PCT ZAKARIN Ilnur 2
    SUN DAINESE Alberto 2
    TBM TEUNS Dylan 6
    TFS THEUNS Edward 1
    TJV KUSS Sepp 4
    UAD POGACAR Tadej 12

    Jappe
    ALM VENTURINI Clément 2
    AST IZAGIRRE INSAUSTI Gorka 2
    BOH FABBRO Matteo 1
    COF MARTIN Guillaume 8
    CWG BAKELANTS Jan 1
    DQT ALAPHILIPPE Julian 11
    EF1 CAICEDO CEPEDA Jonathan Klever 1
    GFC DEMARE Arnaud 8
    IGD SWIFT Ben 1
    ISN MARTIN Daniel 5
    LTS MALECKI Kamil 1
    MOV GARCIA CORTINA Ivan 4
    MTS NIEVE ITURRALDE Mikel 1
    NTT HENAO MONTOYA Sergio Luis 2
    PCT BARGUIL Warren 5
    PCT CAPIOT Amaury 3
    PCT KRIEGER Alexander 2
    PCT MEURISSE Xandro 2
    PCT VERMEERSCH Gianni 2
    SUN STORER Michael 1
    TBM BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello 4
    TFS ELISSONDE Kenny 1
    TJV ROGLIC Primoz 14
    UAD POGACAR Tadej 12

    Vernis
    ALM GALLOPIN Tony 0
    AST VLASOV Aleksandr 8
    BOH GROSSSCHARTNER Felix 5
    CWG HIRT Jan 0
    DQT ALAPHILIPPE Julian 11
    EF1 GUERREIRO Ruben Antonio Almeida 2
    GFC REICHENBACH Sébastien 1
    IGD SIVAKOV Pavel 4
    ISN HOFSTETTER Hugo 3
    LTS OLDANI Stefano 0
    MOV LOPEZ MORENO Miguel Angel 8
    MTS JANSEN Amund Grøndahl 2
    NTT FRANKINY Kilian 0
    PCT VAN DER POEL Mathieu 12
    PCT MEURISSE Xandro 2
    PCT ABERASTURI IZAGA Jon 0
    PCT DEBUSSCHERE Jens 0
    PCT GENIEZ Alexandre 0
    SUN LEKNESSUND Andreas 2
    TBM LANDA MEANA Mikel 7
    TFS BRAMBILLA Gianluca 1
    TJV ROGLIC Primoz 14
    UAD POGACAR Tadej 12

    Kokkie
    ALM VENDRAME Andrea 3
    AST TEJADA CANACUE Harold Alfonso 0
    BOH ACKERMANN Pascal 9
    COF SAJNOK Szymon 0
    CWG MINALI Riccardo 0
    DQT ALAPHILIPPE Julian 11
    EF1 VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) Michael 3
    GFC GAUDU David 5
    IGD GANNA Filippo 7
    ISN BARBIER Rudy 1
    LTS VANHOUCKE Harm 1
    MOV MÜHLBERGER Gregor 3
    MTS MATTHEWS Michael 8
    NTT POWER Robert 1
    PCT VAN DER POEL Mathieu 12
    PCT DILLIER Silvan 1
    PCT RIVERA SERRANO Kevin 1
    PCT GENIEZ Alexandre 0
    PCT PACHER Quentin 0
    SUN ANDERSEN Søren Kragh 6
    TBM PADUN Mark 1
    TFS CICCONE Giulio 4
    TJV KRUIJSWIJK Steven 5
    UAD POGACAR Tadej 12

    Sammy
    ALM JUNGELS Bob 4
    AST LUTSENKO Alexey 6
    BOH ACKERMANN Pascal 9
    COF VIVIANI Elia 6
    CWG PLANCKAERT Baptiste 3
    DQT STYBAR Zdenek 3
    EF1 VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) Michael 3
    GFC KÜNG Stefan 6
    IGD SWIFT Ben 1
    ISN HOFSTETTER Hugo 3
    LTS DEGENKOLB John 4
    MOV GARCIA CORTINA Ivan 4
    MTS HAMILTON Lucas 5
    NTT WALSCHEID Maximilian 2
    PCT PHILIPSEN Jasper 6
    PCT DUPONT Timothy 3
    PCT LATOUR Pierre 3
    PCT BOASSON HAGEN Edvald 2
    PCT SBARAGLI Kristian 0
    SUN ANDERSEN Søren Kragh 6
    TBM BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello 4
    TFS THEUNS Edward 1
    TJV TEUNISSEN Mike 3
    UAD TRENTIN Matteo 7

    Rimenno
    ALM VENTURINI Clément 2
    AST SANCHEZ GIL Luis Leon 2
    BOH POLITT Nils 4
    COF LAPORTE Christophe 3
    CWG BAKELANTS Jan 1
    DQT BENNETT Sam 8
    EF1 CORT NIELSEN Magnus 2
    GFC MOLARD Rudy 2
    IGD THOMAS Geraint 5
    ISN CIMOLAI Davide 2
    LTS VAN DER SANDE Tosh 1
    MOV MAS NICOLAU Enric 8
    MTS GROVES Kaden 2
    NTT POZZOVIVO Domenico 3
    PCT VAN DER POEL Mathieu 12
    PCT BOUDAT Thomas 1
    PCT MANZIN Lorrenzo 1
    PCT MODOLO Sacha 0
    PCT VANENDERT Jelle 0
    SUN BOL Cees 4
    TBM TRATNIK Jan 1
    TFS CICCONE Giulio 4
    TJV ROGLIC Primoz 14
    UAD POGACAR Tadej 12

    Reyn
    ALM VAN AVERMAET Greg 7
    AST IZAGIRRE INSAUSTI Gorka 2
    BOH FABBRO Matteo 1
    COF EDET Nicolas 1
    CWG HIRT Jan 0
    DQT STYBAR Zdenek 3
    EF1 BISSEGGER Stefan 2
    GFC DEMARE Arnaud 8
    IGD BERNAL GOMEZ Egan Arley 9
    ISN VANMARCKE Sep 2
    LTS DE GENDT Thomas 2
    MOV SERRANO RODRIGUEZ Gonzalo 1
    MTS MATTHEWS Michael 8
    NTT BARBERO CUESTA Carlos 1
    PCT VAN DER POEL Mathieu 12
    PCT DE LA PARTE GONZALEZ Victor 1
    PCT MANZIN Lorrenzo 1
    PCT BAGIOLI Nicola 0
    PCT HALVORSEN Kristoffer 0
    SUN LEKNESSUND Andreas 2
    TBM BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello 4
    TFS THEUNS Edward 1
    TJV ROGLIC Primoz 14
    UAD POGACAR Tadej 12

    Maillot
    ALM SARREAU Marc 3
    AST FELLINE Fabio 1
    BOH ACKERMANN Pascal 9
    COF SAJNOK Szymon 0
    CWG VAN DER HOORN Taco 0
    DQT ALAPHILIPPE Julian 11
    EF1 CORT NIELSEN Magnus 2
    GFC PINOT Thibaut 7
    IGD SIVAKOV Pavel 4
    ISN HERMANS Ben 1
    LTS HOLMES Matthew 0
    MOV LOPEZ MORENO Miguel Angel 8
    MTS COLLEONI Kevin 0
    NTT POWER Robert 1
    PCT VAN DER POEL Mathieu 12
    PCT MARECZKO Jakub 1
    PCT ROSA Diego 1
    PCT BARBIER Pierre 0
    PCT PACIONI Luca 0
    SUN BRENNER Marco 0
    TBM HAIG Jack 5
    TFS CICCONE Giulio 4
    TJV VAN AERT Wout 12
    UAD POGACAR Tadej 12

    Erveedeeee
    ALM GALLOPIN Tony 0
    AST VLASOV Aleksandr 8
    BOH KÄMNA Lennard 5
    COF SAJNOK Szymon 0
    CWG ZIMMERMANN Georg 1
    DQT BENNETT Sam 8
    EF1 URAN URAN Rigoberto 4
    GFC GAUDU David 5
    IGD BERNAL GOMEZ Egan Arley 9
    ISN VANMARCKE Sep 2
    LTS KRON Andreas Lorentz 2
    MOV SERRANO RODRIGUEZ Gonzalo 1
    MTS HAMILTON Lucas 5
    NTT WISNIOWSKI Lukasz 0
    PCT VAN DER POEL Mathieu 12
    PCT ROSA Diego 1
    PCT VUILLERMOZ Alexis 1
    PCT ABERASTURI IZAGA Jon 0
    PCT PETIT Adrien 0
    SUN BOL Cees 4
    TBM BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello 4
    TFS SIMMONS Quinn 3
    TJV ROGLIC Primoz 14
    UAD GAVIRIA RENDON Fernando 5

    Ab
    ALM CHAMPOUSSIN Clément 2
    AST BRUSSENSKIY Gleb 0
    BOH POLITT Nils 4
    COF SAJNOK Szymon 0
    CWG LAMMERTINK Maurits 0
    DQT ALAPHILIPPE Julian 11
    EF1 BETTIOL Alberto 5
    GFC GAUDU David 5
    IGD SIVAKOV Pavel 4
    ISN HERMANS Ben 1
    LTS EWAN Caleb 8
    MOV JACOBS Johan 0
    MTS JANSEN Amund Grøndahl 2
    NTT CLAEYS Dimitri 1
    PCT VAN DER POEL Mathieu 12
    PCT ROSA Diego 1
    PCT VISCONTI Giovanni 1
    PCT JULES Justin 0
    PCT PETIT Adrien 0
    SUN LEKNESSUND Andreas 2
    TBM COLBRELLI Sonny 7
    TFS CICCONE Giulio 4
    TJV VAN AERT Wout 12
    UAD POGACAR Tadej 12

    Pier
    ALM SARREAU Marc 3
    AST FELLINE Fabio 1
    BOH SCHACHMANN Maximilian 8
    COF SAJNOK Szymon 0
    CWG HERMANS Quinten 0
    DQT ALAPHILIPPE Julian 11
    EF1 VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) Michael 3
    GFC STEWART Jake 1
    IGD THOMAS Geraint 5
    ISN HOFSTETTER Hugo 3
    LTS VANHOUCKE Harm 1
    MOV MÜHLBERGER Gregor 3
    MTS MATTHEWS Michael 8
    NTT CLAEYS Dimitri 1
    PCT PHILIPSEN Jasper 6
    PCT TURGIS Anthony 4
    PCT CAPIOT Amaury 3
    PCT MANZIN Lorrenzo 1
    PCT TAMINIAUX Lionel 0
    SUN ARENSMAN Thymen 1
    TBM CARUSO Damiano 2
    TFS PEDERSEN Mads 7
    TJV ROGLIC Primoz 14
    UAD KRISTOFF Alexander 8

    Sjonge
    ALM VENTURINI Clément 2
    AST VLASOV Aleksandr 8
    BOH ACKERMANN Pascal 9
    COF CONSONNI Simone 1
    CWG HIRT Jan 0
    DQT BENNETT Sam 8
    EF1 CORT NIELSEN Magnus 2
    GFC MOLARD Rudy 2
    IGD THOMAS Geraint 5
    ISN BARBIER Rudy 1
    LTS EWAN Caleb 8
    MOV JACOBS Johan 0
    MTS JANSEN Amund Grøndahl 2
    NTT CLARKE Simon 3
    PCT VAN DER POEL Mathieu 12
    PCT MANZIN Lorrenzo 1
    PCT ROSA Diego 1
    PCT ABERASTURI IZAGA Jon 0
    PCT HALVORSEN Kristoffer 0
    SUN NIEUWENHUIS Joris 1
    TBM MILAN Jonathan 0
    TFS CICCONE Giulio 4
    TJV VAN AERT Wout 12
    UAD POGACAR Tadej 12

    Poeksel
    ALM VAN AVERMAET Greg 7
    AST VLASOV Aleksandr 8
    BOH SCHACHMANN Maximilian 8
    COF SAJNOK Szymon 0
    CWG HERMANS Quinten 0
    DQT ALAPHILIPPE Julian 11
    EF1 CORT NIELSEN Magnus 2
    GFC STEWART Jake 1
    IGD PIDCOCK Thomas 2
    ISN FROOME Chris 4
    LTS KRON Andreas Lorentz 2
    MOV RUBIO REYES Einer Augusto 0
    MTS JANSEN Amund Grøndahl 2
    NTT CAMPENAERTS Victor 2
    PCT PHILIPSEN Jasper 6
    PCT HAILU Biniam Girmay 3
    PCT LATOUR Pierre 3
    PCT ROSA Diego 1
    PCT TESFATSION Natnael Ocbit 1
    SUN LEKNESSUND Andreas 2
    TBM BAUHAUS Phil 2
    TFS CONCI Nicola 1
    TJV ROGLIC Primoz 14
    UAD POGACAR Tadej 12

    Aardappel
    ALM SARREAU Marc 3
    AST VLASOV Aleksandr 8
    BOH POLITT Nils 4
    COF LAPORTE Christophe 3
    CWG PASQUALON Andrea 3
    DQT JAKOBSEN Fabio 2
    EF1 CORT NIELSEN Magnus 2
    GFC GAUDU David 5
    IGD PIDCOCK Thomas 2
    ISN BARBIER Rudy 1
    LTS VERMEERSCH Florian 3
    MOV GARCIA CORTINA Ivan 4
    MTS HAMILTON Lucas 5
    NTT HENAO MONTOYA Sergio Luis 2
    PCT PHILIPSEN Jasper 6
    PCT CAPIOT Amaury 3
    PCT DUPONT Timothy 3
    PCT MEURISSE Xandro 2
    PCT PACHER Quentin 0
    SUN ANDERSEN Søren Kragh 6
    TBM BAUHAUS Phil 2
    TFS SIMMONS Quinn 3
    TJV ROGLIC Primoz 14
    UAD HIRSCHI Marc 8

    Hartstikke
    ALM VENDRAME Andrea 3
    AST VLASOV Aleksandr 8
    BOH SAGAN Peter 9
    COF LAPORTE Christophe 3
    CWG HIRT Jan 0
    DQT MASNADA Fausto 3
    EF1 BISSEGGER Stefan 2
    GFC GENIETS Kévin 0
    IGD PIDCOCK Thomas 2
    ISN VANMARCKE Sep 2
    LTS EWAN Caleb 8
    MOV RUBIO REYES Einer Augusto 0
    MTS JANSEN Amund Grøndahl 2
    NTT FRANKINY Kilian 0
    PCT BARGUIL Warren 5
    PCT MERLIER Tim 5
    PCT TURGIS Anthony 4
    PCT ABERASTURI IZAGA Jon 0
    PCT HALVORSEN Kristoffer 0
    SUN ARENSMAN Thymen 1
    TBM BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello 4
    TFS PEDERSEN Mads 7
    TJV ROGLIC Primoz 14
    UAD POGACAR Tadej 12

    #633141

    Doe graag mee.

    #633143

    Ik doe graag mee, post je ook weer een invultemplate? Of als je die niet hebt liggen kan ik ook wel de ploegen op een rijtje zetten.

    #633151

    Ik doe ook weer mee.

    #633154

    Haha leuk! Nog een keer puzzelen! Ben er bij!

    #633156

    Ik doe ook graag weer mee

    #633157

    Ik wil graag weer meedoen.
    Die laatste plaats van afgelopen seizoen moet te verbeteren zijn.

    #633158

    Doe ook graag weer mee!

    #633159

    Ik doe ook graag mee

    #633162

    Ik had een vraag, maar zie nou dat renners die niet in de lijst staan 0 kosten.

    #633163

    ik wil ook wel meedoen.

    @BBFlood1
    je kan Mathieu VDP nemen; 2 renners van 1punt + 2 renners die niet in de lijst van PCT-renners staan want die kosten 0 punten

    #633168

    Ik doe ook graag weer mee

    #633169

    ik doe ook graag mee

    #633172

    Ik doe graag mee!

    #633173

    Jaa I’m in

    #633177

    Doe graag mee.

    #633180

    Speel ook graag weer mee

    #633181

    Ik doe graag mee

    #633184

    Ja leuk. Ben er graag bij.

    #633187

    Check!

    #633189

    Ik doe ook mee

    #633190

    Ik doe graag mee !

25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 130)

Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.

Volg hier

Headlines