stand van zaken: al 8 wissels :)
-stuur enkel een reminder aan degene die ooit al is gewisseld hebben en nu nog niet gewisseld hebben
-wijzigen mag tot deadline
via PB:
*) petoi
uit: ?
in: ?
*) Tinkerbell
uit: ?
in: ?
*) klootje kriekeljon
uit: ?
in: ?
via forum topic:
*) wilco kelderman
uit: Cromwell
in: Lauren Stephens
*) billi
uit: Guarischi
in: Kitchen
*) anonymous
uit: Abbott
in: Fournier
*) rosencrantz
uit: Barnes
in: Stephens
*) simplex
uit: Abbott
in: Stephens
ok, onder voorwaarden:
er mag nog gewisseld worden tot 15:00 voor een ieder die nog niet gewisseld heeft
(wijzigen is niet meer mogelijk)
de gekozen renster kan echter geen punten behalen op 1 en/of 2 augustus, dus renster mag vandaag en/of morgen wel meedoen maar punten tellen niet mee
kan enkel via PB (ben niet aanwezig, vandaar)
***** *****
per 01-08-2015
gekozen rensters na afloop deadline wisselmoment 7
7 nieuw (of opnieuw) gekozen rensters
4 niet meer gekozen rensters
ABBOTT Mara: Coolietje
ANTOSHINA Tatiana: Casperge
ARMITSTEAD Elisabeth: klootje kriekeljon, rosencrantz, ezequiel, wilco kelderman
BARNES Hannah: Hoekserenner, ezequiel
BRENNAUER Lisa: Tinkerbell
BRONZINI Giorgia: ezequiel
BUJAK (ALICKUN) Eugenia: the rover
CORDON Audrey: wilco kelderman
CROMWELL Tiffany: rahimns, Okidoki, rolei, WCEendT, Hoekserenner, coolietje, klootje kriekeljon
DE JONG Thalita: moker
D’HOORE Jolien: Tinkerbell, the rover
FAHLIN Emilia: moker
FERRAND-PREVOT Pauline: Selwink, waggie, Coolietje, rosencrantz, klootje kriekeljon, Tinkerbell, simplex
FOURNIER Roxane: anonymous
GARFOOT Katrin: billi
GARNER Lucy: Selwink, moker
GUARNIER Megan: billi, petoi
GUDERZO Tatiana: Casperge
HOSKING Chloe: waggie, Tinkerbell, Sagan=hulk
HOSKINS Melissa: Sagan=hulk, waggie
JOHANSSON Emma: petoi, moker, Sagan=hulk, rolei, WCEendT, simplex, Hoekserenner, ezequiel, klootje kriekeljon, Tinkerbell
KIRCHMANN Leah: Okidoki
KITCHEN Lauren: billi
KNETEMANN Roxane: rahimns, Sagan=hulk, rolei, waggie
LONGO BORGHINI Elisa: LinusGerdemann, wilco kelderman, Casperge, Coolietje
MACKAIJ Floortje: simplex
MAJERUS Christine: LinusGerdemann
MOOLMAN-PASIO Ashleigh: wilco kelderman, Hoekserenner, petoi
NIEWIADOMA Katarzyna: LinusGerdemann, Casperge, billi, rosencrantz
OLIVEIRA Flavia Maria Cardoso: the rover
PIETERS Amy: Okidoki
RATTO Rossella: Selwink, ezequiel
SCHWEIZER Doris: the rover
SLAPPENDEL Iris: Selwink
SOLOVEY Hanna: Selwink, LinusGerdemann, WCEendT
STEPHENS (ROBERTSON) Lauren: petoi, simplex, rosencrantz, wilco kelderman
STEVENS Evelyn: rahimns, moker, rolei, WCEendT
VAN DER BREGGEN Anna: LinusGerdemann, anonymous, klootje kriekeljon, billi, Coolietje, rosencrantz, petoi, simplex
VAN DE REE Monique: anonymous
VAN DIJK Ellen: anonymous
VAN VLEUTEN Annemiek: anonymous, waggie, Hoekserenner
VILLUMSEN SERUP Linda: rahimns, rolei, WCEendT
VOS Marianne: rahimns, Casperge, Okidoki
WILD Kirsten: the rover, Sagan=hulk
ZORZI Susanna: Okidoki
***** *****
punten Open de Suède Vargarda 2015 (CDM)
Tinkerbell: 42 pnt
klootje kriekeljon: 26 pnt
ezequiel: 24 pnt
the rover: 20 pnt
Coolietje: 20 pnt
Okidoki: 18 pnt
petoi: 18 pnt
simplex: 18 pnt
billi: 14 pnt
rolei: 14 pnt
WCEendT: 14 pnt
Hoekserenner: 14 pnt
LinusGerdemann: 12 pnt
anonymous: 12 pnt
rosencrantz: 12 pnt
rahimns: 8 pnt
moker: 6 pnt
Sagan=hulk: 6 pnt
punten Trophée d’Or Féminin 2015 (2.2)
-niemand-
punten Ladies tour of Norway 2015 (2.2)
billi: 6 pnt
petoi: 6 pnt
punten: La Route de France (2.1)
LinusGerdemann: 20 pnt
wilco kelderman: 20 pnt
Casperge: 20 pnt
Coolietje: 20 pnt
ezequiel: 10 pnt
Okidoki: 9 pnt
the rover: 6 pnt
Selwink: 5 pnt
moker: 5 pnt
anonymous: 2 pnt
punten: Sparkassen Giro (CDM)
LinusGerdemann: 10 pnt
Tinkerbell: 6 pnt
the rover: 6 pnt
punten: Erondegemse Pijl (Erpe-Mere) (1.2)
moker: 5 pnt
totaal stand (t/m wedstrijd Open de Suède Vargarda)
.
Tinkerbell: 475 pnt
petoi: 457 pnt
klootje kriekeljon: 406 pnt
coolietje: 362 pnt
LinusGerdemann: 323 pnt
rosencrantz: 308 pnt
the rover: 272 pnt
ezequiel: 272 pnt
Hoekserenner: 267 pnt
billi: 263 pnt
simplex: 257 pnt
wilco kelderman: 256 pnt
anonymous: 251 pnt
Sagan=hulk: 202 pnt
rolei: 188 pnt
WCEendT: 185 pnt
waggie: 167 pnt
Casperge: 162 pnt
moker: 144 pnt
Okidoki: 123 pnt
rahimns: 103 pnt
Selwink: 77 pnt
wisselmoment 8: 29 t/m 31/08/2015 let op: zie hieronder!!!
deadline is verlengd naar (t/m) 02/09/2015, je kan daar voordeel mee behalen, aangezien drie rit uitslagen al bekend zijn, maar het is een risico :p :p ;)
deadline is mede verlengd daar ik wat laat ben
* er mag maximaal 1 wielrenster gewisseld worden! *
onder de voorwaarden zie post hier onder, waar ook de huidige categorie indeling staat vermeld
(deze maand geen wijzigingen in de categorie indeling, niet bijgewerkt helaas)
startlijsten zijn o.a. te vinden op cyclingfever (indien bekend)
*** ook deze periode mag er gewisseld worden in het topic of via een persoonlijk bericht (PB ) ***
via PB : wordt dan achteraf pas openbaar gemaakt
de ploegen van de deelnemers/deelneemsters van voor het wisselmoment kan je vinden door op de volgende link te klikken:
WF: database info spel
-de huidige ploegen van de deelnemers inclusief gedane wissels
-categorie indeling wielrensters per periode/per maand
-gekozen wielrensters per periode/per maand
-kalender wielerwedstrijden (info mogelijk te behalen punten + info wisselmomenten)
wijzigen mag tot de deadline
succes
spelregels: uitgebreid
deelname:
Iedere deelnemer/deelneemster mag 5 wielrensters kiezen voor zijn ploeg als begin ploeg,
onder bepaalde voorwaarden
-aanmelding voor deadline: 31-12-2014: 23:00 (wijzigen kan tot deadline)
maximaal 1 wielrenster uit Categorie 1
maximaal 1 wielrenster uit Categorie 2
3 wielrensters uit Categorie 3 (of 4 of 5 wielrensters indien niet uit categorie 1 en/of categorie 2 iemand is gekozen)
-aanmelding na deadline: keuze begin ploeg: 5 wielrensters uit Categorie 3 van dat moment
(zie wielrenstersbestand voor indeling per Categorie)
wissels:
Op het eind van elke maand (laatste 3 dagen van de maand) is er gelegenheid om de ploeg aan te passen,
te wisselen, let wel, beperkt te wisselen. Het aantal wielrensters dat gewisseld mag worden is beperkt, meestal 1,
soms meer, zie kalender voor meer info.
Voor elk wisselmoment komt er een nieuwe actuele categorie indeling.
Wissels zijn enkel toegestaan tussen wielrensters uit dezelfde categorie.
(voorbeeld: wielrenster categorie 2 'uit' => enkel wielrenster categorie 2 kan:'in' )
Bij wissels is bepalend de nieuwe categorie indeling.
(voorbeeld: wielrenster a gaat van categorie 2 naar categorie 1, wissel a uit = dan iemand van categorie 1 in)
wijzigen mag tot de deadline
de ploegen van de deelnemers/deelneemsters van voor het wisselmoment kan je vinden door op de volgende link te klikken:
WF: database info spel
-de huidige ploegen van de deelnemers inclusief gedane wissels
-categorie indeling wielrensters per periode/per maand
-gekozen wielrensters per periode/per maand
-kalender wielerwedstrijden (info mogelijk te behalen punten + info wisselmomenten)
punten:
Natuurlijk zijn er ook punten te behalen, de eerste(n) in de uitslag krijgen punten,
het aantal punten wat behaald kan worden is niet altijd gelijk, afhankelijk van de wedstrijd.
Zie kalender voor de mogelijk te behalen punten per wedstrijd.
punten voor etappes en alg klassement na 30 juni (wedstrijden begonnen in juni) vallen in deze periode ;)
n.v.t. deze maand
Keuze start ploeg: 5 wielrensters
- deadline: 31-12-2014: 23:00 (wijzigen kan tot deadline) "niet meer mogelijk"
maximaal 1 wielrenster uit Categorie 1
maximaal 1 wielrenster uit Categorie 2
3 wielrensters uit Categorie 3 (of 4 of 5 wielrensters indien niet uit categorie 1 en/of categorie 2 iemand is gekozen)
- (na deadline: keuze start ploeg: 5 wielrensters uit categorie 3 van dat moment) "wel nog mogelijk"
wissel mogelijkheid van maximaal 1 wielrenster 29-30-31/08/2015 (verlengd t/m 02/09/2015: zie uitleg/opmerking in voorgaande post; regel 2)
per 1-9-2015 (voor wisselmoment 8, eind augustus 2015)
(indeling vlg current cq-ranking 26/08/2015, meest recent, is bijgewerkt :) )
Categorie 1:
1.(5) VAN DER BREGGEN Anna
2.(2) JOHANSSON Emma
3.(17) D'HOORE Jolien (* w6-30/06: c2 = > c1)
4.(3) BRENNAUER Lisa
5.(7) ARMITSTEAD Elizabeth
6.(11) LONGO BORGHINI Elisa (* w3-31/03: c2 = > c1)
* 7.(25) BRAND Lucinda ** van categorie 2 naar categorie 1 **
* 8.(21) GUARNIER Megan ** van categorie 2 naar categorie 1 **
* 9.(36) NIEWIADOMA Katarzyna ** van categorie 2 naar categorie 1 ** (* w6-30/06: c3 = > c2)
* 10.(28) MOOLMAN-PASIO Ashleigh ** van categorie 2 naar categorie 1 ** (* w4-30/04: c3 = > c2)
Categorie 2:
11.(10) AMIALIUSIK Alena (* w3-31/03: c1 = > c2) (* w4-30/04: c2 = > c1) (* w5-31/05: c1 = > c2)
12.(4) FERRAND-PREVOT Pauline (* w6-30/06: c1 = > c2)
* 13.(12) STEVENS Evelyn ** van categorie 1 naar categorie 2 **(* w5-31/05: c2 = > c1)
* 14.(6) WILD Kirsten ** van categorie 1 naar categorie 2 ** (* w2-28/02: c1 = > c2) (* w6-30/06: c2 = > c1)
15.(32) MAJERUS Christine (* w5-31/05: c3 = > c2)
16.(15) PIETERS Amy
17.(13) VAN DIJK Ellen (* w2-28/02: c2 = > c1) (* w5-31/05: c1 = > c2)
* 18.(133) STEPHENS (ROBERTSON) Lauren ** van categorie 3 naar categorie 2 **
* 19.(14) VAN VLEUTEN Annemiek ** van categorie 1 naar categorie 2 ** (* w5-31/05: c2 = > c1)
20.(8) BRONZINI Giorgia (* w6-30/06: c1 = > c2)
21.(9) OLDS Shelley (* w4-30/04: c1 = > c2)
22.(18) CECCHINI Elena
23.(20) WORRACK Trixi
* 24.(26) CROMWELL Tiffany ** van categorie 3 naar categorie 2 ** (* w4-30/04: c3 = > c2) (* w5-31/05: c2 = > c3)
* 25.(68) CANUEL Karol-Ann ** van categorie 3 naar categorie 2 **
Categorie 3:
-RATTO Rossella (* w6-30/06: c2 = > c3)
-LICHTENBERG (HÄUSLER) Claudia (* w6-30/06: c2 = > c3)
-ZABELINSKAYA Olga: (* w4-30/04: c2 = > c3)
-ABBOTT Mara: (* w4-30/04: c2 = > c3)
*-VOS Marianne ** van categorie 1 naar categorie 3 **
*-BLAAK Chantal ** van categorie 2 naar categorie 3 **
*-KIRCHMANN Leah ** van categorie 2 naar categorie 3 (* w6-30/06: c3 = > c2)
Alle overige wielrensters
(zie ook: cq ranking vrouwen, link: cq ranking vrouwen )
Kalender wielerwedstrijden vrouwen 2015
(* kalender kan gewijzigd worden, er kunnen wedstrijden toegevoegd, verwijderd of gewijzigd worden!)
alle NK's komen niet op de kalender te staan, maar de winnaars krijgen wel punten
Kalender september 2015
01-09 06-09 Boels Rental Ladies Tour (2.1) NED
(10-7-5-3-2-1 pnt – etappe 5 pnt)
02-09 07-09 Tour Cycliste Féminin International Ardèche (2.2) FRA
(4-2-1 pnt – etappe 2 pnt)
08-09 11-09 Lotto-Decca Belgium Tour (2.2) BEL
(4-2-1 pnt – etappe 2 pnt)
11-09 13-09 Premondiale Giro Toscana Int. Femminile – Memorial Michela Fanini (2.2) ITA
(4-2-1 pnt – etappe 2 pnt)
13-09 Chrono Champenois – Trophée Européen (1.1) FRA
(15-12-9-4-3-2-1 pnt)
13-09 La Madrid Challenge by La Vuelta (1.1) ESP
(15-12-9-4-3-2-1 pnt)
22/09 World TimeTrial Championship (WE) CM
WK tijdrit (itt): 20-18-16-14-12-10-8-6-4-2 pnt
26/09 World Road Championship (WE) CM
WK weg (rr): 40-36-32-28-24-20-16-12-8-4 pnt
indicatie data NK's
2014: mogelijke info
LET OP: mogelijke NK's in september 2015
in het kort:
maximaal 1 wissel
*** ook deze periode mag er gewisseld worden in het topic of via een persoonlijk bericht (PB ) ***
via PB: wordt dan achteraf pas openbaar gemaakt
WF: database info spel
-de huidige ploegen van de deelnemers inclusief gedane wissels
-categorie indeling wielrensters per periode/per maand
-gekozen wielrensters per periode/per maand
-kalender wielerwedstrijden (info mogelijk te behalen punten + info wisselmomenten)
WF: wedstrijd informatie
voorbeschouwingen en uitslagen
......
voorlopig (wijzigen mag tot deadline)
via PB (persoonlijk bericht):
*)
uit:
---
in:
---
via forum topic:
*)
uit:
—
in:
—
per 25-08-2015
gekozen rensters na afloop deadline wisselmoment 7
---------------------------------------------------
22) team Coolietje
Categorie 1:
LONGO BORGHINI Elisa
VAN DER BREGGEN Anna
Categorie 2:
FERRAND PREVOT Pauline
CROMWELL Tiffany
Categorie 3:
ABBOTT Mara
.
21) team Hoekserenner
Categorie 1:
JOHANSSON Emma
MOOLMAN-PASIO Ashleigh
Categorie 2:
VAN VLEUTEN Annemiek
CROMWELL Tiffany
Categorie 3:
BARNES Hannah
.
20) team WCEendT
Categorie 1:
JOHANSSON Emma
Categorie 2:
STEVENS Evelyn
CROMWELL Tiffany
Categorie 3:
VILLUMSEN SERUP Linda
SOLOVEY Hanna
.
19) team klootje kriekeljon
Categorie 1:
ARMITSTEAD Elizabeth
VAN DER BREGGEN Anna
JOHANSSON Emma
Categorie 2:
FERRAND-PREVOT Pauline
Cromwell
.
18) Team waggie
Categorie 2:
FERRAND-PREVOT Pauline
VAN VLEUTEN Annemiek
Categorie 3:
HOSKINS Melissa
HOSKING Chloe
KNETEMANN Roxane
.
17) team billi
Categorie 1:
Anna van der Breggen
Megan Guarnier
Katarzyna Niewiadoma
Categorie 3:
Kitchen
Katrin Garfoot
.
16) team rolei
Categorie 1:
Emma Johansson
Categorie 2:
Evelyn Stevens
Tiffany Cromwell
Categorie 3:
Roxanne Knetemann
Linda Villumsen
.
15) team the rover
cat.1:
D’HOORE jolien
cat.2:
WILD kirsten
cat.3:
SCHWEIZER doris
BUJAk eugenia
OLIVIERA flavia maria cardosa
.
14) team Okidoki
Cat.2:
Amy Pieters
Tiffany Cromwell
Cat.3:
Marianne Vos
Leah Kirchmann
Susanna Zorzi
.
13) team Casperge
Cat 1:
Katarzyna NIEWIADOMA
Elisa LONGO BORGHINI
Cat 3:
Marianne VOS
ANTOSHINA Tatiana
GUDERZO Tatiana
.
12) team Sagan=hulk
Cat.1:
Emma Johansson
Cat.2:
Kirsten Wild
Cat.3:
Roxane Knetemann
Hosking
Melissa Hoskins
.
11) team rosencrantz
Cat.1:
Elizabeth Armitstead
Anna van der Breggen
Katarzyna Niewiadoma
Cat.2:
Pauline Ferrand Prévot
L Stephens
.
10) team simplex
Cat.1:
Emma Johansson
Anna van der Breggen
Cat.2:
Pauline Ferrand-Prevot
L Stephens
Cat.3:
Floortje Mackay
.
9) team moker
Cat 1:
Johansson, E.
Cat.2:
Stevens, E.
Cat 3:
De Jong, T.
Garner, L.
Fahlin, E.
.
8) team wilco kelderman
Categorie 1:
Armitstead
LONGO BORGHINI Elisa
MOOLMAN-PASIO Ashleigh
Categorie 2:
Lauren Stephens
Categorie 3:
CORDON Audrey
.
7) team ezequiel:
Cat 1:
Armitstead
Emma Johansson
Cat 2:
Giorgia Bronzini
Cat 3:
Rossella Ratto
Hannah Barnes
.
6) team LinusGerdemann:
cat 1:
Van der Breggen
Longo Borghini
Katarzyna Niewiadoma
cat.2:
Christine Majerus
cat 3:
Solovey Hanna
.
5) team petoi:
Cat 1:
JOHANSSON Emma
VdBreggen
Guarnier
MOOLMAN-PASIO Ashleigh
Cat 2:
Lauren Stephens
.
4) team Tinkerbell:
cat 1:
Brennauer
Jolien D’Hoore
Emma Johansson
cat 2:
Pauline Ferrand-Prevot
cat 3:
Chloe Hosking
.
3) team Selwink:
Cat 2
FERRAND-PREVOT Pauline
Cat 3
RATTO Rossella
SOLOVEY Hanna
SLAPPENDEL Iris
GARNER Lucy
.
2) team rahimns:
Cat 2
Evelyn Stevens
Tiffany Cromwell
Cat 3
Roxanne Knetemann
Linda Villumsen
Marianne Vos
.
1) team anonymous:
Categorie 1:
VAN DER BREGGEN Anna
Categorie 2:
VAN VLEUTEN Annemiek
Ellen van Dijk
Categorie 3:
Fournier
Monique van de Ree
.
Log in via je wielerflits.nl account om deel te nemen aan de discussie.