‘onder voorbehoud’
Women UCI Teams (Italie)
* ploeg: Alé Cipollini
ALZINI, Martina -nw-
BASTIANELLI, Marta
CAUZ, Francesca
CUCINOTTA, Annalisa
FAHLIN, Emilia -nw-
JASINSKA, Malgorzta
MUCCIOLI, Dalia
ROSSATO, Beatrice
SANTESTEBAN GONZáLEZ, Ane
TAGLIAFERRO, Marta
TREVISI, Anna -nw-
# FERNANDES DA SOUZA Uenia
* ploeg: Aromitalia - Vaiano
BARTELLONI, Beatrice -nw-
FRANCHI, Elena -nw-
# BACCAILLE Monia
# BULLERI Alessia
# DE RANIERI Lisa
# GULUMA ORTIZ Serika Mitchel
# LATOZAITE Silvija
# MARTINI Alessia
# NESTI Nicole
# PARRA Jessica
* ploeg: S.C. Michela Fanini Rox
BALDUCCI, Francesca
BALDUCCI, Michela
DE IULIIS, Manuela -nw-
GULINO, Nina
KELIL, Eyerusalem
KIRáLY, Mónika -nw-
LOZANO RAMIREZ, Laura Camila
NICOLAI, Federica
PITEL, Edwige
REATI, Vittoria
SAARELAINEN, Sari -nw-
* ploeg: Servetto Footon
BORGHESI, Letizia -nw- #
BRäNDLI, Nicole -nw-
CEOLONI, Anna -nw- #
CILENTI, Sofia -nw-
GASPARINI, Alice -nw-
LECHNER, Eva -nw-
MEYVISCH, Molly -nw-
NEFF, Jolanda
NOVIKOVA, Elena -nw-
PARKINSON, Abby-mae -nw-
POTOKINA, Anna
RAGUSA, Katia -nw-
SICOT, Marion -nw-
SPEROTTO, Maria Vittoria -nw-
TORTOLINA, Gaia -nw-
WALKER, Jessie -nw-
# CAMPANER Nicole
# LAIZANE Lija
* ploeg: Top Girls Fassa Bortolo
QUAGLIOTTO, Nadia -nw-
– rest nog niet bekend –
* ploeg: Team Inpa Sottoli Bianchi Giusfredi
ALLEN, Bethany -nw-
COVRIG, Ana -nw-
CRETTI, Claudia
MAFFEIS, Angela
OLSSON, Sara -nw-
PAVIN, Michela -nw-
PIPPI, Elena -nw- #
RIABCHENKO, Tetyana
STRICKER, Anna Zita Maria
TUSLAITE, Daiva
VIECELI, Lara -nw-
Women UCI Team (Slovenie)
* ploeg: BTC City Ljubljana
BATAGELJ, Polona
BUJAK, Eugenia
ELSNER, Tanja -nw-
ERIC, Jelena
KERN, Spela
LECHNER, Corinna
PAVLUKHINA, Olena
PINTAR, Urša
PLICHTA, Anna -nw-
RADOTIC, Mia
RITTER, Martina
RUGELJ, Anja
SIMENC, Laura -nw-
ZIGART, Urska
Women UCI Teams (Spanje)
* ploeg: Bizkaia-Durango
CASADO, Coral
DALTON, Heidi -nw-
ESCURSELL, Elisabet
GARCIA, Mavi -nw-
HOOGEBOOM, Roos -nw-
IDIRIN, Irati -nw-
LANZ, Paula
LE COURT DE BILLOT, Kimberley -nw-
LEKUONA ETXEBESTE, Lierni
LEONET, Naia -nw-
OLIVIER, Lise -nw-
OYARBIDE JIMéNEZ, Lourdes
RIVERA DEL RISCO, Andreina -nw- #
SHEKEL, Olga -nw-
* ploeg: Lointek
BONNIN PALOU, Maria Del Mar
CALDERóN, María -nw-
FELIX, Empar -nw-
FRASER, Chloe -nw-
GARCIA DEL ALBA, Rocio -nw-
GONZáLEZ BLANCO, Lucía
GONZáLEZ BLANCO, Alicia
LLABRES, Elisabet -nw-
LóPEZ MORALES, Belén
MARTINEZ, Cristina
MERINO CORTAZAR, Eider
RAMíREZ BAUXEL, Anna -nw-
RIPOLL, Teresa -nw-
RODRIGUEZ SANCHEZ, Gloria -nw-
TERUEL RIBES, Alba
VERHOEVEN, Aurore
Women UCI Team (Denemarken)
* ploeg: Team BMS BIRN
EG, Simone -nw-
HANSEN, Louise -nw-
KLOPPENBURG, Margriet -nw-
LUDWIG, Cecilie Uttrup -nw-
MATHIESEN, Pernille -nw-
MøLLEBRO PEDERSEN, Camilla -nw-
RASCH HANSEN, Tine -nw-
SIGGAARD, Christina -nw-
VILMANN, Marie -nw-
Women UCI Teams (Verenigde Staten)
* ploeg: Cylance Pro Cycling
BERTINE, Kathryn -nw-
DOEBEL-HICKOK, Kristabel -nw-
GUTIéRREZ RUIZ, Sheyla -nw-
OLDS, Shelley -nw-
RATTO, Rossella -nw-
SCANDOLARA, Valentina -nw-
SCHWEIZER, Doris -nw-
TETRICK, Alison -nw-
ZAVETA, Erica -nw-
* ploeg: Optum p/b Kelly Benefit Strategies
ALLAR, Erica -nw-
ANDERSON, Elle -nw-
FISCHER, Heather -nw-
GLAESSER, Jasmin
LAY, Khristi -nw-
MAINE, Katherine -nw-
POIDEVIN, Sara -nw-
PRINNER, Jessica -nw-
ROSSI, Hannah -nw-
WHITE, Emma -nw-
# OUELLETTE Catherine
* ploeg: TWENTY16 presented by Sho-Air
DYGERT, Chloe -nw-
# JACKSON Alison
– (rest) nog niet bekend –
* ploeg: UnitedHealthcare Pro Cycling Women?s Team
BROWN, Laura
BUCHANAN, Rushlee
EWART, Annie -nw-
HALL, Katie
HIGGINS, Cari
MICKEY, Abigail
PEñUELA, Diana Carolina -nw-
RIVERA, Coryn
SIMMONDS, Hayley -nw-
SLAPPENDEL, Iris -nw-
TAMAYO, Lauren
VILLUMSEN, Linda #
# MORELLI Shawn
* ploeg: Visit Dallas DNA Pro Cycling
CHRISTIANSEN, Anna Grace -nw-
DE CRESCENZO, Lauren -nw-
GILGEN, Jamie -nw-
HEINTZ, Mandy -nw-
LAUGHLIN, Nina -nw-
MANGANELLO, Mia -nw-
MILLER, Amanda -nw-
NALDER, Breanne -nw-
ORTON, Beth Ann -nw-
PEZZULO, Tiffany -nw-
SANDERS, Anna -nw-
TUSSEY, Sara -nw-
Women UCI Team (Australie)
* ploeg: Orica - AIS
ELVIN, Gracie
GARFOOT, Katrin
MANLY, Alexandra
MCCONVILLE, Chloe
NEYLAN, Rachel
ROWNEY, Loren -nw-
ROY, Sarah
SPRATT, Amanda
STEWART, Macey
VAN VLEUTEN, Annemiek -nw-
WILES, Tayler -nw-
WILLIAMS, Lizzie
Women UCI Team (China/Hong Kong)
* ploeg: China Chongming-Liv-Champion System Pro Cycling
– (rest) nog niet bekend –
Women UCI Team (Kazachstan)
* ploeg: Astana Women's Team
BEGGIN, Sofia -nw-
BERTIZZOLO, Sofia -nw-
DOBRYNINA, Kseniya
DREXEL, Ingrid
FIDANZA, Arianna -nw-
GENELEVA, Tatyana -nw-
GENELEVA, Nadezhda -nw-
PASTARNAK, Viktoriya -nw-
POTAPOVA, Faina
RIBEROT, Fanny -nw-
RODRIGUEZ GUTIERREZ, Carolina
SAIFUTDINOVA, Natalya
SOKOVNINA, Natalya
UMUTZHANOVA, Makhabbat
YURAITIS, Yekaterina
***
overig:
* ploeg: Bepink
# ALBRECHT Lex
# BISSOLATI Elena
# BONOMI Ilaria
# BORTOLOTTI Simona
# FRAIEGARI Giorgia
# MALTESE Michela
# NANNI Giulia
# PATTARO Francesca
# SANGUINETI Ilaria
# VALSECCHI Silvia
ploeg: NO RADUNION VITALOGIC
# BADEGRUBER Anna
# BIRLI Nathalie
# DEUERLEIN Julia
# GASSNER Astrid
# LACKNER Lisa
# MAES Elise
# PERCHTOLD Christina
# RAIS PIERCE Amber
# REISENHOFER Sandra
# SCHILLING Marlene
# VALACHOVA Lucia
# VALENTINI Elena
ploeg: TEAM TIBCO - SVB
# BRIEN Alizée
# CLARK Cheryl
# COLLINS Emily
# HAMMES Kathrin
# KIESANOWSKI Joanne
# MYERS Lindsay
# RAUCK KOMANSKI Lauren
# RYAN Kendall
# SCHWAGER Patricia
# STEPHENS Lauren
# TUCKER HALL Lauren
# WALLE Brianna
ploeg: PRO - DUO TOPSPORT VLAANDEREN - ETIXX
# ARYS Evelyn
# CROKET Gilke
# DE CRITS Nel
# DEGRENDELE Nicky
# DELBAERE Fien
# DEMEY Valerie
# DRUYTS Demmy
# DRUYTS Jessy
# DRUYTS Kelly
# DRUYTS Lenny
# DUYCK Ann Sophie
# VAN DEN HAUTE Steffy
# VAN DEN STEEN Kelly
# VANDENBROUCKE Saartje
een aantal categorie 3 wielrensters waar ik wel wat van verwacht:
Loren Rowney
Alexis Ryan
Rossella Ratto
Lucy Garner
Jolanda Neff
Sofie de Vuyst
Sabrina Stultiens
Hannah Barnes
Mayuko Hagiwara
Malgorzata Jasinska
Elise Delzenne
Valentina Scandolara
Thalita de Jong
Floortje Mackaij
Roxane Fournier
Lotta Lepisto
Lauren Kitchen
de deelnemende ploegen:
zie hier: klik hier
gekozen wielrensters per 1 januari 2016
ARMITSTEAD Elizabeth: dustin, rosencrantz, coolietje
BLAAK Chantal: hofsje, Wicky, rosencrantz, coolietje
CANUEL Karol-Ann: dustin
CECCHINI Elena: LinusGerdemann, rosencrantz
CROMWELL Tiffany: Vic413
DE JONG Thalita: Wicky, dustin
DELZENNE Elise: billi, LinusGerdemann
D’HOORE Jolien: billi, Tinkerbell, simplex
DUYCK Ann-Sophie: Vic413
FOURNIER Roxane: ezequiel
GARFOOT Katrin: dustin, Tinkerbell
GUARISCHI Barbara: Vic413
HOSKING Chloe: Tinkerbell, rosencrantz, coolietje
JASINSKA Malgorzata: hofsje
KITCHEN Lauren: billi, rosencrantz, coolietje
LEPISTÖ Lotta: ezequiel
MACKAIJ Floortje: billi, simplex
OLIVEIRA Flavia Maria Cardoso: Vic413
PIETERS Amy: coolietje
RIVERA Coryn: ezequiel
SOLOVEY Anna: LinusGerdemann
SPRATT Amanda: simplex
STEPHENS (ROBERTSON) Lauren: billi, simplex
VAN DER BREGGEN Anna: hofsje, Wicky, Vic413, LinusGerdemann, ezequiel
VAN DIJK Ellen: hofsje
VAN VLEUTEN Annemiek: dustin, ezequiel
VILLUMSEN SERUP Linda: hofsje
VOS Marianne: Wicky, Tinkerbell, LinusGerdemann, simplex
WILD Kirsten: Wicky, Tinkerbell
***
gekozen wielrensters per 1 januari 2016
Categorie 1
* 1.NED VAN DER BREGGEN Anna: hofsje, Wicky, Vic413, LinusGerdemann, ezequiel
* 2.GBR ARMITSTEAD Elizabeth: dustin, rosencrantz, coolietje
* 3.BEL D’HOORE Jolien: billi, Tinkerbell, simplex
4.SWE JOHANSSON Emma:
5.ITA LONGO BORGHINI Elisa:
6.GER BRENNAUER Lisa:
7.USA GUARNIER Megan:
8.RSA MOOLMAN-PASIO Ashleigh:
9.NED BRAND Lucinda:
10.POL NIEWIADOMA Katarzyna:
Categorie 2
11.BLR AMIALIUSIK Alena:
* 12.NED WILD Kirsten: Wicky, Tinkerbell
* 13.NED PIETERS Amy: coolietje
14.LUX MAJERUS Christine:
* 15.ITA CECCHINI Elena: LinusGerdemann, rosencrantz
* 16.USA STEPHENS (ROBERTSON) Lauren: billi, simplex
17.GER WORRACK Trixi:
* 18.NED VAN DIJK Ellen: hofsje
* 19.NED VAN VLEUTEN Annemiek: dustin, ezequiel
20.FRA FERRAND-PREVOT Pauline:
21.ITA BRONZINI Giorgia:
22.USA STEVENS Evelyn:
23.USA OLDS Shelley:
* 24.AUS CROMWELL Tiffany: Vic413
25.CAN KIRCHMANN Leah:
Categorie 3
* 26.CAN CANUEL Karol-Ann: dustin
* 27.AUS GARFOOT Katrin: dustin, Tinkerbell
* 28.AUS KITCHEN Lauren: billi, rosencrantz, coolietje
* 29.AUS HOSKING Chloe: Tinkerbell, rosencrantz, coolietje
30.POL BUJAK (ALICKUN) Eugenia:
* 31.FIN LEPISTÖ Lotta: ezequiel
32.RUS ANTOSHINA Tatiana:
* 33.ITA GUARISCHI Barbara: Vic413
34.USA NEBEN Amber:
* 35.AUS SPRATT Amanda: simplex
* 36.NED BLAAK Chantal: hofsje, Wicky, rosencrantz, coolietje
* 37.BRA OLIVEIRA Flavia Maria Cardoso: Vic413
* 38.FRA FOURNIER Roxane: ezequiel
39.USA WILES Tayler:
* 40.NZL VILLUMSEN SERUP Linda: hofsje
* 41.NED MACKAIJ Floortje: billi, simplex
42.CAN NUMAINVILLE Joëlle:
* 43.BEL DUYCK Ann-Sophie: Vic413
* 44.NED DE JONG Thalita: Wicky, dustin
45.NED KNETEMANN Roxane:
* 46.USA RIVERA Coryn: ezequiel
47.ITA SCANDOLARA Valentina:
48.AUS GILLOW Shara:
49.USA ABBOTT Mara:
50.UKR RIABCHENKO Tetyana:
- buiten top 50 enkel gekozen wielrensters
* 52.FRA DELZENNE Elise: billi, LinusGerdemann
* 54.POL JASINSKA Malgorzata: hofsje
* 93.UKR SOLOVEY Anna: LinusGerdemann
* 289.NED VOS Marianne: Wicky, Tinkerbell, LinusGerdemann, simplex
komende wedstrijden
07.01 National Championships Australia WE - ITT (NC) (5 pnt)
08.01 National Championships New Zealand WE - ITT (NC) (5 pnt)
09.01 National Championships New Zealand WE - Road Race (NC) (10 pnt)
09.01 III Gran Prix San Luis Femenino ARG (1.2) (5-3-1 pnt)
wedstrijd informatie/startlijsten
wedstrijd informatie/startlijsten
10.01 » 15.01 Tour Femenino de San Luis 2016 ARG (2.1) (10-7-5-3-2-1 pnt – etappe 5 pnt)
wedstrijd informatie/startlijsten
wedstrijd informatie/startlijsten
startlijst is al redelijk volledig
10.01 National Championships Australia WE - Road Race (NC) (10 pnt)
National Championships Australia WE - ITT (NC)
* 1 GARFOOT Katrin (Orica - AIS) * dustin, Tinkerbell
2 GILLOW Shara (Rabobank-Liv Woman Cycling Team) 0.46
* 3 CROMWELL Tiffany (Canyon - SRAM) 1.37 * Vic413
pnt:
dustin 5 pnt
Tinkerbell 5 pnt
stand:
dustin 5 pnt
Tinkerbell 5 pnt
hofsje 0 pnt
billi 0 pnt
Wicky 0 pnt
Vic413 0 pnt
LinusGerdemann 0 pnt
ezequiel 0 pnt
simplex 0 pnt
rosencrantz 0 pnt
coolietje 0 pnt
National Championships New Zealand WE - ITT (NC)
1 BUCHANAN Rushlee
2 NIELSEN Jaime 0.01
3 LUCAS Sharlotte 1.54
pnt:
geen
stand:
dustin 5 pnt
Tinkerbell 5 pnt
hofsje 0 pnt
billi 0 pnt
Wicky 0 pnt
Vic413 0 pnt
LinusGerdemann 0 pnt
ezequiel 0 pnt
simplex 0 pnt
rosencrantz 0 pnt
coolietje 0 pnt
Rushlee BUCHANAN wint ook NK wegrit na winst in itt
- - - - -
National Championships New Zealand WE - Road Race (NC)
1 BUCHANAN Rushlee (UnitedHealthcare Pro Cycling Womens Team)
2 WILLIAMS Georgia 0.01
3 KIESANOWSKI Joanne ,,
4 NIELSEN Jaime 2.27
15 STANNARD Elizabeth 11.31 (laatste)
pnt:
geen
stand:
dustin 5 pnt
Tinkerbell 5 pnt
hofsje 0 pnt
billi 0 pnt
Wicky 0 pnt
Vic413 0 pnt
LinusGerdemann 0 pnt
ezequiel 0 pnt
simplex 0 pnt
rosencrantz 0 pnt
coolietje 0 pnt
Małgorzata Jasińska wint wedstrijd in Argentinie.
- - - - -
Gran Prix San Luis Femenino (1.2)
* 1 JASIńSKA Małgorzata * hofsje
* 2 RIVERA Coryn 0.30 * ezequiel
3 TREVISI Anna ,,
7 INGHELBRECHT Sarah ,,
13 STEPHENS Lauren ,,
17 TAGLIAFERRO Marta ,,
46 SLAPPENDEL Iris 1.28
54 MARKUS Kelly 7.20
71 LEONARDI Antonella 15.20 (laatste)
DNF
o.a OLIVEIRA Flavia
pnt:
hofsje 5 pnt
ezequiel 3 pnt
stand:
dustin 5 pnt
Tinkerbell 5 pnt
hofsje 5 pnt
ezequiel 3 pnt
billi 0 pnt
Wicky 0 pnt
Vic413 0 pnt
LinusGerdemann 0 pnt
simplex 0 pnt
rosencrantz 0 pnt
coolietje 0 pnt
extra pnt: (degene met de meeste pnt bij een uci wedstrijd krijgt 5 pnt extra)
hofsje 5 pnt
National Championships Australia WE - Road Race (NC)
* 1 SPRATT Amanda Orica * simplex
2 CORSET Ruth ,,
3 NEYLAN Rachel Orica 0:02
* 4 GARFOOT Katrin Orica ,, * dustin, Tinkerbell
* 5 KITCHEN Lauren Hitec ,, * billi, rosencrantz, coolietje
* 6 HOSKING Chloe Wiggle High 0:35 * Tinkerbell, rosencrantz, coolietje
* 8 CROMWELL Tiffany Canyon ,, * Vic413
13 GILLOW Shara Rabobank ,,
55 STEWART Verita 12.48 (laatste)
pnt:
simplex 10 pnt
stand:
simplex 10 pnt
dustin 5 pnt
Tinkerbell 5 pnt
hofsje 5 pnt
ezequiel 3 pnt
billi 0 pnt
Wicky 0 pnt
Vic413 0 pnt
LinusGerdemann 0 pnt
rosencrantz 0 pnt
coolietje 0 pnt
extra pnt: (degene met de meeste pnt bij een uci wedstrijd krijgt 5 pnt extra)
hofsje 5 pnt
Tour Femenino de San Luis (2.1), Stage 1
* 1 RIVERA Coryn (UnitedHealthcare) * ezequiel
2 TAGLIAFERRO Marta (Alé Cipollini) ,,
3 MARKUS Kelly (Lares) ,,
11 STEPHENS Lauren ,,
26 INGHELBRECHT Sarah ,,
43 OLIVEIRA Flavia ,,
44 JASIŃSKA Małgorzatan ,,
74 VAN HOEK Lotte 0.20
116 GINS Tara 18.02
132 PEÑA Karla 34.15 (laatste)
1x dns / 5x otl
pnt:
ezequiel 5 pnt
stand:
simplex 10 pnt
ezequiel 8 pnt
dustin 5 pnt
Tinkerbell 5 pnt
hofsje 5 pnt
billi 0 pnt
Wicky 0 pnt
Vic413 0 pnt
LinusGerdemann 0 pnt
rosencrantz 0 pnt
coolietje 0 pnt
Tour Femenino de San Luis (2.1), Stage 2
1 TAGLIAFERRO Marta (Alé Cipollini)
2 KONONENKO Valeriya (Ukraine) ,,
3 TREVISI Anna (Alé Cipollini) ,,
4 FAHLIN Emilia (Alé Cipollini) ,,
* 8 RIVERA Coryn (UnitedHealthcare) ,, * ezequiel
10 MARKUS Kelly (Lares) ,,
52 HALL Katie ,,
62 RIABCHENKO Tetyana ,,
66 SLAPPENDEL Iris ,,
86 VAN HOEK Lotte 0.37
112 HALL Lauren 0.47
119 GINS Tara 2.09
130 BELTRAN Lorena 13.44 (laatste)
2x dnf
pnt:
geen
stand:
simplex 10 pnt
ezequiel 8 pnt
dustin 5 pnt
Tinkerbell 5 pnt
hofsje 5 pnt
billi 0 pnt
Wicky 0 pnt
Vic413 0 pnt
LinusGerdemann 0 pnt
rosencrantz 0 pnt
coolietje 0 pnt
komende wedstrijden
nu aan de gang:
10.01 » 15.01 Tour Femenino de San Luis 2016 ARG (2.1) (10-7-5-3-2-1 pnt – etappe 5 pnt)
wedstrijd informatie/startlijsten
wedstrijd informatie/startlijsten
startlijst is al redelijk volledig
komend:
15.01 » 16.01 Tour of Udon THA (2.2) (4-2-1 pnt – etappe 2 pnt)
wedstrijd informatie/startlijsten
16.01 » 19.01 Santos Women's Tour AUS (2.2) (4-2-1 pnt – etappe 2 pnt)
wedstrijd informatie/startlijsten
wedstrijd informatie/startlijsten
17.01 Udon Thani's 123rd Anniversary International Cycling THA (1.2) (5-3-1 pnt)
wedstrijd informatie/startlijsten
20.01 Asian Cycling Championships WE - ITT JPN (CC) (5 pnt)
23.01 Asian Cycling Championships WE - Road Race JPN (CC) (5 pnt)
Iraida Garcia uit Cuba wint rit 3 Tour de San Luis
- - - - -
Tour Femenino de San Luis (2.1), Stage 3
1 GARCIA Iraida (Cuba)
2 VILLALON Aranza Valentina (Weber Shimano Ladies P) 0.04
* 3 JASIńSKA Małgorzata (Alé Cipollini) 0.05 * hofsje
* 4 STEPHENS Lauren (Team TIBCO -SVB ) ,, * billi, simplex
5 VARGAS Lorena Maria (Cycling Girls Team - Felt) 0.14
6 FERNANDES SILVA Janildes (Brasil) 0.25
35 INGHELBRECHT Sarah 0.34
45 FERNANDES Clemilda 0.44
58 RIVERA Coryn 1.00
80 LAIZANE Lija 1.22
88 MARKUS Kelly 1.49
110 ASCHERO Clara Mariel 8.47 (laatste)
14x dnf (o.a. VAN HOEK Lotte, POTOKINA Anna, RYAN Kendall, EWART Annie)
6x dns (o.a. GINS Tara, SANCHIS Anna, OLIVEIRA Flavia)
pnt:
geen
stand:
simplex 10 pnt
ezequiel 8 pnt
dustin 5 pnt
Tinkerbell 5 pnt
hofsje 5 pnt
billi 0 pnt
Wicky 0 pnt
Vic413 0 pnt
LinusGerdemann 0 pnt
rosencrantz 0 pnt
coolietje 0 pnt
extra pnt: (degene met de meeste pnt bij een uci wedstrijd krijgt 5 pnt extra)
hofsje 5 pnt
Log in via je wielerflits.nl account om deel te nemen aan de discussie.