* dames wielrennen (spel) * wedstrijd informatie

|
9 berichten aan het bekijken - 451 tot 459 (van in totaal 459)
  • #112367

    voorbeschouwing World Road Championship (WE) 2015 (CM)
    United States  /  26 September
    Edition: 55 (129.6 Km)  
       
    Tuckahoe – Richmond
    26 September / 129.60 kilometer / Start: 13:00

    zie nieuwsbericht wielerflits :)

    voorbeschouwing wk wegrit vrouwen
    daar kan je het nieuwsbericht lezen en de reacties daarop

    Startlijst:
    FRANCE
    1  FERRAND PREVOT Pauline * Selwink, waggie, Coolietje, rosencrantz, klootje kriekeljon, Tinkerbell, simplex
    2  BIANNIC Aude
    3  CORDON Audrey * wilco kelderman
    4  DELZENNE Elise
    5  FOURNIER Roxane * anonymous
    6  JEULAND Pascale
    7  RIVAT Amelie

    NETHERLANDS
    8  BLAAK Chantal
    9  BRAND Lucinda * billi
    10  KNETEMANN Roxane * rahimns, Sagan=hulk, rolei, waggie
    11  PIETERS Amy * Okidoki
    12  SLAPPENDEL Iris * Selwink
    13  VAN DER BREGGEN Anna * LinusGerdemann, anonymous, klootje kriekeljon, billi, Coolietje, rosencrantz, petoi, simplex
    14  VAN DIJK Ellen * anonymous, petoi

    UNITED STATES
    15  GUARNIER Megan * petoi
    16  RAUCK KOMANSKI Lauren
    17  OLDS Shelley
    18  RIVERA Coryn
    19  STEPHENS Lauren * rosencrantz, wilco kelderman
    20  STEVENS Evelyn * rahimns, moker, rolei, WCEendT, simplex
    21  WILES Tayler

    ITALY
    22  BASTIANELLI Marta
    23  BRONZINI Giorgia * ezequiel
    24  CECCHINI Elena
    25  GUDERZO Tatiana * Casperge
    26  LONGO BORGHINI Elisa * LinusGerdemann, wilco kelderman, Casperge
    27  SCANDOLARA Valentina
    28  VALSECCHI Silvia

    AUSTRALIA
    29  CROMWELL Tiffany * rahimns, Okidoki, rolei, WCEendT, Hoekserenner, coolietje
    30  ELVIN Gracie
    31  GARFOOT Katrin * billi
    32  KITCHEN Lauren * billi
    33  NEYLAN Rachel
    34  ROWNEY Loren
    35  SPRATT Amanda
    36  WILLIAMS Lizzie

    GERMANY
    37  BECKER Charlotte
    38  BRENNAUER Lisa * Tinkerbell, rosencrantz
    39  HAMMES Kathrin
    40  KASPER Romy
    41  LICHTENBERG-HÄUSLER Claudia
    42  POHL Stephanie
    43  WORRACK Trixi

    BELGIUM
    44  DAAMS Jessie
    45  DE VUYST Sofie
    46  D’HOORE Jolien * Tinkerbell, the rover, coolietje
    47  DOM Annelies
    48  HANNES Kaat
    49  VEKEMANS Anisha

    GREAT BRITAIN
    50  ARMITSTEAD Elisabeth * klootje kriekeljon, rosencrantz, ezequiel, wilco kelderman
    51  BARNES Alice
    52  GARNER Lucy * Selwink, moker
    53  SIMMONDS Hayley
    54  WALKER Jessie
    55  WEAVER Molly

    SWEDEN
    56  FAHLIN Emilia * moker
    57  JOHANSSON Emma * petoi, moker, Sagan=hulk, rolei, WCEendT, simplex, Hoekserenner, ezequiel, klootje kriekeljon, Tinkerbell
    58  MUSTONEN Sara
    59  NILSSON Hanna

    POLAND
    60  BRZEZNA Monika
    61  BUJAK Eugenia * the rover
    62  JASINSKA Malgorzta
    63  NIEWIADOMA Katarzyna * LinusGerdemann, Casperge, billi
    64  PLICHTA Anna
    65  WILKOS Katarzyna
    66  ZUR Monika

    CANADA
    67  CANUEL Karol-Ann
    68  JACKSON Alison
    69  KIRCHMANN Leah * Okidoki
    70  NUMAINVILLE Joëlle
    71  RAMSDEN Denise

    SOUTH AFRICA
    72  PRETORIUS – KACHELHOFFER An-Li
    73  MOOLMAN – PASIO Ashleigh * wilco kelderman, Hoekserenner, petoi
    74  STANDER Cherise

    BELARUS
    75  AMIALIUSIK Alena

    UKRAINE
    76  DEMYDOVA Olena
    77  RYABCHENKO Tatyana
    78  SHEKEL Olga
    79  SOLOVEY Hanna * Selwink, LinusGerdemann, WCEendT, anonymous

    RUSSIA
    80  ANTOSHINA Tatiana * Casperge
    81  EGOROVA Darla
    82  KOZONCHUK Oxana
    83  KUCHINSKAYA Elena
    84  POTOKINA Anna
    85  VASILIEVA Svetlana

    LUXEMBOURG
    86  MAJERUS Christine * LinusGerdemann

    NEW ZEALAND
    87  BUCHANAN Rushlee
    88  KIESANOWSKI Joanne
    89  VILLUMSEN Linda Melanie * rahimns, rolei, WCEendT

    FINLAND
    90  LEPISTÖ Lotta * Tinkerbell
    91  VAINIONPÄÄ Laura

    NORWAY
    92  BJORNSRUD Miriam
    93  JOHNSEN Ceclie Gotaas
    94  LORVIK Ingrid
    95  MOBERG Emilie

    VENEZUELA
    96  CESAR Yennifer

    JAPAN
    97  YONAMINE Eri

    SPAIN
    98  GUTIERREZ RUIZ Sheyla
    99  SANCHIS CHAFER Anna
    100  SANTESTEBAN GONZALEZ Ane

    SLOVENIA
    101  BATAGELJ Polona
    102  PINTAR Ursa

    CHILE
    103  MUNOZ GRANDON Paola

    SWITZERLAND
    104  HANSELMANN Nicole
    105  NEFF Jolanda
    106  SCHWEIZER Doris * the rover

    MEXICO
    107  DREXEL Ingrid
    108  VARELA HUERTA Erika Haydee

    AUSTRIA
    109  RIJKES Sarah
    110  RITTER Martina

    THAILAND
    111  CHANPENG Nontasin
    112  MANEEPHAN Jutatip

    COSTA RICA
    113  MENA Milagro

    LITHUANIA
    114  LELEIVYTE Rasa
    115  TUSLAITE Daiva

    COLOMBIA
    116  GULUMA ORTIZ Serika Mitchel
    117  LOZANO RAMIREZ Laura Camila
    118  PEÑUELA Diana Carolina

    LATVIA
    119  LAIZANE Lija

    CZECH REPUBLIC
    120  NECKAROVA Zuzana

    DENMARK
    121  DIDERIKSEN Amalie
    122  MØLLEBRO PEDERSEN Camilla

    IRELAND
    123  DILLON Olivia
    124  MEADE Fiona

    MONGOLIA
    125  TUVSHINJARGAL Enkhjargal

    PORTUGAL
    126  REIS Daniela

    KAZACHSTAN
    127  SAIFUTDINOVA Natalya

    SERBIA
    128  ERIC Jelena

    ISRAEL
    129  BASH Paz

    PUERTO RICO
    130  TORRES RIVERA Solymar

    GUAM
    131  PIPES Lenore

    ECUADOR
    132  NUNEZ Miryan

    RWANDA
    133  GIRUBUNTU Jeanne D’Arc

    SLOVAKIA
    134  MEDVEDOVA Tereza

    SAINT KITTS AND NEVIS
    135  BERTINE Kathryn

    UGANDA
    136  NAIGA Immaculate
    137  NAMUKASA Hajirah Ashar

    uitslag 2014:
    1.FERRAND PREVOT Pauline NFRA 03:29:21
    2.BRENNAUER Lisa NGER 00:00:00
    3.JOHANSSON Emma NSWE 00:00:00
    4.BRONZINI Giorgia NITA 00:00:00
    5.CROMWELL Tiffany NAUS 00:00:00
    6.OLDS Shelley NUSA 00:00:00
    7.ARMITSTEAD Elisabeth NGBR 00:00:00
    8.VILLUMSEN Linda Melanie NNZL 00:00:00
    9.SOLOVEY Hanna NUKR 00:00:00
    10.VOS Marianne NNED 00:00:00
    11.NIEWIADOMA Katarzyna NPOL 00:00:00
    12.STEVENS Evelyn NUSA 00:00:03
    13.RATTO Rossella NITA 00:00:03
    14.LONGO BORGHINI Elisa NITA 00:00:03
    15.LICHTENBERG-HÄUSLER Claudia NGER 00:00:06
    16.CORDON Audrey NFRA 00:00:41
    17.BLAAK Chantal NNED 00:00:41
    18.BRZEZNA Paulina NPOL 00:00:41
    19.JASINSKA Malgorzta NPOL 00:00:41
    20.MOOLMAN – PASIO Ashleigh NRSA 00:00:41

    uitslag 2013:
    1.VOS Marianne NNED 03:44:00
    2.JOHANSSON Emma NSWE 00:00:15
    3.RATTO Rossella NITA 00:00:15
    4.VAN DER BREGGEN Anna NNED 00:00:33
    5.STEVENS Evelyn NUSA 00:00:46
    6.VILLUMSEN Linda Melanie NNZL 00:00:50
    7.GUDERZO Tatiana NITA 00:00:52
    8.LONGO BORGHINI Elisa NITA 00:00:52
    9.CROMWELL Tiffany NAUS 00:01:40
    10.ANTOSHINA Tatiana NRUS 00:01:40
    11.KUCHINSKAYA Elena NRUS 00:02:41
    12.LICHTENBERG-HÄUSLER Claudia NGER 00:03:34
    13.FERRAND PREVOT Pauline NFRA 00:04:20
    14.GUARNIER Megan NUSA 00:04:41
    15.VAN VLEUTEN Annemiek NNED 00:05:03
    16.VAN DIJK Ellen NNED 00:05:03
    17.BRZEZNA Paulina NPOL 00:05:03
    18.WLOSZCZOWSKA Maja NPOL 00:05:05
    19.ARMITSTEAD Elisabeth NGBR 00:05:28
    20.WORRACK Trixi NGER 00:05:28

    winnaressen van de afgelopen jaren:
    Last WinnersPalmares >>
    2014 FERRAND PREVOT Pauline
    2013 VOS Marianne
    2012 VOS Marianne
    2011 BRONZINI Giorgia
    2010 BRONZINI Giorgia
    2009 GUDERZO Tatiana
    2008 COOKE Nicole
    2007 BASTIANELLI Marta
    2006 VOS Marianne

    dames wielerspel:
    er staan veel gekozen wielrensters aan het vertrek
    punten: de nrs 1 t/m 10: 40-36-32-28-24-20-16-12-8-4 pnt

    #115432

    wk

    #115434

    ook bij de vrouwen vinden er transfers plaats

    voor de liefhebbers, link met info
    http://women.cyclingfever.com/transfers.html

    #115807

    voorbeschouwing Giro dell’Emilia Internazionale Donne Elite 2015 2015 (1.1)
    (Giro dell Emilia Internazionale Donne)
    Italy  /  10 October
    Edition: 2 (99.0 Km)

    Bologna – Bologna
    10 October / 99.00 kilometer
    start: ca.12:00

    o.a. Elena Cecchini, Elisa Longo Borghini, Tatiana Guderzo, Susanna Zorzi, Barbara Guarischi, Valentina Scandolara, Anna Sanchis Chafer, Francesca Cauz, Malgorzta Jalinska, Jolanda Neff, Elena Kuchinskaya, Irene Bitto, Lija Laizane, Amber Neben, Anja Rugelj, Daiva Tuslaite, Edwige Pitel, Ashleigh Moolman, Lotta Lepisto staan aan het vertrek.
    startlijst: zie hier

    uitslag 2014:
    1.RATTO Rossella EMF 02:34:46
    2.PITEL Edwige MIC 00:00:09
    3.BRONZINI Giorgia NITA 00:00:09
    4.MUCCIOLI Dalia BPK 00:00:16
    5.KERN Spela BTC 00:00:16
    6.AMIALIUSIK Alena BPK 00:00:25
    7.PINTAR Ursa BTC 00:00:40
    8.OLIYNYK Olena 00:00:49
    9.GULUMA ORTIZ Serika Mitchel VAI 00:00:55
    10.SOSNA Katarzyna VAI 00:01:00
    11.BATAGELJ Polona BTC 00:01:00
    12.SCHWEIZER Doris BPK 00:01:00
    13.LUPERINI Fabiana EMF 00:01:15
    14.VIECELI Lara MIC 00:01:15
    15.SZYBIAK Ewelina VAI 00:01:26
    16.ROSSATO Beatrice EMF 00:01:26
    17.POTOKINA Anna SEF 00:01:26
    18.PIEROBON Chiara TOG 00:01:41
    19.PALADIN Asja TOG 00:02:10
    20.LAIZANE Lija VAI 00:02:10

    winnaressen van de afgelopen jaren:
    2014 RATTO Rossella

    dames wielerspel:
    er staan een paar gekozen wielrensters aan het vertrek
    punten: de nrs 1 t/m 7: 15-12-9-4-3-2-1 pnt

    #118199

    emilia

    #118200

    voorbeschouwing Chrono des Nations 2015 (1.1)
    (Chrono des Nations – WE)
    France  /  18 October
    (20.9 Km)  

    Les Herbiers – Les Herbiers
    18 October / 20.87 kilometer

    o.a. Hanna Solovey, Martina Ritter, Amber Neben, Pauline Verhoeven, Ceclie Gotaas Johnsen, Daiva Tuslaite, Lija Laizane, Aurore Verhoeven, Aude Biannic, Severine Eraud, Tatiana Antoshina, Anna Sanchis, Ann Sophie Duyck, Sari Saarelainen staan aan het vertrek.
    startlijst: zie hier

    uitslag 2014:
    1.SOLOVEY Hanna NUKR 00:27:37
    2.TETRICK Alison BPK 00:01:25
    3.LESUEUR Mélodie LTK 00:01:52
    4.PITEL Edwige MIC 00:01:53
    5.ANTOSHINA Tatiana RVL 00:01:55
    6.JOHNSEN Ceclie Gotaas HPU 00:02:00
    7.DREVILLE Annabelle 00:02:13
    8.BAZIN Marjolaine 00:02:54
    9.LAIZANE Lija NLAT 00:03:01
    10.SIMMONDS Hayley 00:03:19

    winnaressen van de afgelopen jaren:
    2014 SOLOVEY Hanna
    2013 SOLOVEY Hanna
    2012 NEBEN Amber
    2011 NEBEN Amber
    2010 LONGO-CIPRELLI Jeannie
    2009 LONGO-CIPRELLI Jeannie

    dames wielerspel:
    er staan een paar gekozen wielrensters aan het vertrek
    punten: de nrs 1 t/m 7: 15-12-9-4-3-2-1 pnt

    #122828

    chrono

    #122829

    voorbeschouwing 94.7 Cycle Challenge 2015 (1.1)
    South Africa  /  15 November
    Edition: 1 (94.7 Km)

    Johannesburg – Johannesburg
    15 November / 94.70 kilometer
    profiel:
    zie hier
    een nieuwe uci wedstrijd, maar wel een wedstrijd met een historie, o.a. Marianne Vos heeft hier wel is gewonnen.

    o.a. Ashleigh Moolman-Pasio, Clara Koppenburg, Doris Schweizer, Sharon Laws, Floortje Mackaij, Sabrina Stultiens, Kyara Stijns en Julia Soek staan aan het vertrek.
    info ploegen:
    zie hier

    dames wielerspel:
    er staan een paar gekozen wielrensters aan het vertrek
    punten: de nrs 1 t/m 7: 15-12-9-4-3-2-1 pnt

    #122830

    94.7

9 berichten aan het bekijken - 451 tot 459 (van in totaal 459)

Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.

Laatste nieuws