Het Ploegenspel: Jaarspel 2020

|
25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 157)
  • #521323

    In navolging van de succesvol verlopen edities van de Tour de France en Vuelta organiseer ik ook graag een Jaarspel van Het Ploegenspel.

    Dit spel zal heel 2020 lopen en staat verder los van de individuele grote rondespellen. Daarnaast is de opzet en invulling behoorlijk anders: het jaarspel is namelijk een budgetspel.

    De inschrijving is gesloten

    De spelregels:

    1. Koop met het budget 1 renner per World Tour ploeg en 1 PCT-renner. Je eigen ploeg voor 2020 bestaat dus uit 20 renners. Uiteraard mag je ploeg het maximale budget niet overschrijden. Het budget is 60 punten..

    2. Er is eenmalig de mogelijkheid 1 renner te wisselen voor een renner die voor dezelfde ploeg rijdt, dit moet een renner zijn met dezelfde of lagere waarde. Deze wisseling wordt doorgevoerd de dag voor de start van de Tour de France, dus op 26 juni 2020.

    3. De bonusvragen zijn:
    a. Wie wint Milaan – San Remo 2020? (100 extra punten)
    b. Wie wint de Tour de France 2020? (100 extra punten)
    c. Wie wordt Olympisch kampioen in de individuele tijdrit 2020? (100 extra punten)
    d. Voorspel de top-5 renners in de eindranking van CQ over 2020. (Positie goed aan het einde van het jaar, 80 punten per renner; wel top-5 maar niet de goede positie, 50 punten per renner)

    4. Puntentelling:
    De puntentelling tijdens het seizoen wordt volledig opgehangen aan de CQ-ranking over het jaar 2020 zoals te vinden op http://www.cqranking.com. De renners uit je ploeg halen dus de punten die ze op cqranking.com krijgen.

    5. Deadline voor het indienen van de ploegenvia PM aan mij: zondag 12 januari 2020 23:59 uur.

    #521324

    De Ploegen

    Arry1337
    AGR LATOUR Pierre 3
    AST LUTSENKO Alexey 4,5
    BOH SAGAN Peter 6
    CCC TRENTIN Matteo 5
    COF LAPORTE Christophe 2,5
    DQT EVENEPOEL Remco 4,5
    EF1 HIGUITA GARCIA Sergio Andres 4
    GFC MOLARD Rudy 2
    ICA CIMOLAI Davide 1,5
    INS GANNA Filippo 2
    LTS VAN DER SANDE Tosh 1
    MOV MAS NICOLAU Enric 4
    MTS HAIG Jack 3
    NTT GIBBONS Ryan 1
    PCT BOUDAT Thomas 1,5
    SUN OOMEN Sam 2
    TBM MOHORIC Matej 3
    TFS SKUJINS Toms 1,5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD PHILIPSEN Jasper 3,5

    rawolf
    AGR VENTURINI Clément 1
    AST FELLINE Fabio 0,5
    BOH ACKERMANN Pascal 5,5
    CCC VAN AVERMAET Greg 5,5
    COF TOUZÉ Damien 0,5
    DQT BENNETT Sam 5
    EF1 CORT NIELSEN Magnus 1,5
    GFC PINOT Thibaut 4,5
    ICA POLITT Nils 3
    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    LTS EWAN Caleb 5
    MOV PEDRERO LOPEZ Antonio 0,5
    MTS MEZGEC Luka 2
    NTT NIZZOLO Giacomo 2
    PCT VAN DER POEL Mathieu 5
    SUN BOL Cees 2,5
    TBM PADUN Mark 1
    TFS MOSCHETTI Matteo 0,5
    TJV BENNETT George 2
    UAD POGACAR Tadej 5,5

    drikkes
    AGR VUILLERMOZ Alexis 1
    AST ARANBURU DEBA Alexander 1,5
    BOH GROSSSCHARTNER Felix 2,5
    CCC BEVIN Patrick 2
    COF HAAS Nathan 1
    DQT BENNETT Sam 5
    EF1 BETTIOL Alberto 3
    GFC PINOT Thibaut 4,5
    ICA MARTIN Daniel 3
    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    LTS DEGENKOLB John 2,5
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 3
    MTS HAIG Jack 3
    NTT BOASSON HAGEN Edvald 2
    PCT COQUARD Bryan 3
    SUN ANDERSEN Søren Kragh 1,5
    TBM COLBRELLI Sonny 4
    TFS EG Niklas 0,5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD POGACAR Tadej 5,5

    Gerrit Glomser
    AGR PETERS Nans 1,5
    AST LOPEZ MORENO Miguel Angel 5
    BOH KÄMNA Lennard 0,5
    CCC MARECZKO Jakub 0,5
    COF MARTIN Guillaume 3,5
    DQT EVENEPOEL Remco 4,5
    EF1 HALVORSEN Kristoffer 2
    GFC GAUDU David 3,5
    ICA MARTIN Daniel 3
    INS FROOME Chris 3,5
    LTS GILBERT Philippe 4
    MOV MAS NICOLAU Enric 4
    MTS IMPEY Daryl 3
    NTT NIZZOLO Giacomo 2
    PCT VAN POPPEL Danny 2
    SUN DAINESE Alberto 0,5
    TBM BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello 2,5
    TFS STUYVEN Jasper 3,5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD POGACAR Tadej 5,5

    De Bezemwagen!
    AGR NAESEN Oliver 4,5
    AST FELLINE Fabio 0,5
    BOH MAJKA Rafal 4
    CCC MASNADA Fausto 2,5
    COF MARTIN Guillaume 3,5
    DQT ALAPHILIPPE Julian 7
    EF1 POWLESS Neilson 0,5
    GFC PINOT Thibaut 4,5
    ICA CIMOLAI Davide 1,5
    INS MOSCON Gianni 2,5
    LTS HAGEN Carl Fredrik 1,5
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 3
    MTS CHAVES RUBIO Jhoan Esteban 1,5
    NTT O’CONNOR Ben 1
    PCT VAN DER POEL Mathieu 5
    SUN KELDERMAN Wilco 2,5
    TBM LANDA MEANA Mikel 4
    TFS CICCONE Giulio 3
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD FORMOLO Davide 3

    rahimns
    AGR LATOUR Pierre 3
    AST LOPEZ MORENO Miguel Angel 5
    BOH KONRAD Patrick 2,5
    CCC HIRT Jan 1,5
    COF MARTIN Guillaume 3,5
    DQT EVENEPOEL Remco 4,5
    EF1 POWLESS Neilson 0,5
    GFC GAUDU David 3,5
    ICA POLITT Nils 3
    INS FROOME Chris 3,5
    LTS HAGEN Carl Fredrik 1,5
    MOV MAS NICOLAU Enric 4
    MTS CHAVES RUBIO Jhoan Esteban 1,5
    NTT NIZZOLO Giacomo 2
    PCT VAN DER POEL Mathieu 5
    SUN BOL Cees 2,5
    TBM GARCIA CORTINA Ivan 2
    TFS BRAMBILLA Gianluca 1
    TJV VAN AERT Wout 4,5
    UAD POGACAR Tadej 5,5

    john berger
    AGR VENTURINI Clément 1
    AST FUGLSANG Jakob 5,5
    BOH ACKERMANN Pascal 5,5
    CCC MARECZKO Jakub 0,5
    COF VIVIANI Elia 5
    DQT BENNETT Sam 5
    EF1 HIGUITA GARCIA Sergio Andres 4
    GFC FRANKINY Kilian 0,5
    ICA POLITT Nils 3
    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    LTS EWAN Caleb 5
    MOV JORGENSON Matteo 0,5
    MTS YATES Adam 5
    NTT MÄDER Gino 0,5
    PCT VAN DER POEL Mathieu 5
    SUN DAINESE Alberto 0,5
    TBM BAUHAUS Phil 0,5
    TFS MOSCHETTI Matteo 0,5
    TJV FOSS Tobias 0,5
    UAD POGACAR Tadej 5,5

    Mathieu Moller
    AGR VENTURINI Clément 1
    AST FUGLSANG Jakob 5,5
    BOH ACKERMANN Pascal 5,5
    CCC ZAKARIN Ilnur 3
    COF CONSONNI Simone 1
    DQT EVENEPOEL Remco 4,5
    EF1 VANMARCKE Sep 3
    GFC MADOUAS Valentin 2,5
    ICA CIMOLAI Davide 1,5
    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    LTS DEGENKOLB John 2,5
    MOV MAS NICOLAU Enric 4
    MTS HAMILTON Lucas 2
    NTT MEINTJES Louis 0,5
    PCT VAN DER POEL Mathieu 5
    SUN OOMEN Sam 2
    TBM PADUN Mark 1
    TFS MOSCHETTI Matteo 0,5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD GAVIRIA RENDON Fernando 3,5

    Fondista
    AGR GALLOPIN Tony 1,5
    AST ARANBURU DEBA Alexander 1,5
    BOH SAGAN Peter 6
    CCC VAN AVERMAET Greg 5,5
    COF CONSONNI Simone 1
    DQT ASGREEN Kasper 3
    EF1 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe 2,5
    GFC SARREAU Marc 3
    ICA RÄIM Mihkel 1
    INS THOMAS Geraint 4,5
    LTS HAGEN Carl Fredrik 1,5
    MOV VALVERDE BELMONTE Alejandro 6,5
    MTS IMPEY Daryl 3
    NTT NIZZOLO Giacomo 2
    PCT RIVERA SERRANO Kevin 1,5
    SUN HIRSCHI Marc 3
    TBM BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello 2,5
    TFS MOLLEMA Bauke 4,5
    TJV KRUIJSWIJK Steven 3,5
    UAD ARU Fabio 2,5

    Homme
    AGR COSNEFROY Benoit 3
    AST RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar 1
    BOH SAGAN Peter 6
    CCC DE MARCHI Alessandro 1
    COF CONSONNI Simone 1
    DQT BENNETT Sam 5 per 23 juli: EVENEPOEL Remco 4,5
    EF1 CARTHY Hugh 2,5
    GFC GAUDU David 3,5
    ICA MARTIN Daniel 3
    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    LTS EWAN Caleb 5
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 3
    MTS YATES Simon 4,5
    NTT GIBBONS Ryan 1
    PCT VAKOC Petr 0,5
    SUN HAMILTON Chris 1
    TBM LANDA MEANA Mikel 4
    TFS STUYVEN Jasper 3,5
    TJV DE PLUS Laurens 2
    UAD FORMOLO Davide 3

    erveedeeee
    AGR GALLOPIN Tony 1,5
    AST FUGLSANG Jakob 5,5
    BOH BUCHMANN Emanuel 5
    CCC VAN AVERMAET Greg 5,5
    COF VIVIANI Elia 5
    DQT JUNGELS Bob 3
    EF1 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe 2,5
    GFC DEMARE Arnaud 4
    ICA POLITT Nils 3
    INS FROOME Chris 3,5
    LTS DE BUYST Jasper 2
    MOV MAS NICOLAU Enric 4
    MTS MEZGEC Luka 2
    NTT O’CONNOR Ben 1
    PCT TERPSTRA Niki 2,5
    SUN ANDERSEN Søren Kragh 1,5
    TBM PERNSTEINER Hermann 1
    TFS PORTE Richie 3
    TJV KRUIJSWIJK Steven 3,5
    UAD DE LA CRUZ MELGAREJO David 1

    rimenno
    AGR BARDET Romain 4,5
    AST RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar 1
    BOH SAGAN Peter 6
    CCC TRENTIN Matteo 5
    COF HAAS Nathan 1
    DQT ALAPHILIPPE Julian 7
    EF1 HIGUITA GARCIA Sergio Andres 4
    GFC REICHENBACH Sébastien 1
    ICA CIMOLAI Davide 1,5
    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    LTS DEGENKOLB John 2,5
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 3
    MTS GROVES Kaden 0,5
    NTT POZZOVIVO Domenico 1,5
    PCT VAN DER POEL Mathieu 5
    SUN ANDERSEN Søren Kragh 1,5
    TBM BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello 2,5
    TFS STUYVEN Jasper 3,5
    TJV ROOSEN Timo 1,5
    UAD BJERG Mikkel 1

    Poeksel
    AGR VENDRAME Andrea 2
    AST RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar 1
    BOH SAGAN Peter 6
    CCC VAN AVERMAET Greg 5,5
    COF TOUZÉ Damien 0,5
    DQT EVENEPOEL Remco 4,5
    EF1 POWLESS Neilson 0,5
    GFC GENIETS Kévin 0,5
    ICA CIMOLAI Davide 1,5
    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    LTS DEGENKOLB John 2,5
    MOV VALVERDE BELMONTE Alejandro 6,5
    MTS IMPEY Daryl 3
    NTT WALSCHEID Maximilian 1,5
    PCT MERLIER Tim 2
    SUN DAINESE Alberto 0,5
    TBM GARCIA CORTINA Ivan 2
    TFS SIMMONS Quinn 0,5
    TJV ROGLIC Primoz 8
    UAD KRISTOFF Alexander 5

    Zwartebroekengeletrui
    AGR PARET-PEINTRE Aurélien 0,5
    AST LOPEZ MORENO Miguel Angel 5
    BOH MAJKA Rafal 4
    CCC HIRT Jan 1,5
    COF LAPORTE Christophe 2,5
    DQT JUNGELS Bob 3
    EF1 HIGUITA GARCIA Sergio Andres 4
    GFC GAUDU David 3,5
    ICA HOFSTETTER Hugo 2
    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    LTS VAN DER SANDE Tosh 1
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 3
    MTS HAIG Jack 3
    NTT CAMPENAERTS Victor 1,5
    PCT RIVERA SERRANO Kevin 1,5
    SUN BENOOT Tiesj 4,5
    TBM LANDA MEANA Mikel 4
    TFS THEUNS Edward 1,5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD FORMOLO Davide 3

    Pier Tol
    AGR NAESEN Oliver 4,5
    AST FELLINE Fabio 0,5
    BOH ACKERMANN Pascal 5,5
    CCC VALTER Attila 0,5
    COF CLAEYS Dimitri 0,5
    DQT ALAPHILIPPE Julian 7
    EF1 VAN GARDEREN Tejay 1,5
    GFC PINOT Thibaut 4,5
    ICA CIMOLAI Davide 1,5
    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    LTS EWAN Caleb 5
    MOV VERONA QUINTANILLA Carlos 0,5
    MTS YATES Simon 4,5
    NTT GIBBONS Ryan 1
    PCT MERLIER Tim 2
    SUN KELDERMAN Wilco 2,5
    TBM BAUHAUS Phil 0,5
    TFS LIEPINS Emils 0,5 per 23 juli: MOSCHETTI Matteo 0,5
    TJV ROGLIC Primoz 8
    UAD FORMOLO Davide 3

    Reyn
    AGR CHAMPOUSSIN Clément 0,5
    AST FUGLSANG Jakob 5,5
    BOH SAGAN Peter 6
    CCC VAN AVERMAET Greg 5,5
    COF TOUZÉ Damien 0,5
    DQT ALAPHILIPPE Julian 7
    EF1 HIGUITA GARCIA Sergio Andres 4
    GFC DEMARE Arnaud 4
    ICA BARBIER Rudy 0,5
    INS THOMAS Geraint 4,5
    LTS DE GENDT Thomas 1,5
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 3
    MTS YATES Simon 4,5
    NTT GIBBONS Ryan 1
    PCT TERPSTRA Niki 2,5
    SUN DAINESE Alberto 0,5
    TBM TRATNIK Jan 0,5
    TFS LIEPINS Emils 0,5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD GAVIRIA RENDON Fernando 3,5

    Wielervolger
    AGR LATOUR Pierre 3
    AST LOPEZ MORENO Miguel Angel 5
    BOH KONRAD Patrick 2,5
    CCC VAN AVERMAET Greg 5,5
    COF LAPORTE Christophe 2,5
    DQT JUNGELS Bob 3
    EF1 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe 2,5
    GFC DEMARE Arnaud 4
    ICA GREIPEL André 1,5
    INS SIVAKOV Pavel 3,5
    LTS WALLAYS Jelle 0,5
    MOV MAS NICOLAU Enric 4
    MTS HAIG Jack 3
    NTT NIZZOLO Giacomo 2
    PCT VAN POPPEL Danny 2
    SUN KELDERMAN Wilco 2,5
    TBM GARCIA CORTINA Ivan 2
    TFS STUYVEN Jasper 3,5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD FORMOLO Davide 3

    Sjonge Jonge
    AGR VENTURINI Clément 1
    AST ARANBURU DEBA Alexander 1,5
    BOH SAGAN Peter 6
    CCC SAJNOK Szymon 0,5
    COF ALLEGAERT Piet 0,5
    DQT KNOX James 1,5
    EF1 CARTHY Hugh 2,5
    GFC GAUDU David 3,5
    ICA CIMOLAI Davide 1,5
    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    LTS EWAN Caleb 5
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 3
    MTS YATES Simon 4,5
    NTT MÄDER Gino 0,5
    PCT MERLIER Tim 2
    SUN KELDERMAN Wilco 2,5
    TBM GARCIA CORTINA Ivan 2
    TFS NIBALI Vincenzo 4,5
    TJV ROGLIC Primoz 8
    UAD FORMOLO Davide 3

    Peter Post Forever
    AGR VENDRAME Andrea 2
    AST ARANBURU DEBA Alexander 1,5
    BOH ACKERMANN Pascal 5,5
    CCC BEVIN Patrick 2
    COF LAPORTE Christophe 2,5
    DQT ALAPHILIPPE Julian 7
    EF1 HALVORSEN Kristoffer 2
    GFC PINOT Thibaut 4,5
    ICA NEILANDS Krists 1,5
    INS KWIATKOWSKI Michal 4
    LTS DE BUYST Jasper 2
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 3
    MTS HAIG Jack 3
    NTT GIBBONS Ryan 1
    PCT VAN DER POEL Mathieu 5
    SUN DAINESE Alberto 0,5
    TBM LANDA MEANA Mikel 4
    TFS THEUNS Edward 1,5
    TJV VAN AERT Wout 4,5
    UAD FORMOLO Davide 3

    KimJungPoels
    AGR CHAMPOUSSIN Clément 0,5
    AST FELLINE Fabio 0,5
    BOH KÄMNA Lennard 0,5
    CCC VAN AVERMAET Greg 5,5
    COF TOUZÉ Damien 0,5
    DQT ALAPHILIPPE Julian 7
    EF1 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe 2,5
    GFC PINOT Thibaut 4,5
    ICA PICCOLI James 1
    INS THOMAS Geraint 4,5
    LTS EWAN Caleb 5
    MOV VALVERDE BELMONTE Alejandro 6,5
    MTS YATES Simon 4,5
    NTT WALSCHEID Maximilian 1,5
    PCT VAN POPPEL Danny 2
    SUN ANDERSEN Søren Kragh 1,5
    TBM BAUHAUS Phil 0,5
    TFS STUYVEN Jasper 3,5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD GAVIRIA RENDON Fernando 3,5

    ezra
    AGR GALLOPIN Tony 1,5
    AST VLASOV Aleksandr 2
    BOH BUCHMANN Emanuel 5
    CCC HIRT Jan 1,5
    COF LAPORTE Christophe 2,5
    DQT JUNGELS Bob 3
    EF1 HALVORSEN Kristoffer 2
    GFC PINOT Thibaut 4,5
    ICA POLITT Nils 3
    INS VAN BAARLE Dylan 2
    LTS HAGEN Carl Fredrik 1,5
    MOV MAS NICOLAU Enric 4
    MTS MEZGEC Luka 2
    NTT KREUZIGER Roman 1
    PCT VAN DER POEL Mathieu 5
    SUN OOMEN Sam 2
    TBM LANDA MEANA Mikel 4
    TFS PEDERSEN Mads 3
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD POGACAR Tadej 5,5

    Mithrandir
    AGR COSNEFROY Benoit 3
    AST LOPEZ MORENO Miguel Angel 5
    BOH SAGAN Peter 6
    CCC TRENTIN Matteo 5
    COF VIVIANI Elia 5
    DQT JUNGELS Bob 3
    EF1 CRADDOCK Lawson 1
    GFC GAUDU David 3,5
    ICA CIMOLAI Davide 1,5
    INS FROOME Chris 3,5
    LTS GILBERT Philippe 4
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 3
    MTS MEZGEC Luka 2
    NTT O’CONNOR Ben 1
    PCT MERLIER Tim 2
    SUN OOMEN Sam 2
    TBM PADUN Mark 1
    TFS THEUNS Edward 1,5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD ARU Fabio 2,5

    roburger
    AGR PETERS Nans 1,5
    AST MARTINELLI Davide 0,5
    BOH SAGAN Peter 6
    CCC SAJNOK Szymon 0,5
    COF VIVIANI Elia 5
    DQT BENNETT Sam 5
    EF1 HALVORSEN Kristoffer 2
    GFC PINOT Thibaut 4,5
    ICA CIMOLAI Davide 1,5
    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    LTS EWAN Caleb 5
    MOV VALVERDE BELMONTE Alejandro 6,5
    MTS HAIG Jack 3
    NTT GIBBONS Ryan 1
    PCT MERLIER Tim 2
    SUN OOMEN Sam 2
    TBM GARCIA CORTINA Ivan 2
    TFS MOSCHETTI Matteo 0,5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD ARDILA ORDOÑEZ Andres Camilo 0,5

    jappe666
    AGR LATOUR Pierre 3
    AST FUGLSANG Jakob 5,5
    BOH ACKERMANN Pascal 5,5
    CCC MASNADA Fausto 2,5
    COF LAPORTE Christophe 2,5
    DQT ALAPHILIPPE Julian 7
    EF1 KANGERT Tanel 1
    GFC THOMAS Benjamin 0,5
    ICA CIMOLAI Davide 1,5
    INS DUNBAR Eddie 1,5
    LTS HAGEN Carl Fredrik 1,5
    MOV MAS NICOLAU Enric 4
    MTS IMPEY Daryl 3
    NTT GIBBONS Ryan 1
    PCT MERLIER Tim 2
    SUN ANDERSEN Søren Kragh 1,5
    TBM LANDA MEANA Mikel 4
    TFS BRAMBILLA Gianluca 1
    TJV ROGLIC Primoz 8
    UAD GAVIRIA RENDON Fernando 3,5

    Koekebakker
    AGR LATOUR Pierre 3
    AST VLASOV Aleksandr 2
    BOH KÄMNA Lennard 0,5
    CCC BEVIN Patrick 2
    COF VIVIANI Elia 5
    DQT EVENEPOEL Remco 4,5
    EF1 HIGUITA GARCIA Sergio Andres 4
    GFC GAUDU David 3,5
    ICA BIERMANS Jenthe 0,5
    INS SOSA CUERVO Ivan Ramiro 3
    LTS HAGEN Carl Fredrik 1,5
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 3
    MTS YATES Simon 4,5
    NTT VALGREN ANDERSEN Michael 3
    PCT VAN DER POEL Mathieu 5
    SUN OOMEN Sam 2
    TBM GARCIA CORTINA Ivan 2
    TFS CICCONE Giulio 3
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD GAVIRIA RENDON Fernando 3,5

    hartstikkebedankt
    AGR GENIEZ Alexandre 1
    AST FELLINE Fabio 0,5
    BOH SAGAN Peter 6
    CCC VALTER Attila 0,5
    COF TOUZÉ Damien 0,5
    DQT BENNETT Sam 5
    EF1 POWLESS Neilson 0,5
    GFC PINOT Thibaut 4,5
    ICA POLITT Nils 3
    INS THOMAS Geraint 4,5
    LTS HAGEN Carl Fredrik 1,5
    MOV VALVERDE BELMONTE Alejandro 6,5
    MTS YATES Simon 4,5
    NTT CAMPENAERTS Victor 1,5
    PCT VAN DER POEL Mathieu 5
    SUN OOMEN Sam 2
    TBM GARCIA CORTINA Ivan 2
    TFS STUYVEN Jasper 3,5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    UAD FORMOLO Davide 3

    #521325

    Spelregels:
    1. Kies 20 renners: 1 renner per WT-ploeg + 1 PCT-renner (kopieer de naam uit de lijst). De renners uit je ploeg halen dus de punten die ze gedurende 2020 op cqranking.com krijgen.
    2. Het budget is 60 punten
    3. Alle renners die niet in de lijst staan kosten 0,5 punt
    4. Voeg de antwoorden op de bonusvragen bij:

    a. Wie wint Milaan – San Remo 2020? (100 extra punten)
    b. Wie wint de Tour de France 2020? (100 extra punten)
    c. Wie wordt Olympisch kampioen in de individuele tijdrit 2020? (100 extra punten)
    d. Voorspel de top-5 renners in de eindranking van CQ over 2020. (Positie goed aan het einde van het jaar, 80 punten per renner; wel top-5 maar niet de goede positie, 50 punten per renner)
    5. Deadline voor het indienen van de ploegen via PM aan mij: zondag 12 januari 2020 23:59 uur.

    PLOEG RENNER WAARDE

    AGR BARDET Romain 4,5
    AGR NAESEN Oliver 4,5
    AGR COSNEFROY Benoit 3
    AGR LATOUR Pierre 3
    AGR VENDRAME Andrea 2
    AGR FRANK Mathias 1,5
    AGR GALLOPIN Tony 1,5
    AGR PETERS Nans 1,5
    AGR GENIEZ Alexandre 1
    AGR GOUGEARD Alexis 1
    AGR VENTURINI Clément 1
    AGR VUILLERMOZ Alexis 1

    AST FUGLSANG Jakob 5,5
    AST LOPEZ MORENO Miguel Angel 5
    AST LUTSENKO Alexey 4,5
    AST IZAGIRRE INSAUSTI Ion 4
    AST SANCHEZ GIL Luis Leon 3,5
    AST IZAGIRRE INSAUSTI Gorka 2
    AST VLASOV Aleksandr 2
    AST ARANBURU DEBA Alexander 1,5
    AST KUDUS Merhawi Gebremedhin 1,5
    AST RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar 1

    BOH SAGAN Peter 6
    BOH ACKERMANN Pascal 5,5
    BOH BUCHMANN Emanuel 5
    BOH SCHACHMANN Maximilian 5
    BOH MAJKA Rafal 4
    BOH GROSSSCHARTNER Felix 2,5
    BOH KONRAD Patrick 2,5
    BOH MÜHLBERGER Gregor 1

    CCC VAN AVERMAET Greg 5,5
    CCC TRENTIN Matteo 5
    CCC ZAKARIN Ilnur 3
    CCC MASNADA Fausto 2,5
    CCC BEVIN Patrick 2
    CCC HIRT Jan 1,5
    CCC DE MARCHI Alessandro 1

    COF VIVIANI Elia 5
    COF HERRADA LOPEZ Jesus 3,5
    COF MARTIN Guillaume 3,5
    COF LAPORTE Christophe 2,5
    COF CONSONNI Simone 1
    COF EDET Nicolas 1
    COF HAAS Nathan 1

    DQT ALAPHILIPPE Julian 7
    DQT BENNETT Sam 5
    DQT EVENEPOEL Remco 4,5
    DQT JAKOBSEN Fabio 3,5
    DQT LAMPAERT Yves 3,5
    DQT STYBAR Zdenek 3,5
    DQT ASGREEN Kasper 3
    DQT JUNGELS Bob 3
    DQT CATTANEO Mattia 2
    DQT HODEG CHAGUI Alvaro Jose 2
    DQT SENECHAL Florian 2
    DQT BALLERINI Davide 1,5
    DQT CAVAGNA Rémi 1,5
    DQT KNOX James 1,5
    DQT MØRKØV CHRISTENSEN Michael 1
    DQT STEIMLE Jannik 1

    EF1 WOODS Michael 4,5
    EF1 HIGUITA GARCIA Sergio Andres 4
    EF1 BETTIOL Alberto 3
    EF1 URAN URAN Rigoberto 3
    EF1 VANMARCKE Sep 3
    EF1 CARTHY Hugh 2,5
    EF1 MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe 2,5
    EF1 CLARKE Simon 2
    EF1 HALVORSEN Kristoffer 2
    EF1 KEUKELEIRE Jens 2
    EF1 CORT NIELSEN Magnus 1,5
    EF1 GUERREIRO Ruben Antonio Almeida 1,5
    EF1 LANGEVELD Sebastian 1,5
    EF1 VAN GARDEREN Tejay 1,5
    EF1 CRADDOCK Lawson 1
    EF1 KANGERT Tanel 1

    GFC PINOT Thibaut 4,5
    GFC DEMARE Arnaud 4
    GFC GAUDU David 3,5
    GFC KÜNG Stefan 3,5
    GFC SARREAU Marc 3
    GFC MADOUAS Valentin 2,5
    GFC MOLARD Rudy 2
    GFC REICHENBACH Sébastien 1

    ICA MARTIN Daniel 3
    ICA POLITT Nils 3
    ICA HERMANS Ben 2,5
    ICA HOFSTETTER Hugo 2
    ICA VAN ASBROECK Tom 2
    ICA CIMOLAI Davide 1,5
    ICA GREIPEL André 1,5
    ICA NEILANDS Krists 1,5
    ICA BRÄNDLE Matthias 1
    ICA DOWSETT Alex 1
    ICA PICCOLI James 1
    ICA RÄIM Mihkel 1

    INS BERNAL GOMEZ Egan Arley 6,5
    INS CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio 5
    INS THOMAS Geraint 4,5
    INS KWIATKOWSKI Michal 4
    INS DENNIS Rohan 3,5
    INS FROOME Chris 3,5
    INS SIVAKOV Pavel 3,5
    INS SOSA CUERVO Ivan Ramiro 3
    INS GEOGHEGAN HART Tao 2,5
    INS MOSCON Gianni 2,5
    INS GANNA Filippo 2
    INS VAN BAARLE Dylan 2
    INS DUNBAR Eddie 1,5
    INS LAWLESS Christoffer 1,5
    INS DOULL Owain 1
    INS SWIFT Ben 1

    LTS EWAN Caleb 5
    LTS WELLENS Tim 5
    LTS GILBERT Philippe 4
    LTS DEGENKOLB John 2,5
    LTS DE BUYST Jasper 2
    LTS DE GENDT Thomas 1,5
    LTS HAGEN Carl Fredrik 1,5
    LTS VAN DER SANDE Tosh 1

    MOV VALVERDE BELMONTE Alejandro 6,5
    MOV MAS NICOLAU Enric 4
    MOV SOLER GIMENEZ Marc 3
    MOV PRADES REVERTER Eduard 2
    MOV BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto 1,5
    MOV ROJAS GIL Jose Joaquin 1
    MOV RUBIO REYES Einer Augusto 1
    MOV VILLELLA Davide 1

    MTS YATES Adam 5
    MTS YATES Simon 4,5
    MTS HAIG Jack 3
    MTS IMPEY Daryl 3
    MTS HAMILTON Lucas 2
    MTS MEZGEC Luka 2
    MTS AFFINI Edoardo 1,5
    MTS CHAVES RUBIO Jhoan Esteban 1,5
    MTS NIEVE ITURRALDE Mikel 1,5

    NTT VALGREN ANDERSEN Michael 3
    NTT BOASSON HAGEN Edvald 2
    NTT NIZZOLO Giacomo 2
    NTT CAMPENAERTS Victor 1,5
    NTT DYBALL Ben 1,5
    NTT POZZOVIVO Domenico 1,5
    NTT WALSCHEID Maximilian 1,5
    NTT BARBERO CUESTA Carlos 1
    NTT GIBBONS Ryan 1
    NTT JANSE VAN RENSBURG Reinardt 1
    NTT KREUZIGER Roman 1
    NTT O’CONNOR Ben 1

    PCT VAN DER POEL Mathieu 5
    PCT QUINTANA ROJAS Nairo Alexander 4,5
    PCT BARGUIL Warren 3
    PCT COQUARD Bryan 3
    PCT DUPONT Timothy 3
    PCT BOUHANNI Nacer 2,5
    PCT PLANCKAERT Baptiste 2,5
    PCT TERPSTRA Niki 2,5
    PCT TURGIS Anthony 2,5
    PCT VISCONTI Giovanni 2,5
    PCT BONIFAZIO Niccolo 2
    PCT CALMEJANE Lilian 2
    PCT MERLIER Tim 2
    PCT PASQUALON Andrea 2
    PCT VAN POPPEL Danny 2
    PCT BOUDAT Thomas 1,5
    PCT DE BONDT Dries 1,5
    PCT RIVERA SERRANO Kevin 1,5
    PCT SBARAGLI Kristian 1,5
    PCT SIMON Julien 1,5
    PCT SLAGTER Tom-Jelte 1,5
    PCT TAMINIAUX Lionel 1,5
    PCT VELASCO Simone 1,5
    PCT ANACONA GOMEZ Winner Andrew 1
    PCT CANOLA Marco 1
    PCT CAPIOT Amaury 1
    PCT CHERKASOV Nicolay 1
    PCT CHERNETSKIY Sergey 1
    PCT DE GENDT Aimé 1
    PCT DEBUSSCHERE Jens 1
    PCT EIKING Odd Christian 1
    PCT GESBERT Elie 1
    PCT GROSU Eduard-Michael 1
    PCT HAVIK Piotr 1
    PCT HIVERT Jonathan 1
    PCT JULES Justin 1
    PCT LAMMERTINK Maurits 1
    PCT LARSEN Niklas 1
    PCT LASTRA MARTINEZ Jonathan 1
    PCT MANZIN Lorrenzo 1
    PCT MEURISSE Xandro 1
    PCT MUÑOZ GIRALDO Daniel Felipe 1
    PCT NOPPE Christophe 1
    PCT PACHER Quentin 1
    PCT TAARAMÄE Rein 1
    PCT VLIEGEN Loïc 1

    SUN MATTHEWS Michael 5
    SUN BENOOT Tiesj 4,5
    SUN HIRSCHI Marc 3
    SUN BOL Cees 2,5
    SUN KELDERMAN Wilco 2,5
    SUN OOMEN Sam 2
    SUN ANDERSEN Søren Kragh 1,5
    SUN HAMILTON Chris 1
    SUN HINDLEY Jay 1

    TBM COLBRELLI Sonny 4
    TBM LANDA MEANA Mikel 4
    TBM TEUNS Dylan 4
    TBM POELS Wout 3,5
    TBM MOHORIC Matej 3
    TBM BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello 2,5
    TBM GARCIA CORTINA Ivan 2
    TBM CARUSO Damiano 1
    TBM PADUN Mark 1
    TBM PERNSTEINER Hermann 1

    TFS MOLLEMA Bauke 4,5
    TFS NIBALI Vincenzo 4,5
    TFS STUYVEN Jasper 3,5
    TFS CICCONE Giulio 3
    TFS PEDERSEN Mads 3
    TFS PORTE Richie 3
    TFS SKUJINS Toms 1,5
    TFS THEUNS Edward 1,5
    TFS BRAMBILLA Gianluca 1

    TJV ROGLIC Primoz 8
    TJV GROENEWEGEN Dylan 5
    TJV DUMOULIN Tom 4,5
    TJV VAN AERT Wout 4,5
    TJV TEUNISSEN Mike 4
    TJV KRUIJSWIJK Steven 3,5
    TJV JANSEN Amund Grøndahl 2,5
    TJV BENNETT George 2
    TJV DE PLUS Laurens 2
    TJV ROOSEN Timo 1,5
    TJV VAN EMDEN Jos 1,5
    TJV TOLHOEK Antwan 1
    TJV VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas 1

    UAD POGACAR Tadej 5,5
    UAD KRISTOFF Alexander 5
    UAD ULISSI Diego 4,5
    UAD GAVIRIA RENDON Fernando 3,5
    UAD PHILIPSEN Jasper 3,5
    UAD COSTA Rui Alberto Faria 3
    UAD FORMOLO Davide 3
    UAD ARU Fabio 2,5
    UAD POLANC Jan 1,5
    UAD CONTI Valerio 1,5
    UAD BJERG Mikkel 1
    UAD DE LA CRUZ MELGAREJO David 1
    UAD DOMBROWSKI Joseph Lloyd 1
    UAD HENAO MONTOYA Sergio Luis 1
    UAD MCNULTY Brandon 1
    UAD RIABUSHENKO Aliaksandr 1

    #521326

    Stand na Tour down Under (CQ 26/01/2020)

    erveedeeee 471
    Rawolf 410
    Homme 408
    hartstikkebedankt 299
    Fondista 296
    john berger 289
    KimJungPoels 282
    Pier Tol 281
    roburger 279
    Gerrit Glomser 253
    Sjonge Jonge 248
    Poeksel 236
    drikkes 224
    jappe666 190
    Mathieu Moller 173
    Reyn 146
    ezra 137
    Koekebakker 136
    Arry1337 126
    rimenno 124
    Wielervolger 115
    rahimns 91
    De Bezemwagen! 61
    Peter Post Forever 38
    Zwartebroekengeletrui 29
    Mithrandir 15

    #521331

    Ik doe mee!

    #521333

    Ik wil ook graag deelnemen

    #521334

    Wil ook wel meedoen.

    #521335

    Ik wil graag meedoen

    #521336

    Ik doe ook graag mee

    #521337

    Ik doe ook graag mee.

    #521338

    Klinkt tof, ik wil graag eens proberen

    #521339

    Wil ook graag mee doen !

    #521340

    count me in

    #521342

    Ik doe ook graag mee!

    #521348

    Yup I’m in!

    #521349

    Hoeveel is het budget? Of staat het er wel en lees ik er over heen

    #521350

    Ik zat ook te kijken, maar dat staat er nog niet in :)

    #521351

    Klopt, dat staat er nog niet in. Ik ben bezig met de prijzen van de renners. Op mijn uiteindelijke lijst baseer ik het budget. Dit zal waarschijnlijk rond 16 december gedeeld worden. Daarna kunnen jullie aan de slag met het samenstellen van een ploeg.

    #521352

    Ik wil dit ook wel proberen! :)

    #521359

    Ik zou ook graag meedoen!

    #521362

    Ik doe zelf ook mee aan deze editie trouwens

    #521382

    Ik wil ook wel mee doen

    #521383

    Homme wil meedoen

    #521393

    Ik doe ook graag mee!

    #521399

    doe graag mee

25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 157)

Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.