* dames wielrennen (spel) * wedstrijd informatie

|
25 berichten aan het bekijken - 426 tot 450 (van in totaal 459)
  • #108739

    Tour Cycliste Féminin International de l’Ardèche 2015 (2.2)
    2

    #108740

    Tour Cycliste Féminin International de l’Ardèche 2015 (2.2)
    3

    #108741

    Tour Cycliste Féminin International de l’Ardèche 2015 (2.2)
    4

    #108742

    Tour Cycliste Féminin International de l’Ardèche 2015 (2.2)
    5

    #108743

    Tour Cycliste Féminin International de l’Ardèche 2015 (2.2)
    6

    #108744

    Tour Cycliste Féminin International de l’Ardèche 2015 (2.2)
    7

    #108745

    Tour Cycliste Féminin International de l’Ardèche 2015 (2.2)
    ak

    #108746

    Lotto Belisol Belgium Tour 2015 (2.2)
    1

    #108747

    Lotto Belisol Belgium Tour 2015 (2.2)
    2

    #108749

    Lotto Belisol Belgium Tour 2015 (2.2)
    3

    #108750

    Lotto Belisol Belgium Tour 2015 (2.2)
    4

    #108751

    Lotto Belisol Belgium Tour 2015 (2.2)
    ak

    #108753

    voorbeschouwing Giro della Toscana Int. Femminile – Memorial Michela Fanini 2015 (2.2)
    Italy  /  11 September – 13 September
    Edition: 22 (230.1 Km)  

    Stages
    Prologue – 11 September : Campi Bisenzio ITT, 2.20 km (was gisteren: 1e Annemiek van Vleuten)
    Stage: 1 – 12 September : Piano, 133.60 km
    Stage: 2 – 13 September : Lucca – Capannori, 94.30 km

    o.a. Malgorzta Jasinska, Edwige Pitel, Tatiana Antoshina, Valentina Scandolara, Molly Meyvisch, Annemiek van Vleuten, Iris Slappendel, Lotta Lepisto staan aan het vertrek
    startlijst: zie hier

    uitslag 2014:
    1.OLDS Shelley ALE 05:50:07
    2.JASINSKA Malgorzta ALE 00:00:01
    3.SZYBIAK Ewelina VAI 00:00:06
    4.BUJAK Eugenia BTC 00:00:22
    5.GUDERZO Tatiana ALE 00:00:25
    6.BERLATO Elena ALE 00:00:26
    7.RIABCHENKO Tetyana MIC 00:00:28
    8.NIEWIADOMA Katarzyna NPOL 00:00:28
    9.PITEL Edwige MIC 00:00:28
    10.TROTMAN Reta EMXX 00:00:30

    proloog: Olds
    rit 1: Olds
    rit 2: Jasinska

    winnaressen van de afgelopen jaren:
    2014 OLDS Shelley
    2013 LICHTENBERG-HÄUSLER Claudia
    2012 JASINSKA Malgorzta
    2011 GUARNIER Megan
    2010 ARNDT Judith

    dames wielerspel:
    er staan verschillende gekozen wielrensters aan het vertrek
    punten: de nrs 1 t/m 3: 4-2-1 pnt – etappe 2 pnt

    #110802

    Giro della Toscana Int. Femminile – Memorial Michela Fanini 2015 (2.2)
    p

    #110803

    Giro della Toscana Int. Femminile – Memorial Michela Fanini 2015 (2.2)
    1

    #110804

    Giro della Toscana Int. Femminile – Memorial Michela Fanini 2015 (2.2)
    2

    #110805

    Giro della Toscana Int. Femminile – Memorial Michela Fanini 2015 (2.2)
    ak

    #110806

    Chrono Champenois – Trophée Européen (1.1)

    #110807

    Chrono Champenois – Trophée Européen (1.1)
    1

    #110808

    La Madrid Challenge by La Vuelta (1.1)

    #110809

    La Madrid Challenge by La Vuelta (1.1)
    1

    #110810

    voorbeschouwing WK ploegentijdrit Dames
    Championnats du Monde UCI CLM par équipe / UCI TTT World Championships WE2015 (CM)
    United States  /  20 September
    Edition: 4 (38.8 Km)  

    Richmond – Richmond
    20 September / 38.80 kilometer / Start: 11:30
    Stage type:Team Time Trial

    Startlist

    VELOCIO-SRAM
    1  AMIALIUSIK Alena Belarus
    2  BRENNAUER Lisa Germany * Tinkerbell, rosencrantz
    3  CANUEL Karol-Ann Canada
    4  GUARISCHI Barbara Italy
    5  KRÖGER Mieke Germany
    6  WORRACK Trixi Germany

    ORICA – AIS
    11  ELVIN Gracie Australia
    12  GARFOOT Katrin Australia * billi
    13  ROY Sarah Australia
    14  SPRATT Amanda Australia
    15  STEWART Macy Australia
    16  WILLIAMS Lizzie Australia

    RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM
    21  BRAND Lucinda Netherlands * billi
    22  DE JONG Thalita Netherlands * moker
    23  GILLOW Shara Australia
    24  KNETEMANN Roxane Netherlands * rahimns, Sagan=hulk, rolei, waggie
    25  NIEWIADOMA Katarzyna Poland * LinusGerdemann, Casperge, billi
    26  VAN DER BREGGEN Anna Netherlands * LinusGerdemann, anonymous, klootje kriekeljon, billi, Coolietje, rosencrantz, petoi, simplex

    WIGGLE HONDA
    31  CORDON Audrey France * wilco kelderman
    32  D’HOORE Jolien Belgium * Tinkerbell, the rover, coolietje
    33  EDMONDSON Annette Australia
    34  FAHLIN Emilia Sweden * moker
    35  KING Danielle United Kingdom
    36  LONGO BORGHINI Elisa Italy * LinusGerdemann, wilco kelderman, Casperge

    BOELS DOLMANS CYCLING TEAM
    41  ARMITSTEAD Elisabeth United Kingdom * klootje kriekeljon, rosencrantz, ezequiel, wilco kelderman
    42  BLAAK Chantal Netherlands
    43  MAJERUS Christine Luxembourg * LinusGerdemann
    44  PAWLOWSKA Katarzyna Poland
    45  STEVENS Evelyn United States * rahimns, moker, rolei, WCEendT, simplex
    46  VAN DIJK Ellen Netherlands * anonymous, petoi

    HITEC PRODUCTS UCK
    51  BECKER Charlotte Germany
    52  BJORNSRUD Miriam Norway
    53  GUDERZO Tatiana Italy * Casperge
    54  JOHNSEN Ceclie Gotaas Norway
    55  KITCHEN Lauren Australia * billi
    56  MOBERG Emilie Norway

    UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM
    61  BROWN Laura Canada
    62  BUCHANAN Rushlee New Zealand
    63  HIGGINS Cari United States
    64  TAMAYO Lauren United States
    65  VILLUMSEN Linda Melanie New Zealand * rahimns, rolei, WCEendT
    66  WINDER Ruth United States

    OPTUM PRO CYCLING P/B KELLY BENEFIT STRATEGIES
    71  CHARITY Amy United States
    72  GLAESSER Jasmin Canada
    74  KIRCHMANN Leah Canada * Okidoki
    75  TETRICK Alison United States
    76  WALLE Brianna United States

    TIBCO – SVB
    81  BRIEN Alizée Canada
    82  COLLINS Emily New Zealand
    83  HAMMES Kathrin Germany
    84  KIESANOWSKI Joanne New Zealand
    85  RYAN Kendall United States
    86  STEPHENS Lauren United States * rosencrantz, wilco kelderman

    BTC CITY LJUBLJANA
    91  BATAGELJ Polona Slovenia
    92  BUJAK Eugenia Poland * the rover
    93  LECHNER Corinna Germany
    94  PAVLUKHINA Olena Azerbaijan
    95  PINTAR Ursa Slovenia
    96  RITTER Martina Austria

    TWENTY 16 p/b SHO-AIR
    101  DRAGOO Allie United States
    102  DVORAK Andrea United States
    103  TUCKER HALL Lauren United States
    104  JACKSON Alison Canada
    105  RAUCK KOMANSKI Lauren United States
    106  THOMAS Leah United States

    BMW P/B HAPPY TOOTH DENTAL
    111  BAYER Lindsay United States
    112  BERTINE Kathryn St. Kitts and Nevis
    113  FARINA Robin United States
    114  NALDER Breanne United States
    115  ROUTLEY Shoshauna Canada
    116  UEBELHART Jessica Switzerland

    PEPPER PALACE PRO CYCLING P/B THE HAPPY TOOTH
    121  FADER – CARAVELLA Sara United States
    122  DE CRESCENZO Lauren United States
    123  EMMERMAN Julie United States
    124  MAYOLO PIC Tina United States
    125  PHILLIPS Amy United States
    126  RAIS PIERCE Amber

    uitslag 2014:
    1 SPECIALIZED – LULULEMON USA 43:33.35
    2 ORICA – AIS AUS +1:17.56
    3 ASTANA BEPINK WOMENS TEAM ITA +2:19.64
    4 OPTUM P/B KELLY BENEFIT STRATEGIES USA +2:25.75
    5 BOELS DOLMANS CYCLING TEAM NED +2:26.33
    6 UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM USA +2:43.80

    uitslag 2013:
    1. Team Specialized- Lululemon 51:10
    2. Rabobank-Liv Giant 1:11
    3. Orica – AIS 1:34
    4. RusVelo 2:03

    uitslag 2012:
    1 TEAM SPECIALIZED – LULULEMON GER 46:31.63
    2 ORICA – AIS AUS +24.19
    3 AA DRINK – LEONTIEN.NL CYCLING TEAM NED +1:59.32
    4 RABOBANK WOMEN CYCLNG TEAM NED +2:20.40

    winnaressen van de afgelopen jaren:
    2014 SPECIALIZED – LULULEMON
    2013 Team Specialized- Lululemon
    2012 TEAM SPECIALIZED – LULULEMON

    dames wielerspel: deze wedstrijd doet niet mee

    #111355

    WK ploegentijdrit Dames

    uitslag:
    1 Velocio- SRAM 47:35
    2 Boels – Dolmans Cycling Team 47:41

    3 Rabobank-Liv Woman Cycling Team 48:31
    4 Wiggle Honda Pro Cycling 48:45

    5 TWENTY16 presented by Sho-Air 49:40

    6 UnitedHealthcare Pro Cycling Women’s Team 50:26
    7 Orica – AIS 50:29
    8 BTC City Ljubljana 50:38
    9 Optum p/b Kelly Benefit Strategies 50:56
    10 Hitec Products 51:07
    11 Team TIBCO -SVB 51:34

    12 Pepper Palace Pro Cycling p/b The Happy Tooth 52:58
    13 BMW p/b Happy Tooth Dental 54:13

    deze wedstrijd telt niet mee

    #111356

    voorbeschouwing World TimeTrial Championship (WE) 2015 (CM)
    United States  /  22 September
    Edition: 22 (30.0 Km)  

    Richmond – Richmond
    22 September / 30.00 kilometer / Start: 13:30 / Finish: 16:45
    Stage type:Individual Time Trial

    Startlijst:

    AUSTRALIA
    6  GARFOOT Katrin Australia * billi

    BELGIUM
    8  DUYCK Ann Sophie Belgium

    NEW ZEALAND
    9  VILLUMSEN Linda Melanie New Zealand * rahimns, rolei, WCEendT

    BELARUS
    10  AMIALIUSIK Alena Belarus

    SWEDEN
    11  JOHANSSON Emma Sweden * petoi, moker, Sagan=hulk, rolei, WCEendT, simplex, Hoekserenner, ezequiel, klootje kriekeljon, Tinkerbell

    CZECH REPUBLIC
    12  SABLIKOVA Martina Czech Republic

    JAPAN
    13  YONAMINE Eri Japan

    COLOMBIA
    14  GULUMA ORTIZ Serika Mitchel Colombia

    DENMARK
    16  MØLLEBRO PEDERSEN Camilla Denmark

    ITALY
    17  VALSECCHI Silvia Italy

    SWITZERLAND
    20  SCHWEIZER Doris Switzerland * the rover

    LUXEMBOURG
    21  MAJERUS Christine Luxembourg * LinusGerdemann

    GREAT BRITAIN
    22  SIMMONDS Hayley United Kingdom

    NETHERLANDS
    2  VAN DER BREGGEN Anna Netherlands * LinusGerdemann, anonymous, klootje kriekeljon, billi, Coolietje, rosencrantz, petoi, simplex
    23  VAN DIJK Ellen Netherlands * anonymous, petoi

    AUSTRIA
    24  RITTER Martina Austria

    FINLAND
    25  LEPISTÖ Lotta Finland * Tinkerbell

    LATVIA
    27  LAIZANE Lija Latvia

    SPAIN
    28  GUTIERREZ RUIZ Sheyla Spain

    LITHUANIA
    29  TUSLAITE Daiva Lithuania

    MEXICO
    30  DREXEL Ingrid Mexico

    IRELAND
    31  HORGANE – DERVAN Siobhan Ireland

    CANADA
    4  CANUEL Karol-Ann Canada
    32  WHITTEN Tara Canada

    NORWAY
    34  JOHNSEN Ceclie Gotaas Norway

    MONGOLIA
    35  TUVSHINJARGAL Enkhjargal Mongolië

    SAINT KITTS AND NEVIS
    36  BERTINE Kathryn St. Kitts and Nevis

    EL SALVADOR
    37  GARCIA Evelyn El Salvador

    RWANDA
    38  GIRUBUNTU Jeanne D’Arc Rwanda

    UKRAINE
    5  SOLOVEY Hanna Ukraine * Selwink, LinusGerdemann, WCEendT, anonymous
    39  SHEKEL Olga Ukraine

    RUSSIA
    7  ANTOSHINA Tatiana Russia * Casperge
    40  VASILIEVA Svetlana Russia

    POLAND
    15  BUJAK Eugenia Poland * the rover
    41  PAWLOWSKA Katarzyna Poland

    FRANCE
    19  CORDON Audrey France * wilco kelderman
    42  BIANNIC Aude France

    UNITED STATES
    3  STEVENS Evelyn United States * rahimns, moker, rolei, WCEendT, simplex
    26  SMALL Carmen United States
    43  ARMSTRONG Kristin United States

    GERMANY
    1  BRENNAUER Lisa Germany * Tinkerbell, rosencrantz
    18  KRÖGER Mieke Germany
    33  WORRACK Trixi Germany
    44  LECHNER Corinna Germany

    uitslag 2014:
    1.BRENNAUER Lisa NGER 38:48:00
    2.SOLOVEY Hanna NUKR 00:18:00
    3.STEVENS Evelyn NUSA 00:21:00
    4.KRÖGER Mieke NGER 00:38:00
    5.DUYCK Ann Sophie NBEL 00:45:00
    6.CANUEL Karol-Ann NCAN 00:51:00
    7.VAN DIJK Ellen NNED 01:11:00
    8.POWERS Alison NUSA 01:14:00
    9.VILLUMSEN Linda Melanie NNZL 01:14:00
    10.WORRACK Trixi NGER 01:15:00

    uitslag 2013:
    1.VAN DIJK Ellen NNED 00:27:48
    2.VILLUMSEN Linda Melanie NNZL 00:00:24
    3.SMALL Carmen NUSA 00:00:28
    4.STEVENS Evelyn NUSA 00:00:28
    5.WORRACK TrixiNGER00:00:31

    uitslag 2012:
    1.ARNDT Judith NGER 00:32:26
    2.STEVENS Evelyn NUSA 00:00:34
    3.VILLUMSEN Linda Melanie NNZL 00:00:41
    4.POOLEY Emma NGBR 00:00:49
    5.VAN DIJK Ellen NNED 00:00:54

    uitslag 2011:
    1.ARNDT Judith NGER 00:37:07
    2.VILLUMSEN Linda Melanie NNZL 00:00:21
    3.POOLEY Emma NGBR 00:00:24

    uitslag 2010:
    1.POOLEY Emma NGBR 00:32:48
    2.ARNDT Judith NGER 00:00:15
    3.VILLUMSEN Linda Melanie NNZL 00:00:15

    winnaressen van de afgelopen jaren:
    2014 BRENNAUER Lisa
    2013 VAN DIJK Ellen
    2012 ARNDT Judith
    2011 ARNDT Judith
    2010 POOLEY Emma
    2009 ARMSTRONG Kristin
    2008 NEBEN Amber
    2007 KUPFERNAGEL Hanka
    2006 ARMSTRONG Kristin

    dames wielerspel:
    er staan veel gekozen wielrensters aan het vertrek
    punten: de nrs 1 t/m 10: 20-18-16-14-12-10-8-6-4-2 pnt

    #112366

    uitslag etc volgt nog

25 berichten aan het bekijken - 426 tot 450 (van in totaal 459)

Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.

Laatste nieuws