De Wielerflits Challenges 2022

|
25 berichten aan het bekijken - 126 tot 150 (van in totaal 228)
  • #766673

    Benieuwd baar je team Lance 😏

    #766701

    Komt goed hoor Arry. Mijn team is onderweg, had al eerder een PB gestuurd naar HB. Maar zijn antwoord daarop gemist. Voor de deadline lever ik in.

    #766721

    O ja sorry erveedeeee, jij had je team al via pb gestuurd

    #766950

    Ik mis nog de volgende, deadline vanavond

    Aardappeljager
    Leon de lijster
    Moosje07
    Michiel Schut

    BlingSagan heeft zich gemeld als back-up, en ik kan zelf een plekje vullen. Zijn er nog mensen die mee willen doen?

    #766951

    Excuses allemaal. Is het ok als ik het mogenochtend invul voor 9.00? Echt gekkenhuis geweest de afgelopen weken

    #766955

    Toch nog een team samengesteld. Succes Teeke

    #767000

    Ben benieuwd of ik Rahimns wat weerstand kan bieden.

    #767023

    Excuus voor de vertraging. Inmiddels aangeleverd.

    #767033

    @aardappeljager: da’s mooi, dat het je nog gelukt is…ben benieuwd naar je team….

    #767083

    Nu hopen dat het ook competatief is. Was flink wat te kiezen bij de oudjes. Ik ben niet voor Primoz gegaan, dat was me een te grote hap uit het budget

    #767235

    1. Spotify Talent Team
    Hapsnurkers vs. Mithrandir

    Hapsnurkers 1A
    POGACAR Tadej SLO19980921 3656
    EVENEPOEL Remco BEL20000125 1325
    HAYTER Ethan GBR19980918 1106
    PIDCOCK Thomas GBR19990730 708
    JAKOBSEN Fabio NED19960831 635
    HIRSCHI Marc SUI19980824 577
    COVI Alessandro ITA19980928 520
    GIRMAY HAILU Biniam ERI20000402 431
    HIGUITA GARCIA Sergio Andres COL19970801 404
    KOOIJ Olav NED20011017 249
    JOHANNESSEN Tobias Halland NOR19990823 237
    BURGAUDEAU Mathieu FRA19981117 225
    SOSA CUERVO Ivan Ramiro COL19971031 211
    AYUSO PESQUERA Juan ESP20020916 178
    HINDLEY Jai AUS19960505 137
    JOHANNESSEN Anders Halland NOR19990823 85
    NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel ECU19970304 77
    PICCOLO Andrea ITA20010323 49
    GALL Felix AUT19980227 40
    LARSEN Niklas DEN19970322 40
    NYS Thibau BEL20021112 37
    BENEDETTI Gabriele ITA20000609 19
    VANDENABEELE Henri BEL20000415 15
    VERRE Alessandro ITA20011117 15
    LAMPERTI Luke USA20021231 9
    PEÑA JIMENEZ Jesus David COL20000508 6
    VERVLOESEM Xandres BEL20000513 5
    UIJTDEBROEKS Cian BEL20030228 0
    GREGOIRE Romain FRA20030121 0
    SVRCEK Martin SVK20030217 0
    HAGENES Per Strand NOR20030710 0

    Mithrandir 1B
    EVENEPOEL Remco BEL20000125 1325
    HAYTER Ethan GBR19980918 1106
    VLASOV Aleksandr RUS19960423 826
    PIDCOCK Thomas GBR19990730 708
    JAKOBSEN Fabio NED19960831 635
    MEEUS Jordi BEL19980701 535
    BISSEGGER Stefan SUI19980913 510
    CHAMPOUSSIN Clément FRA19980529 478
    VANSEVENANT Mauri BEL19990601 438
    MCNULTY Brandon USA19980402 427
    DEWULF Stan BEL19971220 408
    HIGUITA GARCIA Sergio Andres COL19970801 404
    FOSS Tobias Svendsen NOR19970525 351
    VERMEERSCH Florian BEL19990312 311
    VALTER Attila HUN19980612 274
    KOOIJ Olav NED20011017 249
    KRON Andreas Lorentz DEN19980601 242
    JOHANNESSEN Tobias Halland NOR19990823 237
    BJERG Mikkel DEN19981103 200
    BARONCINI Filippo ITA20000826 184
    LEKNESSUND Andreas NOR19990521 184
    AYUSO PESQUERA Juan ESP20020916 178
    EEKHOFF Nils NED19980123 171
    SCHMID Mauro SUI19991204 156
    HINDLEY Jai AUS19960505 137
    JOHANNESSEN Anders Halland NOR19990823 85
    NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel ECU19970304 77
    KÄMNA Lennard GER19960909 53
    VERMAERKE Kevin USA20001016 34
    BARTA William USA19960104 30
    VERNON Ethan GBR20000826 26

    2. Starkey Golden Oldies Team
    Teeke_de_Kapper vs. aardappeljager

    Teeke_de_Kapper 2A
    ROGLIC Primoz SLO19891029 2803
    TRENTIN Matteo ITA19890802 914
    DEMARE Arnaud FRA19910826 836
    MATTHEWS Michael AUS19900926 816
    VIVIANI Elia ITA19890207 687
    KRISTOFF Alexander NOR19870705 579
    BENNETT Sam IRL19901016 566
    NIBALI Vincenzo ITA19841114 478
    BOUHANNI Nacer FRA19900725 442
    CAMPENAERTS Victor BEL19911028 378
    VANMARCKE Sep BEL19880728 377
    DENNIS Rohan AUS19900528 367
    DUMOULIN Tom NED19901111 307
    ABERASTURI IZAGA Jon ESP19890328 298
    PINOT Thibaut FRA19900529 207
    CIMOLAI Davide ITA19890813 188
    ZAKARIN Ilnur RUS19890915 175
    BEVIN Patrick NZL19910215 145
    BATTAGLIN Enrico ITA19891117 114
    TERPSTRA Niki NED19840518 68
    FROOME Chris GBR19850520 44
    DOWSETT Alex GBR19881003 43
    ARCHBOLD Shane NZL19890202 41
    EDET Nicolas FRA19871202 38
    MODOLO Sacha ITA19870619 25
    PETIT Adrien FRA19900926 25
    HAGEN Carl Fredrik NOR19910926 21
    VAN KESSEL Corné NED19910807 17

    aardappeljager 2B
    BARDET Romain FRA19901109 839
    DEMARE Arnaud FRA19910826 836
    MATTHEWS Michael AUS19900926 816
    SAGAN Peter SVK19900126 816
    LAMPAERT Yves BEL19910410 739
    KELDERMAN Wilco NED19910325 708
    CATTANEO Mattia ITA19901025 687
    CHAVES RUBIO Jhoan Esteban COL19900117 651
    BARGUIL Warren FRA19911028 577
    BENNETT Sam IRL19901016 566
    DE LA CRUZ MELGAREJO David ESP19890506 461
    CAMPENAERTS Victor BEL19911028 378
    DENNIS Rohan AUS19900528 367
    NAESEN Oliver BEL19900916 324
    ABERASTURI IZAGA Jon ESP19890328 298
    ARNDT Nikias GER19911118 295
    MOLARD Rudy FRA19890917 265
    FRAILE MATARRANZ Omar ESP19900717 221
    PINOT Thibaut FRA19900529 207
    HIRT Jan CZE19910121 158
    FELLINE Fabio ITA19900329 149
    BEVIN Patrick NZL19910215 145
    RUBIO HERNANDEZ Diego ESP19910613 106
    DEBUSSCHERE Jens BEL19890828 99
    ZAKHAROV Artyom KAZ19911027 65
    KEUKELEIRE Jens BEL19881123 51
    KRIEGER Alexander GER19911128 51
    ROWE Luke GBR19900310 45
    THWAITES Scott GBR19900212 30
    PETIT Adrien FRA19900926 25
    HAGEN Carl Fredrik NOR19910926 21

    3. Porsche Top of Career Team
    Silent Hill vs. Ab Normaal

    Silent Hill 3A
    ALAPHILIPPE Julian FRA19920611 1874
    VAN DER POEL Mathieu NED19950119 1523
    HAIG Jack AUS19930906 767
    COSNEFROY BenoĂźt FRA19951017 710
    PEDERSEN Mads DEN19951218 589
    MOSCON Gianni ITA19940420 569
    LOPEZ MORENO Miguel Angel COL19940204 563
    TEUNS Dylan BEL19920301 521
    EWAN Caleb AUS19940711 482
    COQUARD Bryan FRA19920425 449
    TEUNISSEN Mike NED19920825 445
    CICCONE Giulio ITA19941220 343
    GROENEWEGEN Dylan NED19930621 287
    GEOGHEGAN HART Tao GBR19950330 210
    ANDERSEN SĂžren Kragh DEN19940810 203
    BUCHMANN Emanuel GER19921118 190
    HARPER Chris AUS19941123 181
    CALMEJANE Lilian FRA19921206 170
    VINE Jay AUS19951116 168
    HAMILTON Chris AUS19950518 153
    VENTURINI Clément FRA19931016 121
    BARBIER Rudy FRA19921218 83
    DOULL Owain GBR19930502 78
    MOSCA Jacopo ITA19930829 68
    RIABUSHENKO Aliaksandr BLR19951012 63
    GOUGEARD Alexis FRA19930305 49
    JUNGELS Bob LUX19920922 42
    ÖRKEN Ahmet TUR19930312 36
    PETERS Nans FRA19940312 30
    CAICEDO CEPEDA Jonathan Klever ECU19930428 20
    STROKAU Vasili BLR19951009 13

    Ab Normaal 3B
    CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio ECU19930529 1345
    ACKERMANN Pascal GER19940117 758
    COSNEFROY BenoĂźt FRA19951017 710
    MASNADA Fausto ITA19931106 639
    POLITT Nils GER19940306 630
    PEDERSEN Mads DEN19951218 589
    MOSCON Gianni ITA19940420 569
    LOPEZ MORENO Miguel Angel COL19940204 563
    EWAN Caleb AUS19940711 482
    BALLERINI Davide ITA19940921 431
    ALLEGAERT Piet BEL19950120 374
    CICCONE Giulio ITA19941220 343
    GROSSSCHARTNER Felix AUT19931223 306
    VENDRAME Andrea ITA19940720 304
    CAPIOT Amaury BEL19930625 299
    SOLER GIMENEZ Marc ESP19931122 297
    GROENEWEGEN Dylan NED19930621 287
    BETTIOL Alberto ITA19931029 257
    GARCIA CORTINA Ivan ESP19951120 247
    SARREAU Marc FRA19930610 236
    MOLANO BENAVIDES Juan Sebastian COL19941104 213
    GEOGHEGAN HART Tao GBR19950330 210
    ANDERSEN SĂžren Kragh DEN19940810 203
    BUCHMANN Emanuel GER19921118 190
    KNOX James GBR19951104 137
    CONTI Valerio ITA19930330 116
    VLIEGEN LoĂŻc BEL19931220 64
    JANSEN Amund GrĂžndahl NOR19940211 46
    MÜHLBERGER Gregor AUT19940404 45
    JUNGELS Bob LUX19920922 42
    DE PLUS Laurens BEL19950904 34

    4. McDonald’s Global Team
    Arry1338 vs. erveedeeee

    Arry1338 4A
    ASGREEN Kasper DEN19950208 1136
    VLASOV Aleksandr RUS19960423 826
    SAGAN Peter SVK19900126 816
    PIDCOCK Thomas GBR19990730 708
    HIRSCHI Marc SUI19980824 577
    MOSCON Gianni ITA19940420 569
    BENNETT Sam IRL19901016 566
    LOPEZ MORENO Miguel Angel COL19940204 563
    LANDA MEANA Mikel ESP19891213 533
    EWAN Caleb AUS19940711 482
    HOELGAARD Markus NOR19941004 444
    GIRMAY HAILU Biniam ERI20000402 431
    BENNETT George NZL19900407 320
    VERMEERSCH Florian BEL19990312 311
    DUMOULIN Tom NED19901111 307
    SIMMONS Quinn USA20010508 288
    VALTER Attila HUN19980612 274
    GUERREIRO Ruben Antonio Almeida POR19940706 236
    PINOT Thibaut FRA19900529 207
    MEINTJES Louis RSA19920221 201
    HOULE Hugo CAN19900927 185
    CERNY Josef CZE19930511 184
    GONZALEZ RIVERA Abner PUR20001009 182
    RUTSCH Jonas GER19980124 149
    NEILANDS Krists LAT19940818 129
    EINHORN Itamar ISR19970920 79
    NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel ECU19970304 77
    AMADOR BIKKAZAKOVA Andrey CRC19860829 71
    GIDICH Yevgeniy KAZ19960519 60
    HÄNNINEN Jaakko FIN19970416 47
    JUNGELS Bob LUX19920922 42

    erveedeeee 4B
    ROGLIC Primoz SLO19891029 2803
    SAGAN Peter SVK19900126 816
    KRISTOFF Alexander NOR19870705 579
    BENNETT Sam IRL19901016 566
    LOPEZ MORENO Miguel Angel COL19940204 563
    BISSEGGER Stefan SUI19980913 510
    CARTHY Hugh GBR19940709 478
    CICCONE Giulio ITA19941220 343
    SIVAKOV Pavel RUS19970711 330
    BENNETT George NZL19900407 320
    SKUJINS Toms LAT19910615 309
    SOLER GIMENEZ Marc ESP19931122 297
    SIMMONS Quinn USA20010508 288
    GROENEWEGEN Dylan NED19930621 287
    KUDUS Merhawi Gebremedhin ERI19940123 281
    VALTER Attila HUN19980612 274
    ANIOLKOWSKI Stanislaw POL19970120 269
    GUERREIRO Ruben Antonio Almeida POR19940706 236
    PINOT Thibaut FRA19900529 207
    ANDERSEN SĂžren Kragh DEN19940810 203
    HINDLEY Jai AUS19960505 137
    PERNSTEINER Hermann AUT19900807 124
    ZEITS Andrey KAZ19861214 115
    EINHORN Itamar ISR19970920 79
    NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel ECU19970304 77
    GRMAY Tsgabu Gebremaryam ETH19910825 75
    RIABUSHENKO Aliaksandr BLR19951012 63
    DUCHESNE Antoine CAN19910912 53
    KÄMNA Lennard GER19960909 53
    JUNGELS Bob LUX19920922 42
    DE PLUS Laurens BEL19950904 34

    5. Airbus Europe Team
    ivo001 vs. rahimns

    Ivo001 5A
    ROGLIC Primoz SLO19891029 2803
    ALAPHILIPPE Julian FRA19920611 1874
    PIDCOCK Thomas GBR19990730 708
    JAKOBSEN Fabio NED19960831 635
    BENNETT Sam IRL19901016 566
    CORT NIELSEN Magnus DEN19930116 565
    LANDA MEANA Mikel ESP19891213 533
    CARTHY Hugh GBR19940709 478
    CICCONE Giulio ITA19941220 343
    PADUN Mark UKR19960706 314
    GROENEWEGEN Dylan NED19930621 287
    BETTIOL Alberto ITA19931029 257
    KRON Andreas Lorentz DEN19980601 242
    PINOT Thibaut FRA19900529 207
    BUCHMANN Emanuel GER19921118 190
    CERNY Josef CZE19930511 184
    GOGL Michael AUT19931104 183
    AYUSO PESQUERA Juan ESP20020916 178
    VAN WILDER Ilan BEL20000514 137
    RIABUSHENKO Aliaksandr BLR19951012 63
    KÄMNA Lennard GER19960909 53
    JANSEN Amund GrĂžndahl NOR19940211 46
    JUNGELS Bob LUX19920922 42
    DE PLUS Laurens BEL19950904 34
    HEALY Ben IRL20000911 33
    GRADEK Kamil POL19900917 17
    PAJUR Markus EST20000923 12
    OLIVEIRA Ivo Emanuel Alves POR19960905 5
    REPA Vojtech CZE20000814 0
    MALECKI Kamil POL19960102 0
    FERNANDES Luis Filipe Silva POR19871202 0

    Rahimns 5B
    ROGLIC Primoz SLO19891029 2803
    VAN AERT Wout BEL19940915 2780
    EVENEPOEL Remco BEL20000125 1325
    PIDCOCK Thomas GBR19990730 708
    CAVAGNA RĂ©mi FRA19950810 456
    LATOUR Pierre FRA19931012 442
    PADUN Mark UKR19960706 314
    DUMOULIN Tom NED19901111 307
    GROENEWEGEN Dylan NED19930621 287
    VALTER Attila HUN19980612 274
    GARCIA CORTINA Ivan ESP19951120 247
    ANDERSEN SĂžren Kragh DEN19940810 203
    AYUSO PESQUERA Juan ESP20020916 178
    WAERENSKJOLD SĂžren NOR20000312 112
    COLNAGHI Luca ITA19990114 81
    HESSMANN Michel GER20010406 57
    PEAK Barnabas HUN19981129 51
    PICCOLO Andrea ITA20010323 49
    JANSEN Amund GrĂžndahl NOR19940211 46
    FROOME Chris GBR19850520 44
    JUNGELS Bob LUX19920922 42
    GALL Felix AUT19980227 40
    BÖGLI Jonathan SUI20000912 34
    HEALY Ben IRL20000911 33
    BRENNER Marco GER20020827 31
    BASKA Erik SVK19940112 31
    LUND ANDRESEN Tobias DEN20020820 13
    KOSTANSKI Mateusz POL19990503 4
    RYAN Archie IRL20011116 0

    6. Toyota Rest of the World Team
    lo squalo dello Stretto vs. Gerrit Glomser

    Lo Squalo dello Stretto 6A
    BERNAL GOMEZ Egan Arley COL19970113 1736
    CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio ECU19930529 1345
    VLASOV Aleksandr RUS19960423 826
    MATTHEWS Michael AUS19900926 816
    LUTSENKO Alexey KAZ19920907 803
    LOPEZ MORENO Miguel Angel COL19940204 563
    EWAN Caleb AUS19940711 482
    GIRMAY HAILU Biniam ERI20000402 431
    MCNULTY Brandon USA19980402 427
    HIGUITA GARCIA Sergio Andres COL19970801 404
    HAMILTON Lucas AUS19960212 386
    DENNIS Rohan AUS19900528 367
    SIVAKOV Pavel RUS19970711 330
    MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe COL19960425 311
    SOSA CUERVO Ivan Ramiro COL19971031 211
    JORGENSON Matteo USA19990701 202
    RUBIO REYES Einer Augusto COL19980222 186
    STANNARD Robert AUS19980916 168
    HINDLEY Jai AUS19960505 137
    PRONSKIY Vadim KAZ19980604 112
    SMITH Dion NZL19930303 111
    PLAPP Lucas AUS20001225 97
    OSORIO CARVAJAL Alejandro COL19980528 90
    UMBA LOPEZ Abner Santiago COL20021120 84
    EINHORN Itamar ISR19970920 79
    NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel ECU19970304 77
    AMADOR BIKKAZAKOVA Andrey CRC19860829 71
    GROVES Kaden AUS19981223 67
    DRIZNERS Jarrad AUS19990531 21
    CAICEDO CEPEDA Jonathan Klever ECU19930428 20
    RANGEL COSTA Vinicius BRA20010526 8

    Gerrit Glomser 6B
    BERNAL GOMEZ Egan Arley COL19970113 1736
    VLASOV Aleksandr RUS19960423 826
    MATTHEWS Michael AUS19900926 816
    LUTSENKO Alexey KAZ19920907 803
    QUINTANA ROJAS Nairo Alexander COL19900204 758
    POWLESS Neilson USA19960903 636
    LOPEZ MORENO Miguel Angel COL19940204 563
    KUSS Sepp USA19940913 510
    EWAN Caleb AUS19940711 482
    GIRMAY HAILU Biniam ERI20000402 431
    HAMILTON Lucas AUS19960212 386
    DENNIS Rohan AUS19900528 367
    GAVIRIA RENDON Fernando COL19940819 350
    BENNETT George NZL19900407 320
    SIMMONS Quinn USA20010508 288
    KUDUS Merhawi Gebremedhin ERI19940123 281
    SOSA CUERVO Ivan Ramiro COL19971031 211
    FISHER-BLACK Finn NZL20011221 191
    VINE Jay AUS19951116 168
    BEVIN Patrick NZL19910215 145
    HINDLEY Jai AUS19960505 137
    TESFATSION Natnael Ocbit ERI19990523 115
    FEDOROV Yevgeniy KAZ20000216 110
    QUINN Sean USA20000510 93
    EINHORN Itamar ISR19970920 79
    STEWART Campbell NZL19980512 72
    STRONG Corbin NZL20000430 37
    DRIZNERS Jarrad AUS19990531 21
    SHEFFIELD Magnus USA20020419 19
    PIRA PARADA Yesid Albeiro COL19990628 17
    RANGEL COSTA Vinicius BRA20010526 8

    7. Mercadona-Coop Mediterranean Team
    Sies vs. King Kelly

    Sies 7A
    ALMEIDA Joao Pedro Gonçalves POR19980805 1650
    MAS NICOLAU Enric ESP19950107 1095
    ULISSI Diego ITA19890715 861
    ARANBURU DEBA Alexander ESP19950919 581
    MOSCON Gianni ITA19940420 569
    LANDA MEANA Mikel ESP19891213 533
    COVI Alessandro ITA19980928 520
    SERRANO RODRIGUEZ Gonzalo ESP19940817 463
    DE LA CRUZ MELGAREJO David ESP19890506 461
    OLIVEIRA Nelson Filipe Santos Simoes POR19890306 391
    AFFINI Edoardo ITA19960624 362
    CICCONE Giulio ITA19941220 343
    BAGIOLI Andrea ITA19990323 314
    SOLER GIMENEZ Marc ESP19931122 297
    SOBRERO Matteo ITA19970514 286
    BETTIOL Alberto ITA19931029 257
    GARCIA CORTINA Ivan ESP19951120 247
    MOSCHETTI Matteo ITA19960814 242
    FIORELLI Filippo ITA19941119 215
    IZAGIRRE INSAUSTI Gorka ESP19871007 214
    OLIVEIRA Rui Filipe Alves POR19960905 180
    AYUSO PESQUERA Juan ESP20020916 178
    PARRA CUERDA Jose Felix ESP19970116 171
    CARRETERO MILLAN Hector ESP19950528 135
    MARECZKO Jakub ITA19940430 130
    BATTAGLIN Enrico ITA19891117 114
    KONYCHEV Alexander ITA19980725 79
    GALVAN FERNANDEZ Francisco ESP19971201 70
    WACKERMANN Luca ITA19920313 28

    King Kelly 7B
    ALMEIDA Joao Pedro Gonçalves POR19980805 1650
    MAS NICOLAU Enric ESP19950107 1095
    NIZZOLO Giacomo ITA19890130 988
    TRENTIN Matteo ITA19890802 914
    GANNA Filippo ITA19960725 787
    COVI Alessandro ITA19980928 520
    ROTA Lorenzo ITA19950523 470
    FORTUNATO Lorenzo ITA19960509 394
    MOZZATO Luca ITA19980215 380
    DAINESE Alberto ITA19980325 352
    CICCONE Giulio ITA19941220 343
    BAGIOLI Andrea ITA19990323 314
    RODRIGUEZ CANO Carlos ESP20010202 312
    ADRIA OLIVERAS Roger ESP19980418 310
    BATTISTELLA Samuele ITA19981114 301
    ALBANESE Vincenzo ITA19961112 267
    BETTIOL Alberto ITA19931029 257
    MARTIN SANZ Gotzon ESP19960215 210
    BARONCINI Filippo ITA20000826 184
    OLIVEIRA Rui Filipe Alves POR19960905 180
    AYUSO PESQUERA Juan ESP20020916 178
    ROMO OLIVER Javier ESP19990106 156
    LOPEZ PEREZ Juan Pedro ESP19970731 146
    TIBERI Antonio ITA20010624 111
    COLLEONI Kevin ITA19991111 109
    PETRUCCI Mattia ITA20000411 39
    GERMANI Lorenzo ITA20020303 20
    FERNANDES Fabio Andre Lopes POR20020718 4
    PIGANZOLI Davide ITA20020708 3
    BARBOSA Diogo Garcez POR20000613 1
    COBO CAYON Ivan ESP20000102 0

    8. ING Benelux Team
    hartstikkebedankt vs. ben_pronk

    hartstikkebedankt 8A
    VAN AERT Wout BEL19940915 2780
    PHILIPSEN Jasper BEL19980302 1346
    EVENEPOEL Remco BEL20000125 1325
    JAKOBSEN Fabio NED19960831 635
    MEEUS Jordi BEL19980701 535
    TEUNISSEN Mike NED19920825 445
    VANSEVENANT Mauri BEL19990601 438
    NAESEN Oliver BEL19900916 324
    VERMEERSCH Florian BEL19990312 311
    DUMOULIN Tom NED19901111 307
    GROENEWEGEN Dylan NED19930621 287
    BOL Cees NED19950727 253
    KOOIJ Olav NED20011017 249
    VAN DIJKE Mick NED20000315 202
    HERMANS Quinten BEL19950729 186
    GENIETS KĂ©vin LUX19970109 185
    ARENSMAN Thymen NED19991204 178
    EEKHOFF Nils NED19980123 171
    VAN MOER Brent BEL19980112 169
    VAN WILDER Ilan BEL20000514 137
    THIJSSEN Gerben BEL19980621 122
    VAN DEN BOSSCHE Fabio BEL20000921 112
    DEKKER David NED19980202 109
    VLIEGEN LoĂŻc BEL19931220 64
    KEUKELEIRE Jens BEL19881123 51
    JUNGELS Bob LUX19920922 42
    DE PLUS Laurens BEL19950904 34
    UIJTDEBROEKS Cian BEL20030228 0
    VAN KEIRSBULCK Guillaume BEL19910214 0
    VADER Milan NED19960218 0
    PRIES Cedric LUX20001025 0

    ben_pronk 8B
    VAN AERT Wout BEL19940915 2780
    VAN DER POEL Mathieu NED19950119 1523
    EVENEPOEL Remco BEL20000125 1325
    DEWULF Stan BEL19971220 408
    MARIT Arne BEL19990121 356
    VERMEERSCH Florian BEL19990312 311
    DUMOULIN Tom NED19901111 307
    GROENEWEGEN Dylan NED19930621 287
    EENKHOORN Pascal NED19970208 285
    HERREGODTS Rune BEL19980727 271
    BOL Cees NED19950727 253
    KOOIJ Olav NED20011017 249
    OOMEN Sam NED19950815 240
    DE GENDT Aimé BEL19940617 217
    VAN DIJKE Mick NED20000315 202
    GENIETS KĂ©vin LUX19970109 185
    VAN DEN BERG Marijn NED19990719 172
    EEKHOFF Nils NED19980123 171
    VAN MOER Brent BEL19980112 169
    TOLHOEK Antwan NED19940429 168
    VAN WILDER Ilan BEL20000514 137
    BAX Sjoerd NED19960106 134
    VAN GILS Maxim BEL19991125 133
    THIJSSEN Gerben BEL19980621 122
    VAN DEN BOSSCHE Fabio BEL20000921 112
    DEKKER David NED19980202 109
    LEEMREIZE Gijs NED19991023 95
    VAN TRICHT Stan BEL19990920 94
    RIES Michel LUX19980311 82
    DE LIE Arnaud BEL20020316 57
    JUNGELS Bob LUX19920922 42

    9. Siemens Alps Team
    Chris85 vs. hofsje

    Chris85 9A
    POGACAR Tadej SLO19980921 3656
    ROGLIC Primoz SLO19891029 2803
    ALAPHILIPPE Julian FRA19920611 1874
    BISSEGGER Stefan SUI19980913 510
    STEIMLE Jannik GER19960404 213
    PINOT Thibaut FRA19900529 207
    BUCHMANN Emanuel GER19921118 190
    PACHER Quentin FRA19920106 189
    RUTSCH Jonas GER19980124 149
    BADILATTI Matteo SUI19920730 141
    PERNSTEINER Hermann AUT19900807 124
    VENTURINI Clément FRA19931016 121
    HEIDUK Kim GER20000303 90
    ROLLAND Pierre FRA19861010 84
    BRUNEL Alexys FRA19981010 79
    JACOBS Johan SUI19970301 73
    BRÄNDLE Matthias AUT19891207 67
    BALLERSTEDT Maurice GER20010116 66
    KÄMNA Lennard GER19960909 53
    KANTER Max GER19971022 49
    MÜHLBERGER Gregor AUT19940404 45
    LAPEIRA Paul FRA20000225 36
    TOUMIRE Hugo FRA20011005 35
    BRENNER Marco GER20020827 31
    PETERS Nans FRA19940312 30
    PETIT Adrien FRA19900926 25
    BIDARD François FRA19920319 20
    GENIEZ Alexandre FRA19880416 19
    DELACROIX Théo FRA19990221 10
    STORK Florian GER19970427 6
    LÜHRS Luis-Joe GER20030120 0

    hofsje 9B
    POGACAR Tadej SLO19980921 3656
    ROGLIC Primoz SLO19891029 2803
    SCHACHMANN Maximilian GER19940109 981
    KONRAD Patrick AUT19911013 614
    MÄDER Gino SUI19970104 572
    GROSSSCHARTNER Felix AUT19931223 306
    SARREAU Marc FRA19930610 236
    PINOT Thibaut FRA19900529 207
    BUCHMANN Emanuel GER19921118 190
    PACHER Quentin FRA19920106 189
    SCHMID Mauro SUI19991204 156
    BADILATTI Matteo SUI19920730 141
    MANZIN Lorrenzo FRA19940726 132
    PELLAUD Simon SUI19921106 110
    GUERNALEC Thibault FRA19970731 109
    BARBIER Rudy FRA19921218 83
    BRUNEL Alexys FRA19981010 79
    PENHOËT Paul FRA20011228 59
    KÄMNA Lennard GER19960909 53
    MORIN Emmanuel FRA19950313 53
    GOUGEARD Alexis FRA19930305 49
    GUGLIELMI Simon FRA19970701 47
    EDET Nicolas FRA19871202 38
    LAPEIRA Paul FRA20000225 36
    TOUMIRE Hugo FRA20011005 35
    BALMER Alexandre SUI20000504 34
    BRENNER Marco GER20020827 31
    STÜSSI Colin SUI19930604 1
    GREGOIRE Romain FRA20030121 0
    LE HUITOUZE Eddy FRA20030403 0
    MARTINEZ Lenny FRA20030711 0

    10. Vodafone Angelsaxian Team
    Moosje07 vs. Malathion

    Moosje07 10A
    HAYTER Ethan GBR19980918 1106
    YATES Simon GBR19920807 949
    MATTHEWS Michael AUS19900926 816
    THOMAS Geraint GBR19860525 808
    HAIG Jack AUS19930906 767
    PIDCOCK Thomas GBR19990730 708
    BENNETT Sam IRL19901016 566
    KUSS Sepp USA19940913 510
    EWAN Caleb AUS19940711 482
    STORER Michael AUS19970228 475
    MCNULTY Brandon USA19980402 427
    GIBBONS Ryan RSA19940813 389
    HAMILTON Lucas AUS19960212 386
    DENNIS Rohan AUS19900528 367
    SIMMONS Quinn USA20010508 288
    GEOGHEGAN HART Tao GBR19950330 210
    TULETT Ben GBR20010826 207
    JORGENSON Matteo USA19990701 202
    WILLIAMS Stephen GBR19960609 198
    WALLS Matthew GBR19980420 185
    CARR Simon GBR19980829 168
    STANNARD Robert AUS19980916 168
    HINDLEY Jai AUS19960505 137
    PLAPP Lucas AUS20001225 97
    PITHIE Laurence NZL20020717 96
    DOULL Owain GBR19930502 78
    GROVES Kaden AUS19981223 67
    ASKEY Lewis GBR20010504 64
    SHEFFIELD Magnus USA20020419 19
    HABIMANA Jean Eric RWA20010000 18
    DE VOS Adam CAN19931021 10

    Malathion 10B
    WOODS Michael CAN19861012 1275
    HAYTER Ethan GBR19980918 1106
    YATES Simon GBR19920807 949
    MATTHEWS Michael AUS19900926 816
    HAIG Jack AUS19930906 767
    PIDCOCK Thomas GBR19990730 708
    BENNETT Sam IRL19901016 566
    KUSS Sepp USA19940913 510
    EWAN Caleb AUS19940711 482
    STORER Michael AUS19970228 475
    MCNULTY Brandon USA19980402 427
    HAMILTON Lucas AUS19960212 386
    SIMMONS Quinn USA20010508 288
    STEWART Jake GBR19991002 264
    GEOGHEGAN HART Tao GBR19950330 210
    JORGENSON Matteo USA19990701 202
    MEINTJES Louis RSA19920221 201
    WALLS Matthew GBR19980420 185
    CARR Simon GBR19980829 168
    STANNARD Robert AUS19980916 168
    VINE Jay AUS19951116 168
    HINDLEY Jai AUS19960505 137
    PLAPP Lucas AUS20001225 97
    QUINN Sean USA20000510 93
    DOULL Owain GBR19930502 78
    STEWART Campbell NZL19980512 72
    GROVES Kaden AUS19981223 67
    FROOME Chris GBR19850520 44
    HEALY Ben IRL20000911 33
    SHEFFIELD Magnus USA20020419 19
    ARERUYA Joseph RWA19960000 8

    11. Air Liquide Francophile Team <<NIEUW>>
    WCEendT vs. Melvinbraam

    WcEendT 11A
    VAN AERT Wout BEL19940915 2780
    ALAPHILIPPE Julian FRA19920611 1874
    DEMARE Arnaud FRA19910826 836
    COSNEFROY BenoĂźt FRA19951017 710
    BARGUIL Warren FRA19911028 577
    TEUNS Dylan BEL19920301 521
    CAVAGNA RĂ©mi FRA19950810 456
    BOUHANNI Nacer FRA19900725 442
    VANSEVENANT Mauri BEL19990601 438
    CAMPENAERTS Victor BEL19911028 378
    NAESEN Oliver BEL19900916 324
    PINOT Thibaut FRA19900529 207
    TOUZE Damien FRA19960707 174
    CALMEJANE Lilian FRA19921206 170
    SCHMID Mauro SUI19991204 156
    DILLIER Silvan SUI19900803 148
    ZINGLE Axel FRA19981218 138
    THIJSSEN Gerben BEL19980621 122
    VENTURINI Clément FRA19931016 121
    ROLLAND Pierre FRA19861010 84
    GALLOPIN Tony FRA19880524 83
    BRUNEL Alexys FRA19981010 79
    KIRSCH Alex LUX19920612 62
    DE LIE Arnaud BEL20020316 57
    JUNGELS Bob LUX19920922 42
    DE VOS Adam CAN19931021 10
    DUJARDIN Sandy FRA19970529 3
    CHEYNE Jordan CAN19911002 2
    STÜSSI Colin SUI19930604 1
    UIJTDEBROEKS Cian BEL20030228 0
    GREGOIRE Romain FRA20030121 0

    Melvin Braam 11B
    ALAPHILIPPE Julian FRA19920611 1874
    EVENEPOEL Remco BEL20000125 1325
    GAUDU David FRA19961010 1288
    SENECHAL Florian FRA19930710 791
    COSNEFROY BenoĂźt FRA19951017 710
    MEEUS Jordi BEL19980701 535
    BISSEGGER Stefan SUI19980913 510
    HOFSTETTER Hugo FRA19940213 508
    CHAMPOUSSIN Clément FRA19980529 478
    CAVAGNA RĂ©mi FRA19950810 456
    DEWULF Stan BEL19971220 408
    VANHOUCKE Harm BEL19970617 265
    RENARD Alexis FRA19990601 231
    PINOT Thibaut FRA19900529 207
    GENIETS KĂ©vin LUX19970109 185
    SCHMID Mauro SUI19991204 156
    VAN WILDER Ilan BEL20000514 137
    VAN GILS Maxim BEL19991125 133
    COTE Pier-André CAN19970424 122
    VENTURINI Clément FRA19931016 121
    BOUDAT Thomas FRA19940224 106
    GALLOPIN Tony FRA19880524 83
    JACOBS Johan SUI19970301 73
    ZUKOWSKY Nickolas CAN19980603 70
    GUGLIELMI Simon FRA19970701 47
    WEEMAES Sasha BEL19980209 45
    JUNGELS Bob LUX19920922 42
    UIJTDEBROEKS Cian BEL20030228 0
    GREGOIRE Romain FRA20030121 0
    MARTINEZ Lenny FRA20030711 0
    SEGAERT Alec BEL20030116 0

    12. UCI United Team
    BlingSagan vs. Kokkie1975

    Wacht nog op het team van BlingSagan

    13. World Bank Retain Talent Team <<NIEUW>>
    kartje vs. jefgodfather

    Kartje 13A
    YATES Adam GBR19920807 1414
    EVENEPOEL Remco BEL20000125 1325
    MERLIER Tim BEL19921030 1140
    MAS NICOLAU Enric ESP19950107 1095
    MATTHEWS Michael AUS19900926 816
    PIDCOCK Thomas GBR19990730 708
    WELLENS Tim BEL19910510 615
    VANSEVENANT Mauri BEL19990601 438
    HAMILTON Lucas AUS19960212 386
    DUMOULIN Tom NED19901111 307
    SIMMONS Quinn USA20010508 288
    HERREGODTS Rune BEL19980727 271
    GARCIA CORTINA Ivan ESP19951120 247
    RICKAERT Jonas BEL19940207 212
    GEOGHEGAN HART Tao GBR19950330 210
    PINOT Thibaut FRA19900529 207
    VAN DIJKE Mick NED20000315 202
    BUCHMANN Emanuel GER19921118 190
    EEKHOFF Nils NED19980123 171
    VAN MOER Brent BEL19980112 169
    VAN WILDER Ilan BEL20000514 137
    BATTAGLIN Enrico ITA19891117 114
    DEKKER David NED19980202 109
    DECLERCQ Tim BEL19890321 72
    DE LIE Arnaud BEL20020316 57
    MODOLO Sacha ITA19870619 25
    VERVLOESEM Xandres BEL20000513 5
    MEENS Johan BEL19990707 1
    VERMOTE Julien BEL19890726 0
    VAN KEIRSBULCK Guillaume BEL19910214 0
    VADER Milan NED19960218 0

    jefgodfather 13B
    EVENEPOEL Remco BEL20000125 1325
    GAUDU David FRA19961010 1288
    PIDCOCK Thomas GBR19990730 708
    ARANBURU DEBA Alexander ESP19950919 581
    TILLER Rasmus Fossum NOR19960728 493
    CHAMPOUSSIN Clément FRA19980529 478
    SERRANO RODRIGUEZ Gonzalo ESP19940817 463
    VANSEVENANT Mauri BEL19990601 438
    PEDRERO LOPEZ Antonio ESP19911023 345
    GESBERT Elie FRA19950701 330
    LAFAY Victor FRA19960117 328
    VERMEERSCH Florian BEL19990312 311
    DUMOULIN Tom NED19901111 307
    SIMMONS Quinn USA20010508 288
    ALBANESE Vincenzo ITA19961112 267
    PLANCKAERT Baptiste BEL19880928 255
    BOL Cees NED19950727 253
    KOOIJ Olav NED20011017 249
    GARCIA CORTINA Ivan ESP19951120 247
    JOHANNESSEN Tobias Halland NOR19990823 237
    RENARD Alexis FRA19990601 231
    DE GENDT Aimé BEL19940617 217
    PINOT Thibaut FRA19900529 207
    TULETT Ben GBR20010826 207
    VAN DIJKE Mick NED20000315 202
    HERMANS Quinten BEL19950729 186
    RUSSO Clément FRA19950120 153
    VAN WILDER Ilan BEL20000514 137
    THIJSSEN Gerben BEL19980621 122
    EINHORN Itamar ISR19970920 79
    KÄMNA Lennard GER19960909 53

    14. Duolingo Crossnational Team <<NIEUW>>
    Jappe666 vs. Reyn

    Jappe666 14A
    VAN AERT Wout BEL19940915 2780
    ACKERMANN Pascal GER19940117 758
    JAKOBSEN Fabio NED19960831 635
    KRISTOFF Alexander NOR19870705 579
    MÄDER Gino SUI19970104 572
    MOSCON Gianni ITA19940420 569
    BENNETT Sam IRL19901016 566
    CORT NIELSEN Magnus DEN19930116 565
    EWAN Caleb AUS19940711 482
    GIRMAY HAILU Biniam ERI20000402 431
    HIGUITA GARCIA Sergio Andres COL19970801 404
    SKJELMOSE JENSEN Mattias DEN20000926 344
    NAESEN Oliver BEL19900916 324
    GROENEWEGEN Dylan NED19930621 287
    STEWART Jake GBR19991002 264
    SOSA CUERVO Ivan Ramiro COL19971031 211
    ANDERSEN SĂžren Kragh DEN19940810 203
    BARONCINI Filippo ITA20000826 184
    AYUSO PESQUERA Juan ESP20020916 178
    VAN DEN BERG Marijn NED19990719 172
    PLAPP Lucas AUS20001225 97
    GALLOPIN Tony FRA19880524 83
    NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel ECU19970304 77
    ASKEY Lewis GBR20010504 64
    KRIEGER Alexander GER19911128 51
    PICCOLO Andrea ITA20010323 49
    JUNGELS Bob LUX19920922 42
    VANDENABEELE Henri BEL20000415 15
    RANGEL COSTA Vinicius BRA20010526 8
    PEÑA JIMENEZ Jesus David COL20000508 6
    UIJTDEBROEKS Cian BEL20030228 0

    Reyn 14B
    VIVIANI Elia ITA19890207 687
    JAKOBSEN Fabio NED19960831 635
    VAN AVERMAET Greg BEL19850517 589
    KRISTOFF Alexander NOR19870705 579
    BENNETT Sam IRL19901016 566
    LOPEZ MORENO Miguel Angel COL19940204 563
    BENOOT Tiesj BEL19940311 539
    LANDA MEANA Mikel ESP19891213 533
    EWAN Caleb AUS19940711 482
    FUGLSANG Jakob DEN19850322 447
    GIRMAY HAILU Biniam ERI20000402 431
    HIGUITA GARCIA Sergio Andres COL19970801 404
    DENNIS Rohan AUS19900528 367
    GAVIRIA RENDON Fernando COL19940819 350
    CICCONE Giulio ITA19941220 343
    NAESEN Oliver BEL19900916 324
    BAGIOLI Andrea ITA19990323 314
    MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe COL19960425 311
    VENDRAME Andrea ITA19940720 304
    GROENEWEGEN Dylan NED19930621 287
    STEWART Jake GBR19991002 264
    BETTIOL Alberto ITA19931029 257
    KRON Andreas Lorentz DEN19980601 242
    SOSA CUERVO Ivan Ramiro COL19971031 211
    ANDERSEN SĂžren Kragh DEN19940810 203
    BARONCINI Filippo ITA20000826 184
    AYUSO PESQUERA Juan ESP20020916 178
    HINDLEY Jai AUS19960505 137
    KNOX James GBR19951104 137
    PLAPP Lucas AUS20001225 97
    VANDENABEELE Henri BEL20000415 15

    15. Netflix-Ben & Jerry’s Underdog Team
    BrackenRidgeCycling vs. KimJungPoels

    BrackenRidgeCycling 15A
    HAIG Jack AUS19930906 767
    PIDCOCK Thomas GBR19990730 708
    CATTANEO Mattia ITA19901025 687
    MASNADA Fausto ITA19931106 639
    JAKOBSEN Fabio NED19960831 635
    MOSCON Gianni ITA19940420 569
    BENNETT Sam IRL19901016 566
    LOPEZ MORENO Miguel Angel COL19940204 563
    MEEUS Jordi BEL19980701 535
    COVI Alessandro ITA19980928 520
    SCHELLING Ide NED19980206 515
    EWAN Caleb AUS19940711 482
    CHAMPOUSSIN Clément FRA19980529 478
    VANSEVENANT Mauri BEL19990601 438
    BALLERINI Davide ITA19940921 431
    HAMILTON Lucas AUS19960212 386
    MARIT Arne BEL19990121 356
    FOSS Tobias Svendsen NOR19970525 351
    BAGIOLI Andrea ITA19990323 314
    GROENEWEGEN Dylan NED19930621 287
    KOOIJ Olav NED20011017 249
    AYUSO PESQUERA Juan ESP20020916 178
    VAN WILDER Ilan BEL20000514 137
    VACEK Mathias CZE20020612 40
    VERMAERKE Kevin USA20001016 34
    BRENNER Marco GER20020827 31
    VERNON Ethan GBR20000826 26
    VANDENABEELE Henri BEL20000415 15
    VERRE Alessandro ITA20011117 15
    FRETIN Milan BEL20010319 14
    PEÑA JIMENEZ Jesus David COL20000508 6

    KimJungPoels 15B
    PIDCOCK Thomas GBR19990730 708
    JAKOBSEN Fabio NED19960831 635
    PEDERSEN Mads DEN19951218 589
    KRISTOFF Alexander NOR19870705 579
    MOSCON Gianni ITA19940420 569
    BENNETT Sam IRL19901016 566
    LOPEZ MORENO Miguel Angel COL19940204 563
    EWAN Caleb AUS19940711 482
    FUGLSANG Jakob DEN19850322 447
    HIGUITA GARCIA Sergio Andres COL19970801 404
    HAMILTON Lucas AUS19960212 386
    GAVIRIA RENDON Fernando COL19940819 350
    CICCONE Giulio ITA19941220 343
    NAESEN Oliver BEL19900916 324
    BAGIOLI Andrea ITA19990323 314
    PADUN Mark UKR19960706 314
    MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe COL19960425 311
    DUMOULIN Tom NED19901111 307
    SIMMONS Quinn USA20010508 288
    GROENEWEGEN Dylan NED19930621 287
    BETTIOL Alberto ITA19931029 257
    KOOIJ Olav NED20011017 249
    SOSA CUERVO Ivan Ramiro COL19971031 211
    GEOGHEGAN HART Tao GBR19950330 210
    PINOT Thibaut FRA19900529 207
    ANDERSEN SĂžren Kragh DEN19940810 203
    BUCHMANN Emanuel GER19921118 190
    WALLS Matthew GBR19980420 185
    AYUSO PESQUERA Juan ESP20020916 178
    WRIGHT Fred GBR19990613 171
    STANNARD Robert AUS19980916 168

    16. Red Bull Beat the Champions Team <<NIEUW>>
    Pier Tol vs. Sammysosa

    Pier Tol 16A
    GAUDU David FRA19961010 1288
    WOODS Michael CAN19861012 1275
    YATES Simon GBR19920807 949
    MATTHEWS Michael AUS19900926 816
    KRISTOFF Alexander NOR19870705 579
    MOSCON Gianni ITA19940420 569
    CORT NIELSEN Magnus DEN19930116 565
    LOPEZ MORENO Miguel Angel COL19940204 563
    EWAN Caleb AUS19940711 482
    CARTHY Hugh GBR19940709 478
    FUGLSANG Jakob DEN19850322 447
    BOUHANNI Nacer FRA19900725 442
    VANMARCKE Sep BEL19880728 377
    CICCONE Giulio ITA19941220 343
    BATTISTELLA Samuele ITA19981114 301
    GROENEWEGEN Dylan NED19930621 287
    BETTIOL Alberto ITA19931029 257
    SOSA CUERVO Ivan Ramiro COL19971031 211
    PINOT Thibaut FRA19900529 207
    ANDERSEN SĂžren Kragh DEN19940810 203
    VENTURINI Clément FRA19931016 121
    GROSU Eduard-Michael ROU19920904 111
    JUNGELS Bob LUX19920922 42
    STRONG Corbin NZL20000430 37
    MARTINELLI Alessio ITA20010426 22
    VANDENABEELE Henri BEL20000415 15
    STORK Florian GER19970427 6
    JOHANSEN Julius DEN19990913 5
    GREGOIRE Romain FRA20030121 0
    KORETZKY Victor FRA19940826 0
    QUICK Blake NZL20000226 0

    Sammysosa 16B
    GAUDU David FRA19961010 1288
    MAS NICOLAU Enric ESP19950107 1095
    NIZZOLO Giacomo ITA19890130 988
    YATES Simon GBR19920807 949
    DEMARE Arnaud FRA19910826 836
    PARET-PEINTRE Aurélien FRA19960227 617
    LOPEZ MORENO Miguel Angel COL19940204 563
    EWAN Caleb AUS19940711 482
    FUGLSANG Jakob DEN19850322 447
    DAINESE Alberto ITA19980325 352
    DUPONT Timothy BEL19871101 349
    NAESEN Oliver BEL19900916 324
    GROENEWEGEN Dylan NED19930621 287
    STEWART Jake GBR19991002 264
    BETTIOL Alberto ITA19931029 257
    PLANCKAERT Baptiste BEL19880928 255
    SARREAU Marc FRA19930610 236
    SOSA CUERVO Ivan Ramiro COL19971031 211
    PINOT Thibaut FRA19900529 207
    CALMEJANE Lilian FRA19921206 170
    BEVIN Patrick NZL19910215 145
    WAERENSKJOLD SĂžren NOR20000312 112
    SMITH Dion NZL19930303 111
    FEDOROV Yevgeniy KAZ20000216 110
    GALLOPIN Tony FRA19880524 83
    JANSEN Amund GrĂžndahl NOR19940211 46
    MÜHLBERGER Gregor AUT19940404 45
    FROOME Chris GBR19850520 44
    JUNGELS Bob LUX19920922 42
    PETERS Nans FRA19940312 30
    HAGEN Carl Fredrik NOR19910926 21

    17. 999 Games Team
    Lance Beenstrong vs. SvenVDB

    Lance Beenstrong 17A
    EVENEPOEL Remco BEL20000125 1325
    KELDERMAN Wilco NED19910325 708
    PIDCOCK Thomas GBR19990730 708
    VIVIANI Elia ITA19890207 687
    JAKOBSEN Fabio NED19960831 635
    KRISTOFF Alexander NOR19870705 579
    BENNETT Sam IRL19901016 566
    LOPEZ MORENO Miguel Angel COL19940204 563
    LANDA MEANA Mikel ESP19891213 533
    EWAN Caleb AUS19940711 482
    FUGLSANG Jakob DEN19850322 447
    BAGIOLI Andrea ITA19990323 314
    DUMOULIN Tom NED19901111 307
    SIMMONS Quinn USA20010508 288
    GROENEWEGEN Dylan NED19930621 287
    BETTIOL Alberto ITA19931029 257
    BOL Cees NED19950727 253
    KOOIJ Olav NED20011017 249
    KRON Andreas Lorentz DEN19980601 242
    SOSA CUERVO Ivan Ramiro COL19971031 211
    GEOGHEGAN HART Tao GBR19950330 210
    BUCHMANN Emanuel GER19921118 190
    AYUSO PESQUERA Juan ESP20020916 178
    STANNARD Robert AUS19980916 168
    BEVIN Patrick NZL19910215 145
    HINDLEY Jai AUS19960505 137
    VAN WILDER Ilan BEL20000514 137
    NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel ECU19970304 77
    DE LIE Arnaud BEL20020316 57
    JUNGELS Bob LUX19920922 42
    UIJTDEBROEKS Cian BEL20030228 0

    SvenVDB 17B
    EVENEPOEL Remco BEL20000125 1325
    DEMARE Arnaud FRA19910826 836
    HAIG Jack AUS19930906 767
    PIDCOCK Thomas GBR19990730 708
    JAKOBSEN Fabio NED19960831 635
    KRISTOFF Alexander NOR19870705 579
    HIRSCHI Marc SUI19980824 577
    LANDA MEANA Mikel ESP19891213 533
    EWAN Caleb AUS19940711 482
    FUGLSANG Jakob DEN19850322 447
    FOSS Tobias Svendsen NOR19970525 351
    CICCONE Giulio ITA19941220 343
    SIVAKOV Pavel RUS19970711 330
    BAGIOLI Andrea ITA19990323 314
    DUMOULIN Tom NED19901111 307
    GROENEWEGEN Dylan NED19930621 287
    FABBRO Matteo ITA19950410 274
    KRUIJSWIJK Steven NED19870607 253
    KOOIJ Olav NED20011017 249
    GEOGHEGAN HART Tao GBR19950330 210
    PINOT Thibaut FRA19900529 207
    BUCHMANN Emanuel GER19921118 190
    AYUSO PESQUERA Juan ESP20020916 178
    VAN WILDER Ilan BEL20000514 137
    HINDLEY Jai AUS19960505 137
    DEKKER David NED19980202 109
    TERPSTRA Niki NED19840518 68
    FROOME Chris GBR19850520 44
    JUNGELS Bob LUX19920922 42
    HAYTER Leo GBR20010810 33
    BRENNER Marco GER20020827 31

    18. ABC News Team <<NIEUW>>
    Wielervolger vs. Flowtosti

    Wielervolger 18A
    ROGLIC Primoz SLO19891029 2803
    YATES Simon GBR19920807 949
    IZAGIRRE INSAUSTI Ion ESP19890204 760
    WELLENS Tim BEL19910510 615
    LOPEZ MORENO Miguel Angel COL19940204 563
    EWAN Caleb AUS19940711 482
    NIBALI Vincenzo ITA19841114 478
    FUGLSANG Jakob DEN19850322 447
    HIGUITA GARCIA Sergio Andres COL19970801 404
    CICCONE Giulio ITA19941220 343
    STYBAR Zdenek CZE19851211 320
    MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe COL19960425 311
    DUMOULIN Tom NED19901111 307
    THEUNS Edward BEL19910430 302
    GROENEWEGEN Dylan NED19930621 287
    OOMEN Sam NED19950815 240
    GEOGHEGAN HART Tao GBR19950330 210
    PINOT Thibaut FRA19900529 207
    ANDERSEN SĂžren Kragh DEN19940810 203
    BUCHMANN Emanuel GER19921118 190
    ZAKARIN Ilnur RUS19890915 175
    VAN WILDER Ilan BEL20000514 137
    PLAPP Lucas AUS20001225 97
    GROVES Kaden AUS19981223 67
    KÄMNA Lennard GER19960909 53
    JUNGELS Bob LUX19920922 42
    QUINTANA ROJAS Dayer Uberney COL19920810 5
    UIJTDEBROEKS Cian BEL20030228 0
    LÜHRS Luis-Joe GER20030120 0
    SVRCEK Martin SVK20031702 0
    FANCELLU Alessandro ITA20002404 0

    Flowtosti 18B
    BERNAL GOMEZ Egan Arley COL19970113 1736
    ALMEIDA Joao Pedro Gonçalves POR19980805 1650
    CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio ECU19930529 1345
    EVENEPOEL Remco BEL20000125 1325
    PIDCOCK Thomas GBR19990730 708
    MOSCON Gianni ITA19940420 569
    LOPEZ MORENO Miguel Angel COL19940204 563
    CAMPENAERTS Victor BEL19911028 378
    VERMEERSCH Florian BEL19990312 311
    KOOIJ Olav NED20011017 249
    GARCIA CORTINA Ivan ESP19951120 247
    BUCHMANN Emanuel GER19921118 190
    WALLS Matthew GBR19980420 185
    AYUSO PESQUERA Juan ESP20020916 178
    STANNARD Robert AUS19980916 168
    FELLINE Fabio ITA19900329 149
    RUTSCH Jonas GER19980124 149
    HINDLEY Jai AUS19960505 137
    WAERENSKJOLD SĂžren NOR20000312 112
    TIBERI Antonio ITA20010624 111
    QUINN Sean USA20000510 93
    OSORIO CARVAJAL Alejandro COL19980528 90
    UMBA LOPEZ Abner Santiago COL20021120 84
    NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel ECU19970304 77
    KÄMNA Lennard GER19960909 53
    JANSEN Amund GrĂžndahl NOR19940211 46
    YEMANE Dawit Tsegay ERI19980000 37
    DRIZNERS Jarrad AUS19990531 21
    ZAMBANINI Edoardo ITA20010421 21
    INKELAAR Kevin NED19970708 5
    UIJTDEBROEKS Cian BEL20030228 0

    #767236

    Ik heb geprobeerd de teams te posten op pagina 1. Veel teams bevatten Thomas Pittige Kok, daar zal het wel weer aan liggen. A bloody shame is deze website. Ik heb Martin verzocht om de post terug te zetten, heb geen zin om allemaal namen te gaan veranderen.

    #767237

    Overigens wacht ik in Challenge 12 nog op de inzending van BlingSagan die zo aardig is de laatste plek op te vullen.

    Misschien hierbij dan even mijn team, zodat jullie weten dat ik die bijtijds gemaakt heb:

    hartstikkebedankt 8A
    VAN AERT Wout BEL19940915 2780
    PHILIPSEN Jasper BEL19980302 1346
    EVENEPOEL Remco BEL20000125 1325
    JAKOBSEN Fabio NED19960831 635
    MEEUS Jordi BEL19980701 535
    TEUNISSEN Mike NED19920825 445
    VANSEVENANT Mauri BEL19990601 438
    NAESEN Oliver BEL19900916 324
    VERMEERSCH Florian BEL19990312 311
    DUMOULIN Tom NED19901111 307
    GROENEWEGEN Dylan NED19930621 287
    BOL Cees NED19950727 253
    KOOIJ Olav NED20011017 249
    VAN DIJKE Mick NED20000315 202
    HERMANS Quinten BEL19950729 186
    GENIETS KĂ©vin LUX19970109 185
    ARENSMAN Thymen NED19991204 178
    EEKHOFF Nils NED19980123 171
    VAN MOER Brent BEL19980112 169
    VAN WILDER Ilan BEL20000514 137
    THIJSSEN Gerben BEL19980621 122
    VAN DEN BOSSCHE Fabio BEL20000921 112
    DEKKER David NED19980202 109
    VLIEGEN LoĂŻc BEL19931220 64
    KEUKELEIRE Jens BEL19881123 51
    JUNGELS Bob LUX19920922 42
    DE PLUS Laurens BEL19950904 34
    UIJTDEBROEKS Cian BEL20030228 0
    VAN KEIRSBULCK Guillaume BEL19910214 0
    VADER Milan NED19960218 0
    PRIES Cedric LUX20001025 0

    #767238

    In totaal zijn er tot nu toe precies 400 unieke renners gekozen, waarvan 3 renners 17 keer. 21 renners zijn 10 keer of vaker gekozen en 55 renners 5 keer of vaker. Liefst 183 renners zijn 1 keer gekozen. 30 renners uit de top-100 CQ van vorig jaar zijn niet gekozen.

    #767260

    Mooi dat het nu gelukt is om de teams te plaatsen!
    Grappig om te zien dat Rahimns en ik totaal verschillende teams hebben gemaakt. Alleen Roglic, Pittige haan, Padun, Groenewegen, Ayuso, Jansen, Jungels en Healy zijn hetzelfde. (8/31) Van Aert en Evenepoel als dure renners erbij waar ik alaphilippe heb en wat meer renners tussen de 500-700.

    #767265

    Een challenge vol verrassingen! In challenge 16 mogen géén renners geselecteerd worden uit de top 7 teams, géén Poga dus, en geen Rogla (die we vermoedelijk beiden toch niet hadden genomen). Dat laat nog voldoende om te kiezen en dat blijkt. Slechts 10 renners hebben beide teams gehaald en dat maakt dat we een enerverend seizoen tegemoet gaan!

    Hier de 8, waarin ons vertrouwen groot is, en die je maar beter in je team kunt hebben óók als je in een andere challenge speelt:
    GAUDU David FRA19961010 1288
    YATES Simon GBR19920807 949
    LOPEZ MORENO Miguel Angel COL19940204 563
    EWAN Caleb AUS19940711 482
    FUGLSANG Jakob DEN19850322 447
    GROENEWEGEN Dylan NED19930621 287
    BETTIOL Alberto ITA19931029 257
    SOSA CUERVO Ivan Ramiro COL19971031 211
    PINOT Thibaut FRA19900529 207
    JUNGELS Bob LUX19920922 42

    De mannen die het moeten gaan doen:

    Pier Tol 16A
    WOODS Michael CAN19861012 1275
    MATTHEWS Michael AUS19900926 816
    KRISTOFF Alexander NOR19870705 579
    MOSCON Gianni ITA19940420 569
    CORT NIELSEN Magnus DEN19930116 565
    CARTHY Hugh GBR19940709 478
    BOUHANNI Nacer FRA19900725 442
    VANMARCKE Sep BEL19880728 377
    CICCONE Giulio ITA19941220 343
    BATTISTELLA Samuele ITA19981114 301
    ANDERSEN SĂžren Kragh DEN19940810 203
    VENTURINI Clément FRA19931016 121
    GROSU Eduard-Michael ROU19920904 111
    STRONG Corbin NZL20000430 37
    MARTINELLI Alessio ITA20010426 22
    VANDENABEELE Henri BEL20000415 15
    STORK Florian GER19970427 6
    JOHANSEN Julius DEN19990913 5
    GREGOIRE Romain FRA20030121 0
    KORETZKY Victor FRA19940826 0
    QUICK Blake NZL20000226 0

    Sammysosa 16B
    MAS NICOLAU Enric ESP19950107 1095
    NIZZOLO Giacomo ITA19890130 988
    DEMARE Arnaud FRA19910826 836
    PARET-PEINTRE Aurélien FRA19960227 617
    DAINESE Alberto ITA19980325 352
    DUPONT Timothy BEL19871101 349
    NAESEN Oliver BEL19900916 324
    STEWART Jake GBR19991002 264
    PLANCKAERT Baptiste BEL19880928 255
    SARREAU Marc FRA19930610 236
    CALMEJANE Lilian FRA19921206 170
    BEVIN Patrick NZL19910215 145
    WAERENSKJOLD SĂžren NOR20000312 112
    SMITH Dion NZL19930303 111
    FEDOROV Yevgeniy KAZ20000216 110
    GALLOPIN Tony FRA19880524 83
    JANSEN Amund GrĂžndahl NOR19940211 46
    MÜHLBERGER Gregor AUT19940404 45
    FROOME Chris GBR19850520 44
    PETERS Nans FRA19940312 30
    HAGEN Carl Fredrik NOR19910926 21

    Succes Pier, moge de beste man winnen!

    #767274

    In onze challenge enkel renners die een andere nationaliteit hebben dan het team waarvoor ze rijden.

    Unieke renners Reyn:

    BAGIOLI Andrea ITA
    BENOOT Tiesj BEL
    BETTIOL Alberto ITA
    CICCONE Giulio ITA
    DENNIS Rohan AUS
    FUGLSANG Jakob DEN
    GAVIRIA RENDON Fernando COL
    HINDLEY Jai AUS
    KNOX James GBR
    KRON Andreas Lorentz DEN
    LANDA MEANA Mikel ESP
    LOPEZ MORENO Miguel Angel COL
    MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe COL
    VAN AVERMAET Greg BEL
    VENDRAME Andrea ITA
    VIVIANI Elia ITA

    Unieke renners Jappe666:

    ACKERMANN Pascal GER
    ASKEY Lewis GBR
    CORT NIELSEN Magnus DEN
    GALLOPIN Tony FRA
    JUNGELS Bob LUX
    KRIEGER Alexander GER
    MÄDER Gino SUI
    MOSCON Gianni ITA
    NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel ECU
    PEÑA JIMENEZ Jesus David COL
    PICCOLO Andrea ITA
    RANGEL COSTA Vinicius BRA
    SKJELMOSE JENSEN Mattias DEN
    UIJTDEBROEKS Cian BEL
    VAN AERT Wout BEL
    VAN DEN BERG Marijn NED

    Gedeelde renners:

    ANDERSEN SĂžren Kragh DEN
    AYUSO PESQUERA Juan ESP
    BARONCINI Filippo ITA
    BENNETT Sam IRL
    EWAN Caleb AUS
    GIRMAY HAILU Biniam ERI
    GROENEWEGEN Dylan NED
    HIGUITA GARCIA Sergio Andres COL
    JAKOBSEN Fabio NED
    KRISTOFF Alexander NOR
    NAESEN Oliver BEL
    PLAPP Lucas AUS
    SOSA CUERVO Ivan Ramiro COL
    STEWART Jake GBR
    VANDENABEELE Henri BEL

    #767289

    In de Challenge van Kartje en mezelf, mochten we enkel renners selecteren die bij een team reden met dezelfde nationaliteit als hun team

    Gedeelde Renners – 9
    EVENEPOEL Remco QST BEL 1 325
    PIDCOCK Thomas IGD GBR 708
    VANSEVENANT Mauri QST BEL 438
    DUMOULIN Tom TJV NED 307
    SIMMONS Quinn TFS USA 288
    GARCIA CORTINA Ivan MOV ESP 247
    PINOT Thibaut GFC FRA 207
    VAN DIJKE Mick TJV NED 202
    VAN WILDER Ilan QST BEL 137

    Unieke Renners Kartje – 22
    YATES Adam IGD GBR 1 414
    MERLIER Tim AFC BEL 1 140
    MAS NICOLAU Enric MOV ESP 1 095
    MATTHEWS Michael BEX AUS 816
    WELLENS Tim LTS BEL 615
    HAMILTON Lucas BEX AUS 386
    HERREGODTS Rune SVB BEL 271
    RICKAERT Jonas AFC BEL 212
    GEOGHEGAN HART Tao IGD GBR 210
    BUCHMANN Emanuel BOH GER 190
    EEKHOFF Nils DSM NED 171
    VAN MOER Brent LTS BEL 169
    BATTAGLIN Enrico BCF ITA 114
    DEKKER David TJV NED 109
    DECLERCQ Tim QST BEL 72
    DE LIE Arnaud LTS BEL 57
    MODOLO Sacha BCF ITA 25
    VERVLOESEM Xandres LTS BEL 5
    MEENS Johan BWB BEL 1
    VERMOTE Julien AFC BEL 0
    VAN KEIRSBULCK Guillaume AFC BEL 0
    VADER Milan TJV NED 0

    Unieke renners Jefgodfather – 22
    GAUDU David GFC FRA 1 288
    ARANBURU DEBA Alexander MOV ESP 581
    TILLER Rasmus Fossum UXT NOR 493
    CHAMPOUSSIN Clément ACT FRA 478
    SERRANO RODRIGUEZ Gonzalo MOV ESP 463
    PEDRERO LOPEZ Antonio MOV ESP 345
    GESBERT Elie ARK FRA 330
    LAFAY Victor COF FRA 328
    VERMEERSCH Florian LTS BEL 311
    ALBANESE Vincenzo EOK ITA 267
    PLANCKAERT Baptiste IWG BEL 255
    BOL Cees DSM NED 253
    KOOIJ Olav TJV NED 249
    JOHANNESSEN Tobias Halland UXT NOR 237
    RENARD Alexis COF FRA 231
    DE GENDT Aimé IWG BEL 217
    TULETT Ben IGD GBR 207
    HERMANS Quinten IWG BEL 186
    RUSSO Clément ARK FRA 153
    THIJSSEN Gerben IWG BEL 122
    EINHORN Itamar ISN ISR 79
    KÄMNA Lennard BOH GER 53

    Kartje is gegaan voor meerdere dure toppers en goedkopere opvulling. Mijn keuze was meer minder dure toppers maar een een breder middenveld.
    Ik vrees dat ik het niet makkelijk zal hebben om te winnen. Maar we zien wel in oktober. Veel succes Kartje

    #767295

    Bij de ABC-challenge maar 4!!! overeenkomstige renners: Buchie, MAL, Cian en Kamna.

    Dat belooft een mooie strijd te worden!!! Veel plezier @wielervolger

    #767313

    KJP

    Shit van Wilder over het hoofd gezien. :(

    #767390

    @KimJung wijj hebben 11 dezelfde renners

    Pedersen
    Kristoff
    Fuglsang
    Higuita
    Gaviria
    Ciccone
    Naesen
    Padun
    Martinez
    Dumoulin
    Simmons
    Bettiol
    Sosa
    Hart
    Pinot
    SKA
    Buchmann
    Walls
    Wright
    Stannard

    Mogen het verschil maken voor KJP

    Haig
    Cattaneo
    Masnada
    Meeus
    Covi
    Shelling
    Champousin
    Vansevenant
    Ballerini
    Marit
    Foss
    Wilder
    CVacek
    Vermaerke
    Brenner
    Vernon
    Vandenabeele
    Verre
    FRetin
    Pena

    Mogen het verschil voor mij maken.

    Sterk team van KJP als je het mij vraagt.

    Succes allen

    #767391

    SammySosa, ook Fuglsang en Bettiol hebben beide teams weten te overtuigen, zijn het dus meer eens dan gedacht haha. Succes met de challenge in ieder geval, laten we hopen dat het een spannende strijd wordt.
    Ook aan de andere teams veel succes, dat Corona en blessures maar niet te veel roet in het eten gooien.

    #767393

    @Flowtosti, bedankt jij ook veel plezier! Ik zie dat je Bernal in je team hebt, dat is al meteen een tegenslag voor je om te beginnen…

    #767398

    challange 10, unieke renners

    Moosje07 10A
    THOMAS Geraint GBR19860525 808
    GIBBONS Ryan RSA19940813 389
    DENNIS Rohan AUS19900528 367
    TULETT Ben GBR20010826 207
    WILLIAMS Stephen GBR19960609 198
    PITHIE Laurence NZL20020717 96
    ASKEY Lewis GBR20010504 64
    HABIMANA Jean Eric RWA20010000 18
    DE VOS Adam CAN19931021 10

    Malathion 10B
    WOODS Michael CAN19861012 1275
    STEWART Jake GBR19991002 264
    MEINTJES Louis RSA19920221 201
    VINE Jay AUS19951116 168
    QUINN Sean USA20000510 93
    STEWART Campbell NZL19980512 72
    FROOME Chris GBR19850520 44
    HEALY Ben IRL20000911 33
    ARERUYA Joseph RWA19960000 8

    #767405

    In challenge 4 (McDonald’s) neem ik het op tegen Erveedeeee. De verschillen tussen onze teams staan hier onder. Eerst gesorteerd per gelijk gekozen land, daarna de overgebleven niet te matchen landen.

    Arry1338 vs Erveedeeee
    (DEN) ASGREEN Kasper vs ANDERSEN SĂžren Kragh
    (RUS) VLASOV Aleksandr vs SIVAKOV Pavel
    (GBR) PIDCOCK Thomas vs CARTHY Hugh
    (SUI) HIRSCHI Marc vs BISSEGGER Stefan
    (ITA) MOSCON Gianni vs CICCONE Giulio
    (ESP) LANDA MEANA Mikel vs SOLER GIMENEZ Marc
    (AUS) EWAN Caleb vs HINDLEY Jai
    (NOR) HOELGAARD Markus vs KRISTOFF Alexander
    (BEL) VERMEERSCH Florian vs DE PLUS Laurens
    (NED) DUMOULIN Tom NED vs GROENEWEGEN Dylan
    (CAN) HOULE Hugo vs DUCHESNE Antoine
    (GER) RUTSCH Jonas vs KÄMNA Lennard
    (LAT) NEILANDS Krists vs SKUJINS Toms
    (KAZ) GIDICH Yevgeniy KAZ vs ZEITS Andrey
    (ERI) GIRMAY HAILU Biniam vs KUDUS Merhawi

    Verschillende landenkeuzes:
    HÄNNINEN Jaakko vs ROGLIC Primoz
    MEINTJES Louis vs ANIOLKOWSKI Stanislaw
    CERNY Josef vs PERNSTEINER Hermann
    GONZALEZ RIVERA Abner vs GRMAY Tsgabu
    AMADOR Andrey vs RIABUSHENKO Aliaksandr

25 berichten aan het bekijken - 126 tot 150 (van in totaal 228)

Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.

Headlines