CLofC wedstrijd 5: Tour of the Alps 22 april tm 26 april 2019

|

Wielrennen en wielernieuws op WielerFlits Wielerforum Wielerspellen Overige wielerspellen CLofC wedstrijd 5: Tour of the Alps 22 april tm 26 april 2019

25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 40)
  • #452028

    Deadline aanleveren teams 21 april 2019 23.59.59

    Zie Pcs voor meer info over deelnemerslijsten en parcours

    #452237

    Up, eerste inschrijving is ontvangen

    #452243

    Hij valt niet mee deze keer

    #452254

    Poeh zware kluif idd en wat een matig startveld

    #452269

    Dacht dat Romandie een slecht deelnemersveld had, maar dit is wel heel dramatisch

    #452361

    Normaal is het lastig om te kiezen welke kopmannen ik niet neem en nu is het juist dat ik heb zitten peinzen welke knechten ik juist wel neem.
    Nou ja, team is verstuurd en we gaan zien wat het opbrengt.

    #452392

    Toch passen er nog evenveel renners in de top 20. Nu nog de juiste mannen van de 2e lijn vinden.

    #452864

    We zijn bezig, erg benieuwd wat dit gaat worden

    #452917

    Teams Tour of the Alps

    Erveedeeee

    NIBALI Vincenzo
    FROOME Christophe
    BILBAO Pello
    PERNSTEINER Hermann
    HIRT Jan
    HART GEOGHEGAN Tao
    VUILLERMOZ Alexis
    MAJKA Rafal
    VISCONTI Giovanni
    VLASOV Aleksandr
    MASNADA Fausto
    BIZKARRA Mikel

    Ivo001

    BILBAO Pello
    NIBALI Vincenzo
    ACKERMANN Pascal
    MAJKA Rafal
    FROOME Christophe
    HART GEOGHEGAN Tao
    VLASOV Aleksandr
    CATTANEO Mattia
    MASNADA Fausto
    VISCONTI Giovanni
    VUILLERMOZ Alexis
    SHALUNOV Evgeny

    Ceramiche Ariostea

    BILBAO Pello
    MAJKA Rafal
    FROOME Christophe
    HART GEOGHEGAN Tao
    ELISSONDE Kenny
    NIBALI Vincenzo
    PERNSTEINER Hermann
    VLASOV Aleksandr
    QUINTERO Carlos
    VISCONTI Giovanni
    CANOLA Marco
    VUILLERMOZ Alexis

    Rimenno

    BILBAO Pello
    HART GEOGHEGAN Tao
    NIBALI Vincenzo
    FROOME Christophe
    MAJKA Rafal
    CANOLA Marco
    VUILLERMOZ Alexis
    OSORIO Alejandro
    WACKERMANN Luca
    ARANBURU Alex
    BUSATO Matteo
    SANTAROMITA Ivan

    Kschiffmacher

    FROOME Christophe
    BILBAO Pello
    MAJKA Rafal
    NIBALI Vincenzo
    VUILLERMOZ Alexis
    VLASOV Aleksandr
    MASNADA Fausto
    CATTANEO Mattia
    PERNSTEINER Hermann
    HART GEOGHEGAN Tao
    VISCONTI Giovanni
    CARBONI Giovanni

    Drikkes

    MAJKA Rafal
    BILBAO Pello
    NIBALI Vincenzo
    GAVAZZI Francesco
    FROOME Christophe
    HART GEOGHEGAN Tao
    QUINTANA Dayer
    BIZKARRA Mikel
    MASNADA Fausto
    VUILLERMOZ Alexis
    ACKERMANN Pascal
    MOINARD Amael

    Ben_Pronk

    BILBAO Pello
    FROOME Christophe
    NIBALI Vincenzo
    MAJKA Rafal
    VISCONTI Giovanni
    MASNADA Fausto
    CANOLA Marco
    VUILLERMOZ Alexis
    VLASOV Aleksandr
    SIVAKOV Pavel
    HIRT Jan
    DE LA CRUZ David

    JulesdeJonghe

    NIBALI Vincenzo
    VISCONTI Giovanni
    FROOME Christophe
    VLASOV Aleksandr
    QUINTANA Dayer
    BIZKARRA Mikel
    MAJKA Rafal
    BILBAO Pello
    HIRT Jan
    VUILLERMOZ Alexis
    MASNADA Fausto
    SIVAKOV Pavel

    Sjonge Jonge

    NIBALI Vincenzo
    BILBAO Pello
    FROOME Christophe
    MAJKA Rafal
    PERNSTEINER Hermann
    HIRT Jan
    HART GEOGHEGAN Tao
    VISCONTI Giovannni
    QUINTANA Dayer
    VLASOV Aleksandr
    MASNADA Fausto
    BIZKARRA Mikel

    Kunske

    FROOME Christophe
    NIBALI Vincenzo
    MAJKA Rafal
    THALMANN Roland
    QUINTANA Dayer
    PERNSTEINER Hermann
    BILBAO Pello
    HIRT Jan
    MASNADA Fausto
    OSORIO Alejandro
    VLASOV Aleksandr
    GENIEZ Alexandre

    Billi

    FROOME Christophe
    MAJKA Rafal
    NIBALI Vincenzo
    BILBAO Pello
    HART GEOGHEGAN Tao
    VUILLERMOZ Alexis
    HIRT Jan
    GESBERT Elie
    PERNSTEINER Hermann
    SIVAKOV Pavel
    MASNADA Fausto
    VISCONTI Giovannni

    Hartstikkebedankt

    BILBAO Pello
    MAJKA Rafal
    PERNSTEINER Hermann
    NIBALI Vincenzo
    VLASOV Aleksandr
    HIRT Jan
    VUILLERMOZ Alexis
    FROOME Christophe
    HART GEOGHEGAN Tao
    SIVAKOV Pavel
    VISCONTI Giovannni
    MASNADA Fausto

    Wielerfan999

    BILBAO Pello
    VUILLERMOZ Alexis
    NIBALI Vincenzo
    MAJKA Rafal
    FROOME Christophe
    GESBERT Elie
    MASNADA Fausto
    VELASCO Simone
    QUINTANA Dayer
    VLASOV Aleksandr
    VISCONTI Giovannni
    HIRT Jan

    Zwartebroekengeletrui

    BILBAO Pello
    NIBALI Vincenzo
    VLASOV Aleksandr
    MAJKA Rafal
    MASNADA Fausto
    SIVAKOV Pavel
    BIZKARRA Mikel
    QUINTANA Dayer
    FROOME Christophe
    VISCONTI Giovannni
    HART GEOGHEGAN Tao
    HIRT Jan

    Ezequiel

    FROOME Christophe
    VLASOV Aleksandr
    NIBALI Vincenzo
    MAJKA Rafal
    BILBAO Pello
    VUILLERMOZ Alexis
    MASNADA Fausto
    QUINTANA Dayer
    SIVAKOV Pavel
    REYES Aldemar
    BAGIOLI Nicola
    BIZKARRA Mikel

    Queso

    NIBALI Vincenzo
    BILBAO Pello
    FROOME Christophe
    MAJKA Rafal
    PERNSTEINER Hermann
    SIVAKOV Pavel
    CANOLA Marco
    CIMA Damiano
    VLASOV Aleksandr
    DE LA CRUZ David
    ABERASTURI Jon
    ACKERMANN Pascal

    Hofsje

    NIBALI Vincenzo
    BILBAO Pello
    FROOME Christophe
    DE LA CRUZ David
    PERNSTEINER Hermann
    MAJKA Rafal
    VUILLERMOZ Alexis
    HIRT Jan
    MASNADA Fausto
    VELASCO Simone
    VLASOV Aleksandr
    VISCONTI Giovanni

    Rahimns

    FROOME Christophe
    MAJKA Rafal
    HART GEOGHEGAN Tao
    BILBAO Pello
    NIBALI Vincenzo
    MASNADA Fausto
    GENIEZ Alexandre
    HIRT Jan
    FLOREZ Miguel Eduardo
    VLASOV Aleksandr
    SIVAKOV Pavel
    PERNSTEINER Hermann

    Dayer Quintana

    NIBALI Vincenzo
    MAJKA Rafal
    FROOME Christophe
    HART GEOGHEGAN Tao
    BILBAO Pello
    MASNADA Fausto
    VLASOV Aleksandr
    BIZKARRA Mikel
    VISCONTI Giovanni
    OSORIO Alejandro
    HIRT Jan
    VUILLERMOZ Alexis

    Matt89

    NIBALI Vincenzo
    BILBAO Pello
    MAJKA Rafal
    HIRT Jan
    VUILLERMOZ Alexis
    VLASOV Aleksandr
    FROOME Christophe
    HART GEOGHEGAN Tao
    MASNADA Fausto
    CARUSO Damiano
    PERNSTEINER Hermann
    DE LA CRUZ David

    Gerrit Glomser

    FROOME Christophe
    BILBAO Pello
    NIBALI Vincenzo
    GENIEZ Alexandre
    VLASOV Aleksandr
    QUINTANA Dayer
    BARBIN Enrico
    MASNADA Fausto
    OSORIO Alejandro
    MAJKA Rafal
    VISCONTI Giovanni
    CATALDO Dario

    KimJungPoels

    BILBAO Pello
    FROOME Christophe
    VUILLERMOZ Alexis
    NIBALI Vincenzo
    SIVAKOV Pavel
    PERNSTEINER Hermann
    MAJKA Rafal
    HIRT Jan
    CANOLA Marco
    CATTANEO Mattia
    VLASOV Aleksandr

    Arry1337

    MAJKA Rafal
    HIRT Jan
    FROOME Christophe
    BILBAO Pello
    NIBALI Vincenzo
    VUILLERMOZ Alexis
    VLASOV Aleksandr
    SIVAKOV Pavel
    GESBERT Elie
    SENNI Manuel
    MASNADA Fausto
    SCHELLING Patrick

    Arviidd

    BILBAO Pello
    VISCONTI Giovanni
    MASNADA Fausto
    MAJKA Rafal
    GENIEZ Alexandre
    OSORIO Alejandro
    GESBERT Elie
    VLASOV Aleksandr
    VUILLERMOZ Alexis
    ABERASTURI Jon
    MONTAGUTI Matteo
    FROOME Christophe

    Mathieu Moller

    FROOME Christophe
    NIBALI Vincenzo
    CATALDO Dario
    PERNSTEINER Hermann
    BILBAO Pello
    VISCONTI Giovanni
    HART GEOGHEGAN Tao
    VUILLERMOZ Alexis
    VLASOV Aleksandr
    MAJKA Rafal
    SIVAKOV Pavel
    DE LA CRUZ David

    BrackenRidgeCycling

    NIBALI Vincenzo
    BILBAO Pello
    MAJKA Rafal
    HART GEOGHEGAN Tao
    VUILLERMOZ Alexis
    VLASOV Aleksandr
    FROOME Christophe
    SIVAKOV Pavel
    MASNADA Fausto
    VISCONTI Giovanni
    QUINTANA Dayer
    BIZKARRA Mikel

    Coolietje

    FROOME Christophe
    HART GEOGHEGAN Tao
    SIVAKOV Pavel
    BILBAO Pello
    HIRT Jan
    NIBALI Vincenzo
    PERNSTEINER Hermann
    MAJKA Rafal
    VLASOV Aleksandr
    MASNADA Fausto
    VISCONTI Giovanni
    QUINTANA Dayer

    Multispeed

    BILBAO Pello
    NIBALI Vincenzo
    FROOME Christophe
    MAJKA Rafal
    HIRT Jan
    HART GEOGHEGAN Tao
    SIVAKOV Pavel
    PERNSTEINER Hermann
    VISCONTI Giovanni
    VLASOV Aleksandr
    QUINTANA Dayer
    CARUSO Damiano

    Bastaix

    HIRT Jan
    ACKERMANN Pascal
    FROOME Christophe
    BILBAO Pello
    VISCONTI Giovanni
    NIBALI Vincenzo
    PERNSTEINER Hermann
    CANOLA Marco
    MAJKA Rafal
    HART GEOGHEGAN Tao
    SIVAKOV Pavel
    ELISSONDE Kenny

    Kokkie1975

    MAJKA Rafal
    NIBALI Vincenzo
    FROOME Christophe
    BILBAO Pello
    HIRT Jan
    PERNSTEINER Hermann
    HART GEOGHEGAN Tao
    VISCONTI Giovanni
    VLASOV Aleksandr
    SCHELLING Patrick
    BIZKARRA Mikel
    MASNADA Fausto

    Dustin

    BILBAO Pello
    MAJKA Rafal
    FROOME Christophe
    NIBALI Vincenzo
    HART GEOGHEGAN Tao
    VUILLERMOZ Alexis
    VISCONTI Giovanni
    VLASOV Aleksandr
    MASNADA Fausto
    QUINTANA Dayer
    CATTANEO Mattia
    HIRT Jan

    Mr10B

    FROOME Christophe
    NIBALI Vincenzo
    BILBAO Pello
    BISOLTI Alessandro
    MAJKA Rafal
    HIRT Jan
    ELISSONDE Kenny
    SIVAKOV Pavel
    BARBIN Enrico
    ARANBURU Alex
    ABERASTURI Jon
    VUILLERMOZ Alexis

    Reyn

    FROOME Christophe
    NIBALI Vincenzo
    BILBAO Pello
    HIRT Jan
    VUILLERMOZ Alexis
    MAJKA Rafal
    QUINTANA Dayer
    HART GEOGHEGAN Tao
    VLASOV Aleksandr
    MASNADA Fausto
    PERNSTEINER Hermann
    VISCONTI Giovanni

    Peter Post Forever

    BILBAO Pello
    MAJKA Rafal
    VLASOV Aleksandr
    OSORIO Alejandro
    MASNADA Fausto
    NIBALI Vincenzo
    QUINTANA Dayer
    VELASCO Simone
    FROOME Christophe
    HART GEOGHEGAN Tao
    SENNI Manuel
    CATTANEO Mattia

    Pier Tol

    BILBAO Pello
    MAJKA Rafal
    FROOME Christophe
    NIBALI Vincenzo
    HART GEOGHEGAN Tao
    HIRT Jan
    MASNADA Fausto
    VLASOV Aleksandr
    PERNSTEINER Hermann
    VISCONTI Giovanni
    BIZKARRA Mikel
    GESBERT Elie

    #452932

    Ik heb Hart niet, dus dit gaat een probleem voor mij worden verwacht ik

    #452938

    De eerste etappe in de Tour of the Alps werd in een sprint gewonnen door Tao Geoghegan Hart. Hij bleef Alex Aranburu en Roland Thalmann voor. De beste start in CLofC 5 is voor Kschiffmacher die Dustin 5 punten voorblijft. Rimenno volgt op 19 punten als 3e.

    Stand na etappe 1

    1 Kschiffmacher 290
    2 Dustin 285
    3 Rimenno 271
    4 Peter Post Forever 269
    5 Coolietje 261
    6 Reyn 254
    7 Ivo001 254
    8 Ceramiche Ariostea 253
    9 Harstikkebedankt 249
    10 Multispeed 246
    11 BrackenRidgeCycling 244
    12 Zwartebroekengeletrui 242
    13 Rahimns 241
    14 Mathieu Moller 234
    15 Drikkes 232
    16 Pier Tol 231
    17 Sjonge Jonge 230
    18 Kunske 228
    19 Matt89 224
    20 KimJungPoels 221
    21 Erveedeeee 221
    22 Billi 215
    23 Dayer Quintana 215
    24 Ezequiel 212
    25 Kokkie1975 212
    26 Wielerfan999 210
    27 Mr10B 202
    28 Gerrit Glomser 198
    29 Ben_Pronk 197
    30 JulesdeJonghe 176
    31 Hofsje 174
    32 Arry1337 172
    33 Arviidd 172
    34 Bastaix 162
    35 Queso 160
    36 WCEendT 0 – 1x geen team
    37 Skylimit 0 – 1x geen team
    38 Sandercool01 0 – 2x geen team

    #452951

    Lang zitten twijfelen om Hart in mijn team te nemen, maar hem uiteindelijk als reserve opgesteld. Gelukkig is hij alsnog in mijn team terecht gekomen.
    @park: In mijn team staat Christophe Froome, zonder r. Worden zijn punten wel gewoon correct meegenomen?

    #452952

    @mathieu, Ja don’t worry deze punten zijn gewoon meegenomen koppeling zit hem niet in de namen maar aan een tablad totaaloverzicht punten.

    #452973

    Even tussendoor wat sluikreclame voor een ander spel wat ik met alle plezier speel. Diverse deelnemers aan de CLofC doen hier al reeds aan mee maar misschien is het ook wat voor jou ?

    Team Landbouwkrediet – Colnago is nog op zoek naar een manager !

    Landbouwkrediet – Colnago

    Mohorič Matej
    Gallopin Tony
    Brambilla Gianluca
    Meurisse Xandro
    Bonifazio Niccolò
    Hagen Carl Fredrik
    Frame Alex
    Felline Fabio
    Cavendish Mark
    Cima Damiano
    Navardauskas Ramūnas
    Barbier Rudy
    Duval Julien
    Warbasse Larry
    Vliegen Loïc
    Atapuma Darwin
    Montaguti Matteo
    Howes Alex
    Müller Patrick
    Owen Logan
    van Empel Etienne
    Cañellas Xavier
    Morin Emmanuel

    Als je mee wilt doen ga dan naar http://cyclingclassics.forumotion.com/ maak een account aan en schrijf je in, in het inschrijvingsforum. We hebben maar 1 plaats open dus wie zich als eerste inschrijft in het inschrijvingstopic kan zsm meespelen !, hierna kunnen er nog wel mensen op de wachtlijst gezet worden.

    #453018

    Zo te zien zitten onderstaande renners in ieders selectie:

    Froome
    Nibali
    Bilbao
    Majka

    En ik ben zelf de enige met Shalunov.

    #453025

    Cyclingclassics mooi spelletje!

    #453055

    ik ben niet de enige met De La Cruz…. zucht, triest begin. Hij rijdt niet… anders had ik ook TAO

    #453193

    Ik heb nu 11 man van de beste 17 in het AK dus dat lijkt redelijk so far

    #453202

    Ja lijkt me inderdaad best “redelijk”.. :p

    #453210

    En weer was het Sky wat de klok sloeg. Pavel Sivakov behaalde een eerste zege in nog zijn jonge carriere. Hij bleef Astana renner Jan Hirt en het Androni tweetal Cattaneo, Masnada voor. In het CLofC klassement neemt Hartstikkebedankt de leiding over van Kschiffmacher. Hartstikkebedankt heeft 6 punten voorsprong op Dustin en 16 punten op Coolietje.

    Stand na etappe 2

    1 9 Harstikkebedankt 590
    2 2 Dustin 584
    3 5 Coolietje 574
    4 13 Rahimns 572
    5 1 Kschiffmacher 564
    6 10 Multispeed 540
    7 12 Zwartebroekengeletrui 540
    8 20 KimJungPoels 529
    9 6 Reyn 528
    10 22 Billi 526
    11 19 Matt89 516
    12 4 Peter Post Forever 514
    13 16 Pier Tol 512
    14 17 Sjonge Jonge 512
    15 11 BrackenRidgeCycling 510
    16 7 Ivo001 508
    17 21 Erveedeeee 505
    18 25 Kokkie1975 498
    19 14 Mathieu Moller 490
    20 18 Kunske 486
    21 23 Dayer Quintana 478
    22 29 Ben_Pronk 469
    23 32 Arry1337 468
    24 8 Ceramiche Ariostea 464
    25 30 JulesdeJonghe 448
    26 34 Bastaix 448
    27 31 Hofsje 440
    28 15 Drikkes 436
    29 3 Rimenno 434
    30 26 Wielerfan999 433
    31 24 Ezequiel 427
    32 27 Mr10B 418
    33 35 Queso 386
    34 28 Gerrit Glomser 370
    35 33 Arviidd 318

    #453220

    Ik heb de nummers één en twee in m’n team en ik zal naar plek 32. Dit gaat fantastisch :’D

    #453223

    :D

    #453313

    Shalunov zit in de kopgroep :o

    #453438

    Stand na etappe 3

    1 1 9 Harstikkebedankt 900
    2 3 5 Coolietje 896
    3 4 13 Rahimns 892
    4 2 2 Dustin 878
    5 5 1 Kschiffmacher 860
    6 7 12 Zwartebroekengeletrui 842
    7 9 6 Reyn 826
    8 10 22 Billi 824
    9 17 21 Erveedeeee 824
    10 18 25 Kokkie1975 822
    11 11 19 Matt89 814
    12 14 17 Sjonge Jonge 814
    13 15 11 BrackenRidgeCycling 812
    14 13 16 Pier Tol 798
    15 21 23 Dayer Quintana 798
    16 6 10 Multispeed 790
    17 12 4 Peter Post Forever 774
    18 16 7 Ivo001 774
    19 19 14 Mathieu Moller 772
    20 23 32 Arry1337 757
    21 8 20 KimJungPoels 756
    22 20 18 Kunske 756
    23 25 30 JulesdeJonghe 732
    24 22 29 Ben_Pronk 714
    25 31 24 Ezequiel 698
    26 27 31 Hofsje 694
    27 28 15 Drikkes 684
    28 26 34 Bastaix 676
    29 24 8 Ceramiche Ariostea 670
    30 30 26 Wielerfan999 645
    31 32 27 Mr10B 612
    32 29 3 Rimenno 604
    33 34 28 Gerrit Glomser 594
    34 33 35 Queso 584
    35 35 33 Arviidd 464

    #453441

    Een goede dag en weer een plekje gestegen.

25 berichten aan het bekijken - 1 tot 25 (van in totaal 40)

Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.