Spel: De Wielerflits Challenges 2021

|
25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 242)
  • #631263

    In navolging van Ab Normaal en al het enthousiasme voor zijn spel, introduceer ik ook een nieuw spel op basis van de CQ-lijst: De Wielerflits Challenges.

    De regels zijn als volgt:

    1. Hieronder staan 13 challenges. Iedere challenge kan door 2 spelers gekozen worden. Er zijn dus 24 deelnemers.

    2. Je hebt een professionele ploeg te runnen, maar de sponsor heeft eisen aan de renners die gecontracteerd mogen worden. Voldoe aan de eisen van de sponsor en creëer een eigen identiteit van de ploeg!

    3. Je krijgt 7.750 CQ punten waar je een ploeg mee samenstelt van minimaal 27 en maximaal 30 renners. Je koopt renners voor de waarde uit de CQ lijst van 2020 (alle renners komen in aanmerking, dus niet alleen renners die in 2021 op WT of PCT niveau rijden) en houdt rekening met de eisen van de sponsor (https://cqranking.com/men/asp/gen/cqRankingRider.asp?current=0&year=2020). Voor het filteren op geboortedatum en nationaliteit, kun je het best gebruikmaken van de ‘Compose your own subranking’ optie van CQ: https://cqranking.com/men/asp/gen/Statistics.asp. Je kunt ook zelf de lijst in Excel downloaden en dan filters toepassen: https://cqranking.com/men/asp/gen/downloads.asp. Als je twijfel hebt over de eisen van de sponsor, stuur dan even een berichtje.

    4. De stand wordt opgemaakt aan de hand van de CQ lijst van 2021.

    5. Je speelt een battle tegen de speler met dezelfde challenges. Tegelijkertijd wordt de ranglijst ook gewoon opgemaakt met 26 teams, maar degene die zijn battle wint tegen de speler met dezelfde challenge, krijgt aan het einde van het seizoen een bonus van 500 punten. Bovendien krijgen de winnaars van de battles startrecht voor een eventueel spel in 2022. De verliezers van de battles moeten op hun beurt voorrang verlenen aan nieuwe spelers in 2022. Je neemt het dus primair in een battle op tegen de speler met dezelfde challenge en in de ranglijst tegen de spelers van de andere challenges.

    De deadline voor het indienen van de teams is 30 januari 2021

    De challenges en sponsoren zijn:

    1. Spotify Talent Team [vol: bbflood1 vs. Flowtosti]
    Kies alleen renners geboren vanaf 1 januari 1995

    2. Starkey Golden Oldies Team [vol: joske47 vs. SvenVDB]
    Kies alleen renners geboren vóór 1 januari 1991

    3. Porsche Top of Career Team [vol: rahimns vs. kartje]
    Kies alleen renners geboren vanaf 1 januari 1991 tot en met 31 december 1994

    4. McDonald’s Global Team [vol: Ab Normaal vs. BlingSagan]
    Kies 1 renner per nationaliteit. Minimaal 2 renners per continent: Noord-Amerika (op de kaart Canada t/m Panama), Zuid-Amerika (vanaf Colombia het hele ‘vaste’ continent), Azië (incl. Kazachstan, Turkije, Midden-Oosten), Afrika, Oceanië, Europa (incl. Rusland)

    5. Airbus Europe Team [vol: erveedeeee vs. jappe666]
    Kies alleen renners uit de Europese landen, maximaal 2 renners per nationaliteit. Tot Europa behoort: Groot-Brittannië. Tot Europa behoren niet: o.a. Rusland, Kazachstan, Israël en Turkije

    6. Toyota Rest of the World Team [vol: KimJungPoels vs. Maillot à Pois]
    Kies alleen renners van buiten Europese landen. Tot Europa behoort: Groot-Brittannië. Tot Europa behoren niet: o.a. Rusland, Kazachstan, Israël en Turkije

    7. Mercadona-Coop Mediterranean Team [vol: Peter Post Forever vs. Mapei]
    Kies alleen renners uit Portugal, Spanje en Italië. De sponsor ziet graag uit ieder land minimaal 3 renners

    8. ING Benelux Team [vol: Sies vs. aardappeljager]
    Kies alleen renners uit België, Nederland en Luxemburg. De sponsor ziet graag uit ieder land minimaal 3 renners

    9. Siemens Alps Team [vol: kokkie1975 vs. jefgodfather]
    Kies alleen renners uit Frankrijk, Duitsland, Zwitserland, Oostenrijk en Slovenië. De sponsor ziet graag uit ieder land minimaal 2 renners

    10. Vodafone Angelsaxian Team [vol: park111982 vs. mithrandir]
    Kies alleen renners uit Angelsaksische landen: Groot-Brittannië, Ierland, Canada, VS, Australië, Nieuw-Zeeland, Rwanda en Zuid-Afrika. De sponsor ziet graag uit ieder land minimaal 1 renner

    11. UCI United Team [vol: Reyn vs. Silent Hill]
    Kies maximaal 1 renner per ploeg (ploegen uit 2021; mag WT, PCT en CT zijn)

    12. Netflix-Ben & Jerry’s Underdog Team [vol: Sammysosa vs. Rawolf]
    Kies alleen renners van 600 CQ punten of minder (over de CQ-lijst van 2020)

    13. 999 Games Team [vol: Gerrit Glomser vs. ben_pronk]
    Kies maximaal 2 renners per geboortejaar

    Voor het aanmelden is het belangrijk dat je meteen aangeeft voor welke challenge je kiest

    #631264

    1A. Bbflood1
    POGACAR Tadej SLO 2044
    VLASOV Aleksandr RUS 977
    EVENEPOEL Remco BEL 918
    HIRSCHI Marc SUI 826
    BERNAL GOMEZ Egan Arley COL 450
    SIVAKOV Pavel RUS 368
    MCNULTY Brandon USA 346
    VALTER Attila HUN 265
    HAMILTON Lucas AUS 211
    SIMMONS Quinn USA 205
    STANNARD Robert AUS 197
    STORER Michael AUS 159
    BJERG Mikkel DEN 105
    HUYS Laurens BEL 83
    DEKKER David NED 70
    TEJADA CANACUE Harold Alfonso COL 67
    ARENSMAN Thymen NED 65
    DONOVAN Mark GBR 58
    PIDCOCK Thomas GBR 57
    JORGENSON Matteo USA 55
    RIVERA SERRANO Kevin CRC 54
    WAERENSKJOLD Søren NOR 53
    VAN WILDER Ilan BEL 26
    VERVLOESEM Xandres BEL 25
    ALEOTTI Giovanni ITA 22
    VERMAERKE Kevin USA 22
    VANSEVENANT Mauri BEL 15
    DE PLUS Laurens BEL 5
    SHEFFIELD Magnus USA 0
    BRENNER Marco AUT 0

    1B. Flowtosti
    EVENEPOEL Remco BEL 918
    HIRSCHI Marc SUI 826
    PEDERSEN Mads DEN 736
    PHILIPSEN Jasper BEL 645
    GAUDU David FRA 484
    BERNAL GOMEZ Egan Arley COL 450
    MADOUAS Valentin FRA 387
    SIVAKOV Pavel RUS 368
    GARCIA CORTINA Ivan ESP 251
    HAYTER Ethan GBR 228
    LEKNESSUND Andreas NOR 213
    HAMILTON Lucas AUS 211
    SIMMONS Quinn USA 205
    STANNARD Robert AUS 197
    BOL Cees NED 178
    BISSEGGER Stefan SUI 145
    KOOIJ Olav NED 144
    MEEUS Jordi BEL 139
    DAINESE Alberto ITA 137
    GROVES Kaden AUS 136
    DEWULF Stan BEL 132
    KANTER Max GER 113
    THIJSSEN Gerben BEL 103
    TOUZE Damien FRA 85
    DEKKER David NED 70
    SOSA CUERVO Ivan Ramiro COL 68
    HALVORSEN Kristoffer NOR 60
    PIDCOCK Thomas GBR 57
    VAN WILDER Ilan BEL 26
    ALEOTTI Giovanni ITA 22

    2A. Joske47
    BENNETT Sam IRL 901
    SAGAN Peter SVK 767
    VALVERDE BELMONTE Alejandro ESP 689
    MATTHEWS Michael AUS 639
    PINOT Thibaut FRA 631
    KRISTOFF Alexander NOR 519
    VAN AVERMAET Greg BEL 503
    TRENTIN Matteo ITA 370
    BARDET Romain FRA 358
    COLBRELLI Sonny ITA 347
    NAESEN Oliver BEL 344
    IZAGIRRE INSAUSTI Ion ESP 312
    MOLLEMA Bauke NED 310
    VIVIANI Elia ITA 261
    GILBERT Philippe BEL 208
    PRADES REVERTER Eduard ESP 82
    VAN DER SANDE Tosh BEL 71
    VANMARCKE Sep BEL 70
    KRUIJSWIJK Steven NED 57
    TERPSTRA Niki NED 48
    VAN GARDEREN Tejay USA 45
    GREIPEL André GER 43
    GALLOPIN Tony FRA 33
    FROOME Chris GBR 30
    CAVENDISH Mark GBR 15
    MODOLO Sacha ITA 15
    LANGEVELD Sebastian NED 15
    VERMELTFOORT Coen NED 14
    DEBUSSCHERE Jens BEL 10
    TAARAMÄE Rein EST 10

    2B. SvenVDB
    SAGAN Peter SVK 767
    VALVERDE BELMONTE Alejandro ESP 689
    MATTHEWS Michael AUS 639
    KRISTOFF Alexander NOR 519
    VAN AVERMAET Greg BEL 503
    WELLENS Tim BEL 431
    THOMAS Geraint GBR 408
    TRENTIN Matteo ITA 370
    BARDET Romain FRA 358
    NAESEN Oliver BEL 344
    IZAGIRRE INSAUSTI Ion ESP 312
    MOLLEMA Bauke NED 310
    VIVIANI Elia ITA 261
    STYBAR Zdenek CZE 245
    GILBERT Philippe BEL 208
    POZZOVIVO Domenico ITA 181
    ZAKARIN Ilnur RUS 179
    HERMANS Ben BEL 168
    CATTANEO Mattia ITA 153
    VISCONTI Giovanni ITA 150
    BOASSON HAGEN Edvald NOR 131
    DUPONT Timothy BEL 114
    CIMOLAI Davide ITA 72
    VANMARCKE Sep BEL 70
    KRUIJSWIJK Steven NED 57
    GALLOPIN Tony FRA 33
    FROOME Chris GBR 30
    CAVENDISH Mark GBR 15
    MODOLO Sacha ITA 15
    LANGEVELD Sebastian NED 15

    3A. Rahimns
    VAN AERT Wout BEL 1702
    YATES Adam GBR 592
    STUYVEN Jasper BEL 502
    MERLIER Tim BEL 483
    SOLER GIMENEZ Marc ESP 437
    KUSS Sepp USA 434
    GROSSSCHARTNER Felix AUT 389
    GAVIRIA RENDON Fernando COL 373
    FORMOLO Davide ITA 291
    GUERREIRO Ruben Antonio Almeida POR 256
    CORT NIELSEN Magnus DEN 178
    TEUNISSEN Mike NED 172
    DURBRIDGE Luke AUS 171
    BARBIER Rudy FRA 165
    BUCHMANN Emanuel GER 157
    MCLAY Daniel GBR 145
    LAPORTE Christophe FRA 136
    JUNGELS Bob LUX 136
    MARECZKO Jakub ITA 117
    GROENEWEGEN Dylan NED 116
    BOUWMAN Koen NED 102
    VILLELLA Davide ITA 98
    HARPER Chris AUS 95
    DOULL Owain GBR 89
    POLITT Nils GER 89
    VAN DER HOORN Taco NED 83
    SARREAU Marc FRA 70
    MOSCON Gianni ITA 69
    BEVIN Patrick NZL 52
    LATOUR Pierre FRA 49

    3B. Kartje
    VAN AERT Wout BEL 1702
    ALAPHILIPPE Julian FRA 1247
    LOPEZ MORENO Miguel Angel COL 655
    SOLER GIMENEZ Marc ESP 437
    KUSS Sepp USA 434
    WELLENS Tim BEL 431
    LUTSENKO Alexey KAZ 397
    TEUNS Dylan BEL 385
    HAIG Jack AUS 363
    VALGREN HUNDAHL (ANDERSEN) Michael DEN 200
    VAKOC Petr CZE 178
    TEUNISSEN Mike NED 172
    BUCHMANN Emanuel GER 157
    DENZ Nico GER 154
    PACHER Quentin FRA 140
    JUNGELS Bob LUX 136
    PELLAUD Simon SUI 112
    HARPER Chris AUS 95
    POLITT Nils GER 89
    MOSCON Gianni ITA 69
    LATOUR Pierre FRA 49
    JANSEN Amund Grøndahl NOR 35
    EIKING Odd Christian NOR 33
    DOMBROWSKI Joseph Lloyd USA 31
    CRADDOCK Lawson USA 23
    HOFLAND Moreno NED 13
    HENAO GOMEZ Sebastian COL 10

    4A. Ab Normaal
    POGACAR Tadej SLO 2044
    ALAPHILIPPE Julian FRA 1247
    MATTHEWS Michael AUS 639
    BERNAL GOMEZ Egan Arley COL 450
    KUSS Sepp USA 434
    LUTSENKO Alexey KAZ 397
    SIVAKOV Pavel RUS 368
    VIVIANI Elia ITA 261
    GARCIA CORTINA Ivan ESP 251
    STYBAR Zdenek CZE 245
    DUNBAR Eddie IRL 192
    BUCHMANN Emanuel GER 157
    JUNGELS Bob LUX 136
    JANSE VAN RENSBURG Reinardt RSA 121
    DUPONT Timothy BEL 114
    VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas DEN 107
    JACOBS Johan SUI 83
    PICCOLI James CAN 76
    SAJNOK Szymon POL 65
    NEILANDS Krists LAT 59
    KRUIJSWIJK Steven NED 57
    RIVERA SERRANO Kevin CRC 54
    BEVIN Patrick NZL 52
    GRMAY Tsgabu Gebremaryam ETH 40
    JANSEN Amund Grøndahl NOR 35
    FROOME Chris GBR 30
    RICHEZE ARAQUISTAIN Maximiliano Ariel ARG 20
    DEBESAY Yakob Abraha ERI 8
    GONÇALVES Jose Isidro Maciel POR 6
    ISHIGAMI Masahiro JAP 0

    4B. BlingSagan
    CARAPAZ MONTENEGRO Richard Antonio ECU 1130
    PEDERSEN Mads DEN 736
    YATES Simon GBR 705
    LOPEZ MORENO Miguel Angel COL 655
    PHILIPSEN Jasper BEL 645
    TRENTIN Matteo ITA 370
    BARDET Romain FRA 358
    MCNULTY Brandon USA 346
    MOHORIC Matej SLO 302
    HAILU Biniam Girmay ERI 277
    VALTER Attila HUN 265
    GARCIA CORTINA Ivan ESP 251
    HAMILTON Lucas AUS 211
    VAKOC Petr CZE 178
    RIABUSHENKO Aliaksandr BLR 157
    BUCHMANN Emanuel GER 157
    NAKANE Hideto JPN 147
    GIBBONS Ryan RSA 138
    JUNGELS Bob LUX 136
    CHAIYASOMBAT Thanakhan THA 81
    HÄNNINEN Jaakko FIN 70
    SAJNOK Szymon POL 65
    HALVORSEN Kristoffer NOR 60
    KRUIJSWIJK Steven NED 57
    EINHORN Itamar ISR 55
    RIVERA SERRANO Kevin CRC 54
    PAJUR Markus EST 36
    FISHER-BLACK Finn NZL 30
    BAYER Tobias AUT 28
    CHERKASOV Nikolay RUS 10

    5A. Erveedeeee
    ALAPHILIPPE Julian FRA 1247
    EVENEPOEL Remco BEL 918
    LANDA MEANA Mikel ESP 673
    KRISTOFF Alexander NOR 519
    THOMAS Geraint GBR 408
    TRENTIN Matteo ITA 370
    COLBRELLI Sonny ITA 347
    IZAGIRRE INSAUSTI Ion ESP 312
    MOLLEMA Bauke NED 310
    MOHORIC Matej SLO 302
    MÜHLBERGER Gregor AUT 284
    GUERREIRO Ruben Antonio Almeida POR 256
    STYBAR Zdenek CZE 245
    HONORE Mikkel Frølich DEN 170
    BUCHMANN Emanuel GER 157
    BISSEGGER Stefan SUI 145
    MÄDER Gino SUI 137
    JUNGELS Bob LUX 136
    SKUJINS Toms LAT 111
    VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas DEN 107
    POLITT Nils GER 89
    HIRT Jan CZE 75
    VANMARCKE Sep BEL 70
    SAJNOK Szymon POL 65
    WISNIOWSKI Lukasz POL 59
    KRUIJSWIJK Steven NED 57
    PIDCOCK Thomas GBR 57
    LATOUR Pierre FRA 49
    JANSEN Amund Grøndahl NOR 35
    PÖSTLBERGER Lukas AUT 28

    5B. Jappe666
    ALAPHILIPPE Julian FRA 1247
    SAGAN Peter SVK 767
    VALVERDE BELMONTE Alejandro ESP 689
    YATES Adam GBR 592
    KRISTOFF Alexander NOR 519
    VAN AVERMAET Greg BEL 503
    WELLENS Tim BEL 431
    GROSSSCHARTNER Felix AUT 389
    TRENTIN Matteo ITA 370
    IZAGIRRE INSAUSTI Ion ESP 312
    VALTER Attila HUN 265
    VIVIANI Elia ITA 261
    STYBAR Zdenek CZE 245
    GROSU Eduard-Michael ROU 204
    BUCHMANN Emanuel GER 157
    JUNGELS Bob LUX 136
    ROCHE Nicolas IRL 132
    GROENEWEGEN Dylan NED 116
    POLITT Nils GER 89
    SARREAU Marc FRA 70
    NEILANDS Krists LAT 59
    KRUIJSWIJK Steven NED 57
    JANSEN Amund Grøndahl NOR 35
    FROOME Chris GBR 30
    FRANK Mathias SUI 23
    KAMP Alexander DEN 15
    RYAN Archie IRL 11
    TAARAMÄE Rein EST 10
    LARSEN Niklas DEN 8
    GONÇALVES Jose Isidro Maciel POR 6

    6A. KimJungPoels
    EWAN Caleb AUS 794
    WOODS Michael CAN 666
    LOPEZ MORENO Miguel Angel COL 655
    MATTHEWS Michael AUS 639
    HIGUITA GARCIA Sergio Andres COL 503
    BERNAL GOMEZ Egan Arley COL 450
    KUSS Sepp USA 434
    LUTSENKO Alexey KAZ 397
    GAVIRIA RENDON Fernando COL 373
    SIVAKOV Pavel RUS 368
    HAIG Jack AUS 363
    NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel ECU 293
    URAN URAN Rigoberto COL 277
    HAMILTON Lucas AUS 211
    SIMMONS Quinn USA 205
    STANNARD Robert AUS 197
    POWLESS Neilson USA 178
    GROVES Kaden AUS 136
    HODEG CHAGUI Alvaro Jose COL 129
    MOLANO BENAVIDES Juan Sebastian COL 105
    SOSA CUERVO Ivan Ramiro COL 68
    TEJADA CANACUE Harold Alfonso COL 67
    BUITRAGO SANCHEZ Santiago COL 63
    JORGENSON Matteo USA 55
    RUBIO REYES Einer Augusto COL 46
    PRONSKIY Vadim KAZ 44
    CEPEDA ORTIZ Jefferson Alexander ECU 21
    ARDILA ORDOÑEZ Andres Camilo COL 8
    SHEFFIELD Magnus USA 0
    ARROYAVE CAÑAS Daniel COL 0

    6B. Maillot à Pois
    VLASOV Aleksandr RUS 977
    EWAN Caleb AUS 794
    LOPEZ MORENO Miguel Angel COL 655
    MATTHEWS Michael AUS 639
    HIGUITA GARCIA Sergio Andres COL 503
    DENNIS Rohan AUS 455
    BERNAL GOMEZ Egan Arley COL 450
    KUSS Sepp USA 434
    LUTSENKO Alexey KAZ 397
    SIVAKOV Pavel RUS 368
    HAIG Jack AUS 363
    MCNULTY Brandon USA 346
    URAN URAN Rigoberto COL 277
    HAILU Biniam Girmay ERI 277
    HAMILTON Lucas AUS 211
    POWER Robert AUS 126
    BERWICK Sebastian AUS 95
    SOSA CUERVO Ivan Ramiro COL 68
    EINHORN Itamar ISR 55
    RIVERA SERRANO Kevin CRC 54
    BEVIN Patrick NZL 52
    AULAR SANABRIA Orluis Alberto VEN 52
    CAMARGO PINEDA Diego Andres COL 35
    GIDICH Yevgeniy KAZ 33
    SWIRBUL Keegan USA 14
    ARDILA ORDOÑEZ Andres Camilo COL 8
    DEBESAY Yakob Abraha ERI 8
    PEÑA JIMENEZ Jesus David COL 4
    ANDERSON Edward USA 0
    UMBA LOPEZ Abner Santiago COL 0

    7A. Peter Post Forever
    NIBALI Vincenzo ITA 757
    NIZZOLO Giacomo ITA 737
    LANDA MEANA Mikel ESP 673
    MAS NICOLAU Enric ESP 660
    COSTA Rui Alberto Faria POR 490
    BAGIOLI Andrea ITA 377
    TRENTIN Matteo ITA 370
    BALLERINI Davide ITA 353
    CICCONE Giulio ITA 352
    COLBRELLI Sonny ITA 347
    ARANBURU DEBA Alexander ESP 298
    VIVIANI Elia ITA 261
    GARCIA CORTINA Ivan ESP 251
    ROTA Lorenzo ITA 217
    POZZOVIVO Domenico ITA 181
    MOSCHETTI Matteo ITA 180
    ROSA Diego ITA 176
    DAINESE Alberto ITA 137
    MOZZATO Luca ITA 137
    FEDELI Alessandro ITA 126
    ARU Fabio ITA 124
    MARECZKO Jakub ITA 117
    VELASCO Simone ITA 116
    PRADES REVERTER Eduard ESP 82
    MOSCON Gianni ITA 69
    CANOLA Marco ITA 44
    MILAN Jonathan ITA 8
    GONÇALVES Jose Isidro Maciel POR 6
    RAMALHO Andre Filipe Gaisita POR 4
    TRAININI Tomas ITA 0

    7B. Mapei
    ALMEIDA Joao Pedro Gonçalves POR 1114
    GANNA Filippo ITA 854
    MAS NICOLAU Enric ESP 660
    BETTIOL Alberto ITA 390
    BAGIOLI Andrea ITA 377
    TRENTIN Matteo ITA 370
    BALLERINI Davide ITA 353
    CICCONE Giulio ITA 352
    COLBRELLI Sonny ITA 347
    IZAGIRRE INSAUSTI Ion ESP 312
    ARANBURU DEBA Alexander ESP 298
    FORMOLO Davide ITA 291
    VIVIANI Elia ITA 261
    GUERREIRO Ruben Antonio Almeida POR 256
    GARCIA CORTINA Ivan ESP 251
    FELLINE Fabio ITA 192
    MOSCHETTI Matteo ITA 180
    DAINESE Alberto ITA 137
    COVI Alessandro ITA 131
    ARU Fabio ITA 124
    MARECZKO Jakub ITA 117
    MOSCON Gianni ITA 69
    OLDANI Stefano ITA 67
    OLIVEIRA Ivo Emanuel Alves POR 60
    COLLEONI Kevin ITA 47
    OLIVEIRA Rui Filipe Alves POR 42
    CONCA Filippo ITA 33
    ALEOTTI Giovanni ITA 22
    MODOLO Sacha ITA 15
    BONIFAZIO Leonardo ITA 5

    8A. Sies
    VAN AERT Wout BEL 1702
    VAN DER POEL Mathieu NED 1264
    EVENEPOEL Remco BEL 918
    PHILIPSEN Jasper BEL 645
    STUYVEN Jasper BEL 502
    MOLLEMA Bauke NED 310
    DRUCKER Jempy LUX 252
    EEKHOFF Nils NED 245
    VERMEERSCH Florian BEL 208
    DE GENDT Thomas BEL 194
    BOL Cees NED 178
    OOMEN Sam NED 156
    KOOIJ Olav NED 144
    JUNGELS Bob LUX 136
    GROENEWEGEN Dylan NED 116
    DUPONT Timothy BEL 114
    GOOSSENS Kobe BEL 80
    SCHELLING Ide NED 79
    DEKKER David NED 70
    VANMARCKE Sep BEL 70
    ARENSMAN Thymen NED 65
    KRUIJSWIJK Steven NED 57
    INKELAAR Kevin NED 55
    RIES Michel LUX 54
    COOLEN Yves BEL 52
    TERPSTRA Niki NED 48
    VAN WILDER Ilan BEL 26
    DE PLUS Laurens BEL 5
    TIMMERMANS Justin NED 2

    8B. Aardappeljager
    VAN AERT Wout BEL 1702
    VAN DER POEL Mathieu NED 1264
    EVENEPOEL Remco BEL 918
    PHILIPSEN Jasper BEL 645
    VAN AVERMAET Greg BEL 503
    CAPIOT Amaury BEL 373
    MOLLEMA Bauke NED 310
    MEURISSE Xandro BEL 296
    VERMEERSCH Florian BEL 208
    BOL Cees NED 178
    TEUNISSEN Mike NED 172
    JUNGELS Bob LUX 136
    VANHOUCKE Harm BEL 136
    DE BUYST Jasper BEL 129
    GENIETS Kévin LUX 127
    DUPONT Timothy BEL 114
    SCHELLING Ide NED 79
    VANMARCKE Sep BEL 70
    ARENSMAN Thymen NED 65
    KRUIJSWIJK Steven NED 57
    INKELAAR Kevin NED 55
    TERPSTRA Niki NED 48
    WIRTGEN Luc LUX 42
    HOOLE Daan NED 33
    VAN WILDER Ilan BEL 26
    VERVLOESEM Xandres BEL 25
    VANSEVENANT Mauri BEL 15
    DEBUSSCHERE Jens BEL 10
    DE PLUS Laurens BEL 5
    LEIJNSE Enzo NED 1

    9A. Kokkie1975
    POGACAR Tadej SLO 2044
    ALAPHILIPPE Julian FRA 1247
    HIRSCHI Marc SUI 826
    KÄMNA Lennard GER 518
    CAVAGNA Rémi FRA 378
    BARDET Romain FRA 358
    MOHORIC Matej SLO 302
    MÜHLBERGER Gregor AUT 284
    STEIMLE Jannik GER 222
    BAUHAUS Phil GER 177
    BUCHMANN Emanuel GER 157
    BISSEGGER Stefan SUI 145
    MÄDER Gino SUI 137
    LAPORTE Christophe FRA 136
    CALMEJANE Lilian FRA 125
    DILLIER Silvan SUI 117
    KANTER Max GER 113
    POLITT Nils GER 89
    JACOBS Johan SUI 83
    SARREAU Marc FRA 70
    LATOUR Pierre FRA 49
    KOCH Jonas GER 44
    PÖSTLBERGER Lukas AUT 28
    BAYER Tobias AUT 28
    GAMPER Patrick AUT 24
    FRANK Mathias SUI 23
    BOHLI Tom SUI 15
    GESBERT Elie FRA 6
    GALL Felix AUT 2
    GENIEZ Alexandre FRA 0

    9B. Jefgodfather
    POGACAR Tadej SLO 2044
    ALAPHILIPPE Julian FRA 1247
    KÄMNA Lennard GER 518
    GAUDU David FRA 484
    GROSSSCHARTNER Felix AUT 389
    DEGENKOLB John GER 383
    BARDET Romain FRA 358
    COQUARD Bryan FRA 331
    MOHORIC Matej SLO 302
    BADILATTI Matteo SUI 213
    BARBIER Rudy FRA 165
    BUCHMANN Emanuel GER 157
    MORIN Emmanuel FRA 146
    BISSEGGER Stefan SUI 145
    MÄDER Gino SUI 137
    CALMEJANE Lilian FRA 125
    KANTER Max GER 113
    CHAMPOUSSIN Clément FRA 111
    POLITT Nils GER 89
    SARREAU Marc FRA 70
    LATOUR Pierre FRA 49
    ZOIDL Riccardo AUT 30
    BARBIER Pierre FRA 29
    BAYER Tobias AUT 28
    PETIT Adrien FRA 25
    RUSSO Clément FRA 25
    ANTOMARCHI Julien FRA 22
    BOHLI Tom SUI 15

    10A. Park111982
    BENNETT Sam IRL 901
    EWAN Caleb AUS 794
    YATES Simon GBR 705
    WOODS Michael CAN 666
    MATTHEWS Michael AUS 639
    YATES Adam GBR 592
    KUSS Sepp USA 434
    HAIG Jack AUS 363
    MCNULTY Brandon USA 346
    CLARKE Simon AUS 271
    KNOX James GBR 254
    HAYTER Ethan GBR 228
    HAMILTON Lucas AUS 211
    SIMMONS Quinn USA 205
    STANNARD Robert AUS 197
    DUNBAR Eddie IRL 192
    GROVES Kaden AUS 136
    STEWART Jake GBR 122
    JANSE VAN RENSBURG Reinardt RSA 121
    BERWICK Sebastian AUS 95
    PIDCOCK Thomas GBR 57
    BEVIN Patrick NZL 52
    WRIGHT Fred GBR 45
    FROOME Chris GBR 30
    LAWLESS Christopher GBR 25
    VERMAERKE Kevin USA 22
    SWEENY Harrison AUS 17
    SWIRBUL Keegan USA 14
    UHIRIWE Byiza Renus RWA 10
    SHEFFIELD Magnus USA 0

    10B. Mithrandir
    BENNETT Sam IRL 901
    EWAN Caleb AUS 794
    YATES Simon GBR 705
    MATTHEWS Michael AUS 639
    YATES Adam GBR 592
    KUSS Sepp USA 434
    THOMAS Geraint GBR 408
    HAIG Jack AUS 363
    MCNULTY Brandon USA 346
    CLARKE Simon AUS 271
    KNOX James GBR 254
    HAYTER Ethan GBR 228
    HAMILTON Lucas AUS 211
    SIMMONS Quinn USA 205
    STANNARD Robert AUS 197
    POWLESS Neilson USA 178
    STORER Michael AUS 159
    GIBBONS Ryan RSA 138
    GROVES Kaden AUS 136
    HAGA Chad USA 127
    HOULE Hugo CAN 97
    DOULL Owain GBR 89
    PIDCOCK Thomas GBR 57
    JORGENSON Matteo USA 55
    BEVIN Patrick NZL 52
    MULLEN Ryan IRL 34
    FISHER-BLACK Finn NZL 30
    FROOME Chris GBR 30
    UHIRIWE Byiza Renus RWA 10
    JOYCE Colin USA 7

    11A. Reyn
    ALAPHILIPPE Julian FRA 1247
    LOPEZ MORENO Miguel Angel COL 655
    MATTHEWS Michael AUS 639
    PINOT Thibaut FRA 631
    KRISTOFF Alexander NOR 519
    HIGUITA GARCIA Sergio Andres COL 503
    BERNAL GOMEZ Egan Arley COL 450
    BARDET Romain FRA 358
    COLBRELLI Sonny ITA 347
    NAESEN Oliver BEL 344
    IZAGIRRE INSAUSTI Ion ESP 312
    MOLLEMA Bauke NED 310
    GILBERT Philippe BEL 208
    ZAKARIN Ilnur RUS 179
    BUCHMANN Emanuel GER 157
    LAPORTE Christophe FRA 136
    ARU Fabio ITA 124
    DUPONT Timothy BEL 114
    PLANCKAERT Baptiste BEL 86
    BAGIOLI Nicola ITA 64
    HALVORSEN Kristoffer NOR 60
    BELLETTI Manuel ITA 59
    KRUIJSWIJK Steven NED 57
    LATOUR Pierre FRA 49
    NOVIKOV Savva RUS 41
    TAMINIAUX Lionel BEL 38
    FROOME Chris GBR 30
    GESBERT Elie FRA 6
    MALUCELLI Matteo ITA 3
    ARISTI GARDOKI Mikel ESP 0

    11B. Silent Hill
    EVENEPOEL Remco BEL 918
    SAGAN Peter SVK 767
    LOPEZ MORENO Miguel Angel COL 655
    PHILIPSEN Jasper BEL 645
    MATTHEWS Michael AUS 639
    PINOT Thibaut FRA 631
    KRISTOFF Alexander NOR 519
    BERNAL GOMEZ Egan Arley COL 450
    WELLENS Tim BEL 431
    BARDET Romain FRA 358
    COLBRELLI Sonny ITA 347
    NAESEN Oliver BEL 344
    MOLLEMA Bauke NED 310
    VIVIANI Elia ITA 261
    GROENEWEGEN Dylan NED 116
    VANMARCKE Sep BEL 70
    TEJADA CANACUE Harold Alfonso COL 67
    BOUDAT Thomas FRA 61
    LATOUR Pierre FRA 49
    VAN GARDEREN Tejay USA 45
    PELUCCHI Matteo ITA 28
    DEBUSSCHERE Jens BEL 10
    TAARAMÄE Rein EST 10
    LARSEN Niklas DEN 8
    JOYCE Colin USA 7
    MALUCELLI Matteo ITA 3
    ZOCCARATO Samuele ITA 1
    JULES Justin FRA 0

    12A. Sammysosa
    BENOOT Tiesj BEL 582
    KRISTOFF Alexander NOR 519
    KONRAD Patrick AUT 505
    VAN AVERMAET Greg BEL 503
    STUYVEN Jasper BEL 502
    GAUDU David FRA 484
    BERNAL GOMEZ Egan Arley COL 450
    LUTSENKO Alexey KAZ 397
    TRENTIN Matteo ITA 370
    SIVAKOV Pavel RUS 368
    NAESEN Oliver BEL 344
    MOLLEMA Bauke NED 310
    VIVIANI Elia ITA 261
    GARCIA CORTINA Ivan ESP 251
    HOFSTETTER Hugo FRA 245
    HAMILTON Lucas AUS 211
    GILBERT Philippe BEL 208
    TEUNISSEN Mike NED 172
    BUCHMANN Emanuel GER 157
    LAPORTE Christophe FRA 136
    JUNGELS Bob LUX 136
    CALMEJANE Lilian FRA 125
    DUPONT Timothy BEL 114
    PLANCKAERT Baptiste BEL 86
    SARREAU Marc FRA 70
    SOSA CUERVO Ivan Ramiro COL 68
    KRUIJSWIJK Steven NED 57
    LATOUR Pierre FRA 49
    FROOME Chris GBR 30
    FRANK Mathias SUI 23

    12B. Rawolf
    KRISTOFF Alexander NOR 519
    HIGUITA GARCIA Sergio Andres COL 503
    VAN AVERMAET Greg BEL 503
    BERNAL GOMEZ Egan Arley COL 450
    LUTSENKO Alexey KAZ 397
    BETTIOL Alberto ITA 390
    MADOUAS Valentin FRA 387
    DEGENKOLB John GER 383
    HAIG Jack AUS 363
    BARDET Romain FRA 358
    COLBRELLI Sonny ITA 347
    NAESEN Oliver BEL 344
    COQUARD Bryan FRA 331
    MOLLEMA Bauke NED 310
    GARCIA CORTINA Ivan ESP 251
    HOFSTETTER Hugo FRA 245
    HAMILTON Lucas AUS 211
    SIMMONS Quinn USA 205
    STANNARD Robert AUS 197
    BOL Cees NED 178
    BUCHMANN Emanuel GER 157
    JUNGELS Bob LUX 136
    BOASSON HAGEN Edvald NOR 131
    POLITT Nils GER 89
    DEKKER David NED 70
    HALVORSEN Kristoffer NOR 60
    KRUIJSWIJK Steven NED 57
    PIDCOCK Thomas GBR 57
    JORGENSON Matteo USA 55
    LATOUR Pierre FRA 49

    13A. Gerrit Glomser
    EVENEPOEL Remco BEL 918
    EWAN Caleb AUS 794
    SAGAN Peter SVK 767
    VALVERDE BELMONTE Alejandro ESP 689
    KÜNG Stefan SUI 668
    VAN AVERMAET Greg BEL 503
    BERNAL GOMEZ Egan Arley COL 450
    WELLENS Tim BEL 431
    IMPEY Daryl RSA 406
    IZAGIRRE INSAUSTI Ion ESP 312
    VIVIANI Elia ITA 261
    GILBERT Philippe BEL 208
    STANNARD Robert AUS 197
    MOSCHETTI Matteo ITA 180
    BOL Cees NED 178
    TEUNISSEN Mike NED 172
    BUCHMANN Emanuel GER 157
    GROENEWEGEN Dylan NED 116
    VANMARCKE Sep BEL 70
    ARENSMAN Thymen NED 65
    KRUIJSWIJK Steven NED 57
    GALLOPIN Tony FRA 33
    FROOME Chris GBR 30
    BARBIER Pierre FRA 29
    ALEOTTI Giovanni ITA 22
    TIBERI Antonio ITA 16
    GRONDIN Donavan FRA 15
    GESBERT Elie FRA 6
    BRENNER Marco AUT 0
    VACEK Mathias CZE 0

    13B. Ben_pronk
    VAN AERT Wout BEL 1702
    ALAPHILIPPE Julian FRA 1247
    HIRSCHI Marc SUI 826
    DENNIS Rohan AUS 455
    BERNAL GOMEZ Egan Arley COL 450
    TRENTIN Matteo ITA 370
    SIVAKOV Pavel RUS 368
    BARDET Romain FRA 358
    MOLLEMA Bauke NED 310
    HAMILTON Lucas AUS 211
    SIMMONS Quinn USA 205
    STANNARD Robert AUS 197
    BOL Cees NED 178
    BUCHMANN Emanuel GER 157
    BOASSON HAGEN Edvald NOR 131
    POLITT Nils GER 89
    SARREAU Marc FRA 70
    VANMARCKE Sep BEL 70
    HALVORSEN Kristoffer NOR 60
    KRUIJSWIJK Steven NED 57
    PIDCOCK Thomas GBR 57
    LATOUR Pierre FRA 49
    TERPSTRA Niki NED 48
    VAN WILDER Ilan BEL 26
    VERVLOESEM Xandres BEL 25
    CAVENDISH Mark GBR 15
    ARDILA ORDOÑEZ Andres Camilo COL 8
    DE PLUS Laurens BEL 5
    PICCOLO Andrea ITA 5
    BRENNER Marco AUT 0

    #631267

    1a. bbflood1 (ploeg goedgekeurd)
    2a. joske47 (ploeg goedgekeurd)
    3a. rahimns (ploeg goedgekeurd)
    4a. Ab Normaal
    5a. erveedeeee (ploeg goedgekeurd)
    6a. KimJungPoels (ploeg goedgekeurd)
    7a. Peter Post Forever (ploeg goedgekeurd)
    8a. Sies (ploeg goedgekeurd)
    9a. kokkie1975 (ploeg goedgekeurd)
    10a. park111982 (ploeg goedgekeurd)
    11a. Reyn (ploeg goedgekeurd)
    12a. Sammysosa (ploeg goedgekeurd)
    13a. Gerrit Glomser (ploeg goedgekeurd)

    1b. Flowtosti (ploeg goedgekeurd)
    2b. SvenVDB (ploeg goedgekeurd)
    3b. kartje (ploeg goedgekeurd)
    4b. BlingSagan (ploeg goedgekeurd)
    5b. jappe666 (ploeg goedgekeurd)
    6b. Maillot à Pois (ploeg goedgekeurd)
    7b. Mapei (ploeg goedgekeurd)
    8b. aardappeljager (ploeg goedgekeurd)
    9b. jefgodfather (ploeg goedgekeurd)
    10b. mithrandir (ploeg goedgekeurd)
    11b. Silent Hill (ploeg goedgekeurd)
    12b. Rawolf (ploeg goedgekeurd)
    13b. ben_pronk

    Reserve: hartstikkebedankt

    #631274

    Schitterend.
    Ik ga graag voor 4. Mc Donald’s global team.

    #631276

    Doe graag mee!

    1. Spotify Talent Team

    #631278

    Bij! Ik doe graag de McDonalds challenge!

    Edit; graag toch de Netflix

    #631281

    Leuk! Ik ga voor 5. Airbus

    #631282

    Ik wil ook wel meedoen met deze beperking:

    Netflix-Ben & Jerry’s Underdog Team

    #631286

    Ik ga graag de uitdaging aan bij: 8. ING Benelux Team

    #631291

    10. Vodafone Angelsaxian Team
    Kies alleen renners uit Angelsaksische landen: Groot-Brittannië, Ierland, Canada, VS, Australië, Nieuw-Zeeland, Rwanda en Zuid-Afrika. De sponsor ziet graag uit ieder land minimaal 1 renner

    Check

    #631292

    Klinkt leuk, ik wil wel gaan voor Starkey Golden Oldies Team

    #631294

    Er was even een dingetje, Sammysosa kiest voor nr. 12 in plaats van nr. 4. Verder wil ik geen wijzigingen aan keuzes doorvoeren

    #631297

    Leuk idee ik wil graag optie 10 als dat nog kan.

    #631311

    Doe graag mee.
    Optie 4 Mc Donalds Global Team

    #631314

    Ik doe graag mee.

    Is 7. Mercadona-Coop Mediterranean Team nog beschikbaar?

    #631343

    Challenges 4, 10 en 12 waren kennelijk het populairst en kunnen niet meer gekozen worden.

    #631344

    @mithrandir, team is ingediend. Er zit zoveel talent in dat je eigenlijk bij voorbaat kansloos bent. Ik adviseer je dan ook om nog een andere challenge te kiezen nu het nog kan. Vooral mijn parel uit Rwanda gaat het verschil maken.

    #631345

    Hey HB! Top idee. Ik neem het graag op tegen Bert in challenge 1!

    #631346

    Ik doe graag mee.
    9. Siemens Alps Team
    Kies alleen renners uit Frankrijk, Duitsland, Zwitserland, Oostenrijk en Slovenië. De sponsor ziet graag uit ieder land minimaal 2 renners

    #631347

    Porsche Top of Career Team voor mij

    #631351

    Ik had al zo’n flauw vermoeden Torsten dat jij mijn tegenstander zou worden.
    Nou kan ik eindelijk al die jeugdrenners die jij al bij wielerklassiekers hebt ingepikt tegen jou gebruiken he ;)

    #631359

    Challenge 11. UCI united lijkt me wel wat.

    #631373

    ik zou het graag opnemen tegen Kokkie1975 in de ‘Siemens Alps Team’ challenge

    #631376

    Ja ik doe ook mee.
    En mapei gaat natuurlijk voor de Italiaanse ploeg, challenge 7 dus!

    #631381

    Ik doe ook graag mee.

    Ik pak wel een Benelux team. Dat is toch lekker supporteren dan komend jaar

25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 242)

Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.

Headlines