CLofC wedstrijd 7: Criterium de Dauphiné

|
25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 40)
  • #468015

    Wedstrijd 7 in de Champions League of Cycling competitie, Criterium de Dauphiné bestaande uit 8 etappes gehouden van 9 juni tot en met 16 juni2019. De eindscore van Criterium de Dauphiné zal gedeeld door 8 etappes en worden meegenomen in de totaalstand van de CLOFC

    Teams kunnen worden aangeleverd tot en met 9 juni 12.00

    LET OP DAT JE BIJ HET AANMELDEN OOK JE KOPMAN (100% extra punten ) EN SCHADUWKOPMAN (50% extra punten ) AANGEEFT. DEZE PUNTEN GELDEN IN ALLE ETAPPES EN KLASSEMENTEN. VERDER ZIJN ER AAN DE KEUZE VAN EEN RENNER GEEN RESTRICTIES GEBONDEN.

    Iedereen is zelf verantwoordelijk voor het bijhouden van de deelnemerslijst. Het aanmelden van reserves is toegestaan met een maximum van 3 stuks. Zeker bij de wat kleinere koersen zijn er tot aan het laatste moment nog wel eens wijzigingen op de startlijst. Dit bijhouden en iedereen op de hoogte brengen is voor de organisator geen doen. Wijzigingen kunnen tevens tot en met 9 juni 12.00 worden aangegeven. Daarna gelden niet starters als een 0 resultaat in jou team

    De voorlopige deelnemerslijst is te vinden op procyclingstats.com.

    https://www.procyclingstats.com/race/dauphine/2019/gc/startlist

    Maak een team van 12 coureurs van de deelnemerslijst en stuur mij een pb
    Evt wijzigingen kunnen worden doorgegeven tot en met 9 juni 12.00

    Top 20 krijgt punten per etappe en einduitslag in de vorm van.
    1e/50 2e/44 3e/40 4e/36 5e/32 6e/30 7e/28 8e/26 9e/24 10e/22 11e/20 12e/18 13e/16 14e/14 15e/12 16e/10 17e/8 18e/6 19e/4 20e/2 – Er is geen keuze nodig voor een kopman per etappe

    Top 5 puntenklassement – 1e/15 2e/12 3e/9 4e/6 5e/3
    Top 5 bergklassement – 1e/15 2e/12 3e/9 4e/6 5e/3

    Etappeschema en profielen

    https://www.procyclingstats.com/race/dauphine/2019/gc/stages

    1 1 5 Harstikkebedankt 1205 – V
    2 4 4 Reyn 1193 – V
    3 5 3 Matt89 1171 – V
    4 3 1 Pier Tol 1162 – V
    5 6 10 Coolietje 1152 – V
    6 2 2 Sjonge Jonge 1151 – V
    7 9 16 BrackenRidgeCycling 1145 – V
    8 8 7 Billi 1141 – V
    9 18 14 KimJungPoels 1137 – V
    10 7 9 Dustin 1122 – V
    11 10 18 Zwartebroekengeletrui 1120 – V
    12 14 13 Multispeed 1117 – V
    13 11 22 Erveedeeee 1115 – V
    14 22 23 Arry1337 1104 – V
    15 24 32 Kschiffmacher 1083 – V
    16 28 27 Ben_Pronk 1081
    17 32 11 WCEendT 1076 – V
    18 20 26 Mathieu Moller 1075 – V
    19 12 20 Dayer Quintana 1072 – V
    20 13 24 Rahimns 1070 – V
    21 23 17 Bastaix 1068 – V
    22 15 15 Ivo001 1064 – V
    23 31 37 Kokkie1975 1061 – V
    24 16 19 JulesdeJonghe 1059 – V
    25 17 6 Ceramiche Ariostea 1059 – V
    26 25 12 Queso 1055 – V
    27 21 8 Mr10B 1044 – V
    28 29 31 Kunske 1042 – V
    29 19 21 Peter Post Forever 1041 – V
    30 26 29 Hofsje 1011 – V
    31 27 28 Ezequiel 1000 – V
    32 34 36 Wielerfan999 988 – V
    33 30 30 Drikkes 974 – V
    34 33 33 Gerrit Glomser 915 – V
    35 35 25 Skylimit 890 – V
    36 37 34 Arviidd 873 – V
    37 36 35 Rimenno 868 – V

    #468321

    Pb verzonden

    #468381

    Verzonden

    #468421

    Team ingestuurd

    #468437

    Park,

    Je bent op de hoogte dat de deadline (9 juni 12.00) na het begin van de 1e etappe (9 juni 11.10) ligt?

    Zal niet heel veel uitmaken (misschien vroege uitvaller?), maar vraag het toch maar even voor de zekerheid.

    #468569

    @sjonge jonge daarvan ben ik op de hoogte en van dat risico ben ik mij bewust maar ga de deadline nu niet meer aanpassen.

    #468571

    36 van 37 teams ontvangen.

    #468675

    Team verstuurd

    #468847

    De laatste 2 uur voor de deadline lopen

    #469128

    Erveedeeee

    FUGLSANG Jakob
    FROOME Christopher
    BARDET Romain
    MARTIN Daniel
    PINOT Thibaut
    PORTE Richie
    COLBRELLI Sonny
    KRUIJSWIJK Steven
    HODEG Alvaro Jose
    VENTURINI Clement
    BENNETT Sam
    BOUHANNI Nacer

    Ivo001

    ALAPHILIPPE Julian
    FUGLSANG Jakob
    PINOT Thibaut
    KWIATKOWSKI Michal
    BARDET Romain
    KRUIJSWIJK Steven
    QUINTANA Nairo
    MARTIN Daniel
    WOODS Michael
    YATES Adam
    BENNETT Sam
    DUMOULIN Tom

    Ceramiche Ariostea

    FROOME Christopher
    PINOT Thibaut
    BARDET Romain
    QUINTANA Nairo
    BUCHMANN Emanuel
    MARTIN Daniel
    FUGLSANG Jakob
    ALAPHILIPPE Julian
    KWIATKOWSKI Michal
    COLBRELLI Sonny
    BOASSON HAGEN Edvald
    PORTE Richie

    Rimenno

    QUINTANA Nairo
    FUGLSANG Jakob
    FROOME Christopher
    YATES Adam
    PORTE Richie
    BARDET Romain
    BUCHMANN Emanuel
    PINOT Thibaut
    KRUIJSWIJK Steven
    BENNETT Sam
    HODEG Alvaro Jose
    BOUHANNI Nacer

    Kschiffmacher

    ALAPHILIPPE Julian
    YATES Adam
    FROOME Christopher
    BARDET Romain
    FUGLSANG Jakob
    KRUIJSWIJK Steven
    BUCHMANN Emanuel
    PINOT Thibaut
    COLBRELLI Sonny
    BENNETT Sam
    WOODS Michael
    MARTIN Daniel

    Drikkes

    FROOME Christopher
    BENNETT Sam
    FUGLSANG Jakob
    BOASSON HAGEN Edvald
    PORTE Richie
    QUINTANA Nairo
    BARDET Romain
    ALAPHILIPPE Julian
    KRUIJSWIJK Steven
    PINOT Thibaut
    BOUHANNI Nacer
    COLBRELLI Sonny

    JulesdeJonghe

    YATES Adam
    FUGLSANG Jakob
    KRUIJSWIJK Steven
    QUINTANA Nairo
    COLBRELLI Sonny
    BARDET Romain
    PINOT Thibaut
    FROOME Christopher
    KWIATKOWSKI Michal
    BENNETT Sam
    ALAPHILIPPE Julian
    HODEG Alvaro Jose

    Sjonge Jonge

    FROOME Christopher
    BENNETT Sam
    COLBRELLI Sonny
    ALAPHILIPPE Julian
    IMPEY Daryl
    KWIATKOWSKI Michal
    YATES Adam
    FUGLSANG Jakob
    KRUIJSWIJK Steven
    PINOT Thibaut
    MARTIN Daniel
    QUINTANA Nairo

    Kunske

    DUMOULIN Tom
    WOODS Michael
    BUCHMANN Emanuel
    QUINTANA Nairo
    COLBRELLI Sonny
    YATES Adam
    PINOT Thibaut
    BARDET Romain
    KRUIJSWIJK Steven
    MARTIN Daniel
    BOUHANNI Nacer
    BENNETT Sam

    Billi

    ALAPHILIPPE Julian
    FROOME Christopher
    FUGLSANG Jakob
    YATES Adam
    KWIATKOWSKI Michal
    BARDET Romain
    PINOT Thibaut
    MARTIN Daniel
    BUCHMANN Emanuel
    BENNETT Sam
    COLBRELLI Sonny
    KRUIJSWIJK Steven

    Hartstikkebedankt

    FUGLSANG Jakob
    ALAPHILIPPE Julian
    YATES Adam
    FROOME Christopher
    PINOT Thibaut
    WOODS Michael
    MARTIN Daniel
    BARDET Romain
    GROSSSCHARTNER Felix
    BENNETT Sam
    IMPEY Daryl
    COLBRELLI Sonny

    Wielerfan999

    YATES Adam
    ALAPHILIPPE Julian
    DUMOULIN Tom
    COLBRELLI Sonny
    KRUIJSWIJK Steven
    BARDET Romain
    FROOME Christopher
    BUCHMANN Emanuel
    FUGLSANG Jakob
    QUINTANA Nairo
    PINOT Thibaut
    WOODS Michael

    Zwartebroekengeletrui

    PORTE Richie
    COLBRELLI Sonny
    YATES Adam
    FROOME Christopher
    QUINTANA Nairo
    KRUIJSWIJK Steven
    FUGLSANG Jakob
    BUCHMANN Emanuel
    MARTIN Daniel
    GREIPEL Andre
    HODEG Alvaro Jose
    BENNETT Sam

    Ezequiel

    FROOME Christopher
    ALAPHILIPPE Julian
    BARDET Romain
    FUGLSANG Jakob
    PORTE Richie
    COLBRELLI Sonny
    BOASSON HAGEN Edvald
    BENNETT Sam
    PINOT Thibaut
    WOODS Michael
    BOUHANNI Nacer
    YATES Adam

    Queso

    ALAPHILIPPE Julian
    YATES Adam
    FROOME Christopher
    FUGLSANG Jakob
    BARDET Romain
    PORTE Richie
    KRUIJSWIJK Steven
    MARTIN Daniel
    PINOT Thibaut
    BENNETT Sam
    BOUHANNI Nacer
    KWIATKOWSKI Michal

    Hofsje

    FUGLSANG Jakob
    BENNETT Sam
    YATES Adam
    QUINTANA Nairo
    ALAPHILIPPE Julian
    KRUIJSWIJK Steven
    HAIG Jack
    BUCHMANN Emanuel
    BOASSON HAGEN Edvald
    BOUHANNI Nacer
    HODEG Alvaro Jose
    PINOT Thibaut

    Rahimns

    YATES Adam
    ALAPHILIPPE Julian
    FROOME Christopher
    QUINTANA Nairo
    FUGLSANG Jakob
    MARTIN Daniel
    PINOT Thibaut
    WOODS Michael
    COLBRELLI Sonny
    BENNETT Sam
    HODEG Alvaro Jose
    KWIATKOWSKI Michal

    Dayer Quintana

    PINOT Thibaut
    BENNETT Sam
    COLBRELLI Sonny
    BOASSON HAGEN Edvald
    HODEG Alvaro Jose
    BARDET Romain
    FUGLSANG Jakob
    YATES Adam
    FROOME Christopher
    PORTE Richie
    MARTIN Daniel
    BUCHMANN Emanuel

    Matt89

    ALAPHILIPPE Julian
    FUGLSANG Jakob
    BARDET Romain
    PINOT Thibaut
    YATES Adam
    FROOME Christopher
    PORTE Richie
    MARTIN Daniel
    COLBRELLI Sonny
    BENNETT Sam
    IMPEY Daryl
    QUINTANA Nairo

    WCEendT

    YATES Adam
    FROOME Christopher
    ALAPHILIPPE Julian
    BENNETT Sam
    FUGLSANG Jakob
    QUINTANA Nairo
    PINOT Thibaut
    KRUIJSWIJK Steven
    COLBRELLI Sonny
    BUCHMANN Emanuel
    CORT NIELSEN Magnus
    BARDET Romain

    Gerrit Glomser

    FUGLSANG Jakob
    YATES Adam
    BARDET Romain
    COLBRELLI Sonny
    ALAPHILIPPE Julian
    PINOT Thibaut
    QUINTANA Nairo
    WOODS Michael
    KRUIJSWIJK Steven
    DUMOULIN Tom
    PORTE Richie
    MARTIN Daniel

    KimJungPoels

    FROOME Christopher
    FUGLSANG Jakob
    BUCHMANN Emanuel
    BENNETT Sam
    BARDET Romain
    PINOT Thibaut
    YATES Adam
    QUINTANA Nairo
    MARTIN Daniel
    HODEG Alvaro Jose
    COLBRELLI Sonny
    PORTE Richie

    Arry1337

    BENNETT Sam
    KWIATKOWSKI Michal
    NIEUWENHUIS Joris
    HODEG Alvaro Jose
    BOUHANNI Nacer
    KRUIJSWIJK Steven
    FROOME Christopher
    ALAPHILIPPE Julian
    PINOT Thibaut
    FUGLSANG Jakob
    LUTSENKO Alexey
    BARDET Romain

    Arviidd

    MARTIN Daniel
    BENNETT Sam
    NAESEN Olivier
    BARDET Romain
    BUCHMANN Emanuel
    QUINTANA Nairo
    VAN AERT Wout
    VENTURINI Clement
    BALLERINI Davide
    COLBRELLI Sonny
    HODEG Alvaro Jose
    NIEUWENHUIS Joris

    Mathieu Moller

    ALAPHILIPPE Julian
    FROOME Christopher
    BENNETT Sam
    HODEG Alvaro Jose
    YATES Adam
    PINOT Thibaut
    BARDET Romain
    FUGLSANG Jakob
    PORTE Richie
    BOUHANNI Nacer
    COLBRELLI Sonny
    QUINTANA Nairo

    BrackenRidgeCycling

    ALAPHILIPPE Julian
    MARTIN Daniel
    YATES Adam
    PINOT Thibaut
    FROOME Christopher
    BARDET Romain
    FUGLSANG Jakob
    QUINTANA Nairo
    KWIATKOWSKI Michal
    COLBRELLI Sonny
    HODEG Alvaro Jose
    BENNETT Sam

    Coolietje

    BENNETT Sam
    COLBRELLI Sonny
    BOASSON HAGEN Edvald
    VENTURINI Clement
    ALAPHILIPPE Julian
    KRUIJSWIJK Steven
    BARDET Romain
    MARTIN Daniel
    YATES Adam
    FUGLSANG Jakob
    PORTE Richie
    FROOME Christopher

    Skylimit

    ALAPHILIPPE Julian
    KWIATKOWSKI Michal
    IMPEY Daryl
    GAUDU David
    DUMOULIN Tom
    FUGLSANG Jakob
    BUCHMANN Emanuel
    PINOT Thibaut
    LAMBRECHT Bjorg
    BETTIOL Alberto
    COLBRELLI Sonny
    BOASSON HAGEN Edvald

    Multispeed

    ALAPHILIPPE Julian
    YATES Adam
    FUGLSANG Jakob
    PORTE Richie
    FROOME Christopher
    QUINTANA Nairo
    BARDET Romain
    GAUDU David
    IMPEY Daryl
    BENNETT Sam
    COLBRELLI Sonny
    BOUHANNI Nacer

    Bastaix

    PINOT Thibaut
    BENNETT Sam
    BUCHMANN Emanuel
    BARDET Romain
    COLBRELLI Sonny
    YATES Adam
    IMPEY Daryl
    ALAPHILIPPE Julian
    QUINTANA Nairo
    KWIATKOWSKI Michal
    DUMOULIN Tom
    KRUIJSWIJK Steven

    Kokkie1975

    FUGLSANG Jakob
    ALAPHILIPPE Julian
    PORTE Richie
    QUINTANA Nairo
    FROOME Christopher
    YATES Adam
    PINOT Thibaut
    BARDET Romain
    MARTIN Daniel
    COLBRELLI Sonny
    BENNETT Sam
    BOASSON HAGEN Edvald

    Dustin

    ALAPHILIPPE Julian
    BENNETT Sam
    KWIATKOWSKI Michal
    YATES Adam
    FROOME Christopher
    FUGLSANG Jakob
    BARDET Romain
    PINOT Thibaut
    MARTIN Daniel
    COLBRELLI Sonny
    WOODS Michael
    GAUDU David

    Mr10B

    ALAPHILIPPE Julian
    YATES Adam
    FROOME Christopher
    QUINTANA Nairo
    FUGLSANG Jakob
    BARDET Romain
    PINOT Thibaut
    KRUIJSWIJK Steven
    MARTIN Daniel
    BENNETT Sam
    BOUHANNI Nacer
    WOODS Michael

    Reyn

    ALAPHILIPPE Julian
    BENNETT Sam
    FROOME Christopher
    PORTE Richie
    FUGLSANG Jakob
    YATES Adam
    BARDET Romain
    PINOT Thibaut
    KWIATKOWSKI Michal
    COLBRELLI Sonny
    IMPEY Daryl
    BOASSON HAGEN Edvald

    Peter Post Forever

    FUGLSANG Jakob
    QUINTANA Nairo
    MARTIN Daniel
    FROOME Christopher
    DUMOULIN Tom
    BENNETT Sam
    BARDET Romain
    PINOT Thibaut
    COLBRELLI Sonny
    BUCHMANN Emanuel
    YATES Adam
    BOASSON HAGEN Edvald

    Pier Tol

    FROOME Christopher
    BENNETT Sam
    COLBRELLI Sonny
    ALAPHILIPPE Julian
    KWIATKOWSKI Michal
    FUGLSANG Jakob
    YATES Adam
    MARTIN Daniel
    KRUIJSWIJK Steven
    PINOT Thibaut
    BUCHMANN Emanuel
    PORTE Richie

    #469132

    De Dauphine is begonnen !. Er zijn 36 teams aangeleverd op 37 deelnemers. De 1e etappe was lastig en de pure sprinters kwamen tekort. De etappe werd gewonnen door Edvald Boasson Hagen voor Philippe Gilbert en Wout van Aert. In het CLofC klassement nam Skylimit de beste start en bleef Ceramiche Ariostea en Peter Post Forever ruim voor.

    Stand na etappe 1

    1 Skylimit 157
    2 Ceramiche Ariostea 140
    3 Peter Post Forever 127
    4 Reyn 112
    5 Arviidd 108
    6 Bastaix 100
    7 Dayer Quintana 100
    8 Kokkie1975 98
    9 Drikkes 98
    10 Coolietje 95
    11 Hofsje 88
    12 Zwartebroekengeletrui 83
    13 Sjonge Jonge 80
    14 Ezequiel 80
    15 Pier Tol 72
    16 Billi 72
    17 BrackenRidgeCycling 70
    18 Rahimns 70
    19 JulesdeJonghe 70
    20 WCEendT 68
    21 KimJungPoels 68
    22 Wielerfan999 68
    23 Kunske 68
    24 Arry1337 59
    25 Matt89 58
    26 Multispeed 58
    27 Rimenno 56
    28 Dustin 52
    29 Kschiffmacher 50
    30 Mathieu Moller 48
    31 Gerrit Glomser 48
    32 Harstikkebedankt 40
    33 Ivo001 40
    34 Erveedeeee 30
    35 Queso 22
    36 Mr10B 18
    37 Ben_Pronk 0

    #469281

    Samen met mij maar 6 andere teams zonder Froome, en vandaag leek hij helaas weer in goede doen.

    #469322

    Vandaag een spectaculaire regenachtige etappe in de Dauphiné die uiteindelijk werd gewonnen door de niet gekozen Dylan Teuns. Ook nummer 2 Guillaume Martin is niet gekozen. De eerste CLofC punten gingen dus naar nummer 3 Jakob Fuglsang. Etappe 2 bracht grote verschuivingen in het CLofC klassement. Koploper Skylimit werd door liefst 21 spelers ingehaald en de nummer 5 van gisteren Arviidd zakt zelfs helemaal naar de laatste plaats. Dan zijn er ook natuurlijk verschuivingen de goede kant op. Zo stijgt Wielerfan999 van 22 naar 4 en Gerrit Glomser maakt zelfs een nog grote sprong van 31 naar 5. Het podium bestaat voorlopig uit leider Peter Post Forever die voorlopig van brons naar goud springt. Hij heeft 18 punten voorsprong op Ceramiche Ariostea die op 2 blijft staan. Kokkie1975 is vanaf plaats 8 de nieuwe nummer 3 en heeft een achterstand van 46 punten.

    Stand na etappe 2

    1 3 Peter Post Forever 352
    2 2 Ceramiche Ariostea 334
    3 8 Kokkie1975 306
    4 22 Wielerfan999 292
    5 31 Gerrit Glomser 291
    6 7 Dayer Quintana 288
    7 21 KimJungPoels 286
    8 18 Rahimns 282
    9 27 Rimenno 278
    10 11 Hofsje 274
    11 19 JulesdeJonghe 272
    12 13 Sjonge Jonge 270
    13 20 WCEendT 270
    14 14 Ezequiel 260
    15 15 Pier Tol 252
    16 29 Kschiffmacher 251
    17 32 Harstikkebedankt 248
    18 6 Bastaix 246
    19 9 Drikkes 246
    20 25 Matt89 246
    21 33 Ivo001 246
    22 1 Skylimit 243
    23 4 Reyn 240
    24 16 Billi 240
    25 23 Kunske 240
    26 12 Zwartebroekengeletrui 239
    27 17 BrackenRidgeCycling 239
    28 36 Mr10B 235
    29 28 Dustin 220
    30 10 Coolietje 213
    31 30 Mathieu Moller 212
    32 34 Erveedeeee 212
    33 24 Arry1337 201
    34 26 Multispeed 187
    35 35 Queso 187
    36 5 Arviidd 176

    #469327

    Zo, voor het eerst dit seizoen dat ik bovenaan sta:-)

    #469543

    Op papier was etappe 3 voor de aanwezige sprinters en deze sprint kwam er dan ook. Een overtuigende Sam Bennett won de etappe voor een sterke Wout van Aert en Davide Ballerini. In het ClofC klassement blijft Peter Post Forever aan de leiding als is zijn voorsprong geslonken tot slechts 11 punten op nummer 2 Dayer Quintana. Nummer 3 Arviidd haalde vandaag vanaf onderaf de Jackpot met als scorende renners Sam Bennett ( schaduwkopman ), Wout van Aert, Davide Ballerini, Clement Venturini, Alvaro Jose Hodeg, Sonny Colbrelli en Olivier Naesen.

    Stand na etappe 3

    1 1 3 Peter Post Forever 440
    2 6 7 Dayer Quintana 429
    3 36 5 Arviidd 417
    4 10 11 Hofsje 407
    5 3 8 Kokkie1975 394
    6 2 2 Ceramiche Ariostea 372
    7 7 21 KimJungPoels 372
    8 8 18 Rahimns 368
    9 19 9 Drikkes 359
    10 11 19 JulesdeJonghe 358
    11 9 27 Rimenno 356
    12 30 10 Coolietje 355
    13 12 13 Sjonge Jonge 353
    14 23 4 Reyn 353
    15 13 20 WCEendT 348
    16 14 14 Ezequiel 348
    17 26 12 Zwartebroekengeletrui 341
    18 15 15 Pier Tol 335
    19 18 6 Bastaix 329
    20 33 24 Arry1337 329
    21 27 17 BrackenRidgeCycling 325
    22 16 29 Kschiffmacher 309
    23 17 32 Harstikkebedankt 306
    24 20 25 Matt89 304
    25 22 1 Skylimit 303
    26 29 28 Dustin 303
    27 4 22 Wielerfan999 300
    28 5 31 Gerrit Glomser 299
    29 24 16 Billi 298
    30 25 23 Kunske 298
    31 31 30 Mathieu Moller 298
    32 32 34 Erveedeeee 298
    33 21 33 Ivo001 296
    34 28 36 Mr10B 285
    35 34 26 Multispeed 245
    36 35 35 Queso 237

    #469545

    Voorlopig kleurloos in de middenmoot, deze eerste 3 ritten meer gehoopt van Alaphilippe, Impey en Colbrelli.

    #469558

    Same here sjongejonge

    #469559

    Ik maak gekke sprongen, van plek 5 na de laatste plek en van de laatste plek naar nummer 3.

    #469601

    Er zijn meer jojo’s bezig. Zie wielerfan999 en mijzelf. Komt ook door de verscheidenheid in etappes… Denk dat de ploegen met klimmers nog wel boven komen drijven…

    #469609

    Ik had eigenlijk ook alleen maar Bennett en Alaphilippe voor deze eerste etappes, hopelijk ga ik nog wel een stuk stijgen.

    #469620

    Ik ben juist zeer steady. Steady onderaan helaas….
    Ben nooit echt goed geweest in dit spel maar dit rondje is tot op heden wel het dieptepunt.

    Hopelijk gaat straks in de bergen iets beter.

    #469664

    Hoi Park. Volgens mij mis ik de punten van Venturini. Ik krijg er 86 punten bij terwijl ik de nummers 1 4 7 en 17 heb. Kun je dat nog checken?

    #469666

    @erveedeee, oei dan zou de juiste koppeling misschien bij jou ontbreken. Ik zal er vanavond naar kijken en eventueel aanpassen

    #469881

    Een hele sterke Wout van Aert won de tijdrit in de Dauphiné. Hij bleef de niet gekozen Tejay van Garderen en Tom Dumoulin voor. In ons klassement blijft Peter Post Forever aan de leiding en doet dit met 14 punten voorsprong op nieuwe nummer 2 Hofsje. Dayer Quintana zakt 1 plaatsje naar 3 en volgt op 46 punten.

    Stand na etappe 4

    1 1 1 3 Peter Post Forever 619
    2 4 10 11 Hofsje 605
    3 2 6 7 Dayer Quintana 573
    4 5 3 8 Kokkie1975 560
    5 27 4 22 Wielerfan999 558
    6 15 13 20 WCEendT 552
    7 10 11 19 JulesdeJonghe 542
    8 28 5 31 Gerrit Glomser 542
    9 11 9 27 Rimenno 540
    10 19 18 6 Bastaix 537
    11 12 30 10 Coolietje 531
    12 18 15 15 Pier Tol 525
    13 22 16 29 Kschiffmacher 522
    14 8 8 18 Rahimns 520
    15 33 21 33 Ivo001 520
    16 7 7 21 KimJungPoels 516
    17 6 2 2 Ceramiche Ariostea 511
    18 17 26 12 Zwartebroekengeletrui 511
    19 3 36 5 Arviidd 509
    20 30 25 23 Kunske 502
    21 14 23 4 Reyn 501
    22 13 12 13 Sjonge Jonge 497
    23 29 24 16 Billi 496
    24 9 19 9 Drikkes 491
    25 25 22 1 Skylimit 489
    26 16 14 14 Ezequiel 482
    27 24 20 25 Matt89 472
    28 34 28 36 Mr10B 472
    29 21 27 17 BrackenRidgeCycling 462
    30 32 32 34 Erveedeeee 458
    31 31 31 30 Mathieu Moller 452
    32 23 17 32 Harstikkebedankt 446
    33 20 33 24 Arry1337 443
    34 36 35 35 Queso 438
    35 26 29 28 Dustin 433
    36 35 34 26 Multispeed 396

    #469888

    Wedstrijd CLofC 8 Ronde van Zwitserland volgt snel. Topic is zojuist geopend deadline voor inleveren is zaterdag 15 juni 12.00

25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 40)

Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.

Headlines