Het Ploegenspel: Jaarspel 2020

|
25 berichten aan het bekijken - 126 tot 150 (van in totaal 156)
  • #546864

    Het corona virus slaat snel om zich heen en zet de wereld op zijn kop. Hopen dat het snel onder controle is, er niet teveel doden vallen en dat het dagelijkse leven niet te lang stil ligt. Een paar weken zonder sportevenementen is geen ramp voor mij maar voor de actieve sporters is het zeer vervelend. In de winter voor niets hard getraind, nu maar kijken hoe je in vorm blijft en maar blijven hopen dat er nog een sport zomer voor hun komt. Ben benieuwd hoe alles nu afloopt. Ik heb vanmiddag toch meer even gekeken naar voorlopig de laatste wielerrace. Quintana terechte dag winnaar en Schachmann de sterkste overal. Voorlopig even geen wielrennen op tv. Dus maar starten met de voorbereiding op de giro en de tour.

    #546889

    Mocht de Giro doorgaan, want ook die koers staat op de lijst van koersen die (voorlopig) zijn afgelast…

    #547215

    Meeste deskundigen spreken van 2 maanden om de piek te bereiken. Giro is dus inderdaa hoogstens twijfelachtig. Realistisch gezien is het kijken naar dauphine om terug op te starten.

    #564407

    Nu kans alsmaar groter wordt dat er toch weer gekoerst zal gaan worden, met een aanzienlijk programma, wordt dit spel ook weer interessanter. Weet jij al wat je hiermee zult gaan doen, hartstikkebedankt?

    Gewoon de punten doortellen met de huidige teams? En gewoon op de dag van de Tourstart één wissel per team toestaan? Ik zou dat wel interessant vinden namelijk :)

    Helemaal herstarten kan natuurlijk ook, maar van mij hoeft dat niet.

    #564751

    Eerste gedachten:
    – Teams blijven sowieso staan
    – In feite is er weinig veranderd als het gaat om de renners die iedereen zou overwegen omdat een hoop wedstrijden toch wel verreden wordt, enkel heb je nu wat meer inzicht
    – Het wisselmoment voor de Tour de France was bedoeld op zeg de helft van het seizoen, die werkelijkheid is nu verdwenen
    - Ik overweeg nu voor iedereen één wissel voorafgaand aan hervatting seizoen. Dat lijkt nu 23 juli te worden (Sibiu Tour)
    – Overweging is nog één extra wisselmogelijkheid die de dag na de Tour de France (21 september) effectief zou worden

    Ik zal binnen een week kiezen over het vervolg. Jullie kunnen voor die tijd feedback geven over de te kiezen wisseloptie(s).

    #564756

    Wissel voor het seizoen lijkt me wel onnodig, er valt nu nog weinig zinnigs te zeggen over de vorm van de renners.

    #564769

    Graag wel een wissel voor hervatting van het seizoen. Heb Terpstra in mijn team. Die ligt er 3 maanden uit.🙂

    #564789

    Tja ik heb Bennett die nu gaat knechten haha

    #565463

    1 wissel is denk ik wel wenselijk, gezien de gewijzigde kalender en dus ook programma’s van de renners. Tijdstip kun je over discussiëren, mij lijkt na de Tour de France een geschikt moment, daarna komen er nog 2 grote rondes en de nodige klassiekers.

    #565605

    Ik heb het volgende besloten:

    Iedereen mag één keer een wissel van renner A naar renner B toepassen op één van de volgende dagen:
    – Ingang per 23 juli, start Sibiu Tour
    – Ingang per 27 augustus, start Tour Poitou-Charentes en Nouvelle Aquitaine
    – Ingang per 29 september, start CRO race en BinckBank Tour

    Let op: de gewisselde renner moet binnen één ploeg zijn en je mag je totaal budget niet overschrijden, kijk op pagina 1 voor de rennerswaardes (voorbeeld wissel per 23 juli: renner TJV –> renner TJV: Tom Dumoulin (waarde 4,5) –> Wout van Aert (waarde 4,5))

    Mijn voorbehouden:
    1. Mocht de kalender veranderingen ondergaan dan kunnen de data nog veranderen. Ik wil niet dat een wissel geëffectueerd wordt op een dag dat beide renners A en B in actie komen (dubbele punten).
    2. Mocht een renner van ploeg wisselen (Froome..) dan moet ik daar nog een noot over kraken.

    Dit is mijn keuze, daar moeten jullie het mee doen…

    #565629

    Prima helder verhaal.
    Wissel per pm neem ik aan?

    #565632

    Ja dat lijkt me het meest handig

    #565633

    Hierbij ook een update van de stand, na het openingsweekend, Parijs-Nice en de UAE Tour (CQ 28/06/2020). Onze koploper heet nog steeds john berger maar Gerrit Glomser hijgt hem in de nek. Het gat naar nummer 3 Rawolf is substantieel. Opvallend: geen enkele speler koos voor Schachmann of Quintana, de huidige nummers 1 en 2 van de CQ-ranking.

    john berger 3262
    Gerrit Glomser 3219
    Rawolf 2818
    drikkes 2520
    KimJungPoels 2437
    Zwartebroekengeletrui 2395
    Poeksel 2305
    Arry1337 2278
    Koekebakker 2268
    rahimns 2244
    rimenno 2228
    jappe666 2160
    Homme 2156
    Pier Tol 2062
    roburger 2058
    Mathieu Moller 2053
    Sjonge Jonge 1997
    Wielervolger 1941
    Reyn 1918
    erveedeeee 1775
    De Bezemwagen! 1771
    Peter Post Forever 1699
    Fondista 1691
    ezra 1676
    hartstikkebedankt 1632
    Mithrandir 1096

    #565685

    Corona had het (wieler)leven aardig in de grip. Laten we hopen dat het cirinavirus onder controle blijft en het gewone leven steeds verder opgepakt kan worden. Nu de 1e races weer gereden zijn komt langzaam het plezier in het wielrennen weer terug. Ook op dit forum zie je langzaam de reacties weer toenemen. Geen flauw benul meer bij welke spellen ik met welke renners ik meedeed. Volgende week maar eens alle spullen erbij pakken, kijken wat het effect is van de nieuw wielerkalender, welke renner waar gaat rijden en of ik dan gebruik wil maken van een wissel moment. Ik heb net even snel naar mijn team gekeken op pagina 1 en dan verwacht ik op dit moment geen wissel. Leuk in elk geval dat dit spel doorgaat.

    #565869

    Mogelijk kunnen de Amerikaanse renners en de Colombiaanse renners niet starten aan het uitgestelde seizoen. Zou jammer zijn. Zeker voor de ploegen die renners uit deze landen hebben.

    #568267

    Even een heads up, er is nog een week de tijd om een rennerwissel aan mij door te geven via PM. Deze gaat in bij herstart van het seizoen. Let op: je mag maar één keer een renner wisselen dit jaar. Dat is of voor 23 juli, of per 27 augustus, of per 29 september. De wissel is uiteraard binnen een ploeg en binnen je budget, bijv. Tom Dumoulin (TJV, 4,5) naar Wout van Aert (TJV, 4,5).

    #569911

    Ik heb de volgende wijzigingen per 23 juli doorgevoerd:

    Homme wisselt per 23 juli Sam Bennett (5) in voor Remco Evenepoel (4,5)
    Punten Sam Bennett die blijven staan in 2020: 232
    Punten Remco Evenepoel voor wissel, die in mindering worden gebracht op zijn CQ waarde 2020: 444

    Pier Tol wisselt per 23 juli Emils Liepins (0,5) in voor Matteo Moschetti (0,5)
    Punten Emils Liepins die blijven staan in 2020: 44
    Punten Matteo Moschetti voor wissel, die in mindering worden gebracht op zijn CQ waarde 2020: 160

    #569918

    De Ploegen

    Arry1337
    AGR LATOUR Pierre 3
    AST LUTSENKO Alexey 4,5
    BOH SAGAN Peter 6
    CCC TRENTIN Matteo 5
    COF LAPORTE Christophe 2,5
    DQT EVENEPOEL Remco 4,5
    EF1 HIGUITA GARCIA Sergio Andres 4
    GFC MOLARD Rudy 2
    ICA CIMOLAI Davide 1,5
    INS GANNA Filippo 2
    LTS VAN DER SANDE Tosh 1
    MOV MAS NICOLAU Enric 4
    MTS HAIG Jack 3
    NTT GIBBONS Ryan 1
    PCT BOUDAT Thomas 1,5
    SUN OOMEN Sam 2
    TBM MOHORIC Matej 3
    TFS SKUJINS Toms 1,5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD PHILIPSEN Jasper 3,5

    rawolf
    AGR VENTURINI Clément 1
    AST FELLINE Fabio 0,5
    BOH ACKERMANN Pascal 5,5
    CCC VAN AVERMAET Greg 5,5
    COF TOUZÉ Damien 0,5
    DQT BENNETT Sam 5
    EF1 CORT NIELSEN Magnus 1,5
    GFC PINOT Thibaut 4,5
    ICA POLITT Nils 3
    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    LTS EWAN Caleb 5
    MOV PEDRERO LOPEZ Antonio 0,5
    MTS MEZGEC Luka 2
    NTT NIZZOLO Giacomo 2
    PCT VAN DER POEL Mathieu 5
    SUN BOL Cees 2,5
    TBM PADUN Mark 1
    TFS MOSCHETTI Matteo 0,5
    TJV BENNETT George 2
    UAD POGACAR Tadej 5,5

    drikkes
    AGR VUILLERMOZ Alexis 1
    AST ARANBURU DEBA Alexander 1,5
    BOH GROSSSCHARTNER Felix 2,5
    CCC BEVIN Patrick 2
    COF HAAS Nathan 1
    DQT BENNETT Sam 5
    EF1 BETTIOL Alberto 3
    GFC PINOT Thibaut 4,5
    ICA MARTIN Daniel 3
    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    LTS DEGENKOLB John 2,5
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 3
    MTS HAIG Jack 3
    NTT BOASSON HAGEN Edvald 2
    PCT COQUARD Bryan 3
    SUN ANDERSEN Søren Kragh 1,5
    TBM COLBRELLI Sonny 4
    TFS EG Niklas 0,5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD POGACAR Tadej 5,5

    Gerrit Glomser
    AGR PETERS Nans 1,5
    AST LOPEZ MORENO Miguel Angel 5
    BOH KÄMNA Lennard 0,5
    CCC MARECZKO Jakub 0,5
    COF MARTIN Guillaume 3,5
    DQT EVENEPOEL Remco 4,5
    EF1 HALVORSEN Kristoffer 2
    GFC GAUDU David 3,5
    ICA MARTIN Daniel 3
    INS FROOME Chris 3,5
    LTS GILBERT Philippe 4
    MOV MAS NICOLAU Enric 4
    MTS IMPEY Daryl 3
    NTT NIZZOLO Giacomo 2
    PCT VAN POPPEL Danny 2
    SUN DAINESE Alberto 0,5
    TBM BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello 2,5
    TFS STUYVEN Jasper 3,5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD POGACAR Tadej 5,5

    De Bezemwagen!
    AGR NAESEN Oliver 4,5
    AST FELLINE Fabio 0,5
    BOH MAJKA Rafal 4
    CCC MASNADA Fausto 2,5
    COF MARTIN Guillaume 3,5
    DQT ALAPHILIPPE Julian 7
    EF1 POWLESS Neilson 0,5
    GFC PINOT Thibaut 4,5
    ICA CIMOLAI Davide 1,5
    INS MOSCON Gianni 2,5
    LTS HAGEN Carl Fredrik 1,5
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 3
    MTS CHAVES RUBIO Jhoan Esteban 1,5
    NTT O’CONNOR Ben 1
    PCT VAN DER POEL Mathieu 5
    SUN KELDERMAN Wilco 2,5
    TBM LANDA MEANA Mikel 4
    TFS CICCONE Giulio 3
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD FORMOLO Davide 3

    rahimns
    AGR LATOUR Pierre 3
    AST LOPEZ MORENO Miguel Angel 5
    BOH KONRAD Patrick 2,5
    CCC HIRT Jan 1,5
    COF MARTIN Guillaume 3,5
    DQT EVENEPOEL Remco 4,5
    EF1 POWLESS Neilson 0,5
    GFC GAUDU David 3,5
    ICA POLITT Nils 3
    INS FROOME Chris 3,5
    LTS HAGEN Carl Fredrik 1,5
    MOV MAS NICOLAU Enric 4
    MTS CHAVES RUBIO Jhoan Esteban 1,5
    NTT NIZZOLO Giacomo 2
    PCT VAN DER POEL Mathieu 5
    SUN BOL Cees 2,5
    TBM GARCIA CORTINA Ivan 2
    TFS BRAMBILLA Gianluca 1
    TJV VAN AERT Wout 4,5
    UAD POGACAR Tadej 5,5

    john berger
    AGR VENTURINI Clément 1
    AST FUGLSANG Jakob 5,5
    BOH ACKERMANN Pascal 5,5
    CCC MARECZKO Jakub 0,5
    COF VIVIANI Elia 5
    DQT BENNETT Sam 5
    EF1 HIGUITA GARCIA Sergio Andres 4
    GFC FRANKINY Kilian 0,5
    ICA POLITT Nils 3
    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    LTS EWAN Caleb 5
    MOV JORGENSON Matteo 0,5
    MTS YATES Adam 5
    NTT MÄDER Gino 0,5
    PCT VAN DER POEL Mathieu 5
    SUN DAINESE Alberto 0,5
    TBM BAUHAUS Phil 0,5
    TFS MOSCHETTI Matteo 0,5
    TJV FOSS Tobias 0,5
    UAD POGACAR Tadej 5,5

    Mathieu Moller
    AGR VENTURINI Clément 1
    AST FUGLSANG Jakob 5,5
    BOH ACKERMANN Pascal 5,5
    CCC ZAKARIN Ilnur 3
    COF CONSONNI Simone 1
    DQT EVENEPOEL Remco 4,5
    EF1 VANMARCKE Sep 3
    GFC MADOUAS Valentin 2,5
    ICA CIMOLAI Davide 1,5
    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    LTS DEGENKOLB John 2,5
    MOV MAS NICOLAU Enric 4
    MTS HAMILTON Lucas 2
    NTT MEINTJES Louis 0,5
    PCT VAN DER POEL Mathieu 5
    SUN OOMEN Sam 2
    TBM PADUN Mark 1
    TFS MOSCHETTI Matteo 0,5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD GAVIRIA RENDON Fernando 3,5

    Fondista
    AGR GALLOPIN Tony 1,5
    AST ARANBURU DEBA Alexander 1,5
    BOH SAGAN Peter 6
    CCC VAN AVERMAET Greg 5,5
    COF CONSONNI Simone 1
    DQT ASGREEN Kasper 3
    EF1 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe 2,5
    GFC SARREAU Marc 3
    ICA RÄIM Mihkel 1
    INS THOMAS Geraint 4,5
    LTS HAGEN Carl Fredrik 1,5
    MOV VALVERDE BELMONTE Alejandro 6,5
    MTS IMPEY Daryl 3
    NTT NIZZOLO Giacomo 2
    PCT RIVERA SERRANO Kevin 1,5
    SUN HIRSCHI Marc 3
    TBM BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello 2,5
    TFS MOLLEMA Bauke 4,5
    TJV KRUIJSWIJK Steven 3,5
    UAD ARU Fabio 2,5

    Homme
    AGR COSNEFROY Benoit 3
    AST RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar 1
    BOH SAGAN Peter 6
    CCC DE MARCHI Alessandro 1
    COF CONSONNI Simone 1
    DQT BENNETT Sam 5 per 23 juli: EVENEPOEL Remco 4,5
    EF1 CARTHY Hugh 2,5
    GFC GAUDU David 3,5
    ICA MARTIN Daniel 3
    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    LTS EWAN Caleb 5
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 3
    MTS YATES Simon 4,5
    NTT GIBBONS Ryan 1
    PCT VAKOC Petr 0,5
    SUN HAMILTON Chris 1
    TBM LANDA MEANA Mikel 4
    TFS STUYVEN Jasper 3,5
    TJV DE PLUS Laurens 2
    UAD FORMOLO Davide 3

    erveedeeee
    AGR GALLOPIN Tony 1,5
    AST FUGLSANG Jakob 5,5
    BOH BUCHMANN Emanuel 5
    CCC VAN AVERMAET Greg 5,5
    COF VIVIANI Elia 5
    DQT JUNGELS Bob 3
    EF1 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe 2,5
    GFC DEMARE Arnaud 4
    ICA POLITT Nils 3
    INS FROOME Chris 3,5
    LTS DE BUYST Jasper 2
    MOV MAS NICOLAU Enric 4
    MTS MEZGEC Luka 2
    NTT O’CONNOR Ben 1
    PCT TERPSTRA Niki 2,5
    SUN ANDERSEN Søren Kragh 1,5
    TBM PERNSTEINER Hermann 1
    TFS PORTE Richie 3
    TJV KRUIJSWIJK Steven 3,5
    UAD DE LA CRUZ MELGAREJO David 1

    rimenno
    AGR BARDET Romain 4,5
    AST RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar 1
    BOH SAGAN Peter 6
    CCC TRENTIN Matteo 5
    COF HAAS Nathan 1
    DQT ALAPHILIPPE Julian 7
    EF1 HIGUITA GARCIA Sergio Andres 4
    GFC REICHENBACH Sébastien 1
    ICA CIMOLAI Davide 1,5
    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    LTS DEGENKOLB John 2,5
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 3
    MTS GROVES Kaden 0,5
    NTT POZZOVIVO Domenico 1,5
    PCT VAN DER POEL Mathieu 5
    SUN ANDERSEN Søren Kragh 1,5
    TBM BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello 2,5
    TFS STUYVEN Jasper 3,5
    TJV ROOSEN Timo 1,5
    UAD BJERG Mikkel 1

    Poeksel
    AGR VENDRAME Andrea 2
    AST RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar 1
    BOH SAGAN Peter 6
    CCC VAN AVERMAET Greg 5,5
    COF TOUZÉ Damien 0,5
    DQT EVENEPOEL Remco 4,5
    EF1 POWLESS Neilson 0,5
    GFC GENIETS Kévin 0,5
    ICA CIMOLAI Davide 1,5
    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    LTS DEGENKOLB John 2,5
    MOV VALVERDE BELMONTE Alejandro 6,5
    MTS IMPEY Daryl 3
    NTT WALSCHEID Maximilian 1,5
    PCT MERLIER Tim 2
    SUN DAINESE Alberto 0,5
    TBM GARCIA CORTINA Ivan 2
    TFS SIMMONS Quinn 0,5
    TJV ROGLIC Primoz 8
    UAD KRISTOFF Alexander 5

    Zwartebroekengeletrui
    AGR PARET-PEINTRE Aurélien 0,5
    AST LOPEZ MORENO Miguel Angel 5
    BOH MAJKA Rafal 4
    CCC HIRT Jan 1,5
    COF LAPORTE Christophe 2,5
    DQT JUNGELS Bob 3
    EF1 HIGUITA GARCIA Sergio Andres 4
    GFC GAUDU David 3,5
    ICA HOFSTETTER Hugo 2
    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    LTS VAN DER SANDE Tosh 1
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 3
    MTS HAIG Jack 3
    NTT CAMPENAERTS Victor 1,5
    PCT RIVERA SERRANO Kevin 1,5
    SUN BENOOT Tiesj 4,5
    TBM LANDA MEANA Mikel 4
    TFS THEUNS Edward 1,5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD FORMOLO Davide 3

    Pier Tol
    AGR NAESEN Oliver 4,5
    AST FELLINE Fabio 0,5
    BOH ACKERMANN Pascal 5,5
    CCC VALTER Attila 0,5
    COF CLAEYS Dimitri 0,5
    DQT ALAPHILIPPE Julian 7
    EF1 VAN GARDEREN Tejay 1,5
    GFC PINOT Thibaut 4,5
    ICA CIMOLAI Davide 1,5
    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    LTS EWAN Caleb 5
    MOV VERONA QUINTANILLA Carlos 0,5
    MTS YATES Simon 4,5
    NTT GIBBONS Ryan 1
    PCT MERLIER Tim 2
    SUN KELDERMAN Wilco 2,5
    TBM BAUHAUS Phil 0,5
    TFS LIEPINS Emils 0,5 per 23 juli: MOSCHETTI Matteo 0,5
    TJV ROGLIC Primoz 8
    UAD FORMOLO Davide 3

    Reyn
    AGR CHAMPOUSSIN Clément 0,5
    AST FUGLSANG Jakob 5,5
    BOH SAGAN Peter 6
    CCC VAN AVERMAET Greg 5,5
    COF TOUZÉ Damien 0,5
    DQT ALAPHILIPPE Julian 7
    EF1 HIGUITA GARCIA Sergio Andres 4
    GFC DEMARE Arnaud 4
    ICA BARBIER Rudy 0,5
    INS THOMAS Geraint 4,5
    LTS DE GENDT Thomas 1,5
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 3
    MTS YATES Simon 4,5
    NTT GIBBONS Ryan 1
    PCT TERPSTRA Niki 2,5
    SUN DAINESE Alberto 0,5
    TBM TRATNIK Jan 0,5
    TFS LIEPINS Emils 0,5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD GAVIRIA RENDON Fernando 3,5

    Wielervolger
    AGR LATOUR Pierre 3
    AST LOPEZ MORENO Miguel Angel 5
    BOH KONRAD Patrick 2,5
    CCC VAN AVERMAET Greg 5,5
    COF LAPORTE Christophe 2,5
    DQT JUNGELS Bob 3
    EF1 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe 2,5
    GFC DEMARE Arnaud 4
    ICA GREIPEL André 1,5
    INS SIVAKOV Pavel 3,5
    LTS WALLAYS Jelle 0,5
    MOV MAS NICOLAU Enric 4
    MTS HAIG Jack 3
    NTT NIZZOLO Giacomo 2
    PCT VAN POPPEL Danny 2
    SUN KELDERMAN Wilco 2,5
    TBM GARCIA CORTINA Ivan 2
    TFS STUYVEN Jasper 3,5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD FORMOLO Davide 3

    Sjonge Jonge
    AGR VENTURINI Clément 1
    AST ARANBURU DEBA Alexander 1,5
    BOH SAGAN Peter 6
    CCC SAJNOK Szymon 0,5
    COF ALLEGAERT Piet 0,5
    DQT KNOX James 1,5
    EF1 CARTHY Hugh 2,5
    GFC GAUDU David 3,5
    ICA CIMOLAI Davide 1,5
    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    LTS EWAN Caleb 5
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 3
    MTS YATES Simon 4,5
    NTT MÄDER Gino 0,5
    PCT MERLIER Tim 2
    SUN KELDERMAN Wilco 2,5
    TBM GARCIA CORTINA Ivan 2
    TFS NIBALI Vincenzo 4,5
    TJV ROGLIC Primoz 8
    UAD FORMOLO Davide 3

    Peter Post Forever
    AGR VENDRAME Andrea 2
    AST ARANBURU DEBA Alexander 1,5
    BOH ACKERMANN Pascal 5,5
    CCC BEVIN Patrick 2
    COF LAPORTE Christophe 2,5
    DQT ALAPHILIPPE Julian 7
    EF1 HALVORSEN Kristoffer 2
    GFC PINOT Thibaut 4,5
    ICA NEILANDS Krists 1,5
    INS KWIATKOWSKI Michal 4
    LTS DE BUYST Jasper 2
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 3
    MTS HAIG Jack 3
    NTT GIBBONS Ryan 1
    PCT VAN DER POEL Mathieu 5
    SUN DAINESE Alberto 0,5
    TBM LANDA MEANA Mikel 4
    TFS THEUNS Edward 1,5
    TJV VAN AERT Wout 4,5
    UAD FORMOLO Davide 3

    KimJungPoels
    AGR CHAMPOUSSIN Clément 0,5
    AST FELLINE Fabio 0,5
    BOH KÄMNA Lennard 0,5
    CCC VAN AVERMAET Greg 5,5
    COF TOUZÉ Damien 0,5
    DQT ALAPHILIPPE Julian 7
    EF1 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe 2,5
    GFC PINOT Thibaut 4,5
    ICA PICCOLI James 1
    INS THOMAS Geraint 4,5
    LTS EWAN Caleb 5
    MOV VALVERDE BELMONTE Alejandro 6,5
    MTS YATES Simon 4,5
    NTT WALSCHEID Maximilian 1,5
    PCT VAN POPPEL Danny 2
    SUN ANDERSEN Søren Kragh 1,5
    TBM BAUHAUS Phil 0,5
    TFS STUYVEN Jasper 3,5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD GAVIRIA RENDON Fernando 3,5

    ezra
    AGR GALLOPIN Tony 1,5
    AST VLASOV Aleksandr 2
    BOH BUCHMANN Emanuel 5
    CCC HIRT Jan 1,5
    COF LAPORTE Christophe 2,5
    DQT JUNGELS Bob 3
    EF1 HALVORSEN Kristoffer 2
    GFC PINOT Thibaut 4,5
    ICA POLITT Nils 3
    INS VAN BAARLE Dylan 2
    LTS HAGEN Carl Fredrik 1,5
    MOV MAS NICOLAU Enric 4
    MTS MEZGEC Luka 2
    NTT KREUZIGER Roman 1
    PCT VAN DER POEL Mathieu 5
    SUN OOMEN Sam 2
    TBM LANDA MEANA Mikel 4
    TFS PEDERSEN Mads 3
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD POGACAR Tadej 5,5

    Mithrandir
    AGR COSNEFROY Benoit 3
    AST LOPEZ MORENO Miguel Angel 5
    BOH SAGAN Peter 6
    CCC TRENTIN Matteo 5
    COF VIVIANI Elia 5
    DQT JUNGELS Bob 3
    EF1 CRADDOCK Lawson 1
    GFC GAUDU David 3,5
    ICA CIMOLAI Davide 1,5
    INS FROOME Chris 3,5
    LTS GILBERT Philippe 4
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 3
    MTS MEZGEC Luka 2
    NTT O’CONNOR Ben 1
    PCT MERLIER Tim 2
    SUN OOMEN Sam 2
    TBM PADUN Mark 1
    TFS THEUNS Edward 1,5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD ARU Fabio 2,5

    roburger
    AGR PETERS Nans 1,5
    AST MARTINELLI Davide 0,5
    BOH SAGAN Peter 6
    CCC SAJNOK Szymon 0,5
    COF VIVIANI Elia 5
    DQT BENNETT Sam 5
    EF1 HALVORSEN Kristoffer 2
    GFC PINOT Thibaut 4,5
    ICA CIMOLAI Davide 1,5
    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    LTS EWAN Caleb 5
    MOV VALVERDE BELMONTE Alejandro 6,5
    MTS HAIG Jack 3
    NTT GIBBONS Ryan 1
    PCT MERLIER Tim 2
    SUN OOMEN Sam 2
    TBM GARCIA CORTINA Ivan 2
    TFS MOSCHETTI Matteo 0,5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD ARDILA ORDOÑEZ Andres Camilo 0,5

    jappe666
    AGR LATOUR Pierre 3
    AST FUGLSANG Jakob 5,5
    BOH ACKERMANN Pascal 5,5
    CCC MASNADA Fausto 2,5
    COF LAPORTE Christophe 2,5
    DQT ALAPHILIPPE Julian 7
    EF1 KANGERT Tanel 1
    GFC THOMAS Benjamin 0,5
    ICA CIMOLAI Davide 1,5
    INS DUNBAR Eddie 1,5
    LTS HAGEN Carl Fredrik 1,5
    MOV MAS NICOLAU Enric 4
    MTS IMPEY Daryl 3
    NTT GIBBONS Ryan 1
    PCT MERLIER Tim 2
    SUN ANDERSEN Søren Kragh 1,5
    TBM LANDA MEANA Mikel 4
    TFS BRAMBILLA Gianluca 1
    TJV ROGLIC Primoz 8
    UAD GAVIRIA RENDON Fernando 3,5

    Koekebakker
    AGR LATOUR Pierre 3
    AST VLASOV Aleksandr 2
    BOH KÄMNA Lennard 0,5
    CCC BEVIN Patrick 2
    COF VIVIANI Elia 5
    DQT EVENEPOEL Remco 4,5
    EF1 HIGUITA GARCIA Sergio Andres 4
    GFC GAUDU David 3,5
    ICA BIERMANS Jenthe 0,5
    INS SOSA CUERVO Ivan Ramiro 3
    LTS HAGEN Carl Fredrik 1,5
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 3
    MTS YATES Simon 4,5
    NTT VALGREN ANDERSEN Michael 3
    PCT VAN DER POEL Mathieu 5
    SUN OOMEN Sam 2
    TBM GARCIA CORTINA Ivan 2
    TFS CICCONE Giulio 3
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD GAVIRIA RENDON Fernando 3,5

    hartstikkebedankt
    AGR GENIEZ Alexandre 1
    AST FELLINE Fabio 0,5
    BOH SAGAN Peter 6
    CCC VALTER Attila 0,5
    COF TOUZÉ Damien 0,5
    DQT BENNETT Sam 5
    EF1 POWLESS Neilson 0,5
    GFC PINOT Thibaut 4,5
    ICA POLITT Nils 3
    INS THOMAS Geraint 4,5
    LTS HAGEN Carl Fredrik 1,5
    MOV VALVERDE BELMONTE Alejandro 6,5
    MTS YATES Simon 4,5
    NTT CAMPENAERTS Victor 1,5
    PCT VAN DER POEL Mathieu 5
    SUN OOMEN Sam 2
    TBM GARCIA CORTINA Ivan 2
    TFS STUYVEN Jasper 3,5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD FORMOLO Davide 3

    #569914

    De Ploegen

    Arry1337
    AGR LATOUR Pierre 3
    AST LUTSENKO Alexey 4,5
    BOH SAGAN Peter 6
    CCC TRENTIN Matteo 5
    COF LAPORTE Christophe 2,5
    DQT EVENEPOEL Remco 4,5
    EF1 HIGUITA GARCIA Sergio Andres 4
    GFC MOLARD Rudy 2
    ICA CIMOLAI Davide 1,5
    INS GANNA Filippo 2
    LTS VAN DER SANDE Tosh 1
    MOV MAS NICOLAU Enric 4
    MTS HAIG Jack 3
    NTT GIBBONS Ryan 1
    PCT BOUDAT Thomas 1,5
    SUN OOMEN Sam 2
    TBM MOHORIC Matej 3
    TFS SKUJINS Toms 1,5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD PHILIPSEN Jasper 3,5

    rawolf
    AGR VENTURINI Clément 1
    AST FELLINE Fabio 0,5
    BOH ACKERMANN Pascal 5,5
    CCC VAN AVERMAET Greg 5,5
    COF TOUZÉ Damien 0,5
    DQT BENNETT Sam 5
    EF1 CORT NIELSEN Magnus 1,5
    GFC PINOT Thibaut 4,5
    ICA POLITT Nils 3
    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    LTS EWAN Caleb 5
    MOV PEDRERO LOPEZ Antonio 0,5
    MTS MEZGEC Luka 2
    NTT NIZZOLO Giacomo 2
    PCT VAN DER POEL Mathieu 5
    SUN BOL Cees 2,5
    TBM PADUN Mark 1
    TFS MOSCHETTI Matteo 0,5
    TJV BENNETT George 2
    UAD POGACAR Tadej 5,5

    drikkes
    AGR VUILLERMOZ Alexis 1
    AST ARANBURU DEBA Alexander 1,5
    BOH GROSSSCHARTNER Felix 2,5
    CCC BEVIN Patrick 2
    COF HAAS Nathan 1
    DQT BENNETT Sam 5
    EF1 BETTIOL Alberto 3
    GFC PINOT Thibaut 4,5
    ICA MARTIN Daniel 3
    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    LTS DEGENKOLB John 2,5
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 3
    MTS HAIG Jack 3
    NTT BOASSON HAGEN Edvald 2
    PCT COQUARD Bryan 3
    SUN ANDERSEN Søren Kragh 1,5
    TBM COLBRELLI Sonny 4
    TFS EG Niklas 0,5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD POGACAR Tadej 5,5

    Gerrit Glomser
    AGR PETERS Nans 1,5
    AST LOPEZ MORENO Miguel Angel 5
    BOH KÄMNA Lennard 0,5
    CCC MARECZKO Jakub 0,5
    COF MARTIN Guillaume 3,5
    DQT EVENEPOEL Remco 4,5
    EF1 HALVORSEN Kristoffer 2
    GFC GAUDU David 3,5
    ICA MARTIN Daniel 3
    INS FROOME Chris 3,5
    LTS GILBERT Philippe 4
    MOV MAS NICOLAU Enric 4
    MTS IMPEY Daryl 3
    NTT NIZZOLO Giacomo 2
    PCT VAN POPPEL Danny 2
    SUN DAINESE Alberto 0,5
    TBM BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello 2,5
    TFS STUYVEN Jasper 3,5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD POGACAR Tadej 5,5

    De Bezemwagen!
    AGR NAESEN Oliver 4,5
    AST FELLINE Fabio 0,5
    BOH MAJKA Rafal 4
    CCC MASNADA Fausto 2,5
    COF MARTIN Guillaume 3,5
    DQT ALAPHILIPPE Julian 7
    EF1 POWLESS Neilson 0,5
    GFC PINOT Thibaut 4,5
    ICA CIMOLAI Davide 1,5
    INS MOSCON Gianni 2,5
    LTS HAGEN Carl Fredrik 1,5
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 3
    MTS CHAVES RUBIO Jhoan Esteban 1,5
    NTT O’CONNOR Ben 1
    PCT VAN DER POEL Mathieu 5
    SUN KELDERMAN Wilco 2,5
    TBM LANDA MEANA Mikel 4
    TFS CICCONE Giulio 3
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD FORMOLO Davide 3

    rahimns
    AGR LATOUR Pierre 3
    AST LOPEZ MORENO Miguel Angel 5
    BOH KONRAD Patrick 2,5
    CCC HIRT Jan 1,5
    COF MARTIN Guillaume 3,5
    DQT EVENEPOEL Remco 4,5
    EF1 POWLESS Neilson 0,5
    GFC GAUDU David 3,5
    ICA POLITT Nils 3
    INS FROOME Chris 3,5
    LTS HAGEN Carl Fredrik 1,5
    MOV MAS NICOLAU Enric 4
    MTS CHAVES RUBIO Jhoan Esteban 1,5
    NTT NIZZOLO Giacomo 2
    PCT VAN DER POEL Mathieu 5
    SUN BOL Cees 2,5
    TBM GARCIA CORTINA Ivan 2
    TFS BRAMBILLA Gianluca 1
    TJV VAN AERT Wout 4,5
    UAD POGACAR Tadej 5,5

    john berger
    AGR VENTURINI Clément 1
    AST FUGLSANG Jakob 5,5
    BOH ACKERMANN Pascal 5,5
    CCC MARECZKO Jakub 0,5
    COF VIVIANI Elia 5
    DQT BENNETT Sam 5
    EF1 HIGUITA GARCIA Sergio Andres 4
    GFC FRANKINY Kilian 0,5
    ICA POLITT Nils 3
    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    LTS EWAN Caleb 5
    MOV JORGENSON Matteo 0,5
    MTS YATES Adam 5
    NTT MÄDER Gino 0,5
    PCT VAN DER POEL Mathieu 5
    SUN DAINESE Alberto 0,5
    TBM BAUHAUS Phil 0,5
    TFS MOSCHETTI Matteo 0,5
    TJV FOSS Tobias 0,5
    UAD POGACAR Tadej 5,5

    Mathieu Moller
    AGR VENTURINI Clément 1
    AST FUGLSANG Jakob 5,5
    BOH ACKERMANN Pascal 5,5
    CCC ZAKARIN Ilnur 3
    COF CONSONNI Simone 1
    DQT EVENEPOEL Remco 4,5
    EF1 VANMARCKE Sep 3
    GFC MADOUAS Valentin 2,5
    ICA CIMOLAI Davide 1,5
    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    LTS DEGENKOLB John 2,5
    MOV MAS NICOLAU Enric 4
    MTS HAMILTON Lucas 2
    NTT MEINTJES Louis 0,5
    PCT VAN DER POEL Mathieu 5
    SUN OOMEN Sam 2
    TBM PADUN Mark 1
    TFS MOSCHETTI Matteo 0,5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD GAVIRIA RENDON Fernando 3,5

    Fondista
    AGR GALLOPIN Tony 1,5
    AST ARANBURU DEBA Alexander 1,5
    BOH SAGAN Peter 6
    CCC VAN AVERMAET Greg 5,5
    COF CONSONNI Simone 1
    DQT ASGREEN Kasper 3
    EF1 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe 2,5
    GFC SARREAU Marc 3
    ICA RÄIM Mihkel 1
    INS THOMAS Geraint 4,5
    LTS HAGEN Carl Fredrik 1,5
    MOV VALVERDE BELMONTE Alejandro 6,5
    MTS IMPEY Daryl 3
    NTT NIZZOLO Giacomo 2
    PCT RIVERA SERRANO Kevin 1,5
    SUN HIRSCHI Marc 3
    TBM BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello 2,5
    TFS MOLLEMA Bauke 4,5
    TJV KRUIJSWIJK Steven 3,5
    UAD ARU Fabio 2,5

    Homme
    AGR COSNEFROY Benoit 3
    AST RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar 1
    BOH SAGAN Peter 6
    CCC DE MARCHI Alessandro 1
    COF CONSONNI Simone 1
    DQT BENNETT Sam 5 per 23 juli: EVENEPOEL Remco 4,5
    EF1 CARTHY Hugh 2,5
    GFC GAUDU David 3,5
    ICA MARTIN Daniel 3
    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    LTS EWAN Caleb 5
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 3
    MTS YATES Simon 4,5
    NTT GIBBONS Ryan 1
    PCT VAKOC Petr 0,5
    SUN HAMILTON Chris 1
    TBM LANDA MEANA Mikel 4
    TFS STUYVEN Jasper 3,5
    TJV DE PLUS Laurens 2
    UAD FORMOLO Davide 3

    erveedeeee
    AGR GALLOPIN Tony 1,5
    AST FUGLSANG Jakob 5,5
    BOH BUCHMANN Emanuel 5
    CCC VAN AVERMAET Greg 5,5
    COF VIVIANI Elia 5
    DQT JUNGELS Bob 3
    EF1 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe 2,5
    GFC DEMARE Arnaud 4
    ICA POLITT Nils 3
    INS FROOME Chris 3,5
    LTS DE BUYST Jasper 2
    MOV MAS NICOLAU Enric 4
    MTS MEZGEC Luka 2
    NTT O’CONNOR Ben 1
    PCT TERPSTRA Niki 2,5
    SUN ANDERSEN Søren Kragh 1,5
    TBM PERNSTEINER Hermann 1
    TFS PORTE Richie 3
    TJV KRUIJSWIJK Steven 3,5
    UAD DE LA CRUZ MELGAREJO David 1

    rimenno
    AGR BARDET Romain 4,5
    AST RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar 1
    BOH SAGAN Peter 6
    CCC TRENTIN Matteo 5
    COF HAAS Nathan 1
    DQT ALAPHILIPPE Julian 7
    EF1 HIGUITA GARCIA Sergio Andres 4
    GFC REICHENBACH Sébastien 1
    ICA CIMOLAI Davide 1,5
    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    LTS DEGENKOLB John 2,5
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 3
    MTS GROVES Kaden 0,5
    NTT POZZOVIVO Domenico 1,5
    PCT VAN DER POEL Mathieu 5
    SUN ANDERSEN Søren Kragh 1,5
    TBM BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello 2,5
    TFS STUYVEN Jasper 3,5
    TJV ROOSEN Timo 1,5
    UAD BJERG Mikkel 1

    Poeksel
    AGR VENDRAME Andrea 2
    AST RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar 1
    BOH SAGAN Peter 6
    CCC VAN AVERMAET Greg 5,5
    COF TOUZÉ Damien 0,5
    DQT EVENEPOEL Remco 4,5
    EF1 POWLESS Neilson 0,5
    GFC GENIETS Kévin 0,5
    ICA CIMOLAI Davide 1,5
    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    LTS DEGENKOLB John 2,5
    MOV VALVERDE BELMONTE Alejandro 6,5
    MTS IMPEY Daryl 3
    NTT WALSCHEID Maximilian 1,5
    PCT MERLIER Tim 2
    SUN DAINESE Alberto 0,5
    TBM GARCIA CORTINA Ivan 2
    TFS SIMMONS Quinn 0,5
    TJV ROGLIC Primoz 8
    UAD KRISTOFF Alexander 5

    Zwartebroekengeletrui
    AGR PARET-PEINTRE Aurélien 0,5
    AST LOPEZ MORENO Miguel Angel 5
    BOH MAJKA Rafal 4
    CCC HIRT Jan 1,5
    COF LAPORTE Christophe 2,5
    DQT JUNGELS Bob 3
    EF1 HIGUITA GARCIA Sergio Andres 4
    GFC GAUDU David 3,5
    ICA HOFSTETTER Hugo 2
    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    LTS VAN DER SANDE Tosh 1
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 3
    MTS HAIG Jack 3
    NTT CAMPENAERTS Victor 1,5
    PCT RIVERA SERRANO Kevin 1,5
    SUN BENOOT Tiesj 4,5
    TBM LANDA MEANA Mikel 4
    TFS THEUNS Edward 1,5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD FORMOLO Davide 3

    Pier Tol
    AGR NAESEN Oliver 4,5
    AST FELLINE Fabio 0,5
    BOH ACKERMANN Pascal 5,5
    CCC VALTER Attila 0,5
    COF CLAEYS Dimitri 0,5
    DQT ALAPHILIPPE Julian 7
    EF1 VAN GARDEREN Tejay 1,5
    GFC PINOT Thibaut 4,5
    ICA CIMOLAI Davide 1,5
    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    LTS EWAN Caleb 5
    MOV VERONA QUINTANILLA Carlos 0,5
    MTS YATES Simon 4,5
    NTT GIBBONS Ryan 1
    PCT MERLIER Tim 2
    SUN KELDERMAN Wilco 2,5
    TBM BAUHAUS Phil 0,5
    TFS LIEPINS Emils 0,5 per 23 juli: MOSCHETTI Matteo 0,5
    TJV ROGLIC Primoz 8
    UAD FORMOLO Davide 3

    Reyn
    AGR CHAMPOUSSIN Clément 0,5
    AST FUGLSANG Jakob 5,5
    BOH SAGAN Peter 6
    CCC VAN AVERMAET Greg 5,5
    COF TOUZÉ Damien 0,5
    DQT ALAPHILIPPE Julian 7
    EF1 HIGUITA GARCIA Sergio Andres 4
    GFC DEMARE Arnaud 4
    ICA BARBIER Rudy 0,5
    INS THOMAS Geraint 4,5
    LTS DE GENDT Thomas 1,5
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 3
    MTS YATES Simon 4,5
    NTT GIBBONS Ryan 1
    PCT TERPSTRA Niki 2,5
    SUN DAINESE Alberto 0,5
    TBM TRATNIK Jan 0,5
    TFS LIEPINS Emils 0,5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD GAVIRIA RENDON Fernando 3,5

    Wielervolger
    AGR LATOUR Pierre 3
    AST LOPEZ MORENO Miguel Angel 5
    BOH KONRAD Patrick 2,5
    CCC VAN AVERMAET Greg 5,5
    COF LAPORTE Christophe 2,5
    DQT JUNGELS Bob 3
    EF1 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe 2,5
    GFC DEMARE Arnaud 4
    ICA GREIPEL André 1,5
    INS SIVAKOV Pavel 3,5
    LTS WALLAYS Jelle 0,5
    MOV MAS NICOLAU Enric 4
    MTS HAIG Jack 3
    NTT NIZZOLO Giacomo 2
    PCT VAN POPPEL Danny 2
    SUN KELDERMAN Wilco 2,5
    TBM GARCIA CORTINA Ivan 2
    TFS STUYVEN Jasper 3,5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD FORMOLO Davide 3

    Sjonge Jonge
    AGR VENTURINI Clément 1
    AST ARANBURU DEBA Alexander 1,5
    BOH SAGAN Peter 6
    CCC SAJNOK Szymon 0,5
    COF ALLEGAERT Piet 0,5
    DQT KNOX James 1,5
    EF1 CARTHY Hugh 2,5
    GFC GAUDU David 3,5
    ICA CIMOLAI Davide 1,5
    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    LTS EWAN Caleb 5
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 3
    MTS YATES Simon 4,5
    NTT MÄDER Gino 0,5
    PCT MERLIER Tim 2
    SUN KELDERMAN Wilco 2,5
    TBM GARCIA CORTINA Ivan 2
    TFS NIBALI Vincenzo 4,5
    TJV ROGLIC Primoz 8
    UAD FORMOLO Davide 3

    Peter Post Forever
    AGR VENDRAME Andrea 2
    AST ARANBURU DEBA Alexander 1,5
    BOH ACKERMANN Pascal 5,5
    CCC BEVIN Patrick 2
    COF LAPORTE Christophe 2,5
    DQT ALAPHILIPPE Julian 7
    EF1 HALVORSEN Kristoffer 2
    GFC PINOT Thibaut 4,5
    ICA NEILANDS Krists 1,5
    INS KWIATKOWSKI Michal 4
    LTS DE BUYST Jasper 2
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 3
    MTS HAIG Jack 3
    NTT GIBBONS Ryan 1
    PCT VAN DER POEL Mathieu 5
    SUN DAINESE Alberto 0,5
    TBM LANDA MEANA Mikel 4
    TFS THEUNS Edward 1,5
    TJV VAN AERT Wout 4,5
    UAD FORMOLO Davide 3

    KimJungPoels
    AGR CHAMPOUSSIN Clément 0,5
    AST FELLINE Fabio 0,5
    BOH KÄMNA Lennard 0,5
    CCC VAN AVERMAET Greg 5,5
    COF TOUZÉ Damien 0,5
    DQT ALAPHILIPPE Julian 7
    EF1 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe 2,5
    GFC PINOT Thibaut 4,5
    ICA PICCOLI James 1
    INS THOMAS Geraint 4,5
    LTS EWAN Caleb 5
    MOV VALVERDE BELMONTE Alejandro 6,5
    MTS YATES Simon 4,5
    NTT WALSCHEID Maximilian 1,5
    PCT VAN POPPEL Danny 2
    SUN ANDERSEN Søren Kragh 1,5
    TBM BAUHAUS Phil 0,5
    TFS STUYVEN Jasper 3,5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD GAVIRIA RENDON Fernando 3,5

    ezra
    AGR GALLOPIN Tony 1,5
    AST VLASOV Aleksandr 2
    BOH BUCHMANN Emanuel 5
    CCC HIRT Jan 1,5
    COF LAPORTE Christophe 2,5
    DQT JUNGELS Bob 3
    EF1 HALVORSEN Kristoffer 2
    GFC PINOT Thibaut 4,5
    ICA POLITT Nils 3
    INS VAN BAARLE Dylan 2
    LTS HAGEN Carl Fredrik 1,5
    MOV MAS NICOLAU Enric 4
    MTS MEZGEC Luka 2
    NTT KREUZIGER Roman 1
    PCT VAN DER POEL Mathieu 5
    SUN OOMEN Sam 2
    TBM LANDA MEANA Mikel 4
    TFS PEDERSEN Mads 3
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD POGACAR Tadej 5,5

    Mithrandir
    AGR COSNEFROY Benoit 3
    AST LOPEZ MORENO Miguel Angel 5
    BOH SAGAN Peter 6
    CCC TRENTIN Matteo 5
    COF VIVIANI Elia 5
    DQT JUNGELS Bob 3
    EF1 CRADDOCK Lawson 1
    GFC GAUDU David 3,5
    ICA CIMOLAI Davide 1,5
    INS FROOME Chris 3,5
    LTS GILBERT Philippe 4
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 3
    MTS MEZGEC Luka 2
    NTT O’CONNOR Ben 1
    PCT MERLIER Tim 2
    SUN OOMEN Sam 2
    TBM PADUN Mark 1
    TFS THEUNS Edward 1,5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD ARU Fabio 2,5

    roburger
    AGR PETERS Nans 1,5
    AST MARTINELLI Davide 0,5
    BOH SAGAN Peter 6
    CCC SAJNOK Szymon 0,5
    COF VIVIANI Elia 5
    DQT BENNETT Sam 5
    EF1 HALVORSEN Kristoffer 2
    GFC PINOT Thibaut 4,5
    ICA CIMOLAI Davide 1,5
    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    LTS EWAN Caleb 5
    MOV VALVERDE BELMONTE Alejandro 6,5
    MTS HAIG Jack 3
    NTT GIBBONS Ryan 1
    PCT MERLIER Tim 2
    SUN OOMEN Sam 2
    TBM GARCIA CORTINA Ivan 2
    TFS MOSCHETTI Matteo 0,5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD ARDILA ORDOÑEZ Andres Camilo 0,5

    jappe666
    AGR LATOUR Pierre 3
    AST FUGLSANG Jakob 5,5
    BOH ACKERMANN Pascal 5,5
    CCC MASNADA Fausto 2,5
    COF LAPORTE Christophe 2,5
    DQT ALAPHILIPPE Julian 7
    EF1 KANGERT Tanel 1
    GFC THOMAS Benjamin 0,5
    ICA CIMOLAI Davide 1,5
    INS DUNBAR Eddie 1,5
    LTS HAGEN Carl Fredrik 1,5
    MOV MAS NICOLAU Enric 4
    MTS IMPEY Daryl 3
    NTT GIBBONS Ryan 1
    PCT MERLIER Tim 2
    SUN ANDERSEN Søren Kragh 1,5
    TBM LANDA MEANA Mikel 4
    TFS BRAMBILLA Gianluca 1
    TJV ROGLIC Primoz 8
    UAD GAVIRIA RENDON Fernando 3,5

    Koekebakker
    AGR LATOUR Pierre 3
    AST VLASOV Aleksandr 2
    BOH KÄMNA Lennard 0,5
    CCC BEVIN Patrick 2
    COF VIVIANI Elia 5
    DQT EVENEPOEL Remco 4,5
    EF1 HIGUITA GARCIA Sergio Andres 4
    GFC GAUDU David 3,5
    ICA BIERMANS Jenthe 0,5
    INS SOSA CUERVO Ivan Ramiro 3
    LTS HAGEN Carl Fredrik 1,5
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 3
    MTS YATES Simon 4,5
    NTT VALGREN ANDERSEN Michael 3
    PCT VAN DER POEL Mathieu 5
    SUN OOMEN Sam 2
    TBM GARCIA CORTINA Ivan 2
    TFS CICCONE Giulio 3
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD GAVIRIA RENDON Fernando 3,5

    hartstikkebedankt
    AGR GENIEZ Alexandre 1
    AST FELLINE Fabio 0,5
    BOH SAGAN Peter 6
    CCC VALTER Attila 0,5
    COF TOUZÉ Damien 0,5
    DQT BENNETT Sam 5
    EF1 POWLESS Neilson 0,5
    GFC PINOT Thibaut 4,5
    ICA POLITT Nils 3
    INS THOMAS Geraint 4,5
    LTS HAGEN Carl Fredrik 1,5
    MOV VALVERDE BELMONTE Alejandro 6,5
    MTS YATES Simon 4,5
    NTT CAMPENAERTS Victor 1,5
    PCT VAN DER POEL Mathieu 5
    SUN OOMEN Sam 2
    TBM GARCIA CORTINA Ivan 2
    TFS STUYVEN Jasper 3,5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD FORMOLO Davide 3

    #570191

    Ik heb geen wissel doorgevoerd, maar dat komt voornamelijk omdat ik niet weet wie er wel en niet in mijn team zitten.

    #570225

    Op pagina 4 bericht #530591 doe je zelf uit de doeken hoe je tot je team bent gekomen.
    In het bericht noem je de renners die je gekozen hebt bijna allemaal.
    Ook heb je nog geld over.

    #570241

    @mitrandir

    Dank, was dit bericht vergeten, maar ken nu tenminste 3/4 van mijn team. Ben wel benieuwd welke vijf renners ik dan niet genoemd heb, maar wel in mijn team heb. Wellicht scoren ze gelijk en worden ze daardoor door de spelleiding genoemd.

    In mijn outbox is het team overigens niet terug te vinden

    #570258

    Tot en met gistermiddag hebben alle ploegen op pagina 1 gestaan. Toen heb ik mijn bericht aangepast omdat er twee wijzigingen zijn doorgevoerd. Sindsdien lukt het niet om de ploegen te posten, niet op pagina 1 en niet hier achteraan in een reactie.

    #570691

    @hartstikkebedankt er zit een bug in de spamfilter… waarschijnlijk heb je het bericht aangepast en is het daarna aangezien voor Spam. Even een berichtje naar de redactie sturen, dan kunnen ze het terugzetten.

    #570795

    Dank Rahim, hopelijk worden ze teruggezet.

25 berichten aan het bekijken - 126 tot 150 (van in totaal 156)

Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.