* dames wielerspel 2016 * database/info: reacties svp in het andere topic

|
6 berichten aan het bekijken - 1 tot 6 (van in totaal 6)
  • #35732

    In dit topic komt een overzicht van de deelnemende ploegen + andere spel gerelateerde info.

    reden: overzichtelijker
    bereikbaar: via genoemde link
    reageren: svp via het andere topic (zie wielerforum/wielerspellen/overige wielerspellen)
    (dit topic behoeft niet in de recente topics te staan, link is voldoende)

    1e post/reactie: de huidige ploegen van de deelnemers inclusief gedane wissels 2016
    2e post/reactie: kalender wielerwedstrijden 2016

    overig posts/reacties: betreft oud (2015)

    diverse links:
    *volgt nog
    WielerFlits

    #35733

    deelnemende teams 2016

    naam team + 5 wielrensters + wissels in/uit

    1) team hofsje

    categorie 1
    NED VAN DER BREGGEN Anna
    categorie 2
    NED VAN DIJK Ellen
    categorie 3
    POL JASINSKA Malgorzata
    NZL VILLUMSEN SERUP Linda
    NED BLAAK Chantal

    *

    2) team billi
    2015: 10e

    Categorie 1
    D’HOORE Jolien
    Categorie 2
    STEPHENS (ROBERTSON) Lauren
    Categorie 3
    MACKAIJ Floortje
    KITCHEN Lauren
    DELZENNE Elise

    *

    3) team Wicky

    Categorie 1
    VAN DER BREGGEN Anna
    Categorie 2
    WILD Kirsten
    Categorie 3
    BLAAK Chantal
    DE JONG Thalita
    VOS Marianne

    *

    4) team Vic413

    C1:
    VAN DER BREGGEN Anna
    C2:
    CROMWELL Tiffany
    C3:
    DUYCK Ann-Sophie
    GUARISCHI Barbara
    OLIVEIRA Flavia Maria Cardoso

    *

    5) team dustin

    cat 1
    Elizabeth Armitstead
    cat 2
    Annemiek van Vleuten
    cat 3
    Katrin Garfoot
    Karol Ann Canuel
    Thalita de Jong

    *

    6) team Tinkerbell
    2015: 3e

    cat 1:
    Jolien D’Hoore
    cat 2:
    Kirsten Wild
    cat 3:
    Chloe Hosking
    Marianne Vos
    Katrin Garfoot

    *

    7) team LinusGerdemann
    2015: 6e

    Cat. 1
    Anna van der Breggen NED
    Cat. 2
    Elena Cechhini ITA
    Cat. 3
    Marianne Vos NED
    Hanna Solovey UKR
    Elise Delzenne FRA

    *

    8) team ezequiel
    2015: 9e

    Categorie 1:
    VAN DER BREGGEN Anna
    Categorie 2:
    VAN VLEUTEN Annemiek
    Categorie 3:
    LEPISTÖ Lotta
    FOURNIER Roxane
    RIVERA Coryn

    *

    9) team simplex
    2015: 7e

    Cat 1 :
    Jolien d’Hoore
    Cat. 2 :
    Lauren Stephens
    Cat.3 :
    Amanda Spratt
    Marianne Vos
    Floortje Mackay

    *

    10) team rosencrantz
    2015: 4e

    Cat 1
    Elizabeth ARMITSTEAD
    Cat 2
    Elena CECCHINI
    Cat 3
    Chloe HOSKING
    Lauren KITCHEN
    Chantal BLAAK

    *

    11) team coolietje
    2015: 5e

    Cat.1
    ARMITSTEAD Elizabeth
    Cat.2
    PIETERS Amy
    Cat.3
    HOSKING Chloe
    BLAAK Chantal
    KITCHEN Lauren

    .

    #35734

    2

    kalender 2016

    #35735

    3

    2015 – 2015 – 2015

    *

    De eindstand is

    petoi: 677 pnt
    klootje kriekeljon: 618 pnt
    Tinkerbell: 602 pnt
    rosencrantz: 554 pnt
    coolietje: 491 pnt

    LinusGerdemann: 467 pnt
    simplex: 442 pnt
    wilco kelderman: 411 pnt
    ezequiel: 391 pnt
    billi: 379 pnt

    Hoekserenner: 370 pnt
    anonymous: 356 pnt
    the rover: 293 pnt
    WCEendT: 291 pnt
    rolei: 282 pnt

    Sagan=hulk: 257 pnt
    Casperge: 242 pnt
    moker: 217 pnt
    waggie: 206 pnt
    rahimns: 151 pnt

    Okidoki: 135 pnt
    Selwink: 129 pnt

    Petoi is de winnaar geworden van het dames wielerspel, het is lang spannend gebleven maar uiteindelijk heeft petoi met toch nog een behoorlijke voorsprong de zege binnengehaald, gefeliciteerd.
    Ook alle andere deelnemers, bedankt voor jullie deelname en jullie ook gefeliciteerd met jullie behaalde resultaten.

    *

    aantal maal meeste punten per wedstrijd / aantal eerste plaatsen
    (t/m wedstrijd 94.7 Cycle Challenge)

    Tinkerbell: 22
    petoi: 21
    klootje kriekeljon: 15
    the rover: 14
    Hoekserenner: 12

    wilco kelderman: 12
    Sagan=hulk: 12
    Coolietje: 11
    anonymous: 10
    rosencrantz: 10

    ezequiel: 9
    WCEendT: 8
    billi: 8
    waggie: 7
    rolei: 7

    LinusGerdemann: 7
    Casperge: 7
    simplex: 6
    moker: 6
    Okidoki: 4

    rahimns: 4
    Selwink: 2

    *

    categorie 1 / categorie 2 / categorie 3
    overzicht verbetering categorie indeling t.o.v. aanvang spel
    (stijgen naar hogere categorie / dalen naar lagere categorie)

    petoi: +5
    rosencrantz: +5
    klootje kriekeljon: +5
    Tinkerbell: +4
    LinusGerdemann: +4

    wilco kelderman: +3
    simplex: +3
    billi: +3
    Coolietje: +3
    ezequiel: +2

    Hoekserenner: +2
    anonymous: +1
    Casperge: +1
    rolei: +1
    WCEendT: +1

    moker: +0
    Sagan=hulk: +0
    the rover: +0
    rahimns: -1
    Okidoki: -1

    waggie: -1
    Selwink: -2

    *

    per periode:
    wielrensters categorie 1
    wielrensters categorie 2
    wielrensters categorie 3

    na laatste wedstrijd
    Current CQ Ranking (15/11/2015)

    cat.1
    1. (5) NED VAN DER BREGGEN Anna RBW 18/04/1990 1528
    2. (7) GBR ARMITSTEAD Elizabeth DLT 18/12/1988 1232
    3. (17) BEL D’HOORE Jolien WHT 14/03/1990 1203
    4. (2) SWE JOHANSSON Emma OGE 23/09/1983 1167
    5. (11) ITA LONGO BORGHINI Elisa WHT 10/12/1991 1028
    6. (3) GER BRENNAUER Lisa VEL 08/06/1988 1004
    7. (21) USA GUARNIER Megan DLT 04/05/1985 1004
    * van cat.2 * 8. (28) RSA MOOLMAN-PASIO Ashleigh BCT 04/12/1985 930
    9. (25) NED BRAND Lucinda RBW 02/07/1989 927
    10. (36) POL NIEWIADOMA Katarzyna RBW 29/09/1994 798
    cat.2
    * van cat.1 * 11. (10) BLR AMIALIUSIK Alena VEL 06/02/1989 775
    12. (6) NED WILD Kirsten HPU 15/10/1982 745
    13. (15) NED PIETERS Amy TLP 01/06/1991 713
    14. (32) LUX MAJERUS Christine DLT 25/02/1987 709
    15. (18) ITA CECCHINI Elena LBL 25/05/1992 704
    16. (133) USA STEPHENS (ROBERTSON) Lauren TIB 28/12/1986 695
    17. (20) GER WORRACK Trixi VEL 28/09/1981 661
    18. (13) NED VAN DIJK Ellen DLT 11/02/1987 634
    19. (14) NED VAN VLEUTEN Annemiek BCT 08/10/1982 629
    20. (4) FRA FERRAND-PREVOT Pauline RBW 10/02/1992 579
    21. (8) ITA BRONZINI Giorgia WHT 03/08/1983 543
    22. (12) USA STEVENS Evelyn DLT 09/05/1983 537
    23. (9) USA OLDS Shelley ALE 30/09/1980 510
    24. (26) AUS CROMWELL Tiffany VEL 06/07/1988 473
    * van cat.3 * 25. (39) CAN KIRCHMANN Leah OPW 30/06/1990 459
    cat.3
    * van cat.2 * 26. (68) CAN CANUEL Karol-Ann VEL 18/04/1988 439
    27. (49) AUS GARFOOT Katrin OGE 08/10/1981 438
    28. (134) AUS KITCHEN Lauren HPU 21/11/1990 420
    29. (55) AUS HOSKING Chloe WHT 01/10/1990 412
    30. (38) POL BUJAK (ALICKUN) Eugenia BTC 25/06/1989 393
    31. (76) FIN LEPISTÖ Lotta BCT 28/06/1989 391
    32. (59) RUS ANTOSHINA Tatiana – 27/07/1982 381
    33. (43) ITA GUARISCHI Barbara VEL 10/02/1990 380
    34. (635) USA NEBEN Amber BPK 18/02/1975 378
    35. (97) AUS SPRATT Amanda OGE 17/09/1987 378
    36. (23) NED BLAAK Chantal DLT 22/10/1989 352
    37. (29) BRA OLIVEIRA Flavia Maria Cardoso ALE 27/10/1981 336
    38. (84) FRA FOURNIER Roxane FUT 07/11/1991 331
    39. (72) USA WILES Tayler VEL 20/07/1989 329
    40. (33) NZL VILLUMSEN SERUP Linda UHC 09/04/1985 315
    41. (107) NED MACKAIJ Floortje TLP 18/10/1995 315
    42. (166) CAN NUMAINVILLE Joëlle BCT 20/11/1987 308
    43. (61) BEL DUYCK Ann-Sophie VLL 23/07/1987 302
    44. (30) NED DE JONG Thalita RBW 06/11/1993 300
    45. (34) NED KNETEMANN Roxane RBW 01/04/1987 297
    46. (297) USA RIVERA Coryn UHC 26/08/1992 297
    47. (50) ITA SCANDOLARA Valentina OGE 01/05/1990 297
    48. (73) AUS GILLOW Shara RBW 23/12/1987 295
    49. (24) USA ABBOTT Mara WHT 14/11/1985 290
    50. (47) UKR RIABCHENKO Tetyana ISG 28/08/1989 289
    51. (16) GER LICHTENBERG (HÄUSLER) Claudia TLP 17/11/1985 287
    52. (86) FRA DELZENNE Elise VEL 28/01/1989 270
    53. (69) AUS WILLIAMS Lizzie OGE 15/08/1983 268
    54. (52) POL JASINSKA Malgorzata ALE 18/01/1984 262
    55. (122) JPN HAGIWARA Mayuko WHT 16/10/1986 260
    56. (142) SLO BATAGELJ Polona BTC 07/06/1989 259
    57. (77) USA SMALL-MCNELLIS Carmen BCT 20/04/1980 258
    58. (165) FRA JEULAND Pascale FUT 02/06/1987 256
    59. (136) USA HALL Katherine UHC 06/01/1987 254
    60. (27) FRA CORDON Audrey WHT 22/09/1989 250
    61. (115) GBR BARNES Hannah UHC 04/05/1993 250
    62. (63) SWE MUSTONEN Sara TLP 08/02/1981 233
    63. (80) AUT RITTER Martina BTC 23/09/1982 233
    64. (65) NED STULTIENS Sabrina TLP 08/07/1993 232
    65. (188) NED VAN GOGH Nathalie PHV 14/09/1974 225
    66. (-) ITA SANGUINETTI Ilaria BPK 15/04/1994 220
    67. (85) ITA GUDERZO Tatiana HPU 22/08/1984 214
    68. (140) RUS POTOKINA Anna SEF 18/06/1987 214
    69. (91) ITA CONFALONIERI Maria Giulia ALE 30/03/1993 213
    70. (78) AUS ELVIN Gracie OGE 31/10/1988 209
    71. (222) USA RAUCK KOMANSKI Lauren T16 17/06/1985 209
    72. (121) ITA CUCINOTTA Annalisa ALE 03/04/1986 208
    73. (58) FRA BIANNIC Aude FUT 27/03/1991 205
    74. (253) NED ENSING Janneke PHV 21/09/1986 199
    75. (103) USA WALLE Brianna OPW 25/04/1984 197
    76. (171) AUS NEYLAN Rachel OGE 09/03/1982 194
    77. (109) FRA RIVAT Amélie FUT 14/11/1989 193
    78. (123) NED KOSTER Anouska Helena RBW 20/08/1993 193
    79. (220) ESP GUTIERREZ RUIZ Sheyla LTK 01/01/1994 193
    80. (40) BEL DE VUYST Sofie LWZ 02/04/1987 189
    81. (-) ITA BASTIANELLI Marta VAI 30/04/1987 188
    82. (56) RUS KUCHINSKAYA (ANDREEVA) Elena SEF 11/12/1984 186
    83. (156) AUS TAYLOR Carlee LBL 15/02/1989 185
    84. (113) RUS KOZONCHUK Oxana – 28/05/1988 184
    85. (75) NOR MOBERG Emilie HPU 12/07/1991 182
    86. (82) RUS BOYARSKAYA Natalia – 27/02/1983 178
    87. (180) LTU TUSLAITE Daiva ISG 18/06/1986 178
    88. (100) GER KRÖGER Mieke VEL 18/07/1993 176
    89. (67) FRA PITEL Edwige MIC 04/06/1967 175
    90. (872) SUI NEFF Jolanda SEF 05/01/1993 173
    91. (512) RUS VASILIEVA Svetlana – 15/07/1995 170
    92. (271) RUS IAKOVENKO Anastasiia – 07/04/1995 168
    93. (45) UKR SOLOVEY Anna – 31/01/1992 163
    94. (79) GBR GARNER Lucy TLP 20/09/1994 156
    95. (83) POL PAWLOWSKA Katarzyna DLT 16/08/1989 153
    96. (581) DEN DIDERIKSEN Amalie DLT 24/05/1996 151
    97. (-) USA ARMSTRONG Kristin T16 11/08/1973 147
    98. (-) RSA KACHELHOFFER (PRETORIUS) An-Li – 16/08/1987 146
    99. (19) ITA RATTO Rossella ISG 20/10/1993 146
    100. (60) BEL DAAMS Jessie LBL 28/05/1990 144
    101. (132) HKG MENG Zhao Juan GPC 14/12/1989 144
    102. (31) GER BECKER Charlotte HPU 19/05/1983 142
    103. (71) GER KASPER Romy DLT 05/05/1988 139
    104. (89) NOR JOHNSEN Cecilie Gotaas HPU 20/04/1976 139
    105. (591) CAN JACKSON Alison T16 14/12/1988 139
    106. (208) FRA ERAUD Séverine FUT 24/02/1995 137
    107. (494) TPE HUANG Ting Ying – 29/05/1990 136
    108. (523) VEN CESAR SALAZAR Jennifer Mariana – 26/05/1989 135
    109. (157) NED DE BAAT Kim LWZ 29/05/1991 133
    110. (35) SUI SCHWEIZER Doris BCT 28/08/1989 131
    111. (64) USA HALL Lauren T16 02/02/1979 131
    112. (196) ESP SANTESTEBAN GONZALEZ Ane ISG 12/12/1990 128
    113. (251) BRA FERNANDES SILVA Janildes – 23/08/1980 127
    114. (246) NED VAN DE REE Monique DJR 02/03/1988 127
    115. (205) NZL COLLINS Emily TIB 16/09/1990 127
    116. (192) GER HAMMES Kathrin TIB 09/01/1989 126
    117. (101) ITA TAGLIAFERRO Marta ALE 04/11/1989 126
    118. (256) NOR BJØRNSRUD Miriam HPU 09/10/1992 124
    119. (341) GBR SIMMONDS Hayley VPM 22/07/1988 123
    120. (93) POL BRZEZNA-BENTKOWSKA Paulina PTO 10/09/1981 122
    121. (282) AUS EDMONDSON Annette WHT 12/12/1991 122
    122. (108) CAN GLAESSER Jasmin OPW 08/07/1992 122
    123. (327) NED DE JONG Demi DLT 11/02/1995 122
    124. (207) ITA VALSECCHI Silvia BPK 19/07/1982 121
    125. (127) GER POHL Stephanie EUR 21/10/1987 121
    126. (102) USA TETRICK (STARNES) Alison OPW 04/04/1985 121
    127. (144) POL PLICHTA Anna PTO 10/02/1992 121
    128. (266) VEN TAPIA Gleydimar – 27/02/1992 120
    129. (351) ESP SANCHIS CHAFER Anna WHT 18/10/1987 119
    130. (199) BEL KOPECKY Lotte VLL 10/11/1995 119
    131. (125) ITA FRAPPORTI Simona – 14/07/1988 118
    132. (323) MEX VARELA HUERTA Erika Haydee – 04/03/1994 118
    133. (128) RUS CHULKOVA Anastasia BPK 07/03/1985 117
    134. (178) ITA STRICKER Anna Zita Maria ISG 03/07/1994 117
    135. (283) RSA STANDER (TAYLOR) Cherise – 06/11/1989 113
    136. (110) BRA FERNANDES SILVA Clemilda – 25/06/1979 110
    137. (686) GBR WEAVER Molly TLP 15/03/1994 110
    138. (356) USA DOEBEL-HICKOK Kristabel TIB 28/04/1989 110
    139. (41) ITA ZORZI Susanna LBL 13/03/1992 109
    140. (172) MEX DREXEL CLOUTHIER Ingrid ASA 28/07/1993 109
    141. (-) CAN WHITTEN Tara CYC 13/07/1980 106
    142. (-) LTU LELEIVYTE Rasa VAI 22/07/1988 104
    143. (328) ITA FIDANZA Arianna ALE 06/01/1995 103
    144. (316) USA RYAN Alexis UHC 18/08/1994 102
    145. (53) NED SLAPPENDEL Iris BCT 18/02/1985 101
    146. (425) ITA PAVIN Michela SEF 15/07/1994 101
    147. (377) AUS ROWNEY Loren VEL 14/10/1988 100
    zie verder
    http://www.cqranking.com/women/asp/gen/cqRankingRider.asp?year=2015&current=1&start=101

    ***** *****

    per 1-11-2015 (voor wisselmoment 10, eind oktober 2015)
    (indeling vlg current cq-ranking 20/09/2015, meest recent, niet bijgewerkt, geen wijzigingen)

    ***** *****

    per 1-10-2015 (voor wisselmoment 9, eind september 2015)
    (indeling vlg current cq-ranking 20/09/2015, meest recent, is bijgewerkt :) )

    Categorie 1:
    1. VAN DER BREGGEN Anna
    2. JOHANSSON Emma
    3. D’HOORE Jolien (* w6-30/06: c2 = > c1)
    4. BRENNAUER Lisa
    5. ARMITSTEAD Elizabeth
    6. LONGO BORGHINI Elisa (* w3-31/03: c2 = > c1)
    7. BRAND Lucinda (* w8-31/08: c2 = > c1)
    8. GUARNIER Megan (* w8-31/08: c2 = > c1)
    9. NIEWIADOMA Katarzyna (* w6-30/06: c3 = > c2) (* w8-31/08: c2 = > c1)
    * 10. AMIALIUSIK Alena (* w3-31/03: c1 = > c2) (* w4-30/04: c2 = > c1) (* w5-31/05: c1 = > c2) ** van categorie 2 naar categorie 1 **

    Categorie 2:
    * 11. MOOLMAN-PASIO Ashleigh (* w4-30/04: c3 = > c2) (* w8-31/08: c2 = > c1) ** van categorie 1 naar categorie 2 **
    12. FERRAND-PREVOT Pauline (* w6-30/06: c1 = > c2)
    13. STEVENS Evelyn (* w5-31/05: c2 = > c1) (* w8-31/08: c1 = > c2)
    14. MAJERUS Christine (* w5-31/05: c3 = > c2)
    15. WILD Kirsten (* w2-28/02: c1 = > c2) (* w6-30/06: c2 = > c1) (* w8-31/08: c1 = > c2)
    16. VAN DIJK Ellen (* w2-28/02: c2 = > c1) (* w5-31/05: c1 = > c2)
    17. PIETERS Amy
    18. STEPHENS (ROBERTSON) Lauren (* w8-31/08: c3 = > c2)
    19. BRONZINI Giorgia (* w6-30/06: c1 = > c2)
    20. VAN VLEUTEN Annemiek (* w5-31/05: c2 = > c1) (* w8-31/08: c1 = > c2)
    21. OLDS Shelley (* w4-30/04: c1 = > c2)
    22. CECCHINI Elena
    23. WORRACK Trixi
    24. CROMWELL Tiffany (* w4-30/04: c3 = > c2) (* w5-31/05: c2 = > c3) (* w8-31/08: c3 = > c2)
    25. CANUEL Karol-Ann (* w8-31/08: c3 = > c2)

    Categorie 3:
    -RATTO Rossella (* w6-30/06: c2 = > c3)
    -LICHTENBERG (HÄUSLER) Claudia (* w6-30/06: c2 = > c3)
    -ZABELINSKAYA Olga: (* w4-30/04: c2 = > c3)
    -ABBOTT Mara: (* w4-30/04: c2 = > c3)
    -VOS Marianne (* w8-31/08: c1 = > c3)
    -BLAAK Chantal (* w8-31/08: c2 = > c3)
    -KIRCHMANN Leah (* w6-30/06: c3 = > c2) (* w8-31/08: c2 = > c3)

    Alle overige wielrensters
    (zie ook: cq ranking vrouwen, link: cq ranking vrouwen )

    ***** *****

    per 1-9-2015 (voor wisselmoment 8, eind augustus 2015)
    (indeling vlg current cq-ranking 26/08/2015, meest recent, is bijgewerkt :) )

    Categorie 1:
    1.(5) VAN DER BREGGEN Anna
    2.(2) JOHANSSON Emma
    3.(17) D’HOORE Jolien (* w6-30/06: c2 = > c1)
    4.(3) BRENNAUER Lisa
    5.(7) ARMITSTEAD Elizabeth
    6.(11) LONGO BORGHINI Elisa (* w3-31/03: c2 = > c1)
    * 7.(25) BRAND Lucinda ** van categorie 2 naar categorie 1 **
    * 8.(21) GUARNIER Megan ** van categorie 2 naar categorie 1 **
    * 9.(36) NIEWIADOMA Katarzyna ** van categorie 2 naar categorie 1 ** (* w6-30/06: c3 = > c2)
    * 10.(28) MOOLMAN-PASIO Ashleigh ** van categorie 2 naar categorie 1 ** (* w4-30/04: c3 = > c2)

    Categorie 2:
    11.(10) AMIALIUSIK Alena (* w3-31/03: c1 = > c2) (* w4-30/04: c2 = > c1) (* w5-31/05: c1 = > c2)
    12.(4) FERRAND-PREVOT Pauline (* w6-30/06: c1 = > c2)
    * 13.(12) STEVENS Evelyn ** van categorie 1 naar categorie 2 **(* w5-31/05: c2 = > c1)
    * 14.(6) WILD Kirsten ** van categorie 1 naar categorie 2 ** (* w2-28/02: c1 = > c2) (* w6-30/06: c2 = > c1)
    15.(32) MAJERUS Christine (* w5-31/05: c3 = > c2)
    16.(15) PIETERS Amy
    17.(13) VAN DIJK Ellen (* w2-28/02: c2 = > c1) (* w5-31/05: c1 = > c2)
    * 18.(133) STEPHENS (ROBERTSON) Lauren ** van categorie 3 naar categorie 2 **
    * 19.(14) VAN VLEUTEN Annemiek ** van categorie 1 naar categorie 2 ** (* w5-31/05: c2 = > c1)
    20.(8) BRONZINI Giorgia (* w6-30/06: c1 = > c2)
    21.(9) OLDS Shelley (* w4-30/04: c1 = > c2)
    22.(18) CECCHINI Elena
    23.(20) WORRACK Trixi
    * 24.(26) CROMWELL Tiffany ** van categorie 3 naar categorie 2 ** (* w4-30/04: c3 = > c2) (* w5-31/05: c2 = > c3)
    * 25.(68) CANUEL Karol-Ann ** van categorie 3 naar categorie 2 **

    Categorie 3:
    -RATTO Rossella (* w6-30/06: c2 = > c3)
    -LICHTENBERG (HÄUSLER) Claudia (* w6-30/06: c2 = > c3)
    -ZABELINSKAYA Olga: (* w4-30/04: c2 = > c3)
    -ABBOTT Mara: (* w4-30/04: c2 = > c3)
    *-VOS Marianne ** van categorie 1 naar categorie 3 **
    *-BLAAK Chantal ** van categorie 2 naar categorie 3 **
    *-KIRCHMANN Leah ** van categorie 2 naar categorie 3 (* w6-30/06: c3 = > c2)

    Alle overige wielrensters
    (zie ook: cq ranking vrouwen, link: cq ranking vrouwen )
    ***** *****

    per 1-8-2015 (voor wisselmoment 7, eind juli 2015)
    (indeling vlg current cq-ranking 21/06/2015, meest recent, helaas niet bijgewerkt :o )

    Categorie 1:
    1.(3) BRENNAUER Lisa
    2.(2) JOHANSSON Emma
    3.(5) VAN DER BREGGEN Anna
    4.(7) ARMITSTEAD Elizabeth
    5.(1) VOS Marianne
    6.(17) D’HOORE Jolien (* w6-30/06: c2 = > c1)
    7.(11) LONGO BORGHINI Elisa (* w3-31/03: c2 = > c1)
    8.(12) STEVENS Evelyn (* w5-31/05: c2 = > c1)
    9.(14) VAN VLEUTEN Annemiek (* w5-31/05: c2 = > c1)
    10.(6) WILD Kirsten (* w2-28/02: c1 = > c2) (* w6-30/06: c2 = > c1)

    Categorie 2:
    11.(4) FERRAND-PREVOT Pauline (* w6-30/06: c1 = > c2)
    12.(10) AMIALIUSIK Alena (* w3-31/03: c1 = > c2) (* w4-30/04: c2 = > c1) (* w5-31/05: c1 = > c2)
    13.(8) BRONZINI Giorgia (* w6-30/06: c1 = > c2)
    14.(13) VAN DIJK Ellen (* w2-28/02: c2 = > c1) (* w5-31/05: c1 = > c2)
    15.(21) GUARNIER Megan
    16.(32) MAJERUS Christine (* w5-31/05: c3 = > c2)
    17.(9) OLDS Shelley (* w4-30/04: c1 = > c2)
    18.(20) WORRACK Trixi
    19.(36) NIEWIADOMA Katarzyna (* w6-30/06: c3 = > c2)
    20.(25) BRAND Lucinda
    21.(18) CECCHINI Elena
    22.(28) MOOLMAN-PASIO Ashleigh (* w4-30/04: c3 = > c2)
    23.(23) BLAAK Chantal
    24.(15) PIETERS Amy
    25.(39) KIRCHMANN Leah (* w6-30/06: c3 = > c2)

    Categorie 3:
    -RATTO Rossella (* w6-30/06: c2 = > c3)
    -LICHTENBERG (HÄUSLER) Claudia (* w6-30/06: c2 = > c3)
    -CROMWELL Tiffany (* w4-30/04: c3 = > c2) (* w5-31/05: c2 = > c3)
    -ZABELINSKAYA Olga: (* w4-30/04: c2 = > c3)
    -ABBOTT Mara: (* w4-30/04: c2 = > c3)

    ***** *****

    per 1-7-2015 (voor wisselmoment 6, eind juni 2015)
    (indeling vlg current cq-ranking 21/06/2015, meest recent)

    Categorie 1:
    1.(3) BRENNAUER Lisa
    2.(2) JOHANSSON Emma
    3.(5) VAN DER BREGGEN Anna
    4.(7) ARMITSTEAD Elizabeth
    5.(1) VOS Marianne
    * 6.(17) D’HOORE Jolien *** deze wisselperiode van categorie 2 naar categorie 1 ***
    – Tinkerbell, ezequiel, the rover
    7.(11) LONGO BORGHINI Elisa (* w3-31/03: c2 = > c1)
    8.(12) STEVENS Evelyn (* w5-31/05: c2 = > c1)
    9.(14) VAN VLEUTEN Annemiek (* w5-31/05: c2 = > c1)
    * 10.(6) WILD Kirsten (* w2-28/02: c1 = > c2) *** deze wisselperiode van categorie 2 naar categorie 1 ***
    – the rover, Sagan=hulk, coolietje, klootje kriekeljon, rosencrantz, Tinkerbell, billi, simplex

    Categorie 2:
    * 11.(4) FERRAND-PREVOT Pauline *** deze wisselperiode van categorie 1 naar categorie 2 ***
    – Selwink, waggie
    12.(10) AMIALIUSIK Alena (* w3-31/03: c1 = > c2) (* w4-30/04: c2 = > c1) (* w5-31/05: c1 = > c2)
    * 13.(8) BRONZINI Giorgia *** deze wisselperiode van categorie 1 naar categorie 2 ***
    14.(13) VAN DIJK Ellen (* w2-28/02: c2 = > c1) (* w5-31/05: c1 = > c2)
    15.(21) GUARNIER Megan
    16.(32) MAJERUS Christine (* w5-31/05: c3 = > c2)
    17.(9) OLDS Shelley (* w4-30/04: c1 = > c2)
    18.(20) WORRACK Trixi
    * 19.(36) NIEWIADOMA Katarzyna *** deze wisselperiode van categorie 3 naar categorie 2 ***
    – LinusGerdemann, Casperge, billi, rosencrantz, ezequiel
    20.(25) BRAND Lucinda
    21.(18) CECCHINI Elena
    22.(28) MOOLMAN-PASIO Ashleigh (* w4-30/04: c3 = > c2)
    23.(23) BLAAK Chantal
    24.(15) PIETERS Amy
    * 25.(39) KIRCHMANN Leah *** deze wisselperiode van categorie 3 naar categorie 2 ***
    – Okidoki

    Categorie 3:
    -RATTO Rossella *** deze wisselperiode van categorie 2 naar categorie 3 ***
    * Selwink
    -LICHTENBERG (HÄUSLER) Claudia *** deze wisselperiode van categorie 2 naar categorie 3 ***
    -CROMWELL Tiffany (* w4-30/04: c3 = > c2) (* w5-31/05: c2 = > c3)
    -ZABELINSKAYA Olga: (* w4-30/04: c2 = > c3)
    -ABBOTT Mara: (* w4-30/04: c2 = > c3)

    ***** *****

    per 1-6-2015 (voor wisselmoment 5, eind mei 2015)
    (indeling vlg current cq-ranking 15/05/2015, meest recent)

    Categorie 1:
    1. (1) VOS Marianne
    2. (2) JOHANSSON Emma
    3. (5) VAN DER BREGGEN Anna
    4. (3) BRENNAUER Lisa
    5. (4) FERRAND-PREVOT Pauline
    6. (7) ARMITSTEAD Elizabeth
    * 7. (12) STEVENS Evelyn *** deze wisselperiode van categorie 2 naar categorie 1 ***
    (rahimns, moker, rolei, WCEendT)
    8. (8) BRONZINI Giorgia
    * 9. (14) VAN VLEUTEN Annemiek *** deze wisselperiode van categorie 2 naar categorie 1 ***
    (anonymous, waggie, klootje kriekeljon, Hoekserenner)
    10. (11) LONGO BORGHINI Elisa (* w3-31/03: c2 = > c1)

    Categorie 2:
    11. (17) D’HOORE Jolien
    12. (6) WILD Kirsten (* w2-28/02: c1 = > c2)
    * 13. (13) VAN DIJK Ellen (* w2-28/02: c2 = > c1) *** deze wisselperiode van categorie 1 naar categorie 2 ***
    * 14. (10) AMIALIUSIK Alena (* w3-31/03: c1 = > c2) (* w4-30/04: c2 = > c1) *** deze wisselperiode van categorie 1 naar categorie 2 ***
    15. (18) CECCHINI Elena
    16. (21) GUARNIER Megan
    17. (9) OLDS Shelley (* w4-30/04: c1 = > c2)
    18. (15) PIETERS Amy
    19. (25) BRAND Lucinda
    20. (20) WORRACK Trixi
    21. (19) RATTO Rossella
    22. (16) LICHTENBERG (HÄUSLER) Claudia
    23. (28) MOOLMAN-PASIO Ashleigh (* w4-30/04: c3 = > c2)
    * 24. (32) MAJERUS Christine *** deze wisselperiode van categorie 3 naar categorie 2 ***
    (LinusGerdemann, anonymous)
    25. (23) BLAAK Chantal

    Categorie 3:
    * -CROMWELL Tiffany (* w4-30/04: c3 = > c2) *** deze wisselperiode van categorie 2 naar categorie 3 ***
    (rahimns, ezequiel, wilco kelderman, Okidoki, rolei, WCEendT, Hoekserenner, coolietje)
    -ZABELINSKAYA Olga: (* w4-30/04: c2 = > c3)
    -ABBOTT Mara: (* w4-30/04: c2 = > c3)

    Alle overige wielrensters
    (zie ook: cq ranking vrouwen, link: cq ranking vrouwen )

    ***** *****

    per 1-5-2015 (voor wisselmoment 4, eind april 2015)
    (indeling vlg current cq-ranking 29/03/2015, meest recent)

    Categorie 1:
    1.(1) VOS Marianne
    2.(2) JOHANSSON Emma
    3.(7) ARMITSTEAD Elizabeth
    4.(5) VAN DER BREGGEN Anna
    5.(4) FERRAND-PREVOT Pauline
    6.(3) BRENNAUER Lisa
    7.(13) VAN DIJK Ellen (* w2-28/02: c2=>c1)
    8.(8) BRONZINI Giorgia
    9.(11) LONGO BORGHINI Elisa (* w3-31/03/15: c2=>c1)
    10.(10)AMIALIUSIK Alena (* w3-31/03/15: c1=>c2) *** deze wisselperiode van categorie 2 naar categorie 1 ***

    Categorie 2:
    11.(9) OLDS Shelley *** deze wisselperiode van categorie 1 naar categorie 2 ***
    12.(6) WILD Kirsten (* w2-28/02: c1=>c2)
    13.(12) STEVENS Evelyn
    14.(17) D’HOORE Jolien
    15.(14) VAN VLEUTEN Annemiek
    16.(15) PIETERS Amy
    17.(21) GUARNIER Megan
    18.(18) CECCHINI Elena
    19.(19) RATTO Rossella
    20.(16) LICHTENBERG (HÄUSLER) Claudia
    21.(23) BLAAK Chantal
    22.(25) BRAND Lucinda
    23.(20) WORRACK Trixi
    24.(28) MOOLMAN-PASIO Ashleigh *** deze wisselperiode van categorie 3 naar categorie 2 ***
    (Tinkerbell, wilco kelderman, Coolietje, Hoekserenner, klootje kriekeljon, billi, petoi, rosencrantz, simplex)
    25.(26) CROMWELL Tiffany *** deze wisselperiode van categorie 3 naar categorie 2 ***
    (rahimns, Tinkerbell, petoi, ezequiel, wilco kelderman, Okidoki, rolei, klootje kriekeljon, WCEendT, Hoekserenner, billi, coolietje)

    Categorie 3:
    -ZABELINSKAYA Olga: *** deze wisselperiode van categorie 2 naar categorie 3 ***
    -ABBOTT Mara: *** deze wisselperiode van categorie 2 naar categorie 3 ***
    Alle overige wielrensters
    (zie ook: cq ranking vrouwen, link: cq ranking vrouwen )

    ***** *****

    per 01-04-2015 categorie indeling voor wisselmoment 3
    (voor het wisselmoment eind maart 2015)

    Categorie 1:
    1. (1) VOS Marianne
    2. (2) JOHANSSON Emma
    3. (7) ARMITSTEAD Elizabeth
    4. (3) BRENNAUER Lisa
    5. (4) FERRAND-PREVOT Pauline
    6. (5) VAN DER BREGGEN Anna
    7. (8) BRONZINI Giorgia
    8. (9) OLDS Shelley
    9. (13) VAN DIJK Ellen * (28/02: c2=>c1)
    10. (11) LONGO BORGHINI Elisa * 31/03/15 van cat.2 naar cat.1 (LinusGerdemann, wilco kelderman, Casperge, Coolietje)

    Categorie 2:
    11. (10) AMIALIUSIK Alena * 31/03/15 van cat.1 naar cat.2
    12. (12) STEVENS Evelyn
    13. (6) WILD Kirsten * (28/02: c1=>c2)
    14. (14) VAN VLEUTEN Annemiek
    15. (21) GUARNIER Megan
    16. (16) LICHTENBERG (HÄUSLER) Claudia
    17. (18) CECCHINI Elena
    18. (17) D’HOORE Jolien
    19. (19) RATTO Rossella
    20. (20) WORRACK Trixi
    21. (15) PIETERS Amy
    22. (23) BLAAK Chantal
    23. (25) BRAND Lucinda
    24. (22) ZABELINSKAYA Olga
    25. (24) ABBOTT Mara

    Categorie 3:
    Alle overige wielrensters
    (zie ook: cq ranking vrouwen, link: cq ranking vrouwen )

    ***** *****

    per 01-03-2015 categorie indeling voor wisselmoment 2
    (voor het wisselmoment eind februari 2015)

    Categorie 1:
    1. (1) VOS Marianne
    2. (2) JOHANSSON Emma
    3. (3) BRENNAUER Lisa
    4. (7) ARMITSTEAD Elizabeth
    5. (4) FERRAND-PREVOT Pauline
    6. (5) VAN DER BREGGEN Anna
    7. (8) BRONZINI Giorgia
    8. (9) OLDS Shelley
    9. (13) VAN DIJK Ellen * 28/02/15 van cat.2 naar cat.1 (petoi)
    10. (10) AMIALIUSIK Alena

    Categorie 2:
    11. (11) LONGO BORGHINI Elisa
    12. (12) STEVENS Evelyn
    13. (6) WILD Kirsten * 28/02/15 van cat.1 naar cat.2 (the rover, Coolietje)
    14. (14) VAN VLEUTEN Annemiek
    15. (16) LICHTENBERG (HÄUSLER) Claudia
    16. (21) GUARNIER Megan
    17. (17) D’HOORE Jolien
    18. (18) CECCHINI Elena
    19. (19) RATTO Rossella
    20. (20) WORRACK Trixi
    21. (15) PIETERS Amy
    22. (23) BLAAK Chantal
    23. (25) BRAND Lucinda
    24. (22) ZABELINSKAYA Olga
    25. (24) ABBOTT Mara

    Categorie 3:
    Alle overige wielrensters
    (zie ook: cq ranking vrouwen, link: cq ranking vrouwen )

    ***** *****

    per 01-02-2015 categorie indeling voor wisselmoment 1
    (voor het wisselmoment eind januari 2015)

    Categorie 1:
    1. (1) VOS Marianne
    2. (2) JOHANSSON Emma
    3. (3) BRENNAUER Lisa
    4. (4) FERRAND-PREVOT Pauline
    5. (5) VAN DER BREGGEN Anna
    6. (6) WILD Kirsten
    7. (7) ARMITSTEAD Elizabeth
    8. (8) BRONZINI Giorgia
    9. (9) OLDS Shelley
    10. (10) AMIALIUSIK Alena

    Categorie 2:
    11. (11) LONGO BORGHINI Elisa
    12. (12) STEVENS Evelyn
    13. (13) VAN DIJK Ellen
    14. (14) VAN VLEUTEN Annemiek
    15. (15) PIETERS Amy
    16. (16) LICHTENBERG (HÄUSLER) Claudia
    17. (18) CECCHINI Elena
    18. (17) D’HOORE Jolien
    19. (19) RATTO Rossella
    20. (20) WORRACK Trixi
    21. (21) GUARNIER Megan
    22. (22) ZABELINSKAYA Olga
    23. (23) BLAAK Chantal
    24. (24) ABBOTT Mara
    25. (25) BRAND Lucinda

    Categorie 3:
    Alle overige wielrensters
    (zie ook: cq ranking vrouwen, link: cq ranking vrouwen )

    ***** *****

    per 01-01-2015 categorie indeling voor kiezen startploeg

    Keuze start ploeg: 5 wielrensters
    deadline: 31-12-2014: 23:00
    (wijzigen kan tot deadline)

    maximaal 1 wielrenster uit Categorie 1
    maximaal 1 wielrenster uit Categorie 2
    3 wielrensters uit Categorie 3 (of 4 of 5 wielrensters indien niet uit categorie 1 en/of categorie 2 iemand is gekozen)

    (na deadline: keuze start ploeg: 5 wielrensters uit categorie 3 van dat moment)

    Categorie 1:
    1. VOS Marianne
    2. JOHANSSON Emma
    3. BRENNAUER Lisa
    4. FERRAND-PREVOT Pauline
    5. VAN DER BREGGEN Anna
    6. WILD Kirsten
    7. ARMITSTEAD Elizabeth
    8. BRONZINI Giorgia
    9. OLDS Shelley
    10. AMIALIUSIK Alena

    Categorie 2:
    11. LONGO BORGHINI Elisa
    12. STEVENS Evelyn
    13. VAN DIJK Ellen
    14. VAN VLEUTEN Annemiek
    15. PIETERS Amy
    16. LICHTENBERG (HÄUSLER) Claudia
    17. D’HOORE Jolien
    18. CECCHINI Elena
    19. RATTO Rossella
    20. WORRACK Trixi
    21. GUARNIER Megan
    22. ZABELINSKAYA Olga
    23. BLAAK Chantal
    24. ABBOTT Mara
    25. BRAND Lucinda

    Categorie 3:
    Alle overige wielrensters
    (zie ook: cq ranking vrouwen, link: cq ranking vrouwen )

    * * * * * * * * *

    gekozen wielrensters

    hier wordt aangegeven welke wielrensters gekozen zijn en door wie
    wordt telkens aangepast na afloop deadline

    per 01-10-2015: volgt nog, zie ander topic, daar staat het wel na de wisselperiode
    per 01-09-2015: volgt nog, zie ander topic, daar staat het wel na de wisselperiode
    per 01-08-2015: volgt nog, zie ander topic, daar staat het wel na de wisselperiode
    per 01-07-2015: volgt nog, zie ander topic, daar staat het wel na de wisselperiode
    ***** *****

    per 01-06-2015
    gekozen rensters na afloop deadline wisselmoment 5

    AMIALIUSIK Alena: Tinkerbell
    ANTOSHINA Tatiana: Casperge
    ARMITSTEAD Elisabeth: petoi, Tinkerbell, klootje kriekeljon, rosencrantz, ezequiel, wilco kelderman

    BARNES Hannah: anonymous, Hoekserenner, ezequiel
    BUJAK (ALICKUN) Eugenia: the rover

    CORDON Audrey: wilco kelderman
    CROMWELL Tiffany: rahimns, wilco kelderman, Okidoki, rolei, WCEendT, Hoekserenner, coolietje, rosencrantz

    DE JONG Thalita: moker
    DE VUYST Sofie: simplex, Coolietje
    D’HOORE Jolien: Tinkerbell, ezequiel, the rover

    FAHLIN Emilia: moker
    FERRAND-PREVOT Pauline: Selwink, waggie

    GARNER Lucy: Selwink, moker
    GUARNIER Megan: billi, coolietje, petoi
    GUDERZO Tatiana: Casperge

    HOSKING Chloe: petoi, waggie, Tinkerbell, billi, klootje kriekeljon, Sagan=hulk, ezequiel
    HOSKINS Melissa: Sagan=hulk, waggie

    JOHANSSON Emma: petoi, moker, Sagan=hulk, rolei, WCEendT, simplex, Hoekserenner

    KIRCHMANN Leah: Okidoki
    KNETEMANN Roxane: rahimns, Sagan=hulk, rolei, waggie

    LONGO BORGHINI Elisa: LinusGerdemann, wilco kelderman, Casperge, Coolietje

    MACKAIJ Floortje: simplex
    MAJERUS Christine: LinusGerdemann, anonymous
    MOOLMAN-PASIO Ashleigh: wilco kelderman, Hoekserenner, klootje kriekeljon, petoi

    NIEWIADOMA Katarzyna: LinusGerdemann, Casperge, billi, rosencrantz, ezequiel

    OLIVEIRA Flavia Maria Cardoso: the rover

    PIETERS Amy: simplex, Okidoki, rosencrantz

    RATTO Rossella: Selwink

    SCANDOLARA Valentina: billi
    SCHWEIZER Doris: the rover
    SLAPPENDEL Iris: Selwink
    SMALL-MCNELLIS Carmen: anonymous
    SOLOVEY Hanna: Selwink, LinusGerdemann, WCEendT
    STEVENS Evelyn: rahimns, moker, rolei, WCEendT

    VAN DER BREGGEN Anna: LinusGerdemann, anonymous, klootje kriekeljon
    VAN VLEUTEN Annemiek: anonymous, waggie, Hoekserenner
    VILLUMSEN SERUP Linda: rahimns, rolei, WCEendT
    VOS Marianne: rahimns, Casperge, Okidoki

    WILD Kirsten: the rover, Sagan=hulk, coolietje, klootje kriekeljon, rosencrantz, Tinkerbell, billi, simplex

    ZORZI Susanna: Okidoki

    ***** *****

    per 01-05-2015
    gekozen rensters na afloop deadline wisselmoment 4

    ANTOSHINA Tatiana: Casperge
    ARMITSTEAD Elisabeth: petoi, Tinkerbell, klootje kriekeljon, rosencrantz, ezequiel, wilco kelderman

    BARNES Hannah: anonymous, Hoekserenner, ezequiel
    BUJAK (ALICKUN) Eugenia: the rover

    CORDON Audrey: wilco kelderman
    CROMWELL Tiffany: rahimns, ezequiel, wilco kelderman, Okidoki, rolei, WCEendT, Hoekserenner, coolietje

    DE JONG Thalita: moker
    DE VUYST Sofie: simplex, rosencrantz, Coolietje
    D’HOORE Jolien: Tinkerbell, ezequiel, the rover, coolietje

    FAHLIN Emilia: moker
    FERRAND-PREVOT Pauline: Selwink, waggie

    GARNER Lucy: Selwink, moker
    GUARNIER Megan: billi
    GUDERZO Tatiana: Casperge

    HOSKING Chloe: petoi, waggie, Tinkerbell, billi, klootje kriekeljon, Sagan=hulk
    HOSKINS Melissa: Sagan=hulk, waggie

    JOHANSSON Emma: petoi, moker, Sagan=hulk, rolei, WCEendT, simplex, Hoekserenner

    KIRCHMANN Leah: Okidoki
    KNETEMANN Roxane: rahimns, Sagan=hulk, rolei, waggie

    LONGO BORGHINI Elisa: LinusGerdemann, wilco kelderman, Casperge, Coolietje

    MACKAIJ Floortje: anonymous, simplex
    MAJERUS Christine: LinusGerdemann, anonymous
    MOOLMAN-PASIO Ashleigh: Tinkerbell, wilco kelderman, Hoekserenner, klootje kriekeljon, billi, petoi, simplex

    NIEWIADOMA Katarzyna: LinusGerdemann, Casperge, billi, rosencrantz, ezequiel

    OLIVEIRA Flavia Maria Cardoso: the rover

    PIETERS Amy: simplex, Okidoki, rosencrantz

    RATTO Rossella: Selwink

    SCANDOLARA Valentina: billi
    SCHWEIZER Doris: the rover
    SLAPPENDEL Iris: Selwink
    SOLOVEY Hanna: Selwink, LinusGerdemann, WCEendT
    STEVENS Evelyn: rahimns, moker, rolei, WCEendT

    VAN DER BREGGEN Anna: LinusGerdemann, anonymous
    VAN VLEUTEN Annemiek: anonymous, waggie, klootje kriekeljon, Hoekserenner
    VILLUMSEN SERUP Linda: rahimns, rolei, WCEendT
    VOS Marianne: rahimns, Casperge, Okidoki

    WILD Kirsten: the rover, Sagan=hulk, coolietje, petoi, klootje kriekeljon, rosencrantz, Tinkerbell

    ZORZI Susanna: Okidoki

    ***** *****

    per 01-04-2015
    gekozen rensters na afloop deadline wisselmoment 3

    ANTOSHINA Tatiana: Casperge
    ARMITSTEAD Elisabeth: petoi, Tinkerbell, klootje kriekeljon, rosencrantz, ezequiel

    BARNES Hannah: anonymous, Hoekserenner, ezequiel
    BRONZINI Giorgia: anonymous
    BUJAK (ALICKUN) Eugenia: the rover

    CORDON Audrey: wilco kelderman
    CROMWELL Tiffany: rahimns, Tinkerbell, petoi, ezequiel, wilco kelderman, Okidoki, rolei, klootje kriekeljon, WCEendT, Hoekserenner, billi, coolietje

    DAAMS Jessie: Sagan=hulk
    DE JONG Thalita: moker
    DE VUYST Sofie: simplex, rosencrantz, Coolietje
    D’HOORE Jolien: Tinkerbell, ezequiel, the rover, coolietje

    FAHLIN Emilia: moker
    FERRAND-PREVOT Pauline: Selwink, waggie

    GARNER Lucy: Selwink, moker
    GUDERZO Tatiana: Casperge

    HOSKING Chloe: petoi, waggie, Tinkerbell, billi, klootje kriekeljon
    HOSKINS Melissa: Sagan=hulk, waggie

    JOHANSSON Emma: petoi, moker, Sagan=hulk, rolei, WCEendT, simplex, Hoekserenner

    KIRCHMANN Leah: Okidoki
    KNETEMANN Roxane: rahimns, Sagan=hulk, rolei, waggie

    LONGO BORGHINI Elisa: LinusGerdemann, wilco kelderman, Casperge, Coolietje

    MACKAIJ Floortje: anonymous, simplex
    MAJERUS Christine: LinusGerdemann, ezequiel, anonymous
    MOOLMAN-PASIO Ashleigh: Tinkerbell, wilco kelderman, Coolietje, Hoekserenner, klootje kriekeljon, billi, petoi, rosencrantz, simplex

    NIEWIADOMA Katarzyna: LinusGerdemann, Casperge, billi, rosencrantz

    OLIVEIRA Flavia Maria Cardoso: the rover

    PIETERS Amy: simplex, Okidoki, rosencrantz

    RATTO Rossella: Selwink

    SCANDOLARA Valentina: billi
    SCHWEIZER Doris: the rover
    SLAPPENDEL Iris: Selwink
    SOLOVEY Hanna: Selwink, LinusGerdemann, WCEendT
    STEVENS Evelyn: rahimns, moker, rolei, WCEendT

    VAN DER BREGGEN Anna: LinusGerdemann
    VAN VLEUTEN Annemiek: anonymous, waggie, klootje kriekeljon, Hoekserenner
    VILLUMSEN SERUP Linda: rahimns, rolei, WCEendT
    VOS Marianne: rahimns, wilco kelderman, Casperge, Okidoki

    WILD Kirsten: the rover, Sagan=hulk

    ZORZI Susanna: Okidoki

    ***** *****

    per 01-03-2015
    gekozen rensters na afloop deadline wisselmoment 2

    ANTOSHINA Tatiana: Casperge
    ARMITSTEAD Elisabeth: petoi, Tinkerbell

    BARNES Hannah: anonymous, Tinkerbell, klootje kriekeljon, Hoekserenner, ezequiel
    BECKER Charlotte: simplex
    BLAAK Chantal: Coolietje
    BRONZINI Giorgia: anonymous
    BUJAK (ALICKUN) Eugenia: the rover

    CORDON Audrey: wilco kelderman
    CROMWELL Tiffany: rahimns, Tinkerbell, petoi, ezequiel, wilco kelderman, rosencrantz, Okidoki, rolei, klootje kriekeljon, WCEendT, Hoekserenner, billi

    DAAMS Jessie: Sagan=hulk
    DE JONG Thalita: moker, simplex, billi, Coolietje
    DE VUYST Sofie: simplex, rosencrantz, Coolietje
    D’HOORE Jolien: Tinkerbell, ezequiel, the rover

    FAHLIN Emilia: moker
    FERRAND-PREVOT Pauline: Selwink, waggie

    GARNER Lucy: Selwink, moker
    GUDERZO Tatiana: Casperge
    GULUMA ORTIZ Serika Mitchel: anonymous

    HOSKING Chloe: petoi, waggie
    HOSKINS Melissa: Sagan=hulk, waggie

    JOHANSSON Emma: petoi, ezequiel, moker, rosencrantz, Sagan=hulk, rolei, WCEendT, simplex, klootje kriekeljon, Hoekserenner

    KIRCHMANN Leah: Okidoki
    KNETEMANN Roxane: rahimns, Sagan=hulk, rolei, waggie

    LONGO BORGHINI Elisa: LinusGerdemann, wilco kelderman, Casperge, Coolietje

    MAJERUS Christine: LinusGerdemann, ezequiel
    MEJIAS GARCIA Mairelis: anonymous
    MOOLMAN-PASIO Ashleigh: Tinkerbell, wilco kelderman, Coolietje, Hoekserenner, klootje kriekeljon, billi

    NIEWIADOMA Katarzyna: LinusGerdemann, Casperge, billi, rosencrantz

    OLIVEIRA Flavia Maria Cardoso: the rover

    PIETERS Amy: simplex, Okidoki, rosencrantz

    RATTO Rossella: Selwink

    SCANDOLARA Valentina: billi
    SCHWEIZER Doris: the rover
    SLAPPENDEL Iris: Selwink
    SOLOVEY Hanna: Selwink, LinusGerdemann, WCEendT
    STEVENS Evelyn: rahimns, moker, rolei, WCEendT

    VAN VLEUTEN Annemiek: anonymous, waggie, klootje kriekeljon, Hoekserenner
    VILLUMSEN SERUP Linda: rahimns, petoi, rolei, WCEendT
    VOS Marianne: rahimns, LinusGerdemann, wilco kelderman, Casperge, Okidoki

    WILD Kirsten: the rover, Sagan=hulk

    ZORZI Susanna: Okidoki

    ***** *****

    per 01-02-2015
    gekozen rensters na afloop deadline wisselmoment 1

    ANTOSHINA Tatiana: Casperge

    BARNES Hannah: anonymous, Tinkerbell, klootje kriekeljon, Hoekserenner, ezequiel
    BECKER Charlotte: simplex
    BRONZINI Giorgia: anonymous
    BUJAK (ALICKUN) Eugenia: the rover

    CROMWELL Tiffany: rahimns, Tinkerbell, petoi, ezequiel, wilco kelderman, rosencrantz, Okidoki, rolei, klootje kriekeljon, WCEendT, Hoekserenner, billi

    DAAMS Jessie: Sagan=hulk
    DE JONG Thalita: moker, simplex, billi, Coolietje
    DE VUYST Sofie: ezequiel, simplex, rosencrantz, Coolietje
    D’HOORE Jolien: Tinkerbell, ezequiel, the rover

    FAHLIN Emilia: moker
    FERRAND-PREVOT Pauline: Selwink, waggie

    GARNER Lucy: Selwink, moker, billi
    GUDERZO Tatiana: Casperge
    GULUMA ORTIZ Serika Mitchel: anonymous, rosencrantz

    HOSKING Chloe: petoi, waggie
    HOSKINS Melissa: Sagan=hulk, waggie

    JOHANSSON Emma: petoi, ezequiel, moker, rosencrantz, Sagan=hulk, rolei, WCEendT, Tinkerbell, simplex, klootje kriekeljon, Hoekserenner

    KIRCHMANN Leah: Okidoki
    KNETEMANN Roxane: rahimns, Sagan=hulk, rolei, waggie

    LONGO BORGHINI Elisa: LinusGerdemann, wilco kelderman, Casperge, Coolietje

    MAJERUS Christine: LinusGerdemann
    MEJIAS GARCIA Mairelis: anonymous
    MOOLMAN-PASIO Ashleigh: Tinkerbell, wilco kelderman, Coolietje

    NIEWIADOMA Katarzyna: LinusGerdemann, Casperge, billi

    OLIVEIRA Flavia Maria Cardoso: wilco kelderman, the rover

    PIETERS Amy: simplex, Okidoki, rosencrantz

    RATTO Rossella: Selwink, Sagan=hulk

    SCANDOLARA Valentina: billi
    SCHWEIZER Doris: the rover
    SLAPPENDEL Iris: Selwink
    SOLOVEY Hanna: Selwink, LinusGerdemann, WCEendT
    STEVENS Evelyn: rahimns, moker, rolei, WCEendT

    VAN DIJK Ellen: petoi
    VAN VLEUTEN Annemiek: anonymous, waggie, klootje kriekeljon, Hoekserenner
    VILLUMSEN SERUP Linda: rahimns, petoi, rolei, klootje kriekeljon, WCEendT, Hoekserenner
    VOS Marianne: rahimns, LinusGerdemann, wilco kelderman, Casperge, Okidoki

    WILD Kirsten: the rover, Coolietje

    ZORZI Susanna: Okidoki

    ***** *****

    per 01-01-2015
    gekozen rensters na afloop deadline startploeg

    ABBOTT Mara: rosencrantz
    ANTOSHINA Tatiana: Casperge

    BARNES Hannah: anonymous, Tinkerbell, klootje kriekeljon, Hoekserenner
    BECKER Charlotte: simplex
    BUJAK (ALICKUN) Eugenia: the rover

    CROMWELL Tiffany: rahimns, Tinkerbell, petoi, ezequiel, wilco kelderman, rosencrantz, Okidoki, rolei, klootje kriekeljon, WCEendT, Hoekserenner

    DAAMS Jessie: Sagan=hulk, billi
    DE JONG Thalita: moker, simplex, billi, Coolietje
    DE VUYST Sofie: ezequiel, simplex, rosencrantz, Coolietje
    D’HOORE Jolien: Tinkerbell, ezequiel, the rover

    FAHLIN Emilia: moker
    FERRAND-PREVOT Pauline: Selwink, waggie

    GARNER Lucy: Selwink, moker, billi
    GUDERZO Tatiana: Casperge
    GULUMA ORTIZ Serika Mitchel: anonymous, rosencrantz
    GUTIERREZ ORTEGA Ines Carolina: ezequiel

    HOSKING Chloe: petoi, waggie
    HOSKINS Melissa: Sagan=hulk, waggie

    JOHANSSON Emma: petoi, ezequiel, moker, rosencrantz, Sagan=hulk, rolei, WCEendT

    KIRCHMANN Leah: Okidoki
    KNETEMANN Roxane: rahimns, Sagan=hulk, rolei, waggie

    LONGO BORGHINI Elisa: LinusGerdemann, wilco kelderman, Casperge, Coolietje

    MAJERUS Christine: LinusGerdemann
    MEJIAS GARCIA Mairelis: anonymous
    MOOLMAN-PASIO Ashleigh: Tinkerbell, wilco kelderman, Coolietje

    NIEWIADOMA Katarzyna: LinusGerdemann, Casperge, billi

    OLIVEIRA Flavia Maria Cardoso: wilco kelderman, the rover

    PIETERS Amy: simplex, Okidoki

    RATTO Rossella: Selwink, Sagan=hulk

    SCANDOLARA Valentina: billi
    SCHWEIZER Doris: the rover
    SLAPPENDEL Iris: Selwink
    SOLOVEY Hanna: Selwink, LinusGerdemann, WCEendT
    STEVENS Evelyn: rahimns, moker, rolei, WCEendT

    VAN DIJK Ellen: petoi
    VAN VLEUTEN Annemiek: anonymous, waggie, klootje kriekeljon, Hoekserenner
    VILLUMSEN SERUP Linda: rahimns, petoi, rolei, klootje kriekeljon, WCEendT, Hoekserenner
    VOS Marianne: rahimns, LinusGerdemann, wilco kelderman, Casperge, Okidoki, klootje kriekeljon

    WILD Kirsten: anonymous, Tinkerbell, simplex, the rover, Hoekserenner, Coolietje

    ZORZI Susanna: Okidoki

    #35736

    4

    2015 – 2015 – 2015

    * * *

    deelnemende teams
    naam team + 5 wielrensters + wissels in/uit

    na wisselperiode eind oktber 2015

    .

    22) team Coolietje

    Categorie 1:
    Jolien D’Hoore
    VAN DER BREGGEN Anna
    Categorie 2:
    FERRAND PREVOT Pauline
    CROMWELL Tiffany
    Categorie 3:
    ABBOTT Mara

    in:
    geen (wissel periode 1)
    BLAAK Chantal -cat.2- (wissel periode 2)
    D’HOORE Jolien -cat.2- (wissel periode 3)
    CROMWELL Tiffany -cat.3- (wissel periode 3)
    WILD Kirsten -cat.2- (wissel periode 4)
    GUARNIER Megan -cat.2- (wissel periode 5)
    VAN DER BREGGEN Anna -cat.1- (wissel periode 6)
    FERRAND PREVOT Pauline -cat.2- (wissel periode 6)
    ABBOTT Mara -cat.3- (wissel periode 6)
    geen (wissel periode 7)
    Jolien D’Hoore -cat.1- (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    uit:
    geen (wissel periode 1)
    WILD Kirsten -cat.2- (wissel periode 2)
    BLAAK Chantal -cat.2- (wissel periode 3)
    DE JONG Thalita -cat.3- (wissel periode 3)
    MOOLMAN-PASIO Asleigh -cat.2- (wissel periode 4)
    D’HOORE Jolien -cat.2- (wissel periode 5)
    WILD Kirsten -cat.1- (wissel periode 6)
    GUARNIER Megan -cat.2- (wissel periode 6)
    DE VUYST Sofie -cat.3- (wissel periode 6)
    geen (wissel periode 7)
    Elisa Longo Borghini -cat.1- (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    .

    21) team Hoekserenner

    Categorie 1:
    JOHANSSON Emma
    Categorie 2:
    VAN VLEUTEN Annemiek
    MOOLMAN-PASIO Ashleigh
    CROMWELL Tiffany
    Categorie 3:
    BARNES Hannah

    in:
    JOHANSSON Emma -cat.1- (wissel periode 1)
    MOOLMAN-PASIO Ashleigh -cat.3- (wissel periode 2)
    geen (wissel periode 3)
    geen (wissel periode 4)
    geen (wissel periode 5)
    geen (wissel periode 6)
    geen (wissel periode 7)
    geen (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    uit:
    WILD Kirsten -cat.1- (wissel periode 1)
    VILLUMSEN SERUP Linda -cat.3- (wissel periode 2)
    geen (wissel periode 3)
    geen (wissel periode 4)
    geen (wissel periode 5)
    geen (wissel periode 6)
    geen (wissel periode 7)
    geen (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    .

    20) team WCEendT

    Categorie 1:
    JOHANSSON Emma
    Categorie 2:
    STEVENS Evelyn
    CROMWELL Tiffany
    Categorie 3:
    VILLUMSEN SERUP Linda
    SOLOVEY Hanna

    in:
    geen (wissel periode 1)
    geen (wissel periode 2)
    geen (wissel periode 3)
    geen (wissel periode 4)
    geen (wissel periode 5)
    geen (wissel periode 6)
    geen (wissel periode 7)
    geen (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    uit:
    geen (wissel periode 1)
    geen (wissel periode 2)
    geen (wissel periode 3)
    geen (wissel periode 4)
    geen (wissel periode 5)
    geen (wissel periode 6)
    geen (wissel periode 7)
    geen (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    .

    19) team klootje kriekeljon

    Categorie 1:
    ARMITSTEAD Elizabeth
    VAN DER BREGGEN Anna
    JOHANSSON Emma
    Categorie 2:
    FERRAND-PREVOT Pauline
    Van Vleuten

    in:
    JOHANSSON Emma -cat.1- (wissel periode 1)
    MOOLMAN-PASIO Ashleigh -cat.3- (wissel periode 2)
    ARMITSTEAD Elizabeth -cat.1- (wissel periode 3)
    HOSKING Chloe -cat.3- (wissel periode 3)
    WILD Kirsten -cat.2- (wissel periode 4)
    VAN DER BREGGEN Anna -cat.1- (wissel periode 5)
    JOHANSSON Emma -cat.1- (wissel periode 6)
    FERRAND-PREVOT Pauline -cat.2- (wissel periode 6)
    ABBOTT Mara -cat.3- (wissel periode 6)
    Cromwell -cat.3- (wissel periode 7)
    Van Vleuten -cat.2- (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    uit:
    VOS Marianne -cat.1- (wissel periode 1)
    VILLUMSEN Linda -cat.3- (wissel periode 2)
    JOHANSSON Emma -cat.1- (wissel periode 3)
    BARNES Hannah -cat.3- (wissel periode 3)
    CROMWELL Tiffany -cat.2- (wissel periode 4)
    VAN VLEUTEN Annemiek -cat.1- (wissel periode 5)
    WILD Kirsten -cat.1- (wissel periode 6)
    MOOLMAN-PASIO Ashleigh -cat.2- (wissel periode 6)
    HOSKING Chloe -cat.3- (wissel periode 6)
    Abbott -cat.3- (wissel periode 7)
    Cromwell -cat.2- (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    .

    18) Team waggie

    Categorie 2:
    FERRAND-PREVOT Pauline
    VAN VLEUTEN Annemiek
    Categorie 3:
    HOSKINS Melissa
    HOSKING Chloe
    KNETEMANN Roxane

    in:
    geen (wissel periode 1)
    geen (wissel periode 2)
    geen (wissel periode 3)
    geen (wissel periode 4)
    geen (wissel periode 5)
    geen (wissel periode 6)
    geen (wissel periode 7)
    geen (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    uit:
    geen (wissel periode 1)
    geen (wissel periode 2)
    geen (wissel periode 3)
    geen (wissel periode 4)
    geen (wissel periode 5)
    geen (wissel periode 6)
    geen (wissel periode 7)
    geen (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    .

    17) team billi

    Categorie 1:
    Anna van der Breggen
    L Brand
    Katarzyna Niewiadoma
    Categorie 3:
    Floortje Mackaij
    Katrin Garfoot

    in:
    Tiffany Cromwell -cat.3- (wissel periode 1)
    Ashleigh Moolman -cat.3- (wissel periode 2)
    Chloe Hosking -cat.3- (wissel periode 3)
    Megan Guarnier -cat.2- (wissel periode 4)
    Wild -cat.2- (wissel periode 5)
    Anna van der Breggen -cat.1- (wissel periode 6)
    Barbara Guarischi -cat.3- (wissel periode 6)
    Katrin Garfoot -cat.3- (wissel periode 6)
    Kitchen -cat.3- (wissel periode 7)
    L Brand -cat.1- (wissel periode 8)
    Malgorzta Jasinska -cat.3- (wissel periode 9)
    Floortje Mackaij -cat.3- (wissel periode 10)

    uit:
    Jessie Daams -cat.3- (wissel periode 1)
    Lucy Garner -cat.3- (wissel periode 2)
    Thalita de Jong -cat.3- (wissel periode 3)
    Tiffany Cromwell -cat.2- (wissel periode 4)
    Moolman -cat.2- (wissel periode 5)
    Kirsten Wild -cat.1- (wissel periode 6)
    Valentina Scandolara -cat.3- (wissel periode 6)
    Chloe Hosking -cat.3- (wissel periode 6)
    Guarischi -cat.3- (wissel periode 7)
    M Guarnier -cat.1- (wissel periode 8)
    Lauren Kitchen -cat.3- (wissel periode 9)
    Malgorzta Jasinska -cat.3- (wissel periode 10)

    .

    16) team rolei

    Categorie 1:
    Emma Johansson
    Categorie 2:
    Evelyn Stevens
    Tiffany Cromwell
    Categorie 3:
    Roxanne Knetemann
    Linda Villumsen

    in:
    geen (wissel periode 1)
    geen (wissel periode 2)
    geen (wissel periode 3)
    geen (wissel periode 4)
    geen (wissel periode 5)
    geen (wissel periode 6)
    geen (wissel periode 7)
    geen (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    uit:
    geen (wissel periode 1)
    geen (wissel periode 2)
    geen (wissel periode 3)
    geen (wissel periode 4)
    geen (wissel periode 5)
    geen (wissel periode 6)
    geen (wissel periode 7)
    geen (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    .

    15) team the rover

    cat.1:
    D’HOORE jolien
    cat.2:
    WILD kirsten
    cat.3:
    SCHWEIZER doris
    BUJAk eugenia
    OLIVIERA flavia maria cardosa

    in:
    geen (wissel periode 1)
    geen (wissel periode 2)
    geen (wissel periode 3)
    geen (wissel periode 4)
    geen (wissel periode 5)
    geen (wissel periode 6)
    geen (wissel periode 7)
    geen (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    uit:
    geen (wissel periode 1)
    geen (wissel periode 2)
    geen (wissel periode 3)
    geen (wissel periode 4)
    geen (wissel periode 5)
    geen (wissel periode 6)
    geen (wissel periode 7)
    geen (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    .

    14) team Okidoki

    Cat.2:
    Amy Pieters
    Tiffany Cromwell
    Cat.3:
    Marianne Vos
    Leah Kirchmann
    Susanna Zorzi

    in:
    geen (wissel periode 1)
    geen (wissel periode 2)
    geen (wissel periode 3)
    geen (wissel periode 4)
    geen (wissel periode 5)
    geen (wissel periode 6)
    geen (wissel periode 7)
    geen (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    uit:
    geen (wissel periode 1)
    geen (wissel periode 2)
    geen (wissel periode 3)
    geen (wissel periode 4)
    geen (wissel periode 5)
    geen (wissel periode 6)
    geen (wissel periode 7)
    geen (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    .

    13) team Casperge

    Cat 1:
    Elisa LONGO BORGHINI
    Katarzyna NIEWIADOMA
    Cat 3:
    Marianne VOS
    ANTOSHINA Tatiana
    GUDERZO Tatiana

    in:
    geen (wissel periode 1)
    geen (wissel periode 2)
    geen (wissel periode 3)
    geen (wissel periode 4)
    geen (wissel periode 5)
    geen (wissel periode 6)
    geen (wissel periode 7)
    geen (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    uit:
    geen (wissel periode 1)
    geen (wissel periode 2)
    geen (wissel periode 3)
    geen (wissel periode 4)
    geen (wissel periode 5)
    geen (wissel periode 6)
    geen (wissel periode 7)
    geen (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    .

    12) team Sagan=hulk

    Cat.1:
    Emma Johansson
    Cat.2:
    Kirsten Wild
    Cat.3:
    Roxane Knetemann
    Hosking
    Melissa Hoskins

    in:
    geen (wissel periode 1)
    Kirsten Wild -cat.2- (wissel periode 2)
    geen (wissel periode 3)
    Hosking -cat.3- (wissel periode 4)
    geen (wissel periode 5)
    geen (wissel periode 6)
    geen (wissel periode 7)
    geen (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    uit:
    geen (wissel periode 1)
    Rosella Ratto -cat.2- (wissel periode 2)
    geen (wissel periode 3)
    Daams -cat.3- (wissel periode 4)
    geen (wissel periode 5)
    geen (wissel periode 6)
    geen (wissel periode 7)
    geen (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    .

    11) team rosencrantz

    Cat.1:
    Longo Borghini
    Anna van der Breggen
    Brennauer
    Cat.2:
    Moolman
    L Stephens

    in:
    Amy Pieters -cat.2- (wissel periode 1)
    Katarzyna Niewiadoma -cat.3- (wissel periode 2)
    Ashleigh Moolman -cat.3- (wissel periode 3)
    Elizabeth Armitstead -cat.1- (wissel periode 3)
    Wild -cat.2- (wissel periode 4)
    Cromwell -cat.3- (wissel periode 5)
    Pauline Ferrand Prévot -cat.2- (wissel periode 6)
    Anna van der Breggen -cat.1- (wissel periode 6)
    Hannah Barnes -cat.3- (wissel periode 6)
    Stephens -cat.3- (wissel periode 7)
    Brennauer -cat.1- (wissel periode 8)
    Longo Borghini -cat.1- (wissel periode 9)
    Moolman -cat.2- (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    uit:
    Mara Abbott -cat.2- (wissel periode 1)
    Sérika Mitchel Guluma Ortiz -cat.3- (wissel periode 2)
    Cromwell -cat.3- (wissel periode 3)
    Johansson -cat.1- (wissel periode 3)
    Moolman -cat.2- (wissel periode 4)
    de Vuyst -cat.3- (wissel periode 5)
    Amy Pieters -cat.2- (wissel periode 6)
    Wild -cat.1- (wissel periode 6)
    Cromwell -cat.3- (wissel periode 6)
    Barnes -cat.3- (wissel periode 7)
    Niewiadoma -cat.1- (wissel periode 8)
    Armitstead -cat.1- (wissel periode 9)
    Ferrand-Prévot -cat.2- (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    .

    10) team simplex

    Cat.1:
    Longo Borghini
    Anna van der Breggen
    Cat.2:
    Cecchini
    Evelyn Stevens
    Cat.3:
    Floortje Mackay

    in:
    Emma Johansson -cat.1- (wissel periode 1)
    geen (wissel periode 2)
    Ashleigh Moolman -cat.3- (wissel periode 3)
    Floortje Mackay -cat.3- (wissel periode 3)
    geen (wissel periode 4)
    Kirsten Wild -cat.2- (wissel periode 5)
    Anna van der Breggen -cat.1- (wissel periode 6)
    Pauline Ferrand-Prevot -cat.2- (wissel periode 6)
    Mara Abbott -cat.3- (wissel periode 6)
    Stephens -cat.3- (wissel periode 7)
    Evelyn Stevens -cat.2- (wissel periode 8)
    Longo Borghini -cat.1- (wissel periode 9)
    Cecchini -cat.2- (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    uit:
    Kirsten Wild -cat.1- (wissel periode 1)
    geen (wissel periode 2)
    Thalita de Jong -cat.3- (wissel periode 3)
    Charlotte Becker -cat.3- (wissel periode 3)
    geen (wissel periode 4)
    Ashleigh Moolman -cat.2- (wissel periode 5)
    Kirsten Wild -cat.1- (wissel periode 6)
    Amy Pieters -cat.2- (wissel periode 6)
    Sofie De Vuyst -cat.3- (wissel periode 6)
    Abbott -cat.3- (wissel periode 7)
    Lauren Stephens -cat.2- (wissel periode 8)
    Johansson -cat.1- (wissel periode 9)
    Ferrand-Prevot -cat.2- (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    .

    9) team moker

    Cat 1:
    Johansson, E.
    Cat.2:
    Stevens, E.
    Cat 3:
    De Jong, T.
    Garner, L.
    Fahlin, E.

    in:
    geen (wissel periode 1)
    geen (wissel periode 2)
    geen (wissel periode 3)
    geen (wissel periode 4)
    geen (wissel periode 5)
    geen (wissel periode 6)
    geen (wissel periode 7)
    geen (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    uit:
    geen (wissel periode 1)
    geen (wissel periode 2)
    geen (wissel periode 3)
    geen (wissel periode 4)
    geen (wissel periode 5)
    geen (wissel periode 6)
    geen (wissel periode 7)
    geen (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    .

    8) team wilco kelderman

    Categorie 1:
    Armitstead E.
    LONGO BORGHINI Elisa
    Categorie 2:
    MOOLMAN-PASIO Ashleigh
    Lauren Stephens
    Categorie 3:
    CORDON Audrey

    in:
    geen (wissel periode 1)
    Audrey Cordon -cat.3- (wissel periode 2)
    geen (wissel periode 3)
    Armitstead -cat.1- (wissel periode 4)
    geen (wissel periode 5)
    geen (wissel periode 6)
    Lauren Stephens -cat.3- (wissel periode 7)
    geen (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    uit:
    geen (wissel periode 1)
    OLIVEIRA Flavia Maria Cardoso -cat.3- (wissel periode 2)
    geen (wissel periode 3)
    Vos -cat.1- (wissel periode 4)
    geen (wissel periode 5)
    geen (wissel periode 6)
    Cromwell -cat.3- (wissel periode 7)
    geen (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    .

    7) team ezequiel:

    Cat 1:
    Armitstead
    Emma Johansson
    Cat 2:
    Giorgia Bronzini
    Cat 3:
    Rossella Ratto
    Hannah Barnes

    in:
    Hannah Barnes -cat.3- (wissel periode 1)
    Christine Majerus-CAT.3- (wissel periode 2)
    Armitstead -cat.1- (wissel periode 3)
    Katarzyna Niewiadoma -cat.3- (wissel periode 4)
    Hosking -cat.3- (wissel periode 5)
    Emma Johansson -cat.1- (wissel periode 6)
    Giorgia Bronzini -cat.2- (wissel periode 6)
    Rossella Ratto -cat.3- (wissel periode 6)
    geen (wissel periode 7)
    geen (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    uit:
    Ines Carolina Gutierrez Ortega -cat.3- (wissel periode 1)
    Sofie De Vuyst -CAT.3- (wissel periode 2)
    Johansson -cat.1- (wissel periode 3)
    Christine Majerus -cat.3- (wissel periode 4)
    Cromwell -cat.3- (wissel periode 5)
    Jolien D’Hoore -cat.1- (wissel periode 6)
    Katarzyna Niewiadoma -cat.2- (wissel periode 6)
    Hosking -cat.3- (wissel periode 6)
    geen (wissel periode 7)
    geen (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    .

    6) team LinusGerdemann:

    cat 1:
    Van der Breggen
    Longo Borghini
    Katarzyna Niewiadoma
    cat.2:
    Christine Majerus
    cat 3:
    Solovey Hanna

    in:
    geen (wissel periode 1)
    geen (wissel periode 2)
    Van der Breggen -cat.1- (wissel periode 3)
    geen (wissel periode 4)
    geen (wissel periode 5)
    geen (wissel periode 6)
    geen (wissel periode 7)
    geen (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    uit:
    geen (wissel periode 1)
    geen (wissel periode 2)
    Vos -cat.1- (wissel periode 3)
    geen (wissel periode 4)
    geen (wissel periode 5)
    geen (wissel periode 6)
    geen (wissel periode 7)
    geen (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    .

    5) team petoi:

    Cat 1:
    Longo Borghini
    VdBreggen
    Guarnier
    Cat 2:
    MOOLMAN-PASIO Ashleigh
    Cecchini

    in:
    geen (wissel periode 1)
    ARMITSTEAD Elisabeth -cat.1- (wissel periode 2)
    MOOLMAN-PASIO Ashleigh -cat.3- (wissel periode 3)
    Wild: -cat.2- (wissel periode 4)
    GUARNIER Megan -cat.2- (wissel periode 5)
    VdBreggen -cat.1- (wissel periode 6)
    Lauren Stephens -cat.3- (wissel periode 6)
    PFerrandPrevot -cat.2- (wissel periode 6)
    Guarnier -cat.2- (wissel periode 7)
    E v Dijk -cat.2- (wissel periode 8)
    Longo Borghini -cat.1- (wissel periode 9)
    Cecchini -cat.2- (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    uit:
    geen (wissel periode 1)
    VAN DIJK Ellen -cat.1- (wissel periode 2)
    VILLUMSEN SERUP Linda -cat.3- (wissel periode 3)
    Cromwell -cat.2- (wissel periode 4)
    Wild -cat.2- (wissel periode 5)
    ARMITSTEAD Elisabeth -cat.1- (wissel periode 6)
    HOSKING Chloe -cat.3- (wissel periode 6)
    GUARNIER Megan -cat.2- (wissel periode 6)
    Ferrand Prevot -cat.2- (wissel periode 7)
    L Stephens -cat.2- (wissel periode 8)
    Johansson -cat.1- (wissel periode 9)
    Van Dijk -cat.2- (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    .

    4) team Tinkerbell:

    cat 1:
    Brennauer
    Jolien D’Hoore
    Emma Johansson
    cat 2:
    Pauline Ferrand-Prevot
    cat 3:
    Lotta Lepisto

    in:
    Emma Johansson -cat.1- (wissel periode 1)
    Elisabeth Armitstead -cat.1- (wissel periode 2)
    Chloe Hosking -cat.3- (wissel periode 3)
    Kirsten Wild -cat.2- (wissel periode 4)
    Amialiusik -cat.2- (wissel periode 5)
    Emma Johansson -cat.1- (wissel periode 6)
    Pauline Ferrand-Prevot -cat.2- (wissel periode 6)
    Brennauer -cat.1- (wissel periode 7)
    Lotta Lepisto -cat.3- (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    uit:
    Kirsten Wild -cat.1- (wissel periode 1)
    Emma Johansson -cat.1- (wissel periode 2)
    Hannah Barnes -cat.3- (wissel periode 3)
    Tiffany Cromwell -cat.2- (wissel periode 4)
    Moolman -cat.2- (wissel periode 5)
    Kirsten Wild -cat.1- (wissel periode 6)
    Alena Amialiusik -cat.2- (wissel periode 6)
    Armitstead -cat.1- (wissel periode 7)
    Chloe Hosking -cat.3- (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    .

    3) team Selwink:

    Cat 2
    FERRAND-PREVOT Pauline
    Cat 3
    RATTO Rossella
    SOLOVEY Hanna
    SLAPPENDEL Iris
    GARNER Lucy

    in:
    geen (wissel periode 1)
    geen (wissel periode 2)
    geen (wissel periode 3)
    geen (wissel periode 4)
    geen (wissel periode 5)
    geen (wissel periode 6)
    geen (wissel periode 7)
    geen (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    uit:
    geen (wissel periode 1)
    geen (wissel periode 2)
    geen (wissel periode 3)
    geen (wissel periode 4)
    geen (wissel periode 5)
    geen (wissel periode 6)
    geen (wissel periode 7)
    geen (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    .

    2) team rahimns:

    Cat 2
    Tiffany Cromwell
    Evelyn Stevens
    Cat 3
    Marianne Vos
    Roxanne Knetemann
    Linda Villumsen

    in:
    geen (wissel periode 1)
    geen (wissel periode 2)
    geen (wissel periode 3)
    geen (wissel periode 4)
    geen (wissel periode 5)
    geen (wissel periode 6)
    geen (wissel periode 7)
    geen (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    uit:
    geen (wissel periode 1)
    geen (wissel periode 2)
    geen (wissel periode 3)
    geen (wissel periode 4)
    geen (wissel periode 5)
    geen (wissel periode 6)
    geen (wissel periode 7)
    geen (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    .

    1) team anonymous:

    Categorie 1:
    VAN DER BREGGEN Anna
    Categorie 2:
    VAN VLEUTEN Annemiek
    Ellen van Dijk
    Categorie 3:
    Fournier
    Anna Solovey

    in:
    BRONZINI Giorgia -cat.1- (wissel periode 1)
    geen (wissel periode 2)
    MACKAIJ Floortje -cat.3- (wissel periode 3)
    MAJERUS Christine -cat.3- (wissel periode 3)
    VAN DER BREGGEN Anna -cat.1- (wissel periode 4)
    Carmen Small-McNellis -cat.3- (wissel periode 5)
    Ellen van Dijk -cat.2- (wissel periode 6)
    Mara Abbott -cat.3- (wissel periode 6)
    Monique van de Ree -cat.3- (wissel periode 6)
    Fournier -cat.3- (wissel periode 7)
    Anna Solovey -cat.3- (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    uit:
    WILD Kirsten -cat.1- (wissel periode 1)
    geen (wissel periode 2)
    MEJIAS GARCIA Mairelis -cat.3- (wissel periode 3)
    GULUMA ORTIZ Serika Mitchel -cat.3- (wissel periode 3)
    BRONZINI Giorgia -cat.1- (wissel periode 4)
    Floortje Mackay -cat.3- (wissel periode 5)
    Christine Majerus -cat.2- (wissel periode 6)
    Carmen Small-McNellis -cat.3- (wissel periode 6)
    Hannah Barnes -cat.3- (wissel periode 6)
    Abbott -cat.3- (wissel periode 7)
    Monique van de Ree -cat.3- (wissel periode 8)
    geen (wissel periode 9)
    geen (wissel periode 10)

    .

    kalender

    Kalender wielerwedstrijden vrouwen 2015
    (* kalender kan gewijzigd worden,
    er kunnen wedstrijden toegevoegd, verwijderd of gewijzigd worden!)
    (o.a. WK ontbreekt nog en Golan zal wel vervallen lijkt me)
    alle NK’s komen niet op de kalender te staan, maar de winnaars krijgen
    wel punten

    —————————————————————————————————

    10-01 Gran Prix San Luis Femenino (1.2) ARG
    (5-3-1 pnt)

    11-01 16-01 Tour Femenino de San Luis (2.2) ARG
    (4-2-1 pnt – etappe 2 pnt)

    wissel mogelijkheid van maximaal 1 wielrenster 29-30-31/01/2015

    —————————————————————————————————

    03-02 06-02 Ladies Tour of Qatar (2.1) QAT
    (10-7-5-3-2-1 pnt – etappe 5 pnt)

    18-02 22-02 Tour of New Zealand (2.2) NZL
    (4-2-1 pnt – etappe 2 pnt)

    25-02 01-03 Vuelta Ciclista Internacional Femenina a Costa Rica (2.2) CRC
    (uitgesteld: zie kalender maand mei)
    (4-2-1 pnt – etappe 2 pnt)
    * wedstrijd verplaatst naar de maand mei

    28-02 Omloop Het Nieuwsblad WE (1.2) BEL
    (5-3-1 pnt)

    wissel mogelijkheid van maximaal 1 wielrenster 26-27-28/02/2015

    —————————————————————————————————

    04-03 Le Samyn des Dames (1.2) BEL
    (5-3-1 pnt)

    07-03 Strade Bianche – WE (1.1) ITA
    (15-12-9-4-3-2-1 pnt)

    08-03 Omloop van het Hageland – Tielt-Winge (1.2) BEL
    (5-3-1 pnt)

    12-03 Molecaten Drentse 8 van Dwingeloo/Westerveld (1.2) NED
    (5-3-1 pnt)

    14-03 Boels Rental Ronde van Drenthe (CDM) NED
    (20-18-16-14-12-10-8-6-4-2 pnt)

    15-03 Novilon Eurocup Ronde van Drenthe (1.2) NED
    (5-3-1 pnt)

    22-03 Cholet Pays de Loire – WE (1.2) FRA
    (5-3-1 pnt)

    29-03 Trofeo Alfredo Binda – Comune di Cittiglio (CDM) ITA
    (20-18-16-14-12-10-8-6-4-2 pnt)

    29-03 Gent – Wevelgem In Flanders Fields WE (1.2) BEL
    (5-3-1 pnt)

    wissel mogelijkheid van maximaal 2 wielrensters 29-30-31/03/2015

    —————————————————————————————————

    05-04 Ronde van Vlaanderen / Tour des Flandres – WE (CDM) BEL
    (20-18-16-14-12-10-8-6-4-2 pnt)

    06-04 Grand Prix de Dottignies (1.2) BEL
    (5-3-1 pnt)

    08-04 12-04 Energiewacht Tour (2.2) NED
    (4-2-1 pnt – etappe 2 pnt)

    08-04 10-04 The Princess Maha Chakri Sirindhon’s Cup Women’s Tour of Thailand (2.2) THA
    (4-2-1 pnt – etappe 2 pnt)

    19-04 Ronde van Gelderland (1.2) NED
    (5-3-1 pnt)

    22-04 La Flèche Wallonne – WE (CDM) BEL
    (20-18-16-14-12-10-8-6-4-2 pnt)

    23-04 26-04 Joe Martin Stage Race p/b Nature Valley (2.2) USA
    (4-2-1 pnt – etappe 2 pnt)

    25-04 Omloop van Borsele WE (1.1) NED
    (15-12-9-4-3-2-1 pnt)

    26-04 Dwars door de Westhoek (1.1) BEL
    (15-12-9-4-3-2-1 pnt)

    27.04.2015 PMB Road Classic (1.2) RSA
    (5-3-1 pnt)
    * toegevoegd

    29-04 03-05 Silver City’s Tour of the Gila – WE (2.2) USA
    (4-2-1 pnt – etappe 2 pnt)

    30-04 03-05 Gracia – Orlova (2.2) CZE
    (4-2-1 pnt – etappe 2 pnt)

    wissel mogelijkheid van maximaal 1 wielrenster 28-29-30/04/2015

    —————————————————————————————————

    01-05 Ronde van Overijssel Women (1.1) NED
    (15-12-9-4-3-2-1 pnt)

    01-05 03-05 Festival Luxembourgeois du cyclisme féminin Elsy Jacobs (2.1) LUX
    (10-7-5-3-2-1 pnt – etappe 5 pnt)

    03.05.2015 Hibiscus Cycle Classic (1.2) RSA
    (5-3-1 pnt)
    * toegevoegd

    ** 08-05 10-05 Amgen Tour of California Women’s Race presented by SRAM (2.1) USA
    (10-7-5-3-2-1 pnt – etappe 5 pnt)

    09-05 Rabobank Marianne Vos Classic (1.2) NED
    (5-3-1 pnt)

    13-05 15-05 Tour of Chongming Island (WE) (2.1) CHN
    (10-7-5-3-2-1 pnt – etappe 5 pnt)

    ** 15-05 Amgen Tour of California Women’s Invitational Time Trial Presented by SRAM (1.1) USA
    (15-12-9-4-3-2-1 pnt)

    16-05 Trofee Maarten Wynants (1.2) BEL
    (5-3-1 pnt)

    16-05 Copa Ciudad de Valencia (1.2) VEN (Copa Federacion Venezolana de Ciclismo)
    (5-3-1 pnt)

    ** 17-05 Clasico FV Ciclismo Corre Por la VIDA (1.2) VEN
    (5-3-1 pnt)

    17-05 Tour of Chongming Island World Cup (CDM) CHN
    (20-18-16-14-12-10-8-6-4-2 pnt)

    20-05 22-05 Tour of Zhoushan Island I (2.2) CHN
    (4-2-1 pnt – etappe 2 pnt)

    29-05 Boels Rental Holland Hills Classic (1.1) NED
    (15-12-9-4-3-2-1 pnt)

    29-05 La Classique Morbihan (1.2) FRA
    (5-3-1 pnt)
    *toegevoegd

    30-05 Grand Prix de Plumelec-Morbihan Dames (1.1) FRA
    (15-12-9-4-3-2-1 pnt)

    31-05 Winston Salem Cycling Classic (WE) (1.2) USA
    (5-3-1 pnt)

    31-05 Gooik-Geraardsbergen-Gooik (1.1) BEL
    (15-12-9-4-3-2-1 pnt)

    31-05 SwissEver GP Cham-Hagendorn (1.2) SUI
    (5-3-1 pnt)

    wissel mogelijkheid van maximaal 1 wielrenster 29-30-31/05/2015

    —————————————————————————————————

    02-06 Grand Prix of Maykop (1.2) RUS
    (5-3-1 pnt)

    03-06 06-06 Tour of Adygeya WE (2.2) RUS
    (4-2-1 pnt – etappe 2 pnt)

    04-06 Grand Prix Cyclist de Gatineau (1.1) CAN
    (15-12-9-4-3-2-1 pnt)

    05-06 Chrono de Gatineau WE (1.1) CAN
    (15-12-9-4-3-2-1 pnt)

    05-06 07-06 Auensteiner- Radsporttage (2.2) GER (was: 06-06 07-06)
    (4-2-1 pnt – etappe 2 pnt)

    ** 07-06 The Parx Casino Philly Cycling Classic (CDM) USA
    (20-18-16-14-12-10-8-6-4-2 pnt)

    09-06 Durango-Durango Emakumen Sarria (1.2) ESP
    (5-3-1 pnt)

    10-06 14-06 Iurreta-Euskal Emakumeen Bira (2.1) ESP
    (10-7-5-3-2-1 pnt – etappe 5 pnt)

    11-06 14-06 Vuelta Ciclista Internacional Femenina a Costa Rica (2.2) CRC
    (4-2-1 pnt – etappe 2 pnt)
    * = nieuwe datum (wederom wijziging datum)

    12-06 Nagrada Ljubljane (1.2) SLO
    (5-3-1 pnt)

    14-06 Frauen Grand Prix Gippingen (1.2) SUI
    (5-3-1 pnt)

    14-06 Diamond Tour (1.1) BEL
    (15-12-9-4-3-2-1 pnt)

    17-06 21-06 The Friends Life Women’s Tour (2.1) GBR
    (10-7-5-3-2-1 pnt – etappe 5 pnt)

    20-06 Giro del Trentino Alto Adige – Südtirol (1.1) ITA
    (15-12-9-4-3-2-1 pnt)
    * wijziging: van meerdaagse wedstrijd (2.1) naar eendaagse wedstrijd (1.1)

    20-06 Salverda Omloop Van De IJsseldelta (1.2) NED
    (5-3-1 pnt)

    ????? 21-06 Golan I – WE (1.2) SYR (zeer twijfelachtig, staat nog wel op de kalender :o )
    (5-3-1 pnt)

    ????? 23-06 Golan II – WE (1.2) SYR (zeer twijfelachtig, staat nog wel op de kalender :o )
    (5-3-1 pnt)

    ????? 26-06 Golan III – WE (1.2) SYR (zeer twijfelachtig, staat nog wel op de kalender :o )
    (5-3-1 pnt)

    wissel mogelijkheid van maximaal 3 wielrensters 28-29-30/06/2015

    —————————————————————————————————

    03-07 12-07 Giro Rosa/Giro d’Italia Internazionale Femminile (2.1) ITA
    (20-18-16-14-12-10-8-6-4-2 pnt – etappe 6-4-2 pnt)

    12-07 White Spot / Delta Road Race WE (1.2) CAN (was: 05-07)
    (5-3-1 pnt)

    09-07 12-07 Tour de Feminin – Krasna Lipa/O cenu Ceského Švýcarska (2.2) CZE
    (4-2-1 pnt – etappe 2 pnt)

    ** 16-07 19-07 Tour de Bretagne Féminin (2.2) FRA
    (4-2-1 pnt – etappe 2 pnt)

    17-07 19-07 BeNe Ladies Tour (2.2) NED
    (4-2-1 pnt – etappe 2 pnt)

    17-07 23-07 International Thüringen Rundfahrt der Frauen (2.1) GER
    (10-7-5-3-2-1 pnt – etappe 5-3-1 pnt)

    26-07 La course by Le Tour de France (1.1) FRA
    (15-12-9-4-3-2-1 pnt)

    wissel mogelijkheid van maximaal 1 wielrenster 29-30-31/07/2015

    —————————————————————————————————

    01-08 Erpe – Mere (Erondegemse Pijl) (1.2) BEL
    (5-3-1 pnt)

    02-08 Sparkassen Giro Bochum WE (CDM) GER
    (20-18-16-14-12-10-8-6-4-2 pnt)

    08-08 16-08 Route de France Féminine (2.1) FRA
    (10-7-5-3-2-1 pnt – etappe 5-3-1 pnt)

    14-08 16-08 Ladies Tour of Norway (2.2) NOR
    (4-2-1 pnt – etappe 2 pnt)

    22-08 26-08 Trophée d’Or Féminin (2.2) FRA
    (4-2-1 pnt – etappe 2 pnt)

    23-08 Open de Suède Vargarda (CDM) SWE
    (20-18-16-14-12-10-8-6-4-2 pnt)

    29-08 GP de Plouay (CDM) FRA
    (20-18-16-14-12-10-8-6-4-2 pnt)

    wissel mogelijkheid van maximaal 1 wielrenster 29-30-31/08/2015

    ————————————————————————————————–

    01-09 06-09 Boels Rental Ladies Tour (2.1) NED
    (10-7-5-3-2-1 pnt – etappe 5 pnt)

    02-09 07-09 Tour Cycliste Féminin International Ardèche (2.2) FRA
    (4-2-1 pnt – etappe 2 pnt)

    10-09 14-09 Lotto-Decca Belgium Tour (2.2) BEL
    (4-2-1 pnt – etappe 2 pnt)

    ** 11-09 13-09 Premondiale Giro Toscana Int. Femminile – Memorial Michela Fanini (2.2) ITA
    (4-2-1 pnt – etappe 2 pnt)

    13-09 Chrono Champenois – Trophée Européen (1.1) FRA
    (15-12-9-4-3-2-1 pnt)

    13-09 La Madrid Challenge by La Vuelta (1.1) ESP
    (15-12-9-4-3-2-1 pnt)
    *toegevoegd

    wissel mogelijkheid van maximaal 2 wielrensters 28-29-30/09/2015

    —————————————————————————————————

    10-10 Giro dell Emilia Internazionale Donne (1.1) ITA
    (15-12-9-4-3-2-1 pnt)

    18-10 Chrono des Nations – WE (1.1) FRA
    (15-12-9-4-3-2-1 pnt)

    wissel mogelijkheid van maximaal 1 wielrenster 29-30-31/10/2015

    —————————————————————————————————

    ?? 06-11 08-11 Giro Feminino de Ciclismo (2.2) BRA
    (4-2-1 pnt – etappe 2 pnt)

    ?? 10-11 GP Memorial Bruno Caloi (1.2) BRA
    (5-3-1 pnt)

    ?? 13-11 15-11 Volta Feminina da República (2.2) BRA
    (4-2-1 pnt – etappe 2 pnt)

    —————————————————————————————————

    WK weg (rr): 40-36-32-28-24-20-16-12-8-4 pnt
    WK tijdrit (itt): 20-18-16-14-12-10-8-6-4-2 pnt
    alle Nationaal Kampioenschappen tijdrijden: nr 1 – 5 pnt
    alle Nationaal Kampioenschappen weg: nr 1 – 10 pnt

    #35737

    16.01 » 19.01 Santos Women’s Tour AUS (2.2) (4-2-1 pnt – etappe 2 pnt)

    17.01 Udon Thani’s 123rd Anniversary International Cycling THA (1.2) (5-3-1 pnt)

    gekozen wielrensters per 1 januari 2016

    ARMITSTEAD Elizabeth: dustin, rosencrantz, coolietje
    BLAAK Chantal: hofsje, Wicky, rosencrantz, coolietje
    CANUEL Karol-Ann: dustin
    CECCHINI Elena: LinusGerdemann, rosencrantz
    CROMWELL Tiffany: Vic413
    DE JONG Thalita: Wicky, dustin
    DELZENNE Elise: billi, LinusGerdemann
    D’HOORE Jolien: billi, Tinkerbell, simplex
    DUYCK Ann-Sophie: Vic413
    FOURNIER Roxane: ezequiel
    GARFOOT Katrin: dustin, Tinkerbell
    GUARISCHI Barbara: Vic413
    HOSKING Chloe: Tinkerbell, rosencrantz, coolietje
    JASINSKA Malgorzata: hofsje
    KITCHEN Lauren: billi, rosencrantz, coolietje
    LEPISTÖ Lotta: ezequiel
    MACKAIJ Floortje: billi, simplex
    OLIVEIRA Flavia Maria Cardoso: Vic413
    PIETERS Amy: coolietje
    RIVERA Coryn: ezequiel
    SOLOVEY Anna: LinusGerdemann
    SPRATT Amanda: simplex
    STEPHENS (ROBERTSON) Lauren: billi, simplex
    VAN DER BREGGEN Anna: hofsje, Wicky, Vic413, LinusGerdemann, ezequiel
    VAN DIJK Ellen: hofsje
    VAN VLEUTEN Annemiek: dustin, ezequiel
    VILLUMSEN SERUP Linda: hofsje
    VOS Marianne: Wicky, Tinkerbell, LinusGerdemann, simplex
    WILD Kirsten: Wicky, Tinkerbell

    Tour Femenino de San Luis (2.1), General Classification

    1 MANEEPHAN Jutatip
    2 HUANG Ting Ying ,,
    3 PHAM Hong Loan ,,
    9 SAIFUTDINOVA Natalya ,,
    12 UMUTZHANOVA Makhabbat ,,
    14 YONAMINE Eri ,,
    32 NURKHAIRUNNISATUL Aina Mohd Fad ,,
    43 THITJAN Piyathida 0.19 (laatste)

    uitslag

    pnt:
    geen

    stand:
    simplex 15 pnt
    ezequiel 8 pnt
    dustin 5 pnt
    Tinkerbell 5 pnt
    hofsje 5 pnt
    billi 5 pnt
    Wicky 0 pnt
    Vic413 0 pnt
    LinusGerdemann 0 pnt
    rosencrantz 0 pnt
    coolietje 0 pnt

    extra pnt: (degene met de meeste pnt bij een uci wedstrijd krijgt 5 pnt extra)
    hofsje 5 pnt

    10.01 » 15.01 Tour Femenino de San Luis 2016 ARG (2.1) (10-7-5-3-2-1 pnt )

    ezequiel 5 pnt
    billi 5 pnt
    simplex 5 pnt

    Tour of Udon (2.2), Stage 1

    1 MANEEPHAN Jutatip
    2 HUANG Ting Ying ,,
    3 PHAM Hong Loan ,,
    9 SAIFUTDINOVA Natalya ,,
    12 UMUTZHANOVA Makhabbat ,,
    14 YONAMINE Eri ,,
    32 NURKHAIRUNNISATUL Aina Mohd Fad ,,
    43 THITJAN Piyathida 0.19 (laatste)

    uitslag

    pnt:
    geen

    stand:
    simplex 15 pnt
    ezequiel 8 pnt
    dustin 5 pnt
    Tinkerbell 5 pnt
    hofsje 5 pnt
    billi 5 pnt
    Wicky 0 pnt
    Vic413 0 pnt
    LinusGerdemann 0 pnt
    rosencrantz 0 pnt
    coolietje 0 pnt

    extra pnt: (degene met de meeste pnt bij een uci wedstrijd krijgt 5 pnt extra)
    hofsje 5 pnt

    *******

    team billi

    oude ploeg, voor wisselmoment 5:
    Sven NYS (70)
    Wout VAN AERT (90)
    Mathieu VAN DER POEL (90)
    Michael VANTHOURENHOUT (30)
    Lars BOOM

    budget: 182

    uit:
    -Michael VANTHOURENHOUT 30 (+15)
    -Lars BOOM

    budget te besteden: 197

    in:
    -Kevin PAUWELS 100
    -Tom MEEUSEN 80

    nieuwe ploeg, na wisselmoment 5:
    Sven NYS (70)
    Wout VAN AERT (90)
    Mathieu VAN DER POEL (90)
    Kevin PAUWELS 100
    Tom MEEUSEN 80

    budget: 17

    5

    100 PAUWELS Kevin SUNWEB
    90 VAN AERT Wout VASTGOEDSERVICE
    70 NYS Sven CRELAN A
    80 VANTORNOUT Klaas SUNWEB
    80 MEEUSEN Tom TELENET
    100 VAN DER HAAR Lars TEAM GIANT
    60 VAN KESSEL Corne TELENET
    0 SWEECK Diether CORENDON
    50 SWEECK Laurens CORENDON
    10 MERLIER Tim VASTGOEDSERVICE
    0 VANDEKINDEREN Jens TELENET
    0 ADAMS Joeri VASTGOEDSERVICE
    10 MEISEN Marcel KUOTA
    0 GODRIE Stan RABOBANK
    50 ADAMS Jens VASTGOEDSERVICE G
    0 AERTS Toon TELENET
    40 VAN AMERONGEN Thijs TELENET
    70 WALSLEBEN Philipp BKCP
    0 WUBBEN Niels RABOBANK
    0 BOROS Michael BKCP
    20 VAN DER POEL David BKCP
    60 VERMEERSCH Gianni SUNWEB
    30 TARAMARCAZ Julien ERA
    40 PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE
    0 SIMUNEK Radomir CORENDON
    0 AERNOUTS Jim TELENET
    30 VANTHOURENHOUT Michael
    90 Mathieu VAN DER POEL
    0 VANTHOURENHOUT Dieter
    5 Vincent BAESTAENS

    ********

    *****

    klad:

    ***

    cq

    27/06 NC2 Bra National Championships Brazil (Araraquara) R.R. BRA FERNANDES SILVA Clemilda
    26/06 NCT2 Bra National Championships Brazil (Araraquara) I.T.T. BRA LIONCO Daniela Cristine
    26/06 NCT3 Biz National Championships Belize (Hattieville) I.T.T. BIZ THOMPSON Alicia

6 berichten aan het bekijken - 1 tot 6 (van in totaal 6)

Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.

Headlines